Faworyci Premier League kursy bukmacherskie

Premier League 2021/2022
Premier League 2021/2022
Kurs 1.45

Emocje w Premier League rozgorzały na nowo. Bitwa o mistrza nabiera rumieńców i udział w nim brać będą dwa zespoły – Liverpool spróbuje zdetronizować Manchester City i wrócić na tron po roku przerwy. Nieustannie trwa również walka o TOP4, bowiem czwarte miejsce w Premier League jest szczególnie gorące – premiuje daną drużynę awansem do rozgrywek Ligi Mistrzów. Na ten moment szansę na czwarte miejsce ma kilka drużyn. Sprawdźmy, o co jeszcze toczy się walka w tym sezonie najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii i prześledźmy, co na ten temat sądzą polscy bukmacherzy. 

Kursy bukmacherskie na faworytów Premier League

Legalni bukmacherzy tradycyjnie wystawili kursy na zakłady terminowe na zwycięzcę Premier League. Oto kursy na pięciu faworytów:

DrużynaKursBukmacher
Manchester City1.45Fortuna, STS, TOTALbet, Superbet, Etoto
Liverpool2.75STS, eWinner, TOTALbet, Superbet, Etoto
Chelsea222.00Fortuna
Arsenal1111.00Fortuna
Manchester United6666.00Fortuna
Premier League 2021/2022 – zwycięzca – kursy 17.03.2022

Dysproporcje kursowe są widoczne między dwójką walczącą o tytuł a resztą stawki. Bukmacherzy wystawiając kurs 222.00 na tytuł mistrza dla Chelsea raczej nie dają im szans. Co innego w sytuacji Manchesteru City i Liverpoolu, czyli drużyn, między którymi rozstrzygnie się walka o najbardziej prestiżowe trofeum w angielskiej piłce.

The Citizens bronią tytułu i dłuższy czas okupują lokatę lidera, natomiast to Liverpool zaliczył najmniej porażek w tym sezonie (2, przy 3 porażkach Manchesteru City), a w ostatnim czasie dzięki lekkiej zadyszce piłkarzy Pepa Guardioli odrobili całkiem sporą stratę. Seria 10 meczów bez porażki ekipy Jurgena Kloppa musiała zaprocentować i musi robić wrażenie. Za mistrzem dla Manchesteru City przemawia łatwiejszy wiosenny terminarz. Przed Liverpoolem spotkania z uznanymi firmami i to może mieć decydujący moim zdaniem wpływ na kształt tabeli na koniec sezonu.

  • Nasz typ: Manchester City mistrzem Anglii – kurs 1.45 @Fortuna, STS, TOTALbet, Superbet, Etoto

Król strzelców Premier League 21/22 – kursy bukmacherskie

W rankingu o tytuł króla strzelców prowadzi Mohamed Salah z Liverpoolu, a gonią go Diogo Jota (Liverpool), Harry Kane (Tottenham) czy Cristiano Ronaldo (Manchester United).

ZawodnikKursBukmacher
Mohamed Salah1.06STS, eWinner, forBET
Harry Kane20.00Superbet
Cristiano Ronaldo26.10forBET
Diogo Jota35.00STS, eWinner, Superbet
Premier League 2021/2022 – król strzelców – kursy 17.03.2022

Jak widać powyżej, Mohamed Salah zostawił resztę stawki za sobą. Nieźle wygląda dorobek strzelecki CR7, zważywszy na jego wiek i formę Manchesteru United w tym sezonie, ale czy ma on szansę na to trofeum?

  • Nasz typ: Mohamed Salah – kurs 1.06 @STS @eWinner @forBET

Bardzo wątpliwe jest, aby na tym etapie sezonu ktoś dogonił egipskiego napastnika The Reds. Salaha charakteryzuje w obecnej kampanii duża regularność, najczęściej trafia raz, ale bardzo często. Raczej nikt nie powinien odebrać mu już tej prestiżowej statuetki.

Kto spadnie z Premier League 2020/2021? Kursy bukmacherskie

Ostatnim rynkiem terminowym w naszym zestawieniu jest zakład na spadkowiczów. Jak co roku, walka o utrzymanie w Premier League będzie niezwykle zacięta, a stawką jest nie tylko prestiż za pozostanie w elicie, ale również ogromne pieniądze z praw telewizyjnych. Drżeć o pozostanie w Premier League musi w tym momencie pięć drużyn, a los jednej z nich – Norwich – wydaje się przesądzony.

ZespółKursBukmacher
Norwich City1.02STS, eWinner, forBET
Watford1.20STS, eWinner, forBET, Superbet
Burnley1.80STS, Superbet
Leeds United2.75STS, eWinner, forBET, Superbet
Everton2.90STS, eWinner, forBET, Superbet
Premier League 2021/2022 – spadek – kursy z dn. 17.03.2022 r.

Jak wiemy, z najwyższej klasy rozgrywkowej spadną trzy zespoły. Norwich będzie bardzo trudno się uratować, ale reszta stawki nadal walczy. Leeds trzyma się na powierzchni, natomiast w bardzo trudnej sytuacji jest Everton. Ta uznana angielska marka zaliczyła już 16 porażek (trzeci najgorszy wynik w Premier League).

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.