forBET kod promocyjny

3000 3280 PLN
Tylko z naszym kodem
 • 1000 1280 PLN zakład bez ryzyka
 • do 2000 PLN bonus od 2. wpłaty
 • 30 dni gry bez podatku

z nami

280 PLN

więcej

Dlaczego warto zarejestrować się u tego bukmachera z użyciem specjalnego kodu? Powód jest oczywisty – otrzymasz wyjątkowo wysoki cashback z dobrymi warunkami obrotu. Sprawdź, jaki jest w forBET kod promocyjny.

Spis treści

forBET kod promocyjny 2024 – warto wiedzieć:

Rozwiń spis treści

Przyjrzyjmy się dokładnie temu, co należy zrobić, aby w pełni wykorzystać kod promocyjny, w jakiej kolejności odbierać bonusy i jakie są warunki ich obrotu.

forBET kod promocyjny 2024

Zakłady bukmacherskie forBET to jeden z popularniejszych legalnych operatorów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Oprócz standardowej oferty powitalnej można dodatkowo uzyskać jeden z dwóch ekstra bonusów. Nowi użytkownicy rejestrujący się z naszym kodem mogą otrzymać dodatkowy zakład bez ryzyka o wartości 1280 PLN. Jakie są warunki tej promocji? Sprawdźcie!

KOD PROMOCYJNY FORBETEXTRA280
Zakład bez ryzyka:1280 zł
Bonus od 2. depozytu:do 2000 zł
Gra bez podatku30 dni
forBET kod promocyjny na 2024

forBET – zakład bez ryzyka do 1280 PLN

Ten bukmacher proponuje nowym graczom, którzy zarejestrowali dopiero konto zakład bez ryzyka, który z naszym kodem promocyjnym EXTRA280 jest wyższy aż o 280 złotych. Jak można z niego skorzystać?

 • Po rejestracji i wpisaniu kodu EXTRA280 w formularzu rejestracyjnym wystarczy postawić pierwszy zakład za minimum 20 złotych. Zakład ten nie ma ograniczeń liczby zdarzeń na kuponie czy kursu minimalnego (możesz postawić kupon na jeden mecz za 25 złotych po kursie 3.10, a możesz stworzyć kupon AKO z sześcioma zdarzeniami, każde po kursie 1.15 i oba kupony załapią się do promocji). 
 • W razie przegranego kuponu zwrot pieniędzy następuje na konto bonusowe, z którego będziesz mógł wypłacić je na konto depozytowe, a potem na rachunek bankowy. Zanim to jednak zrobisz, kwotą bonusu (maksymalnie do 1280 złotych) będziesz musiał obrócić na kuponie z 3 zdarzeniami, w którym każde będzie musiało mieć minimalny kurs 1.30. 
 • Bonus będzie na Ciebie czekał 14 dni, w tym czasie musisz dokonać obrotu. Jeśli się spóźnisz, bonus przepadnie, a Ty nie skorzystasz z szansy na wysoki cashback. 

forBET – bonus od 2. depozytu do 2000 PLN

 • Wpłacając środki po raz drugi możesz liczyć na drugą powitalną promocję, czyli bonus od drugiego depozytu do 2000 złotych. Jeśli za drugim razem wpłacisz więcej niż 2000, otrzymasz w bonusie 2000. Jeśli wpłacisz np. 400 złotych, otrzymasz w bonusie też 400 złotych.
 • Środki te zostaną zablokowane na koncie bonusowym, do czasu aż raz obrócisz swoim depozytem po całkowitym minimalnym kursie 2.00 na dowolnej liczbie kuponów równej zdeponowanej kwocie. Czyli jak po raz drugi wpłaciłeś do bukmachera 100 złotych, to musisz – chcąc odblokować bonus – obrócić tą kwotą raz na kuponie z kursem 2.00 bądź np. dwa razy na kuponach za 50 zł, gdzie kursy minimalne również będą wynosiły 2.00.
 • Bonus jest odblokowany, teraz wystarczy przelać te środki na konto depozytowe. Zanim będziesz mógł to zrobić, musisz obrócić kwotą bonusu dwukrotnie na kuponach z kursem ogólnym 2.50, na którym będziesz mieć minimum 3 zdarzenia (każde z minimalnym kursem 1.30).
 • Czas na obrót bonusem od depozytu wynosi 14 dni. 

forBET – gra bez podatku przez 30 dni

Nowi gracze mogą również cieszyć się przez pierwsze 30 dni przygody z forBET z gry bez podatku. Ten okres zostanie przez bukmachera uruchomiony w ciągu 24 godzin od zarejestrowania konta. Do tej oferty zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej (prematch), zakłady na żywo (live) oraz zakłady wirtualne. 

Kupon spełniający wymogi tej promocji musi zawiera minimum 3 zdarzenia, wszystkie z kursem minimalnym 1.30. Nie można bez podatku zawierać zakładów długoterminowych czy tych zagranych za środki bonusowe. 

Rejestracja na iforbet.pl – krok po kroku

Trafiłeś w dobre miejsce, ponieważ tylko krok dzieli Cię od dołączenia na specjalnych zasadach do grona użytkowników forBET.

W sekcji dotyczącej bonusów i warunków umieszczone są zielone przyciski z napisem „Odbierz bonus” i one kierują do specjalnej strony rejestracyjnej tego bukmachera.

Jeśli klikniesz we wspomniany przycisk, ukaże Ci się specjalna strona bukmachera (tzw. landing page), która informuje, jaka promocja zostanie uruchomiona na Twoim koncie jeśli zdecydujesz się dokończyć proces rejestracji.

Jak sama nazwa wskazuje kod promocyjny forBET – EXTRA280, sprawia, że zostajesz uhonorowany specjalnym zakładem, za sprawą którego bukmacher zwróci Ci stawkę do kwoty 1280 zł, jeśli postawiony przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony. Zanim jednak to się stanie, musisz ponownie kliknąć w zielony przycisk, tym razem z napisem „zarejestruj się”.

Tym sposobem zainicjowałeś proces zakładania konta z wyższą promocją startową. W kolejnych etapach przeprowadzę Cię dokładnie przez proces rejestracji i wytłumaczę jak poprawnie wypełnić wszystkie wymagane pola w formularzu.

Rejestracja – krok 1 – dane logowania

W pierwszym etapie proszony jesteś o uzupełnienie pól, które w przyszłości będą Ci służyć do logowania się na swoje konto i do kontaktu z bukmacherem.

 • Adres e-mail – na niego będziesz otrzymywał materiały promocyjne bukmachera (jeśli wyrazisz zgodę), link weryfikacyjny, ewentualne linki do zmiany hasła jeśli o to poprosisz. Dodatkowo w forBET użytkownik może logować się do serwisu z wykorzystaniem właśnie adresu e-mail.
 • Nazwa użytkownika – składający się z minimum 4 znaków login.
 • Hasło – bukmacher wymaga, aby hasło składało się z minimum 8 znaków, które będą zawierać przynajmniej jedną wielką literę, jedną małą literę i przynajmniej jedna cyfrę

Oprócz tego na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego zostały jeszcze umieszczone oświadczenia, które powinieneś zaznaczyć.

Pierwsze jest wymagane i dotyczy zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach prowadzenia konta w forBET, drugie również jest wymagane i dotyczy zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności.

Trzecim i czwartym punktem jest zgoda na otrzymywanie ofert handlowych i informacji handlowych. Nie musisz zaznaczać tych pól, ale moim zdaniem warto, ponieważ dzięki temu będziesz na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi promocji. Ostatnie pole w tej części formularza jest niezwykle istotne z punktu widzenia działania kodu promocyjnego forBET, ponieważ dotyczy zgody na otrzymywanie bonusu powitalnego. To pole musisz zaznaczyć. Jeśli to zrobisz, kliknij w niebieski przycisk „dalej”

Rejestracja – krok 2 – dane użytkownika

W drugim etapie podasz część informacji, które później posłużą do zweryfikowania Twojego konta. 

 • Imię i nazwisko – nie muszę tutaj wiele wyjaśniać, ale wolę zaznaczyć, że konto u bukmachera musi być założone na dane osoby, która będzie z niego korzystała, więc teoretycznie możesz pomóc założyć komuś konto, ale tylko ta osoba będzie mogła na nim zawierać zakłady.
 • Telefon komórkowy – Czasami bukmacherzy wykorzystują numer telefonu, żeby zweryfikować dane konta. Jeśli w poprzednim etapie zaznaczyłeś, że chcesz otrzymywać informacje handlowe to na podany numer telefonu będą przychodziły SMS-y z ciekawymi ofertami forBET.
 • Adres, miasto, kod pocztowy – pole wymagane ze względów ustawowych. Przede wszystkim pomagają przy ustalaniu autentyczności konta.
 • Waluta – automatycznie ustawiono, że będziesz rozliczał się w walucie polskiej i jest to pole, którego nie możesz zmieniać, ponieważ w legalnych zakładach bukmacherskich możesz stawiać zakłady tylko za złotówki.

Rejestracja – krok 3 – dane konta

W wielu względów, trzecia karta formularza rejestracyjnego jest najważniejsza. Po pierwsze umieszczono na niej elementy, które wymagane są przez ustawodawcę i które dotyczą bezpieczeństwa Twojego konta.

Przede wszystkim jednak na tej stronie umieszczono miejsce na kod bonusowy forBET: EXTRA280, dzięki któremu zaczniesz grę z wyższym od standardowego bonusem.

W tym roku musisz wpisać następujące dane:

 • Data urodzenia – wybierz datę urodzenia w formacie dzień, miesiąc, rok. Nie możesz popełnić tu pomyłki, ponieważ będzie weryfikowana z numerem PESEL.
 • Typ dokumentu – potwierdzeniem autentyczności Twojego konta oraz faktu, że to Ty rejestrujesz się u bukmachera jest wysłanie bukmacherowi skanu lub zdjęcia dowodu osobistego lub paszportu. W tym miejscu musisz określić, który dokument posłuży do weryfikacji Twojego konta.
 • Seria i numer dokumentu – Wpisz serię i numer wybranego przez siebie dokumentu. Pamiętaj, że numery te składają się z 9 znaków. W dowodzie są to trzy litery i sześć cyfr, a w paszporcie dwie litery i siedem cyfr.
 • Numer PESEL – kolejne pole, które wymagane jest ze względów ustawowych. PESEL potwierdzi, że konto należy do Ciebie, jest poprawne z wcześniej podanymi danymi oraz że masz ukończone 18 lat.
 • Skan dokumentu – Bukmacherowi musisz wysłać zdjęcie lub skan wybranego wcześniej dokumentu. Pamiętaj, że wysłane przez Ciebie zdjęcie musi być czytelne, a więc nie będzie mogło być rozmyte lub też czarno białe.
 • Numer konta bankowego – na podany przez Ciebie numer będziesz mógł wypłacać wygrane
 • Kod promocyjny forBET – w pole kod promocyjny forBET wpisz kod EXTRA280 lub i sprawdź czy obok pojawiła się zielona ikonka pozytywnej weryfikacji. 

Na koniec zostaniesz poproszony o zaznaczenie trzech oświadczeń. W pierwszym potwierdzasz, że Twój udział nie narusza obowiązujących przepisów i że Twoje środki pochodzą z legalnych źródeł. Jeśli nie masz sądowego zakazu gry w zakładach bukmacherskich to oczywiście nie masz się czego obawiać i możesz zaznaczyć wspomnianą zgodę. Kolejnym punktem jest potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat i że podane przez Ciebie dane są aktualne i zgodne z prawdą. Na koniec musisz jeszcze wybrać źródło swoich dochodów, co pozwoli upewnić się bukmacherowi, że grasz za własne środki. Niektórych może jeszcze obowiązywać pole dotyczące stanowiska politycznego. Jeśli jesteś członkiem bliskiej rodziny lub sam zajmujesz wysokie stanowisko w państwie Polskim to musisz jeszcze zaznaczyć to oświadczenie. Jeśli nie kliknij w niebieski przycisk „zarejestruj się”.

Weryfikacja konta

Jak widzisz bukmacher forBET nie korzysta z tzw. konta tymczasowego, więc w momencie, w którym Twoje konto zostanie zweryfikowane jako autentyczne, będziesz mógł od razu korzystać z pełni możliwości serwisu, a przede wszystkim będziesz mógł wykorzystać bonus uruchamiany za sprawą kodu promocyjnego forBET. Jednak zanim to się stanie nie możesz zapomnieć aktywować swojego konta. Po wypełnieniu ostatniej strony rejestracyjnej, musisz zalogować się do swojej skrzynki e-mail, otworzyć wiadomość od forBET, a następnie kliknąć z link aktywacyjny.

Gdzie znajdę w forBET bonusy i informacje o nich?

Informacje o bonusach dostępne są na stronie forBET. Po zalogowaniu się na konto, wybierz w menu „moje konto”, a następnie przejdź do zakładki „Bonusy”. Tam znajdziesz informacje o przypisanych do Twojego konta promocjach. Będą one podzielone na trzy kategorie: aktywne, oczekujące i historia. 

Kod promocyjny forBET – najważniejsze pytania

Za nami spora dawka informacji, ale dla porządku odpowiem na najczęściej zadawane przez naszych użytkowników pytania i przeczytajcie odpowiedzi:

Jaki jest kod promocyjny forBET bez depozytu?

forBET nie oferuje bonusu bez depozytu za samą rejestrację, ale z naszym kodem promocyjnym możesz zyskać 1280 zł (kod EXTRA280) na grę.

Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny umieszczony został na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego forBET. Jeśli jednak przejdziesz do serwisu bukmachera za pomocą przycisków umieszczonych na tej stronie, masz pewność, że trafisz na tzw. landing page, w którym wyjaśnione zostały szczegóły promocji EXTRA280.

Do kiedy kod promocyjny jest aktywny?

Kod promocyjny forBET jest aktywny przez cały czas do momentu założenie przez Ciebie konta. Jednak musisz pamiętać, żeby po skorzystaniu z niego i założeniu nowego konta, sprawdzić jak długo aktywne do wykorzystania są promocje, które otrzymasz za sprawą kodu. 

Kto może otrzymać bonus powitalny forBET?

Z promocji może skorzystać osoba pełnoletnia, która posiada polskie obywatelstwo i przebywa na terenie naszego kraju. Dodatkowo z oferty bukmachera nie mogą skorzystać osoby, które mają sądowy zakaz gier hazardowych. Oczywiście nie możesz już posiadać konta w forBET. Jeśli spełniasz te warunki to z pewnością kod promocyjny zadziała na Twoim koncie i będziesz mógł zagrać z wyższym bonusem powitalnym.

Czy w forBET kod promocyjny działa na aplikację mobilną?

forBET ma jedna z lepszych aplikacji mobilnych w naszym kraju. Oczywiście pełny bonus powitalny również dostępny jest z poziomu telefonu komórkowego. Konto również możesz zarejestrować z poziomu telefonu i jeśli wszystko poprawnie zadziała kod promocyjny EXTRA280 zostanie zapisany automatycznie. 

Co zrobić jeśli nie dostałem bonusu?

Jeśli kliknąłeś w zielony przycisk „odbierz bonus”, przeszedłeś przez landing page, uzupełniłeś wszystkie wymagane pola formularza rejestracyjnego oraz wpisałeś kod promocyjny EXTRA280 to szanse na to, że nie zadziała Ci bonus są praktycznie zerowe.

Jeśli jednak jakimś cudem tak się jednak stanie to koniecznie skontaktuj się z nami i postaramy się jak najszybciej wyjaśnić z bukmacherem powstałe zamieszanie. Do tej pory nie miałem takiej sytuacji, ale przezorny zawsze ubezpieczony, więc lepiej nie panikować. Inna opcją jest możliwość kontaktu z bukmacherem. Pamiętaj, żeby przed skorzystaniem z bonusu zapoznać się z regulaminami promocji, ponieważ czasami zdarza się tak, że użytkownik poprawnie uzupełnił kod, a w jakimś punkcie złamał regulamin i wówczas nie może skorzystać z pakietu.

Czy kod promocyjny forBET daje status VIP?

forBET prowadzi VIP Club, w ramach którego zyskujesz osobistego opiekuna, bilety VIP na wydarzenia sportowe oraz większe limity na grę. Jednak, żeby dołączyć do tego grona należy być aktywnym graczem, mieć wysoki obrót (miesięczne depozytu przekraczające 10 000 zł) oraz regularnie dokonywać wpłat i wypłat z konta. W forBET kod bonusowy nie blokuje Ci możliwości do dostania się do tego elitarnego grona, ale sama rejestracja na wystarczy, żeby dołączyć do forBET VIP Club. Osoby, które spełniają powyższe warunki zostaną zaproszone przez przedstawiciela forBET lub same mogą się zgłosić wysyłając maila na adres vip@iforbet.pl

Czy jeśli mam konto u innego bukmachera to mogę skorzystać z promocji w forBET?

Tak, nie ma żadnych przeciwskazań w polskim prawie. Każdy użytkownik może posiadać kilka kont w różnych zakładach bukmacherskich i tylko od Ciebie zależy gdzie założysz konto i który kod promocyjny wykorzystasz.

Promocje bukmacherskie w forBET

Jakimi promocjami kuszą zakłady bukmacherskie forBET? Poniżej przedstawię kilka najważniejszych promocji.

forBET cashback

Kolejną stałą promocją u tego buka jest atrakcyjny cashback dla najbardziej aktywnych graczy. Rozliczany jest on w formie dwutygodniowej, za okres od 1 do 14 dnia miesiąca oraz od 15 do 28 dnia. Wartość zwrotu to 5% od kwoty maksymalnej wynoszącej 700 złotych, z zastrzeżeniem, że minimalna kwota musi wynosić 5 złotych. Środki przyznawane są w formie bonusu podlegającego czterokrotnemu obrotowi po kursie całkowitym wynoszącym co najmniej 2.0.

Promocje na najpopularniejsze wydarzenia

Gdy zbliża się ciekawy mecz forBET publikuje wiele atrakcyjnych promocji tematycznych, związanych z najważniejszymi wydarzeniami sportowymi odbywającymi się w danej chwili na świecie. Przykładowo, w momencie pisania tego artykułu akurat odbywa się promocja Olimpijski Start, która gwarantuje nowym użytkownikom nie tylko bonus od pierwszej, ale i od drugiej i trzeciej wpłaty.

Oferta zakładów bukmacherskich

Bukmacher forBET posiada jedną z szerszych ofert na naszym rynku. Oferowane przez tego legalnego bukmachera dyscypliny to:

 • Piłka nożna
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Hokej na lodzie
 • Piłka ręczna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Badminton
 • Bandy
 • Baseball
 • Boks
 • Darts
 • eSport
 • Futbol amerykański
 • Futbol australijski
 • Golf
 • Krykiet
 • Piłka wodna
 • Rugby
 • Siatkówka plażowa
 • Snooker
 • Sporty motorowe
 • Sporty walki
 • Szachy
 • Unihokej
 • Zapasy

W ofercie znajdziemy nie tylko dyscypliny popularne, ale również sporty uważane w naszym kraju za niszowe, takie jak: krykiet, piłka wodna czy unihokej. Sporą zaletą jest możliwość obstawiania e-sportu, który zyskuje coraz większą popularność na całym świecie.

Obstawianie sporej liczby rynków na niemal każdy sport jest domeną tego bukmachera. Najszersza oferta dotyczy oczywiście piłki nożnej. W przypadku tej dyscypliny znajdziemy niemal wszystko – klasyczny rynek 1X2, zakłady na ilość bramek poniżej/powyżej, kilka rodzajów handicapów, zakłady na ilość kartek i rzutów różnych, strzelców bramek i wiele innych. Całkiem nieźle prezentują się również kursy. Szczególnie na piłkę nożną, w tym na polską Ekstraklasę. Wysokość kursów na tę ligę śmiało można porównywać do kursów u konkurencji, m. in. u Fortuny.

Zakłady na żywo

Bukmacher ten oferuje również całkiem niezłą opcję zakładów live. Znajdziemy tu wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe odbywające się w danej chwili na świecie. Dostępne są wszystkie najbardziej popularne dyscypliny, takie jak piłka nożna, koszykówka (w tym NBA) hokej (i NHL), piłka ręczna czy tenis. Mamy więc pewność, że zawsze kiedy najdzie nas ochota na obstawianie, 24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu. Dodatkowo znajdziemy sporą liczbę rynków na niemal każde spotkanie, co gwarantuje, że nawet najbardziej wymagający gracze nie będą się nudzić.

Sporty wirtualne w forBET

Wirtuale to opcja dostępna obecnie u zdecydowanej większości szanujących się buków. Do wyboru mamy następujące sporty:

 • Piłka nożna (forBET Liga i Mistrzostwa)
 • Koszykówka
 • Tenis
 • Wyścigi konne
 • Wyścigi psów

Powyższe sporty możemy podzielić na dwie kategorie – sporty klasyczne (piłka nożna, tenis i koszykówka) i sporty wyścigowe (wyścigi konne i wyścigi psów). Pierwsze z nich możemy obstawiać między innymi w formie 1X2 i 1X. Z kolei w przypadku drugich z nich mamy za zadanie obstawianie kolejności na mecie. Na każdy z tych sportów dostępne są liczne rynki, a same wirtualne spotkania okraszone są fajnymi animacjami. Ogółem opcja jak najbardziej na plus i jeśli ktoś lubi tego typu rozgrywkę z pewnością poczuje się usatysfakcjonowany.

Jak wpłacić i wypłacić środki

forBET daje swoim użytkownikom możliwość wpłaty środków za pomocą trzech typów płatności błyskawicznych:

 • Dotpay
 • PayU
 • Tpay

Każda z tych opcji jest całkowicie bezpieczna, a ponadto nie są naliczane za nie żadne prowizje, co jest sporym plusem. Ponadto, każda z tych platform oferuje płatności błyskawiczne, dzięki czemu nie będziemy musieli długo czekać na pojawienie się środków na naszym koncie. Z kolei w przypadku wypłaty środków nie jest już tak kolorowo. Dostępny jest tylko zwykły przelew na konto, który realizowany jest kolejnego dnia roboczego. Co ciekawe, zlecenie wypłaty można anulować w ciągu ośmiu godzin od zlecenia.

Obsługa klienta

Bukmacher oczywiście oferuje swoim klientom również możliwość skorzystania z rozbudowanej opcji obsługi klienta. Dostępne są trzy opcje:

 • formularz kontaktowy
 • live chat
 • infolinia telefoniczna +48 22 765 64 74

Konsultanci pracują przez 15 godzin dziennie, od godziny 7:00 do 22:00, co jest wynikiem przyzwoitym. Sami konsultanci na czacie na żywo są rzeczowi i kulturalni. Bez problemu uzyskaliśmy odpowiedź na wszelkie nurtujące nas pytania, a czas oczekiwania nie był długi. Z kolei w przypadku formularza zgłoszeniowego czas ten był nieco dłuższy i e-mail zwrotny dotarł do nas po niespełna godzinie. Napotkaliśmy pewne problemy w przypadku infolinii, ponieważ udało nam się dodzwonić do konsultanta dopiero po upływie 25 minut. Niemniej, ogólne wrażenie pozostawione przez BOK tego bukmachera jest pozytywne.

forBET aplikacja mobilna

ForBET oferuje swoim użytkownikom również możliwość gry na smartfonach i tabletach za pomocą aplikacji mobilnej ForbBET mobile. Pozwala ona na swobodne zarządzanie kontem, dokonywanie szybkich płatności, śledzenie wyników na żywo oraz oczywiście na obstawianie zakładów zarówno przedmeczowych jak i live. Apka została w ostatnim czasie zmodernizowana, przez co jest bardziej funkcjonalna i spełnia swoją funkcję należycie. Jest dostępna na telefony i tablety z systemem operacyjnym Android, jak i iOS. Zgodność z urządzeniami: iPhone, iPad oraz iPod Touch.

Kod promocyjny forBET opinie

Ogólnie rzecz biorąc, pozycja na rynku, jaką wypracował sobie forBET, nie może dziwić. Liczne promocje, przejrzystość strony forBET, kod bonusowy gwarantujący wyższą premię, atrakcyjne kursy i niezła obsługa klienta to z pewnością zalety tego bukmachera. Bukmacher ten ma jeszcze jedną dużą zaletę – w naszym kraju forBET to legalny bukmacher. Oznacza to, że możemy korzysta z tego serwisu bez obawy, że mogą czekać nas konsekwencje prawne i finansowe ze strony Urzędu Skarbowego.

Podsumowując, jest to bez wątpienia bukmacher godny polecenia na rynku operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju. Są oczywiście rzeczy, które nadal wymagają poprawy, jednak obserwujemy stały progres w świadczonych przez tego buka usługach i można śmiało zaliczyć go do bukmacherów, który jeszcze wiele lat będzie cieszył się popularnością.

FAQ – forBET kod promocyjny

✅ Jaki jest kod promocyjny forBET?

Kodem promocyjnym rekomendowanym przez nas jest EXTRA280. Uruchamia on na Twoim koncie promocje wyższą od standardowej.

✅ Co zrobić, żeby odebrać wyższy bonus?

W tym artykule znajdziesz instrukcję rejestracji nowego konta ze specjalnym kodem promocyjnym (masz dwa do wyboru), który zapewnia ofertę wyższą niż standardowy pakiet bukmachera forBET. Cała procedura nie jest skomplikowana i nie zajmuje wiele czasu.

✅ Mam już konto w forBET, ale dawno nie grałem, mogę jeszcze raz skorzystać z kodu promocyjnego?

Nie, tylko raz możesz skorzystać z kod promocyjnego forBET, dlatego warto wybrać mądrze i skorzystać z naszego kodu EXTRA280.

✅ Gdzie sprawdzić, czy mój bonus jest aktywny ?

Informacje o przysługującej Ci promocji dostępne są w zakładce „moje konto” w kategorii „bonusy”.