Fortuna kod promocyjny

Jeden z największych bukmacherów w Polsce oferuje swoim klientom ogromną ilość zakładów z atrakcyjnymi kursami. Fortuna na kod promocyjny ze specjalną ofertą powitalną dla nowych graczy, która pozwala rozpocząć grę z pewnym buforem bezpieczeństwa i możliwością przetestowania oferty zakładów bukmacherskich Fortuna.

fortuna zakłady bukmacherskie
200 210 zł bez ryzyka
+ 20 zł freebet
+ do 2000 zł od pierwszego depozytu
Z kodem 10 zł więcej
kod: FORBONUS
Odbierz bonus

Dodatkowo przy rejestracji możesz skorzystać z dedykowanego dla naszych Użytkowników kodu promocyjnego Fortuna. Aby go aktywować nie wystarczy jednak po prostu wpisać na stronie efortuna.pl kodu kuponu w oknie rejestracji. Przede wszystkim należy kliknąć w KUPON powyżej, który przekieruje nas na stronę bukmachera Fortuna, dopiero wtedy kod będzie działał i da nam maksymalną ofertę wyższą od standardowej.

Fortuna – kod promocyjny 2020

W sieci dostępnych jest wiele różnych kodów promocyjnych do Fortuny. Wybrany przez Ciebie kod aktywuje pakiet bonusów, który dostępny jest tylko dla osób zakładających konto. Z punktu widzenia nowego użytkownika ważne jest, aby odebrał jak najlepszy zestaw promocji. Szukając nowego kodu zwróć uwagę przede wszystkim na wartość oferty promocyjnej. Znalazłem kilka kodów w sieci, porównałem je do siebie i wybrałem taki, który daje największy pakiet na start.

Podczas szukania najlepszej oferty zauważyłem, że każdy kod aktywuje te same bonusy, lecz różnica tkwiła w ich wielkości. Standardowa propozycja bukmachera za założenie konta to 2220 zł w 3 bonusach.

Znalazłem kod FORBONUS, który aktywuje większą ofertę powitalną. Zamiast 2220 zł bonus będzie wynosił 2230 zł. Po przejściu na stronę bukmachera z tego artykułu formularz rejestracyjny uzupełni się automatycznie o dodatkowe wartości.

Zakład bez ryzyka:200 210 PLN
Bonus bez depozytu:20 PLN
Bonus 100% od wpłaty:do 2000 PLN
Kod promocyjny Fortuna:FORBONUS
Gra bez podatku:+ 14 %
Fortuna – kod promocyjny 2020

Każdy nowy gracz po przejściu na stronę bukmachera z poniższych ofert otrzyma wspomniany pakiet startowy. Oczywiście może skorzystać ze wszystkich trzech opcji promocyjnych lub wybrać te, które mu najbardziej odpowiadają. Warto zwrócić uwagę zarówno na profity związane z kodem promocyjnym w Fortunie, jak i na warunki towarzyszące poszczególnym bonusom.

Fortuna
Zakład bez ryzyka do 200 210 zł + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację
VIP
Fortuna
Freebet 20 zł za rejestrację + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Zakład bez ryzyka do 200 210 zł
Fortuna
100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka do 200 210 zł

Zakład bez ryzyka – specjalna oferta

Niewątpliwie najbardziej atrakcyjnym z trzech bonusów jest zakład bez ryzyka, który przy udziale kodu został powiększony z 200 zł na 210 zł. Wśród zalet jest nie tylko duża wartość, lecz także dogodne warunki wypłaty. Z tej promocji możemy skorzystać tylko podczas pierwszego zakładu. Co zrobić, aby maksymalnie wykorzystać zakład bez ryzyka?

 1. wpłać 238,65 zł (238,65 zł – podatek 12% = 210 zł zwrotu)
 2. obstaw dowolny kupon
 3. gdy przegrasz otrzymasz 210 zł zwrotu na konto bonusowe

Jak wypłacić zwrot z zakładu?

kod promocyjny fortuna

Wystarczy, że postawisz zwrócone środki bonusowe tylko raz, aby móc wypłacić wygraną na konto w banku. Tym razem obstawiaj rozważnie, bo przy przegranej zakład bez ryzyka już nie działa. Zaletą tej promocji w Fortunie jest to, że bukmacher w kwestii obrotu nie postawił żadnego dodatkowego wymogu, np. czasowego. Zarówno liczba pozycji, jak i kurs kuponu, mogą być dowolne.

Bonus bez depozytu

Po założeniu konta otrzymasz w programie lojalnościowym Fortuny określoną liczbę punktów, odpowiadającą kwocie 20 zł na zakłady. Należy zwrócić jednak uwagę na to, że gdy wykorzystasz ten bonus w pierwszym zakładzie, nie będziesz już mógł skorzystać z zakładu bez ryzyka. Warto więc zostawić sobie zakład za punkty i postawić go w drugiej kolejności, jednak czas na jego wykorzystanie to tylko 7 dni. Jak na darmowe środki Fortuna postawiła bardzo łagodne warunki towarzyszące tej promocji.

Wypłata bonusu bez depozytu

Po wykorzystaniu bonusu za punkty o wartości 20 zł masz możliwość wypłacenia swojej wygranej, ale po spełnieniu konkretnych warunków. Wystarczy, że postawisz jakikolwiek kupon o minimalnej wartości 20 zł i wygrasz go, a wtedy środki bonusowe przeniosą się z salda bonusowego na depozytowe i będą możliwe do wypłaty. To jeden z najlepszych bonusów bez depozytu w Polsce, z którym konkurować może tylko z bonusem TOTALbet, gdzie bonus jest prawie 2 razy większy i nie trzeba go obracać.

Bonus od depozytu w Fortunie

Gdy zdecydujesz się na wpłatę pieniędzy, zwróć uwagę na bonus od wpłaty. Wystarczy, że dokonasz depozytu, a Twoje środki zostaną podwojone aż do 2000 zł. Ze względu na gorsze warunki obrotu tym bonusem, radzimy aby przy wpłacie bardziej kierować się wartością zakładu bez ryzyka niż bonusu od wpłaty.

Obrót bonusem od depozytu

W przeciwieństwie do dwóch wcześniej opisywanych promocji, w przypadku dodatkowych środków przy depozycie, trzeba wykonać więcej pracy, aby mieć możliwość wypłaty środków. Należy bowiem obrócić wartością wpłaty 4 razy, a kupony powinny posiadać minimum 3 zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.6. Czas na obrót to 30 dni.

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym

Proces zakładania konta w Fortunie został możliwie skrócony, aby zajmował nie więcej niż 1-2 minut. Nowy użytkownik może wypełnić formularz zarówno przez aplikację mobilną, jak i poprzez stronę internetową.

Fortuna kod promocyjny – ważne!

Pamiętaj! Skorzystaj z kuponu na górze artykułu, aby kod FORBONUS w formularzu uzupełnił się automatycznie, wtedy masz pewność, że otrzymasz wyższy bonus.

Do wypełnienia jest tylko jedna strona z 9 rubrykami, w których należy wpisać dane osobowe, nr PESEL, e-mail oraz nr telefonu komórkowego. Po skróconej rejestracji nowy użytkownik będzie mógł dokonać depozytu i obstawiać zakłady, jednak aby wypłacić ewentualną wygraną trzeba przejść weryfikację konta.

Szybka rejestracja:

 1. wypełnienie formularza
 2. weryfikacja e-maila

Weryfikacja konta:

 1. uzupełnienie numeru konta
 2. przesłanie skanu dokumentu tożsamości

Promocje bukmacherskie w Fortunie

Oprócz pakietu na start z kodem promocyjnym, w Fortunie możemy liczyć na szereg regularnych promocji, które bezpośrednio przekładają się na poziom naszych wygranych. Można śmiało przyznać, że Fortuna kierowała się w tej kwestii dobrem graczy, a nie tylko promocją własnych usług. Wśród regularnych promocji znajdziemy przede wszystkim konkursy z nagrodami, grę bez podatku czy podwyższone kursy na wybrane wydarzenia.

Happy Hours bez podatku

To główna promocja dostępna non stop dla graczy, którzy przy spełnieniu dość prostych założeń mogą skorzystać z gry bez podatku. Aby potencjalna wygrana została powiększona na kuponie, należy obstawić co najmniej 3 dowolne zdarzenia z minimalnym kursem pojedynczym 1.3. Gdy spełnimy te wymagania w polu wygranej zauważymy, wartość o 14% większa niż na początku.

Pewniak

Jest to promocja polegająca na wykonaniu konkretnego zadania. Za wykonanie gracz otrzymuje nagrodę gwarantowaną w postaci bonusu. W Fortunie darmowe bonusy, jak w przypadku bonusu bez depozytu na start, są przekazywane graczom zazwyczaj w postaci punktów lojalnościowych. Pomimo, że w przypadku Pewniaka nie otrzymamy wysokich wygranych, to dodatkowa premia zawsze się przyda.

Ekspert+

W przypadku tej akcji promocyjnej gracze mogą niewątpliwie liczyć na wysokie wygrane. Dla tych co poprawnie wytypują szereg spotkań np. z wybranej kolejki ligi piłkarskiej, przewidziana jest pula w wysokości 20 000 zł do podziału. Aktualną ofertę na promocyjne zakłady można znaleźć na liście po lewej stronie, w zakładce Ekspert+.

AKO Boost

Podczas stawiania zakładów jednym z najważniejszych elementów, na które zwraca uwagę gracz to kurs. Dzięki promocji AKO Boost kursy na wybrane wydarzenia, a właściwie na zestawy wydarzeń, są wyższe niż standardowe. To bukmacher wybiera w tym przypadku typy łącząc w jedną propozycję, której kurs łączny jeszcze podwyższa. 

Program lojalnościowy Fortuna Klub Plus

Nie u każdego bukmachera spotkamy się z programem, w którym przy okazji stawiania zakładów będziemy mieli możliwość zbierania punktów. Co więcej, u innego największego polskiego bukmachera, największej konkurencji Fortuny, czyli STS, takiego programu nie znajdziemy. Gracze mogą otrzymać punkty podczas rejestracji (2800 punktów) oraz tyle samo biorąc udział w promocji Pewniak. Dodatkowo punkty zbierają się na koncie lojalnościowym podczas obstawiania zakładów. Za każdą wydaną złotówkę gracze otrzymają 1 punkt FKP. Należy zwrócić uwagę, że maksymalna liczba zebranych punktów jednego dnia to 300.

Pamiętaj, że 2800 punktów Fortuna Klub Plus można zamienić na 20 zł w postaci darmowego bonusu.

Aplikacja mobilna Fortuny

bonus aplikacja Fortuna

Ze wszystkich dobrodziejstw zakładów bukmacherskich Fortuna gracze mogą korzystać również na swoich telefonach oraz tabletach. Bukmacher ma opracowaną aplikację zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Zakłady stawia się dwoma kliknięciami. Nieco dłużej zajmuje dokonanie wpłaty, lecz także nie stanowi to większego problemu. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są transmisje wydarzeń sportowych, które możemy jednocześnie obstawiać.

Znajdziemy tu wszystko, czego możemy oczekiwać, czyli doskonałą szatę graficzną, przyjazny interfejs i liczne udogodnienia, takie jak:

 • powiadomienia push,
 • dostęp do szczegółowych statystyk,
 • zakłady live,
 • wirtualne sporty,
 • możliwość wpłaty i wypłaty środków.

Metody wpłat i wypłat w Fortunie

Fortuna daje swoim klientom kilka ciekawych opcji wpłacania środków i jedną opcję wypłaty. Przyjrzyjmy się im wszystkim z bliska.

Wpłaty można dokonać poprzez: 

 • standardowy przelew bankowy,
 • PayU,
 • kartami VISA lub Mastercard,
 • BLIKIEM,
 • lub w punkcie.
fortuna bonus bukmacherski

Jak widać możliwości wpłaty depozytu jest sporo i nie ograniczają się one wyłącznie do wpłat przez Internet. Dla osób nie posiadających konta w banku z pewnością wygodną opcją okaże się wpłata w punkcie stacjonarnym bukmachera. Jest to bezpieczna i wygodna opcja, która nie wymaga żadnych prowizji, jak w przypadku pozostałych metod płatności. Mimo to, jeżeli cenimy sobie wygodę możemy skorzystać z dobrodziejstw nowoczesnych technologii i skorzystać z jednej z metod płatności błyskawicznych. Prowizja za korzystanie z nich wynosi 1 PLN.

Niestety, możliwości wypłaty środków są bardzo ograniczone. Mamy tu jedynie opcję wypłaty środków za pomocą przelewu bankowego. Na szczęście przelewy te wykonywane są codziennie, tak więc nie będziemy musieli czekać aż środki pojawią się na naszym koncie dłużej niż 24 godziny. No chyba, że jest weekend, ponieważ przelewy na konto graczy wykonywane są tylko i wyłącznie w dni robocze.

Dziwi mnie trochę, że tak znany i ceniony bukmacher jakim jest Fortuna nie wprowadził jeszcze opcji wypłat błyskawicznych. Należy liczyć na to, że wkrótce i ta opcja zostanie nam udostępniona i nasze męki związane z czekaniem na przelew od ulubionego buka zostaną znacznie skrócone.

Fortuna – oferta zakładów

Nie bez powodu jest to jeden z największych polskich bukmacherów. Zarówno oferta przedmeczowa, jak i zakłady na żywo, posiadają szeroką gamę wydarzeń do wyboru. Jest to jeden z nielicznych polskich bukmacherów, u którego możemy stawiać na wyścigi konne. Gdy brak jest naszych ulubionych meczów, możemy skorzystać z prostej gry w zakłady wirtualne, gdzie do wyboru mamy: piłkę nożną, tenis i różnego rodzaju wyścigi. Dodatkowym atutem jest opcja cashout, którą znajdziemy klikając w dolnym menu opcję kupony. Po wyświetleniu wybranego kuponu otrzymamy propozycję z kwotą wypłaty. W tym samym panelu możemy również znaleźć strefę typera, w której wiele osób wymienia poglądy na temat zakładów. Jeśli brak nam pomysłu na wydarzenie do obstawienia, możemy dowiedzieć się o propozycjach innych typerów.

Bukmacher ten ma w swojej ofercie jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Poza obstawianiem wzajemnych zakładów sportowych, warto również zwrócić uwagę na zakłady live, a także na wirtualne sporty. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm opcjom.

Zakłady live

Zakłady na żywo to wielki plus tego bukmachera. Dzień w dzień znajdziemy tu setki zdarzeń na niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i szereg najróżniejszych dyscyplin. Przykładowo, Fortuna oferta live na dziś daje nam możliwość zagrania na żywo spotkań piłkarskiej ligi hiszpańskiej czy angielskiej, a także wydarzenia z koszykówki i siatkówki. W ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy również esport. Co więcej, są to tylko najpopularniejsze dyscypliny. Pełna lista zdarzeń jest dzień w dzień naprawdę imponująca.

Opcji jest tak dużo, że nawet najbardziej wymagający gracze będą zachwyceni ofertą Fortuna. Jak obstawiać zakłady live? Słowacki buk zrobił wszystko, by uczynić tę czynność jak najbardziej intuicyjną i możliwie jak najprostszą. Po prostu klikasz w zakładkę Zakłady LIVE, wybierasz interesujący Cię mecz i rynek. Następnie klikasz w interesujące Cię zdarzenie lub zdarzenia. Wpisujesz stawkę i wysyłasz kupon. Nie ma nic prostszego.

Wirtualne sporty

Druga z opcji jest nie mniej ciekawa. Fortuna to prekursor sportów wirtualnych na polskim rynku i zaczął oferować tego typu gry jako pierwszy. W jego ofercie znajduje się aż sześć dyscyplin wirtualnych. Są to: piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi koni, wyścigi psów i wyścigi samochodowe.

Każdy z wyżej wymienionych sportów ma swoje wady i zalety. Dwa pierwsze z nich, czyli piłka nożna i tenis to jak wiadomo dyscypliny typowo sportowe, które możemy obstawiać w formie 1X2 (piłka nożna) i 12 (tenis).

W przypadku piłki nożnej poza zakładami na zwycięstwo gospodarzy – remis – zwycięstwo gości, możemy również obstawiać rynki na ilość bramek w systemie mniej lub więcej, dokładną ilość bramek, a także dokładny wynik generowanego komputerowo spotkania. Z kolei w przypadku tenisa, poza zakładami na zwycięstwo pierwszego lub drugiego zawodnika możemy obstawić jeszcze dokładny rezultat i liczbę punktów.

Druga kategoria, czyli sporty wyścigowe, rządzi się nieco innymi prawami. W zakładach tych kluczowe jest obstawienie zwycięzców danych wyścigów, a poszczególne wirtualne sporty tej kategorii różnią się ilością zawodników, kursami, a także dostępnymi rynkami. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oferta Fortuny na zakłady wirtualne należy do najbogatszych wśród legalnych polskich bukmacherów, a do tego kursy na nie są bardzo wysokie. Niestety, mają one jedną istotną wadę – to ograniczona liczba rynków.

Obsługa klienta w Fortunie

Dział na ogół niepotrzebny do momentu, gdy na naszej drodze nie stanie przeszkoda. Najczęściej piszemy po pomoc w kwestii rozliczenia bonusu lub gdy mamy problem z zalogowaniem. O ile w pierwszym przypadku bez problemu połączymy się z konsultantem, tak w drugim możemy mieć problem, bowiem z czatu mogą korzystać tylko zalogowani użytkownicy. W takiej sytuacji pozostaje nam wypełnić formularz kontaktowy, który możemy znaleźć na samym końcu strony. Sam kontakt z działem pomocy Fortuny przebiega bardzo sprawnie, a specjaliści są dobrze poinformowani.

Fortuna kod promocyjny – opinie i podsumowanie

Testując krok po kroku zarówno aplikację, jak i stronę na komputerze, nie dopatrzyłem się takich elementów, które wpłynęłyby negatywnie na moją opinię.

Bukmacher Fortuna wychodzi z propozycją różnorodnego pakietu bonusowego składającego się z 3 elementów. Zarówno powitalny bonus bez depozytu, jak i zakład bez ryzyka, posiadają bardzo dobre warunki obrotu, dzięki czemu wypłata wygranej jest dość prosta. Przy użyciu kodu promocyjnego mamy możliwość powiększenia zakładu bez ryzyka o wartość 15 zł, co jest obecnie najlepszą promocją na start w Fortunie.

Przy regularnym obstawianiu możemy również skorzystać z najlepszej promocji bukmacherskiej na zakłady bez podatku oraz innych akcji promocyjnych, dających szansę na zgarnięcie dodatkowych nagród pieniężnych. Z pewnością polecam skorzystanie z kodu bonusowego Fortuny, a co za tym idzie wykorzystania pełnej oferty bonusowej dla nowych graczy.

FAQ – Fortuna i kod promocyjny

💰 Jak poprawnie wpisać kod promocyjny Fortuna?

By nie popełnić błędu przy wpisywaniu kodu, przejdź do Fortuny przez kupon umieszczony w tym artykule.

💰 Jaki bonus otrzymam z kodem Fortuna?

Po wykorzystaniu aktualnego kodu nastąpi zmiana w ofercie powitalnej. Zamiast 200 zł zakładu bez ryzyka, gracz otrzyma 210 zł oraz 2 dodatkowe elementy pakietu jak bonus bez depozytu oraz bonus od wpłaty.

💰 Jak sprawdzić czy kod promocyjny aktywował większą ofertę?

Po przejściu z artykułu do bukmachera kod uzupełni się automatycznie, a pod kodem widoczne będą warunki zawierające szczegóły oferty specjalnej.