Liga Konferencji Europy. Typy bukmacherskie na eliminacje 28.07.2022

Przed rewanżami drugiej fazy eliminacji do Ligi Konferencji mamy w grze cztery polskie zespoły. Taka sytuacja nie zdarza się w europejskich pucharach zbyt często. My zajęliśmy się analizą każdego z tych czterech zespołów – Raków, Lech, Pogoń, Lechia – i proponujemy wam ciekawe typy. Wielce prawdopodobne jest, że w kolejnej fazie zobaczymy przynajmniej dwa polskie kluby. Będą to Lech i Raków. Ta dwójka rozgromiła w pierwszych meczach swoich rywali 5:0.

W forBET możesz otrzymać 100 zł bonusu za awans polskich klubów w Lidze Konferencji.

  • Zarejestruj się w forBET z naszym kodem,
  • zagraj kupon za 99 zł,
  • na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia przedmeczowe z Ligi Konferencji,
  • przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć meczu polskiego klubu w LK,
  • w razie awansu 3 polskich zespołów trafi do ciebie bonus 50 zł,
  • w razie awansu wszystkich drużyn otrzymasz 100 zł premii.

Astana – Raków Częstochowa

Czwartek 28.07.2022, godzina 17:00

Raków ma niebywały komfort przed rewanżem. Niespodziewany wynik w meczu z faworyzowaną Astaną wbił w osłupienie jednego obserwatora. Czy Astana zdoła podjąć walkę? Nam wydaje się, że Raków przetrzyma nawałnicę w pierwszych momentach spotkania w Kazachstanie.

Dinamo Batumi – Lech Poznań

Czwartek 28.07.2022, godzina 19:00

Niełatwo typować coś w rewanżu Lecha Poznań, który utorował sobie drogę do trzeciej rundy eliminacji w tak widowiskowy sposób, wygrywając z Gruzinami aż 5:0. Dinamo nie jest jednak tak słabym zespołem, jak wynika to z tablicy wyników. Zobaczcie, co przewidujemy w drugim starciu Lecha z Batumi.

Lechia Gdańsk – Rapid Wiedeń

Czwartek 28.07.2022, godzina 19:45

W Gdańsku odżyły wielkie nadzieje, bo Lechia z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w stolicy Austrii. Wytrzymała napory Rapidu, a i kilka razy zdołała się odgryźć, niestety nieskutecznie, a najlepszą okazję na gola zmarnował Flavio Paixao. W Gdańsku czeka Lechię jednak trudne zadanie, ale awans jest naprawdę blisko. My gramy podpórkę i dokładamy zakład na gole.

Broendby IF – Pogoń Szczecin

Czwartek 28.07.2022, godzina 20:00

Najtrudniejsza przeprawa czeka jednak Portowców. Pogoń zremisowała 1:1 w pierwszym meczu na własnym obiekcie, ale musiała gonić wynik i niestety nie była stroną przeważającą. Zawziętość przyniosła efekty, ale w rewanżu oprócz tego potrzebna będzie większa koncentracja w obronie i nieco większa wszechstronność na skrzydłach. My mimo wszystko przychylamy się do typu na gospodarzy.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *