Iga Świątek kursy bukmacherskie

Iga Świątek zakończyła przygodę z WTA Finals 2022 na poziomie półfinału, w którym poniosła porażkę z Aryną Sabalenką. Polska liderka światowego rankingu następny ważny turniej rozegra już w Melbourne na początku przyszłego roku. Areną zmagań będzie oczywiście Australian Open 2023.

Spis treści

Iga Świątek kursy bukmacherskie

Rozwiń spis treści

Świątek – kursy bukmacherskie na Australian Open 2023

Porażka w półfinale WTA Finals 2022 nie zmienia pozycji polskiej zawodniczki. Świątek nadal pozostaje główną faworytką do zwycięstwa w Australii. W poprzedniej edycji Iga odpadła w półfinale tej imprezy, więc teraz zapewne będzie chciała poprawić ten wynik i przynajmniej zameldować się w finale.

Jak bukmacherzy oceniają szansę Świątek na ostateczny triumf na australijskich kortach?

Australian Open 202316-29.01.2023
Najwyższy kurs na Świątek3.00 – Superbet
Iga Świątek na Austalian Open 2023 – kursy bukmacherskie z dnia 15.11.2022

Iga Świątek – mecze. Gdzie oglądać na żywo?

Mecze polskiej tenisistki w Australii będzie można obejrzeć na antenach Eurosportu oraz na stronach legalnych polskich bukmacherów. Sprawdź, kto z bukmacherów zapewnia transmisje na żywo meczów Igi Świątek.

Iga Świątek kursy bukmacherskie na Wielkiego Szlema

Iga Świątek po zdobyciu tak zwanego Sunshine Double, czyli wygranych w Indian Wells i turnieju WTA w Miami przeszła do historii jako jedna z czterech zawodniczek, którym udało się tego dokonać. Później wygrała swój drugi i trzeci Wielki Szlem w tym samym roku.

U kilku bukmacherów znajdziemy też kursy na przyszłoroczne Wielkie Szlemy – oprócz Australian Open operatorzy wystawiają już kursy na French Open i US Open. Co nie dziwi, Iga jest faworytką do wygranych zarówno w Paryżu jak i Stanach Zjednoczonych.

Wygra French Open 20231.90 – eWinner, Etoto, TOTALbet, forBET
Wygra Wimbledon 20235.00 – Betcris, Betters
Wygra US Open 20233.20 – TOTALbet, forBET, Etoto, eWinner
Iga Świątek kursy bukmacherskie na Wielkie Szlemy z dnia 15.11.2022

Iga Świątek – sukcesy

iga swiatek kursy typy bukmacherskie
Iga Świątek kursy i typy bukmacherskie

Iga Światek nie raz udowodniła na światowych kortach swoje aspiracje. W tak młodym wieku Świątek może pochwalić się już wygranymi w Wielkim Szlemie w juniorach (Wimbledon) oraz w karierze seniorskiej (Roland Garros oraz US Open).

Do tego dochodzą sukcesy w turniejach rangi WTA. Niestety, jak na razie, ominęły ją sukcesy na Igrzyskach Olimpijskich, ale Iga jest w rozkwicie kariery i nie powiedziała przecież ostatniego słowa.

Iga Świątek transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Występy Igi Świątek w ramach Australian Open 2023 będzie można obejrzeć w Eurosporcie i na stronach polskich bukmacherów.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.