Gromda 9 – kursy i typy bukmacherskie

GROMDA 9
Balboa
Balboa
Kurs 1.42
Kurs 2.50
Szanse 64%
Szanse 36%
Godbeer
Godbeer
Balboa wygra - obstaw w LVBET

Przed nami kolejna gala federacji walk na gołe pięści Gromda. Najtwardsi bijocy w Polsce po raz kolejny zawalczą o duże pieniądze i prestiż. Najważniejszymi wydarzeniami tej gali będzie pojedynek z udziałem Bartłomieja Domalika i Marka Godbeer’a. Dziewiąta gala tej federacji odbędzie się w piątek 10 czerwca w Pionkach. Przygotowaliśmy na galę Gromda 9 kursy i typy bukmacherskie. Sprawdźcie!

Spis treści

Gromda 9 kursy i typy bukmacherskie

Rozwiń spis treści

Walki na gołe pięści Gromda 9. Gdzie obstawiać?

Kursy bukmacherskie dostępne są jedynie u bukmachera LVBET. Pamiętajcie, że rejestrując się z naszym specjalnym kodem promocyjnym do LVBET, otrzymacie dodatkowe bonusy, czyli:

 • 0 20 zł extra freebet tylko z kodem EXTRA20
 • 20 zł freebet
 • 333 zł cashback
 • 50 zł dla kibiców
 • 3000 zł za dwie wpłaty
 • 20 freebet na wirtuale

Aby je odebrać należy kliknąć w poniższy przycisk i wypełnić formularz:

Z kolei rejestrując konto u bukmachera Noblebet z naszym kodem, gracze mogą zyskać następujące bonusy:

 • 0 25 extra freebet wyłącznie z kodem EXTRA25
 • 2500 zł trzy bonusy od wpłaty
 • 20 zł bonus w aplikacji
 • 50 zł bonus dla kibiców Widzewa

Do zdobycia jest łącznie nawet 2595 PLN. Żeby przejść do rejestracji u tego bukmachera, kliknij w poniższy banner i wypełnij formularz rejestracyjny Noblebet.

Gala Gromda 9 kursy bukmacherskie

Gromda 9 zapowiada się jako najlepsza gala tej federacji do tej pory. Wydarzeniem wieczoru będzie wspomniana walka o pas o wiele mówiącej nazwie, w której zobaczymy niepokonanego „Balboę” i słynnego Brytyjczyka Marka Godbeera. Oto kursy na walki:

Zawodnik 1KursBukmacherZawodnik 2KursBukmacher
Balboa1.42LVBETGodbeer2.60Noblebet
Góral1.47LVBETRemis2.35LVBET
Batman2.25NoblebetRyba1.55LVBET
Goat1.30LVBETMario3.20Noblebet
Lodówa1.80NoblebetMałpa1.85LVBET
Korcu1.18LVBETDiabełek3.85LVBET
Hose1.82LVBET, NoblebetArman1.82LVBET, Noblebet
Łapa1.28LVBETKowal3.35Noblebet
Reksio1.38LVBETRhino2.80Noblebet
Gromda 9 – kursy bukmacherskie z dn. 10.06.2022

Gromda 9 zapowiada się jako najlepsza gala tej federacji do tej pory. Wydarzeniem wieczoru będzie wspomniana walka o pas o wiele mówiącej nazwie, w której zobaczymy niepokonanego „Balboę” i słynnego Brytyjczyka Marka Godbeera. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie pod względem sportowym – zobaczymy w nim w końcu zawodników z absolutnego topu.

W pojedynku finałowym zobaczymy zwycięzców dwóch wcześniejszych gal – Łukasza „GOAT” Parobca i Mariusza „Maria” Kruczka. Dwaj mocni fighterzy zawalczą o nagrodę w wysokości 100 000 PLN i szanse na udział w turnieju mistrzów, gdzie czeka ich kolejna dawka sławy i pieniędzy.

Oczywiście, główną częścią gali Gromda 9 będzie tradycyjny turniej z udziałem 8 zawodników oraz co najmniej 2 superfighty. Wśród zgłoszonych do turnieju zawodników znaleźli się m. in. Damian „Góral” Górski, Piotr „Łapa” Łopuć czy Grzegorz „Małpa” Czerny. 

Gromda 9 – analizy walk

Pora przyjrzeć się bliżej poszczególnym pojedynkom tej gali, na czele z dwiema najważniejszymi walkami tej gali.

Walka o pas mistrzowski – Bartłomiej „Balboa” Domalik – Mark „The Hand of” Godbeer

GROMDA 9
Balboa
Balboa
Kurs 1.42
Kurs 2.50
Szanse 64%
Szanse 36%
Godbeer
Godbeer
Balboa wygra - obstaw w LVBET

Hitowe starcie pomiędzy jednym z najwyżej notowanych polskich bokserów na gołe pięści, a gwiazdą z Wielkiej Brytanii. Popularny „Balboa” w wielkim stylu wygrał turniej Gromda 5, a następnie rozprawił się w pojedynku o 100 000 z Dawidem „Maximusem” Żółtaszkiem. Dwukrotny Mistrz Polski w kickboksingu wydaje się być wręcz stworzony do walk na gołe pięści. Ma 184 cm wzrostu i waży ok. 85-90 kg. Jego najbliższy rywal, Mark „The Hand of” Godbeer, w przeszłości z powodzeniem startował na galach UFC, ACA i Bellator. W boksie bez rękawic dorobił się rekordu 3-0, jednak po raz ostatni walczył we wrześniu 2019 roku. Ma 193 cm wzrostu i waży ponad 110 kg. Mimo różnicy warunków fizycznych, spodziewam się, że 11 lat młodszy Domalik ma spore szanse na wygraną w tym pojedynku, tym bardziej, że jego rywal miał dłuższą przerwę od występów.

 • Nasz typ: wygrana Balboy – kurs 1.42 @LVBET

Finał turnieju o 100 000 PLN: Łukasz „GOAT” Parobiec – Mariusz „Mario” Kruczek

GROMDA 9
GOAT
GOAT
Kurs 1.30
Kurs 2.95
Szanse 70%
Szanse 30%
Mario
Mario
Balboa wygra - obstaw w LVBET

Pojedynek dwóch doświadczonych fighterów, którzy znają zarówno smak porażki, jak i wielkich zwycięstw. Łukasz Parobiec to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników spośród całej stawki Gromdziarzy. 42-latek ma na koncie występy na dużych galach cenionych federacji MMA, takich jak KSW, ACB czy BAMMA. Zwyciężył w turnieju Gromda 8. Ma 189 cm wzrostu i waży ok. 112 kg. Jego rywal, Mariusz „Mario” Kruczek, ma 43 lata, 184 cm wzrostu i waży ponad 110 kg. Jego największym sukcesem do tej pory jest wygrana na turnieju Gromda 7. Co ciekawe, zawalczył na tym turnieju tylko raz – jako rezerwowy w finale pokonał Daniela „Huntera” Więcławskiego. Nie jest tajemnicą, że „Mario” podejdzie do tej walki jako underdog. Znacznie większe szanse na wygraną wydaje się mieć Łukasz Parobiec.

 • Nasz typ: wygrana GOAT-a – kurs 1.30@LVBET

Gromda 9 extra fighy – typy bukmacherskie

W karcie Gromda 9 tradycyjnie znalazło się również miejsce dla trzech extra fightów.

Lodówa – Małpa

GROMDA 9
Lodówa
Lodówa
Kurs 1.80
Kurs 1.85
Szanse 51%
Szanse 49%
Małpa
Małpa
Małpa wygra - obstaw w LVBET

Pojedynek dwóch zaawansowanych wiekowo fighterów. Wyraźnie lepsze notowania w tym pojedynku ma „Małpa”, który, póki co, nie przegrał pojedynku na gali „Gromdy”. Przeważa nad swoim rywalem również warunkami fizycznymi. Obstawiam więc wygraną Grzegorza Czernego.

 • Nasz typ: wygrana Małpy – kurs 1.85 @LVBET

Korcu – Diabełek – typy

Starcie dwóch debiutantów, których jednak dzieli przepaść, jeśli chodzi o karierę stricte sportową. W tym elemencie przewaga leży zdecydowanie po stronie Patryka Korca. Tym samym, zgodzę się z bukmacherami i obstawię jego wygraną.

 • Nasz typ: wygrana Korca – kurs 1.18 @LVBET

Góral – Remi – typy

Starcie zawodników ważących dokładnie tyle samo – po 85 kilogramów. Osobiście, bardzo wiele obiecuje sobie po debiucie „Remiego”, który na gali MMA VIP dał się poznać jako duży talent. Tym samym, typuję wygraną młodszego z fighterów.

 • Nasz typ: wygrana Remiego – kurs 2.35 @LVBET

Turniej Gromda 9

Poniżej znajdziecie typy bukmacherskie na cztery walki ćwierćfinałowe turnieju Gromda 9.

Łapa – Kowal – typy

Starcie jednego z faworytów tej gali – Piotra „Łapy” Łapucia z zawodnikiem, który stoczy swój drugi oficjalny pojedynek. Chociaż „Kowal” jest zdecydowanie cięższy i wyższy, wyraźnie lepsze notowania ma „Łapa”, który w swoim debiucie dał się poznać jako znakomity fighter. Nie pozostaje mi nic innego, jak wytypować jego wygraną.

Batman – Ryba – typy

Starcie dwóch debiutantów w barwach tej federacji. Większe obycie z występami na galach sportowych ma „Batman”, który podczas gali slapfighterskich Punchdown udowodnił, że ma nie tylko mocne uderzenie, ale i twardą szczękę. Tym samym, wbrew przeiwdywaniom bukmacherów, obstawiam wygraną Łukasza Nowickiego.

Reksio – Rhino – typy

Starcie polsko-brytyjskie. 36-letni Reksio to zaprawiony w bojach bokser i kickbokser. Podczas gry jego rywal znany jest przede wszystkich z występów w pojedynkach BKB w federacji Pit Fight. Bukmacherzy faworyta tego pojedynku widzą jednak w Polaku, który najpewniej będzie miał przewagę kondycyjną.

Hose – Arman

Ostatni ćwierćfinał turnieju Gromda 9. Bukmacherzy oceniają szanse obydwu fighterów na bardzo zbliżonym poziomie. Obstawiam jednak, że mający większe doświadczenie na zawodowych rinach „Hose” rozstrzygnie tej pojedynek na swoją korzyść.

Gromda 9 – uczestnicy gali

Przyjrzeliśmy się bliżej sylwetkom wszystkich potwierdzonych uczestników drabinki turniejowej i superfightów. Poniżej, krótkie charakterystyki każdego z tych bijoków.

Rafał „Łazar” Łazarek (3-2)

34-letni „Łazar” to jeden z najbardziej znanych i cenionych Gromdziarzy. Zawsze walczy do końca. Ma 178 cm wzrostu i 190 cm zasięgu. Legitymuje się rekordem 3-2.

Damian „Góral” Górski (1-3)

Damian Górski stał się znany jako uczestnik jednej z najbardziej krwawych walk w historii tej federacji – na Grodzie 5 stoczył przegraną walkę z Mateuszem „Niedźwiedziem” Kopciem. Jego rekord w Gromdzie to 1-3. Ma 30 lat i 181 cm wzrostu.

Norbert „Lodówa” Rozenbajgier (1-2)

Jeden z najniższych zawodników w stawce – „Lodówa” ma 174 cm wzrostu, jednak waży przy tym aż 122 kilogramy. 36-latek jak dotąd stoczył trzy pojedynki w Gromdzie – dwa z nich przegrał i jeden wygrał. Po raz ostatni walczył na gali Gromda Beach.

Piotr „Łapa” Łapuć (2-0)

„Łapa” to jeden z wielkich faworytów gali Gromda 9. 41-latek zanotował wygrane z Adamem Lazarem i Arturem Gołembiewskim na gali Gromda 7, jednak z powodu kontuzji nie mógł wziąć udziału w finale. Ma 181 cm wzrostu i waży ok. 95 kg.

Przemysław „Reksio” Rekowski (1-1)

Jeden z najbardziej doświadczonych zawodników w stawce. „Reksio” stoczył ponad 150 pojedynków w boksie i kickboksingu. Ma na koncie brązowy medal mistrzostw świata w tej drugiej dyscyplinie. Ma 36 lat, 180 cm wzrostu i 96,5 kg wagi.

Arman „Arman” Amirjan (0-2)

Ormianin wniósł na wagę 96,4 kilograma. Popularny „Brodacz” ma 172 cm wzrostu. Jak dotąd stoczył dwa pojedynki i obydwa przegrał.

Grzegorz „Małpa” Czerny (1-0)

„Małpa” ma na koncie występ w super walce na gali Gromda 7. Nie dał wówczas szans Damianowi „Góralowi” Góralskiemu. Na co dzień trenuje pod okiem Tomka „Maka” Makowskiego.

Paweł „Hose” Strykowski (1-0)

32-latek to bardzo doświadczony bokser, który stoczył kilkanaście oficjalnych pojedynków na galach w wielu krajach. W Gromdzie stoczył dotąd jeden pojedynek – wygrany z Mateuszem Kopciem.

Mateusz „Kowal” Kowalski (0-1)

„Kowal” był jednym z ciekawszych zawodników Gromdy 7, jednak nabawił się kontuzji ręki po upadku w walce z „Chrupasem”, przez co musiał się wycofać. Trenuje w gymie słynnego klanu Rajewskich, jednak jak sam twierdzi nie miał wcześniej styczności ze sportem. Ma 26 lat, 187 cm wzrostu i 116 kg wagi. 

Paweł „Popek” Mikołajuw (0-0)

„Król Albanii” będzie miał okazję zadebiutować w walkach na gołe pięści. 43-latek występował do tej pory w MMA, gdzie dorobił się rekordu (4-5, 3 KO, 1 Sub). Ma 183 cm wzrostu, 185 cm zasięgu i ok. 108 kg wagi.

Łukasz „Batman” Nowicki (0-0)

Debiutant w Gromdzie. Popularny „Batman” rozpoznawalność zdobył za sprawą udziału w pierwszym slapfighterskim turnieju Punchdown, który wygrał ex aequo z Łukaszem Lupą. Waży 97 kg.

Patryk „Korcu” Korzec (0-0)

Młody, ale niezwykle doświadczony bokser. Mistrz Polski Juniorów w boksie z 2018 roku. Ma na koncie również występy na Mistrzostwach Europy Juniorów. Dysponuje nokautującym uderzenime.

Remigiusz „Remi” Gruchała (0-0)

O Remigiuszu Gruchale stało się głośno za sprawą udanego występu na gali MMA VIP 3. Pochodzi ze sportowej rodziny, a sporty walki trenuje od dziecka. Ma 181 cm wzrostu i 90 kg wagi.

Piotr „Diabełek” Czajko (0-0)

Debiutant w stawce Gromdy. „Diabełek” ma na koncie liczne pojedynki na ulicy. Teraz, będzie miał okazję pokazać swoje umiejętności w małym ringu. Ma 186 cm wzrostu i waży ok. 90 kg.

Paweł „Ryba” Rybicki (0-0)

Ostatni debiutant na najbliższej Gromdzie. Waży 93,3 kilograma. Bukmacherzy oceniają jego szanse dość wysoko.

Wain „Rhino” Morgan (0-0)

Brytyjczyk wniósł na wage 109 kilogramów. Będzie to jego debiut w barwach polskiej federacji. Wcześniej występował w walkach federacji Pit Fight. 

Gromda 9 – PPV, cena. Gdzie oglądać?

Transmisja z gali Gromda 9 jest dostępna wyłącznie w systemie PPV. Dostęp można wykupić na stronie GROMDA.TV, a ceny tej usługi zaczynają się od 29,99 PLN. Transmisja z ważenia i losowania par ćwierćfinałowych będzie dostępna na platformie YouTube, tradycyjnie w czwartek poprzedzający galę.

Poza Gromdą, w najbliższym czasie zobaczymy kolejne wydarzenie firmowane przez KSW. Partnerem największej federacji MMA w Europie jest Fortuna, a jej klienci mogą liczyć na specjalne oferty na wszystkie gale Konfrontacji Sztuk Walki. Ponadto, gracze, którzy zarejestrują konto u tego buka, mogą skorzystać z oferty powitalnej, na którą składają się: 

 • bonus bez depozytu 20 PLN, 
 • bonus cashback do 600 PLN,          
 • oferta od 2. depozytu – maksymalnie 2100 PLN.           

Warto sprawdzić kursy bukmacherskie na galę KSW i obstawiać m.in. walkę Szpilka – Radczenko czy pojedynek Ziółkowski – Rajewski.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.