Sportowiec Roku 2021 kursy bukmacherskie

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Najwy偶szy kurs 1.20
Anita W艂odarczyk
Anita W艂odarczyk
Najwy偶szy kurs 7.00

Organizowany od 1926 roku plebiscyt Przegl膮du Sportowego o tytu艂 najlepszego sportowca roku jest najbardziej presti偶ow膮 nagrod膮 w polskim sporcie, przy okazji warto doda膰, 偶e jest drugim najstarszym tego typu konkursem na 艣wiecie. Zobaczcie kandydat贸w do tytu艂u Sportowiec Roku 2021 i kursy bukmacherskie na sportowc贸w, kt贸rzy w tym roku osi膮gali najwi臋ksze sukcesy na arenie mi臋dzynarodowej.

Kursy na zwyci臋zc臋 plebiscytu Przegl膮du Sportowego

Jak co roku, legalni polscy bukmacherzy online wystawili kursy na to wydarzenie, z racji tego, 偶e cieszy si臋 ono sporym zainteresowaniem kibic贸w i medi贸w. Poni偶ej zamie艣cili艣my kursy na sportowc贸w, kt贸rzy zdaniem buk贸w maj膮 najwi臋ksze szanse na wygranie plebiscytu Przegl膮du Sportowego.

SportowiecSTSNoblebetLVBETEtoto
Robert Lewandowski1.181.201.201.18
Anita W艂odarczyk6.005.005.007.00
Kamil Stoch20.0020.0020.0020.00
Iga 艢wi膮tek40.0025.0025.0023.00
Bartosz Zmarzlik40.0025.0025.0030.00
Wojciech Nowicki40.0040.0040.0035.00
Hubert Hurkacz50.0040.0040.0028.00
Sportowiec Roku 2021 Przegl膮du Sportowego – kursy bukmacherskie z dnia 5.01.2022

Sportowiec Roku 2021 – gdzie ogl膮da膰?

Gal臋 Mistrz贸w Sportu 2022 b臋dzie mo偶na zobaczy膰 na antenie telewizji Polsat. Je艣li kto艣 z Was chcia艂by obejrze膰 to wydarzenie przez internet, b臋dzie m贸g艂 to zrobi膰 za po艣rednictwem platformy Polsat Box Go Sport, a rejestruj膮c swoje konto u bukmachera Fuksiarz z naszym specjalnym kodem promocyjnym EXTRA40, mo偶esz cieszy膰 si臋 darmowym pakietem Polsat Box Go Sport przez miesi膮c.

Kto Sportowcem Roku 2021? Kto wygra? Oto faworyci

Rok 2021 w polskim sporcie mo偶na bez w膮tpienia uzna膰 za niezwykle udany. Kibice znad Wis艂y mogli ekscytowa膰 si臋 najlepszym od lat wyst臋pem bia艂o-czerwonych na Igrzyskach Olimpijskich, fani pi艂ki no偶nej z zapartym tchem 艣ledzili poczynania Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium, a mi艂o艣nicy 偶u偶la trzymali kciuki za Bartka Zmarzlika. Mieli艣my r贸wnie偶 kilka wspania艂ych moment贸w w MMA, skokach narciarskich i szachach. Kto w tym roku otrzyma tytu艂 Sportowca Roku przyznawany przez czytelnik贸w Przegl膮du Sportowego? Oto g艂贸wni kandydaci do tej nagrody:

Faworyci do tytu艂u Sportowiec Roku 2021 Przegl膮du Sportowego to:

  • Robert Lewandowski 
  • Anita W艂odarczyk
  • Kamil Stoch
  • Iga 艢wi膮tek

Robert Lewandowski 

robert lewandowski kursy bukmacherskie

Kapitan reprezentacji Polski w pi艂ce no偶nej by艂 w tym sezonie nie do zatrzymania i bi艂 kolejne rekordy na boiskach ligi niemieckiej. Jego najwi臋kszym osi膮gni臋ciem je艣li chodzi o statystyki by艂o pobicie rekordu legendarnego Gerda Muellera w liczbie strzelonych goli w sezonie Bundesligi. „Lewy” zaliczy艂 41 trafie艅 w zaledwie 29 (!) spotkaniach, przechodz膮c tym samym do historii. Znakomicie spisywa艂 si臋 r贸wnie偶 w bia艂o-czerwonych barwach – podczas Euro zdoby艂 trzy bramki i jako jeden z niewielu naszych kadrowicz贸w spe艂ni艂 pok艂adane w nim nadzieje.

Niestety, nasz najlepszy pi艂karz musia艂 w tym roku prze艂kn膮膰 gorzk膮 pigu艂k臋 rozczarowania, gdy podczas gali przyznania Z艂otej Pi艂ki zaj膮艂 „zaledwie” drugie miejsce, ust臋puj膮c Leo Messiemu. Zdaniem wielu ekspert贸w pi艂karskich z ca艂ego 艣wiata, „Lewy” zosta艂 skrzywdzony. Na os艂od臋 pozosta艂a mu nagroda dla najlepszego napastnika roku 2021. Nie ulega w膮tpliwo艣ci, 偶e to w艂a艣nie Robert Lewandowski jest g艂贸wnym kandydatem do wygrania plebiscytu Przegl膮du Sportowego. Do tej pory zdobywa艂 ten tytu艂 dwukrotnie. Ponadto trzykrotnie zajmowa艂 drugie miejsce. Nale偶y spodziewa膰 si臋, 偶e jego fani zmobilizuj膮 si臋 na to g艂osowanie i os艂odz膮 mu pora偶k臋 na gali „Ballon d’Or”.

Anita W艂odarczyk

Tradycj膮 sta艂o si臋, 偶e w roku, w kt贸rym odbywaj膮 si臋 Igrzyska Olimpijskie, Anita W艂odarczyk zaliczana jest do grona faworyt贸w do zdobycia tytu艂u Najlepszego Sportowca Roku w Polsce. Jak dot膮d wygra艂a ten plebiscyt jeden raz – w 2016 roku. Poza tym w 2009 i 2015 zajmowa艂a w nim drugie miejsce, a w roku 2017 – trzecie. Niekwestionowana Kr贸lowa rzutu m艂otem si臋gn臋艂a w tym roku po raz trzeci po olimpijskie z艂oto, pozostawiaj膮c swoje konkurentki daleko w tyle, a polscy kibice mogli po raz kolejny z dum膮 ods艂ucha膰 z ni膮 Mazurka D膮browskiego.

36-latka z Rawicza jest jedn膮 z najwi臋kszych gwiazd w historii polskiej lekkoatletyki. Jej rekord 艣wiata z 2016 roku – 82,98 m – pozostaje do dzi艣 niepobity i nie zapowiada si臋, by jakakolwiek m艂ociarka mog艂aby si臋 do niego w najbli偶szych latach zbli偶y膰. Polka jest r贸wnie偶 autork膮 sze艣ciu najdalszych rzut贸w w historii tej dyscypliny. W jednym z wywiad贸w nie wykluczy艂a swojego startu na IO w Pary偶u w 2024 roku. Pozostaje liczy膰 na to, 偶e uda jej si臋 zrealizowa膰 ten cel, najlepiej okraszaj膮c sw贸j wyst臋p kolejnym z艂otym medalem.

kamil stoch sportowiec roku 2020

Kamil Stoch

Lata mijaj膮, a Kamil Stoch nie przestaje zadziwia膰. Zawodnik z Z臋bu w poprzednim sezonie po raz trzeci w karierze wygra艂 presti偶owy Turniej Czterech Skoczni, mimo i偶 organizatorzy nie u艂atwili mu tego zadania. Poza tym zaj膮艂 trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu 艢wiata, wygrywaj膮c 艂膮cznie cztery konkursy indywidualne w ca艂ym cyklu. W tym sezonie po raz kolejny miewa przeb艂yski geniuszu, jednak nale偶y spodziewa膰 si臋, 偶e najwy偶sz膮 form臋 szykuje na zbli偶aj膮ce si臋 IO, w kt贸rych zawalczy o kolejne kr膮偶ki w swojej bogatej kolekcji.

34-latek jak dot膮d dwukrotnie wygrywa艂 plebiscyt Przegl膮du Sportowego – w 2014 i 2017 roku. W roku 2013 i 2018 zajmowa艂 drugie miejsce, a rok temu by艂 trzeci, plasuj膮c si臋 za Robertem Lewandowskim i Ig膮 艢wi膮tek. Zdaniem bukmacher贸w jest jednym z g艂贸wnych faworyt贸w do tytu艂u Sportowca Roku 2021, jednak ma znacznie s艂absze notowania od „Lewego” i Anity W艂odarczyk.

Iga 艢wi膮tek 

iga swiatek sportowiec roku 2020

Tenisistka z Raszyna jest obecnie jedn膮 z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportsmenek. Pierwsza i jedyna jak dot膮d triumfatorka zawod贸w Wielkiego Szlema znad Wis艂y, niedawno zako艅czony sezon mia艂a co prawda nieco ubo偶szy w sukcesy, jednak na sta艂e zago艣ci艂a w czo艂owej „10” rankingu WTA i wzi臋艂a udzia艂 w turnieju Finals jako druga Polka w historii. Poza tym dosz艂a do 膰wier膰fina艂u Roland Garros i do 4. rundy Australian Open, Wimbledonu i US Open.

Rok temu Iga 艢wi膮tek zaj臋艂a drugie miejsce w tym plebiscycie. W obecnym po raz kolejny zaliczana jest do grona faworyt贸w, jednak wydaje si臋, 偶e ci臋偶ko b臋dzie jej powt贸rzy膰 sukces sprzed roku, tym bardziej, 偶e wielu fan贸w polskiego sportu by艂o rozczarowanych jej wyst臋pem na IO w Tokio. 20-latka ma jednak jeszcze wiele lat kariery przed sob膮 i niewykluczone, 偶e zdo艂a wygra膰 ten plebiscyt w przysz艂o艣ci.

Bartosz Zmarzlik

bartosz zmarzlik sportowiec roku kursy

Dwukrotny zwyci臋zca cyklu Grand Prix w obecnym sezonie musia艂 uzna膰 wy偶szo艣膰 Rosjanina Artioma 艁aguty i ostatecznie zaj膮艂 drugie miejsce w klasyfikacji generalnej IM艢. Zawodnik gorzowskiej Stali do艂o偶y艂 do tego srebrny medal Dru偶ynowych Mistrzostw 艢wiata, br膮zowy medal Dru偶ynowych Mistrzostw Polski. Zdoby艂 r贸wnie偶, po raz pierwszy w karierze, upragniony tytu艂 Indywidualnego Mistrza Polski.

Bartosz Zmarzlik wygra艂 plebiscyt „Przegl膮du Sportowego” w 2019 roku, co przez wielu uznane zosta艂o za prawdziw膮 sensacj臋. Rok temu zaj膮艂 w nim pi膮te miejsce, zdobywaj膮c w g艂osowaniu ponad 100 tysi臋cy punkt贸w. Nie ulega w膮tpliwo艣ci, 偶e 26-latek jest postaci膮, kt贸rej po prostu nie da si臋 lubi膰 i nale偶y spodziewa膰 si臋, 偶e w wy艣cigu o tytu艂 Sportowca Roku 2021 po raz kolejny zajmie miejsce w czo艂owej dziesi膮tce.

Wojciech Nowicki

Wojciech Nowicki kursy bukmacherskie

Z艂oty medalista Igrzysk Olimpijskich w Tokio w rzucie m艂otem. Wojciech Nowicki przez lata pozostawa艂 w cieniu Paw艂a Fajdka, ust臋puj膮c mu pola na wi臋kszo艣ci du偶ych imprez. W tym roku by艂 jednak przez ca艂y sezon w wybornej formie i do stolicy Japonii pojecha艂 jako g艂贸wny faworyt. Dzi臋ki rzutowi na 82,52 m, si臋gn膮艂 po z艂oty kr膮偶ek, zapisuj膮c si臋 na sta艂e w historii polskiego sportu. Z miejsca sta艂 si臋 r贸wnie偶 jednym z kandydat贸w do wygrania tytu艂u polskiego Sportowca Roku 2021.

Mimo wielkiego sukcesu, wydaje si臋 jednak, 偶e Bia艂ostoczanin nie ma wi臋kszych szans na zwyci臋stwo. Nie jest postaci膮 tak bardzo medialn膮 jak Anita W艂odarczyk czy wspomniany Pawe艂 Fajdek. Mimo to, wydaje si臋 by膰 murowanym kandydatem do zaj臋cia miejsca w czo艂owej „10”.

Sportowiec Roku 2021 – kursy bukmacherskie na pozosta艂ych kandydat贸w

Poza sportowcami z naszej listy kandydat贸w raczej trudno jest wskaza膰 kogo艣, kto m贸g艂by utrze膰 nosa faworytom. Wysokie notowania maj膮 jeszcze nasz najlepszy tenisista Hubert Hurkacz oraz mistrz 艣wiata z Oberstdorfu, Piotr 呕y艂a, jednak jest ma艂o prawdopodobne, by byli w stanie wyprzedzi膰 takich sportowc贸w jak Lewandowski, W艂odarczyk czy 艢wi膮tek. Niemniej, wy艣cig o miejsce w czo艂owej „10” najlepszych sportowc贸w roku zapowiada si臋 w tym roku na wyj膮tkowo pasjonuj膮co.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany.