Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie

Czy Czesław Michniewicz pozostanie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski? To pytanie zadaje sobie w ostatnich dniach niemal każdy fan piłki nożnej w naszym kraju.

Spis treści

Nowy trener reprezentacji Polski – warto wiedzieć:

Rozwiń spis treści

Nowy trener reprezentacji Polski – kursy

Po całkiem udanym pod względem sportowym Mundialu w Katarze nad selekcjonerem Michniewiczem zbierają się ciemne chmury. Wszystko za sprawą tzw. „afery premiowej”, czyli kilku spięć między sztabem szkoleniowym a piłkarzami w sprawie premii, jakie od premiera Mateusza Morawieckiego miała otrzymać reprezentacja po awansie do fazy pucharowej. 

Czesław Michniewicz zachowa posadę?07.12.2022 12:00
Czesław Michniewicz kursy bukmacherskie
TAK
1 2.25
vs
Czesław Michniewicz kursy bukmacherskie
NIE
2 1.60

Załóż konto z kodem 100EXTRA w STS i obstaw ten zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł. W razie nietrafionego zakładu, bukmacher zwraca całą stawkę na konto gotówkowe.

Prezes PZPN Cezary Kulesza podobno jest wściekły na Michniewicza i trener stracił w jego oczach na tyle, że Kulesza ma szukać następcy. Bukmacherzy podchwycili temat i wystawili kursy bukmacherskie na to, czy Michniewicz straci pracę czy nie. 

Nowy trener reprezentacji Polski – typy bukmacherskie

Na ten moment nie znamy nawet nazwiska potencjalnego następcy, więc i w ofercie bukmacherów nie pojawiają się konkretni kandydaci. Naszym zdaniem atmosfera wokół kadry nie jest najlepsza, a chemii pomiędzy Kuleszą a Michniewiczem nie było już od jakiegoś czasu.

Michniewicz straci pracę?STSLVBETNoblebet
TAK2.251.951.95
NIE1.601.751.75
Czesław Michniewicz straci posadę selekcjonera? Kursy z dnia 7.12.2022

Zakładając konto z naszym kodem promocyjnym Noblebet możecie typować ten gorący w ostatnich dniach zakład za 25 zł freebetu od depozytu. Wystarczy m.in. wpłata 50 złotych depozytu po rejestracji.

  • Nasz typ: Czesław Michniewicz straci posadę selekcjonera reprezentacji Polski

Nowy prezes PZPN – Cezary Kulesza zostanie?

Noblebet poszedł za ciosem i wystawił kursy na jeszcze jeden zakład. Mianowicie u tego bukmachera można obstawiać, czy Cezary Kulesza pozostanie na stanowisku prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej do 31 grudnia 2022 roku. Kurs na to, że obecny prezes PZPN pożegna się z posadą wynosi 50.00.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.