mma
Stormin przed czasem
12.00
Obstaw wygraną Stormina przed czasem
Z cashbackiem 600 zł w Fortunie
Szuli przed czasem
26.00

Prime Show MMA – kursy i typy bukmacherskie

W sobotę, 9 lipca 2022 roku, w gdyńskiej Arenie, odbędzie się gala Prime Show MMA 2. Jeśli chcesz obstawiać galę Prime Show MMA 2? Kursy i typy bukmacherskie znajdziesz w dalszej części naszego artykułu. Polecamy m.in. analizę naszego typu na to, że Stormin wygra przed czasem.

Spis treści

Prime Show MMA – kursy i typy bukmacherskie

Rozwiń spis treści

Gdzie obstawiać zakłady na Prime MMA 2?

Zakłady bukmacherskie na Prime MMA 2 można obstawiać wyłącznie u operatora Fortuna. Prime MMA i bukmacher współpracują razem od początku istnienia tej federacji. Nowi klienci Fortuny mogą liczyć na ofertę powitalną, która składa się z trzech podstawowych bonusów. Oto one:

 • bonus cashback 600 PLN, 
 • freebet 20 PLN bez depozytu,
 • freebet 10 PLN (tylko dla osób, które zarejestrują się przez naszą stronę)
 • bonus od 2. depozytu o wartości do 200 PLN.

Ostatni z wymienionych bonusów o wartości 2100 PLN, dostępny jest dla graczy, którzy zarejestrują konto przez naszą stronę ze specjalnym kodem promocyjnym do Fortuny.

Jak obstawić Prime MMA 2 bez ryzka?

 • zarejestruj się przez link konto w Fortunie z naszym kodem EXTRA10
 • w zakładce Moje bonusy, kliknij „aktywuj bonus”
 • wpłać depozyt
 • obstaw zakład na walkę Prime MMA 2 (najlepiej za stawkę do 600 zł)
 • jeśli wygrasz możesz od razu wypłacić pieniądze, jeśli przegrasz w ciągu 24 h otrzymasz zwrot na konto w wysokości postawionej stawki – do 600 zł
 • bonusem musisz obrócić przed wypłatą, czyli postawić jeden zakład po dowolnym kursie

Prime MMA 2 kursy bukmacherskie 

Oto aktualizowane na bieżąco kursy bukmacherskie na Prime MMA 2:

Zawodnik 1KursZawodnik 2Kurs
Norman Parke1.14Grzegorz Szulakowski4.28
Bombardier1.35Stifler2.70
Dominika Rybak1.42Klaudia Kapuśniak2.46
Adam Soroko4.42Tybori1.13
Jan Patecki2.13Bagietka1.56
Jaś Kapela2.92Skolim1.30
Maciej Rataj2.25Vandal1.50
HeCmAn4.02Ambro1.16
Millu1.60Mikołaj Jędruszczak2.06
Ztrolowany1.45Mielonidas2.37
Goryl2.70Kajmano1.35
Prime Show MMA 2 – kursy bukmacherskie 08.07.2022

Stormin’ vs Szuli – typy bukmacherskie

Piekielnie ciekawie zapowiadająca się walka, jeśli weźmiemy pod uwagę względy czysto sportowe. Zobaczymy w niej dwóch w pełni profesjonalnych zawodników mieszanych sztuk walki, z dużym bagażem doświadczeń i występami w KSW na koncie. Niemniej, dość zdecydowanym faworytem wydaje się być Irlandczyk z Północy. Mimo iż w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy występował głównie na galach freakowych, cały czas był aktywny, w przeciwieństwo do „Szuliego”, który ostatnią walkę stoczył pod koniec 2019 roku. Ponadto, Parke jest fighterem wyraźnie bardziej doświadczonym – stoczył 3 razy więcej profesjonalnych pojedynków od swojego najbliższego rywala. Tym samym, typuję pewną wygraną Stormin’a.

Nasz typ: wygrana Stormina przed czasem- kurs 2.00 @Fortuna

Norman „Stormin'” Parke – sylwetka

Norman Parke to zawodnik doświadczony, który ma na koncie występy na topowych galach mieszanych sztuk walki, na czele z UFC i KSW. Do historii polskiego MMA przeszedł jego tryptyk z Mateuszem Gamrotem (20-1, 7 KO, 5 Sub). Jego rekord w mieszanych sztukach walki to 29 zwycięstw (5 KO, 12 Sub), 7 porażek, remis i walka uznana jako no contest. Stylem przewodnim Irlandczyka jest judo – specjalizuje się przede wszystkim w walce w parterze. „Stormin” ma 34 lata, 180 cm wzrostu i 183 cm zasięgu.

Grzegorz „Szuli” Szulakowski – sylwetka

Grzegorz Szulakowski w ostatnich latach zajmował się przede wszystkim trenowaniem zawodników federacji Fame MMA. Swój ostatni oficjalny pojedynek stoczył w grudniu 2019 roku. Przegrał wówczas w 1. rundzie z Shamilem Musaevem (14-0-1, 8 KO, 2 Sub) i była to dla niego trzecia przegrana z rzędu w KSW, przez co federacja nie przedłużyła z nim kontraktu. Profesjonalny rekord „Szuliego” to 9 wygranych (2 KO, 5 Sub) i 4 porażki. Zawodnik olsztyńskiego Arrachionu ma 35 lat, 180 cm wzrostu i 182 cm zasięgu ramion.

Bombardier – Stifler typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Bombardier
Bombardier
Kurs 1.35
Kurs 2.70
Szanse 72%
Szanse 28%
Stifler
Stifler
Obstaw, że walka zakończy się w 1. rundzie

Jeden z głównych pojedynków tej gali, który został ogłoszony jako pierwszy. Nie jest tajemnicą, że pojedynek ten będzie miał swojego zdecydowanego faworyta w osobie Serigne Ousmane Dia. Senegalczyk to prawdziwy olbrzym, który przez lata osiągał sukcesy w tamtejszej odmianie zapasów. Ma na koncie również trzy występy w MMA, z których dwa wygrał. Mimo iż jest zdecydowanie starszy i mniej mobilny od Stiflera, wydaje się, że przewaga masy, siły i doświadczenia powinny zapewnić mu szybką wygraną nad gwiazdorem „Warsaw Shore”. Obstawiam, że „Bombardier” wygra ten pojedynek przez KO/TKO w 1. rundzie. 

Nasz typ: walka zakończy się w 1. rundzie – kurs 1.67 @Fortuna

Serigne Ousmane Dia – sylwetka

„Bombardier” to legenda senegalskich zapasów i jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w tym kraju. 45-latek od 2018 roku występuje na galach MMA. Zaliczył, póki co, trzy pojedynki, z których dwa wygrał. Jego jedynym pogromcą był Mariusz Pudzianowski (16-7, 11 KO), który posłał go na deski w 18. Sekundzie pojedynku na gali KSW 64. Senegalczyk to prawdziwy olbrzym – ma 198 cm wzrostu, 200 cm zasięgu i waży ponad 150 kg.

Damian Zduńczyk – sylwetka

Damian Zduńczyk, lepiej znany jako „Stifler” z Warsaw Shore, zanotował do tej pory jeden oficjalny pojedynek na zasadach mieszanych sztuk walki. Na gali Fame MMA 7 został szybko poddany przez Pawła „Popka” Mikołajuwa (4-5, 3 KO, 1 Sub). 31-latek miał stoczyć pojedynek na pierwszej gali Prime, jednak jego rywal, Adam Soroko, ostatecznie wycofał się z niejasnych przyczyn. „Stifler” ma 190 cm wzrostu i waży ponad 90 kilogramów. Trenuje w poznańskim Ankosie.

Dominika Rybak – Klaudia Kapuśniak – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Dominika Rybak
Dominika Rybak
Kurs 3.00
Kurs 5.00
Szanse 33%
Szanse 20%
Klaudia Kapuśniak
Klaudia Kapuśniak
Dominika Rybak wygra na punkty / przez decyzję tech.

Pojedynek na zasadach K-1 w małych rękawicach. Zobaczymy w nim dwie debiutantki, dla których jednak sport nie jest czymś zupełnie obcym. Niemniej, faktem jest, że bardzo niewiele wiadomo na temat umiejętności i treningów Klaudii Kapuśniak. Z kolei Dominika Rybak na pewno przygotowuje się do swojego debiutu od miesięcy, trenując BJJ i MMA w znanych klubach. Obstawiam, że doświadczenie i umiejętności wyniesione z treningów z najlepszymi zaprocentuje i zapewni jej wygraną w tym starciu.

Nasz typ: wygrana Dominiki Rybak na punkty lub przez techniczną decyzję – kurs 3.00 @Fortuna

Dominika Rybak – sylwetka

Występ 19-latki jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej gali – ma w końcu znacznie ponad milion obserwujących na Tik Toku. Swoje umiejętności w mieszanych sztukach walki doskonali już od pewnego czasu – trenuje w szczecińskich Berserkerach – jednym z najlepszych klubów w Polsce. Znacznie dłużej doskonali swoje umiejętności w BJJ, co również może dodać jej pewności siebie w tym starciu. Ma dobre warunki fizyczne – mierzy 170 cm wzrostu.

Klaudia Kapuśniak – sylwetka

21-latka z Rybnika dołączyła do karty walk Prime Show MMA 2 jako ostatnia. Na co dzień działa aktywnie na Youtubie i Instagramie. Chociaż w jej mediach społecznościowych ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na temat jej doświadczenia w sportach walki, jasne jest, że sport nie jest jej obcy – jako nastolatka trenowała rzut oszczepem w RMKS-ie Rybnik. Informacje na temat jej warunków fizycznych poznamy wkrótce.

Soroko vs Tybori – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Soroko
Soroko
Kurs 4.42
Kurs 1.13
Szanse 17%
Szanse 83%
Tybori
Tybori
Obstaw mniej niż 2,5 rundy

Starcie to odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Chociaż przewaga warunków fizycznych będzie po stronie Adama Soroko, wydaje się, że większe szanse na triumf ma Tybori, który od dłuższego czasu doskonali swoje umiejętności w sportach walki pod okiem słynnego Przemysława Szyszki. 28-latek przeważa nad swoim rywalem nie tylko doświadczeniem, ale również siłą uderzenia. Wydaje się również mocniejszy mentalnie – jego rywal jeszcze nie do końca radzi sobie z nagłą popularnością. Tym samym, obstawiam wygraną Tyboriego, a także zakład na to, że walka potrwa mniej niż 2,5 rundy.

Nasz typ: liczba rund – mniej niż 2,5 – kurs 1.35 @Fortuna

Adam Soroko – sylwetka

Adam Soroko popularność zyskał za sprawą występów na gali The War 3 i wywiadu po stoczonym pojedynku. Olsztynianin spędził 10 lat w więzieniu i obecnie stara się ułożyć sobie życie na nowo, już na wolności. Za sprawą ogromnej rozpoznawalności jaką zyskał, upomniała się po niego federacja Prime Show MMA, która włączyła go do karty walk lutowej gali. Jego walka, z nie do końca jasnych przyczyn, ostatecznie nie doszła do skutku. Włodarze tej federacji postanowili dać mu jednak kolejną szansę. 29-letni Soroko ma znakomite warunki fizyczne – mierzy 200 cm wzrostu. Do tej pory występował w dywizji półciężkiej.

Paweł „Tybori” Tyburski – sylwetka

Powoła duetu braci bliźniaków stoczy swój drugi pojedynek dla federacji Prime MMA. Paweł Tyburski, bo o nim mowa, uznawany jest za jednego z najbardziej uzdolnionych polskich freak fighterów. Do tej pory walczył wyłącznie z rywalami z wysokiej półki – wygrał z Arkadiuszem Tańculą (5-1, 2 KO) i Łukaszem Lupą (2-3, 2 KO). Ma na koncie również wygrany pojedynek bliźniaków, który stoczył u boku swojego brata Piotra. Jego rekord uzupełnia porażka z Gabrielem „Arabem” Al-Sulwim (3-0, 1 KO). Paweł Tyburski ma 28 lat, 193 cm wzrostu i 195 cm zasięgu ramion.

Piotr Kałuski – Polish Zombie – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Piotr Kałuski
Piotr Kałuski
Kurs 3.21
Kurs 1.25
Szanse 22%
Szanse 78%
Skolim
Skolim
Kałuski wygra - obstaw w Fortunie

Przysłowiowy pojedynek Dawida z Goliatem, a jednocześnie freak fight w najbardziej klasycznym wydaniu. Obydwu zawodników dzieli aż 70 kilogramów wagi i przeszło 30 cm wzrostu. Równie duże dysproporcje dotyczą doświadczenie, jednak ten element przemawia akurat na korzyść Marcina Wrzoska, który jest w pełni profesjonalnym zawodnikiem MMA. Wydaje się jednak, że samo doświadczenie może okazać się niewystarczające, tym bardziej, że „Ochroniarz Oszusta z Tindera” jest bardzo dobrze zbudowany i nie powinien mieć większych problemów z poruszaniem się w klatce. Obstawię więc wygraną underdoga, po atrakcyjnym kursie.

Nasz typ: wygrana Piotra Kałuskiego – kurs 3.21 @Fortuna

Piotr Kałuski – sylwetka

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników tej gali. Rozpoznawalność zdobył za sprawą pracy dla niejakiego Simona Levieva, o którym nakręcono program dokumentalny na Netfliksie. Jak sam twierdzi, nagła „sława” bardzo źle wpłynęła na jego psychikę i utrzymuje, że nie zdawał sobie sprawy z nielegalności procederu prowadzonego przez jego szefa. Wyróżniają go niesamowite warunki fizyczne – ma 208 cm wzrostu i waży ponad 100 kilogramów.

Marcin „The Polish Zombie” Wrzosek – sylwetka

Były mistrz KSW w kategorii piórkowej i półfinalista amerykańskiego programu The Ultimate Fighter. 34-letni Marcin Wrzosek to bez dwóch zdań jeden z lepszych polskich zawodników w niższych kategoriach wagowych. Jego profesjonalny bilans w MMA to 14-7 (5 KO, 3 Sub). Ma na koncie również przegrany pojedynek bokserski z „Don Kasjo”, który kosztował go kontrakt z KSW. „The Polish Zombie” ma 175 cm wzrostu i 178 cm zasięgu. 

Pacio – Bagietka – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Pacio
Pacio
Kurs 2,13
Kurs 1.56
Szanse 42%
Szanse 58%
Bagietka
Bagietka
Bagietka wygra - obstaw w Fortunie

Pojedynek w jednej z niższych kategorii wagowych pomiędzy dwoma debiutantami. Dzieli ich duża różnica wieku, a także, najprawdopodobniej, również ilość wypitego w życiu alkoholu. W tej drugiej statystyce przewodzi oczywiście „Bagietka”, który swego czasu prowadził tzw. drunk streamy. Mimo iż kondycja z pewnością nie będzie mocną stroną streamera zaprzyjaźnionego z ekipą Xayoo, wydaje się, że ma on spore szanse na zakończenie tego pojedynku na swoją korzyść, z racji tego, że miał już okazję trenować sporty uderzane.

Nasz typ: wygrana Bagietki – kurs 1.56 @Fortuna

Jan „Pacio” Patecki – sylwetka

„Pacio” to cieszący się sporą popularnością młody youtuber. Na największym na świecie serwisie streamingowym subskrybuje go ponad 300 tysięcy użytkowników, a kolejne 100 tysięcy śledzi go na Instagramie. Dużo imprezuje ze swoimi znajomymi, więc należy spodziewać się, że mimo młodego wieku może mieć problemy z kondycją. Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat jego doświadczenia w sportach walki.

Michał „Bagietka” Gorzelanczyk – sylwetka

Michael Bagietka to popularny twitchowy streamer. Popularność zyskał w dużej mierze za sprawą wstawiennictwa Xayoo i Japczana, którzy mają za sobą występy na galach High League i Fame MMA. Co ciekawe, „Bagietka” miał wystąpić na owianej złą sławą gali Royal Division, jednak ostatecznie wydarzenie to zostało przerwane przez policję. Wydaje się jednak, że zdobyte podczas przygotowań doświadczenie nie musi pójść na marne.

Jaś Kapela – Skolim – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Jaś Kapela
Jaś Kapela
Kurs 2.92
Kurs 1.30
Szanse 27%
Szanse 73%
Skolim
Skolim
Skolim wygra - obstaw w Fortunie

Starcie w jednej z niższych kategorii wagowych z wyraźnym faworytem w osobie debiutującego w MMA Konrada Skolimowskiego. Aktor znany z seriali TVP od lat wyciska na siłowni, a do tego trenuje również boks i karate. Chociaż jego rywal dał się poznać w swoim debiucie z bardzo dobrej strony, to przewaga młodości, warunków fizycznych i doświadczenia w sportach walki może dać wygraną w tym pojedynku „Skolimowi”, prawdopodobnie przed czasem.

Nasz typ: wygrana Skolima przed czasem – kurs 1.55 @Fortuna

Jaś Kapela – sylwetka 

Jaś Kapela był autorem największej niespodzianki na gali Prime Show MMA. W swoim debiucie nie dał żadnych szans Ziemotowi Kossakowskiemu, którego obalił i wykończył w dosiadzie. 38-letni poeta i pisarz znany jest ze skrajnie lewicowych poglądów.  Szerszą rozpoznawalność zdobył za sprawą udziału w jednym z odcinków programów „Hejt Park”. Mieszane sztuki walki trenuje od kilku miesięcy.

Konrad Skolimowski – sylwetka

Chociaż sporty walki nie są dla gwiazdora serialu „Barwy Szczęścia” nowością, na gali Prime Show MMA 2 zaliczy dopiero pierwszy oficjalny pojedynek w mieszanych sztukach walki. 26-latek znany jest z konserwatywnych poglądów więc wydaje się, że będzie idealnym rywalem dla Kapeli. Jest od niego wyraźnie wyższy (176 cm) i niewykluczone, że będzie musiał zbijać wagę do tego pojedynku.

Maciej Rataj – Vandal – typy bukmacherski

Prime MMA 2
Maciej Rataj
Maciej Rataj
Kurs 2.25
Kurs 1.50
Szanse 35%
Szanse 65%
Vandal
Vandal
Rataj wygra - obstaw w Fortunie

Starcie zawodników, których dzieli 12 lat i dość duża różnica w doświadczeniu. Bukmacherzy oceniają jednak ich szanse na bardzo zbliżonym poziomie. Obydwaj dysponują zbliżonymi warunkami fizycznymi – mierzą po ok. 190 cm wzrostu. Motywacją „Vandalka” będzie z pewnością chęć pokazania się z jak najlepszej strony po niespodziewanej porażce z „Kuba Postem” (1-1). Więcej atutów w tym starciu wydaje się jednak mieć Maciej Rataj, dla którego będzie to już czwarty pojedynek w klatce, a przy tym powinien przeważać nad swoim rywalem siłą fizyczną. Dlatego też obstawię wygraną gwiazdora programu „Eks na plaży”.

Nasz typ: wygrana Macieja Rataja – kurs 1.80 @Fortuna

Maciej Rataj – sylwetka

31-latek stał się rozpoznawalny za sprawą występu w programie „Ex na plaży”. Dzięki popularności dostał swoją szansę na galach freakowych. Począwszy od debiutu na gali Fame MMA 6 w marcu 2020 roku, stoczył łącznie trzy pojedynki, z których 2 przegrał (za każdym razem przez poddanie) i 1 wygrał, pozostawiając w pokonanym polu Sebastiana „Ztrolowanego” Nowaka (3-1, 3 KO). Maciej Rataj mierzy 191 cm. Występuje w wadze ciężkiej.

Mikołaj „Vandalek” Rdzanek – sylwetka

„Vandalek” trafił do karty walk Prime Show MMA 2 na ostatnią chwilę w miejsce Damiana Grafa. 19-latek ma już za sobą debiut w formule MMA. Podczas gali Fame MMA 9, po zaciętym pojedynku, nie sprostał Kubie Postaremczakowi, co było jedną z większych niespodzianek tej gali. Mikołaj Rdzanek ma bardzo dobre warunki fizyczne na tę dyscyplinę – mierzy 190 cm wzrostu i ma zasięg wynoszący 191 cm. Trenował pod okiem Grzegorza Szulakowskiego.

HeCmAn – Ambro – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
HeCmAn
HeCmAn
Kurs 8.00
Kurs 1.45
Szanse 12%
Szanse 70%
Ambro
Ambro
Wygrana przed czasem dla Ambro

Przysłowiowy „pojedynek Dawida z Goliatem” – obydwu fighterów dzieli ponad 30 cm wzrostu, a do tego HeCmAn waży przeszło dwa razy więcej od „Ambro”. „HeCmAn” wyróżnia się nieprzecietnymi warunkami fizycznymi – ma 197 cm wzrostu, a w swoim ostatnim pojedynku ważył ok. 170 kilogramów. Ogromna masa przysparza mu jednak sporo problemów kondycyjnych, co było widać w pojedynku ze „Ztrolowanym” (3-1, 3 KO). Podczas tej samej gali „Ambro” pokazał moc, pokonując przez duszenie Adriana Ciosa (1-2, 1 Sub). Obstawiam, że bardziej doświadczony i znacznie mocniejszy kondycyjnie Dawid Ambroziak zakończy to starcie na swoją korzyść.

Nasz typ: wygrana Ambro przed czasem – kurs 1.50 @Fortuna

Dawid „Ambro” Ambroziak – sylwetka

Popularny „Ambro” swój debiut w mieszanych sztukach zaliczył na legendarnej pierwszej gali Fame MMA, w czerwcu 2018 roku. Pokonał wówczas Dawida Ozdobę (0-3). Na koncie ma jeszcze wygrane z Maciejem Szewczykiem (0-3) i Adrianem Ciosem (1-2, 1 Sub). Przegrywał za to Piotrem Szczurkiem (1-0) i Kasjuszem Życińskim. Z tym ostatnim przegrał na punkty w pojedynku bokserskim. Dawid Ambroziak ma 176 cm wzrostu i 175 cm zasięgu. 32-latek walczył do tej pory w kategorii średniej.

Jakub „HeCmAn” Rygiel – sylwetka

23-latek z Poznania znany jest z występów na kontrowersyjnych galach „na liście” – Punchdown. Dzięki znakomitym warunkom fizycznym szybko zyskał popularność. W przeszłości uprawial rzut dyskiem, do którego był naturalnie predysponowany. Ma za sobą debiut w MMA, jednak jak wiadomo nie był on udany – starcie ze znacznie mniejszym, ale bardziej doświadczonym Sebastianem Nowakiem skończył na deskach. Mimo iż posiada, jak wydawać by się mogło, świetne warunki fizyczne, ma spore problemy z wydolnością.

Millu vs Mikołaj Jędruszczak – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Millu
Millu
Kurs 1.60
Kurs 2.06
Szanse 60%
Szanse 40%
Mikołaj Jędruszczak
Mikołaj Jędruszczak
Millu wygra - obstaw w Fortunie

Starcie dwóch debiutantów, którzy znani są z udziału w popularnych formatach telewizyjnych. Bukmacherzy oceniają szanse obydwu fighterów na podobnym poziomie, co nie powinno specjalnie dziwić – żaden z nich nie ma na koncie oficjalnego pojedynku, a do tego obydwaj mają bardzo zbliżone warunki fizyczne i są związani ze światem sportu. Osobiście, skłaniam się jednak ku wygranej Mateusza Mila, który powinien mieć przewagę siły, z racji tego, że od wielu lat trenuje na siłowi, a do tego będzie mógł liczyć na wsparcie trójmiejskiej widowni.

Nasz typ: wygrana Milla – kurs 1.60 @Fortuna

Mateusz Mil – sylwetka

Mateusz Mil znany jest przede wszystkim z udziału w programach „Top Model” i „Hotel Paradise”. Prowadzi również konto na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 200 tysięcy osób. Mieszkaniec Gdańska na co dzień pracuje jako trener personalny, więc wysiłek fizyczny nie jest mu obcy. Co istotne, w przeszłości trenował boks, więc powinien mieć solidne podstawy techniczne i kondycyjne. 27-latek ma 188 cm wzrostu.

Mikołaj Jędruszczak – sylwetka

29-letni Torunianin ma na koncie niemałe sukcesy jako tenisista, w tym medale mistrzostw Polski. Trafił również na 924. miejsce światowego rankingu singlistów. Szerszej publiczności znany jest przede wszystkim z udziału w programach „Love Island. Wyspa Miłości” i „Taniec z Gwiazdami”. Realizuje się również jako fotomodel. Podobnie jak jego rywal ma 188 cm wzrostu.

Ztrolowany – Mielonidas – typy bukmacherskie

Prime MMA 2
Ztrolowany
Ztrolowany
Kurs 1.45
Kurs 2.67
Szanse 64%
Szanse 36%
Mielonidas
Mielonidas
Ztrolowany wygra - obstaw w Fortunie

Starcie w kategorii ciężkiej. Zobaczymy w nim dwóch doświadczonych, jak na freakowe realia, zawodników. „Ztrolowany”, po dłuższej przerwie od występów, w znakomitym stylu pokonał znacznie większego od siebie „HeCmAna”, obnażając braki rywala w kondycji i umiejętnościach. „Mielonidas” z kolei notuje ostatnio słabszą serię walk, jednak należy wziąć pod uwagę, że walczył z mocnymi rywalami. Obydwaj zawodnicy trenują już od dłuższego czasu, więc możemy być pewni, że czeka nas bardzo ciekawe starcie, które najpewniej zakończy się przed czasem. Typuję, że padnie ono łupem znacznie młodszego „Ztrolowanego”, który na poprzedniej gali Prime pokazał, że mimo przerwy w startach nie próżnował, a do tego wyraźnie góruje nad rywalem warunkami fizycznymi.

Nasz typ: wygrana Ztrolowanego – kurs 1.45 @Fortuna

Sebastian „Ztrolowany” Nowak – sylwetka

23-letni „Ztrolowany” swoje pierwsze starcie w MMA zanotował na premierowej gali Fame MMA w 2018 roku. Od tamtej pory stoczył 4 pojedynki, z których 3 wygrał. Jego jedynym pogromcą do tej pory był Maciej Rataj (1-2), z którym przegrał na punkty. Ma bardzo dobre warunki fizyczne – mierzy 192 cm. Dysponuje również mocnym uderzeniem, o czym świadczą 3 nokauty na jego koncie. Trenuje w jednym z najlepszych gymów w kraju – w poznańskim Czerwonym Smoku.

Marcin „Mielonidas” Makowski – sylwetka

41-letni „Mielonidas” ma również miał okazję szkolić się pod okiem fachowców z Czerwonego Smoka. Jego największym do tej pory sukcesem w MMA jest wygrana w debiucie nad faworyzowanym Patrykiem „Kizem” Wozińskim (0-1). Jego rekord uzupełniają porażki przez nokaut z mocnymi rywalami – Łukaszem Lupą (2-3, 2 KO) i Mateuszem „Muranem” Murańskim (4-1, 1 KO). Członek Pompa Team ma 180 cm wzrostu.

Goryl – Kajmano – typy

Pojedynek dwóch początkujących zawodników MMA w formule bokserskiej w małych rękawicach. Obydwaj są zawodnikami o dobrych warunkach fizycznych – „Goryl” walczy w dywizji ciężkiej, a „Kajmano” w półciężkiej. Bukmacherzy dużo większe szanse dają drugiemu z nich i patrząc na ich dotychczasowe dokonania w mieszanych sztukach walki nie powinno to dziwić. Polecam więc typować wygraną Kacpra „Kajmano” Kabary, prawdopodobnie przed czasem.

Nasz typ: wygrana Kajmano na punkty – kurs 1.55 @Fortuna

Prime MMA 2 – karta walk

Należy spodziewać się, że docelowo w karcie walk Prime Show MMA 2 znajdzie się około 10 walk. Na chwilę obecną, potwierdzono udział następujących zawodników:

 • Stormin’ (29-7-1, 5 KO, 12 Sub) – Szuli (9-4, 2 KO, 4 Sub)
 • Bombardier (2-1, 2 KO) – Stifler (0-1)
 • K-1: Dominika Rybak (0-0) – Klaudia Kapuśniak (0-0)
 • K-1: Adam Soroko (0-0) – Tybori (2-1, 2 KO)
 • The Polish Zombie (14-7, 5 KO, 3 Sub) – Piotr Kałuski (0-0)
 • Pacio (0-0) – Bagietka (0-0)
 • Jaś Kapela (1-0, 1 KO) – Konrad Skolimowski (0-0)
 • Maciej Rataj (1-2) – Vandalek (0-1)
 • HeCmAn (0-1) – Ambro (3-1, 2 Sub)
 • Mateusz Mil (0-0) – Mikołaj Jędruszczak (0-0)
 • Ztrolowany (3-1, 3 KO) – Mielonidas (1-2, 1 KO)
 • Boks: Goryl (0-0) – Kajmano (0-0)

Prime Show MMA 2 – gdzie oglądać?

Transmisję z gali Prime MMA Show 2 można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu pay-per-view na stronie PRIMEMMA.TV. Ceny dostępu nie zostały jeszcze ustalone, jednak należy spodziewać się, że koszt podstawowej subskrypcji wyniesie około 30 PLN.

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.