Ranking Bukmacherów 2018

Mimo iż polski rynek legalnych bukmacherów jest dość mocno uregulowany ze strony prawnej, na pewno nie można powiedzieć, że nie jest konkurencyjny. Polscy bukmacherzy prześcigają się w oferowaniu swoim klientom coraz to lepszych usług, coraz wyższych kursów, a także coraz to bardziej atrakcyjnych promocji, w tym wysokich bonusów powitalnych. Ażeby ułatwić Ci wybór najlepszego bukmachera, stworzyliśmy specjalny ranking bukmacherów internetowych.

Staraliśmy się, by nasz ranking legalnych bukmacherów online był możliwie jak najbardziej obiektywny, dlatego też porównania bukmacherów przeprowadziliśmy zarówno z eksperckiego punktu widzenia, jak i z perspektywy zapalonych typerów, którymi również jesteśmy na co dzień. Dlatego też jeśli szukasz dobrego operatora i chcesz dowiedzieć się jacy są najlepsi bukmacherzy w Polsce, to trafiłeś pod najlepszy możliwy adres.

Ranking bukmacherów internetowych działających w Polsce legalnie - Lipiec 2018

Ranking polskich bukmacherów – kryteria oceny

W naszym porównaniu bukmacherów wzięliśmy pod uwagę kilka kluczowych aspektów, a dokładniej:

– Legalność – kluczowe kryterium przy tworzeniu naszej listy bukmacherów internetowych. Każdy bukmacher uwzględniony w rankingu musi posiadać ważną licencję polskiego Ministerstwa Finansów, która uprawnia go do prowadzenia legalnej działalności na terenie naszego kraju. Jest to bardzo ważny punkt, ponieważ korzystanie z usług buków bez koncesji grozi poważnymi konsekwencjami karnymi, w tym wysokimi karami finansowymi ze strony urzędu skarbowego.

– Bonus powitalny – za kolejny istotny aspekt, przede wszystkim z perspektywy użytkowników, uznaliśmy wartość bonusu powitalnego. Punkt ten jest istotny szczególnie dla graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Dzięki niemu mają więcej okazji do spróbowania swoich sił w obstawianiu, a do tego znacznie zwiększają szanse na wygrane. Jako, że wartość bonusów u poszczególnych bukmacherów często znacznie się różni, punkt ten musiał zostać uwzględniony w naszym rankingu najlepszych bukmacherów.

– Aplikacja mobilna – oprogramowanie, które w obecnych czasach stało się praktycznie standardem. W erze mobilnego Internetu, aplikacja mobilna to coś co powinien posiadać każdy szanujący legalny bukmacher, dlatego też jest to ważna część składowa do oceny końcowej naszego rankingu bukmacherów.

– Zakłady na e-sport – jako, że e-sport to najbardziej dynamicznie rozwijająca się dyscyplina sportowa w dzisiejszych czasach, musieliśmy zaliczyć ją jako kryterium naszego rankingu legalnych bukmacherów. E-sport ma ogromną ilość fanów szczególnie wśród ludzi młodych, którzy coraz chętniej decydują się ją obstawiać.

– Wirtualne sporty – kolejna, stosunkowo niedawno wprowadzona funkcja. Jako, że już udało jej się zyskać sporo fanów, musiała zostać uwzględniona jako kryterium w naszym zestawieniu.

– Zakłady live – od momentu pojawienia się w ofertach legalnych bukmacherów, opcja ta zyskała ogromną ilość zapalonych fanów. Obecnie jest już praktycznie standardem, jednak różni bukmacherzy mają różny pogląd na tę funkcję. Jeden z najistotniejszych podpunktów naszego rankingu zakładów bukmacherskich.

– Kursy – bardzo istotny punkt, na który jednak nie wszyscy, a w szczególności nie początkujący gracze, zwracają odpowiednią uwagę. Jako, że oferty poszczególnych buków na pierwszy rzut oka znacznie się nie różnią, gracze, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z typowaniem mogą nie przywiązywać do nich dużej wagi. Niemniej, wraz z nabieraniem doświadczenia, zapewne sami będą wybierać przede wszystkim usługi operatorów, którzy oferują najwyższe kursy na ich ulubioną dyscyplinę.

– Rynki – punkt istotny szczególnie dla graczy, którzy nie lubią ograniczać się jedynie do klasycznych zakładów na 1X2 lub 12. Dużą ilość rynków docenią przede wszystkim nieco bardziej doświadczeni gracze. W naszym teście skupiliśmy się na ocenie rynków na najpopularniejszą dyscyplinę wśród typerów, czyli piłkę nożną.

– Wpłaty i wypłaty – czyli opcja, która ma spory wpływ na wygodę korzystania z danego serwisu. Nie mogło jej zabraknąć w naszym tekście.

– Wsparcie klienta – wreszcie na koniec sprawdziliśmy czy dany bukmacher jest pomocny w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów natury technicznej. Opcja ta jest szczególnie ważna dla początkujących graczy.

Wszystkie wyżej wymienione czynniki złożyły się na ostateczną ocenę, a w efekcie również na miejsce w naszym rankingu.

Legalni polscy bukmacherzy – ranking 2018

Fortuna

Słowacki bukmacher działa na polskim rynku już przeszło 20 lat, a od początku swojego znany jest z tego, że dba o swojego klienta i oferuje usługi bardzo wysokiej jakości. Fortuna wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim bardzo wysokimi kursami na piłkę nożną. Do tego, stale podąża z duchem czasu, co widać m. in. po jakości ich aplikacji mobilnej, a także po bardzo dobrych sportach wirtualnych, które firma ta wprowadziła na polski rynek zresztą jako pierwsza. Fortuna wygrała nasz ranking w cuglach.

Zalety:

– wysokie kursy,
– nowoczesna aplikacja,
– bardzo dobre sporty wirtualne
– łatwe warunki obrotu bonusem.

Wady:

– stosunkowo niewysoka wartość oferty dla graczy

LV BET

Drugie miejsce w naszym teście zajął z kolei jeden z najmłodszych bukmacherów na naszym rodzimym rynku. LV BET przebojem wdarł się do świadomości polskich typerów i błyskawicznie zyskał popularność, głównie wśród ludzi młodych. Nic dziwnego – LV BET ma najlepszą ofertę na e-sport wśród wszystkich polskich bukmacherów, a także ogromną ilość dostępnych dyscyplin i rynków. W tych aspektach LV BET po prostu nie ma sobie równych. Opcją, która wymaga nieco dopracowania jest oferta zakładów live. Często brakuje tam ciekawych wydarzeń.

LVBET oferuje również jeden z najwyższych na polskim rynku bonusów dla nowych użytkowników. Co więcej, wartość bonusu zwiększysz dzięki naszym specjalnym kodom promocyjnym. Pierwszy z bonusów to ekskluzywny dla naszych graczy bonus bez depozytu 30 PLN. Bonus od pierwszej wpłaty może sięgnąć 1010 PLN, natomiast bonus od drugiej wpłaty to 500 PLN. Dodatkowo LVBET oferuje 50 PLN za darmo dla posiadaczy karnetów sezonowych dla kibiców wybranych klubów piłkarskich. Łącznie bonusy powitalne mogą sięgnąć 1590 PLN.

Zalety:

– wysoki bonus powitalny,
– świetna oferta e-sportowa,
– duża ilość dyscyplin i rynków
– różnorodne metody płatności
– promocje na popularne wydarzenia sportowe

Wady:

– nie najlepsza oferta zakładów live.

Totolotek

Totolotek to najdłużej działający bukmacher na polskim rynku. Działa nie tylko w Internecie – posiada również liczne punkty stacjonarne po miejscowościach w całym kraju. Co do portalu internetowego, to ma on sporo zalet. Totolotek oferuje dobre kursy, nienajgorsze zakłady wirtualne i na żywo, a także niezłą aplikację mobilną. To solidny bukmacher bez większych wad. Jedyną widoczną niedogodnością dla wielu graczy może okazać się dość ograniczona w porównaniu do konkurencji ilość dostępnych rynków na zakłady przedmeczowe i live.

Standardowo Totolotek oferuje bardzo wysoki bonus powitalny przyznawany na bardzo przejrzystych warunkach, jednak korzystając z naszych ofert można odebrać jeszcze więcej. Wpisując podczas rejestracji w Totlotku kod promocyjny: MAXTOTO gracz uzyskuje darmowy freebet w wysokości 25 PLN oraz bonus z pierwszym depozytem w wysokości 1120 PLN.

Zalety:

– dobre kursy,
– solidna aplikacja,
– program lojalnościowy,
– atrakcyjny bonus.

Wady:

– ograniczona ilość rynków
– wygląd strony internetowej

Forbet

Kolejny bardzo młody bukmacher, który specjalizuje się przede wszystkim w świadczeniu swoich usług przez Internet. Bukmacher ten mimo iż ustępuje podobnemu stażem bukmacherowi LV BET, z pewnością ma kilka ciekawych zalet. Forbet ma w swojej ofercie solidną ilość rynków na najważniejsze wydarzenia, a także rozbudowane sporty wirtualne. Nie spodobała nam się za to opcja wsparcia klienta. Prosząc o pomoc nie uzyskaliśmy satysfakcjonującej odpowiedzi.

Obecnie Forbet oferuje bardzo wysoki bonus na start który niestety niełatwo jest uwolnić – ma spore wymagania obrotu. Mimo to, pamiętaj, że jego wielkość możesz zmaksymalizować przy użyciu naszego kodu promocyjnego: 100GRATIS, który zwiększy Twój pierwszy depozyt z 400 PLN do 500 PLN. Forbet nagradza również drugi i trzeci depozyt, oba mogą przynieść dodatkowe 800 PLN. 

Zalety:

– duża ilość rynków,
– dobre sporty wirtualne,
– przyjazna strona internetowa.

Wady:

– słaba pomoc
– trudny do uwolnienia bonus

Milenium

Bukmacher mający swoją siedzibę w Zielonej Górze, od początku swojego istnienia, czyli od 2001 roku, stara się gonić czołówkę polskich bukmacherów, zarówno w punktach stacjonarnych jak i w Internecie. Milenium ma kilka niewątpliwych zalet. Należy do nich dostępność sportów wirtualnych, dobra aplikacja mobilna i całkiem niezły program lojalnościowy. Bukmacher ten ma jednak również swoje wady, a największymi z nich są nie najlepsze kursy i kiepskie wsparcie dla klientów.

Milenium oferuje dla wszystkich swoich nowych użytkowników aż bonusy startowe. Bonus od pierwszej wpłaty do 760 PLN, darmowy zakład 10 PLN oraz 30 PLN ekstra dla naszych graczy.

Zalety:

– Dobra aplikacja mobilna,
– Niezły program lojalnościowy.

Wady:

– Niewysokie kursy.
– Kiepski dział pomocy.

STS

Jeden z największych i najstarszych polskich bukmacherów dość niespodziewanie zajął dalekie miejsce w naszym rankingu. Mimo iż znany jest z prowadzenia okrojonych na szeroką skalę kampanii promocyjnych, tak naprawdę nie posiada niczego co mogłoby go specjalnie wyróżnić. Ma co prawda dobrą aplikację mobilną i liczne metody płatności, jednak kuleje nieco dział pomocy, a kursy również nie robią wielkiego wrażenia, czego powinno się spodziewać po bukmacherze o tak wielkiej popularności.

Bonus powitalny u bukmachera STS niestety nie należy do najwyższych, jest to zaledwie 500 PLN za start.

Zalety:

– bardzo dobra aplikacja mobilna,
– liczne metody płatności.

Wady:

– kiepskie wsparcie klienta,
– niewysoki bonus powitalny.

eToto

Ostatnie miejsce w naszym rankingu zajął bukmacher Etoto. Czy to oznacza, że powinniśmy go unikać przy poszukiwaniu bukmachera online? W żadnym wypadku. Bukmacher ten wykonał w ostatnim czasie ogromny skok jakościowy. Zmianie na lepsze uległo praktycznie wszystko – od szaty graficznej po ofertę. Jedna rzecz pozostała niezmieniona – Etoto w dalszym ciągu oferuje bardzo dobre kursy na piłkę nożną. Niestety, kilka rzeczy w dalszym ciągu wymaga dopracowania – brakuje aplikacji mobilnej i sportów wirtualnych.

Bukmacher Etoto ma w swojej ofercie dosyć atrakcyjny bonus powitalny, a jego wartość będziesz mógł zmaksymalizować z pomocą naszych kodów promocyjnych. Jego standardowa wartość to 2000 PLN podzielone na 3 pierwsze depozyty.

Zalety:

– dobre kursy.

Wady:

– brak aplikacji mobilnej,
– brak sportów wirtualnych.

Korzystaj z usług legalnych polskich bukmacherów

Niezależnie od tego, którego bukmachera wybierzesz, pamiętaj, żeby był on legalny. Fortuna, LV BET, Totolotek, Milenium, Forbet, STS i Etoto – każdy z tych operatorów posiada specjalną licencję polskiego Ministerstwa Finansów, dzięki której masz pewność, że korzystając z ich usług nie będziesz narażony na jakiekolwiek nieprzyjemności ze strony Urzędu Skarbowego. Co więcej, każdy z tych bukmacherów w swojej ofercie bonus powitalny, dzięki któremu zyskasz dodatkowe środki na darmowe zakłady, a dzięki specjalnym kodom promocyjnym, które znajdziesz w naszym serwisie, będziesz mógł zmaksymalizować wartość bonusu, a co za tym idzie zmaksymalizować swoje szanse na wysokie wygrane.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Ranking Bukmacherów 2018
4.5 (89.73%) 37 votes