Bonusy powitalne

Darmowe bonusy bukmacherskie to pierwszy wabik, który może zachęcić gracza do odwiedzenia, a w następnej kolejności do założenia konta na stronie bukmachera. Zobaczcie, jakie są bonusy powitalne u polskich bukmacherów.

Przed rejestracją warto jednak zapoznać się z warunkami obrotu, minimalnego kursu, czasem trwania promocji, czy też rodzajami w zakładów, w których można grać, by wykorzystać bonus.

bonusy powitalne bukmacherzy

Bonus na start to pierwszy krok, który ma na celu przyciągnięcie nowych użytkowników i zapoznanie ich z ofertą. Bukmacherzy przygotowują jednak mnóstwo innych promocji. Czasem “gorszy” na pierwszy rzut oka bonus od pierwszego depozytu może przynieść atrakcyjną promocję od drugiej wpłaty czy też freebet, a także inne premie powitalne dostępne w ramach pakiety na start danego bukmachera. Jednak nie wszyscy gracze chcą zagrzać dłużej miejsce u jednego bukmachera i “polują” na darmowy zakład od depozytu. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy dbają zwłaszcza o bonusy na start.

W wielu przypadkach więcej nie znaczy lepiej, ale zdajemy sobie sprawę, że promocje bukmacherskie od depozytu z wysoką premię na pewno przykuwają oko i mogą zapewnić użytkownikom naprawdę wysokie wygrane. Z kolei bukmacherzy, którzy oferują mniejsze bonusy powitalne mogą mieć niższe wymagania dotyczące obrotu. Dlatego warto się zastanowić, w jakim przypadku łatwiej będzie spełnić określone warunki.

Szukasz najlepszych bonusów powitalnych, skorzystaj z naszej wyszukiwarki bonusów bukmacherskich – znajdziesz tam 41 ofert na start do 13 bukmacherów.

Czym są bonusy bukmacherskie od depozytu?

Pokrótce wygląda to tak – wpłacasz pewną sumę pieniędzy określaną jako pierwszy depozyt. Aby tego dokonać musisz najpierw wybrać legalnego bukmachera w Polsce. Następnie zarejestrować się, czyli podać podstawowe dane, które pozwolą Ci grać w bezpieczny sposób. Podczas rejestracji możesz wpisać dodatkowy kod promocyjny (podajemy je poniżej), dzięki czemu otrzymasz wyższy bonus od standardowego bądź inne premie. To w zasadzie tyle – rejestracja, wpłata pierwszego depozytu (warunki dopuszczalnej kwoty pierwszej wpłaty określone są w regulaminie poszczególnych bukmacherów), warunki obrotu, które musisz spełnić. O warunkach bonusów również piszemy w kolejnym akapicie. Zazwyczaj dotyczą one obrotu i minimalnego kursu.

Darmowe bonusy powitalne w polskich zakładach

Oto nasze zestawienie bonusów powitalnych u polskich bukmacherów

Bonusy powitalne STS

Typ bonusuBonus w STS
Bonus od depozytu100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka200 259 zł
Kod promocyjny STSBEZRYZYKA
Bonusy powitalne STS z kodem BEZRYZYKA

STS jest liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Jakościowo produkt stoi na najwyższym europejskim poziomie, więc nie mogło zabraknąć tutaj bonusu powitalnego. Kluczową promocją, która przeznaczona jest dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się pierwszy raz zasilić swoje konto jest 100% do 1200 złotych. Oznacza to, że deponując pieniądze po zarejestrowaniu konta otrzymasz dodatkowe środki od bukmachera STS.

Kwota uzależniona jest od wysokości wpłaty, więc jeśli zasilisz konto o 100 zł to otrzymasz 100 zł od bukmachera, jeśli wpłacisz 500 zł to otrzymasz od bukmachera 500 zł itd., aż do 1200 zł. Na twoim koncie pojawią się w takiej sytuacji dwa rachunki: jeden z Twoimi środkami (konto depozytowe), a dugi ze środkami bonusowymi. Jeśli będziesz chciał przenieść środki bonusowe na dostępne konto to będziesz musiał spełnić określone przez STS warunki. Te nie są wygórowane jak na standardy rynkowe, ponieważ należy dokonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

To nie koniec dodatków przygotowanych w pakiecie powitalnym STS. Druga część promocji powitalnej dotyczy jedynie tych graczy, którzy wpisali lub wpiszą podczas rejestracji kod BEZRYZYKA. Uzupełnienie pola kod promocyjny o wspomniany kod uruchamia specjalną promocję pakietu startowego – 1200 zł + 259 zł.

Ostatnia kwota w tym ciągu to zakład bez ryzyka. Wystarczy, że pierwszy Twój depozyt będzie wyższy niż 20 zł (pamiętaj jednak, że wciąż obowiązuje promocja 100% do 1200 zł, więc im wyższa wartość pierwszej wpłaty tym wyższa kwota zostanie przelana na Twoje konto bonusowe w STS) to wówczas otrzymasz możliwość gry za 259 zł bez ryzyka. Możesz obstawić dowolne wydarzenie (nawet ze sportów wirtualnych) i jeśli okaże się on wygrany to pieniądze powędrują na Twoje konto bonusowe. Przegrywając nic nie tracisz, bo nie obstawiasz za swoje pieniądze tylko za środki przyznane przez STS. To co czyni ten bonus szczególnie atrakcyjnym to warunki wypłaty.

Fortuna bonus powitalny

Typ bonusuBonus w Fortunie
Bonus od 2. depozytu100% do 2000 zł 2100 zł
Bonus bez depozytu20 zł
Zakład bez ryzyka600 zł
Kod promocyjny FORTUNAFORBONUS
Fortuna bonus powitalny – pakiet z kodem FORBONUS

Zakłady bukmacherskie Fortuna kojarzy większość osób interesujących się sportem. Wieloletni sponsor piłkarzy Legii Warszawa, lider pod względem liczby punktów naziemnych, a także drugi pod względem udziałów podmiot bukmacherski w Polsce.

Fortuna oferuje nowym klientom pakiet startowy składający się z trzech elementów.

Pierwszy to oczywiście bonus od depozytu. W tych zakładach online otrzymamy 100% do 2000 zł od wysokości drugiej wpłaty, rejestrując się z naszym kodem FORBONUS aż o 100 zł więcej. Musisz jednak pamiętać o tym, że wysokość bonusu zależy od tego ile gracz zdecydował się wpłacić przy okazji 2. depozytu.

Aby skorzystać z tej promocji gracz przy rejestracji musi aktywować „Bonus od drugiego depozytu” (dostępny w zakładce „Bonusy” na koncie gracza w Fortunie) w ciągu 3 dni od wpłaty pierwszego depozytu. Następnie w ciągu 5 dni wpłacić drugi depozyt. Następnie gracz musi dokonać obrotu, podzielonego na dwa procentowe etapy:

 • kwotą stanowiącą równowartość 80% drugiego depozytu w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty jego dokonania – wówczas gracz otrzyma bonus w wysokości 20% wartości drugiego depozytu. Uwaga! W standardzie maksymalna kwota tego bonusu to 400 zł, a rejestrując się przez naszą stronę i dokonując obrotu zgodnego z powyższym otrzymasz 420 zł.
 • kwotą stanowiącą równowartość czterokrotności drugiego depozytu w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty jego dokonania – wówczas gracz otrzyma kolejny bonus w wysokości 80% wartości drugiego depozytu. Uwaga! W standardzie maksymalna kwota tego bonusu to 1600 zł, a rejestrując się przez naszą stronę i dokonując obrotu zgodnego z powyższym otrzymasz 1680 zł.

Jednak częścią bonusu powitalnego, z którego najbardziej jest znana Fortuna jest zakład bez ryzyka. Jest to jedna z największych promocji tego typu.

Należy pamiętać jeszcze o jednej kwestii związanej z tą promocją, a mianowicie, żeby w przypadku przegranej uzyskać pełną kwotę powinieneś zagrać za 682 zł. Zakład bez ryzyka to na tyle „przyjemny” bonus, że wygrana trafia do Ciebie, mimo że grasz za pieniądze przyznane przez bukmachera. Ile w ten sposób można wygrać? Przykładowo stawiając kupon na kurs 2,00 po maksymalnej możliwej stawce, czyli 682 zł na Twoje konto może trafić nieco ponad 1200 zł (kwota po odjęciu podatku).

Trzecim elementem składowym bonusu powitalnego jest bonus bez depozytu. Za samo założenie konta i jeszcze przed wpłatą otrzymujesz od Fortuny 20 złotych. Przyznane są one w formie punktów Fortuna Klub Plus. W trakcie stawiania kuponu gracz ma możliwość wyboru czy chce zagrać za środki pieniężne czy za ich równowartość w postaci punktów programu lojalnościowego. W tym przypadku należy pilnować czasu, ponieważ bonus aktywny jest jedynie 7 dni. 

forBET bonus powitalny

Zakłady bukmacherskie forBET to częsty wybór użytkowników w Polsce. Z pewnością wpływ na taki stan rzeczy ma właśnie pakiet powitalny, ponieważ bardzo często skonstruowany jest tak, że wartościowo jest jednym z najwyższych w naszym kraju. Należy również przypomnieć, że forBET właśnie m.in. dzięki bonusom zyskał popularność, ponieważ debiutował w 2016 roku na rynku z bonusem bez depozytu w wysokości 20 zł, który dodatkowo miał stosunkowo nieskomplikowane warunki obrotu.

Obecnie, specjalnie dla naszych Użytkowników, przygotował aż dwie oferty:

1. KOD PROMOCYJNY FORBETBEZRYZYKA250
Zakład bez ryzyka:250 zł
Bonusy od depozytu:do 2200 zł
2. KOD PROMOCYJNY FORBETFORBONUS
Freebet:150 zł
Bonusy od depozytu:do 2200 zł

W ramach pakietu powitalnego forBET, zarówno z kodem FORBONUS, jak i z kodem BEZRYZYKA250, oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do wartości 2000 zł oraz podwojenie przy drugiej wpłacie do 200 zł. Zarówno pierwszy, jak i drugi bonus, ma dość korzystne warunki związane z wypłatą dodatkowych środków.

W pierwszym przypadku 2000 zł należy obrócić 2 razy z kursem minimalnym 2,5 na kuponie AKO, czyli z co najmniej 2 zdarzeniami. Jeśli chodzi o bonus 200-złotowy MaxiZysk to wymagania są nieco inne, a mianowicie trzeba obstawić minimum 3 typy z kursem 1,4 każdy. Jak na promocję tego typu można śmiało stwierdzić, że wyżej wymienione warunki należą do jednych z lepszych. U żadnego bukmachera nie znajdziemy bonusu od depozytu z wymogiem mniejszym niż dwukrotność obrotu. Dodatkowe 100 zł otrzymane po użyciu kodu należy obrócić cztery razy z kursem minimalnym 2.0.

Oto warunki bonusów od depozytu:

 • bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł: aktywacja – obrót 1x, min. kurs 2,0; obrót – 2x, AKO, min. 3 zdarzenia, min. kurs 2,50;
 • bonus od drugiego depozytu MaxiZysk do 200 zł: aktywacja – obrót 1x, AKO min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczy 1,40.

Czas na obrót to 30 dni.

Freebet 150 zł – warunki

Z kodem promocyjnym FORBONUS można otrzymać dodatkowo freebet 150 zł do pierwszego bonusu powitalnego od depozytu (wraz z bonusem od drugiego depozytu można zagarnąć do 2200 zł), czyli w sumie do 2350 zł. Jakie są warunki uzyskania freebetu 150 PLN?

 • Aby otrzymać dodatkowe 150 zł do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł (niższa kwota nie uprawnia do otrzymania tego bonusu);
 • Bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków;
 • Wymagany jest 4-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00.

Zakład bez ryzyka 150 zł – warunki

Inny kod promocyjny, który jest dostępny w zakładach bukmacherskich forBET to BEZRYZYKA150. Do podstawowego bonusu od depozytu dodaje on zakład bez ryzyka o wartości 150 zł. Co należy zrobić, aby go otrzymać? Oto warunki:

 • Zwrot za pierwszy postawiony i zarazem nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto z kodem promocyjnym BEZRYZYKA150;
 • Zwrot przysługuje tylko za pierwszy kupon zagrany zaraz po rejestracji;
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego;
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do 150 zł;
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00;
 • Aby otrzymać zwrot należy napisać e-mail o tytule „Zakład bez ryzyka” na adres marketing@iforbet.pl i podać swój login.

Bonus powitalny Totolotek

Typ bonusuBonus w Totolotek
Bonus od depozytu100% do 500 zł
Bonus bez depozytu25 zł
Bonus mobile49 zł
Kod promocyjny TotolotekTTPROMO

Totolotek przeszedł w ostatnim czasie duże wizualne zmiany. Najbardziej zauważalną jest oczywiście zmiana układu serwisu głównego, a także jego kolorystyki. Spowodowane jest to zmianą właściciela jaka nastąpiła na początku 2019 roku. Na szczęście nowy zarządca Totolotka utrzymał bonus powitalny i tylko nieznacznie zmienił jego formułę. Podobnie jak w przypadku wielu bukmacherów funkcjonujących na naszym rynku użytkownicy mają możliwość odbioru trzech promocji za założenie konta. Piszemy, że mają możliwość, ponieważ w jednym przypadku potrzebne jest do tego wykorzystanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym, ale od początku. 

Pierwszym rodzajem przyznawanego przez Totolotek bonusu jest promocja od depozytu. Jej wysokość została ustalona na 100% do 1000 złotych, więc mniej więcej jest to suma bonusu na start wokół jakiej obraca się większość zakładów wzajemnych w Polsce. Z pewnością atutem jest zapis, który mówi o tym, że gracze mają aż 6 miesięcy na skorzystanie z bonusu. Minimalną kwotą kwalifikującą nowo utworzone konto jest 20 zł. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci za pierwszym razem 20 zł, to otrzyma od Totolotka 20 zł na konto bonusowe. Następne wpłaty nie będą już premiowane.

Dlatego też na wielu forach bukmacherskich zaleca się, aby pierwszy depozyt był jak najwyższy. Jeśli gracz chce w maksymalnie „wycisnąć” promocje powinien wpłacić 1000 zł i taką też kwotę otrzyma od Totolotka. Jednak wypłata przyznanych pieniądze obwarowana jest – tak jak wszędzie – pewnymi wymogami. Kwota depozytu oraz kwota bonusu musi zostać po trzy razy obrócona, poprzez zawarcie zakładów. Muszą być to zakłady w systemie wielokrotnym z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35. Należy pamiętać, że w momencie pierwszej wpłaty ma się 30 dni na wykonanie obrotu środkami. W innym przypadku bonus przepada. 

To nie jedyny bonus od depozytu, który można uzyskać w Totolotku. Drugi ma zachęcić graczy do gry na aplikacji mobilnej. Bukmacher stworzył apkę zarówno dla osób korzystających z Samsunga, Huawei, Xiaomi, a więc tych z systemem Android, jak i dla osób posiadających iPhone. Warunki są podobne do tych, które obowiązują w opisanym przez nas powyżej bonusie od depozytu. W tym przypadku, aby uzyskać środki bonusowe, konto powinieneś doładować korzystając z aplikacji. Promocja w tym przypadku wynosi 100% do 49 złotych. Oczywiście nadal możesz skorzystać z obydwu opcji, czyli z promocji 100% do 1000 zł i 100% do 49 zł, tylko musisz pamiętać o minimalnej kwocie tj. 20 zł. Jeśli doładujesz konto przez aplikację, aby wypłacić środki musisz obrócić kupon trzykrotnie, a w przypadku telefonu możesz zrobić to w systemie pojedynczych wydarzeń. Ważne, żeby kurs nie był niższy od 1,90. 

Ostatnia część bonusu powitalnego uruchamiana jest jedynie w przypadku, w którym użytkownik w trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego wpisze w miejsce kodu promocyjnego TTPROMO. Atrakcyjność tej oferty nie polega jedynie na tym, że otrzymuje się więcej niż w standardzie, ale również na tym, że jest to promocja nie wymagająca depozytu tzn. 25 zł zostanie od razu dopisana na bonusowe konto gracza. Za tę kwotę można postawić zakład, jeśli okaże się on wygrany wówczas będziesz miał możliwość wypłaty wygranej. Aby to zrobić trzeba obrócić środkami 2 razy po kursie łącznym minimum. 2.00

Bonus powitalny PZBuk

Typ bonusuBonus w PZBuk
Cashback500 zł
Freebet20 zł
Kod promocyjny PZBukPZPROMO

PZBuk ma zupełnie inne podejście do nowych klientów. Oczywiście nie jest ono gorsze, po prostu jako jeden z nielicznych zdecydował się na stosunkowo niski bonus powitalny, ale ma to też swoje niezaprzeczalne zalety. Jedną z nich są warunki aktywacji będące jednymi z najmniej skomplikowanych. W PZBuk użytkownicy otrzymują 500 zł darmowego zakładu. Zasady działania są takie same, jak w innych zakładach, czyli zakład możesz postawić na wydarzenie, a jeśli okaże się ono wygrane, będziesz miał możliwość obrotu gotówki, a następnie wykorzystania jej. Natomiast jeśli nie wygrasz nic nie tracisz, ponieważ nie obstawiasz za swoje pieniądze. Wspomnieliśmy o obrocie i tu należą się słowa wyjaśnienia. Aktywować bonus można na kuponach AKO z minimalnym kursem 2,00. Istnieje jeszcze możliwość uzyskania dodatkowych 20 zł w ramach freebety. W tym przypadku należy wpisać kod promocyjny PZPROMO w trakcie zakładania konta. Odpowiednie pole zlokalizowane jest w formularzu rejestracyjnym.

Bonus powitalny TOTALbet

Typ bonusuBonus w TOTALbet
Bonus od depozytu100% do 5000 zł
Freebet55 zł
Kod promocyjny TotalbetTOTALVIP

TOTALbet to jeden z tych bukmacherów, którego zdecydowanie warto obserwować. Zdaniem wielu ekspertów zakłady wzajemne TOTALbet prowadzą bardzo odważną politykę i są jedynymi z najchętniej odkrywających nowe rzeczy bukmacherów. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że to właśnie TOTALbet ma najwyższy bonus powitalny w Polsce. Jego łączna wysokość to aż 5040 zł w standardzie lub 5055 złotych z kodem promocyjnym. Co prawda zasady mogą wydawać się skomplikowane, ale mamy nadzieję, że dość dobrze je wytłumaczymy.

Na samym początku TOTALbet daje użytkownikom możliwość wyboru formuły w jakiej będą chcieli odebrać bonus. Pierwszy z nich to 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami), a drugi 5×2 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Wybrany wariant jest ważny w trakcie realizowania bonusu, ponieważ w pierwszym przypadku za każdym razem uwalniasz 25% bonusu, a w drugim 20%. Przykładowo, jeśli wpłacisz wspomniane 5000 zł bonusu w formule 4×4, wraz z realizowaniem kolejnych punktów promocji uwalniasz 1250 zł. Jeśli wpłacisz 1000 zł uwolnisz 250 zł, a jeśli 100 zł to uwolnisz 25 zł itd.

Najciekawszą częścią tej promocji jest to, że do uwolnienia kolejnych transz nie potrzebujesz jednej wpłaty. Jak informuje TOTALbet w swoich materiałach, jeśli zabraknie Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus, to okazuje się, że kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu. Obrotu można dokonać na kuponach AKO lub kuponach pojedynczych z kursem minimalnym 1,25. Na obrót bonusem masz maksymalnie 90 dni. 

Kolejną częścią bonusu powitalnego są freebety. Pierwszy odblokowywany jest po wpisaniu kodu promocyjnego TOTALVIP w czasie rejestrowania nowego konta. Ta aktywność powoduje, że otrzymujesz 15 zł na dowolny zakład. Jeśli okaże się wygrany to pieniądze wędrują na Twoje konto. Pełna wartość freebetu, którą można wykorzystać wynosi 45 zł, ale kolejne części uwalniane są za konkretne działania, a wyglądają one następująco:

 • 20 zł za rejestrację konta stałego
 • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
 • 5 zł za pierwszy depozyt za min. 10 zł
 • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego za min. 5 zł
 • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł

Bonusy dostępne są w zakładce Moje konto w kategorii Freebety. Aby aktywować wystarczy postawić dowolny zakład pojedynczy lub wielokrotny z min. kursem 2,0. Najważniejszą niespodzianką dla wielu graczy jest to, że to jedyny bonus, który nie wymaga kolejnego obrotu, więc jeśli wygrasz będziesz mógł od razu wypłacić uzyskaną kwotę. 

Bonus powitalny eWinner

Typ bonusuBonus w eWinner
Zakład bez ryzyka100 110 zł
Bonus od drugiego depozytu50% do 500 zł
Kod promocyjny eWinnerWINBONUS

Jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku, który wcale nie ma kompleksów wobec starszych konkurentów. Wiele osób kojarzy eWinner z tego, że ambasadorem tych zakładów bukmacherskich jest Marcin Gortat. Niewiele osób wie z kolei, że eWinner w ramach pakiety powitalnego oferuje aż 4 bonusy do wykorzystania w tym klasyczny bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet. Zaczniemy od cashbacku, ponieważ występuje w dwóch opcjach: z kodem promocyjnym WINBONUS w wysokości 110 zł lub bez kodu 100 zł. Bonus uruchamiany jest po pierwszej wpłacie, a jego minimalna wartość wynosi 20 zł. Pamiętać należy o tym, że otrzymuje się zwrot stawki po odjęciu podatku, więc jeśli postawisz zakład za 100 zł i nie uda Ci się trafnie wytypować wybranego przez siebie zdarzenia otrzymasz zwrot ok. 97 złotych, więc aby w pełni wykorzystać bonus zakład bez ryzyka należy obstawić za kwotę 125,40 zł. Pamiętaj, że wygrana w takim przypadku wędruje na Twoje konto. 

Drugą częścią bonusu jest bonus od drugiego depozytu 50% do 500 zł przy minimalnej wpłacie 20 zł. Oznacza to, że bukmacher przesyła na konto połowę kwotę jaką zasilisz swoje konto w granicach od 20 do 1000 zł, czyli jeśli wpłacisz min. 20 zł to powiększysz swoje środki o 10 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus, czyli wspomniane 500 zł depozyt musi wynosić 1000 zł. A jakie są warunki bonusu od depozytu w eWinner? Gracz musi zagrać za równowartość wpłaty z kursem minimalnym kuponu 1.50 (może być w kilku zakładach). Przed wypłatą bonusu trzeba jeszcze dokonać obrotu. W przypadku bonusu od depozytu jest to 6 razy razy po kursie min. 2.50, które należy obrócić w ciągu 30 dni.

Superbet bonus powitalny

Typ bonusuBonus w Superbet
Bonus od pierwszego depozytu50 zł
Freebet34 zł
Zakład bez ryzyka500 zł
Kod promocyjny SuperbetSBBONUS

Superbet uzyskał licencję pod koniec października 2017 roku, a jednak na debiut serwisu internetowego tego bukmachera musieliśmy długo czekać. Strona internetowa powstała i funkcjonowała już w 2017 roku, ale możliwość rejestrowania konta w Superbet dodano dopiero w 2020 roku. Dlaczego tak się stało? Władze bukmachera uznały, że na początku działalności w naszym kraju chcą skupić się na rozwoju oferty stacjonarnej. Dziwić może taka polityka tym bardziej, że punkty naziemne nie mają w ofercie bonusu powitalnego. Oczywiście serwis Superbet pakiet startowy posiada. Łączna wartość pakietu to 584 zł i podzielona jest na trzy bonusy.

Pierwszy depozyt zostanie rozliczony według zasad 100 proc. do 50 złotych. Druga oferta bukmachera to tydzień bez ryzyka, gdzie można zdobyć dodatkowe 500 zł! Łącznie można więc uzyskać 550 złotych.

Ale to nie wszystko! Jeśli zarejestrujesz się u bukmachera, przechodząc z naszej strony otrzymasz freebet o wysokości 34 zł! Kliknij w poniższą ofertę:

Aby otrzymać freebet należy wpłacić minimum 50 złotych oraz postawić zakłady wielozdarzeniowe za stawkę min. 50 złotych z co najmniej dwoma zdarzeniami na kuponie oraz całkowitym kursem minimalnym w wysokości 1,80. Bonus zostanie doliczony do konta gracza po wykorzystaniu promocji od pierwszej wpłaty. 

Co należy zrobić, aby otrzymać darmowy zakład w wysokości 34 zł? Zobaczcie krok po kroku:

 1. zarejestrować konto przez baner na samej górze lub powyższy kupon,
 2. wpłacić pierwszy depozyt (min. 50 zł),
 3. spełnić warunki wymogu bonus od pierwszej wpłaty (piszemy o nich poniżej),
 4. postawić wpłacone wcześniej, przy okazji pierwszego depozytu, 50 zł na zakład AKO z minimum 2 zdarzeniami i kursem łącznym 1.8,
 5. gracz otrzyma freebet 34 zł w ciągu 48 godzin,
 6. freebet 34 zł w całości należy postawić na kupon SOLO (kurs 1.6) lub AKO o (kurs łączny 1.6),
 7. wygrana z freebetu trafi na konto depozytowe i można ją wypłacić.

Zapamiętajcie kod rejestracyjny Superbet nie jest wymagany, wystarczy, że klikniesz w baner na górze strony, aby otrzymać freebet 34 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *