Formuła 1 zakłady i kursy bukmacherskie

Z myślą o graczach chcących obstawiać wyścigi cyklu Grand Prix sezonu 2023, przygotowaliśmy artykuł, z którego dowiesz się, gdzie najbardziej opłaca się obstawiać zakłady na Formułę 1, a także poznasz kursy i typy bukmacherskie na poszczególne wyścigi Grand Prix, czyli „Królowej Sportów Motorowych”. Oto kursy bukmacherskie na Grand Prix Arabii Saudyjskiej Formuły 1.

Spis treści

Zakłady i kursy bukmacherskie na F1

Rozwiń spis treści

Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2023 – kursy i typy bukmacherskie

W niedzielę 19 marca 2023 na torze Jeddah odbędą się kolejne w tym sezonie zawody Formuły 1. Poniżej znajdziecie kursy bukmacherskie na najlepszego kierowcę:

KierowcaKurs
Max Verstappen
1.60 STS
Sergio Perez
6.00 Superbet
Fernando Alonso
11.00 STS
Charles Leclerc
11.00 LVBET
Carlos Sainz
15.00 forBET
Lewis Hamilton
25.00 forBET
George Russell
30.00 forBET
Kursy zaktualizowane 15.03.2023. 10:30

Gdzie obstawiać Formułę 1 w 2023? 

Postanowiliśmy sprawdzić, gdzie najbardziej opłaca się obstawiać wyścigi F1. W tym celu przeanalizowaliśmy oferty na tę dyscyplinę u legalnych polskich bukmacherów online. Pod uwagę wzięliśmy liczbę rynków bukmacherskich, kursy oraz promocje na sporty motorowe. Oto trzech bukmacherów, których oferta wyróżnia się na tle konkurencji:

Fortuna

Fortuna pobiera za wyścigi Formuły 1 kursy na poziomie ok. 8%. Liczba dostępnych zakładów i rynków jest u tego buka bardzo duża i dotyczy to zarówno zakładów przedmeczowych, jak i na żywo. Możemy obstawiać zwycięzcę i miejsca na podium podczas poszczególnych Grand Prix, a także kwalifikacji do nich, zwycięski bolid, liczbę sklasyfikowanych kierowców, sklasyfikowanie kierowcy, najszybsze okrążenie wyścigu, przewagę zwycięzcy, miejsce na koniec wyścigu, a także ich rywalizację w formie H2H. Oferuje również zakłady terminowe, w tym na klasyfikację zawodników i konstruktorów.

Formuła 1 u bukmachera Fortuna – zalety:

 • marże na poziomie 8%,
 • bardzo duża liczba zakładów i rynków,
 • rozbudowana oferta live,
 • wpisy na blogu,
 • świetne statystyki,
 • zakłady terminowe.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś konta w Fortunie, to możesz skorzystać z bonusu powitalnego, który jest dostępny u tego bukmachera. Rejestrując się z naszym kodem promocyjnym EXTRA10, można uzyskać następujące bonusy:

 • darmowy zakład bez ryzyka (cashback) – 600 PLN,
 • 2800 punktów FKP, które można wymienić na freebet o wartości 20 PLN.
 • freebet o wartości 10 zł (tylko z kodem)

Klikając w link na naszej stronie, specjalny kod promocyjny do Fortuny zostanie dopisany automatycznie do Twojego formularza rejestracyjnego.

STS

STS pozwala swoim klientom obstawiać dużą ilość zakładów przedmeczowych i live na F1, w tym na klasyfikację oraz zakłady „kto lepszy?”, gdzie obstawiamy miejsca zawodników w parach H2H. Dostępne są zarówno zakłady na wyniki niedzielnych wyścigów, jak i kwalifikacji. Ponadto, STS oferuje kilka form zakładów terminowych, w tym klasyfikację kierowców, klasyfikację konstruktorów oraz połączenie tych dwóch opcji, oczywiście z wyższymi kursami. 

Formuła 1 u bukmachera Fortuna – zalety:

 • marże na poziomie 8%,
 • rozbudowane zakłady przedmeczowe i live,
 • liczne zakłady terminowe,
 • znakomite statystyki,
 • wpisy na blogu, w tym typy bukmacherskie.

Formuła 1 2023 – transmisja. Gdzie oglądać?

W roku 2023 koncesję na prowadzenie transmisji z cyklu GP Formuły 1 posiada Viaplay. Dostęp do kanałów tej stacji można uzyskać przez wykupienie odpowiednich pakietów u swojego operatora telewizji, a także przez Internet, na stronie viaplay.pl. Miesięczny dostęp do tej usługi to 34,00 PLN.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.