Serwis Darmowezakłady.pl to strona dla fanów sportu. Piszemy dla osób, które z wypiekami na twarzy śledzą każde spotkanie swojej ulubionej drużyny, sportowca.

To strona dla wszystkich, którzy interesują się zakładami sportowymi, typowaniem. To właśnie dla Was prześwietlamy legalnych polskich bukmacherów i ich ofertę. Dzięki naszej wyszukiwarce bonusów bukmacherskich ułatwiamy Wam podjęcie decyzji dotyczącej tego, która oferta będzie najbardziej dopasowana do Waszych potrzeb.

Komentujemy, analizujemy, podpowiadamy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów i tak, jak Wy, fanami sportu. Z naszej pasji zrodził się pomysł na tę stronę.

Autorzy

Nie jesteśmy liczną redakcją, ale lubimy, to co robimy! Mamy wsparcie programistów i grafików, dzięki temu nasze artykuły są jeszcze bardziej przyjazne dla Użytkowników serwisu Darmowezakłady.pl.

jakub

Jakub Łuczywo –  pasjonat sportu, a przede wszystkim piłki nożnej (zwłaszcza Serie A, Ekstraklasy, Premier League), kolarstwa i tenisa. W branży bukmacherskiej od wielu lat, więc zakłady nie mają przed nim tajemnic.


jacek strzałkowski

Jacek Strzałkowski – entuzjasta dobrych typów na piłkę nożną. Poszukuję najlepszych bonusów u polskich bukmacherów, po to by minimalizować ryzyko utraty kasy i czerpać z zakładów czystą przyjemność.


Radosław Koc

Radosław Koc – miłośnik sportu. Prowadzi kanały w social mediach, pisze artykuły i scenariusze materiałów wideo o piłce nożnej. Obstawia mecze włoskiej Serie A, hiszpańskiej La Ligi i piłki południowoamerykańskiej.

Napisz do nas wiadomość!

Czekamy na Wasze opinie o serwisie Darmowezaklady.pl. Napiszcie, co chcielibyście znaleźć w naszym serwisie. Pytajcie, jeśli macie wątpliwości w zakresie bonusów! Jesteśmy dla Was! Adres e-mailowy do na to kontakt@darmowezaklady.pl.