Analizy bukmacherskie

Na naszej stronie znajdziecie profesjonalne analizy bukmacherskie na najważniejsze wydarzenia sportowe. Są one pisane przez zespół ekspertów z różnych dyscyplin, nie tylko sportowych. Oprócz samych analiz sprawdzamy też ofertę, jaką przygotowali bukmacherzy na dany event – kursy, zakłady specjalne i dodatkowe promocje.

Najnowsze analizy bukmacherskie

Nasze bukmacherskie analizy to przede wszystkim propozycja dla miłośników zakładów sezonowych i długoterminowych. W tej sekcji pochylamy się nad wydarzeniami sportowymi z różnych dyscyplin w nieco szerszym kontekście.

W odróżnieniu od typów dnia, gdzie skupiamy się na meczach czy wyścigach odbywających się w danym tygodniu, w analizach bukmacherskich bierzemy pod lupę wydarzenia w nieco szerszym kontekście. Staramy się odpowiednio wcześniej przewidzieć końcowe rozwiązania turniejowe czy ligowe. Przed tenisowym Wielkim Szlemem sprawdzimy szanse Igi Świątek na końcowy triumf i podpowiemy najlepsze typerskie rozwiązania. Prześledzimy, jak poradzić sobie może Hubert Hurkacz i zaprezentujemy nasze przewidywania.

Analizy sportowe vs typy bukmacherskie

Miłośnicy sportów walki będą mieli z czego wybierać. Bardzo konkretnie podchodzimy do tej dyscypliny sportu. Zaglądamy do klatek KSW, śledzimy poczynania w UFC Jana Błachowicza, ale też nie opuszczamy żadnych gal freak fighterskich – znajdziecie u nas typy bukmacherskie na:

  • Fame MMA, 
  • Prime Show MMA, 
  • MMA VIP,
  • High League i kilka innych.

Rozbieramy na czynniki pierwsze każdą walkę i do każdej proponujemy osobny typ bukmacherski. W analizie dotyczącej każdej gali przeczytacie też o specjalnych promocjach i kursowych boostach dotyczącej każdej z walk.

Piłka nożna zajmuje dużą przestrzeń naszego serwisu, dlatego typujemy i analizujemy nie tylko pojedyncze mecze, ale także rozstrzygnięcia sezonowe. Przed sezonem próbujemy wytypować zwycięzców najsilniejszych piłkarskich lig w Europie:

  • Premier League,
  • La Liga,
  • Serie A,
  • Bundesliga.

Nie omijamy też całorocznych prognoz dotyczących Ligi Mistrzów czy Ligi Europy. Śledzimy wydarzenia sportowe z dnia na dzień i staramy się na nie reagować. To samo dotyczy świata futbolu, więc jeśli reprezentacja Polski stanie przed wyborem nowego selekcjonera, to przejrzymy kandydatury i na podstawie naszej analizy zaprezentujemy swoją opinię na ten temat wraz z aktualnymi kursami. W sekcji analiz znajdziecie też typy dotyczące ważniejszych piłkarskich wydarzeń, np. finałów poszczególnych imprez.

Nie opuszczamy sportów motorowych – pilnie śledzimy poczynania na światowych torach F1. W naszej analizie znajdziecie zarówno typy na poszczególne wyścigi, na rywalizację zespołową oraz te dotyczące całego sezonu. 

Analizy bukmacherskie z opłacalnym kursem

Naszym celem jest znalezienie takiego typu, który jest jak najbardziej prawdopodobny i najbardziej opłacalny. W dziale analiz bukmacherskich znajdziecie artykuły dotyczące dużych gal, sezonowych wydarzeń nie tylko sportowych.

Przed startem rozgrywek piłkarskich, siatkarskich czy koszykarskich przedstawiamy nasze predykcje dotyczące całych rozgrywek. Zastanawiamy się wtedy i typujemy zwycięzcę jeszcze przed startem kampanii. 

Jako doświadczeni typerzy nie proponujemy tylko podstawowych typów 1X2. Korzystamy z dużej liczby rynków bukmacherskich, starając się zaproponować jak najbardziej trafne rozwiązanie. Często w naszych tekstach znajdziecie mniej popularne rynki i zakłady łączone. Naszym celem jest znalezienie takiego typu, który jest jak najbardziej prawdopodobny i najbardziej opłacalny. 

Bywamy zakopani w statystykach, a te potrafią odpowiedzieć na bardzo wiele pytań. Ale sama znajomość statystyk to nie wszystko, trzeba jeszcze wiedzieć, jak z nich skorzystać i nie ograniczać się do jednej. Do statystyk i wykresów dokładamy swoje spojrzenie na daną sytuację i staramy się wyciągać wnioski, a wy w efekcie otrzymujecie ekspercką analizę typerską.

Zobacz wszystkie nasze analizy