Superbet kod promocyjny

3720 3754 PLN
Oferta z naszm kodem
 • 0 34 PLN freebet
 • 200 PLN od depozytu
 • 3500 PLN cashback
 • 20 PLN freebet w aplikacji

z nami

34 PLN

więcej!

Kod promocyjny Superbet, za pomocą którego możesz liczyć na dodatkowy freebet o wartości 34 złotych to 34EXTRA. Wystarczy zarejestrować się u tego bukmachera klikając jeden z przycisków w tym artykule, aby cieszyć się dodatkowymi korzyściami. Kod 34EXTRA to nie tylko freebet, ale również bonus od depozytu, cashback do 1300 złotych oraz bonusowe 20 złotych za grę w aplikacji. 

Superbet kod promocyjny 2024

Jak już wspomniałem, kod 34EXTRA wpisany podczas rejestracji to szereg korzyści. Jedną z nich jest freebet 34 PLN, którego nie otrzymasz nigdzie indziej. 

Klikając w powyższy przycisk, przeniesiesz się na stronę bukmachera, a konkretnie formularza rejestracyjnego. Zauważysz, że w polu „Kod promocyjny” słowo 34EXTRA wpisało się automatycznie. Dzięki temu nie przepadną Ci promocje związane z tym kodem. 

Superbet – bonus 100% od depozytu

W Superbecie z naszym specjalnym kodem promocyjnym otrzymasz również 100% bonusu od pierwszego depozytu do kwoty 200 złotych. Jakie są zasady tej promocji? 

 • zaakceptuj ofertę powitalną
 • wpłać swój depozyt minimum 20 zł (m.in. 50 zł, jeśli chcesz skorzystać z freebetu 34 zł) – w ciągu 14 dni od założenia konta, 
 • środki bonusowe będą aktywne przez 10 dni,
 • środki bonusowe mogą zostać wykorzystane wyłącznie na zakłady z oferty przedmeczowej oraz live 
 • aby wypłacić środki bonusowe obróć 2-krotnością otrzymanego bonusu na kuponach SOLO/AKO z minimalnym kursem 1.80. 

Jeśli otrzymasz 100 PLN bonusu, musisz obrócić kwotą 200 złotych. Pamiętaj, masz na to 10 dni. Dopiero wtedy będziesz mógł przenieść środki z konta bonusowego na depozytowe. Minimalna kwota, jaka łapie się na otrzymanie tego bonusu to 20 PLN. Jeśli więc wpłacisz np. 10 zł, bonus nie zostanie Ci po prostu przyznany.

Superbet – freebet 34 zł

Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 h od wpłaty pierwszego depozytu. Warunki otrzymania freebetu z naszym kodem promocyjnym są naprawdę łatwe do spełnienia. Musisz zrobić zaledwie trzy rzeczy:

 • Twój pierwszy depozyt musi wynieść min. 50 zł
 • w ciągu 72 h zaakceptuj bonus
 • postaw swój pierwszy zakład na kuponie SOLO/AKO z dowolnym kursem na ofertę sportową
 • wygrana z zakładu postawionego za freebet zostanie pomniejszona o wartość freebetu

Aby freebet był przypisany do Twojego konta, nie możesz mieć aktywnych żadnych innych bonusów. Jeśli na koncie gracza aktywny jest inny bonus, to gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus powitalny.

Freebet za aplikację w Superbet

Bonus przyznawany  za pobranie i zalogowanie się w aplikacji mobilnej Superbet. Oto warunki:

 • Twój pierwszy depozyt musi wynieść min. 20 zł
 • pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu
 • bonus zostanie przyznany w ciągu 72 h od pierwszego zalogowania w aplikacji
 • gracz ma 7 dni na akceptację bonusu za pobranie aplikacji
 • w ciągu 10 dni obstaw kupon za freebet (SOLO/AKO, kurs dowolny, oferta wyłącznie sportowa)
 • wygrana z zakładu postawionego za freebet zostanie pomniejszona o wartość freebetu

Superbet cashback 3500 zł przez tydzień

Nowi gracze Superbet przez pierwsze 7 dni od założenia konta, mogą również liczyć na szereg zakładów bez ryzyka do kwoty sięgającej aż 3500 zł.

Zakład bez ryzyka w Superbet zostaje aktywowany po wpłaceniu pierwszego depozytu. Jest to tzw. tydzień bez ryzyka Superbet, gdyż przez 7 dni od wpłacenia pierwszego depozytu nie musisz bać się przegranej. W sytuacji gdy nasze kupony w przeciągu 7 dni okażą się nietrafione środki w wysokości do 3500 zł wrócą na konto bonusowe.

Oto warunki zakłady bez ryzyka:

 • Twój pierwszy depozyt musi wynieść min. 20 zł
 • pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu
 • bonus zostanie przyznany w ciągu 72 h od zakończenia okresu rozliczeniowego
 • gracz ma 7 dni na akceptację cashbacku
 • aby dokonać wypłaty zwróconych środków należy obrócić ich wartością dwukrotnie na kuponach SOLO/AKO z minimalnym kursem każdego kuponu 1.80
 • czas na obrót to 10 dni
Kod promocyjny Superbet34EXTRA
Superbet bonus na start100% do 200 PLN od depozytu
Freebet34 zł od depozytu
Cashbackdo 3500 zł przez tydzień
Super bonusdo 150 % więcej do wygranej
Freebet w aplikacji 20 zł
Superbet kod promocyjny 2024

W tym miejscu spieszymy z wyjaśnieniem dotyczącym formularza. Pojawia się informacja o kodzie z punktu. Czym jest kod z punktu? Przeczytajcie!

Superbet – kod z punktu

Najprawdopodobniej trafiłeś tutaj, ponieważ zwróciłeś uwagę na to, że w formularzu rejestracyjnym można natrafić na pole oznaczone jako kod promocyjny, a po zaznaczeniu tej opcji wyskoczy element z napisem „kod z punktu”.

Kod z punktu to promocja, która obowiązywała przez jakiś czas i dotyczyła punktów naziemnych. Działało to w ten sposób, że gracze, którzy zwykle obstawiali korzystając z punktów stacjonarnych, mogli zapytać w okienku o specjalny kod, umożliwiający otrzymanie dodatkowego bonusu podczas pierwszych zmagań z zakładami online. Jak poinformowało nas biuro obsługi klienta, w sieci punktów Superbet owe kody już nie są rozdawane, a otrzymanie większego bonusu na start jest możliwe gdy przejdziesz do rejestracji przez naszą stronę i w miejscu na kod promocyjny wpiszesz kod 34EXTRA.

Jak założyć konto z bonusem Superbet?

kod promocyjny superbet

Bukmacherzy w Polsce i na świecie działają w ten sposób, że starają się najbardziej efektywnie wypromować swoją ofertę w sieci. W tym celu najczęściej stosuje się wspomniane bukmacherskie kody rejestracyjne, które działają mniej więcej na tej samej zasadzie do kody rabatowe na stronach odzieżowych i do danego konta dopisują specjalna promocję.

Podobnie jest w Superbet, klikając w przycisk „odbierz bonus” przejdziesz bezpośrednio na stronę bukmachera, do formularza rejestracyjnego. To właśnie w nim, po zaznaczeniu pola „kod promocyjny” należy wpisać kod 34EXTRA. Dzięki takim działaniom otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 34 zł.

Rejestracja nowego konta w Superbet

Proces rejestracji konta w Superbet różni się nieco od tego , który możesz znaleźć na stronach konkurencji. Na stronie tych zakładów wzajemnych założenie profilu użytkownika zajmuje bardzo mało czasu, ale należy wykonać odpowiednie kroki, żeby móc odebrać najwyższy możliwy bonus, dlatego dla pewności przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy, które niezbędne są, aby dołączyć do grona użytkowników Superbet i mieć na swoim koncie specjalny bonus dla graczy.

Zacznijmy od tego, że najlepiej będzie, jeśli przejdziesz do serwisu Superbet wykorzystując link umieszczony na naszej stronie. Wystarczy, że klikniesz w zielony przycisk „odbierz bonus” i to działanie spowoduje, że zostaniesz przeniesiony bezpośrednio na stronę rejestracyjną bukmachera.

Formularz – krok po kroku

Rumuński operator wymaga uzupełniania kart podzielonych na trzy sekcje, a całość nie powinna zająć dłużej niż 2 minuty. W pierwszej wymagane jest od Ciebie podanie imienia i nazwiska, adresu e-mail, nazwy użytkownika oraz hasła. Sprawdź tylko czy w adresie skrzynki elektronicznej nie popełniłeś literówki, ponieważ wkrótce bukmacher wyśle na nią link aktywacyjny. Zanim jednak to się stanie podaj dowolny login  i hasło, którymi będziesz wchodził do serwisu. Zarówno login jak i hasło muszą składać się z minimum 6 liter znaków lub cyfr.

W drugiej części wpisz swój numer PESEL. Kraj zamieszkania i narodowość powinny być ustawione automatycznie na Polskę. Jak informuje bukmacher wszystkie te informacje potrzebne są ze względów, a my możemy tylko potwierdzić i doprecyzować, że takie są wymogi wobec wszystkich operatorów zakładów wzajemnych, którzy chcą w Polsce działać legalnie.

W tej części umieszczono również pole z kodem promocyjnym Superbet. To właśnie tu, po wcześniejszym zaznaczeniu checkboksem, należy wpisać kod 34EXTRA.

W kolejnym kroku musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania informacji o bonusach i ofertach. Co prawda to drugie pole nie jest obligatoryjne, ale sami rejestrując nowe konto wyrażamy na to zgodę, ponieważ jest to świetne źródło informacji o wszystkich akcjach skierowanych do klientów Superbet.

Jeśli wszystko uzupełniłeś to możesz kliknąć w czerwony przycisk z napisem „Rejestracja”. Po wykonaniu tej czynności, przejdź do swojej skrzynki e-mail i kliknij w link aktywacyjny. Jeśli to zrobisz przeniesiesz się już do swojego nowo-otwartego konta Superbet. Na początku wyskoczy Ci komunikat z prośbą o ustawieniu limitów na grę (nie lekceważ tego punktu i pamiętaj, aby zawsze kontrolować swoją grę), a następnie bukmacher spyta, czy chcesz skorzystać z bonusu powitalnego. Klikając zgodę zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz mógł dokonać pierwszego depozytu i zacząć grę.

Pamiętaj, że jeśli będziesz chciał wypłacić pieniądze to najpierw musisz przejść pozytywną weryfikację konta. Proces dołączenia do graczy Superbet jest szybki, ale chcąc korzystać z pełni możliwości serwisu musisz przesłać dokumenty potwierdzające podaną przez siebie tożsamość. W tym celu otwórz menu konta i przejść do ostatniej kategorii tj. przesyłanie dokumentów. Wystarczy, że wyślesz skan awersu i rewersu dowodu tożsamości i będziesz mógł w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez zakłady wzajemne Superbet. Pamiętaj, że na zweryfikowanie swojego konta masz 90 dni, jeśli nie zrobisz tego w wymaganym czasie, Twoje konto zostanie zawieszone.

Bonusy bukmacherskie z kodem Superbet

W menu użytkownika w każdej chwili możesz sprawdzić aktualna sytuację przypisanych do Twojego konta promocji. Wystarczy, że przejdziesz do kategorii „moje bonusy”, a tam podzielone one zostały na trzy kategorie: aktywne, oczekujące i historia bonusów. Dodatkowo na bieżąco jesteś informowany o aktualnym obrocie i stanie środków otrzymanych od bukmachera.

superbet bonus

Superbet bonus w aplikacji

Bukmacher przygotował coś również dla tych użytkowników, którzy chcą zawierać zakłady za pomocą aplikacji mobilnej. Za jej pobranie i zalogowanie się w terminie do 7 dni od pierwszego depozytu z minimalną kwotą 20 złotych, otrzymacie bonus w wysokości 20 złotych.

Warunki wypłacenia tego bonusu na saldo główne nie są skomplikowane, co niewątpliwie wpływa na korzyść tej oferty. Bonusem trzeba obrócić raz na kuponie pojedynczym bądź akumulacyjnym z minimalnym kursem 1.80. Czas na dokonanie obrotu wynosi 10 dni.

Superbet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Starałem się dokładnie opisać, jak poruszać się przy rejestracji, aby otrzymać wszystkie bonusy, włącznie z dodatkowym za rejestrację poprzez przejście z naszej strony. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, spójrzcie na najczęściej zadawane przez naszych użytkowników pytania i przeczytajcie odpowiedzi:

Co zrobić, żeby odebrać wyższy bonus?

Wiesz już, że kod promocyjny Superbet to 34EXTRA. Dzięki niemu masz szansę na otrzymanie wyższej promocji startowej. Aby to zrobić przejdź na stronę bukmachera klikając w umieszczony na naszej stronie zielony przycisk „odbierz bonus”.

Czy Superbet bonus startowy może się zmienić?

Tak, pakiet startowy może ulec zmianie, ale pamiętaj, że bukmacherzy najbardziej korzystne promocje z punktu widzenia użytkownika uruchamiają w pierwszych tygodniach funkcjonowania. Później sytuacja ulega stabilizacji i promocje startowe rzadko są modyfikowane. Co więcej najbardziej znane bukmacherskie serwisy internetowe na świecie od lat pozostawiają podstawowe promocje bez zmian.

Kto może otrzymać bonus powitalny Superbet?

Tu nie ma większych ograniczeń, ponieważ jeśli jesteś osobą pełnoletnią, masz obywatelstwo polskie i aktualnie przebywasz na terytorium Polski to prawdopodobnie nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dołączył do grona użytkowników tego bukmachera i skorzystał z premii powitalnej.

Czy kod promocyjny Superbet działa w aplikacji?

Pole z kodem promocyjnym Superbet zostało również umieszczone w panelu rejestracyjnym umieszczonym w aplikacji mobilnej. Niezależnie czy zarejestrujesz konto w aplikacji, czy przez stronę, to kod bonusowy Superbet zadziała, jeżeli w pole „kod promocyjny” wpiszesz 34EXTRA.

Gdzie sprawdzić czy w Superbet kod bonusowy jest aktywny?

Wszystkie informacje o premiach dostępne są panelu „moje konto”, w zakładce „moje bonusy”. Oczywiście dostępna jest ona dopiero po tym jak przejdziesz proces rejestracji konta tymczasowego.

Co zrobić, jeśli nie dostałeś bonusu?

Po pierwsze sprawdź, czy spełniasz warunki w postaci minimalnej kwoty wpłaty. Jeśli wykonałeś to poprawnie, a pieniędzy wciąż nie ma na Twoim koncie to z pewnością coś poszło nie tak i wówczas musisz skontaktować się z bukmacherem lub z nami. Nie mieliśmy jeszcze takiej sytuacji, ale chcemy Cię zapewnić, że w takich przypadkach bukmacher i my służymy pomocą. Oczywiście, jeśli zarejestrowałeś konto przechodząc do Superbet za sprawą przycisku umieszczonego na naszej stronie.

Jeśli mam konto u innego bukmachera to czy mogę skorzystać z oferty Superbet?

Tak, w Polsce nie ma ograniczeń związanych z liczbą posiadanych kont w zakładach bukmacherskich online, więc nie dość, że możesz legalnie zarejestrować konto w Superbet to jeszcze wszystkie dostępne promocje są dla Ciebie dostępne.

Otrzymałem kod promocyjny Superbet w punkcie stacjonarnym czy jest on aktywny?

Obawiamy się, że już wygasła ważność wszystkich kodów promocyjnych, które jakiś czas temu były rozdawane w punktach stacjonarnych.

Czy mogę założyć konto jeśli grałem wcześniej w punktach naziemnych Superbet?

Jak najbardziej, konto internetowe Superbet jest czymś innym niż regularna gra w zakładach naziemnych. Co prawda obie czynności polegają na obstawianiu zakładów, ale to serwisy online dają większe możliwości związane ze specjalnymi promocjami, a przede wszystkim z pakietami powitalnymi dla nowych graczy.

Promocje regularne na zakłady w Superbet

Obserwując rozwój bukmachera w ostatnim czasie, łatwo zauważyć pojawiające się coraz to nowe pozycje w zakładce “Promocje”. Wśród najlepszych możemy wyróżnić konkursy, loterie czy bonusy za wykonanie konkretnych zadań, a w tym postawienia zakładów. Nalaży zwrócić uwagę, iż większość nagród w promocjach rumuńskiego bukmachera, gracze otrzymują w formie bonusów, które należy obrócić, by mieć możliwość wypłaty.

25 tysięcy w Supergame

To nic innego jak prosty quiz, w którym na każdą rundę konkursową Superbet poświęca nagrodę 25 tysięcy do podziału na 3 miejsca. Pytania dotyczą zbliżających się wydarzeń, a celem jest wytypowanie konkretnego zakładu. Dla graczy, którzy trafią odpowiedzi na 4 pytania czeka nagroda 10 tysięcy złotych, za poprawne 2-3 odpowiedzi 7,5 tysiąca złotych. Nagrody należy obrócić wartość bonusu trzy razy z kursem minimalnym kuponu 1.8. Gdy w wybranej kategorii będzie więcej osób wygranych nagrody zostaną rozdzielone wśród graczy, którzy trafili taką samą ilość pytań.

Bonus za Ekstraklasę

W celu zachęcenia polskich graczy do obstawiania Ekstraklasy, bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję. Wystarczy obstawić zakład pojedynczy z kursem minimalnym 1.4 bądź zakład składający się z 2 zdarzeń,gdzie kurs pojedynczy to minimum 1.4, przy czym co najmniej jeden typ powinien dotyczyć najbliższej kolejki Ekstraklasy. Należy pamiętać, że bonus 50 zł otrzymają gracze, którzy spełnią wyżej wymienione warunki obstawiając za kwotę co najmniej 300 zł. Tak jak w przypadku innych promocji należy zauważyć, że promocja będzie w mocy, gdy na koncie gracza nie będzie innych aktywnych promocji.

By wypłacić bonus należy obrócić otrzymaną kwotę trzy razy z kursem minimalnym 1.8.

Superspin

Jesteśmy przekonani, że jeśli usłyszysz jeszcze w przyszłości o Superbet to najprawdopodobniej stanie się to za sprawą tego rozwiązania. Superspin to narzędzie, które zawiera rozwiązania zapewniające świetną rozrywkę, a do tego dotyczy najważniejszego, czyli zakładów bukmacherskich. W jej ramach użytkownik może raz dziennie zakręcić kołem fortuny, na którym umieszczono kilka pól: mega sport bonus, super sport bonus, sport bonus, bonus na sporty wirtualne, jackpot 10 000 zł, a także pole brak wygranej. Wylosowane pole aktywuje na Twoim koncie odpowiednią promocję. Pracownicy Superbet chwalą się tym, że tego typu promocji nie ma na polskim rynku, a my możemy przyklasnąć, ponieważ takie rozwiązanie zwiększa możliwości gry w polskich zakładach bukmacherskich i wzmacnia konkurencję. Na sam koniec korzystamy na tym my, czyli użytkownicy.

Oferta zakładów w Superbet

Bukmacher posiada w swojej ofercie wszelkie poszukiwane wydarzenia sportowe. Gracze mają dostęp do zakładów zarówno poprzez aplikację mobilną jak i stronę internetową. Wyszukiwanie konkretnych meczów jest intuicyjne i nie sprawia większych problemów dla użytkownika. Poza propozycją zakładów na realne wydarzenia znajdziemy również możliwość typowania sportów wirtualnych. Wśród wirtuali nie znajdziemy jednak tak jak u innych bukmacherów piłki nożnej czy tenisa, a jedynie ofertę wszelkiego rodzaju wyścigów: psów, koni, samochodów czy motocykli.

By oferta na zakłady była jeszcze bardziej atrakcyjna możemy liczyć na propozycję wyższych kursów czy zakładów specjalnych.

Zakłady specjalne w Superbet

Zakłady specjalne u większości bukmacherów rozumiane są jako zakłady na specjalne wydarzenia bądź jako specjalny zakład utworzony przez bukmachera wykraczający poza standardową ofertę. W ostatnich latach mieliśmy okazję obstawić takie typy jak . W formie zakładów specjalnych Totalbet oferuje dość często kombinację dwóch meczów typu: W 14 kolejce Premier League mecze wygrają drużyny Manchester United oraz Chelsea. Tego typu zakładów raczej nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera, a kombinacja jest tworem bukmachera. W Superbet natomiast zauważamy jedynie wyróżnienie niektórych standardowych zakładów.

Superextra kursy

Poprzez akcję promocyjną ekstra kursy Superbet pragnie pokazać, że posiada w swojej ofercie najwyższe kursy na faworytów. By otrzymać najwyższy kurs spośród oferty Superextra kursy i skorzystać z promocji należy umieścić na kuponie dodatkowo 5 innych zdarzeń z kursem min. 1.10.

Możemy zauważyć wybrane rozgrywki, w których kursy na faworytów są znacznie wyższe niż w przypadku konkurencji. Wzięliśmy pod lupę kilka wydarzeń by sprawdzić czy rzeczywiście kursy wyselekcjonowane przez bukmachera są najwyższe. Na liście superextra w Superbet znaleźliśmy zakład na mecz Chelsea z Westham z kursami 1.60 x 6.50. Porównując ten kurs możemy zauważyć, że w Fortunie kurs na Chelsea to 1.53, w STS to 1.52, a w Forbet (który niegdyś słynął z najwyższych kursów możemy wytypować wygraną Chelsea jedynie z kursem 1.51). Na podstawie tych przykładów możemy śmiało stwierdzić, że kurs w ofercie Superbet jest najwyższy spośród konkurencji.

Promocja Supermecz

W oknie oznaczonym tą promocją znajdziemy zakłady na wybrane wydarzenia z bardzo atrakcyjnymi kursami. Sam Superbet w opisie promocji informuje, że w tym wybranym wydarzeniu marża wynosi 0%. Pozycje typów z Supermeczu możemy także łączyć z promocją Superextra kursy.

Obsługa klienta

W razie jakichkolwiek problemów lub niejasności gracze mogą skontaktować się z wykwalifikowanym działem obsługi poprzez kliknięcie znaku zapytania “?” na stronie internetowej lub takiej samej opcji w menu aplikacji bukmacherskiej. Do wyboru mamy chat na żywo oraz email. Decydując się na kontakt poprzez chat warto zwrócić uwagę, że na konsultanta czeka się wyjątkowo krótko, co daje przewagę nad konkurencyjnymi firmami jak STS czy Fortuna, gdzie trzeba uzbroić się w większą cierpliwość. Godnym uwagi jest także dobra znajomość regulaminów przez konsultantów oraz odczuwalna życzliwość w dzieleniu się informacją.

Aplikacja bukmacherska Superbet

superbet aplikacja mobilna

Dużą zaletą bukmachera jest aplikacja, która działa zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Dzięki apce wybór i postawienie zakładu jest niezwykle proste i wymaga 2 kliknięć.

Poza stawianiem zakładów możemy zauważyć opcję zwaną Supersocial, w której możemy zaprosić i obserwować typy swoich znajomych. Jest to element, którego nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera. Aplikacja Superbet działa sprawnie, nie zacina się oraz nie posiada błędów tak jak możemy zauważyć na stronie internetowej.

Opinie o bonusach w Superbet

Zdajemy sobie sprawę, że Rumunia nie miała najlepszej prasy nad Wisłą, ale od czasu dołączenia do Unii Europejskiej, kraj ten odnotowuje rozkwit gospodarczy, a beneficjentami tego są rumuńskie firmy w tym między innymi Superbet.  Rumuńskie zakłady bukmacherskie powstały w 2008 roku w Bukareszcie, w Polsce zdobyły licencję w 2017 roku lecz dopiero od stycznia bieżącego uruchomiły możliwość obstawiania dla typerów online. W ostatnim roku na stronie Superbet mogliśmy zauważyć wiele zmian związanych przede wszystkim z powstawaniem nowych promocji oraz kształtowaniem się bonusu proponowanego nowym graczom.

Informacje o kodzie promocyjnym Superbet, a dokładnie o tym, że aktualnie nie wypuszczono na rynek żadnego aktywnego kodu, otrzymaliśmy od konsultantki zatrudnionej w biurze obsługi klienta tego bukmachera. By otrzymać lepszy niż standardowy bonus, należy założyć konto korzystając ze specjalnego linku umieszczonego na naszej stronie. Szukając pozytywnych cech w samej ofercie powitalnej należy zwrócić uwagę przede wszystkim na korzystne warunki obrotu bonusu od wpłaty. By wypłacić takowy bonus wystarczy dokonać bowiem jednokrotnego obrotu. Równie atrakcyjny jest nasz unikalny freebet, którego po jednokrotnym obstawieniu także możemy wypłacić na konto bankowe. O wiele gorzej przedstawia się tygodniowy cashback, którego stopień trudności jest o wiele wyższy gdyż wypłata możliwa jest po czterokrotnym obrocie.

Sam Superbet ma stosunkowo dobre opinie wśród graczy, a bierze się to z tego, że bukmacher dużo rozwiązań implementuje ze swoich rumuńskich serwisów, a trzeba pamiętać, ze tam odniósł niemały sukces. Co więcej w Rumunii również nie ma kodu promocyjnego Superbet, a pozwala to tym zakładom utrzymać wysoką pozycję na rynku. Dobre opinie o Superbet w Polsce miały zostać zapewnione poprzez podpisanie kontraktu z byłym reprezentantem Polski – Jerzym Dudkiem. Legendarny bramkarz Liverpoolu od początku wspierał tego bukmachera swoim wizerunkiem i to wzmocniło tylko wrażenie, że firma jest wiarygodnym operatorem na naszym rynku, a brak pola z kodem promocyjnym Superbet nie wypływa na jakość oferowanego produktu.

FAQ – kod rejestracyjny Superbet

Gdzie wpisać kod rejestracyjny Superbet?

Podczas zakładania konta w formularzu rejestracyjnym znajdziemy pole określone nazwą “kod promocyjny”. Otrzymanie dodatkowego bonusu powitalnego jest możliwe tylko poprzez kliknięcie specjalnego linku na naszej stronie i wpisanie w pole „kod promocyjny” specjalnego kodu: 34EXTRA.

Co daje kod promocyjny Superbet?

Przeczytaj uważnie artykuł, w nim opisujemy krok po kroku proces rejestracji. Wystarczy przejść do bukmachera przez naszą stronę, wpisać kod 34EXTRA w formularzu rejestracyjnym, a poza standardowym bonusem otrzymacie 34-złotowy freebet.

Czy unikalny freebet trzeba obrócić przed wypłatą?

Warunki ekstra freebetu są korzystne dla gracza, gdyż wystarczy wykonać jeden obrót, aby środki bonusowe z freebetu były możliwe do wypłaty.