Iga Świątek kursy bukmacherskie

Iga Świątek jako jedyna Polka dwukrotnie wygrała turniej Rolanda Garrosa. Jakie są kursy bukmacherskie na jej mecze na US Open 2022? Zobaczcie!

iga swiatek kursy bukmacher
Mój typ: Świątek wygra US Open

Mimo nieudanej przygody na Wimbledonie, Iga Świątek wciąż pozostaje główną faworytką bukmacherów do zwycięstwa w ostatnim Wielkim Szlemie 2022 roku. Trawa być może nie jest jej ulubioną nawierzchnią, a na kortach twardych łatwiej będzie jej zaprezentować pełnię możliwości.

kurs: 3.60
Obstaw w Superbecie

Iga Świątek po średnio udanym dla siebie Wimbledonie 2022 nadal pozostaje rakietą numer 1 światowego rankingu WTA ze sporą przewagą nad rywalkami. Ostatnia szansa na kolejny triumf w Wielkim Szlemie pojawi się już 29 sierpnia w Nowym Jorku. Czy Iga Świątek wygra US Open 2022?

Spis treści

Iga Świątek kursy bukmacherskie na US Open 2022

Rozwiń spis treści

Kiedy Iga Świątek zagra kolejny turniej?

Czy Iga wystartuje w zbliżających się turniejach klasy WTA, czy postawi na przygotowania do US Open? Sztab tenisistki, ani ona sama, jeszcze nie potwierdzili udziału w turniejach w m.in. Lozannie, Hamburgu Budapeszcie, Cincinatti czy Toronto. Jak tylko pojawią się takie informacje, to zaktualizujemy nasz tekst. Tymczasem już teraz można obstawiać zakłady na zwyciężczynię US Open.

Iga Świątek kursy bukmacherskie

Nasza rodaczka stawiana jest jako faworytka do wygrania całego turnieju na kortach Flushing Meadows. Oto kursy bukmacherskie na zwycięstwo Igi Świątek na US Open 2022:

BukmacherKurs
Betcris3.50
Betters 3.50
eWinner3.30
Etoto3.30
Superbet3.60
Fuksiarz3.30
TOTALbet3.30
forBET3.30
US Open 2022: Iga Świątek kursy bukmacherskie na zwycięstwo z dn. 04.07.2022

Iga Świątek kursy bukmacherskie na Wielkiego Szlema 2022

Iga Świątek po zdobyciu tak zwanego Sunshine Double, czyli wygranych w Indian Wells i turnieju WTA w Miami przeszła do historii jako jedna z czterech zawodniczek, którym udało się tego dokonać. Bez wątpienia jest to najlepszy rok w karierze polskiej tenisistki – Iga Świątek na zawsze zapisała się też w historii polskiego tenisa, bowiem nigdy wcześniej nie mieliśmy zawodniczki na pierwszym miejscu w rankingu WTA.

Polka może z optymizmem spoglądać na nowojorskie korty, na których wystąpi już pod koniec sierpnia (turniej trwa od 29 sierpnia do 11 września). Ale bukmacherzy widzą też Igę Świątek jako główną faworytkę do – ponownego już – triumfu we French Open 2023.

Jesteś fanem tenisa ziemnego? Typujesz i obstawiasz zakłady? Sprawdź nasze darmowe typy na najbliższe mecze tenisa, w tym te Igi Świątek!

Iga Świątek – kursy bukmacherskie na rok 2022 i 2023

U kilku bukmacherów znajdziemy też kursy na przyszłoroczne Wielkie Szlemy – Australian Open i French Open 2023. I tak jak w przypadku US Open, Iga jest w pierwszej trójce faworytek do wygranych zarówno w Australii, jak i w Paryżu.

ZakładKursBukmacher
Wygra US Open 2022 w singlu3.60Superbet
Wygra Australian Open 2023 w singlu4.25Etoto
Wygra French Open 2023 w singlu1.86eWinner
Kursy na Igę Świątek z dn. 04.07.2022

Jak widać, takie kursy na zwycięstwa to znak, że Świątek jest w ścisłej bukmacherskiej czołówce i legalnie działający w naszym kraju operatorzy zakładów spodziewają się jeszcze lepszej gry Polki w miarę upływu czasu.

Iga Świątek – sukcesy

iga swiatek kursy typy wygrane turnieje

Iga Światek nie raz udowodniła na światowych kortach swoje aspiracje. W tak młodym wieku Świątek może pochwalić się już wygranymi w Wielkim Szlemie w juniorach (Wimbledon) oraz w karierze seniorskiej (Roland Garros).

Do tego dochodzą sukcesy w turniejach rangi WTA. Niestety, jak na razie, ominęły ją sukcesy na Igrzyskach Olimpijskich, ale Iga jest w rozkwicie kariery i nie powiedziała przecież ostatniego słowa.

Iga Świątek transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Występy Igi Świątek w ramach US Open będzie można obejrzeć w Eurosporcie i w aplikacji Eurosport Player. Niektóre spotkania polskiej zawodniczki będzie można również śledzić za pomocą transmisji u legalnych bukmacherów.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.