Poradniki typera

Na tej stronie znajdziecie poradniki typera. Prezentujemy tutaj eksperckie artykuły dotyczące obstawiania zakładów bukmacherskich, a w nich wskazówki, jak obstawiać mecze, jak wybrać bukmachera i jak znaleźć najlepsze bonusy.

Podstawy bukmacherki
Zaczynacie swoja przygodę z zakładami bukmacherskim? Poszukujecie kompendium wiedzy na temat obstawiania? Oto ABC obstawiania zakładów bukmacherskich.
Zobacz więcej
Rodzaje zakładów
Zanim zaczniecie obstawiać powinniście dowiedzieć się, jakie są rodzaje zakładów bukmacherskich. Sprawdźcie, jak je wykorzystać na Waszych kuponach.
Zobacz więcej
Jak obstawiać sporty
Co należy wiedzieć o obstawianiu meczy czy sportów walki? Jak obstawiać sporty wirtualne? Wszystko wyjaśniamy w naszych eksperckich artykułach.
Zobacz więcej
Bonusy i obrót
Jakie są rodzaje bonusów bukmacherskich i jak obrócić bonusem od bukmachera. Sprawdź zasady i warunki obrotu oraz nasze porady, jak wykorzystać bonusy.
Zobacz więcej
Finanse
Wszystko o finansach w zakładach bukmacherskich. Porady, jak ustalać bankroll, jakie są limity i metody płatności, czym jest yield bukmacherski.
Zobacz więcej
Strategie i błędy
Wszystko na temat systemów bukmacherskich. Strategie i błędy, które można wykorzystać obstawiając zakłady. Sprawdzamy, czy gwarantują wygraną.
Zobacz więcej

Poradniki bukmacherskie

Nasze poradniki przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i dla tych, którzy są obyci z bukmacherką, ale poszukują najlepszej strategii, aby zmaksymalizować wygrane.

Nasze poradniki przeznaczone są zarówno dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi, jak i dla tych, którzy są obyci z bukmacherką, ale poszukują najlepszej strategii, aby zmaksymalizować wygrane. Poradniki podzieliliśmy na sześć sekcji, abyście mogli szybko znaleźć to co Was interesuje i przeszli do szczegółów.

W sekcji „strategie i błędy” będziecie mogli poczytać o najlepszych sposobach na ogranie bukmachera, obstawianiu najlepszych rynków. Poszerzycie swoją wiedzę w temacie systemów bukmacherskich, a nawet przeczytacie o zakładach na ustawione mecze i dlaczego nie warto ich obstawiać. Zakładka „finanse” to bardzo przydatne informacje dotyczące terminów związanych z bankrollem. Value betting, yield i limity bukmacherskie, a także szybkie wpłaty i wypłaty – to wszystko pomoże ci bardziej kontrolować twoje środki na grę.

Nie zapominamy również o typowo sportowych i około sportowych kwestiach. Nasz poradnik da Wam odpowiedź na pytanie, czy bukmacherzy proponują do obstawiania coś oprócz sportów. Jakie zakłady pozasportowe warto obstawiać ze względu na wysokie kursy. Początkujący gracze dowiedzą się, czym są zakłady under/over (powyżej i poniżej), a także przeczytają o podwójnej szansie i zakładach łączonych.

Jednym słowem, nasz poradnik to kompendium wiedzy o branży bukmacherskiej dla graczy na każdym stopniu wtajemniczenia. Nie ma dla nas trudnych tematów, a zawiłą terminologię staramy się przedstawiać jak najbardziej przejrzyście.