Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie

Legalni polscy bukmacherzy na ten moment wycofali kursy na nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jeśli ponownie się one pojawią, będziecie mogli znaleźć je w tym artykule.

Prześledźmy jak prezentowały się kursy na każdego z kandydatów do przejęcia schedy po Paulo Sousie jeszcze kilka dni temu. Kto według bukmacherów miał największe szanse na objęcie najważniejszego stanowiska w polskiej piłce?

TrenereWinnerSTSNoblebetEtoto
Adam Nawałka1.501.601.901.57
Trener zagraniczny3.002.502.702.85
Maciej Skorża8.0050.007.50X
Jan Urban7.0020.005.007.00
Czesław Michniewicz6.507.509.008.50
Michał Probierz25.0020.006.006.00
Marek Papszun25.00X25.00X
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski – kursy z dnia 11.01.2022

Faworytem bukmacherów pozostaje Adam Nawałka. Selekcjoner, który w ostatnim czasie odnosił z kadrą sukcesy. Giełda nazwisk jest gorąca, bo są na niej chociażby nazwiska Michniewicza, który nie jest bez szans w wyścigu o tę posadę, a także Michała Probierza czy Jerzego Brzęczka. Mecz barażowy z Rosją jest jednym z najważniejszych meczów polskiej kadry od długiego czasu, a biało-czerwoni nie są w nim faworytem, więc nowy selekcjoner będzie miał na początek bardzo trudne zadanie. Słychać głosy, że nowego trenera polskiej kadry mamy poznać 19 stycznia.

Nowy trener reprezentacji Polski – kursy bukmacherskie

Paulo Sousa przestał być selekcjonerem reprezentacji Polski. Po niespełna rocznej przygodzie Portugalczyk odchodzi w sposób mało odpowiedzialny. Polska kadra stoi przed ważnym zadaniem wygrania baraży od Mistrzostw Świata w Katarze i będzie musiała spróbować dokonać tego z nowym szkoleniowcem na ławce.

Kto zastąpi Paulo Sousę? Oto faworyci

nowy trener reprezentacji kursy bukmacherskie
Jerzy Brzęczek

Wśród opcji wystawionych przez bukmacherów znalazły się zarówno trenerzy mający duże szanse na zatrudnienie, jak i nazwiska, które wydają się wręcz absurdalne, żeby wymienić choćby Tomasza Hajto, Zbigniewa Bońka, Franciszka Smudę czy Jerzego Engela. Chociaż są to postaci bardzo medialne, należy traktować ich ewentualne kandydatury z mocnym przymrużeniem oka. Podobnie, jak kandydaturę zwolnionego przez Zbigniewa Bońska, Jerzego Brzęczka.

Kto zatem ma największe szanse na angaż w kadrze? Adam Nawałka, Czesław Michniewicz, Michał Probierz czy może Marek Papszun? Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej najciekawszym kandydatom.

Nowy trener reprezentacji Polski – najlepsze kursy na kandydatów

Poniżej opisaliśmy sylwetki najpoważniejszych trenerów w stawce potencjalnych selekcjonerów kadry Biało-czerwonych.

Adam Nawałka

Selekcjoner naszej kadry w latach 2013-2018. Jego największym sukcesem był oczywiście ćwierćfinał Euro 2016. Biało-czerwoni zaprezentowali się wówczas znakomicie i potrafili rywalizować na równi z najmocniejszymi reprezentacjami w Europie. Dwa lata później, podczas Mundialu w Rosji, oczekiwania były więc bardzo wysokie. Niestety, nasi kadrowicze nie zdołali wyjść z grupy, a po turnieju Adam Nawałka zrezygnował ze stanowiska.

Niedługo potem, przejął ib stery w poznańskim Lechu, jednak prowadzony przez niego klub spisywał się poniżej oczekiwań, co poskutkowała zwolnieniem go pod koniec marca 2019 roku. Od tamtej pory, trener Nawałka pozostaje bez zatrudnienia. Wydaje się on jednak bardzo prawdopodobną opcją na poprowadzenie kadry w meczach barażowych. Jednocześnie, ma on rzekomo mieć jeden warunek, który PZPN musiałby spełnić – szkoleniowiec miał żądać zapewnienia, że po barażach będzie mógł pożegnać się z kadrą.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Adam Nawałka
  • najlepszy kurs: 1.90 w Noblebet

Czesław Michniewicz

Były szkoleniowiec reprezentacji Polski U-21 i Legii Warszawa, to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk wśród potencjalnych szkoleniowców naszej seniorskiej kadry. Z prowadzonymi przez siebie zespołami osiągał często nadspodziewanie dobre wyniki, żeby przytoczyć choćby zdobycie mistrzostwa Polski z Zagłębiem Lubin w sezonie 2006/2007, wyeliminowanie w barażach do Euro U-21 Portugalii, a następnie udane występy w „grupie śmierci” tego turnieju, czy wreszcie niedawny awans do fazy grupowej Ligi Europy z Legią i dwie wygrane z wysoko notowanymi rywalami.

„Polski Mourinho”, jak swego czasu nazwany został przez prasę na Wyspach Brytyjskich, jest obecnie bez wątpienia jednym z najciekawszych polskich szkoleniowców. Mimo iż niedawno został zwolniony z Legii za słabe wyniki w Ekstraklasie, wydaje się być głównym kandydatem do objęcia sterów w kadrze. Pytanie, czy podejmie się temu ekstremalnie trudnemu zadaniu już teraz i zaryzykuje swoją reputację, z marszu przystępując do gier barażowych.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Czesław Michniewicz
  • najlepszy kurs: 9.00 w Noblebet

Marek Papszun

Szkoleniowiec Rakowa to najmniej doświadczony trener w naszym zestawieniu. Nie ulega jednak wątpliwości, że doskonale zna swój fach, o czym świadczą znakomite wyniki osiągane przez jego zespół. Były nauczyciel WF-u i historii jest od pewnego czasu wymieniany jako główny kandydat do objęcia posady szkoleniowca Legii Warszawa, więc nie powinno dziwić, że jego nazwisko pojawiło się również na liście potencjalnych kandydatów do objęcia kadry.

Mimo iż Marek Papszun to szkoleniowiec wybitnie utalentowany, raczej nie ma większych szans na to, że już teraz zostanie selekcjonerem seniorskiej reprezentacji. Na jego niekorzyść przemawia brak doświadczenia, które wydaje się niezbędne w grze na szczeblu międzynarodowym. Ponadto, wątpliwe, by mógł już teraz być autorytetem dla piłkarzy tej klasy co Robert Lewandowski czy Piotr Zieliński.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Marek Papszun
  • najlepszy kurs: 25.00 – eWinner, Noblebet

Maciej Skorża

Obecny szkoleniowiec Lecha Poznań jest od lat przymierzany jako potencjalny kandydat do objęcia reprezentacji Polski. Miał okazję pracować z kadrą w latach 2003-2006, wówczas jako asystent Pawła Janasa. 51-latek należy do najbardziej doświadczonych polskich trenerów. Przez lata współpracował z czołowymi polskimi klubami, takimi jak Amica, Dyscobolia, Wisła Kraków, Lech Poznań i Legia Warszawa. Prowadził również saudyjski klub Ettifaq FC oraz olimpijską reprezentację ZEA.

Po powrocie na ławkę trenerską Kolejorza w kwietniu tego roku, niemal z miejsca zaczął osiągać z klubem znakomite wyniki – po rundzie jesiennej Ekstraklasy Lech przewodzi tabeli z 4 punktami przewagi nad Pogonią Szczecin. Chociaż Skorża nie ma najwyższych notowań u bukmacherów, jego wybór na trenera kadry wydaje się być dość prawdopodobny.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Maciej Skorża
  • najlepszy kurs: 50.00 w STS

Komentarze: 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.