Fortuna kod promocyjny

fortuna kod promocyjny
600 zł bez ryzyka
+ 20 zł freebet
+ 2000 2100 zł od drugiego depozytu
Z kodem 100 zł więcej

Fortuna zakłady bukmacherskie to gigant na polskim rynku. Dysponuje bardzo szeroką ofertą zakładów, licznymi transmisjami i przede wszystkim bardzo atrakcyjnymi bonusami dla nowych graczy oraz promocjami dla zarejestrowanych. Dzięki temu artykułowi dowiesz się m.in. wszystkiego o bonusach tego bukmachera, poznasz zasady ich użycia, a także otrzymasz nasz specjalny Fortuna kod promocyjny, który zwiększa wpłatę od drugiego depozytu o 100 zł!  

Dodatkowo przy rejestracji możesz skorzystać z dedykowanego dla naszych Użytkowników kodu promocyjnego Fortuna. Aby go aktywować nie wystarczy jednak po prostu wpisać na stronie efortuna.pl kodu kuponu w oknie rejestracji. Przede wszystkim należy kliknąć w KUPON powyżej, który przekieruje nas na stronę bukmachera Fortuna, dopiero wtedy kod będzie działał i da nam maksymalną ofertę wyższą od standardowej.

Fortuna – kod promocyjny 2022

Fortuna dysponuje bardzo szeroką ofertą na start dla nowych użytkowników. Po rejestracji konta, wspomniany wyżej kod fortuna uruchomi pakiet startowy składający się z następujących bonusów:

 • zakład bez ryzyka – 600 zł
 • darmowy zakład – freebet za rejestrację 20 zł 
 • bonusu od 2. depozytu – do 2000 zł w standardzie, a do 2100 zł z naszym specjalnym kodem promocyjnym FORBONUS.
Zakład bez ryzyka:600 PLN
Bonus bez depozytu:20 PLN
Bonus 100% od 2. wpłaty:do 2100 PLN
Kod promocyjny Fortuna:FORBONUS
Gra bez podatku:+ 14 %
Fortuna – kod promocyjny 2022

Jest to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza oferta powitalna na rynku bukmacherskim. Bonusy u bukmacherów bardzo często wiążą się z różnymi wymogami kursowymi lub obrotu, ale w przypadku Fortuny są one atrakcyjne. Wszystkie aktywne bonusy, historia bonusów oraz ewentualny postęp obrotu widoczny jest w zakładce “BONUSY” na koncie gracza. Poniżej zapraszamy do przeczytania dokładnego opisu każdego z bonusów oraz do zapoznania się z ich zasadami. Bardzo ważnym atutem Fortuny jest to, że wszystkie 3 opisywane poniżej bonusy łączą się ze sobą, więc gracz po założeniu konta może skorzystać z każdego z nich. 

Fortuna – bonusy powitalne

W tabeli podajemy wymagania dotyczące obrotu bonusami, a poniżej opisujemy, jak postąpić, aby bezbłędnie wykorzystać każdy z bonusów.

Zakład bez ryzyka:obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
czas na zawarcie pierwszego zakładu: 5 dni
czas na rozliczenie zakładu: 30 dni
Bonus bez depozytu:obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
czas na wykorzystanie: do końca roku kalendarzowego
Bonus 100% od 2. wpłaty:aktywacja: do 3 dni od wpłaty pierwszego depozytu
wpłata 2. bonusu: do 5 dni od dnia aktywacji bonusu
1 etap: kurs min. 1.8, obrót kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu w czasie do 14 dni od daty dokonania depozytu, wówczas gracz otrzyma bonus wysokości 20% wartości drugiego depozytu (do 420 zł).
2 etap: kurs min. 1.8, obrót kwotą stanowiącą równowartość czterokrotności drugiego depozytu w czasie do 14 dni od daty dokonania depozytu, wówczas gracz otrzyma bonus bonus w wysokości 80% wartości drugiego depozytu (do 1680 zł).
Fortuna kod promocyjny 2022 – warunki obrotu bonusami

Fortuna zakład bez ryzyka

Zdecydowanie najlepszy i najkorzystniejszy bonus w powitalnej promocji u tego bukmachera. Zakład bez ryzyka w Fortuna to 600 zł.

Zakład bez ryzyka będzie pierwszym zakładem, który obstawi gracz po wpłaceniu pierwszego depozytu na konto. Nie ma minimalnej kwoty, którą musi wpłacić użytkownik, aby aktywować bonus, jednak zachęcamy do wykorzystania go w pełni. Aby to zrobić należy: 

 • Wpłacić 682 zł (682 zł – podatek 12% = 600 zł zwrotu)
 • Obstawić dowolny kupon (należy pamiętać, że bonus ten nie łączy się z ofertami: Superoferta, Ekspert +, Hit Dnia, na Wirtualne Sporty, Bet On Games, anulowanych oraz wypłaconych wcześniej (opcja „Early Cash Out”). 
 • Kurs minimalny ani liczba zdarzeń nie są wymagane. 

Na zaakceptowanie bonusu gracz ma 3 dni. Po dokonaniu akceptacji, bonus będzie aktywny 5 dni. Należy obstawić zdarzenie, którego rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu 30 dni. W przypadku niepowodzenia, gracz otrzyma na konto depozytowe zwrot w wysokości maksymalnie 600 zł (jeśli obstawi za 682). Wkład wróci na konto depozytowe po 24 godzinach od momentu rozstrzygnięcia zdarzeń na kuponie. Pieniądze można od razu wypłacić na swoje konto bankowe bez konieczności obrotu. Dzięki temu ryzyko jest zerowe, a wykorzystanie bonusu w pełni, czyli obstawianie za 682 zł może zagwarantować naprawdę dużą wygraną. 

Fortuna
Zakład bez ryzyka do 600 zł + 100% od 2. depozytu do 2000 2100 zł + Freebet 20 zł za rejestrację

Fortuna bonus bez depozytu

Drugim bonusem z oferty powitalnej Fortuny jest bonus bez depozytu, czyli freebet. Gracz nie musi wpłacać żadnych środków na swoje konto depozytowe. Po rejestracji otrzyma 2800 punktów FKP, które może zamienić po zalogowaniu na efortuna.pl w e-shopie na zakład bez ryzyka w wysokości 20 zł. Czas na wykorzystanie darmowych środków wynosi 7 dni. Jest to absolutnie darmowy zakład, który w przypadku wygranej od razu przechodzi na konto depozytowe bez konieczności obrotu. Podsumowując:

 • Gracz otrzymuje po wymienieniu punktów w e-shopie 20 zł darmowego zakładu; 
 • Nie ma wymogów kursowych ani minimalnej liczby wydarzeń;
 • Obowiązuje na dowolny zakład z wyłączeniem zakładów na Wirtualne Sporty i Bet On
 • Games;
 • Bonusu nie możemy od razu wypłacić na konto. Musimy obrócić go raz po dowolnym kursie. Wtedy pieniądze przejdą na konto depozytowe i będzie można je wypłacić na konto bankowe;

Bardzo istotne jest to, iż promocja 20 zł bez depozytu łączy się z ofertą powitalną na zakład bez ryzyka do 600 zł. Oznacza to, że jeśli wpłacisz pierwszy depozyt i zagrasz zakład bez ryzyka, to potem możesz skorzystać również z bonusu bez depozytu oraz bonusu od 2. depozytu, który opiszemy poniżej. 

Fortuna
Freebet 20 zł za rejestrację + 100% od 2. depozytu do 2000 2100 zł + Zakład bez ryzyka do 600 zł

Bonus od drugiego depozytu w Fortunie

Ostatni z trzech bonusów dostępnych w ofercie powitalnej Fortuny to bonus od drugiego depozytu. Tutaj warunki są jednak znacznie bardziej wymagające niż w przypadku pozostałych dwóch części oferty powitalnej. Wysokość bonusu zależy od tego, ile gracz zdecydował się wpłacić przy okazji drugiego depozytu. W standardowej ofercie maksymalny bonus może wynieść 2000 zł, a z naszym kodem FORBONUS nawet 2100 zł. 

Aby skorzystać z tej promocji gracz przy rejestracji musi aktywować „Bonus od drugiego depozytu” (dostępny w zakładce „Bonusy” na koncie gracza w Fortunie) w ciągu 3 dni od wpłaty pierwszego depozytu. Następnie w ciągu 5 dni wpłacić drugi depozyt. Następnie gracz musi dokonać obrotu, podzielonego na dwa procentowe etapy:

 • kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty jego dokonania – wówczas gracz otrzyma bonus w wysokości 20% wartości drugiego depozytu. Uwaga! W standardzie maksymalna kwota tego bonusu to 400 zł, a rejestrując się przez naszą stronę i dokonując obrotu zgodnego z powyższym otrzymasz 420 zł.
 • kwotą stanowiącą równowartość czterokrotności drugiego depozytu w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty jego dokonania – wówczas gracz otrzyma kolejny bonus w wysokości 80% wartości drugiego depozytu. Uwaga! W standardzie maksymalna kwota tego bonusu to 1600 zł, a rejestrując się przez naszą stronę i dokonując obrotu zgodnego z powyższym otrzymasz 1680 zł.

Do obrotu nie są wliczane kupony anulowane, unieważnione, zwrócone, wypłacone wcześniej (Early Cash Out), zawarte na Wirtualne Sporty lub Bet On Games.

Jak pisaliśmy warunki są znacznie bardziej skomplikowane niż w przypadku poprzednich promocji, więc uprośćmy. 

 • Krok 1: Gracz akceptuje bonus w ciągu 3 dni od pierwszej wpłaty,
 • Krok 2: W ciągu 5 dni gracz musi w ramach drugiego depozytu wpłacić pieniądze,
 • Krok 3: Gracz w ciągu 14 dni od 2. wpłaty dokonuje jednokrotnego obrotu równowartością 80 proc. drugiego depozytu (np. jeśli drugi depozyt wyniósł maksymalną wartość, uprawniająca do otrzymania maksymalnego bonusu, czyli 2100 to obrót należy wykonać kwotą 1680 zł). Wówczas gracz otrzyma 420 zł na konto depozytowe.
 • Krok 4: Gracz w ciągu 14 dni od 2. wpłaty dokonuje czterokrotnego obrotu równowartością 20 proc. drugiego depozytu (np. jeśli drugi depozyt wyniósł maksymalną wartość, uprawniająca do otrzymania maksymalnego bonusu, czyli 2100 to obrót należy wykonać kwotą 420 zł). Wówczas gracz otrzyma 1680 zł na konto depozytowe.
Fortuna
100% od 2. depozytu do 2000 2100 zł + Freebet 20 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka do 600 zł
TYLKO U NAS

Jak wykorzystać kod promocyjny Fortuna?

Chcę, żeby mój tekst nie pozostawiał pola do wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, więc postanowiłem, że dokładnie opiszę jak powinien wyglądać poprawnie wykonany proces rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego Fortuna. Postępując zgodnie z moimi wytycznymi do Twojego konta zostanie dopisana wyższa promocja startowa. Proces rejestracji nowego konta możliwy jest tylko raz, więc masz tylko jedną okazję, żeby skorzystać z pakietu promocyjnego na start.

Rejestracja w Fortunie z kodem promocyjnym

fortuna kod promocyjny rejestracja
Fortuna kod promocyjny 2022

Aby skorzystać z zakładów bukmacherskich w Fortunie oraz cieszyć się bonusami i kodami promocyjnymi, najpierw musisz założyć konto na stronie internetowej lub w aplikacji tego legalnego bukmachera. Pamiętaj, że do uzyskania wyższego o 100 zł bonusu od 2. depozytu przy rejestracji w polu “kod promocyjny” musisz wpisać nasz specjalny kod FORBONUS lub po prostu kliknąć “Odbierz Bonus” na banerze u góry tego artykułu. Wtedy pole z kodem zostanie uzupełnione automatycznie. Przejdźmy teraz do omówienia procesu rejestracji krok po kroku. 

Krok 1: tworzenie konta tymczasowego

Na początku rejestracji gracz musi uzupełnić swoje dane osobiste. Pozwoli to na stworzenie tymczasowego konta, pozwalającego na korzystanie z serwisu przez 28 dni. W tym czasie gracz może dokonywać depozytów, korzystać z bonusów oraz obstawiać zakłady, ale nie może wypłacać pieniędzy z konta depozytowego. Tę czynność dokonać można dopiero po stworzeniu konta stałego (o koncie stałym więcej poniżej).

Teraz przejdźmy do danych, które gracz musi uzupełnić przy tworzeniu konta tymczasowego. 

 • Pseudonim – Potrzebny jest do logowania
 • Hasło – Hasło również będzie graczowi niezbędne do logowania. 
 • Fortuna PIN Kod – Pin kod potrzebny jest przy obstawianiu w punktach stacjonarnych. Jest to ciąg 4-8 cyfr. Przy graniu w internecie nie jest potrzebny. 
 • Adres e-mail – Niezbędny do weryfikacji konta. Za pośrednictwem maila gracz będzie się także kontaktował z bukmacherem. E-mail jest również konieczny do odzyskania zapomnianego hasła. 
 • Imię i nazwisko – Konto u bukmachera musi mieć przypisanego właściciela. Każdy gracz może mieć u danego buka tylko jedno konto. 
 • Pesel – Potrzebny do weryfikacji czy konto rzeczywiście należy do właściciela.  Osoby, które mają opory przed podawaniem numeru PESEL możemy zapewnić, że w przypadku bukmacherów otrzymujemy usługę ochrony danych osobowych na bardzo wysokim poziomie, który wymagany jest przez służby państwowe, więc dane są bezpieczne. 
 • Źródło dochodu – Gracz musi określić, skąd pochodzą pieniądze, którymi będzie dysponował w zakładach. Bukmacher musi mieć pewność, że pochodzą one z legalnego źródła. Należy wybrać 1 z 9 możliwości. 
 • KOD PROMOCYJNY – w tym miejscy należy pisać nasz specjalny Fortuna kod promocyjny: FORBONUS. Pole uzupełni się samo, jeśli klikniesz zielony przycisk ODBIERZ BONUS na górze artykułu. 

Po wypełnieniu wszystkich danych oraz wpisaniu kodu promocyjnego należy zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk ZAREJESTRUJ, aby przejść do procesu weryfikacji.

Krok 2: weryfikacja

Sama weryfikacja to nic innego jak przysłanie przez bukmachera na konto e-mail gracza linku weryfikacyjnego. Po jego kliknięciu konto gracza jest gotowe i można logować się na stronie bukmachera. Cały proces trwa bardzo szybko i jest niezwykle przystępny. W tym momencie gracz może cieszyć się kontem tymczasowym przez 28 dni, które uprawnia go do dokonania depozytu, korzystania z bonusów (o tym więcej poniżej) i do obstawiania zakładów. Aby wypłacić pieniądze z konta, potrzebne jest jednak konto stałe, które trzeba założyć w ciągu 28 dni od założenia konta tymczasowego. 

Krok 3: Utworzenie konto stałego 

Utworzenie konta stałego to ostatni punkt rejestracji. Po zalogowaniu się na swoje konto gracza, należy kliknąć na kafelek z nazwą loginu gracza i wejść w ustawienia – “Dane Osobowe”. Tam gracz będzie musiał: 

 • Przesłać skany dowodu osobistego z obu stron
 • Umieścić numer konta bankowego, na który będzie wypłacana ewentualna wygrana

Ponadto należy ustawić limity graczy, czyli dzienny limit czasu gry, miesięczny limit czasu gry, kwotowy dzienny limit na grę oraz kwotowy miesięczny limit na grę. Proces akceptacji dokumentów w przypadku Fortuny jest naprawdę szybki i z reguły trwa do kilkunastu minut, chyba że dokumenty zostały przesłane w godzinach wieczornych lub w weekend. Wtedy trwa to nieco dłużej. Po zaakceptowaniu dokumentów przez bukmachera, gracz może korzystać w pełni z serwisu.

Fortuna promocje bukmacherskie i program lojalnościowy

Poza ofertą powitalną dla nowych graczy, zakłady bukmacherskie Fortuna dysponują także stałymi promocjami i produktami które pozwalają na granie bez podatku, wyższe kursy, a dzięki temu wyższe wygrane. Poniżej zapraszamy na pełny przegląd promocji dostępnych u bukmachera Fortuna. 

kod promocyjny fortuna

Happy Hours 24/7

Bukmacherzy od każdego postawionego przez gracza kuponu muszą pobierać 12% podatku. To w przypadku obstawiania dużych sum naprawdę sporo i znacząco ogranicza to potencjalną wygraną. Promocja happy hours pozwala na grę bez podatku, ale trzeba spełnić kilka warunków, które przedstawimy poniżej. Jest to automatyczny bonus kursowy, który pojawi się na kuponie, jeśli spełnisz warunki. Nie musisz wpisywać żadnych kodów promocyjnych ani go akceptować. Te warunki to: 

Automatyczny bonus kursowy Happy Hours 24/7 – warunki:

 • minimalna liczba zdarzeń: 3
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • rodzaj kuponu: AKO
 • Minimalna stawka: 2 zł
 • oferta: prematch i live
 • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów

Jeśli te spełnisz te warunki, to do kuponu zostanie doliczona  wartość bonusu o kursie 1.14 (+14% do wygranych). Oznacza to, że twój kupon pozbawiony zostanie podatku i będziesz mógł cieszyć się z “czystej” wygranej. Bonus dostępny jest 24/7. 

Ekspert+ 

EKSPERT+ to rodzaj zakładu, w którym Fortuna proponuje określoną liczbę meczów do typowania. Jeżeli gracz prawidłowo wytypuje wszystkie spotkania z postawionego kuponu otrzyma dodatkowy Bonus. Wysokość bonusu zależna jest od proponowanego zakładu. Bukmacher codziennie proponuje inne możliwości obstawiania Eksperta+. Jest to np. cała kolejka Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, czy też mecze z innych dyscyplin sportowych. 

W każdym EKSPERCIE+ oferowana będzie określona liczba meczów. Podane zostaną również warunki dotyczące minimalnej liczby meczów, które należy wytypować, minimalnej stawki zakładu oraz wartości Bonusu, która zostanie rozdzielona na wszystkie wygrane kupony np.:

 • Wytypuj dokładny wynik każdego z 4 podanych poniżej meczów. “Kliknij w każdy mecz żeby wybrać z 10 dostępnych opcji. Stawka min. 5zł. BONUS: 20 000zł (do podziału na wszystkie trafione kupony przez graczy biorących udział w promocji)”.

Jeśli gracz poprawnie wytypuje wszystkie wymagane zdarzenia na kuponie, przysługuje mu bonus, którego maksymalna wartość została określona w warunkach. W powyższym przykładzie będzie to 20.000. W przypadku, gdy w danym EKSPERCIE+ więcej niż jeden gracz poprawnie wytypuje wszystkie wybrane zdarzenia, kwota Bonusu zostanie rozdzielona pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu. Podsumowując: 

 • Promocja EKSPERT+ nie jest dostępna codziennie i pojawia się w zależności od oferty. 
 • EKSPERT+ może dotyczyć wszystkich dyscyplin sportowych od piłki nożnej po sporty walki.
 • Wysokość bonusu zależna jest od danej oferty w promocji.
 • Bonus w przypadku poprawnego wytypowania wszystkich wymaganych wyników przez kilku graczy zostanie rozdzielony i trafia do każdego z nich. Kwota Bonusu zostanie rozdzielona pomiędzy wszystkie wygrane kupony proporcjonalnie do wkładu.
 • Bonus można od razu wypłacić bez konieczności obrotu.

Na pewno trafne wytypowanie Ekspert+ nie jest łatwe, ale jest bardzo ciekawym uzupełnieniem oferty i gracze, którzy lubią obstawiać “taśmy”, a także kupony AKO powinni być usatysfakcjonowani, bo nagroda przy odrobinie szczęścia może być naprawdę wysoka. 

Hit dnia 

HIT DNIA to wydarzenia z różnych dyscyplin sportowych ze specjalnie podwyższonym kursem. Podwyższone są kursy na wszystkie typy: 1X2 np. w piłce nożnej czy hokeju lub 1,2 np. w tenisie czy siatkówce. W zależności od oferty, w danym dniu wybierane są mecze, które trafiają do promocji hit dnia. 

 • HIT DNIA można zawierać na kuponach Solo, AKO oraz Maxikombi
 • Zakład HIT DNIA nie może się znajdować na kuponie typu Bezpieczny
 • Nie ma wymogów kursowych ani liczby zdarzeń, która musi pojawić się na kuponie AKO, aby zawrzeć na nim wydarzenia z oferty HIT DNIA

W ofercie podwyższone są kursy tylko na podstawowe rynki takie jak 1X2. Gracz, który poszukuje bardzo nietypowych rynków jak under/over czy handicapy musi zadowolić się standardową ofertą kursową. Nie ulega wątpliwości, że HIT DNIA to korzystna opcja dla graczy, którzy szukają podwyższonych kursów czy to do singli czy do AKO. 

Superoferta +

Kolejna ze stałych promocji w Fortunie to Superoferta+. Polega ona na podwyższeniu wygranej na kuponie AKO. Dzięki Superofercie+ gracz ma  możliwość postawienia na faworytów z wyższym kursem niż jest to w standardowej ofercie. Im więcej wydarzeń pojawi się na kuponie, tym wyższy kurs w spotkaniu z Superoferty+ możesz wybrać. Oto przykładowa Superoferta+: 

 • Bieżący:  To kurs, który znajduje się na  Faworyta (podkreślonego na żółto, np. Afganistan) w standardowej ofercie.
 • F+4AKO – to kurs wyższy od Bieżącego, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ dodamy dodatkowe 4 zdarzenia do kuponu (czyli stworzymy AKO z 5 zdarzeń), każde z kursem co najmniej 1,10.
 • F+7AKO – to kurs wyższy od Bieżącego i F+4AKO, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ dodamy dodatkowe 7 zdarzeń do kuponu (czyli stworzymy AKO z 8 zdarzeń), każde z min. kursem 1,10.
 • F+11 – to kurs wyższy od Bieżącego, F+4AKO oraz F+7AKO, który można wybrać, gdy oprócz typu z Superoferty+ dodamy dodatkowe 11 zdarzeń do kuponu (czyli stworzymy  AKO z 12 zdarzeń), każde z kursem co najmniej 1,10.

Ta promocja to kolejny ukłon w stronę graczy, którzy lubują się w zakładach akumulowanych. Na pewno przy graniu zakładów na większą liczbę zdarzeń, Superoferta+ może okazać się bardzo korzystna i bukmacher takimi zabiegami przyciąga kolejnych graczy. Poza wytłumaczonymi powyżej zasadami oferty, warto zwrócić również uwagę na dwie podstawowe zasady: 

 • Na jednym kuponie może znaleźć się tylko jeden mecz z superoferty+
 • Superoferta+ nie łączy się z innymi promocjami takimi jak HIT DNIA

Early cash-out 

Funkcja early cash-out to bardzo przydatna opcja dla wszystkich obstawiających w Fortunie, czy to zakłady pre-match, czy live. Polega ona na tym, że gracz w momencie, kiedy sytuacja sprzyja wygraniu kuponu, może wypłacić wygraną wcześniej. Załóżmy, że gracz obstawił kupon AKO na 5 zdarzeń i 4 z nich okazały się poprawne, a 5 mecz jeszcze się nie rozpoczął. Gracz zgodnie z propozycją Fortuny może wypłacić wygraną wcześniej, ale oczywiście będzie ona mniejsza od tej domyślnej. Fortuna nie zawsze jednak daje możliwość skorzystania z tej funkcji. Możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę. Każdy kupon jest traktowany indywidualnie, nie na wszystkich jest dostępna ta opcja. Informacja o tym czy dany kupon gracz może wcześniej zamknąć czy nie, dostępna jest w zakładce „Moje kupony” oraz na podglądzie kuponu i bezpośrednio na kuponie. Jeśli pojawi się możliwość zamknięcia zakładu wcześniej, to gracz może ją zatwierdzić i wtedy otrzyma zaproponowaną mniejszą wygraną na konto depozytowe. Podsumowując:

 • Early cash-out dostępny jest w zakładach SOLO i AKO, w ofercie prematch i LIVE
 • Na kuponie nie mogą znajdować się przegrane zdarzenia.
 • Wszystkie nierozstrzygnięte jeszcze zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą być dostępne także w ofercie.
 • Możliwość skorzystania z opcji Early Cash-Out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę. Gracz nie zawsze ma gwarancję, że cash-out będzie dostępny. 
 • Jeżeli opcja wcześniejszego zamknięcia kuponu jest dostępna, gracz zostanie poinformowany o wysokości wcześniejszej wygranej oraz zostanie poproszony o potwierdzenie chęci skorzystania z tej opcji. Nie ma żadnego przymusu skorzystania z cash-out. 
 • Po skorzystaniu z cash-out, gracz nie może cofnąć swojej decyzji. 

PAMIĘTAJ! Najważniejszą zasadą cashout jest to, iż można z niego skorzystać wyłącznie wtedy, jeśli na kuponie nie ma wydarzeń rozliczonych jako przegrane. 

Early cash-out to bez wątpienia świetna i bardzo potrzebna opcja, czy to w zakładach na żywo czy pre-match. Szczególnie przydaje się przy okazji zakładów AKO, kiedy kilka meczów już weszło, a został np. jeden niepewny. Otwiera to dodatkową furtkę, która ogranicza ryzyko i pozwala cieszyć się sukcesem wcześniej. Podkreślamy jednak, że bukmacher sam proponuje tę opcję i nie jest ona w żaden sposób gwarantowana. Mimo to z pewnością jest to bardzo istotny dodatek do oferty, która przyciąga graczy. 

Fortuna Klub Plus

Gracz zarejestrowani w Fortuna Klub Plus, za każdy postawiony zakład może zbierać punkty, które potem w e-shopie Fortuny może wymieniać na bonusy oraz darmowe zakłady. Za każdy postawiony kupon, gracz dostaje punkty (2 zł to odpowiednik 1 punktu). Dla przykładu najtańszy w e-shopie “Bonus od obrotu 30 zł” kosztuje 2800 punktów. 

Należy jednak pamiętać, że maksymalna liczba Punktów FKP, jakie gracz może zdobyć w ciągu jednego dnia wynosi 300 Punktów FKP. Za pozostałe zakłady zawarte w danym dniu klubowicz nie otrzyma Punktów FKP. 

AKO Bonusy 

Na koniec bardzo prosta promocja. Fortuna robi kolejny ukłon dla graczy, typujących zakłady AKO i dolicza dla nich specjalny bonus od 1.07 do 1.50 (wyższe wygrane od 7% do 50%). Gracz nie musi podejmować żadnych czynności, aby otrzymać bonus, a system Fortuna sam dopasuje go do kupony. Należy jednak spełnić następujące warunki: 

 • minimalna liczba zdarzeń: 5
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.15
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch
 • Minimalna stawka kuponu: 2 zł 

Fortuna – aplikacja mobilna 

Aplikacja mobilna to teraz bardzo ważna część każdego bukmachera. Fortuna w tym względzie wypada naprawdę przyzwoicie, co potwierdza ocena w App Store – 4.7/5. W aplikacji możemy korzystać z podstawowych usług oraz mamy dostęp do elementów takich jak:

 • powiadomienia push,
 • dostęp do szczegółowych statystyk,
 • zakłady live,
 • wirtualne sporty,
 • możliwość wpłaty i wypłaty środków.
 • Korzystanie z Early cash-out 
 • Obstawianie zakładów pre-match i live
 • Korzystanie z transmisji live
bonus aplikacja Fortuna

Aplikacja jest przejrzysta oraz bardzo prosta w obsłudze, a więc nawet gracze, którzy mają mniejsze doświadczenie z aplikacjami bukmacherskimi spokojnie się odnajdą. Niewątpliwie zaletą aplikacji jest kilka możliwości logowania (hasło, pin lub Face ID), długo trwającą sesję oraz przewodnik po najważniejszych funkcjach po rejestracji. Bardzo sprawnie przebiega także proces wpłaty. Bardzo istotnym aspektem są transmisje live. Fortuna pod tym względem to wiodący bukmacher, który ma dostęp do wielu najważniejszych rozgrywek w popularnych i mniej popularnych dyscyplinach sportowych. W aplikacji Fortuna można korzystać z transmisji live i to w opcji pełnoekranowej, co nie jest możliwe w wersji desktopowej. Podsumowując Fortuna oferuje graczom bardzo funkcjonalną i prostą aplikację, w której każdy bez problemu powinien się odnaleźć. 

Fortuna – metody płatności

Fortuna od dawna stawia na nowoczesność i daje graczom bardzo wiele możliwości dokonywania szybkich wpłat i wypłat. Gracze przy wpłatach mogą korzystać z: 

 • Standardowego przelewu bankowego 
 • BLIK
 • Karty płatniczej VISA/Mastercard
 • Click to pay 
 • Tpay
 • Wpłaty w punkcie stacjonarnym
fortuna bonus bukmacherski

Jak widać jeśli chodzi o wpłaty, to opcji jest bardzo dużo i wszystkie poza wpłatą w punkcie stacjonarnym niezależnie od pory dnia lub nocy gwarantują, że pieniądze znajdą się na koncie depozytowym w ciągu 15 minut. Niestety, gorzej sytuacja ma się jeśli chodzi o wypłaty. Fortuna wciąż nie dysponuje wypłatą błyskawiczną i trzeba czekać na klasyczny przelew. Bukmacher zastrzega, że wypłaty dokonywane są wyłącznie w dni robocze do godziny 12 i na przelew trzeba czekać 1-2 dni roboczych. Co ważne, bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od wpłaty czy wypłaty.  

Fortuna zakłady bukmacherskie – oferta

Nie bez powodu jest to jeden z największych polskich bukmacherów. Zarówno oferta przedmeczowa, jak i zakłady na żywo, posiadają szeroką gamę wydarzeń do wyboru. Jest to jeden z nielicznych polskich bukmacherów, u którego możemy stawiać na wyścigi konne. Gdy brak jest naszych ulubionych meczów, możemy skorzystać z prostej gry w zakłady wirtualne, gdzie do wyboru mamy: piłkę nożną, tenis i różnego rodzaju wyścigi. Dodatkowym atutem jest opcja cashout, którą znajdziemy klikając w dolnym menu opcję kupony. Po wyświetleniu wybranego kuponu otrzymamy propozycję z kwotą wypłaty. W tym samym panelu możemy również znaleźć strefę typera, w której wiele osób wymienia poglądy na temat zakładów. Jeśli brak nam pomysłu na wydarzenie do obstawienia, możemy dowiedzieć się o propozycjach innych typerów.

Bukmacher ten ma w swojej ofercie jeszcze kilka innych ciekawych opcji. Poza obstawianiem wzajemnych zakładów sportowych, warto również zwrócić uwagę na zakłady live, a także na wirtualne sporty. Przyjrzyjmy się bliżej tym dwóm opcjom.

Zakłady live

Zakłady na żywo to wielki plus tego bukmachera. Dzień w dzień znajdziemy tu setki zdarzeń na niemal wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i szereg najróżniejszych dyscyplin. Przykładowo, Fortuna oferta live na dziś daje nam możliwość zagrania na żywo spotkań piłkarskiej ligi hiszpańskiej czy angielskiej, a także wydarzenia z koszykówki i siatkówki. W ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy również esport. Co więcej, są to tylko najpopularniejsze dyscypliny. Pełna lista zdarzeń jest dzień w dzień naprawdę imponująca.

Opcji jest tak dużo, że nawet najbardziej wymagający gracze będą zachwyceni ofertą Fortuna. Jak obstawiać zakłady live? Słowacki buk zrobił wszystko, by uczynić tę czynność jak najbardziej intuicyjną i możliwie jak najprostszą. Po prostu klikasz w zakładkę Zakłady LIVE, wybierasz interesujący Cię mecz i rynek. Następnie klikasz w interesujące Cię zdarzenie lub zdarzenia. Wpisujesz stawkę i wysyłasz kupon. Nie ma nic prostszego.

Wirtualne sporty

Druga z opcji jest nie mniej ciekawa. Fortuna to prekursor sportów wirtualnych na polskim rynku i zaczął oferować tego typu gry jako pierwszy. W jego ofercie znajduje się aż sześć dyscyplin wirtualnych. Są to: piłka nożna, tenis, żużel, wyścigi koni, wyścigi psów i wyścigi samochodowe.

Każdy z wyżej wymienionych sportów ma swoje wady i zalety. Dwa pierwsze z nich, czyli piłka nożna i tenis to jak wiadomo dyscypliny typowo sportowe, które możemy obstawiać w formie 1X2 (piłka nożna) i 12 (tenis).

W przypadku piłki nożnej poza zakładami na zwycięstwo gospodarzy – remis – zwycięstwo gości, możemy również obstawiać rynki na ilość bramek w systemie mniej lub więcej, dokładną ilość bramek, a także dokładny wynik generowanego komputerowo spotkania. Z kolei w przypadku tenisa, poza zakładami na zwycięstwo pierwszego lub drugiego zawodnika możemy obstawić jeszcze dokładny rezultat i liczbę punktów.

Druga kategoria, czyli sporty wyścigowe, rządzi się nieco innymi prawami. W zakładach tych kluczowe jest obstawienie zwycięzców danych wyścigów, a poszczególne wirtualne sporty tej kategorii różnią się ilością zawodników, kursami, a także dostępnymi rynkami. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Oferta Fortuny na zakłady wirtualne należy do najbogatszych wśród legalnych polskich bukmacherów, a do tego kursy na nie są bardzo wysokie. Niestety, mają one jedną istotną wadę – to ograniczona liczba rynków.

Bet on Games

Oferowane przez Fortunę Bet on Games to zakłady na trzy symulowane gry karciane – Dragon & Tiger (gra w stylu wojny), bakarat i poker. Gry prowadzone są na żywo przez prawdziwego krupiera, ale w języku angielskim. Na ekranie wyświetlane jest menu w języku polskim. W Fortunie dostępne są cztery stoły bakarata oraz po jednym stole do pokera i Dragon & Tiger.

Bukmacher Fortuna – dlaczego warto założyć konto? 

Jak opisywaliśmy powyżej, Fortuna to bukmacher właściwie kompletny. Na polskim rynku legalnych bukmacherów, trudno o firmę, która odpowiada właściwie na niemal wszystkie potrzeby graczy. Fortunę wyróżnia: 

 • Oferta powitalna – Szeroko przeanalizowaliśmy już powyżej, ale w ramach podsumowania trzeba podkreślić, że jest to oferta właściwie perfekcyjna, która daje szanse na atrakcyjny zarobek bez podejmowania ryzyka. Wielu bukmacherów ma w swojej ofercie np. zakład bez ryzyka, ale warunki obrotu są bardzo wymagające. W przypadku Fortuny zakład bez ryzyka jest naprawdę pozbawiony ryzyka i gracz nie musi martwić się uciążliwymi warunki obrotu. Ponadto dostaje także freebet oraz bonus od depozytu, więc oferta powitalna to zdecydowanie aspekt, który sprawia, że gracze bardzo chętnie zakładają konto w Fortutnie. 
 • Promocje – Fortuna posiada także stałe promocje, które pozwalają na znacznie wyższe wygrane i stanowią dodatkową atrakcję dla miłośników zakładów bukmacherskich. Promocje takie jak ekspert +, czy superoferta+ to ukłon szczególnie dla graczy lubujących się w zakładach AKO. 
 • Oferta zakładów – Oczywiście jest to absolutnie podstawowy element, ale Fortuna wywiązuje się z niego kapitalnie. O, ile szerokość rynków pozostawia nieco do życzenia, to wysokość kursów, szybkość się ich pojawiania oraz zakres dyscyplin, które można typować to absolutny top na rynku bukmacherskim. Trudno znaleźć bukmachera, który wystawia kursy szybciej od Fortuny i dysponuje tak atrakcyjnymi kursami. 
 • Transmisje live – To element dodatkowy, ale bardzo istotny. Fortuna właściwie codziennie oferuje masę transmisji z najważniejszych, ważnych i mniej ważnych wydarzeń sportowych. Gracze mogą cieszyć się transmisjami w dobrej jakość z lig piłkarskich takich jak La Liga, czy Bundesliga, z koszykarskiej NBA czy Euroligi, czy z dyscyplin takich jak Badminton. 

Poza tymi elementami, Fortuna dysponuje także bardzo sprawną metodą wpłaty, prostą i przejrzystą aplikacją. Fortuna jest bukmacherem mającym bardzo mocną pozycję na rynku i wzbudzającą zaufanie wśród graczy. Polecamy wybór tego bukmachera z czystym sumieniem i zapewniamy, że gracze będą czerpać z tego korzyści. 

Fortuna i kod promocyjny – plusy, minusy 

Podsumowując Fortuna to bukmacher niemal kompletny, który zapewnia graczom naprawdę wysoki poziom. Jednakże jak każdy bukmacher ma także swoje wady. W tekście dokładnie opisaliśmy wszystkie bonusy, promocje, a także inne elementy oferty, które gracz znajdzie u tego bukmachera. Na koniec przedstawiamy plusy i minusy, które ostatecznie wskażą na co przede wszystkim zwrócić uwagę oraz z czego najbardziej warto skorzystać. 

Przy regularnym obstawianiu możemy również skorzystać z najlepszej promocji bukmacherskiej na zakłady bez podatku oraz innych akcji promocyjnych, dających szansę na zgarnięcie dodatkowych nagród pieniężnych. Z pewnością polecam skorzystanie z kodu bonusowego Fortuny, a co za tym idzie wykorzystania pełnej oferty bonusowej dla nowych graczy.

PLUSYMINUSY
👍 Rejestracja  – bardzo łatwa i sprawna. Ponadto Fortuna pozwala na korzystanie z konta tymczasowego, co pozwala na łatwe zapoznanie się z serwisem bez podawania wszystkich danych. Jest to wyróżniająca na tle konkurencji opcja👎 Aplikacja – apka Fortuny jest prosta i przejrzysta, ale na pewno nie należy do najnowocześniejszych. Czytając opinie graczy na forach bukmacherskich, możemy znaleźć sporo skarg na zacinanie się oraz powolne tempo pracy. 
👍 Bonusy – gracz otrzymuje bardzo konkretną ofertę powitalną, która zapewnia bardzo przyjemny początek przygody z tym bukmacherem. 👎 Metody wypłaty – Fortuna ma dość archaiczne metody wypłaty. Tak jak opisywaliśmy wyżej, na wypłatę trzeba czekać od 1 do 2 dni roboczych, a bukmacher wciąż nie dysponuje natychmiastowymi wypłatami. 
👍 Promocje – Fortuna posiada także stałe promocje, które pozwalają na znacznie wyższe wygrane i stanowią dodatkową atrakcję dla miłośników zakładów bukmacherskich. Promocje takie jak ekspert +, czy superoferta+ to ukłon szczególnie dla graczy lubujących się w zakładach AKO. 👎 Wąska oferta rynków – w porównaniu do konkurencji, Fortuna ma dość wąski wybór rynków na poszczególne dyscypliny. Brakuje specjalistycznej oferty zakładów. 
👍 Early cash-out – funkcja bardzo cenna i chwalona przez użytkowników Fortuny. Bardzo ułatwia wygrywanie kuponów, szczególnie AKO. 
👍 Promocje – warto zwrócić uwagę na Fortuna Klub. Na pewno warto jest być uczestnikiem klubu i zbierać punkty za kupony. Dzięki temu gracz może korzystać z darmowych zakładów czy bonusów, które można zyskać dzięki zbieraniu punktów. 

FAQ: Fortuna kod promocyjny – najważniejsze pytania

💰 Jak poprawnie wpisać kod promocyjny Fortuna?

By nie popełnić błędu przy wpisywaniu kodu, przejdźcie do Fortuny przez link umieszczony w tym artykule, a wtedy będziecie mieli pewność, że otrzymacie wszystkie bonusy + dodatkowy bonus.

💰 Gdzie wpisać kod promocyjny Fortuna?

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego jest jedynym miejscem, które pozwoli na uzyskanie specjalnego pakietu powitalnego. Tam należy wpisać kod promocyjny Fortuna. Szczegóły samego procesu opisuje kilka akapitów wyżej.

💰 Czy jest kod promocyjny na aplikację mobilną w Fortunie?

Tak, promocja z kodem dostępna jest również na aplikacji mobilnej, którą można znaleźć w sklepie app store oraz aplikację dla telefonów z systemem Android.

💰 Jaki bonus otrzymam z kodem Fortuna?

Po wykorzystaniu aktualnego kodu nastąpi zmiana w ofercie powitalnej. Zamiast 2000 zł zakładu bez ryzyka, gracz otrzyma 2100 zł oraz 2 dodatkowe elementy pakietu jak bonus bez depozytu oraz cashback.

💰 Jak sprawdzić czy kod promocyjny aktywował większą ofertę?

Po przejściu z artykułu do bukmachera kod uzupełni się automatycznie, a pod kodem widoczne będą warunki zawierające szczegóły oferty specjalnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *