La Liga transmisje. Gdzie oglądać ligę hiszpańską online?

Gdzie oglądać mecze La Liga? Transmisje meczów ligi hiszpańskiej z udziałem FC Barcelony cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na grę Roberta Lewandowskiego. W naszym artykule znajdziecie listę transmisji online meczów Primera División, które można oglądać za darmo na kanałach bukmacherskich.

Spis treści

La Liga transmisje online. Gdzie oglądać ligę hiszpańską?

Rozwiń spis treści

Gdzie oglądać mecze La Liga u bukmachera? 

Rozgrywki Primera División zawsze cieszyły się w Polsce popularnością, ale transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony sprawił, że transmisje niektórych meczów Dumy Katalonii biją rekordy oglądalności w telewizji i w internecie. Jeśli nie oglądacie telewizji, możecie je zobaczyć transmisje La Ligi online u polskich bukmacherów.

Oto lista bukmacherów z transmisjami meczów La Ligi:

Bukmacher Warunki
 • Rejestracja z kodem
 • Wpłata depozytu
 • Zakład tydzień przed meczem
 • Stawka minimalna 2 zł
Oglądaj
 • Rejestracja z kodem
 • Wpłata depozytu
 • Zakład dzień przed meczem
 • Stawka minimalna 2 zł
Oglądaj
 • Rejestracja z kodem
 • Wpłata depozytu
 • Zalogowanie się na koncie
Oglądaj

Sprawdź, jakie są obecnie kursy bukmacherskie na dokonania Roberta Lewandowskiego w La Lidze.

Transmisje La Liga na żywo za darmo

Może nie wszyscy jeszcze wiedzą, ale nie trzeba mieć wykupionego pakietu sportowego Canal+, aby cieszyć się grą piłkarzy w Hiszpanii. Prawa do pokazywania meczów m.in. Realu Madryt i Barcelony posiadają w swojej ofercie trzej bukmacherzy. Oczywiście, aby móc cieszyć się transmisją trzeba spełnić pewne warunki. 

la liga transmisje online gdzie oglądać mecze
La Liga mecze – transmisje online u bukmacherów

Są one jednak bardzo proste, a trzeba też przyznać, że oferta bukmacherów pod względem transmisji polepszyła się w porównaniu do lat poprzednich i teraz śledzenie poczynań ulubionej drużyny z Półwyspu Iberyjskiego staje się coraz bardziej komfortowe.

Transmisje La Liga w Fortuna TV

Jednym z trzech bukmacherów udostępniającym klientom transmisje meczów ligi hiszpańskiej jest Fortuna. Czołowy gracz rynku bukmacherskiego w Polsce przyłożył się do zaoferowania graczom jak najwyższej jakości prezentowanych wydarzeń. 

Czego oczekuje bukmacher w zamian za udostępnienie transmisji meczów Barcelony czy Realu Madryt?

Gracz musi być zalogowany na swoim koncie i w ciągu siedmiu dni poprzedzających transmisję danego wydarzenia mieć zagrany kupon za minimum 2 złote z oferty przedmeczowej lub na żywo. Mogą to być kupony pojedyncze (SOLO) oraz akumulacyjne (AKO). Nie ma znaczenia, na jakim rynku gracz stworzył kupon. Oczywiście nie muszą to być zakłady dotyczące ligi hiszpańskiej. Można obstawiać hokej i oglądać mecze La Ligi. 

Jak widzicie, warunki są proste do spełnienia. W zamian otrzymujemy naprawdę dobrej jakości transmisję, którą można nawet konsumować w trybie pełnoekranowym, jednak póki co w aplikacji mobilnej. Na ekranie komputera w przeglądarce można obejrzeć to w mniejszym oknie, jednak można je rozszerzyć do wystarczających rozmiarów. 

La Liga transmisje w Fortunie – zalety:

 • transmisje wszystkich spotkań La Liga
 • tryb pełnoekranowy w aplikacji mobilnej
 • okienko pop-up na desktopie można powiększyć
 • bardzo dobra jakość transmisji

STS TV – mecze La Ligi w internecie 

Meczów ligi hiszpańskiej nie mogło zabraknąć u największego gracza na polskim rynku, czyli w STS TV. Lider branży za pośrednictwem swojej strony i aplikacji również oferuje bardzo wysoką jakość transmisji live i też nie stawia zaporowych wymagań depozytowych. 

Co zrobić, aby obejrzeć ligę hiszpańską w STS TV? Wystarczy 24 godziny przed planowaną transmisją zawrzeć dowolny zakład z oferty bukmachera za dowolną stawkę. Po wywiązaniu się z umowy będziemy mogli cieszyć się meczami La Ligi w najlepszej dostępnej wśród bukmacherów jakości. 

Tryb pełnoekranowy występuje również tylko w aplikacji, ale dobre i to. Na przeglądarce desktopowej będziemy mieć do dyspozycji zaledwie małe okienko. Nie jest to może zbyt uciążliwe, ale od lidera rynku wymagalibyśmy nieco większej elastyczności w tym zakresie. 

La Liga transmisje w STS – zalety:

 • transmisje wszystkich spotkań La Liga
 • tryb pełnoekranowy w aplikacji mobilnej
 • znakomita jakość transmisji

Liga hiszpańska na żywo w Superbet

Zyskujący coraz lepszą pozycję w naszym kraju Superbet sukcesywnie powiększa ofertę transmisji live. Efektem tego jest możliwość oglądania meczów La Ligi za pośrednictwem strony lub aplikacji mobilnej tego bukmachera. 

Transmisje La Ligi live w Superbet mają jedną dużą zaletę i jedną wadę. Niewątpliwie ogromnym plusem jest fakt braku wymogów potrzebnych do odpalenia meczu. Nie trzeba zawierać żadnego zakładu ani na dzień, ani na tydzień przed planowaną transmisją. Gracz musi jedynie być zalogowany na swoim koncie.

Niestety nawet w aplikacji nie można obejrzeć meczu na pełnym ekranie, nie wspominając już o wersji przeglądarkowej strony Superbet. Możemy tylko manipulować nieco wielkością okienka na ekranie monitora, ale zdecydowanie użytkownicy mogli liczyć na coś więcej. 

La Liga transmisje w Superbet – zalety:

 • wystarczy tylko zalogowanie, nie trzeba obstawiać zakładu
 • wysoka jakość transmisji

Sprawdź, gdzie oglądać mecze FC Barcelony w Lidze Mistrzów

Transmisje live coraz lepsze 

Bukmacherzy wysoko stawiają sobie poprzeczkę i starają się zwiększać dostępność oraz jakość prezentowanych transmisji z wydarzeń sportowych, w tym również La Ligi. Póki co do poprawy zostają pewne kwestie techniczne, ale jeśli będziemy w przyszłości mogli oglądać mecze na pełnym ekranie w dobrej jakości, to bukmacherzy będą pełnoprawną konkurencją dla stacji telewizyjnych transmitujących mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii. 

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *