Fortuna kod promocyjny

fortuna zakłady bukmacherskie
200 210 zł bez ryzyka
+ 20 zł freebet
+ do 2000 zł od pierwszego depozytu
Z kodem 10 zł więcej

Jeden z największych bukmacherów w Polsce oferuje swoim klientom ogromną ilość zakładów z atrakcyjnymi kursami. Fortuna na kod promocyjny ze specjalną ofertą powitalną dla nowych graczy, która pozwala rozpocząć grę z pewnym buforem bezpieczeństwa i możliwością przetestowania oferty zakładów bukmacherskich Fortuna.

Dodatkowo przy rejestracji możesz skorzystać z dedykowanego dla naszych Użytkowników kodu promocyjnego Fortuna. Aby go aktywować nie wystarczy jednak po prostu wpisać na stronie efortuna.pl kodu kuponu w oknie rejestracji. Przede wszystkim należy kliknąć w KUPON powyżej, który przekieruje nas na stronę bukmachera Fortuna, dopiero wtedy kod będzie działał i da nam maksymalną ofertę wyższą od standardowej.

Fortuna – kod promocyjny 2021

W sieci dostępnych jest wiele różnych kodów promocyjnych do Fortuny. Wybrany przez Ciebie kod aktywuje pakiet bonusów, który dostępny jest tylko dla osób zakładających konto. Z punktu widzenia nowego użytkownika ważne jest, aby odebrał jak najlepszy zestaw promocji. Szukając nowego kodu zwróć uwagę przede wszystkim na wartość oferty promocyjnej. Znalazłem kilka kodów w sieci, porównałem je do siebie i wybrałem taki, który daje największy pakiet na start.

Podczas szukania najlepszej oferty zauważyłem, że każdy kod aktywuje te same bonusy, lecz różnica tkwiła w ich wielkości. Standardowa propozycja bukmachera za założenie konta to 2220 zł w 3 bonusach.

Znalazłem kod FORBONUS, który aktywuje większą ofertę powitalną. Zamiast 2220 zł bonus będzie wynosił 2230 zł. Po przejściu na stronę bukmachera z tego artykułu formularz rejestracyjny uzupełni się automatycznie o dodatkowe wartości.

Zakład bez ryzyka:200 210 PLN
Bonus bez depozytu:20 PLN
Bonus 100% od wpłaty:do 2000 PLN
Kod promocyjny Fortuna:FORBONUS
Gra bez podatku:+ 14 %
Fortuna – kod promocyjny 2021

Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Chcę, żeby mój tekst nie pozostawiał pola do wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, więc postanowiłem, że dokładnie opiszę jak powinien wyglądać poprawnie wykonany proces rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuna. Postępując zgodnie z moimi wytycznymi do Twojego konta zostanie dopisana wyższa promocja startowa. Niby nie jest to aż tak bardzo skomplikowane, ale zawsze warto być pewnym, że rozpoczniemy swoją przygodę z tym drugim największym bukmacherem w Polsce, wykorzystując pełnię możliwości jakie daje. Tym bardziej, że proces rejestracji nowego konta możliwy jest tylko raz, więc masz tylko jedną okazję, żeby skorzystać z pakietu promocyjnego na start.

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym

Na dwa sposoby możesz zostać dopisany do promocji powitalnej w Fortunie. Z mojego punktu widzenia pierwsza jest bardziej bezpieczna, a druga mimo, że nie powinna sprawiać więcej kłopotów to jednak zawsze może pojawić się w niej mały błąd. Może on spowodować, że wyższy pakiet powitalny nie powędruje na Twoje konto i będzie to wynikało jedynie z Twojej winy, a więc ewentualne reklamacje mogą nie być skuteczne. Ale przejdźmy do rzeczy i zacznijmy od opisania Tych dwóch sposobów.

Bezpośrednie uzupełnienie pola z kodem

W pierwszej opcji należy przejść na bezpośrednio do strony rejestracyjnej Fortuny. Jeśli chcesz tak zrobić to wystarczy, że klikniesz na tej stronie w jeden z zielonych przycisków z napisem „odbierz bonus”.

To spowoduje, że zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego fortuny, a pole kod promocyjny w Fortunie zostanie automatycznie uzupełnione o kod FORBONUS. Uprzedzamy pytania i zapewniamy, że jest to całkowicie bezpieczna procedura. Jeśli jednak chcesz się upewnić to wystarczy, że klikniesz w kłódkę znajdującą się w miejscu adresu url i Twoja przeglądarka powinna potwierdzić, że połączenie jest bezpieczne.

Przejście na stronę Fortuna bezpośrednio z tego artykułu sprawia, że zostaniesz zapamiętany jako gracz, do którego konta zostanie dopisana promocja. Potwierdzeniem tego jest pole z uzupełnionym kodem bonusowym Fortuna. Dodatkowo przy polu z kodem powinna automatycznie powinna pojawić się zielona grafika potwierdzająca, że kod jest aktywny i poprawny. 

Jak wpisać kod w innej zakładce?

A co robić jeśli mam otwartą zakładkę rejestracyjną w innej karcie? Drugim sposobem rejestracji jest zakładanie konta już po tym jak otworzyłeś stronę efortuna.pl i teraz jedynie szukasz najwyższej promocji. W takim przypadku masz dwie opcje. Uzupełniasz jedynie pole o rekomendowany przeze mnie kod promocyjny FORBONUS, lub zamykasz kartę i przechodzisz do rejestracji przez zielony przycisk znajdujący się w tym artykule.

Zazwyczaj polecam skorzystanie z tej drugiej możliwości, ponieważ pozwala ona mieć blisko 100-procentową pewność, że nie popełnisz błędu. W przypadku tej pierwszej zawsze obawiam się, że przy wypełnianiu kodu możesz popełnić jakąś literówkę lub będziesz miał ciasteczka z innej strony, która oferuje niższe promocje. Na wszelki wypadek zawsze musisz pamiętać, że przy poprawnie wpisanym kodzie promocyjnym fortuna pojawi się zielona ikonka potwierdzająca działanie kodu.

Pamiętaj! Skorzystaj z kuponu na górze artykułu, aby kod FORBONUS w formularzu uzupełnił się automatycznie, wtedy masz pewność, że otrzymasz wyższy bonus.

Rejestracja konta – krok po kroku

Jeśli już znajdujesz się na pierwszej stronie rejestracyjnej to jesteś o krok od odbioru pakietu startowego. Teraz chciałbym omówić wszystkie najważniejsze czynności jakie musisz wykonać, aby dołączyć do grona użytkowników tego serwisu bukmacherskiego online. Fortuna udostępnia krótki formularz rejestracyjny konta tymczasowego, który pozwala Ci na aktywowanie podstawowych możliwości korzystania z serwisu. Chcąc móc wypłacać pieniądze, w ciągu 28 dni będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość, ale o tym wspomnę w kolejnej części tekstu. 

Krok 1 – rejestracja

Na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego tej operator wymaga od Ciebie podania podstawowych danych personalnych.

Pseudonim – to inaczej login, którym będziesz mógł się logować na swoje konto.

 • Pseudonim – to inaczej login, którym będziesz mógł się logować na swoje konto.
 • Hasło – Fortuna wymaga, żeby hasło miało minimum 8 znaków, musi zawierać przynajmniej jedną cyfrę i jedną dużą literę.
 • PIN kod – kod PIN muszą pamiętać przede wszystkim gracze korzystający z punktów stacjonarnych, w świecie online nie będzie Ci potrzebny, ale tak czy inaczej musi zawierać przynajmniej 4 litery.
 • Adres e-mail – nikomu nie muszę tłumaczyć, że to ważny punkt, ponieważ e-mail posłuży do weryfikacji Twojego konta, za pośrednictwem maila bukmacher będzie się z Tobą kontaktował, a także na niego będziesz mógł odzyskać hasło lub login jeśli jednego bądź drugiego zapomnisz. 
 • Imię i nazwisko – konto u bukmachera można założyć jedynie na swoje dane osobowe, więc w tym punkcie musisz je podać, a jest to o tyle ważne, że bukmacher będzie później weryfikował czy dane podane w formularzu rejestracyjnym nie różnią się od danych na dowodzie osobistym. 
 • Telefon komórkowy – podobnie jak e-mail, wymagany jest głównie do celów weryfikacyjnych oraz do kontaktu. Jeśli używasz telefonu z numerem międzynarodowym to musisz na początku podać kod państwa.
 • PESEL – numer PESEL będzie sprawdzany przy sprawdzaniu czy konto, które zarejestrowałeś rzeczywiście należy do Ciebie. Osobom, które mają opory przed podawaniem numeru PESEL mogę jedynie powiedzieć, że w przypadku bukmacherów otrzymujemy usługę ochrony danych osobowych na bardzo wysokim poziomie, który wymagany jest przez służby państwowe, więc dane są bezpieczne. 
 • Źródło dochodów – zakłady bukmacherskie to miejsce, w którym bezpieczeństwo graczy jest niezwykle istotne i operatorzy muszą mieć pewność, że nie obracasz tutaj pieniędzmi pozyskanymi z nielegalnego źródła. Dlatego musisz określić skąd czerpiesz dochody na grę u bukmachera. Wystarczy, że wybierzesz jedna z dziewięciu proponowanych opcji wśród których są między innymi: wynagrodzenie o pracę, działalność gospodarcza, spadek, darowizna.
 • Kod promocyjny Fortuna – z punktu widzenia mojego testu główna część rejestracji. Co prawda wspominałem już o tym polu wcześniej, ale upewnij się jeszcze raz, że wpisałeś kod FORBONUS i że obok niego jest umieszczona zielona ikona z tzw. ptaszkiem.
 • Oświadczenia – Jak w przypadku większości serwisów, w których zakładasz konto musisz najpierw zaakceptować regulamin. W zakładach bukmacherskich akceptacja regulaminów połączona jest z oświadczeniem, że ukończyłeś 18 lat i że podane przez Ciebie dane są prawdziwe. 

Aby ukończyć proces zakładania konta tymczasowego kliknij następnie w żółty przycisk „zarejestruj”. 

Krok 2 – weryfikacja

W najważniejszą częścią z punktu widzenia uruchomienia promocji, a więc uzupełnienie kodu promocyjnego Fortuna o kod FORBONUS masz już za sobą. Aby skorzystać z przysługujących Ci środków musisz uruchomić swoje konto, a więc przejść podstawowy proces weryfikacji.

Kończąc etap pierwszy, musisz przejść do swojej skrzynki e-mailowej i kliknąć w link weryfikacyjny. Dzięki temu będziesz mógł korzystać z serwisu w okrojonym zakresie tj. będziesz mógł się zalogować, dokonać pierwszego depozytu (pamiętaj o wysokości, ponieważ od niej zależy kwota Twojego bonusu, o czym piszę w dalszej części tego artykułu), a także zawierać zakłady. Jednak nie będziesz miał jeszcze możliwości wypłaty środków, a do tego potrzebne będzie Ci konto stałe.

Konto stałe w Fortunie

Konto stałe w zakładach bukmacherskich Fortuna to nic innego jak dokończenie weryfikacji. Będziesz, więc musiał przesłać skany dowodu osobistego, a dokonasz tego w zakładce „moje konto”. Jeśli zostaną zweryfikowane prawidłowo to wówczas pojawi się zielona ikona akceptacji.

Dodatkowo będziesz musiał ustawić limity na konto, które mają na celu zapobieganie uzależnieniom. Na wysłanie skanu dowodu i ustawienie limitów będziesz miał 28 dni od czasu założenia konta tymczasowego. Najlepiej zrobić to jak najszybciej, bo cała procedura nie zajmuje wiele czasu, a dzięki niej od razu będziesz mógł wypłacić swoje wygrane. 

Najważniejsze pytania dotyczące kodu w Fortunie

Starałem się opisać jak najbardziej szczegółowo proces rejestracji z kodem Fortuny. Wiem, że tych informacji było dosyć sporo, ale jeśli nie były one wyczerpujące, to spójrzcie na najczęściej zadawane przez naszych użytkowników pytania i przeczytajcie odpowiedzi:

Jaki jest kod promocyjny Fortuna?

Odpowiedź może być najkrótsza z możliwych: FORBONUS. Dzięki temu otrzymasz promocję startową w wysokości 2230 zł, a więc wyższą niż ta która dostępna jest na stronie fortuny.

Co zrobić, żeby odebrać wyższy bonus?

Nic skomplikowanego. Wystarczy, że uzupełnisz odpowiednie pole podczas procesu rejestracji nowego konta gracza.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego jest jedynym miejscem, które pozwoli na uzyskanie specjalnego pakietu powitalnego. Tam należy wpisać kod promocyjny fortuna. Szczegóły samego procesu opisuje kilka akapitów wyżej.

Do kiedy kod promocyjny w Fortunie jest aktywny?

Kod bonusowy FORBONUS nie ma terminu ważności. Najważniejszą informacją dla Ciebie powinno być to, że jest codziennie sprawdzany, więc na pewno jest aktywny. 

Czy bonus startowy może się zmienić?

Bukmacherzy raz na jakiś czas zmieniają promocje. Następuje to niezwykle rzadko i wówczas zazwyczaj zmieniają się również warunki bonusów dostępnych za sprawą kodów promocyjnych. Pamiętaj jednak, że bonusem obowiązującym Ciebie jest ten bonus, który będzie aktywny w dniu Twojej rejestracji. 

Czy mogę kilka razy wykorzystać kod bonusowy?

Niestety możesz tylko raz skorzystać z kodu promocyjnego FORBONUS i jest to możliwe tylko w momencie, w którym zakładasz swoje pierwsze konto w serwisie fortuna. Oczywiście kod jest dostępny nie tylko dla Ciebie, więc zawsze możesz podzielić się nim ze znajomymi i oni też w oparciu o niego mogą założyć konto z wyższą promocją. 

Kto może otrzymać bonus powitalny w Fortunie?

Każdy kto ma ukończone 18 lat i nie ma zasądzonego zakazu gry z zakładach bukmacherskich. Poza tym nie ma innych ograniczeń oprócz tego, że nie możesz np. posiadać dwóch kont u jednego bukmachera. 

Mam już konto w Fortunie, ale dawno nie grałem, mogę jeszcze raz skorzystać z kodu promocyjnego ?

Niestety, kod promocyjny Fortuna można wykorzystać tylko raz i tylko podczas zakładania konta. Tych, którzy myślą, że można te zasady jakość obejść muszę od razu powiedzieć, że nie ma na to szans, bo każde konto podlega weryfikacji. 

Czy kod promocyjny dostępny jest również na telefony komórkowe?

Tak, bonus, który otrzymujesz dzięki kodowi FORBONUS działa na wszystkich urządzeniach, więc możesz nawet wejść na stronę fortuny z poziomu tabletu i jeśli poprawnie uzupełnisz pole w formularzu rejestracyjnym to wówczas będzie on przypisany do Twojego konta niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystasz i jakiego używasz oprogramowania. 

Czy jest kod promocyjny na aplikację mobilną?

Tak, promocja z kodem dostępna jest również na aplikacji mobilnej, którą można znaleźć w sklepie app store oraz aplikację dla telefonów z systemem android.

Gdzie sprawdzić czy mój bonus jest aktywny?

Fortuna wszystkie informacje o promocjach, zarówno tych trwających i tych już wykorzystanych umieszcza w zakładce „bonusy” w panelu „moje konto”

Czy bonus obowiązuje też na koncie tymczasowym?

Tak, ale pamiętaj, że w pewnym momencie będziesz chciał wypłacić należne Ci pieniądze i wówczas posiadanie konta stałego będzie niezbędne. Dlatego lepiej nie zwlekać i od razu uzupełnić niezbędne dane potrzebne do posiadania konta stałego. 

Co zrobić jeśli nie dostałem bonusu?

Przede wszystkim muszę podkreślić, że trzymając się moich wskazówek taki problem nie powinien wystąpić. Najpierw sprawdź regulamin promocji, bo może wpłaciłeś zbyt niską kwotę np. 1 zł i przez nie byłeś uprawniony do odbioru bonusu. Jednak jeśli wykonałeś wszystko zgodnie z poleceniami i trzymałeś się zasad promocji to wówczas skontaktuj się bezpośrednio z bukmacherem (fortuna ma dostępne opcje czatu czy też formularza rejestracyjnego) lub też nie bój się napisać do nas, bo być może kłopot wynikał z przyczyn technicznych. Nasze dane kontaktowe znajdziesz na dole strony.

Czy kod bonusowy Fortuna jest płatny?

Oczywiście, że nie. Każde konto w zakładach bukmacherskich w Polsce jest całkowicie darmowe i korzystanie z serwisu nie wiąże się z żadną opłatą czy też prowizją. Podobnie jest oczywiście z kodem promocyjnym FORTUNA. Bukmacher stosuje ten typ promocji, aby nagrodzić część użytkowników i zainteresować ich swoją ofertą. Dlatego w część pakietu wchodzi bonus bez depozytu i bonus bez ryzyka, dzięki którym możesz zapoznać się z zasadami działania serwisu. 

Czy rejestracja z kodem promocyjnym powoduje, że jestem klientem VIP?

Nie do końca. Status VIP zarezerwowany jest dla osób, które wydają na zakłady znaczne sumy pieniędzy (na które pozwala ich budżet) i które od dłuższego czasu są aktywnymi użytkownikami. Oczywiście nie staniesz się od razu graczem VIP i na ten tytuł musisz zapracować. Kod promocyjny jest innym rodzajem specjalnego traktowania użytkowników, a jego główną zaletą jest możliwość rozpoczęcia gry z wyższym stanem konta bonusowego. 

Czy jeśli mam konto u innego bukmachera to mogę skorzystać z promocji w Fortunie?

Jak najbardziej. Liczba kont bukmacherskich ograniczona jest jedynie liczbą legalnych serwisów online w Polsce. Jeśli posiadasz konto u konkurencyjnego bukmachera to możesz otworzyć kolejne konto w fortunie, a nawet bym powiedział, że jest to wskazane, ponieważ zakłady wzajemne nierzadko rywalizują o klienta wysokością kursów bukmacherskich, więc będziesz miał większą możliwość wyboru. Co więcej wykorzystując kod promocyjny Fortuna nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś nie skorzystał z innych kodów rejestracyjnych, które zostały przeze mnie zweryfikowane. 

Co wchodzi w skład pakietu promocyjnego z kodem bonusowym FORBONUS?

Zakład bez ryzyka w wysokości 210 zł, co jest kwotą o 10 zł wyższą niż w standardzie, bonus bez depozytu w wysokości 20 zł (w postaci punktów fortuna klub plus), oraz bonus od pierwszego zasilenia konta o równowartości tego zasilenia. Ten ostatni bonus ograniczony jest do kwoty 2000 zł. Poza tym będziesz miał dostęp do wszystkich czasowych promocji u tego bukmachera, w tym jeden z najbardziej popularnych, czyli Happy Hour podwyższającego wygrane o 14 procent.

Bonusy w Fortunie

Każdy nowy gracz po przejściu na stronę bukmachera z poniższych ofert otrzyma wspomniany pakiet startowy. Oczywiście może skorzystać ze wszystkich trzech opcji promocyjnych lub wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają. Warto zwrócić uwagę zarówno na profity związane z kodem promocyjnym w Fortunie, jak i na warunki towarzyszące poszczególnym bonusom.

Zakład bez ryzyka – specjalna oferta

Niewątpliwie najbardziej atrakcyjnym z trzech bonusów jest zakład bez ryzyka, który przy udziale kodu został powiększony z 200 zł na 210 zł. Wśród zalet jest nie tylko duża wartość, lecz także dogodne warunki wypłaty. Z tej promocji możemy skorzystać tylko podczas pierwszego zakładu. Co zrobić, aby maksymalnie wykorzystać zakład bez ryzyka?

 1. wpłać 238,65 zł (238,65 zł – podatek 12% = 210 zł zwrotu)
 2. obstaw dowolny kupon
 3. gdy przegrasz otrzymasz 210 zł zwrotu na konto bonusowe
Fortuna
Zakład bez ryzyka do 200 210 zł + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację
VIP

Jak wypłacić zwrot z zakładu?

kod promocyjny fortuna

Wystarczy, że postawisz zwrócone środki bonusowe tylko raz, aby móc wypłacić wygraną na konto w banku. Tym razem obstawiaj rozważnie, bo przy przegranej zakład bez ryzyka już nie działa. Zaletą tej promocji w Fortunie jest to, że bukmacher w kwestii obrotu nie postawił żadnego dodatkowego wymogu, np. czasowego. Zarówno liczba pozycji, jak i kurs kuponu, mogą być dowolne.

Bonus bez depozytu

Po założeniu konta otrzymasz w programie lojalnościowym Fortuny określoną liczbę punktów, odpowiadającą kwocie 20 zł na zakłady. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że gdy wykorzystasz ten bonus w pierwszym zakładzie, nie będziesz już mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. Warto więc zostawić sobie zakład za punkty i postawić go w drugiej kolejności, jednak czas na jego wykorzystanie to tylko 7 dni. Jak na darmowe środki Fortuna postawiła bardzo łagodne warunki towarzyszące tej promocji.

Fortuna
Freebet 20 zł za rejestrację + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Zakład bez ryzyka do 200 210 zł

Wypłata bonusu bez depozytu

Po wykorzystaniu bonusu za punkty o wartości 20 zł masz możliwość wypłacenia swojej wygranej, ale po spełnieniu konkretnych warunków. Wystarczy, że postawisz jakikolwiek kupon o minimalnej wartości 20 zł i wygrasz go, a wtedy środki bonusowe przeniosą się z salda bonusowego na depozytowe i będą możliwe do wypłaty. To jeden z najlepszych bonusów bez depozytu w Polsce, z którym konkurować może tylko z bonusem TOTALbet, gdzie bonus jest prawie 2 razy większy i nie trzeba go obracać.

Bonus od depozytu w Fortunie

Gdy zdecydujesz się na wpłatę pieniędzy, zwróć uwagę na bonus od wpłaty. Wystarczy, że dokonasz depozytu, a Twoje środki zostaną podwojone aż do 2000 zł. Ze względu na gorsze warunki obrotu tym bonusem, radzimy aby przy wpłacie bardziej kierować się wartością zakładu bez ryzyka niż bonusu od wpłaty.

Fortuna
100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka do 200 210 zł

Obrót bonusem od depozytu

W przeciwieństwie do dwóch wcześniej opisywanych promocji, w przypadku dodatkowych środków przy depozycie, trzeba wykonać więcej pracy, aby mieć możliwość wypłaty środków. Należy bowiem obrócić wartością wpłaty 4 razy, a kupony powinny posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.6. Czas na obrót to 30 dni.

Promocje bukmacherskie w Fortunie

Oprócz pakietu na start z kodem promocyjnym, w Fortunie możemy liczyć na szereg regularnych promocji, które bezpośrednio przekładają się na poziom naszych wygranych. Można śmiało przyznać, że Fortuna kierowała się w tej kwestii dobrem graczy, a nie tylko promocją własnych usług. Wśród regularnych promocji znajdziemy przede wszystkim konkursy z nagrodami, grę bez podatku czy podwyższone kursy na wybrane wydarzenia.

Happy Hours bez podatku

To główna promocja dostępna non stop dla graczy, którzy przy spełnieniu dość prostych założeń mogą skorzystać z gry bez podatku. Aby potencjalna wygrana została powiększona na kuponie, należy obstawić co najmniej 3 dowolne zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.3. Gdy spełnimy te wymagania w polu wygranej zauważymy, wartość o 14% większa niż na początku.

Pewniak

Jest to promocja polegająca na wykonaniu konkretnego zadania. Za wykonanie gracz otrzymuje nagrodę gwarantowaną w postaci bonusu. W Fortunie darmowe bonusy, jak w przypadku bonusu bez depozytu na start, są przekazywane graczom zazwyczaj w postaci punktów lojalnościowych. Pomimo, że w przypadku Pewniaka nie otrzymamy wysokich wygranych, to dodatkowa premia zawsze się przyda.

Ekspert+

W przypadku tej akcji promocyjnej gracze mogą niewątpliwie liczyć na wysokie wygrane. Dla tych co poprawnie wytypują szereg spotkań np. z wybranej kolejki ligi piłkarskiej, przewidziana jest pula w wysokości 20 000 zł do podziału. Aktualną ofertę na promocyjne zakłady można znaleźć na liście po lewej stronie, w zakładce Ekspert+.

AKO Boost

Podczas stawiania zakładów jednym z najważniejszych elementów, na które zwraca uwagę gracz to kurs. Dzięki promocji AKO Boost kursy na wybrane wydarzenia, a właściwie na zestawy wydarzeń, są wyższe niż standardowe. To bukmacher wybiera w tym przypadku typy łącząc w jedną propozycję, której kurs łączny jeszcze podwyższa. 

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Nie u każdego bukmachera spotkamy się z programem, w którym przy okazji stawiania zakładów będziemy mieli możliwość zbierania punktów. Co więcej, u innego największego polskiego bukmachera, największej konkurencji Fortuny, czyli STS, takiego programu nie znajdziemy. Gracze mogą otrzymać punkty podczas rejestracji (2800 punktów) oraz tyle samo biorąc udział w promocji Pewniak. Dodatkowo punkty zbierają się na koncie lojalnościowym podczas obstawiania zakładów. Za każdą wydaną złotówkę gracze otrzymają 1 punkt FKP. Należy zwrócić uwagę, że maksymalna liczba zebranych punktów jednego dnia to 300.

Pamiętaj, że 2800 punktów Fortuna Klub Plus można zamienić na 20 zł w postaci darmowego bonusu.

Aplikacja mobilna Fortuny

bonus aplikacja Fortuna

Ze wszystkich dobrodziejstw zakładów bukmacherskich Fortuna gracze mogą korzystać również na swoich telefonach oraz tabletach. Bukmacher ma opracowaną aplikację zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Zakłady stawia się dwoma kliknięciami. Nieco dłużej zajmuje dokonanie wpłaty, lecz także nie stanowi to większego problemu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są transmisje wydarzeń sportowych, które możemy jednocześnie obstawiać.

Znajdziemy tu wszystko, czego możemy oczekiwać, czyli doskonałą szatę graficzną, przyjazny interfejs i liczne udogodnienia, takie jak:

 • powiadomienia push,
 • dostęp do szczegółowych statystyk,
 • zakłady live,
 • wirtualne sporty,
 • możliwość wpłaty i wypłaty środków.

Metody wpłat i wypłat w Fortunie

Fortuna daje swoim klientom kilka ciekawych opcji wpłacania środków i jedną opcję wypłaty. Przyjrzyjmy się im wszystkim z bliska.

Wpłaty można dokonać poprzez: 

 • standardowy przelew bankowy,
 • PayU,
 • kartami VISA lub Mastercard,
 • BLIKIEM,
 • lub w punkcie.
fortuna bonus bukmacherski

Jak widać możliwości wpłaty depozytu jest sporo i nie ograniczają się one wyłącznie do wpłat przez Internet. Dla osób nieposiadających konta w banku z pewnością wygodną opcją okaże się wpłata w punkcie stacjonarnym bukmachera. Jest to bezpieczna i wygodna opcja, która nie wymaga żadnych prowizji, jak w przypadku pozostałych metod płatności. Mimo to, jeżeli cenimy sobie wygodę możemy skorzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii i skorzystać z jednej z metod płatności błyskawicznych. Prowizja za korzystanie z nich wynosi 1 PLN.

Niestety, możliwości wypłaty środków są bardzo ograniczone. Mamy tu jedynie opcję wypłaty środków za pomocą przelewu bankowego. Na szczęście przelewy te wykonywane są codziennie, tak więc nie będziemy musieli czekać aż środki pojawią się na naszym koncie dłużej niż 24 godziny. No chyba, że jest weekend, ponieważ przelewy na konto graczy wykonywane są tylko i wyłącznie w dni robocze.

Dziwi mnie trochę, że tak znany i ceniony bukmacher jakim jest Fortuna nie wprowadził jeszcze opcji wypłat błyskawicznych. Należy liczyć na to, że wkrótce i ta opcja zostanie nam udostępniona i nasze męki związane z czekaniem na przelew od ulubionego buka zostaną znacznie skrócone.

Fortuna – oferta zakładów

Nie bez powodu jest to jeden z największych polskich bukmacherów. Zarówno oferta przedmeczowa, jak i zakłady na żywo, posiadają szeroką gamę wydarzeń do wyboru. Jest to jeden z nielicznych polskich bukmacherów, u którego możemy stawiać na wyścigi konne. Gdy brak jest naszych ulubionych meczów, możemy skorzystać z prostej gry w zakłady wirtualne, gdzie do wyboru mamy: piłkę nożną, tenis i różnego rodzaju wyścigi. Dodatkowym atutem jest opcja cashout, którą znajdziemy klikając w dolnym menu opcję kupony. Po wyświetleniu wybranego kuponu otrzymamy propozycję z kwotą wypłaty. W tym samym panelu możemy również znaleźć strefę typera, w której wiele osób wymienia poglądy na temat zakładów. Jeśli brak nam pomysłu na wydarzenie do obstawienia, możemy dowiedzieć się o propozycjach innych typerów.

Bukmacher ten ma w swojej ofercie jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Poza obstawianiem wzajemnych zakładów sportowych, warto również zwrócić uwagę na zakłady live, a także na wirtualne sporty. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm opcjom.

Zakłady live

Zakłady na żywo to wielki plus tego bukmachera. Dzień w dzień znajdziemy tu setki zdarzeń na niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i szereg najróżniejszych dyscyplin. Przykładowo, Fortuna oferta live na dziś daje nam możliwość zagrania na żywo spotkań piłkarskiej ligi hiszpańskiej czy angielskiej, a także wydarzenia z koszykówki i siatkówki. W ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy również esport. Co więcej, są to tylko najpopularniejsze dyscypliny. Pełna lista zdarzeń jest dzień w dzień naprawdę imponująca.

Opcji jest tak dużo, że nawet najbardziej wymagający gracze będą zachwyceni ofertą Fortuna. Jak obstawiać zakłady live? Słowacki buk zrobił wszystko, by uczynić tę czynność jak najbardziej intuicyjną i możliwie jak najprostszą. Po prostu klikasz w zakładkę Zakłady LIVE, wybierasz interesujący Cię mecz i rynek. Następnie klikasz w interesujące Cię zdarzenie lub zdarzenia. Wpisujesz stawkę i wysyłasz kupon. Nie ma nic prostszego.

Wirtualne sporty

Druga z opcji jest nie mniej ciekawa. Fortuna to prekursor sportów wirtualnych na polskim rynku i zaczął oferować tego typu gry jako pierwszy. W jego ofercie znajduje się aż sześć dyscyplin wirtualnych. Są to: piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi koni, wyścigi psów i wyścigi samochodowe.

Każdy z wyżej wymienionych sportów ma swoje wady i zalety. Dwa pierwsze z nich, czyli piłka nożna i tenis to jak wiadomo dyscypliny typowo sportowe, które możemy obstawiać w formie 1X2 (piłka nożna) i 12 (tenis).

W przypadku piłki nożnej poza zakładami na zwycięstwo gospodarzy – remis – zwycięstwo gości, możemy również obstawiać rynki na ilość bramek w systemie mniej lub więcej, dokładną ilość bramek, a także dokładny wynik generowanego komputerowo spotkania. Z kolei w przypadku tenisa, poza zakładami na zwycięstwo pierwszego lub drugiego zawodnika możemy obstawić jeszcze dokładny rezultat i liczbę punktów.

Druga kategoria, czyli sporty wyścigowe, rządzi się nieco innymi prawami. W zakładach tych kluczowe jest obstawienie zwycięzców danych wyścigów, a poszczególne wirtualne sporty tej kategorii różnią się ilością zawodników, kursami, a także dostępnymi rynkami. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oferta Fortuny na zakłady wirtualne należy do najbogatszych wśród legalnych polskich bukmacherów, a do tego kursy na nie są bardzo wysokie. Niestety, mają one jedną istotną wadę – to ograniczona liczba rynków.

Obsługa klienta w Fortunie

Dział na ogół niepotrzebny do momentu, gdy na naszej drodze nie stanie przeszkoda. Najczęściej piszemy po pomoc w kwestii rozliczenia bonusu lub gdy mamy problem z zalogowaniem. O ile w pierwszym przypadku bez problemu połączymy się z konsultantem, tak w drugim możemy mieć problem, bowiem z czatu mogą korzystać tylko zalogowani użytkownicy. W takiej sytuacji pozostaje nam wypełnić formularz kontaktowy, który możemy znaleźć na samym końcu strony. Sam kontakt z działem pomocy Fortuny przebiega bardzo sprawnie, a specjaliści są dobrze poinformowani.

Fortuna kod promocyjny – opinie i podsumowanie

Testując krok po kroku zarówno aplikację, jak i stronę na komputerze, nie dopatrzyłem się takich elementów, które wpłynęłyby negatywnie na moją opinię.

Bukmacher Fortuna wychodzi z propozycją różnorodnego pakietu bonusowego składającego się z 3 elementów. Zarówno powitalny bonus bez depozytu, jak i zakład bez ryzyka, posiadają bardzo dobre warunki obrotu, dzięki czemu wypłata wygranej jest dość prosta. Przy użyciu kodu promocyjnego mamy możliwość powiększenia zakładu bez ryzyka o wartość 15 zł, co jest obecnie najlepszą promocją na start w Fortunie.

Przy regularnym obstawianiu możemy również skorzystać z najlepszej promocji bukmacherskiej na zakłady bez podatku oraz innych akcji promocyjnych, dających szansę na zgarnięcie dodatkowych nagród pieniężnych. Z pewnością polecam skorzystanie z kodu bonusowego Fortuny, a co za tym idzie wykorzystania pełnej oferty bonusowej dla nowych graczy.

FAQ – Fortuna i kod promocyjny

💰 Jak poprawnie wpisać kod promocyjny Fortuna?

By nie popełnić błędu przy wpisywaniu kodu, przejdź do Fortuny przez kupon umieszczony w tym artykule.

💰 Jaki bonus otrzymam z kodem Fortuna?

Po wykorzystaniu aktualnego kodu nastąpi zmiana w ofercie powitalnej. Zamiast 200 zł zakładu bez ryzyka, gracz otrzyma 210 zł oraz 2 dodatkowe elementy pakietu jak bonus bez depozytu oraz bonus od wpłaty.

💰 Jak sprawdzić czy kod promocyjny aktywował większą ofertę?

Po przejściu z artykułu do bukmachera kod uzupełni się automatycznie, a pod kodem widoczne będą warunki zawierające szczegóły oferty specjalnej.