Rodzaje zakładów

Obstawianie zakładów bukmacherskich nie jest łatwą sztuką, ale dzięki lekturze naszych poradników na pewno stanie się przystępniejsze. Uzbrojeni w wiedzę bez problemu możecie w dłuższej perspektywie zacząć wygrywać.

Zanim jednak tak się stanie, powinniście dowiedzieć się, jakie rodzaje zakładów bukmacherskich wybierać, aby zwiększyć swoje szanse.

Najnowsze poradniki o zakładach

Nie zawsze najprostszy zakład dwu- lub trzydrogowy (czyli na wygraną jednego z zawodników / wygraną jednej drużyny lub remis) jest najłatwiejszy do wytypowania. Wiele zależy od dyscypliny, jaką obstawiamy oraz tego, czy rozumiemy dokładnie rynek zakładu, który zamierzamy obstawić.

Rodzajów zakładów jest naprawdę sporo. W naszych poradnikach dotyczących właśnie rodzajów zakładów bukmacherskich przybliżymy Wam te najważniejsze, najczęściej obstawiane, ale także i te, po które gracze sięgają sporadycznie, bo w nich też może być ukryty value bet. 

Z naszych poradników dowiesz się jak odróżnić handicap od europejskiego, czym są zakłady łączone lub specjalne a także, jak i u którego bukmachera można samemu stworzyć zakład na interesujący na rynek.

Wszystko o rodzajach zakładów bukmacherskich