Oferty dopasowane do Twoich potrzeb

Wyświetlasz wszystkie 43 oferty od 14 legalnych bukmacherów.

Fortuna
100% od 2. depozytu do 2000 2100 zł
Superbet
Freebet 0 34 zł
Betcris
Freebet 0 50 zł
Betcris
Freebet 50 zł
Betters
Freebet 20 30 zł
STS
Zakład bez ryzyka 100 zł
STS
Bonus 50% do 700 zł od 3. wpłaty
STS
Bonus 50% do 500 zł od 2. wpłaty
STS
Bonus 100% do 300 zł od 1. wpłaty
LV BET
Zakład bez ryzyka 333 zł
eWinner
Zakład bez ryzyka 100 110 zł
PZBuk
Freebet 50 zł
eWinner
Voucher na pakiet SPORT w C+Online
Totolotek
Freebet 0 25 zł
Fuksiarz
Pakiet Polsat Box Go Sport
Betcris
Zakład bez ryzyka 500 zł
forBET
Cashback 1000 1280 zł
TOTALbet
Freebet 30 35 zł
Superbet
20 PLN za pobranie aplikacji
Betters
Zakład bez ryzyka 700 zł
Fortuna
Freebet 20 zł za rejestrację
Fortuna
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Superbet
Zakład bez ryzyka 1300 zł
STS
Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
STS
20 zł na sporty wirtualne
forBET
Bonus od 2. depozytu do 2000 zł
eWinner
Bonus 50 proc. od 2. wpłaty do 500 zł
TOTALbet
Zakład bez ryzyka 200 zł
TOTALbet
Bonus 100% od wpłaty do 5000 zł
PZBuk
Cashback 1000 zł
Totolotek
100% od depozytu do 500 zł
LV BET
Freebet bez depozytu 20 zł
LV BET
Freebet 0 20 zł
LV BET
Bonus 3000 zł za dwie wpłaty
Superbet
200 zł od pierwszego depozytu
Fuksiarz
Cashback 50% do 500 zł
Noblebet
Bonus 100% od 1. wpłaty do 1250 zł
Noblebet
Frebet 0 25 zł
Noblebet
Bonus 50% od 2. wpłaty do 1000 zł
Noblebet
Bonus 20 zł za pierwszy zakład w aplikacji
Noblebet
Bonus dla kibiców Widzewa 50 zł
Noblebet
Bonus 100% do 250 zł na sporty wirtualne
Etoto
Bonus 200% od wpłaty do 200 zł

Piotr Szewczun

Bonusy i promocje bukmacherskie 2022

Chyba każdy, kto posiada konto w zakładach bukmacherskich zgodzi się ze stwierdzeniem, że dodatkowe środki od zakładów wzajemnych znacznie ułatwiają grę, pozwalają na lepsze poznanie jak funkcjonuje dany serwisu i nierzadko dają możliwość skorzystania z opcji, których nie bylibyśmy odważni wypróbować grając za własne pieniądze. Czym zatem są bonusy bukmacherskie i jakie są ich rodzaje? Przeczytajcie nasz poradnik, on ułatwi Wam korzystanie z wyszukiwarki bonusów, a dzięki temu znajdziecie najlepsze promocje bukmacherskie.

Jak otrzymać najlepsze bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie na start to jeden z najważniejszych elementów, jakie bierzemy pod uwagę w momencie zakładania konta w wybranej firmie oferującej obstawianie meczów.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy jest weteranem zakładów i nie każdy wie która oferta jest dla niego najlepsza i z której powinien w danym momencie skorzystać. Dlatego na naszej stronie postanowiliśmy uporządkować kwestię bonusów bukmacherskich raz na zawsze i dzięki niektórym funkcjom doradzimy Ci, która z dostępnych promocji bukmacherskich będzie dla Ciebie najlepsza lub najbardziej korzystna. Jeśli chcesz w pełni zrozumieć zasady ofert i kwestię poruszania się po naszym serwisie, czytaj dalej, a my postaramy się podać wszystkie informacje, aby dostępne w zakładach wzajemnych bonusy bukmacherskie były dopasowane do Twoich potrzeb.

Przede wszystkim skupiliśmy się na nowych graczach, bo to do nich zazwyczaj kierowane są promocje bukmacherskie na start. Nie oznacza to jednak, że jeśli już masz konto bukmacherskie i grasz regularnie z zakładach to zawarte tu informacje będą dla Ciebie nieprzydatne. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ pisząc nowi gracze mamy na myśli osoby, które nie mają jeszcze konta u danego bukmachera, więc być może jeśli grałeś dotychczas w np. STS to znajdziemy dla Ciebie równie korzystną ofertę bonusową w innej firmie.

Rekomendowane bonusy bukmacherskie na start

Nasz serwis działa trochę na zasadzie znanych porównywarek cenowych. Jeśli założyłeś konto w jednym serwisie bukmacherskim to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć w innym. Zawsze będziesz mógł wyszukiwać najlepsze kursy i najwyższe promocje bukmacherskie mając kilka opcji do wyboru.

A jeśli nie masz czasu w tej chwili, aby skorzystać z naszej wyszukiwarki, zobacz rekomendowane przez nas bonusy – w naszej ocenie najlepsze pod względem wysokości oraz wymogu obrotu.

🏆 Najwyższy cashback bez wymogówSTS
🏆 Najwyższy cashback bez obrotuPZBuk
🏆 Najwyższy pakiet bonusówTOTALbet
🏆 Najwyższy zakład bez ryzykaFortuna
Najwyższe bonusy bukmacherskie 2022
🏆 Najwyższe freebetyBetcris
🏆 Pakiet bonusów z łatwym obrotemFortuna
🏆 Najlepszy bonus w aplikacjiNoblebet
🏆 Najlepsze bonusy do wyboruforBET
Najlepsze bonusy bukmacherskie 2022

Czym jest bonus powitalny bukmachera online?

Jak większość z Was już zapewne wie, bonus powitalny to pierwsza oferta z jaką spotykamy się jako użytkownicy zaraz po zarejestrowaniu nowego konta. Jest też najczęściej najwyższą promocją, z której możemy skorzystać nie tylko na początku, ale i w kolejnych etapach działalności. Dlatego naszym zdaniem trzeba odpowiednio dobrać bonus powitalny, aby postarać się osiągnąć jak najwięcej korzyści. Właśnie ze względu na to, że bukmacherzy najczęściej najbardziej hojni są w początkowym okresie naszej aktywności na stronie to dlatego powinno się zakładać konto tam gdzie ta promocja jest najwyższa i również wykorzystać pełni jej możliwości, czyli jeśli promocja wynosi 100% do 1000 zł to jeśli mamy takie możliwości finansowe to najlepiej wpłacić pełną sumę, ponieważ drugi depozyt nie będzie już premiowany, a jeśli bonus powitalny jest zakładem bez ryzyka to również najlepiej wykorzystać do do końca. 

Bonusy bukmacherskie 2022 – rodzaje:

Podzieliliśmy dostępne bonusy bukmacherskie według trzech głównych kategorii, dopasowanych do potrzeb graczy. Bonusy bukmacherskie to: 

Poniżej znajdziesz opis różnic między nimi i informacje czym charakteryzuje się wybrana promocja bukmacherska i kiedy z niej korzystać.

Bonusy od depozytu, czyli od wpłaty

Z nim najczęściej spotykamy się na starcie przygody z bukmacherką. Bonus od depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, z której najczęściej korzystają zakłady wzajemne na całym świecie. Idea jest niezwykle prosta, ponieważ polega na tym, że zazwyczaj otrzymujesz w środkach bonusowych równowartość swojej pierwszej wpłaty.

Promocje bukmacherskie tego typu są tymi, w których bukmacherzy są najbardziej hojni, więc przy wysokiem wpłacie istnieje możliwość otrzymania kilku tysięcy od bukmachera. Oczywiście dochodzą do tego wymogi obrotu, o których wspominamy w dalszej części, ale mimo wszystko to wciąż atrakcyjna promocja u bukmachera, bo która firma na polskim rynku daje ot tak szansę na uzyskania dodatkowej kasy.

Bonusy od wpłaty mogą się od siebie różnić pod kilkoma względami. Po pierwsze nie zawsze zakłady wzajemne przyznają graczom równowartość depozytu, czasami jest to połowa wpłaty lub też 75%. Zazwyczaj niższe premie dotyczą drugiego i trzeciego zasilenia konta. I to jest właśnie ta druga różnica, najczęściej bukmacherzy ograniczają się do bonusu od pierwszej wpłaty, ale niektórzy na pierwszej nie poprzestają i przyznają jeszcze kasę promocyjną za kolejne depozyty.

Zwróć uwagę na kwoty ogólne promocji i to zazwyczaj stanowi podpowiedź czy promocja bukmacherska dotyczy pierwszej wpłaty czy większej liczby depozytów. Im wyższa kwota ogólna promocji tym większe szanse, że nie tylko pierwszy depozyt jest brany pod uwagę w warunkach promocji.

Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu (freebety)

Bonusy bukmacherskie bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany przez graczy. Jest atrakcyjny ze względu brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania wygranej bez wkładu własnych pieniędzy. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie, bo nie jest to korzystna opcja dla bukmacherów. Zazwyczaj wymagany jest obrót takim freebetem na określonych warunkach.

Bonus przyznawany jest automatycznie lub po ewentualnym poinformowaniu bukmachera o chęci jego otrzymania (niektórzy bukmacherzy wymagają wysłania e-maila o chęci aktywacji takiego bonusu. To, ile otrzymamy i na jakich warunkach, zależy od danego bukmachera.

Zakład bez ryzyka, znany jako cashback

Bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu, znany jest również pod nazwą zakład bez ryzyka.

Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu często stosowany jest w ramach promocji powitalnych. Jego działanie polega na tym, że po założeniu konta i wpłaceniu środków pewna zaproponowania przez bukmachera kwota jest kwotą, której nie możesz stracić. Jak to możliwe? Całość oparta jest na zasadzie, w której jeśli Twój pierwszy zakład zagrany na stronie bukmachera okaże się przegrany to bukmacher nie potrąci wysokości stawki z Twojego konta. W sytuacji, w której uda się się trafić za pierwszym razem otrzymasz pełną kwotę wygraną, więc zakład bez ryzyka jest tak naprawdę ubezpieczeniem pierwszej porażki.

Pozwoli Ci nie zrażać się do zakładów wzajemnych w przypadku niepowodzenia, dlatego też nazywany jest zakładam bez ryzyka, ponieważ pozwala Ci nie ponosić żadnego ryzyka utraty pieniędzy. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że kwota promocji ustalona jest przez bukmachera, więc nie dojdzie do takiej sytuacji, w której stawiasz np. 1000 zł i liczysz na taki zwrot.

Bonusy bukmacherskie – warunki obrotu

Ostatnia opcja porządkowania bonusów wedle Twoich preferencji dotyczy stopnia trudności wymagań obrotu. Jeśli jesteś użytkownikiem, który posiada już konto bukmacherskie to wiesz zapewne, że w niektórych wypadkach sama kwota promocji nie jest zawsze najważniejsza, bo zdarza się tak, że regulamin jest na tyle skomplikowany, że bardzo cieżko będzie wypłacić pieniądze.

 • Bukmacher
  Bonusy → Warunki obrotu
  Czas na obrót
 • STS
  • 100 PLN zakład bez ryzyka → brak wymogów
   bez limitu
  • 1500 PLN od 3 depozytów → obrót 3 x bonus, po kursie min. 1.91
   90 dni
  • 20 PLN cashback na BetGames → brak wymogów obrotu
   bez limitu
  • 20 PLN cashback na sporty wirtualne → obrót 3 x bonus, po kursie min. 1.91
   bez limitu
 • Fortuna
  • 600 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
   bez limitu
  • 20 PLN bez depozytu → obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
   7 dni
  • 2100 PLN od 2. depozytu → obrót 1x 80 proc. 2. depozytu, kurs min. 1.80 + obrót 4x 20 proc. 2. depozytu, kurs min. 1.80
   30 dni
 • forBET
  • 1280 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1x bonus, min. 3 zdarzenia, min. kurs zdarzenia 1.30
   14 dni
  • 2000 PLN od 2. depozytu → odblokowanie bonusu: obrót 1x kwota depozytu, min. kurs 2.00; Obrót – 2x bonus, AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs 2.00
   aktywacja – 14 dni, obrót – 14 dni
 • TOTALbet
  • 35 PLN freebet → aktywacja – 1 zakład po min. kursie 2.00
   7 dni
  • 5000 PLN od depozytu → obrót 4 x bonus, AKO (min. 4 zdarzenia) min. kurs zdarzenia 1.30
   90 dni
  • 200 PLN zakład bez ryzyka → aktywacja – zakład SOLO/AKO z min. 3 zdarzeniami do max 200 PLN
   48 godzin
 • Superbet
  • 1300 PLN zakład bez ryzyka → 2 x bonus SOLO/AKO z min. kursem 1.80
   aktywacja – 10 dni
  • 200 PLN od depozytu → obrót 2 x kwota bonusu SOLO/AKO z min. kursem 1.80
   10 dni
  • 20 PLN w aplikacji – depozyt min. 20 PLN → obrót 1 x SOLO/AKO z kursem min. 1.80
   10 dni
  • 34 PLN aktywacja – depozyt min. 50 PLN, AKO (min. 2 zdarzenia), kurs łączny 1,80; obrót – 1 x bonus, AKO lub SOLO z kursem min. 1,60
   3 dni
 • LVBet
  • 20 PLN freebet → aktywacja: kupon AKO, kurs min. 1.75, stawka 50 PLN, obrót: AKO z 3 zdarzeniami kurs. min. 2.50 (kurs poj. min. 1.25); do wypłaty: obrót 2x kurs min. 2.00 na rynki trzydrogowe
   30 dni od przyznania
  • 333 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1x bonus, SOLO lub AKO, min. kurs 1,75
   30 dni od przyznania
  • 20 PLN bez depozytu → 1 x obrót AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem 2,50 (min. kurs pojedynczy 1,25)
   30 dni
  • 3000 PLN od depozytu → I depozyt 1500: obrót 4 x kurs min. 1.75, II depozyt 1500: AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem 2.00 (min. kurs pojedynczy 1.50)
   30 dni
 • eWinner
  • 110 PLN zakład bez ryzyka → brak wymogów
   30 dni
  • 500 PLN od depozytu → obrót 6 x bonus, SOLO lub AKO, kurs min. 2,50
   30 dni
 • PZBuk
  • 500 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1 x, zakład AKO, min. kurs poj. 1,40
   30 dni
  • 20 PLN freebet
   bez obrotu
 • Fuksiarz
  • 50% do 500 PLN zakład bez ryzyka → AKO, min. 2 zdarzenia (min.kurs poj. 1.20)
   bez limitu
  • za darmo pakiet Polsat Box Go Sport na miesiąc
   1 miesiąc
 • Totolotek
  • 25 PLN bez depozytu → obrót 2 x bonus, kurs min. 2,00
   14 dni
  • 500 PLN od depozytu → obrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs poj. 1,35
   30 dni
 • Etoto
  • 200% do 200 PLN od 1. depozytu → obrót 6x SOLO/AKO, kurs min. 2.20 (min. kurs 1 zdarzenia w AKO 1.30)
   30 dni
 • Noblebet
  • 25 PLN freebet → aktywacja: kupon AKO, kurs min. 1.85 (kurs poj. min. 1.30), stawka 50 PLN, obrót: AKO z 3 zdarzeniami kurs. min. 3.00 (kurs poj. min. 1.30); do wypłaty: obrót 2x kurs min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40)
   30 dni od przyznania, obrót bez limitu
  • 1250 PLN od 1. depozytu → aktywacja: kupon AKO, kurs min. 3.00, do wypłaty: obrót 4x depozyt, kupon SOLO / AKO, kurs min. 1.85
   aktywacja, 30 dni, obrót bez limitu
  • 1000 PLN od 2. depozytu → obrót 3x, kupon SOLO lub KOMBI, kurs min. 1.85
   aktywacja, 30 dni, obrót bez limitu
  • 250 PLN od 3. depozytu → obrót 5x na sporty wirtualne
   30 dni
  • 20 PLN w aplikacji → obrót 3x, kurs min. 1.85
   aktywacja, 30 dni

Bonusy bukmacherskie 2022 – wysokość i warunki obrotu

W tym miejscu należy się wyjaśnienie dla użytkowników, który jeszcze nigdy nie obstawiali w serwisach online co to oznacza, że będzie ciężko wypłacić pieniądze. Do prawie każdej promocji bukmacherskiej załączone są warunki korzystania i warunki wypłaty. Stosując tę selekcję chcieliśmy uświadomić, które z nich łatwiej zamienić na gotówkę do wypłaty. W tej kategorii zwracamy przede wszystkim uwagę na liczbę obrotów, na to czy obrotu należy dokonać na pieniądzach z depozytu i bonusu czy tylko bonusu, na kursy minimalne i na to czy można jest wymóg gry na kuponach wielozdarzeniowych. Im łatwiejsze warunki obrotu tym większe szanse na powodzenie, ale z drugiej strony często jest tak, że im bardziej wymagające warunki obrotu tym większy bonus do zgarnięcia.

Bukmacherskie bonusy bez obrotu

Czy istnieją bonusy bez wymogu obrotu? Tak! Jest to świetna opcja na początek przygody z bukmacherką. Bonusy bez obrotu to najlepsza promocja bukmacherska – nie tracisz pieniędzy, ponieważ w razie przegranego zakładu bukmacher zwraca kwotę zakładu, oczywiście pomniejszoną o 12-procentowy podatek bukmacherski, który musi zapłacić od Twojego zakładu.

Oto najlepsze zakłady bez ryzyka – bonusy bukmacherskie, którymi nie musisz dokonywać obrotu, aby je od razu po przegranym zakładzie wypłacić na konto.

STS
maksymalny zwrot: 100 PLN
kod: MAXZBR
min. kwota zakładu 50 zł, dowolny kurs, 30 dni na wykorzystanie
PZBuk
maksymalny zwrot: 500 PLN
kod: PZPROMO
min. kwota zakładu 20 zł, zakład AKO – min. kurs poj. 1,40, czas na wykorzystanie 30 dni od przyznania bonusu
eWinner
maksymalny zwrot: 110 PLN
kod: WINBONUS
min. kwota zakładu 20 zł, dowolny kurs, bez limitu czasu na wykorzystanie
Bonusy bukmacherskie bez wymogu obrotu

Jak działają cashbacki bez wymogu obrotu? Po przegranym zakładzie bukmacher zwraca kwotę postawionej stawki. Limit takiego zwrotu każdy bukmacher ustala indywidualnie – w STS jest to 100 zł, w eWinner – 110 zł, a w PZBuk – 500 zł).

Należy jednak pamiętać, że kwota ta podczas zawierania zakładu zostaje pomniejszona o podatek. Chcąc otrzymać maksymalny zwrot np. w STS należy obstawić za kwotę 295 zł. Po przegranym zakładzie bukmacher zwróci pieniądze na konto depozytowe, z którego od razu można wypłacić na swoje konto bankowe.

rada bonusy bukmacherskie

Pewnie zauważyliście, że PZBuk jako jedyny w naszym zestawieniu wskazuje rodzaj kuponu, kurs po jakim musi zostać obstawiony pojedynczy zakład i czas, w jakim musimy tego dokonać. Coś za coś – ta oferta ma także dodatkowe zalety – wysokość cashbacku to aż 500 zł oraz to, że zakład bez ryzyka dotyczy pierwszego przegranego, a nie jak u większości bukmacherów pierwszego postawionego zakładu, dlatego mimo wymogu kursowego to naprawdę przyzwoity bonus na start.

Najważniejsze promocje bukmacherskie 2022

Najczęściej stosowanymi promocjami u bukmacherów są bonusy. Opisaliśmy ich działanie powyżej, ale sprawdziliśmy także, jakie inne promocje bukmacherskie oferują w 2022 roku legalne zakłady wzajemne online.

Gra bez podatku

To jedna z częstszych promocji bukmacherskich. Znajdziecie ją u większości bukmacherów. Na podstawie przepisów tzw. ustawy hazardowej każdy bukmacher zobowiązany jest do odprowadzenia 12-procentowego podatku od stawki naszego zakładu (z każdej złotówki wydanej przez nas na zakłady obstawiamy tak naprawdę 88 gr). Żeby złagodzić ten przykry obowiązek bukmacherzy kuszą promocjami, zwanymi grą bez podatku. Polegają one na podniesieniu wygranej o kilkanaście/kilkadziesiąt procent, oczywiście przy spełnieniu wymaganych warunków. Oto promocje bukmacherskie związane z grą bez podatku:

 • Fortuna – Happy Hours, czyli + 14 proc. do wygranych
 • Pzbuk – Kombo+, czyli do 25 proc. więcej do wygranych (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie)
 • TOTALbet – Gra bez podatku na wszystko, czyli + 14% do wygranych
 • Noblebet – Graj bez Podatku, czyli dodatkowo 14% do wygranych przez 30 dni od rejestracji
 • LVBet – Zbijamy podatek po rejestracji, czyli dodatkowo 14% do wygranych przez 14 dni od rejestracji
 • Totolotek – Bonus King Size, czyli do +66% do wygranych
 • eWinner – Wirtualne poniedziałki bez podatku – +14% do wygranych na sporty wirtualne
 • Betclic – Multi+, czyli dodatkowo do 50 proc. do wygranych
 • BetX – Graj bez Podatku, czyli dodatkowo 14% do wygranych

Promocje bukmacherskie VIP w zakładach wzajemnych online

Zauważyłeś zapewne, że niektóre kupony oznaczone są nakładką VIP. Oznacza to, że jest to najwyższa oferta danego bukmachera na rynku i zazwyczaj dostępna jest jeśli zarejestrujesz nowe konto z wykorzystaniem podanego kodu promocyjnego lub poprzez specjalny link promocyjny.

Oznaczenie VIP bynajmniej nie ogranicza tej promocji do jakiegoś wąskiego grona osób. Jest wręcz przeciwnie: oferta dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać, a nie mają jeszcze konta w wybranych zakładach bukmacherskich. VIP oznacza, że nie wszyscy rejestrują się w ten sposób i tym samym zaczynają grę u danego bukmachera na standardowych warunkach, które są zwyczaj niższe i mniej atrakcyjne z punktu widzenia gracza. Krótko mówiąc, w ten sposób oznaczamy najlepsze promocje bukmacherskie!

FAQ – pytania o najlepsze bonusy bukmacherskie 2022

👉 Który bukmacher ma najwyższy zakład bez ryzyka?

Najwyższy zakład bez ryzyka oferują zakłady bukmacherskie Superbet. To najlepsza obecnie oferta na polskim rynku bukmacherskim. Warto wspomnieć także, że wykorzystując specjalne kody na zakłady bukmacherskie w STS otrzymacie zakład bez ryzyka 100 zł, a Fortunie – 210 zł.

👉 Które promocje bukmacherskie są najlepsze?

Najlepsze promocje bukmacherskie dla każdego gracza oznaczają coś innego. Początkujących graczy najbardziej cieszą darmowe zakłady, czyli freebety, dlatego, że nie muszą wpłacać własnych pieniędzy. Drugą popularną wśród graczy promocją jest zakład bez ryzyka (cashback). To bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu.

👉 Który bukmacher ma najlepszy freebet?

Jeśli chodzi o wysokość darmowego zakładu najlepszą ofertę ma Betcris. Bukmacher w standardowej ofercie posiada 50 zł freebetu, jednak z kodem promocyjnym, który znajdziesz w naszej wyszukiwarce bonusów, otrzymasz kolejny, specjalny freebet o wartości 50 zł. Wystarczy, że dokonasz rejestracji przez nasz link.