Robert Lewandowski kursy bukmacherskie

Lewandowski wraz z Barceloną ponownie zameldował się na szczycie ligowej tabeli, a w styczniu Robert zapisał na swoje konto pierwsze trofeum z nowym klubem – Superpuchar Hiszpanii. Sprawdź kursy na dokonania Roberta Lewandowskiego w sezonie 2022/2023.

Spis treści

Robert Lewandowski kursy bukmacherskie – sprawdź!

Rozwiń spis treści

Robert Lewandowski kursy bukmacherskie La Liga 2023

Robert Lewandowski wciąż jest w grze o trzy tytuły: mistrza Hiszpanii, zdobywcy Pucharu Króla i króla strzelców ligi hiszpańskiej. Robert jest na szycie tabeli ligi hiszpańskiej, liderem klasyfikacji strzelców i w półfinale Pucharu Króla.

Etoto proponuje graczom zakłady under/over na to, ile goli zdobędzie w sezonie 22/23 ligi hiszpańskiej Robert Lewandowski. Poniżej prezentujemy najbardziej aktualne kursy bukmacherskie z tym związane.

Strzeli min. 30 bramek1.75
Strzeli min. 35 bramek2.70
Strzeli min. 40 bramek10.00
Kursy sprawdzone 3.02.2023 – godz. 11:00

Robert Lewandowski – promocje bukmacherskie

Robert zakończył turniej w Katarze z dwoma golami na koncie. Teraz będzie strzelał w Barcelonie, bo walczy o Trofeo Pichichi, jak Hiszpanie nazywają statuetkę za króla strzelców La Ligi. W specjalnym artykule z promocjami bukmacherskimi możecie śledzić boosty kursowe dotyczące dokonań Roberta Lewandowskiego. W najbliższym czasie powinno pojawić się takich promocji co najmniej kilka.

Sprawdź, gdzie można oglądać mecze RL9. Oto dostępne transmisje na mecze Barcelony z udziałem Roberta Lewandowskiego

Sportowiec Roku – kursy na Roberta Lewandowskiego

W plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2022 Robert zajął trzecie miejsce. Druga lokata przypadła Bartoszowi Zmarzlikowi, a bezkonkurencyjna w tej edycji okazała się Iga Świątek, dla której był to fantastyczny pod względem sportowym rok.

Zobacz jak kształtowały się kursy na kandydatów do tytułu Sportowca Roku

FAQ: Robert Lewandowski kursy bukmacherskie

Naszym zdaniem najlepsze zakłady na Lewego mają: Superbet, TOTALbet, Noblebet i Etoto. U nich najczęściej znajdziesz boosty kursowe na Lewego. Aktualną listę promocji publikujemy przed każdym meczem w naszym artykule.

Najlepszą i najszerszą ofertę zakładów na Roberta Lewandowskiego posiadają Fortuna, Superbet, Etoto, STS i TOTALbet.

Zdecydowanie tak! Bukmacherzy często oferują boosty kursowe na gole Lewego. Już teraz warto także obstawiać zakłady długoterminowe z wysokimi kursami.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.