Betters kod promocyjny

 • 20 30 zł freebet > Tylko z naszym kodem
 • 700 zł zakład bez ryzyka
Razem: 730 zł na start!
kod promocyjny
EXTRA10
Odbierz bonus
Z naszym kodem 10 zł więcej na start

Gracze rejestrujący konto z naszym kodem EXTRA10 na stronie bukmachera Betters mogą liczyć na dwie promocje powitalne – jedną z nich jest cashback o wartości 700 złotych, a drugą freebet w kwocie 30 PLN. Druga oferta jest ofertą specjalną i przeznaczoną tylko dla czytelników naszego serwisu. W poniższym tekście opiszemy Wam, co dokładnie musicie zrobić, aby skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego Betters.

Betters kod promocyjny – czerwiec 2022

Każdy bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych kusi nowych graczy bonusami. Betters nie jest w tym odosobniony. Zakład bez ryzyka do 700 złotych i freebet z kodem o wartości 30 złotych sprawiają, że jest to solidna oferta na start. Pamiętaj, z kodem EXTRA10 masz o 10 złotych więcej niż w standardowej ofercie.

Zakład bez ryzyka700 PLN
Freebet20 30 PLN
Kod promocyjny Betters:EXTRA10
Betters kod promocyjny – czerwiec 2022

Betters bonusy powitalne

Przyjrzyjmy się zatem bliżej każdej z powitalnych promocji Bettersa oraz ich warunkom, jakie trzeba spełnić.

Freebet 30 PLN

 • zarejestruj się na stronie betters.pl z naszym kodem promocyjnym (tylko w ten sposób otrzymasz wyższy freebet na start),
 • postaw pierwszy zakład za minimum 30 zł,
 • otrzymany freebet musisz wykorzystać na zakład SOLO lub AKO z minimalnym łącznym kursem 1.80,
 • z freebetu musisz skorzystać w ciągu 72 godzin od momentu jego otrzymania,
 • startowy freebet łączy się z cashbackiem 700 zł.

UWAGA: Grając swój pierwszy zakład za 20 PLN otrzymasz freebet o wartości 20 PLN, nawet jeśli przy rejestracji wpiszesz nasz kod promocyjny. Wymogiem otrzymania wyższego freebetu z kodem EXTRA10 jest zagranie pierwszego zakładu po rejestracji za minimum 30 PLN.

Cashback 700 PLN

 • zarejestruj konto na stronie Bettersa,
 • zakład bez ryzyka zadziała przy drugim postawionym zakładzie po rejestracji (pierwszy postawiony zakład uruchomi startowy freebet o wartości 30 złotych), 
 • postaw drugi zakład za minimum 30 zł,
 • w razie przegranej otrzymasz pełen zwrot stawki do 700 zł, 

 • w razie, gdy twój zakład okaże się wygrany i będzie to zakład AKO z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem całkowitym 2.50, otrzymasz 50% kwoty, czyli zwrot do 350 zł.
 • otrzymany cashback musisz obrócić dwukrotnie w zakładach AKO (min. 3 zdarzenia, minimalny kurs 2.50) i masz na to 14 dni. 

Jak widać powyżej, skorzystać z powitalnych promocji nie jest trudno. Na uwagę z pewnością zasługuje fakt cashbacku, który otrzymujesz w połowie na konto nawet wtedy, gdy zakład okaże się wygrany.

Promocje bukmacherskie Betters

Oprócz bonusów powitalnych, Betters jak wielu bukmacherów, oferuje graczom promocje. Jedne trwają dłużej, inne krócej, ale naprawdę jest w czym wybierać. Przejrzyjmy kilka z nich.

Tygodniówka

Klasyczna promocja zachęcająca do regularnego grania w Betters. Im częściej grasz, tym większy bonus dostajesz na koniec tygodnia.

 • Graj od poniedziałku do niedzieli,
 • obstawiaj zakłady AKO z minimalnym kursem 2.00 za minimum 20 zł,
 • na koniec tygodnia otrzymasz bonus za liczbę dni, w których grałeś,
 • jeśli grałeś 5 dni, dostaniesz 10 zł, jeśli grałeś 6 dni, 20 zł, jak 7 – 35 zł,
 • bonusem musisz obrócić 3-krotnie na zakładach AKO z min. kursem 2.00.

Na wykonania obrotu masz tydzień od otrzymania bonusu (powinieneś go otrzymać w poniedziałki do godziny 12:00).

RaiseBET

Tutaj też klasyczna promocja na wzmocnienie kursów. Im więcej zakładów na kuponie, tym większa ewentualna wygrana. 

Stawiając kupon AKO składający się z minimum 5 zdarzeń, z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1.25, masz szansę wygrać więcej z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie. Betters odpowiednio ci to wynagrodzi. Mianowicie: 

 • 5 zakładów na kuponie, wygrana większa o 5%, 
 • 6 zakładów na kuponie, wygrana większa o 7%, 
 • 9 zakładów na kuponie, wygrana większa o 20%.

Kontroferta

Przy niektórych singlowym kuponach na stronie betters.pl zobaczysz komunikat „kontroferta jest dostępna”. Będzie to oznaczać, że możesz negocjować z bukmacherem stawkę twojego zakładu. Po przedstawieniu kontroferty, zostanie ona przesłana do bukmachera, a ten może ją zaakceptować lub odrzucić.

Freebet 50/50

Może się zdarzyć tak, że oprócz opisanych przez nas powyżej promocji powitalnych, otrzymasz przy rejestracji w Betters kolejny freebet 50/50. Musisz spełnić tylko jeden warunek: być kolejnym 50-tym graczem zarejestrowanym u tego operatora. Jak to działa?

 • Zarejestruj się i dokonaj dowolnej wpłaty na konto depozytowe, 
 • jeśli będziesz kolejnym 50-tym zarejestrowanym graczem, to za otrzymany freebet postaw zakład SOLO lub AKO z minimalnym kursem łącznym 1.80. 

Na wykorzystanie freebetu masz 30 dni od daty jego otrzymania. 

Betters aplikacja mobilna

Bukmacher ten nie może jeszcze pochwalić się aplikacją mobilną, zakłady można zawierać więc póki co tylko przez przeglądarkę internetową. Mamy nadzieję jednak, że Betters szybko umożliwi graczom taki sposób obstawiania, który jest zdecydowanie łatwiejszy w dzisiejszych czasach.

Oferta Betters

Ofertę Bettersa trzeba raczej rozpatrywać w kategorii tych klasycznych. Znajdziemy tam wszystko to, co definiuje nowoczesnego operatora zakładów wzajemnych na polskim rynku. Są więc i gry karciane, i e-sport, a także sporty wirtualne. Nie zabraknie futsalu, golfa, hokeja na trawie czy dartsów. Jeśli lubimy obstawiać wydarzenia pozasportowe, to możemy zwrócić się chociażby w stronę polityki czy rozgrywki. Słowem: klasyka. Nieźle wyglądają sporty wirtualne: możemy obstawić rzuty karne, wyścigi psów, ligę piłki nożnej, wyścigi konne, samochodowe i kolarstwo torowe. Miłośnicy karcianek mogą zagrać w BlackJacka i Pokera. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.