STS kod promocyjny

sts zakłady bukmacherskie
200 263 zł zakład bez ryzyka
+ do 1200 zł bonusu od wpłaty
+ 20 zł na Betgames
+ 20 zł na sporty wirtualne
Z kodem 63 zł więcej

Każdy nowy gracz, który zdecyduje się założyć konto, może wykorzystać w STS kod promocyjny, dzięki któremu może otrzymać dodatkowe bonusy w ofercie powitalnej. Wystarczy podczas szybkiej rejestracji uzupełnić specjalne pole, aby pakiet startowy został powiększony. Aktywując kod promocyjny STS, zwiększamy nie tylko wartość poszczególnych bonusów, ale także otrzymujemy dodatkowy element w postaci zakładu bez ryzyka. Warto zwrócić uwagę na to, że kod prezentowany na naszej stronie, posiada najwyższą ofertę zakładu bez ryzyka dostępną na rynku.

STS kod promocyjny – grudzień 2021

Korzystając z naszego kodu promocyjnego BEZRYZYKA gracze mogą własnoręcznie aktywować większy niż standardowy pakiet bonusów powitalnych. W podstawowej ofercie otrzymamy bonus bez depozytu o wartości 1200 zł, a po aktywacji kodu promocyjnego STS na naszym koncie pojawi się ekstra zakład bez ryzyka o wartości 263 zł.

Zapamiętaj: STS kod promocyjny to BEZRYZKA. Należy wpisać go podczas rejestracji w polu „kod promocyjny”, które znajduje się poniżej wymaganych danych (adresu e-mail, hasła i numeru telefonu). Po użyciu kodu otrzymasz najwyższy na rynku cashback bez wymogu obrotu – 263 zł. Szczegóły promocji w regulaminie.

Jest to najlepszy obecnie kod u bukmachera STS, uruchamiający największą tego typu premię na start. W sieci możemy natknąć się jeszcze na ofertę złożoną z kombinacji bonusu bez depozytu z zakładem bez ryzyka lecz ze względu na warunki obrotu związane z darmowym zakładem uznajemy tę ofertę za mniej atrakcyjną.

STS zakład bez ryzyka z kodem

sts zakład bez ryzyka

Największą zaletą bezpiecznego zakładu jest to, że zwrot środków za nietrafiony pierwszy kupon trafia bezpośrednio na konto depozytowe. W warunkach dotyczących tej promocji nie znajdziemy żadnych ograniczeń dotyczących wypłaty. Bonus tego typu dostępny jest tylko po zastosowaniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym.

W celu aktywacji promocji należy wpisać STS kod bonusowy: BEZRYZYKA podczas zakładania konta. Dzięki takiej operacji otrzymamy zakład bez ryzyka (na pierwszy kupon) o wartości 263 zł. Oczywiście, aby skorzystać ze zwrotu po ewentualnej przegranej, należy najpierw dokonać wpłaty.

W STS kod na bonus w postaci powiększonego zakłady bez ryzyka to hasło BEZRYZYKA. Specjalnie dla Użytkowników serwisu Darmowezakłady.pl STS zwiększył zakład bez ryzyka do 263 zł. To najwyższy cashback bez warunków obrotu (jeśli przegrasz pierwszy zakład, bukmacher zwróci kwotę pomniejszoną o podatek na konto depozytowe, z którego będziesz mógł ją od razu wypłacić).

Z naszym kodem otrzymasz o 63 zł więcej niż w standardowej ofercie STS, czyli aż 263 zł. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2021, do godz. 12.

Bonus 100% do wpłaty

Decydując o wpłacie warto wziąć pod uwagę także bonus powitalny 100% doliczony do pierwszej wpłaty. Wystarczy podczas rejestracji zaznaczyć pole, w którym wyrażamy zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Po wykonaniu tej czynności nasz pierwszy depozyt zostanie podwojony maksymalnie do kwoty 1200 zł. Jeśli gracz dokona zatem wpłaty np. 200 zł to taka kwota pojawi się zarówno na koncie depozytowym, jak i na koncie bonusowym, i łącznie na zakłady będzie można poświęcić 400 zł.

Warunki wypłaty bonusu

U niemal wszystkich bukmacherów bonus tego typu jest ograniczony określonymi warunkami obrotu. To znaczy, że po uzyskaniu środków premiowych nie możemy ich od razu wypłacić. By dokonać transferu na konto bankowe wartości bonusowej należy postawić trzykrotność wartości bonusu na zakłady z kursem minimalnym 1.91.

Pakiet powitalny z kodem:1503 zł
Zakład bez ryzyka:200 263 zł
Bonus od depozytu:1200 zł
BetGames + sporty wirtualne20 zł + 20 zł
KOD PROMOCYJNY STS:BEZRYZYKA
STS kod bonusowy 2021

Rejestracja z kodem promocyjnym STS

Proces zakładania konta w STS stał się bardzo prosty po wdrożeniu przez bukmachera skróconej rejestracji, która polega na wypełnieniu tylko kilku niezbędnych danych. Po wybraniu opcji “Załóż konto” pojawią się dwie strony formularza, których wypełnienie zajmie około minuty. 

STS kod promocyjny – jak wpisać?

Formularz rejestracyjny w STS ma tylko dwie strony, miejsce na kod promocyjny STS znajduje się na pierwszej.

Krok 1:

 • e-mail,
 • hasło – musi zawierać jedną wielką literę, jedną małą literę, jedną cyfrę i składać się z 8 do 20 znaków,
 • numer telefonu,
 • kod promocyjny – właśnie tym polu wpisujemy: BEZRYZYKA,
 • oświadczenie o pełnoletności oraz wyrażenie zgody marketingowej (pierwsza wymagana, druga nie).

Krok 2:

 • imię i nazwisko,
 • państwo urodzenia,
 • numer PESEL,
 • kod SMS – przyjdzie na numer telefonu, który został podany w kroku 1,
 • źródło pochodzenia środków na grę,
 • oświadczenie o prawdziwości danych zawartych w formularzu.

Bezpośrednio po wypełnieniu wyżej przedstawionych danych, nowy gracz ma możliwość dokonania wpłaty oraz obstawienia zakładu, a co najważniejsze skorzystania z bonusów powitalnych. W pierwszym formularzu należy zwrócić uwagę na wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego BEZRYZYKA, by aktywować największy możliwy w STS zakład bez ryzyka. W kroku 2. natomiast należy przygotować się na wpisanie kodu z wiadomości SMS, który przyjdzie na numer telefonu podany na poprzedniej stronie.

STS kod promocyjny VIP nie działa? Co robić?

Niezależnie od tego, czy wpiszemy kod prawidłowo, czy nie, w dedykowanym polu pojawi się zielony znaczek oznaczający poprawność tej czynności. Ważne jest jednak, aby prawidłowo wpisać ciąg znaków. Jeśli gracz zdecyduje się skorzystać z kodu BEZRYZYKA, to powinien zwrócić uwagę, aby kod został uzupełniony bez spacji i tylko dużymi literami.

STS bonus na start – warunki obrotu

Znacie już najlepszy kod promocyjny do STS, wiecie już, jakie bonusy otrzymacie po wpisaniu go w formularz rejestracyjny, więc przypominamy warunki obrotu poszczególnymi bonusami. Oto one:

BonusMaksymalna kwota bonusuWarunkiCzas na obrót
Zakład bez ryzyka263 PLNbrak wymogubez limitu czasowego
Bonus od depozytu1200 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1,91
bez limitu czasowego
Cashback na Betgames20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1,91
bez limitu czasowego
Cashback na sporty wirtualne20 PLNobrót 3x bonus,
min. kurs 1,91
bez limitu czasowego
STS bonusy na start 2021 – warunki obrotu

STS kod promocyjny dla obecnych graczy

W STS kod promocyjny wpisuje się w formularzu rejestracyjnym, który możemy wypełnić tylko raz, dlatego tak ważne jest, aby wybrać najlepszy kod promocyjny dostępny w Internecie, czyli BEZRYZYKA.

Pewnie zastanawiacie się, czy istnieje w STS kod promocyjny dla obecnych graczy (voucher STS dla stałych kilentów). Niestety, takiego kodu nie ma, ale są liczne promocje, z których zarejestrowany gracz może skorzystać. Poniżej opisujemy niektóre z nich.

Promocje bukmacherskie w STS

Po przejściu w zakładkę “Bonusy” znajdziemy całą listę specjalnych ofert promocyjnych dla nowych i obecnych użytkowników. Już na pierwszy rzut oka widać, że STS woli umieszczać w swojej ofercie regularne propozycje promocji. Na liście pojawią się znikome pozycje dotyczące wybranych wydarzeń jak np. Liga Mistrzów czy mecze Ekstraklasy. W pierwszej kolejności bukmacher zaprezentował szereg wcześniej wspomnianych już bonusów na start takich, jak: zakład bez ryzyka, bonus bez depozytu oraz premia od wpłaty. Wśród regularnych promocji mamy możliwość otrzymania bonusów przede wszystkim podczas obstawiania esportów, sportów wirtualnych czy BetGames, czyli zakładów na gry karciane.

Ekstra 25 zł na sporty wirtualne

Jest to regularna promocja dla graczy posiadających konto, którzy po obstawieniu sportów wirtualnych każdego tygodnia mogą otrzymać 25 zł na konto bonusowe. Pierwszym warunkiem, aby wziąć udział w akcji, jest potwierdzenie chęci udziału na stronie promocji. Jeśli gracz obróci na koncie depozytowym minimum 300 zł z kursem co najmniej 2.0 na kupony ze sportami wirtualnymi w ciągu tygodnia kalendarzowego to w następnym tygodniu otrzyma 25 zł na konto bonusowe.

Ekstra 25 zł na BetGames

W promocji dotyczącej BetGames obowiązują podobne zasady, jak w przypadku oferty na sporty wirtualne. Gracze otrzymają bonus o wartości 10% do maksymalnie 25 zł od wszystkich swoich zakładów z kursem minimalnym 2.0 postawionych na gry karciane w ciągu tygodnia kalendarzowego. Chęć otrzymania bonusu należy zgłosić na stronie promocji. Aby wypłacić otrzymane środki premiowe należy obrócić trzykrotnie z kursem minimalnym 1,91.

Bezpieczne 25 zł na esport

Na początku należy potwierdzić chęć udziału na stronie promocji, którą znajdziemy w zakładce bonusy. To także propozycja cotygodniowa, czyli gracze mogą się załapać na bonusy każdego tygodnia. Wystarczy obstawić kupon solo z minimalnym kursem 1.85 na wydarzenie esportowe, a 10% z każdego zakładu będzie dodane w kolejnym tygodniu. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać, to 25 zł. Aby mieć możliwość wypłaty otrzymanej premii należy obrócić wartością bonusu 3 razy z kursem minimalnym 1.91.

Zaproś kumpli

Promocję tego typu znajdziemy u wielu bukmacherów, a polega na zaproszeniu znajomych do założenia konta w STS. Za każdego nowego użytkownika gracz zapraszający otrzyma 50 zł, a za 3 i 6 znajomego dodatkowo 20 zł. Maksymalnie każdy może zaprosić 6 graczy i tym samym otrzymać bonus o łącznej wartości 340 zł. Otrzymany za zaproszenie bonus należy obrócić trzy razy z kursem 1.91, aby mieć możliwość dokonania wypłaty.

Wśród regularnych akcji promocyjnych zabrakło programu lojalnościowego, w którym gracz mógłby zbierać punkty oraz otrzymywać lepszy status. Otrzymywane zaś w wyżej wymienionych promocjach bonusy (poza „bonusem na Betgames”), są obciążone warunkami obrotu, który zdecydowanie zmniejszają atrakcyjność tych ofert.

Jak wpłacić i wypłacić środki promocyjne?

kody promocyjne sts

STS zadbał, aby na liście metod płatności znalazły się niemal wszystkie poszukiwane przez graczy. Za pomocą platformy PayU możemy dokonywać wpłat zarówno kartą debetową i kredytową, jak i przelewem bankowym większość polskich banków. Pomimo informacji na stronie bukmachera, wchodząc w opcje Wpłata w aplikacji nie widnieje opcja wpłaty u bukmachera poprzez Paysafecard. To dość często używana metoda wpłaty wśród Polaków. Taką możliwość mają tylko użytkownicy korzystający z STS na komputerze.

Wypłaty odbywają się tylko na konto bankowe i trwają w STS zaledwie kilka minut. To niewątpliwie duża zaleta najpopularniejszej firmy bukmacherskiej w Polsce. Należy zwrócić uwagę na to, że środki promocyjne otrzymane zarówno w ofercie powitalnej jak i regularnych promocjach nie są dostępne do wypłaty bezpośrednio po ich otrzymaniu. Należy wykonać wymagany w regulaminie obrót określony indywidualnie do każdej promocji.

Metody wpłat w STS

Oto możliwe opcje wpłat na konto gracza w STS:

 • BLIK
 • PayU
 • karta debetowa/kredytowa
 • przelew bankowy
 • PayPal
 • Skrill/Neteller
 • DotPay, który jest także operatorem Paysafecard (PSC dostępny tylko na komputerze)

STS oferta zakładów

W STS oferta rynków jest naprawdę spora. Jako największy bukmacher STS posiada w swojej ofercie bardzo szeroką ofertę zakładów zarówno przedmeczowych, jak i tych na żywo. Na liście znajdziemy najpopularniejsze sporty typu piłka nożna, hokej czy koszykówka, a także mniej znane jak np. tenis stołowy. Bukmacher jako sponsor esportów daje możliwość obstawiania wielu pojedynków pomiędzy graczami gier komputerowych. Bukmacher umożliwia także obstawianie sportów wirtualnych, ale patrząc na wielkość oferty w tym dziale, raczej nie jest to domeną STS.

BetGames

Jako pierwszy wśród legalnych bukmacherów STS wprowadził zakłady na gry karciane na żywo. Stało się to zaraz po wejściu nowelizacji ustawy hazardowej, ograniczającej prowadzenie działalności kasyn online w Polsce. Podobna do kasyna na żywo, prowadzona przez krupiera bądź krupierkę gra w karty, daje możliwość zakładu na wybraną rękę. BetGames zyskuje na popularności i pojawia się także u innych bukmacherów.

Obsługa klienta w STS

Dostęp do działu wsparcia mają zarówno zalogowani gracze jak i odwiedzający stronę obserwatorzy. Wrażenie robi wybór jednego z pięciu dostępnych języków: polski, ukraiński, angielski, niemiecki i rosyjski. Minusem jest niewątpliwie długa kolejka oczekiwania, podczas której gdy wyjdziemy na chwilę z aplikacji by zadzwonić, tracimy swoje miejsce i jesteśmy zmuszeni do ustawienia się w kolejce ponownie. Po zadaniu pytania nie otrzymamy zazwyczaj pomocnej odpowiedzi, lecz link do regulaminu. Ocena działu pomocy jest na poziomie dostatecznym.

Kod promocyjny STS – opinie

W sieci możemy trafić na wiele kodów, które aktywują przeróżne oferty powitalne. Przy dokonywaniu wyboru warto zwrócić uwagę na rodzaj otrzymywanego bonusu oraz warunki dotyczące wypłaty środków promocyjnych. Zaletą kodu promocyjnego BEZRYZYKA jest nie tylko wysoka wartość 263 zł, ale także korzystne warunki wypłaty tych środków. Po nietrafionym zakładzie zwrot środków następuje bezpośrednio na konto depozytowe i jest gotowy do wypłaty. Bukmacher STS nie wymaga obracania środków otrzymanych w tej promocji.

FAQ – STS kod promocyjny 2021

👉 Jaki jest STS kod promocyjny?

W STS kod promocyjny to BEZRYZYKA. Daje on najwyższy cashback ze wszystkich dostępnych na rynku promocji STS.

👉 Co daje kod promocyjny w STS?

Kod promocyjny STS uruchamia ekskluzywną ofertę powitalną w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 263 zł.

👉 Czym jest STS kod voucher?

STS kod voucher / STS kod aktywacyjny to inne nazwy kodu promocyjnego. Dawniej na niektórych stronach poświeconych bukmacherce można było znaleźć takie sformułowania, obecnie mając na myśli hasło, które zwiększa ofertę powitalną u bukmachera, używamy określenia STS kod promocyjny.

👉 Jaka jest pełna oferta powitalna po aktywacji kodu?

W standardowej ofercie gracz ma możliwość otrzymania bonusu od wpłaty 1200 zł, a po aktywacji kodu promocyjnego jest uprawniony do odebrania największego dostępnego zakładu bez ryzyka w STS o wartości 263 zł.

👉 Jakie są zalety kodu promocyjnego STS?

Kod prezentowany na tej stronie pozwala na odebranie ekstra zakładu bez ryzyka, który w przypadku nietrafionego kuponu uruchomi zwrot środków. Plusem jest to, że zwrócone środki podlegają wymogowi obrotu i możemy je wypłacić na konto bankowe lub poświęcić na kolejny zakład.

👉 Jak sprawdzić w STS kod kuponu?

Bukmacher udostępnia swoim graczom możliwość sprawdzenia wygranej po specjalnym kodzie kuponu. Na stronie głównej, po prawej stronie znajdziesz funkcję „sprawdź kupon” i właśnie w to miejsce należy w STS wpisać kod kuponu, aby poznać rozstrzygnięcie zakładów na nim zawartych.

👉 Gdzie mogę sprawdzić jaka kwota pozostała mi do obrotu bonusem?

Można to zrobić po kliknięciu w zakładkę Moje konto, a następnie opcję Obrót bonusu. Tam znajduje się informacja, jaka kwota pozostała jeszcze do wykonania obrotu bonusem.

👉 Kto może skorzystać z kodu STS?

Każda osoba, która nie posiada konta w STS może skorzystać z ekskluzywnej oferty powitalnej przy użyciu kodu promocyjnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *