Robert Lewandowski kursy bukmacherskie

Barcelona jest liderem ligi hiszpańskiej i ma 11 punktów przewagi nad drugim w tabeli Realem Madryt. Polski napastnik przewodzi też w klasyfikacji na króla strzelców tych rozgrywek. Sprawdź kursy bukmacherskie na dokonania Roberta Lewandowskiego w sezonie 2022/2023.

Spis treści

Robert Lewandowski kursy bukmacherskie – sprawdź!

Rozwiń spis treści

Robert Lewandowski kursy bukmacherskie La Liga 2023

Lewandowskiemu przeszło koło nosa kolejna trofeum z Barceloną. Real Madryt okazał się lepszy w półfinale Pucharu Króla (4:1 w dwumeczu) i to on zagra w finale z Osasuną. Lewy ma jednak cały czas dużą szansę na ligowy tytuł z Blaugraną.

Robert Lewandowski – promocje bukmacherskie

Robert walczy o Trofeo Pichichi, jak Hiszpanie nazywają statuetkę za króla strzelców La Ligi. W specjalnym artykule z promocjami bukmacherskimi możecie śledzić boosty kursowe dotyczące dokonań Roberta Lewandowskiego. W najbliższym czasie powinno pojawić się takich promocji co najmniej kilka.

Sprawdź, gdzie można oglądać mecze RL9. Oto dostępne transmisje na mecze Barcelony z udziałem Roberta Lewandowskiego

Sportowiec Roku – kursy na Roberta Lewandowskiego

W plebiscycie Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2022 Robert zajął trzecie miejsce. Druga lokata przypadła Bartoszowi Zmarzlikowi, a bezkonkurencyjna w tej edycji okazała się Iga Świątek, dla której był to fantastyczny pod względem sportowym rok.

Zobacz jak kształtowały się kursy na kandydatów do tytułu Sportowca Roku

FAQ: Robert Lewandowski kursy bukmacherskie

Naszym zdaniem najlepsze zakłady na Lewego mają: Superbet, TOTALbet, STS i Etoto. U nich najczęściej znajdziesz boosty kursowe na Lewego. Aktualną listę promocji publikujemy przed każdym meczem w naszym artykule.

Najlepszą i najszerszą ofertę zakładów na Roberta Lewandowskiego posiadają Fortuna, Superbet, Etoto i STS.

Zdecydowanie tak! Bukmacherzy często oferują boosty kursowe na gole Lewego. Już teraz warto także obstawiać zakłady długoterminowe z wysokimi kursami.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *