Freebet na zakłady bukmacherskie

W poniższym artykule przedstawimy, czym tak naprawdę jest freebet na zakłady bukmacherskie, jak wygląda oferta freebet 2023 u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Przedstawimy także czym są zakłady bez ryzyka czy też depozyt bez ryzyka. Przedstawimy co warto wiedzieć, co należy zrobić i o czym pamiętać, aby skorzystać z freebetów i nie żałować, a wręcz przeciwnie – cieszyć się z wybranej oferty.

Co to jest freebet bukmacherski?

Tego typu promocja od lat stosowana jest przez brytyjskich bukmacherów i stąd pochodzi jej nazwa. Freebet to inaczej darmowy zakład i obecnie jest jedną z najczęściej stosowanych promocji w zakładach bukmacherskich online. Darmowy zakład to zakład o określonej wartości, za który bukmacher oferuje opłacenie stawki. Ten rodzaj bonusu często stosowany jest w ramach oferty powitalnej za to, że użytkownik zdecyduje się na założenie konta.

frebeet zakłady bukmacherskie

Otrzymane środki możemy wykorzystać na wybrany przez siebie zakład. Zasady tego typu promocji są tak skonstruowane, że w przypadku poprawnego wytypowania danego zdarzenia, wygrana ląduje na naszym koncie. Co dzieje się w sytuacji, w której skonstruowany przez nas kupon okaże się przegrany? De facto niewiele, ponieważ po prostu tracimy postawione pieniądze, ale cała zabawa polega na tym, że to pieniądze, które otrzymaliśmy za darmo od bukmachera, więc nie pomniejszają one naszego prywatnego budżetu.

Rodzaje frebetów

Jeśli chodzi o freebet to zakłady bukmacherskie różnie interpretują tę formę promocji – może to być darmowy zakład bez wymaganej wpłaty, darmowy zakład za wpłatę czy cashback. Freebety dzielą się na:

klasyczny freebet, czyli darmowy zakład. Wpłacasz depozyt i obstawiasz dany zakład, dzięki czemu otrzymasz darmowy zakład do wykorzystania bez względu na to, czy wytypowałeś dobrze, czy źle. Pamiętaj, że gdy zakład okaże się przegrany nic nie tracisz, z wyjątkiem freebeta, który otrzymałeś. W przypadku wygranej otrzymasz pieniądze ze zwycięskiego zakładu (potrącone tylko o freenet). Należy zwrócić jednak uwagę jak wysoki bonus otrzymamy, najczęściej jest to 100 proc, ale bywa też, że 50 proc. Musisz więc zdecydować czy jest to dla Ciebie opłacalna opcja. Dużą zaletą tej promocji jest fakt, że kwota bonusu czasem wynosi nawet ok. 500 zł.

Zakład bez ryzyka – wpłacasz depozyt, obstawiasz dany zakład i jeśli źle wytypowałeś, otrzymujesz darmowy zakład.

Cashback – w tym wypadku także gdy wpłacisz pieniądze i obstawisz zakład i źle wytypujesz – otrzymasz z powrotem postawione pieniądze.

W przypadku zakładu bez ryzyka i cashbacku nie ryzykujemy własnych pieniędzy, bo jeżeli je obstawimy i przegramy zakład, pieniądze zostaną nam zwrócone na konto. W tym wypadku musimy postawić jednak całą kwotę na jeden zakład, co zmniejsza nasze szanse na wygraną.

Freebet to jednak zdecydowanie ulubiony i najchętniej wybierany rodzaj promocji dla gracza. Nie musimy przecież płacić z własnej kieszeni, a możemy wygrać spore pieniądze. Nic dziwnego, że free bety są tak popularne i że firmy bukmacherskie, aby zachęcić do gry właśnie u nich, oferują ciekawe promocje. 

Jak korzystać z darmowych zakładów?

Zanim przejdziemy do poszczególnych freebetów dostępnych na polskim rynku bukmacherskim online, podpowiemy do czego można wykorzystać freebet.

  • Podwój swój budżet na zakłady – to najprostszy sposób użycia darmowego zakładu. Znalazłeś wydarzenie, którego rezultat wydaje Ci się pewny. Wiesz, że nie będzie to Twój ostatni kupon u wybranego bukmachera. Zatem wykorzystujesz freebet i jeśli rzeczywiście trafisz to kolejny zakład możesz obstawić właśnie za te środki sprawiając, że możesz podwyższyć stawkę zakładu.
  • Zabezpiecz zakład – przypuśćmy, że zbliża się mecz Real – Barcelona, a wynik spotkania jak to w przypadku El Clasico jest ciężki do wytypowania. W tym przypadku freebet możesz obstawić jako zabezpieczenie swojego innego zakładu. Przykład: typujesz zwycięstwo Realu za swoje własne środki, a freebet wykorzystujesz na skonstruowanie kuponu ze zwycięstwem Barcelony. Oczywiście nie gwarantuje to wygranej, bo może paść np. remis, ale ta taktyka zwiększa Twoje szanse na powodzenie aż w dwóch wariantach.
  • Szybka wypłata gotówki – są też tacy gracze, którzy jedynie polują na zakłady i nie zamierzają grać w zakładach bukmacherskich. Tym sposobem zakładasz konto, wybierasz wydarzenie i jeśli trafisz, a regulamin promocji nie jest skomplikowany, to po prostu wypłacasz pieniądze na swoje prywatne konto.

Zakłady bukmacherskie freebet

freebet bez depozytu

Freebety zawsze przyciągały nowych graczy, ale duża konkurencja na rynku online powoduje, że freebety w 2023 roku są wyjątkowo atrakcyjne. Niektórzy bukmacherzy podwyższyli wartość darmowych zakładów, obniżyli wysokość obrotu czy wymogi związane z minimalnym kursem i tym samym freebet na start okazał się najatrakcyjniejszą formą premiowania i przyciągana nowych graczy. Jedno się nie zmieniło – freebety to bezpieczna opcja, gdyż są to zakłady bukmacherskie bez ryzyka.

STS ma pakiet freebetów

Nowi użytkownicy rejestrujący się w STS otrzymają na start kilka bonusów. Jednym z nich jest właśnie zakład bez ryzyka, który u tego bukmachera wynosi równo 100 złotych. Jednak aby odblokować tę promocję należy w czasie rejestrowania nowego konta wpisać w miejsce pola z kodem promocyjnym kod 100EXTRA. Dzięki temu bukmacher dopisze na Twoje konto rzeczone 100 zł, które następnie masz możliwość przeznaczyć na dowolny zakład. Jeśli kupon okaże się przegrany nie nie tracisz, natomiast wygrana ląduje na Twoim koncie.

Fortuna zakład bez ryzyka

Ten bukmacher postanowił przyznać freebet w postaci puntów w sklepie Fortuna Klub Plus. Jest to program lojalnościowy, w którym za stawiane zakłady otrzymuje się punkty, które następnie można wymieniać właśnie na zakłady. Za samą rejestrację nowego konta w Fortunie otrzymuje się 2800 punktów, których równowartość odpowiada 20 zł i oczywiście można za te środki stawiać kupony. Jedną ważną kwestia w przypadku tego bonusu jest zapis regulaminowy, który mówi to tym, że czas na wykorzystanie bonusu wynosi jedynie 7 dni.

Superbet i freebet 34 zł z kodem

U tego bukmachera na specjalny freebet o wartości 34 złotych mogą liczyć tylko czytelnicy naszego portalu, którzy dodatkowo zarejestrują tam konto z naszym specjalnym kodem promocyjnym. Jeśli rejestracja przebiegnie pomyślnie, otrzymacie prawo do skorzystania z freebetu, którego warunki są bardzo łatwe do spełnienia.

Wymagana minimalna wpłata wynosi 50 złotych, wpłacając np. 40 złotych na początek przygody z tym operatorem niestety nie uruchomimy darmowego zakładu. Po pierwszej wpłacie freebet pojawi się na koncie bonusowym. Postaw dowolny kupon z konta bonusowego za freebet, a jeśli okaże się wygrany, będzie trzeba obrócić nim raz po minimalnym kursie 1.60.

Freebet i zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet udostępnia trzy freebety, ale wymaga od użytkowników konkretnych działań. Jeden freebet – o wartości 5 złotych – uruchamiany jest przy wpisaniu naszego kodu promocyjnego. To specjalna oferta dla naszych czytelników. Pamiętajcie, że kod trzeba podać już w momencie rejestracji. 

Za aktywację konta stałego otrzymasz 20 zł, za wyrażenie zgody na komunikaty marketingowe przy rejestracji otrzymasz 10 zł, a za aktywację konta z naszym kodem dostaniesz kolejne 5 złotych ekstra. Ten bonus trzeba będzie jeszcze aktywować, ale jest to zadanie bardzo proste – wystarczy postawić dowolny zakład z minimalnym kursem 2.00. Środki bonusowe znajdują się w zakładce „moje konto” w kategorii freebety.

Darmowy zakład 25 PLN w Noblebet

Specjalny freebet otrzymają również czytelnicy naszego serwisu, którzy chcieliby pograć w Noblebecie. Kwota freebetu to 25 PLN. Po rejestracji z naszym specjalnym kodem EXTRA25 i wpłacie minimum 50 złotych pierwszego depozytu, otrzymamy 25 zł na grę jako freebet o wartości 1 zł z mnożnikiem x25.

Wystarczy potem stworzyć kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami z łącznym kursem 3.00 (gdzie kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.30). Następnie w wypadku wygranej zostanie nam jeszcze obrócić bonus dwukrotnie na kuponach z kursem 1.85 (minimalny kurs zdarzenia w tym przypadku to 1.40).

Totolotek – freebet tylko z kodem

Tytułowy sponsor rozgrywek Pucharu Polski, podobnie jak konkurencja, dysponuje freebetem dla graczy. Jednak dostępny jest on tylko w przypadku wykorzystania kodu promocyjnego TTPROMO. Należy to uczynić przechodząc przez proces rejestracji konta. Wypłata freebetu możliwa jest po dwukrotnym obrocie po łącznym kursie minimalnym w wysokości 2.00. 

Freebet od eWinner

Bukmacher proponuje freebet w postaci zakładu bez ryzyka. Przy pierwszym depozycie użytkownicy otrzymują szansę cashbacku za nieudany zakład. Maksymalnie kwota zwrotu to 110 zł z kodem EXTRA10 podanym w trakcie rejestracji. Podobnie jak w przypadku Fortuny obowiązują zasady związane z podatkiem od stawki, więc pełna możliwość bonusu to zakład za 176 złote. 

Freebet 50 zł w Betters

Betters zaproponował graczom freebet w wysokości 40 złotych, który wzrasta do 50 zł, jeśli tylko przy rejestracji wpiszecie nasz kod promocyjny bądź zarejestrujecie się bezpośrednio z linku dostępnego na naszej stronie. Freebet 50 zł uruchomi się przy wpłacie minimum 25 złotych depozytu. Freebet uruchomi się tylko wtedy, gdy zakład za minimum 25 PLN będzie pierwszym zakładem po rejestracji konta. 

Otrzymany freebet będzie trzeba jeszcze obrócic, ale zasady ustalone przez Betters nie wydają nam się trudne do spełnienia – jednokrotny obrót po kursie 1.80 na kuponie SOLO lub AKO.

LV BET ekstra freebet 20 PLN

Po wpłacie minimum 50 złotych po rejestracji w LV BET otrzymasz dodatkowe 20 zł na grę w postaci darmowego zakładu. Promocja dostępna jest tylko dla tych, którzy założą konto w LV BET za pomocą naszego kodu promocyjnego. Freebet wyląduje na twoim koncie w postaci bonusu 1 zł z mnożnikiem x20. Wykorzystać go będziesz mógł na kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami, z łącznym kursem 2.50 (kurs pojedynczego zdarzenia to 1.25).

W przypadku wygranej, trzeba będzie obrócić dwa razy wygranymi środkami po kursie min. 2.00 na rynki składające się z conajmniej 3 selekcji (czyli mające trzy możliwe zakończenia, np. 1X2).

Co dają freebety oprócz gry w systemie zakład bez ryzyka?

Dzięki opcji freebet za rejestrację, niektórzy gracze zakładają konto u dwóch lub więcej bukmacherów, aby skorzystać z oferty darmowego zakładu, ale przede wszystkim dzięki freebetowi mogą sprawdzić firmy bukmacherskie, ich ofertę, zakłady czy też funkcjonalność serwisu. Od czasu do czasu pojawiają się również freebety na aplikacje mobilne. W ten sposób zakłady wzajemne starają się zachęcić do stawiania zakładów właśnie przez smartfony czy też tabletu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem zakładów, to z pewnością freebet jest najbardziej bezpieczną formą zakładów, ponieważ nie naraża cię w pierwszym momencie na straty. Jeśli zaczynasz przygodę z obstawianiem zakładów możesz z kolei sprawdzić, jak ci to wychodzi.

Warto wiedzieć, że u niektórych bukmacherów, aby otrzymać freebet należy najpierw postawić pierwszy zakład. Tyle ile postawimy, tyle wynosić będzie freebet, który dodany będzie właśnie po wpłacie pieniędzy na konto i postawieniu pierwszego zakładu.

Freebet zakłady bukmacherskie – na co zwracać uwagę?

Jest kilka elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę w przypadku freebetów, ponieważ często aby wypłacić środki należ spełnić określony warunki i zazwyczaj one determinują czy możemy określić freebet mianem atrakcyjnego. Pierwszym elementem, na który użytkownicy zwracają uwagę, co skrzętnie wykorzystują zakłady bukmacherskie, jest wysokość promocji.

Niewątpliwie większość z was będzie bardziej skłonna skorzystać z freebetu w wysokości 100 zł niż np. 20 zł. Z jednej strony takie zachowanie będzie wydawać się racjonalne, ale z drugiej strony może okazać się, że promocja o niższej wartości jest dla klienta bardziej korzystna. Tu dochodzimy do drugiego elementu, na który należy zwracać uwagę i jest nim obrót.

Bukmacherzy zazwyczaj wymagają, żeby przyznanym bonusem obstawić zakłady za określoną sumę i dopiero wówczas będą one odblokowane do wypłaty. Trzeci element dotyczy kursu przy jakim wspomniany obrót będzie zaliczony jako prawidłowy. W Polsce przy tego typu promocji kurs zazwyczaj waha się od 1.70 do 2.00. Warto też wgłębić się w to, czy obrotu można dokonać na kuponach wielozdarzeniowych (AKO). W takim przypadku minimalny kurs łączny wyznaczony jest na podobnym poziomie, ale kursy pojedynczych zdarzeń są wówczas niższe, co oczywiście może zwiększyć Twoją szansę na powodzenie (mniej więcej 1.30 – 1.40).

Każdy ma inną taktykę na korzystanie z freebetów i szczerze mówiąc w tym przypadku nie podejmiemy się doradzania, którą najlepiej wybrać, bo każda z nich ma swoje wady i zalety. Jest kilka generalnych zasad, które mogą ukierunkować postępowanie z freebetami. Po pierwsze jeśli sprawdzisz wymagania wybranego bukmachera i okażą się one stosunkowo niskie, to wiele osób stawia wówczas na wydarzenia po wyższych kursach. Wynika to z faktu, że wówczas stosunek zysku do otrzymanego freebetu jest większy. Na końcu pamiętać należy o tym, że bukmacherka to jedynie zabawa i nie powinno traktować się jej jako źródła dochodów. Freebet przy takim podejściu jest idealny do wykorzystania w trakcie rozgrywek, których wyniku nie jesteśmy pewni i sami nie zaryzykowalibyśmy prywatnych pieniędzy.

Freebet zakłady bukmacherskie – podsumowanie

W powyższym artykule skupiliśmy się na promocjach przygotowanych dla nowych graczy, ale darmowe zakłady to typ promocji, który często stosowany jest przy różnych okazjach. Dlatego polecamy zapisanie się do newsletterów legalnych bukmacherów. Raz na jakiś czas na skrzynkę mailową wpadnie informacja o nowej promocji w wybranych zakładach i musicie nam uwierzyć, że nierzadko jest to info o freebecie. Szczególnie można wytężyć uwagę w okresie większych wydarzeń sportowych, ponieważ mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski, Puchar Świata w skokach, siatkarska Liga Narodów, gale bokserskie i MMA to dla bukmacherów czas zwiększonych działań marketingowych i promocyjnych.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *