Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie

Fernando Santos nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Portugalczyk został zaprezentowany przez PZPN we wtorek 24 stycznia 2023 roku.

Spis treści

Nowy trener reprezentacji Polski – warto wiedzieć:

Rozwiń spis treści

Nowy trener reprezentacji Polski – kursy

Bukmacherzy nie tracą czasu i już wystawili kursy na dokonania nowego szkoleniowca w barwach reprezentacji Polski. Przoduje w tym STS, gdzie znajdziemy kilka ciekawych rynków związanych z Fernando Santosem.

Zakład TAK NIE
W meczu z Czechami w podstawowym składzie co najmniej jeden zawodnik z Ekstraklasy
2.00 STS
1.75 STS
W meczu z Czechami w podstawowym składzie co najmniej dwóch zawodników z Ekstraklasy
6.00 STS
1.10 STS
Bednarek otrzyma powołanie na mecz z Czechami
1.50 STS
2.50 STS
Santos w pierwszym meczu z Polską wystawi Krychowiaka w podstawowym składzie
2.30 Etoto
1.55 Etoto
Santos w pierwszym meczu z Polską wystawi skład na 2 środkowych obrońców
1.75 Etoto
X
Santos w pierwszym meczu z Polską wystawi skład na 3 środkowych obrońców
1.95 Etoto
X
Kursy z dnia 25.01.2023

Przed Santosem cel numer jeden, jakim jest awans polskiej drużyny do Mistrzostw Europy 2024, ale w razie dobrego występu na tym turnieju umowa zostanie przedłużona na kolejny turniej – Mundial 2026.

Sytuacja związana z nowym selekcjonerem była na tyle dynamiczna, że nowe informacje pojawiały się niekiedy z dnia na dzień. Ostatnie dzień, w którym można było typować nazwisko nowego trenera kadry to 16 stycznia. Ofertę udostępnił graczom STS.

Nazwisko kandydataNajwyższy kurs
Nenad Bjelica7.50
Paulo Bento3.50
Vladimir Petković2.75
Herve Renard6.00
Steven Gerrard7.50
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – kursy z dnia 16.01.2023

Taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko, aby bukmacherzy nie znali nawet nazwiska nowego trenera i nie wystawili na niego kursów. Co innego przeczuwać, kto może nim zostać, ale zaproponować na niego wysoki kurs, a co innego w ogóle nie podejrzewać konkretnego nazwiska.

Najczęściej kursy na selekcjonera proponował STS, ale nie on jedyny miał w ofercie kursy na to zdarzenie. Śledziliśmy ich oferty na bieżąco i wszystko pojawiało się w tym artykule. U większości bukmacherów można było typować nowego selekcjonera bez ryzyka lub za freebety. Sprawdź listę bukmacherów wraz z kodami promocyjnymi, dzięki którym otrzymasz dodatkowe środki na grę.

Po całkiem udanym pod względem sportowym Mundialu w Katarze nad selekcjonerem Michniewiczem zbierały się ciemne chmury. Wszystko za sprawą tzw. „afery premiowej”, czyli kilku spięć między sztabem szkoleniowym a piłkarzami w sprawie premii, jaką od premiera Mateusza Morawieckiego miała otrzymać reprezentacja po awansie do fazy pucharowej. 

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.