Jak obrócić bonus u bukmachera?

Prędzej czy później spotkasz się z zagadnieniem obrotu w zakładach bukmacherskich. Najczęściej dzieje się tak, że zakładając swoje pierwsze konto u bukmachera dziwisz się dlaczego od razu nie możesz wypłacić pieniędzy przyznanych dodatkowo przez bukmachera, bo on ustalił warunki obrotu przed wypłatą. Jak obrócić bonus i czym właściwie jest wymóg obrotu? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Poniżej tłumaczymy, czym jest obrót i na co powinieneś zwrócić uwagę kiedy masz do czynienia z wymaganiami dotyczącymi promocji. Robimy to w dużym artykule, ponieważ bukmacherzy w wiadomego powodu tak naprawdę nie poświęcają czasu na wyjaśnienie funkcjonowania obrotu i zazwyczaj jego warunki wypisane są małymi literami. 

Co to jest obrót bukmacherski?

Zrozumienie tematu nie jest trudne., ale pokusiliśmy się dla Was o stworzenie definicji obrotu bonusem.

Definicja obrotu u bukmacherów:

Obrócić bonus to postawić jednokrotnie lub wielokrotnie kwotę bonusu lub bonusu + depozytu na kuponach z określoną liczbą zdarzeń, określonym kursem. Często należy tego dokonać w określonym czasie. Bez wykonania określonego przez bukmachera wymogu obrotu bonusem nie możemy wypłacić promocyjnych środków.

Najprościej mówiąc, obrót jest wymogiem narzuconym przez bukmachera online i często jest powiązany z ofertą bonusową bukmachera. Po prostu pokazuje kwotę, którą musisz postawić, aby uzyskana premia kwalifikowała się do wypłaty. Warunki obrotu umieszczone są zazwyczaj w regulaminie promocji.

Jak obrócić bonus u bukmachera? Zestawienie 2023

Czy zawsze bonusy bukmacherskie są obwarowane wymogiem obrotu? Nie, ale pamiętajcie, aby zawsze dokładnie przeczytać regulamin każdego bonusu. Dla ułatwienia zebraliśmy dla Was TOP 9 bukmacherów, u których warto założyć konto.

 • Bukmacher
  Bonusy → Warunki obrotu
  Czas na obrót
 • STS
  • 100 PLN zakład bez ryzyka → brak wymogu
   bez limitu
  • 1200 PLN od depozytu → obrót 3 x bonus, po kursie min. 1,91
   bez limitu
  • 20 PLN cashback na BetGames → obrót 3 x bonus, po kursie min.1,91
   bez limitu
  • 20 PLN cashback na sporty wirtualne → obrót 3 x bonus, po kursie min. 1,91
   bez limitu
 • Fortuna
  • 600 PLN zakład bez ryzyka → brak wymogu obrotu
   bez limitu
  • 20 PLN bez depozytu → obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
   7 dni
  • 10 PLN freebet z kodem → obrót 1x bonus, bez wymogu kursowego
   12 miesięcy
 • forBET
  • 250 PLN zakład bez ryzyka → obrót 4x bonus, min. 2 zdarzenia, min. kurs 2,0, kurs pojedynczy 1,20
   30 dni
  • 150 PLN extra bonus od depozytu → obrót 4x bonus, min. 2 zdarzenia, min. kurs 2,0, kurs pojedynczy 1,20
   14 dni od aktywacji
  • 2000 PLN od I depozytu → obrót 1x, min. kurs 2.0; Obrót – 2x, AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs 2.50, kurs pojedynczy 1,30
   aktywacja – 14 dni, obrót – 30 dni
  • 200 PLNod II depozytu → aktywacja – obrót 1x; AKO min. 3 zdarzenia; min. kurs pojedynczy 1,40
   aktywacja – 48 godzin
 • TOTALbet
  • 35 PLN freebet → aktywacja – 1 zakład po min. kursie 2.00
   7 dni
  • 5000 PLN od depozytu → obrót 4 x bonus, AKO (min. 4 zdarzenia) min. kurs zdarzenia 1.30
   90 dni
  • 210 PLN zakład bez ryzyka → aktywacja – zakład SOLO/AKO z min. 3 zdarzeniami do max 210 PLN
   48 godzin
 • Superbet
  • 500 PLN zakład bez ryzyka → obrót 4 x bonus, AKO (min. 2 zdarzenia), kurs łączny 1,80 (kurs pojedynczy 1,30)
   aktywacja – 14 dni
  • 50 PLN od depozytu → obrót 1 x bonus, AKO (min. 2 zdarzenia), kurs łączny 1,80 (kurs pojedynczy 1,30)
   7 dni
  • 34 PLN aktywacja – depozyt min. 50 PLN, AKO (min. 2 zdarzenia), kurs łączny 1,80; obrót – 1 x bonus, AKO lub SOLO z kursem min. 1,60
   3 dni
 • LVBet
  • 333 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1x bonus, SOLO lub AKO, min. kurs 1,75
   30 dni od przyznania
  • 20 PLN bez depozytu → 1 x obrót AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem 2,50 (min. kurs pojedynczy 1,25)
   30 dni
  • 3000 PLN od depozytu → I depozyt 2000: AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem 2,50 (min. kurs pojedynczy 1,25), II depozyt 1000: AKO z min. 3 zdarzeniami z min. kursem 2,50 (min. kurs pojedynczy 1,25)
   30 dni
 • eWinner
  • 110 PLN zakład bez ryzyka → brak wymogów
   30 dni
  • 500 PLN od depozytu → obrót 6 x bonus, SOLO lub AKO, kurs min. 2,50
   30 dni
 • PZBuk
  • 500 PLN zakład bez ryzyka → obrót 1 x, zakład AKO, min. kurs poj. 1,40
   30 dni
  • 20 PLN freebet
   bez obrotu
 • Totolotek
  • 25 PLN bez depozytu → obrót 2 x bonus, kurs min. 2,00
   14 dni
  • 500 PLN od depozytu → obrót 3x bonus + depozyt, min. 3 zdarzenia, min. kurs poj. 1,35
   30 dni

Bonusy bukmacherskie 2023- wysokość i warunki obrotu

Jak wynika z powyższego zestawienia, najlepsze warunki obrotu pakietem bonusów ma STS, oferujący cashback 100 zł bez jakiegokolwiek wymogu obrotowego. Po prostu stawiacie swój pierwszy zakład po dowolnym kursie i jeśli przegracie, bukmacher zwraca Wam postawiona stawkę pomniejszoną jedynie o podatek bukmacherski, czyli 12 proc.

Obrót bonusem u bukmacherów. Na to zwróć uwagę!

Poniżej przykład obrotu bonusem i kilka porad, jak obrócić bonus, aby nie dać się złapać na regulaminowe kruczki bukmacherów.

Przykładowy obrót bonusem

Spójrzmy na kilka przykładów, a od razu zrozumiesz, że nie jest to tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Załóżmy na przykład, że bukmacher internetowy oferuje bonus 100% do 100 zł. Oznacza to, że przy wpłacie 100 zł, otrzymasz 100 zł od bukmachera w środkach bonusowych. Tu najważniejsze jest właśnie podkreślenie tego, że są to środki bonusowe, a więc nie są dostępne od razu do wypłaty.

Jak obrócić bonus u bukmachera

Aby zamienić je na pieniądze możliwe do wypłaty musisz je właśnie obrócić. Załóżmy w tym miejscu, że bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu. Kwotą bonusu tzn. że aby wypłacić musisz obstawić za środki bonusowe zakłady za 300 zł (3 x 100 zł z promocji). Oczywiście kwotę możesz dzielić dowolnie, nie musisz od razu konstruować kuponu o stawce 100 zł. Jeśli tak zrobisz masz szanse na szybsze odblokowanie gotówki, jednak ryzykujesz też tym, że w przypadku niepowodzenia nie będziesz miał możliwości zamienienia bonusowej gotówki w tę dostępną do wypłaty. 

Jak sprawdzić obrót bonusem?

Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim czy wymogowi poddana jest jedynie kwota bonusu czy też wpłaty i bonusu. Niektórzy bukmacherzy utrudniają jeszcze zadanie i każą obstawić wielokrotność depozytu oraz przyznanych dodatkowych środków. Wracając do poprzedniego przykładu jeśli u jakiegoś bukmachera zawarty w regulaminie jest zapis o 3-krotności obrotu depozytem i bonusem to w przypadku promocji 100% do 100 zł musiałbyś postawić zakłady za równowartość 600 zł, a więc sam widzisz, że dokonanie tego jest bardzo trudne.

Kurs minimalny zdarzenia w regulaminie obrotu

Kolejną składową regulaminu bonusów, na którą musisz zwrócić uwagę jest minimalny kurs zdarzenia zaliczany do obrotu. Wcześniej pisaliśmy, że kwotę 100 zł musisz obrócić stawiając zakład, ale bukmacherzy zdaja sobie sprawę z tego, że umieszczając jednie taki zapis zaraziliby się na to, że użytkownicy stawialiby kupon na wydarzenie z kursem np. 1,10 i od razu po wykonaniu obrotu, wypłacaliby pieniądze i znikali z serwisu.

Dlatego często ustalana jest dolna granica kursu na jaki możesz postawić. Zarówno z punktu widzenia użytkowników jak i bukmachera kurs nie może być za wysoki (bo gracze nie chcieliby wybierać oferty promocyjnej danego bukmachera) oraz nie może być za niski (ponieważ wypłata byłaby zbyt prosta i zakłady trafiłyby na takiej wymianie). Dlatego większość minimalnym kursów oscyluje w granicach 1,60 – 2,50.

Rollover na kursach bukmacherskich

Nie możesz zapominać również o tym, że w niektórych sytuacjach masz możliwość obniżenia wymagań kursu pojedynczego wydarzenia. Dotyczy to zakładów wielokrotnych, w których minimalny kurs łączny może być ustalony na poziomie np. 2,00 ale w przypadku konkretnych zdarzeń istnieje możliwość obstawienia nawet po kursie 1,20. Oczywiście w tego typu rozwiązaniu szanse maleją z każdym kolejnym wydarzeniem na kuponie stąd niższy wymóg kursowy na pojedyncze zdarzenie.

Jakie zakłady wliczają się do regulaminów?

Należy zwracać uwagę na zakłady które wliczane są do obrotu bonusem. Często niektórzy bukmacherzy wykluczają z warunków obrotu zdarzenia oferowane w zamach np. sportów wirtualnych, czy też zakładów na żywo. W niektórych przypadkach z warunków obrotu bonusem wykluczone są inne rynki zdarzeń niż 3-drogowe (wygra-zemisuje-przegra). Czasami promocje uruchamiane są na konkretne ligowe zmagania i wówczas obrotu bonusem można dokonywać jedynie na meczach wybranej ligi.

Czas na obrót bonusem

Przedostatnim ważnym elementem jest ograniczenie czasowe. W wielu sytuacjach zakłady wzajemne wymagają od gracza obrotu otrzymanym bonusem w konkretnym okresie. Dlatego musisz zwrócić uwagę, czy np. bukmacher nie wymaga obstawienia zakładów w terminie np. 90 dni od wpłaty i następnie musisz monitorować czas, aby go nie przekroczyć, ponieważ po wspominanych 90 dniach środki bonusowe znikają i nie będziesz miał szansy przeistoczyć ich w gotówkę do wypłaty. 

Jak obrócić bonus? Co jeszcze sprawdzać?

Zwróć również uwagę czy w czasie obowiązywania promocji można wypłacać pieniądze. To sytuacja, w której wiele osób jest zaskoczona i bezpowrotnie traci szansę skorzystanie z bonusu. Jednym słowem, wpłacasz depozyt, bukmacher przyznaje Ci środki, stawiasz pierwszy zakład, i postanawiasz wypłacić część pieniędzy. Nagle okazuje się, że oprócz wysokości wpłaconego depozytu nie masz środków bonusowych. Stało się tak dlatego, że w momencie obrotu bonusem nie można wypłacać pieniędzy. Oczywiście nie u wszystkich bukmacherów są takie zapisy, ale zwracamy uwagę, żeby być uważnym.

Obrót bonusu – podsumowanie:

Nikt za darmo nie rozdaje pieniędzy, więc bonusy bukmacherskie obwarowane są zapisami, po spełnieniu których zamienisz środki bonusowe na pieniądze, którymi będziesz mógł dysponować. Aby to zrobić musisz spełnić szereg warunków. Zwracaj uwagę na zapisy regulaminów, a najważniejsze z nich to:

 • Wysokość obrotu (im niższa tym korzystniej dla Ciebie)
 • Czy obrót dotyczy kwoty bonusu czy depozytu i bonusu (pierwsza opcja bardziej korzystna dla Ciebie)
 • Jaki jest minimalny kurs zdarzenia (im niższy tym Twoje szanse są większe)
 • Czy można wykorzystać bonus na zakłady wielokrotne (tu wszystko zależy od przyjętej przez Ciebie taktyki, większa liczba wydarzeń to możliwość gry po niższym kursie pojedynczym, ale im więcej wydarzeń na kuponie tym większe ryzyko niepowodzenia)
 • Jakie zakłady wliczane są do obrotu (sprawdź czy popularne zakłady na żywo są uwzględnione)
 • Czas na dokonanie obrotu (im dłuższy tym lepiej dla użytkownika)
 • Działania na koncie (jeśli możesz wypłacać pieniądze w międzyczasie to masz większą swobodę)

Jak obrócić bonus u polskich bukmacherów?

Przejdziemy teraz do opisania warunków obrotu bonusów powitalnych w legalnych bukmacherów online w Polsce

STS obrót bonusem

Jak obrócić bonus w STS? U największego legalnego bukmachera w Polsce w ofercie powitalnym znajdują się dwa bonusy. W porównaniu z częścią konkurencji warunki wypłaty nie są ustawione na bardzo wysokim poziomie i być może stąd bierze się popularność STS.

Pierwszym bonusem jest zakład bez ryzyka, który dopisywany jest jedynie w przypadku, w którym użyjesz kodu bonusowego EXTRA100. Za zrealizowanie pierwszego depozytu otrzymuje się 100 zł na zakład bez ryzyka, czyli zakład, w którym w przypadku niepowodzenia otrzymujesz z powrotem postawione środki pomniejszone o podatek.

Drugim bonusem jest bonus zależny od wysokości Twojego depozytu do 1200 zł. Tutaj obowiązują już warunki obrotu, ale tak jak wspominaliśmy wcześniej na tle pozostałych ofert nie są bardzo skomplikowane, ponieważ kurs minimalny wynosi 1,91, a pieniądze należy obrócić 3-krotnie.

Rodzaj promocjiWymagania obrotowe
100% do 1500 zł3-krotny obrót po kursie minimalnym 1.91
Zakład bez ryzyka 100 złbrak wymogu
Jak obrócić bonus w STS? Warunki obrotu bonusem w STS

Jak obrócić bonus w Fortunie?

Również trzy bonusy na start gotowe są do obioru w zakładach bukmacherskich Fortuna.

Pierwszą promocją na starcie dodawaną do konta jest bonus bez konieczności depozytu. Przyznawany jest w postaci punktów Fortuna Klub Plus o równowartości 20 zł (2800 punktów). Warunki obrotu są banalne, ponieważ wystarczy obrócić bonusem jeden raz po dowolnym kursie.

Druga promocja to cashback 600 zł, obowiązuje ona na pierwszy zakład postawiony przez gracza. Na zaakceptowanie bonusu gracz ma 3 dni. Po dokonaniu akceptacji, bonus będzie aktywny 5 dni. Należy obstawić zdarzenie, którego rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu 30 dni. W przypadku niepowodzenia, gracz otrzyma na konto depozytowe zwrot w wysokości maksymalnie 600 zł (jeśli obstawi za 682). Wkład wróci na konto depozytowe po 24 godzinach od momentu rozstrzygnięcia zdarzeń na kuponie.

Ostatnia promocja to specjalny freebet z kodem. Przyznawany jest w postaci punktów FKP, które potem można wymienić na darmowy zakład. Wystarczy zarejestrować się przez nasz serwis z kodem EXTRA10, wpłacić pierwszy depozyt i zaakceptować bonus. Następnie zostanie nam tylko obstawić jakiś zakład za punkty przyznane jako freebet. W przypadku wygranej pieniądze można wypłacić od razu na rachunek bankowy. Ważna informacja jest taka, że te punkty również przepadną, jeśli nie postawimy żadnego zakładu w ciągu 12 miesięcy od ich przyznania. 

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
Bonus bez depozytu 20 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego12 miesięcy
Zakład bez ryzyka 600 złbrak wymogu obrotuczas na zawarcie pierwszego zakładu: 5 dni
czas na rozliczenie zakładu: 30 dni
Freebet z kodem 10 złobrót 1x bonus, bez wymogu kursowego12 miesięcy
Jak obrócić bonus w Fortunie? Warunki obrotu bonusem – Fortuna

Warunki obrotu bonusem w forBET

W forBET jako nowy klient masz możliwość zgarnięcia bonusu nawet do 2450 zł od dwóch pierwszych depozytów, ale możesz też wybrać niższy o 100 zł pakiet bonusów.

Różnica polega na typie promocji, która zostanie dopisana do Twojego konta, a to zależy od rodzaju kodu promocyjnego forBET, z którego skorzystać. Jednak musisz pamiętać o tym, że w każdym przypadku minimalna kwota depozytu musi wynieść 20 zł i jedyne wówczas zostaniesz dopisany do promocji.

Wpisując w formularzu rejestracyjnym kod EXTRA280 otrzymasz pakiet, w skład którego wchodzi bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100 procent do 2000 zł, bonus MaxiZysk do 200 zł oraz zakład bez ryzyka w wysokości 250 zł.  W drugim przypadku, z kodem EXTRA280 od pierwszej wpłaty możesz otrzymać 100 % do 2150 zł, co jest kwotą wyższą od standardowej o 150 zł. Ponadto otrzymujesz jeszcze bonus MaxiZysk w wysokości 200 zł.

W tym pierwszym przypadku są dwa próg korzystania z bonusu, w pierwszym musisz go odblokować do wykorzystania (masz na to 14 dni) i w tym celu musisz jeden raz obrócić depozytem po kursie minimalnym 2,00. Natomiast, aby odblokować bonus do wypłaty musisz obrócić niż 2-krotnie na kuponach z minimum trzema zdarzeniami, a każde ze pojedynczych zdarzeń musisz mieć kurs minimalny 1,30. Kurs ogólny musi wynosić minimum 2,50. Oprócz tego do uzyskania jest jeszcze dodatkowe 250 zł za wpisanie kodu promocyjnego EXTRA280 w czasie procesu rejestracji.

Jak to działa? Pierwszy Twój zakład postawiony za środki z konta głównego będzie zakładem bez ryzyka. Chcąc wypłacić pieniądze będziesz musiał obrócić nimi 4-krotnie z minimum 2 zdarzeniami na kuponie z łącznym kursem 2,00 z tym, że kurs pojedynczego wydarzenia nie może być niższy niż 1,20.

Pamiętaj, że wybierając pierwszą opcją na Twoim koncie pojawi się jeszcze bonus w wysokości 200 zł, który dostępny będzie na liście sald pojawi się MaxiZysk x 2. Po wybraniu tej opcji należą nią zagrać jednokrotnie na kuponie ako z minimum 3 zdarzeniami, a kurs pojedynczego wydarzenia musi wynosić 1,40. Termin ważności MaxiZysku to 48 godzin. Ponadto forBET oferuje 14-dniowy okres gry bez podatku.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
od depozytu do 20001. Odblokowanie jednokrotny obrót po kursie min. 2,00
2. Wypłata 2-krotny obrót na AKO (kurs łączny min. 2,50, min. kurs zdarzenia 1,30)
14 dni od dnia aktywacji
200 zł MaxiZysk1-krotny z min. 3 zdarzeniami z kursem min każdego min. 1,4048 godzin od uruchomienia bonusu
250 zł bez ryzyka4-krotny z min. 2 zdarzeniami z kursem min każdego min. 1,20 i łącznym kursem minimalnym 2,00
kod: EXTRA280
liczy się pierwszy zagrany kupon
Bonus od depozytu powiększony o 150 zł4-krotny obrót bonusem, kurs minimalny zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kurs minimalny kuponu 2,00
kod: EXTRA280
14 dni od dnia aktywacji
14 dni gry bez podatkuMinimum 3 zdarzenia z kursem pojedynczym każdego ze zdarzeń min. 1,3014 dni od zarejestrowania konta
Jak obrócić bonus w forBET? Warunki

Jak obrócić bonus w LV Bet?

Bukmacher premiuje swoich nowych graczy podstawowym bonusem składającym się z trzech promocji: od pierwszego depozytu, od drugiego depozytu oraz zakładem bez ryzyka w wysokości 333 zł. Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na bonus powitalny na sporty wirtualne oraz bonus bez depozytu 20 zł.

LV BET stosuje regułę tzw. mnożnika kursu, który polega na tym, że w przypadku wpłaty powyżej 49,99 zł otrzymasz bonus w wysokości 1 procent depozytu. Jeśli więc zdecydujesz się skorzystać maksymalną kwotę to od bukmachera otrzymasz 20 zł. Następnie ta kwota wpisana jest to „mnożnika x100”, więc kurs Twojego pierwszego zakładu zostanie pomnożony x100, co de facto spowoduje, że zagrasz za wspomniane 2000 zł. Do kwoty poniżej 50 zł dopisywana jest promocja „mnożnik x10”, a dodatkowo gracz gra za równowartość 10 procent swojej wpłaty. Klient może skorzystać z tej promocji w przeciągu 30 dni od dnia aktywacji. Pieniądze bonusowe możesz postawić jedynie na zakłady kombi z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2,50 oraz minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia wynoszącym 1,25. 

Drugi depozyt ma dokładnie takie same wymagania, a jedyną różnicą jest to, że maksymalnie możesz uzyskać w ten sposób 1000 zł. 

Trzecią promocja wchodzącą w skład pakietu powitalnego jest zakład bez ryzyka w wysokości 333 zł. Doliczany jest w czasie trzeciego depozytu, a minimalna wpłata pozwalająca na skorzystanie z tej promocji to 25 zł. Musisz jednak pamiętać, że przy dokonywaniu wpłaty musisz zaznaczyć opcję „zakład bez ryzyka”. Pierwszy postawiony zakład po wykonaniu tej czynności będzie już zakładem promocyjnym. Minimalny kurs zakładu bez ryzyka to 1,75. Jeśli zakład okaże się wygrany środki będziesz mógł od razu wypłacić.

Jeśli przy zakładaniu konta zaznaczysz opcję „Bonus powitalny 600 zł na wirtualki” to będziesz mógł skorzystać z promocji powitalnej właśnie na te sporty symulowane. Jednak jeśli tego dokonasz to nie będziesz mógł skorzystać z promocji o pierwszego depozytu 2000 zł z mnożnikiem kursu. Ta promocja to klasyczne 100% do 600 zł. Środki bonusowe podlegają wymogowi 6-krotnego obrotu po kursie minimalnym 1,50. Zakłady mogą być postawione tylko na ofertę sportów wirtualnych. 

Bonus bez depozytu otrzymasz za samo założenie konta. Stosowane są zasady bonusu z mnożnikiem, czyli aktywacja na kuponach AKO kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2,50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1,25.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
2000 zł po pierwszym depozyciezakład na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 2,50 (minimalny kurs pojedynczy zdarzenia 1,25)60 dni od aktywacji bonusu 30 dni od momentu dokonania depozytu
1000 zł po drugim depozyciezakład na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 2,50 (minimalny kurs pojedynczy zdarzenia 1,25)30 dni od momentu przyznania
333 zł po trzecim depozycieKurs minimalny 1,7530 dni od momentu przyznania
600 zł na wirtualki6-krotny obrót po kursie minimalnym 1,50. Jedynie na zdarzenia oferty Sportów Wirtualnych 30 dni od momentu dokonania depozytu
20 zł bez depozytuzakład na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 2,50 (minimalny kurs pojedynczy zdarzenia 1,25)30 dni od dodania do konta gracza
LVBet – warunki obrotu bonusem

Betclic – obrót bonusem

Betlic proponuje bardzo proste zasady przy korzystaniu ze swojego freebetu do 200 zł. Wystarczy wpłacić depozyt, zagrać kupon z kursem minimalnym 1.14, aby móc korzystać z freebetu. Obstawiając za aktywny freebet kupon musi mieć kurs minimalny w wysokości 2.14. Freebet nie ma ograniczeń czasowych, dlatego można z niego skorzystać w dowolnym momencie. Ta

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
Freebet 200 złMinimalny kurs kuponu 2.14, brak wymogów obrotuBrak ograniczeń czasowych
Betclic obrót bonusem – warunki

Totolotek – jak obrócić bonus?

W Totolotku pierwszy depozyt doliczany jest do promocji 100% do 500 zł. Jednak w tym przypadku musisz pamiętać, że do obrotu wliczając się środki bonusowe i środki depozytowe i aby wypłacić otrzymane pieniądze musisz obrócić kwotą depozytu i bonusu 3-krotnie. Dodatkowo musisz dokonać obrotu na kuponach wielozdarzeniowych z kursem minimalnym pojedynczego zdarzenia 1,35.

Oprócz tego masz jeszcze możliwość skorzystania z promocji 25 zł bez depozytu, dostępny przej rejestracji z opcją kodu bonusowego TTPROMO. Tu warunki są zdecydowanie lepsze niż w przypadku bonusu od depozytu, ponieważ mimo krótszego czasu na obrót (14 dni) należy bonusem obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 2,00.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
100% do 500 zł3-krotnie równowartość depozytu + bonusu, min. 3 zdarzenia (min, kurs pojedynczy 1,35)30 dni od dokonania pierwszej wpłaty
25 zł bez depozytu2-krotnie po kursie minimalnym 2,0014 dni
Totolotek – warunki obrotu pakietem startowym

Jak wypłacić pieniądze w TOTALbet? Warunki obrotu bonusów

Kwota dostępna dla nowych użytkowników w TOTALbet jest oszałamiająca, ponieważ wynosi 5245 zł, w tym bonus od wpłaty wynosi aż 5000 złotych. Obrót tym bonusem odbywa się etapami. Stawiając kupon AKO z co najmniej 4 zdarzeniami z oferty pre-match lub live z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30 możesz otrzymać 25% wpłaconej kwoty. Jeśli powtórzysz tę czynność, otrzymasz kolejne 25% i tak do pełnej kwoty (łącznie 4 razy). Możesz zrezygnować po pierwszym razie i odebrać tylko 25% bonusu, bukmacher nie nakłada na ciebie obowiązku czterokrotnego obrotu, chociaż jest on wymagany do odebrania 100% bonusu od wpłaty. 

Oprócz tego w opcji rejestracji z kodem promocyjnym w TOTALbet otrzymuje się zakład bez ryzyka do 210 zł, który nie posiada warunków obrotu. W razie przegranej otrzymane pieniądze można przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
od depozytu do 5000 zł4-krotnie z 4 wydarzeniami, każde z kursem co najmniej 1.3090 dni od momentu postawienia zakładu aktywującego
zakład bez ryzyka do 210 złBrak wymagań obrotu48 godzin od momentu przyznania
TOTALbet – warunki obrotu bonusów

Pakiet bonusów w eWinner – wymogi obrotowe

Bukmacher eWinner przygotował dla graczy pakiet powitalny składający się z dwóch bonusów. Użytkownicy, którzy wpiszą kod bonusowy EXTRA10, w pierwszym kroku otrzymują zakład bez ryzyka w wysokości 155 zł.

Kolejna promocja uruchamiana jest po dokonaniu kolejnego depozytu. Za drugi depozyt użytkownicy otrzymują 50% do 500 zł. Warunkiem aktywacji tej promocji jest zagranie przez użytkownika za równowartość wpłaty (może być w kilku zakładach) z kursem minimalnym 1,50 dla całego kuponu oraz zakończenie i rozliczenie wszystkich wydarzeń na kuponie.

Jednak warunki wypłaty są stosunkowo ciężkie do spełnienia, ponieważ użytkownik musi dokonać 6-krotnego obrotu promocyjnymi środkami. Do obrotu zaliczane są kupony SOLO oraz SOLO z kursem minimalnym na poziomie aż 2,50. Na obrót środkami użytkownik ma 30 dni.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
zakład bez ryzyka 155 złbrak wymagań obrotu60 dni od momentu założenia konta (czas na obrót 30 dni)
drugi depozyt 50% do 500 zł6-krotnie po kursie minimalnym 2,5060 dni od momentu założenia konta (czas na obrót 30 dni)
Pakiet bonusów w eWinner – warunki obrotu

Freebety w PZBuk – warunki obrotu i wypłaty

W PZBuk dla nowych użytkowników dostępna jest promocja darmowego zakładu. Co prawda na pierwszy rzut oka wysokość może nie powalać, ponieważ jest to jedynie 300 zł, ale właśnie szkopuł leży w niskich wymogach obrotu, które stawiają, że jest stosunkowo dostępny.

PZBuk nie wymaga obrotu tym bonusem, należy go jedynie aktywować stawiając zakład w opcji AKO z kursem min. 2.00. Dodatkowo przy rejestracji z wykorzystaniem kodu bonusowego PZPROMO możesz otrzymać darmowe zakłady.

Przyznawane są one w postaci punktów w sklepie gracza. Otrzymujesz 20 600 punktów, których równowartość w sklepie gracza odpowiada 250 zł. Dzięki temu możesz skorzystać między innymi z darmowego zakładu na esport, 50% bonusu od depozytu czy też 20% bonusu od depozytu.  

Aby go wypłacić należy obrócić trzykrotnie kwotą depozytu i bonusu, po kursie minimalnym 2,00. Na spełnienie tego warunku masz 60 dni od momentu uruchomienia promocji.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
cashback 200 złObrót jednokrotny na kuponach AKO, kurs minimalny zdarzenia 1,4030 dni od momentu aktywowania bonusu
darmowe bonusy do 250 zł3-krotny obrót kwotą depozytu na kuponach AKO po łącznym kursie minimalnym 2,00 (kurs pojedynczego zdarzenia 1,40)30 dni od momentu aktywowania bonusu
Warunki obrotu bonusu w PZBuk

Jak wypłacić bonus startowy w Superbet?

Nowi gracze Superbet mogą liczyć na cashback do 500 zł oraz 50 zł na start. W zakresie warunków obrotu obie promocje różnią się od siebie jedynie tym, że pierwszy bonus należy obrócić czterokrotnie, a drugi tylko jednokrotnie. Należy tego dokonać na kuponach wielozdarzeniowych z minimum 2 zdarzeniami. Kurs łączny musi wynieść minimum 1,80, a kurs pojedynczych zdarzeń 1,30.

A użytkownicy strony Darmowezaklady.pl mogą liczyć dodatkowo na freebet w wysokości 34 zł. Jeśli zarejestrują się u bukmachera za pomocą naszej oferty znajdującej się poniżej.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
cashback do 500 zł4-krotny obrót na kuponach AKO z minimum 2 zdarzeniami z łącznym kursem minimalnym 1,80 (kurs pojedynczego zdarzenia 1,30)14 dni od akceptacji oferty powitalnej
50 zł na startjednokrotny obrót na kuponach AKO z minimum 2 zdarzeniami z łącznym kursem minimalnym 1,80 (kurs pojedynczego zdarzenia 1,30)7 dni od dnia dokonania pierwszego depozytu
freebet 34 złzakład AKO z minimum 2 zdarzeniami i kursem łącznym 1.8

Jak obrócić bonus w BetX?

BetX szczycił się tym, że nowym graczom proponował najwyższy bonus na rynku. Bukmacher zmienił jednak ofertę i teraz na start można otrzymać od niego 1525 złotych, co i tak nie jest najniższą ofertą na rynku.

Bonus od depozytu to jedna z klasycznych promocji bukmacherskich na polskim rynku. Również BetX postanowił spróbować sił na tym polu i zaproponował nowym graczom premię od pierwszej wpłaty, która może osiągnąć pułap 1500 złotych. Jest to bonus 100% od wpłaty, czyli jeśli wpłacimy maksymalnie 1500 PLN, to tyle samo wyląduje na naszym koncie bonusowym. 

Jak wypłacić w takim razie te środki, aby można było przelać je na konto bankowe? Tutaj jest już nieco trudniej, ale też nie jakoś szczególnie. Bonusem trzeba obrócić sześciokrotnie na kuponie SOLO bądź AKO z co najmniej jednym zdarzeniem przy kursie minimalnym kuponu 1.95 (a w przypadku kuponu AKO kurs pojedynczego zdarzenia musi wtedy wynieść 1.30). 

Drugą promocją za założenie konta jest darmowy kupon w kwocie 25 złotych. Za poprawną weryfikację konta i zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych, bukmacher zaoferuje nam darmowy zakład, który na naszym koncie bonusowym powinien pojawić się do dwóch dni roboczych od momentu spełnienia przez nas warunków. Na skorzystanie z freebetu będziemy mieć trzy dni, ale sprawę zdecydowanie ułatwiają wymagania obrotowe. Wystarczy postawić jeden kupon z minimalnym ogólnym kursem wynoszącym 2.00. To tyle.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
bonus od depozytu do 1500 zł4-krotny obrót na kuponie SOLO lub AKO z min. 1 zdarzeniem po łącznym kursie minimalnym 1.95 (minimalny kurs pojedynczy zdarzenia 1.30)60 dni od aktywacji bonusu
darmowy kupon 25 złdowolny kupon z minimalnym ogólnym kursem 2.003 dni od aktywacji bonusu
Warunki obrotu bonusem w BetX

Warunki obrotu bonusem w Noblebet

W Noblebet pakiet powitalny składa się z czterech bonusów.

Bonus od pierwszego depozytu wynosi 100% premii do kwoty 500 złotych. Gracz musi wpłacić minimum 10 złotych do bukmachera, żeby skorzystać z tej promocji. Bonusowe środki trzeba wykorzystać na zakład AKO z minimalnym kursem 1.85 (kurs pojedynczego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.30). Obrót bonusem odbywa się z kolei przez czterokrotne zawarcie zakładów AKO z minimalnym kursem 1.85, w którym kurs pojedynczej selekcji wynosi 1.40 lub wyższy). Na przeprowadzenie tej operacji gracz będzie mieć 30 dni. 

Druga opcja to bonus 50% do 800 złotych. Tutaj podobnie jak przy pierwszej okazji, użytkownik musi wpłacić co najmniej 10 złotych i wykorzystać otrzymaną premię na zakład akumulowany (AKO) z kursem 3.00 (minimalny kurs jednego zdarzenia na kuponie to 1.31). Tak samo jak przy pierwszym bonusie, bukmacher daje 30 dni na skorzystanie z tej opcji. To nie koniec, bo potem trzeba jeszcze obrócić depozyt trzy razy na kuponach AKO, ale tym razem z kursem 1.85 (kurs minimalny jednego zdarzenia to 1.40). Z tym że tutaj nie ma już żadnego ograniczenia czasowego.

Promocja obejmuje również trzecią wpłatę. Tym razem użytkownik otrzymuje na konto 100 procent do 200 zł wartości trzeciego depozytu. Jednak kupon można postawić tylko na ofertę wchodzącą w skład sportów wirtualnych oraz gier karcianych. W tym przypadku środki bonusowe podlegają 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.85.

Przez pierwsze 30 dni od założenia konta użytkownicy mogą skorzystać z opcji gry bez podatku. Aby tego dokonać należy postawić zakład złożony z minimum 3 selekcji o minimalnym kursie całkowitym w wysokości 2.20. Takie kupony będą mnożone przez współczynnik 1.00 zamiast obowiązującego u konkurencji 0.88 i dzięki temu gracze Noblebet będą mogli zagrać o pełną stawkę.

Rodzaj promocjiWymagania obrotoweCzas na wykorzystanie
100% do 500 złzakład na kuponie AKO z min. 2 zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 1.85 (minimalny kurs pojedynczy zdarzenia 1.40 lub wyższy)30 dni od momentu wpłaty
50% do 800 zł3-krotny obrót po kursie minimalnym 3.00 (1.31 minimum na jednej selekcji)30 dni od momentu wpłaty
100% do 200 złtylko na sporty wirtualne i gry karciane. Obrót 5x po kursie minimalnym 1.8530 dni od momentu wpłaty
bez podatku po rejestracjizakład na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 2.20.30 dni od momentu rejestracji

FAQ – Jak obrócić bonus u bukmachera?

📢 Co to jest obrót bonusem?

Obrót bonusem to określone przez bukmachera w regulaminie warunki, które musi spełnić gracz, aby wypłacić bonus lub wygrane, dzięki bonusowi, pieniądze.

📢 Jak obrócić bonus u bukmachera online?

Bukmacherzy w regulaminach promocji dokładnie określają, co należy zrobić. Niekiedy firmy bukmacherskie wykluczają z warunków obrotu zdarzenia oferowane w zakładach np. sportów wirtualnych, czy też zakładów na żywo. Często wymagają kuponu AKO ze wskazanym kursem i liczbą zakładów akumulowanych. Wszystko na temat warunków obrotu znajdziesz w tym artykule.

📢 Jaki jest czas na obrót bonusem u bukmachera?

Firmy bukmacherskie w regulaminach określają czas, w którym należy dokonać obrotu, aby wypłacić pieniądze wygrane dzięki bonusowi. Może to być to 7 dni, a też 90 dni. Informacje o czasie na obrót bonusem u konkretnych bukmacherów znajdziecie w tym artykule.

📢 Jak znaleźć bonus z najlepszymi warunkami obrotu?

Nasz artykuł ułatwi Tobie wybór. Znajdziesz w nim dokładne zasady obrotu bonusami u każdego z bukmacherów oraz tabele, w których podajemy dane dotyczące rodzaje bonusu, wymagania bukmachera i czasu na obrót.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *