FC Barcelona mecze transmisja online. Gdzie oglądać?

Barcelona mecze transmisja gdzie ogladac
FC Barcelona mecze transmisja – gdzie oglądać spotkania z udziałem Roberta Lewandowskiego?

Mecze Barcelony cieszą sporą popularnością od momentu, gdy do drużyny ze stolicy Katalonii dołączył Robert Lewandowski. Na szczęście transmisje z meczów ligi hiszpańskiej i Ligi Mistrzów, w ramach których Barcelona rozgrywa swoje mecze, są łatwo dostępne na terenie naszego kraju. 

Gdzie oglądać mecz Mallorca – FC Barcelona – Elche 1.10.2022?

Licencję do pokazywania meczów ligi hiszpańskiej mają telewizje Eleven Sports i Canal+. Te dwie stacje dzielą się transmisjami i czasem mecz Dumy Katalonii będzie można obejrzeć na antenie jednego, a czasem drugiego dostawcy. Mecz Mallorca – Barcelona na żywo dostępny będzie na antenie Canal+ Premium.

FC Barcelona mecze – gdzie oglądać za darmo?

Z pomocą tym, którzy nie posiadają żadnego z tych pakietów polskiej telewizji, przychodzą niektórzy legalni polscy bukmacherzy. Na ich stronach również będzie można zobaczyć mecze La Ligi, w tym niektóre spotkania Barcelony. 

Bukmacher Warunki
  • zarejestruj się z naszym kodem EXTRA10,
  • postaw zakład w tygodniu przed meczem za min. 2 zł
Zarejestruj się
  • załóż konto z kodem 100EXTRA,
  • 24 godziny przed meczem zawrzyj zakład.
Zarejestruj się
  • zarejestruj się z kodem promocyjnym 34EXTRA,
  • wpłać depozyt.
Zarejestruj się

Ci, którzy planują oglądać mecze Barcelony w Fortunie mogą zarejestrować się u tego bukmachera z naszym specjalnym kodem promocyjnym zwiększającym kwotę bonusu powitalnego na 830 złotych. W ofercie jest m.in. zakład bez ryzyka do 600 złotych czy specjalny freebet o wartości 10 złotych.

STS również ma w swojej ofercie transmisje meczów ligi hiszpańskiej. Żeby skorzystać z STS TV trzeba się zarejestrować i najlepiej zrobić to z kodem promocyjnym, którzy daje zakład bez ryzyka do 100 PLN na początek. Po rejestracji i skorzystaniu z bonusów trzeba najpóźniej na 24 godziny przed wybraną transmisją postawić zakład. 

Sama rejestracja wystarczy do oglądania meczów La Ligi w Superbecie. Po założeniu konta można skorzystać z transmisji meczów FC Barcelony i ligi hiszpańskiej. 

Gdzie oglądać Roberta Lewandowskiego?

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, gdzie także zobaczymy występy Roberta Lewandowskiego i spółki, to prawa do transmisji tych elitarnych rozgrywek od kilku lat dzierży Polsat. Na antenach Polsatu Sport Premium można obejrzeć każdy mecz w ramach LM, w tym także również te FC Barcelony. 

Czytelnicy, którzy chcieliby skorzystać z pakietu Polsatu mogą zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym do bukmachera Fuksiarz. Tylko z naszym kodem otrzymają miesięczną subskrypcję pakietu Polsatu Box Go Sport i za jego pomocą będą mogli oglądać transmisje meczów Barcelony w Lidze Mistrzów.

Najbliższe mecze FC Barcelona – transmisja na żywo, stream live

Na początku października FC Barcelona rozegra dwa mecze – najpierw w La Lidze, później w Lidze Mistrzów.

  • Mallorca – FC Barcelona. Sobota, 1.10.2022. Transmisja: Canal+Premium.
  • Inter – FC Barcelona. Wtorek, 4.10.2022. Transmisja: Polsat Sport Premium

Zobaczcie najnowsze kursy na zakłady dotyczące Roberta Lewandowskiego

Mecze FC Barcelona transmisja TV

Transmisję meczów Barcelony z Robertem Lewandowskim w składzie można będzie obejrzeć w Eleven Sports, Canal+, Polsacie Sport Premium i TVP. Dlaczego TVP? Ponieważ Telewizja Polska nabyła prawa do pokazywania jednego spotkania Ligi Mistrzów w każdej kolejce. W TVP obejrzymy Roberta Lewandowskiego i mecz Barcelony tylko wtedy, gdy Duma Katalonii będzie rozgrywać swój mecz w środy, bo tylko w ten dzień TVP może pokazać zmagania w Lidze Mistrzów.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.