Betcris kod promocyjny

 • 0 50 zł Freebet > Tylko z naszym kodem
 • 50 zł freebet
 • 500 zł zakład bez ryzyka
Razem: 600 zł na start!
kod promocyjny
BSBONUS
Odbierz bonus
Z kodem 50 zł więcej na start

Betcris przygotował dla swoich klientów kilka naprawdę ciekawych promocji. Przyjrzymy się im w tym artykule, ale najważniejsza informacja jest taka, że z naszym kodem promocyjnym BSBONUS otrzymasz na start dodatkowy freebet o wartości 50 złotych! Jak zdobyć i wykorzystać kod bonusowy u bukmachera Betcris?

Betcris kod promocyjny 2022

Legalnie działający w Polsce bukmacherzy proponują swoim potencjalnym klientom bonusy i promocje na start. Tak samo jest w przypadku tego operatora. Nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w Betcris z naszym kodem promocyjnym BSBONUS mogą liczyć na darmowy zakład o wartości 50 złotych. Łączy się on ze standardową ofertą bukmachera – zakładem bez ryzyka 500 złotych. Dzięki naszej ofercie możesz zyskać o 50 złotych więcej na start.

Zakład bez ryzykado 500 PLN
Freebet50 PLN
Freebet z kodem50 PLN
Kod promocyjny Betcris:BSBONUS
Betcris – kod promocyjny 2022

No dobrze, co musisz zrobić, aby taki freebet otrzymać?

 • Rejestrujesz konto u bukmachera (tę ścieżkę opiszemy jeszcze osobno później), a w polu Kod promocyjny na pierwszej stronie formularza wpisujesz nasz kod BSBONUS. Możesz też kliknąć w zielony przycisk powyżej, a kod w tym polu uzupełni się automatycznie.
 • Po udanej i zweryfikowanej rejestracji musisz dokonać pierwszej wpłaty i zakładu za co najmniej 100 PLN.
 • Kurs minimalny takiego kuponu musi wynieść 1.80.
 • Freebet z naszego kodu zostanie dodany do Twojego konta po rozliczeniu pierwszego zakładu, nie wcześniej. 
Betcris
Freebet 0 50 zł

Co dalej? Freebet ma warunki obrotu, ale nie są one specjalnie skomplikowane ani szczególnie trudne. Wystarczy wykorzystać go na zawarcie kuponu akumulacyjnego (AKO) na wydarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo (oprócz sportów wirtualnych), z minimum 3 zdarzeniami. Kurs jednego zdarzenia musi wynosić co najmniej 1.30

Betcris bonusy powitalne

Jak wspomnieliśmy, oferta powitalna tego bukmachera składa się z trzech bonusów. 

 • freebetu z kodem 0 50 zł,
 • freebetu 50 zł,
 • zakładu bez ryzyka do 500 złotych.

Przyjrzyjmy się teraz dokładnie warunkom tych promocji. 

Betcris bonus powitalny zakład bez ryzyka 500 PLN

Betcris wyszedł do nowych graczy z propozycją powitalnego cashbacku do 500 złotych. Rejestrując konto z naszym kodem u tego bukmachera masz pewność, że Twój pierwszy postawiony zakład (za minimum 20 złotych) zostanie ubezpieczony, a środki z tego kuponu (maksymalnie 500 PLN) w razie przegranej trafią na konto bonusowe.

Co musisz zrobić, aby wziąć udział w tej promocji powitalnej?

 • Zarejestrować konto, 
 • zweryfikować je,
 • wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowej od Betrcisa. 

Pierwszy zakład, który postawisz z oferty przedmeczowej lub oferty na żywo, może być pojedynczy (SOLO) lub akumulacyjny (AKO) z minimalną stawką 20 zł. Jego minimalny kurs musi wynosić 1.80.

No dobrze, przegrywasz pierwszy zakład, pieniądze trafiają na konto bonusowe i co dalej? Środkami na koncie bonusowym musisz obrócić trzykrotnie na zakładach AKO w ofercie przedmeczowej lub live (oprócz sportów wirtualnych i gier karcianych). Kupony te muszą składać się z co najmniej trzech zdarzeń (minimalny kurs jednego zdarzenia to w tym wypadku 1.30). 

Na obrót bonusem masz 7 dni od momentu aktywacji. 

Betcris
Zakład bez ryzyka 500 zł

Betcris powitalny freebet 50 zł

Betcris nie zapomniał też o freebecie powitalnym. Każdy gracz, który założy konto z naszym kodem promocyjnym otrzyma freebet o wartości 50 złotych. Zasady jego przyznania są proste. Po założeniu konta wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i postawić pierwszy zakład za minimum 50 zł, aby otrzymać taki freebet. Zakład, który będziesz zawierał za tę kwotę musi być postawiony z salda głównego i dotyczyć kuponów pojedynczych (SOLO) lub akumulacyjnych (AKO) z minimalnym kursem 1.80. 

Jeśli to zrobisz, na twoje konto bonusowe trafi darmowy zakład o wartości 50 zł, który będziesz mógł wykorzystać na zakład AKO zawierający co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego ze zdarzeń musi wynieść co najmniej 1.30. Freebet musi zostać wykorzystany w ciągu 7 dni od jego otrzymania. Maksymalna kwota jaką możesz wygrać za kupon postawiony za ten freebet wynosi 2000 złotych. 

Aby skorzystać z tej promocji, musisz przy rejestracji wyrazić zgodę na otrzymywanie mailowo i telefonicznie informacji handlowych (nowe promocje, oferty czy konkursy). 

Po kolei: 

 • rejestrujesz i w pełni weryfikujesz konto gracza, 
 • wyrażasz zgody marketingowe, 
 • wpisujesz przy rejestracji kod BSBONUS, 
 • wpłacasz pierwsze środki i stawiasz pierwszy kupon za minimum 50 zł, 
 • otrzymujesz freebet 50 zł na start i specjalny freebet z kodem BSBONUS również w kwocie 50 zł.

UWAGA! Dwie promocje na freebety się łączą. Jedna jest ofertą powitalną bukmachera, druga zaś jest specjalną ofertą dla czytelników naszego portalu. W związku z tym, wpłacając 100 złotych do bukmachera na start, otrzymujesz dwa freebety po 50 PLN!

Betcris
Freebet 50 zł

Promocje bukmacherskie w Betcris

No dobrze, a co po rejestracji konta i skorzystania z naszego kodu promocyjnego BSBONUS i oferty powitalnej? Betcris nie zapomina o graczach, którzy mają już aktywne konto. Sprawdźmy cykliczne promocje i bonusy bukmacherskie na różne sporty. 

Betcris American Dream

Ta promocja to oferta dla tych, którzy lubią śledzić rozgrywki za oceanem. Dla nich Betcris przygotował zwrot podatku. Wystarczy postawić kupon AKO z minimum trzema zdarzeniami, w tym jedno musi pochodzić z oferty na mecze NBA, NHL, MLS, NFL, MLB i WNBA. Minimalna stawka do 10 zł, a minimalny kurs każdego z tych trzech (lub więcej) zdarzeń to 1.25. Jeśli trafisz, to otrzymasz zwrot podatku jako freebet, którym z kolei musisz obrócić na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami o kursie minimalnym 1.30 na każde zdarzenie. Maksymalnie możesz zgarnąć do 100 złotych dziennie.

Betcris bonus na urodziny 

W dzień Twoich urodzin bukmacher wręczy Ci freebet w wysokości 20 PLN. Będzie trzeba wykorzystać go na zakład akumulacyjny (AKO) z trzema zdarzeniami (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia: 1.30). Warunkiem otrzymania freebetu będzie postawienie jakiegoś zakładu z salda depozytowego za łączną kwotę minimum 50 złotych w przeciągu trzech miesięcy przed dniem urodzin. Tak, aby bukmacher wiedział, że Twoje konto jest aktywne. Bardzo miła i nie stosowana wszędzie inicjatywa. 

Tuesday freebet w Betcris

Zakład bez ryzyka można jeszcze otrzymać w ramach promocji Tuesday Cashback. Tutaj liczyć się będzie z kolei tygodniowy bilans gracza. Jeśli wynosi on od 200 do 499 PLN, na koncie gracza w każdy wtorek pojawi się 10 złotych w postaci zakładu bez ryzyka. Jeśli bilans wynosi od 500 do 999 – to wtedy gracz może liczyć na 25 PLN w bonusie. Musisz tylko grać zakłady SOLO lub AKO z ogólnym kursem minimalnym 1.85. Na obrót freebetem gracz ma dokładnie 3 dni. 

Betcris – rejestracja 

Założenie konta u bukmachera Betcris jest bardzo łatwe i intuicyjne. 

Krok 1

W pierwszym oknie po kliknięciu w prawym górnym rogu strony głównej wyskakuje nam okienko z formularzami do wypełnienia. Są to:

 • email,
 • login,
 • hasło,
 • telefon,
 • kod weryfikacyjny (który przychodzi na SMS),
 • kod promocyjny.

Krok 2

W drugim kroku trzeba zawrzeć bardziej szczegółowe dane, czyli: 

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • obywatelstwo,
 • pochodzenie środków pieniężnych.

Krok 3 

W trzecim kroku następuje aktywacja konta użytkownika. Zanim do tego dojdzie, musisz jeszcze podać bukmacherowi dzienny limit stawek, datę urodzenia i zaakceptować zgody potrzebne do aktywacji konta. Jeśli tego dokonasz, będziesz właścicielem konta tymczasowego. Do pełnej akceptacji brakuje jeszcze kilku bardzo ważnych danych. 

Krok 4

Pełna weryfikacja konta nastąpi po podaniu przez Ciebie: 

 • numeru dokumentu tożsamości,
 • wysłaniu zdjęć przodu i tyłu dokumentu (dowód lub paszport),
 • podanie adresu oraz numeru konta bankowego.

Bukmacher ma 48 godzin na pełną weryfikację konta, ale przeważnie dzieje się to dużo szybciej. W moim przypadku czekałem na to zaledwie kilkadziesiąt minut. Konto zweryfikowane, można grać. 

Betcris kod bonusowy

Betcris aplikacja mobilna

Ten nowy na polskim rynku operator zakładów szybko odpowiedział na potrzeby graczy i chwilę po debiucie w naszym kraju uruchomił aplikację mobilną. Na ten moment jest ona dostępna tylko dla telefonów z Androidem, jednak Betcris zapewnia, że lada moment gracze, którzy chcą grać na telefonach marki Apple (system operacyjny iOS) będą mieli taką możliwość.

Oferta bukmachera Betcris 

No dobrze, ale czy nowy na polskim rynku bukmacher ma czym zachęcać do zawierania zakładów właśnie u niego? Myślę, że jak najbardziej. Dla przykładu weźmy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Betcris oferuje w związku z takim spotkaniem ponad 500 kombinacji. Nie jest to może niespotykana liczba, bo inni legalni operatorzy również mogą pochwalić się takimi liczbami, ale kilka rozbić jest tutaj naprawdę ciekawych. Sprawdźmy. 

W meczu grupowym Ligi Mistrzów UEFA możemy m.in. obstawić, że: 

 • gol wydarzy się szybciej od zmiany,
 • żółta kartka wydarzy się szybciej od zmiany,
 • rzut rożny wydarzy się szybciej od gola,
 • drużyna strzeli dwa bądź trzy gole z rzędu,
 • handicap na posiadanie piłki,
 • mix szans, czyli np. Drużyna 1 wygra lub 0:0.

Fani piłki nożnej na pewno będą zadowoleni, ale i entuzjaści innych dyscyplin nie będą mogli narzekać. Szerokie oferty zakładów znajdziemy na koszykówkę, tenisa ziemnego sporty walki. Co oprócz tego? Klienci Betcrisa mogą obstawić snookera, badmintona, darts (rzutki) czy wyścigi NASCAR. 

Betcris – zakłady wirtualne i esport

Betcris nie zapomniał o wciąż rozrastającej się gałęzi zakładów bukmacherskich, czyli o esporcie i sportach wirtualnych. Jeśli chodzi o tę pierwszą kategorię, to tutaj znajdziemy zakłady na klasyczne gry rozgrywane w ramach turniejów esportowych na całym świecie. Są to: 

 • King of Glory,
 • CS:GO,
 • DoTA2,
 • League of Legends,
 • Rainbow Six,
 • Starcraft.

Oferta sportów wirtualnych w Betcrisie również jest bogata. Możemy złożyć zakłady na: 

 • wirtualne rzuty karne,
 • Ligę Piłki Nożnej,
 • Drag Racing,
 • kolarstwo torowe,
 • Football Pro,
 • wyścigi hartów i wyścigi konne.

Betcris – statystyki i wyniki

Bardzo fajnie wygląda na stronie tego bukmachera sekcja wyników i statystyk. Są one trochę ukryte, bo znajdują się u góry głównej strony, ale warto z nich skorzystać. W statystykach możemy wybrać dowolny turniej w dowolnej dyscyplinie (na przykład Australian Open w tenisie), aby przeniosło nas do drabinki turniejowej i statystyk każdego zawodnika występującego na tych zawodach. Moim zdaniem jest to duże ułatwienie dla tych, którzy lubią podeprzeć się w obstawianiu statystykami. Takich stron znajdziemy w sieci sporo, ale dzięki temu statystyki można sprawdzić szybciej, nie ruszając się ze strony operatora. I warto to odnotować na plus. 

Betcris zaproponował swoim klientom również tablicę wyników, chociaż te nie są tak rozbudowane i intuicyjne jak panel statystyk. Jeśli jednak chcemy szybko podejrzeć wyniki drużyny lub zawodnika w konkretnej dyscyplinie z ostatnich dwóch dni, to Betcris nam to umożliwi. I to też warto odnotować, bo nie jest to u legalnych bukmacherów regułą. 

Betcris kod promocyjny

Betcris – płatności 

W Betcris klienci mogą liczyć na klasyczny system wpłat i wypłat na prywatny rachunek bankowy. Bukmacher obsługuje system transferów natychmiastowych dzięki sprawdzonym narzędziom, takim jak:

 • Przelewy24, Skycash oraz BLIK.
 • Wpłat można dokonywać z banków: mBank, PKO, Santander, ING, Pekao, Alior, Inteligo, Credit Agricole, Citi, Gen in, BNP Paribas, BOŚ Bank, Idea, Pocztowy 24, Banki Spółdzielcze, a także Volkswagen Bank, Noble Bank, Nest Bank, Plus Bank czy Millennium.

Wypłaty również działają bezproblemowo, co osobiście zweryfikowałem. Pieniądze lądują na prywatnym rachunku naprawdę szybko i bezproblemowo. Warto przy tym wspomnieć, że maksymalny depozyt wynosi 10 000 złotych, a maksymalna jednorazowa wypłata to 100 000 PLN. 

FAQ – Betcris kod bonusowy

💡 Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz wyższy bonus na start to BSBONUS. Tylko ten kod upoważnia Cię do odebrania freebetu o wartości 50 złotych. To jedyna taka oferta na polskim rynku.  

💡 Czy mogę odebrać kod promocyjny po rejestracji konta?

Nie, kod promocyjny BSBONUS działa tylko przy zakładaniu konta. Potem jego odebranie nie będzie możliwe. 

💡 Gdzie sprawdzę, czy mój kod promocyjny jest aktywny?

Swoje dostępne bonusy znajdziesz w zakładce „Moje konto” w kategorii „Bonusy”. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.