Bonusy powitalne

bonusy powitalne bukmacherzy

Darmowe bonusy bukmacherskie to pierwszy wabik, który może zachęcić gracza do odwiedzenia, a w następnej kolejności do założenia konta na stronie bukmachera. Przed rejestracją warto jednak zapoznać się z warunkami obrotu, minimalnego kursu, czasem trwania promocji, czy też rodzajami w zakładów, w których można grać, by wykorzystać bonus. W wielu przypadkach więcej nie znaczy lepiej, ale zdajemy sobie sprawę, że promocje bukmacherskie od depozytu z wysoką premię na pewno przykuwają oko i mogą zapewnić użytkownikom naprawdę wysokie wygrane. Z kolei bukmacherzy, którzy oferują mniejsze bonusy powitalne mogą mieć niższe wymagania dotyczące obrotu. Dlatego warto się zastanowić, w jakim przypadku łatwiej będzie spełnić określone warunki.

Bonus na start to pierwszy krok, który ma na celu przyciągnięcie nowych użytkowników i zapoznanie ich z ofertą. Bukmacherzy przygotowują jednak mnóstwo innych promocji. Czasem “gorszy” na pierwszy rzut oka bonus od pierwszego depozytu może przynieść atrakcyjną promocję od drugiej wpłaty czy też freebet, a także inne premie powitalne dostępne w ramach pakiety na start danego bukmachera. Jednak nie wszyscy gracze chcą zagrzać dłużej miejsce u jednego bukmachera i “polują” na darmowy zakład od depozytu. Nic więc dziwnego, że bukmacherzy dbają zwłaszcza o bonusy na start.

Czym są bonusy bukmacherskie od depozytu?

Pokrótce wygląda to tak – wpłacasz pewną sumę pieniędzy określaną jako pierwszy depozyt. Aby tego dokonać musisz najpierw wybrać legalnego bukmachera w Polsce. Następnie zarejestrować się, czyli podać podstawowe dane, które pozwolą Ci grać w bezpieczny sposób. Podczas rejestracji możesz wpisać dodatkowy kod promocyjny (podajemy je poniżej), dzięki czemu otrzymasz wyższy bonus od standardowego bądź inne premie. To w zasadzie tyle – rejestracja, wpłata pierwszego depozytu (warunki dopuszczalnej kwoty pierwszej wpłaty określone są w regulaminie poszczególnych bukmacherów), warunki obrotu, które musisz spełnić. O warunkach bonusów również piszemy poniżej. Zazwyczaj dotyczą one obrotu i minimalnego kursu.

Darmowe bonusy bukmacherskie przykłady w polskich zakładach

Bonus powitalny STS

Typ bonusuBonus w STS
Bonus od depozytu100% do 1200 zł
Freebet bez depozytu25 zł
Zakład bez ryzyka35 zł
Kod promocyjny STSSTSVIP

STS jest liderem polskiego rynku bukmacherskiego. Jakościowo produkt stoi na najwyższym europejskim poziomie, więc nie mogło zabraknąć tutaj bonusu powitalnego. Kluczową promocją, która przeznaczona jest dla wszystkich graczy, którzy zdecydują się pierwszy raz zasilić swoje konto jest 100% do 1200 złotych. Oznacza to, że deponując pieniądze po zarejestrowaniu konta otrzymasz dodatkowe środki od bukmachera STS. Kwota uzależniona jest od wysokości wpłaty, więc jeśli zasilisz konto o 100 zł to otrzymasz 100 zł od bukmachera, jeśli wpłacisz 500 zł to otrzymasz od bukmachera 500 zł itd., aż do 1200 zł. Na twoim koncie pojawią się w takiej sytuacji dwa rachunki: jeden z Twoimi środkami (konto depozytowe), a dugi ze środkami bonusowymi. Jeśli będziesz chciał przenieść środki bonusowe na dostępne konto to będziesz musiał spełnić określone przez STS warunki. Te nie są wygórowane jak na standardy rynkowe, ponieważ należy dokonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

To nie koniec dodatków przygotowanych w pakiecie powitalnym STS. Drugą premią dla nowych użytkowników przygotowaną przez bukmachera jest 25 zł freebetu bez depozytu. Z pewnością ta akcja ucieszy graczy, którzy nie chcą zaczynać przygody w zakładach od wpłacania gotówki. Za samo założenie konta STS dopisuje do konta bonusowego 25 zł freebetu. Zakład przygotowany jest z myślą o początkujących użytkownikach, którzy nie wiedzą jeszcze jak poruszać się po serwisie. Co nie oznacza oczywiście, że zaawansowani gracze nie mogą z niego skorzystać. Jest wręcz odwrotnie, mając już pewne doświadczenie w zakładach zwiększasz szanse powodzenia. STS przyznaje 25 zł na to, aby postawić kupon na dowolne wydarzenie. Jeśli wygrasz kwota wygranej powędruje na konto bonusowe, aby ją wypłacić lub korzystać z niej na koncie depozytowym musisz otrzymane 25 zł obrócić trzykrotnie tj. Na 75 zł na wydarzeniach z kursem nie niższym niż 1,91. 

Trzecia część promocji powitalnej dotyczy jedynie tych graczy, którzy wpisali lub wpiszą podczas rejestracji kod STSVIP. Uzupełnienie pola kod promocyjny o wspomniany kod uruchamia specjalną promocję pakietu startowego – 1200 zł + 25 zł + 35 zł. Ostatnia kwota w tym ciągu to zakład bez ryzyka. Wystarczy, że pierwszy Twój depozyt będzie wyższy niż 20 zł (pamiętaj jednak, że wciąż obowiązuje promocja 100% do 1200 zł, więc im wyższa wartość pierwszej wpłaty tym wyższa kwota zostanie przelana na Twoje konto bonusowe w STS) to wówczas otrzymasz możliwość gry za 35 zł bez ryzyka. Zakład bez ryzyka ma takie same zasady jak wcześniej opisywany przez nas freebet, czyli możesz obstawić dowolne wydarzenie (nawet ze sportów wirtualnych) i jeśli okaże się on wygrany to pieniądze powędrują na Twoje konto bonusowe. Przegrywając nic nie tracisz, bo nie obstawiasz za swoje pieniądze tylko za środki przyznane przez STS. To co czyni ten bonus szczególnie atrakcyjnym to warunki wypłaty. Wystarczy, że obrócisz bonusem jeden raz po kursie minimalnym. 1,91. Czym w STS różni się zatem freebet od zakładu bez ryzyka? Po pierwsze wspomniany łatwiejszy obrót w przypadku zakładu bez ryzyka, po drugie freebet przyznawany jest od razu po zarejestrowaniu, a zakład bez ryzyka jedynie po wpisaniu kodu promocyjnego STSVIP w czasie rejestracji oraz po dokonaniu pierwszego depozytu. 

Bonus powitalny Fortuna

Typ bonusuBonus w Fortunie
Bonus od depozytu100% do 2000 zł
Bonus bez depozytu20 zł
Zakład bez ryzyka200 zł 215 zł
Kod promocyjny FORTUNAFORTUNAVIP

Zakłady bukmacherskie Fortuna kojarzy większość osób interesujących się sportem. Wieloletni sponsor piłkarzy Legii Warszawa, lider pod względem liczby punktów naziemnych, a także drugi pod względem udziałów podmiot bukmacherski w Polsce. Od dłuższego czasu pakiet promocji powitalnej pozostaje niezmieniony, ale paradoksalnie dobrze świadczy to o bukmacherze, bo pokazuje, że przyjął skuteczną politykę bonusową i cieszy się zaufaniem graczy. Fortuna oferuje nowym klientom pakiet startowy składający się z trzech elementów. Pierwszy to oczywiście bonus od depozytu. W tych zakładach online otrzymamy 100% do 2000 zł od wysokości pierwszej wpłaty. Musisz jednak pamiętać o tym, żeby pierwszy przelew na swoje konto w Fortunie zrealizować w terminie 10 dni od daty rejestracji. Następnie będziesz miał 30 dni na grę w wysokości czterokrotności pierwszej wpłaty. Do tego liczą się kupony na którym widnieją co najmniej 3 zdarzenia z minionym kursem całkowitym 1,90. Dopiero po spełnieniu wszystkich tych zasad otrzymasz równowartość swojego pierwszego przelewu. Oczywiście kwota ograniczona jest do 2000 zł. Oznacza to, że jeśli dokonasz przelewu na wyższą kwotę np. na 3000 zł to i tak otrzymasz maksymalnie 2000 zł. Musisz jeszcze pamiętać, że promocja dotyczy równowartości wpłaty, więc pierwsze zasilenie konta o 100 zł spowoduje, że otrzymasz 100 zł od Fortuny.

Jednak częścią bonusu powitalnego, z którego najbardziej jest znana Fortuna jest zakład bez ryzyka. Od kilku lat jest to największa promocja tego typu. Piszemy o standardowej kwocie, ponieważ dostępne są kody promocyjne zwiększające tę promocję. Kod promocyjny FORTUNAVIP powoduje, że kwota zakładu bez ryzyka jest wyższa o 15 zł niż w opcji bez uzupełnienia kodu. Należy pamiętać jeszcze o jednej kwestii związanej z tą promocją. Fortuna podaje maksymalną kwotę zwrotu, więc jeśli chcesz wykorzystać bonus w pełni powinieneś zagrać za wyższą stawkę. Jeśli nie wpiszesz kodu będzie to 227 zł, natomiast jeśli wpiszesz kod to, żeby w przypadku przegranej uzyskać pełną kwotę powinieneś zagrać za 244,31 zł. Zakład bez ryzyka to na tyle „przyjemny” bonus, że wygrana trafia do Ciebie, mimo że grasz za pieniądze przyznane przez bukmachera. Ile w ten sposób można wygrać? Przykładowo stawiając kupon na kurs 2,00 po maksymalnej możliwej stawce, czyli 245 zł na Twoje konto może trafić nieco ponad 431 zł (kwota po odjęciu podatku).

Trzecim elementem składowym bonusu powitalnego jest bonus bez depozytu. Za samo założenie konta i jeszcze przed wpłatą otrzymujesz od Fortuny 20 złotych. Przyznane są one w formie punktów Fortuna Klub Plus. W trakcie stawiania kuponu gracz ma możliwość wyboru czy chce zagrać za środki pieniężne czy za ich równowartość w postaci punktów programu lojalnościowego. W tym przypadku należy pilnować czasu, ponieważ bonus aktywny jest jedynie 7 dni. 

Bonus powitalny forBET

Typ bonusuBonus w forBET
Bonus od 1-go depozytu100% do 2000 zł
Bonus od 2-go depozytu Maxizyskdo 200 zł
Freebet100 zł
Zakład bez ryzyka100 zł
Kod promocyjny forBETFORBETVIP

Zakłady bukmacherskie forBET to częsty wybór użytkowników w Polsce. Z pewnością wpływ na taki stan rzeczy ma właśnie pakiet powitalny, ponieważ bardzo często skonstruowany jest tak, że wartościowo jest jednym z najwyższych w naszym kraju. Należy również przypomnieć, że forBET właśnie m.in. dzięki bonusom zyskał popularność, ponieważ debiutował w 2016 roku na rynku z bonusem bez depozytu w wysokości 20 zł, który dodatkowo miał stosunkowo nieskomplikowane warunki obrotu. Oczywiście pozostała część oferty również stoi na wysokim poziomie i nie jest tak, że forBET stara się przykryć niedoskonałości promocjami. Jest wręcz odwrotnie, ponieważ poszczególne elementy serwisu zaliczają się do ścisłego topu w Polsce. forBET to kolejny bukmacher, który zadecydował, że oferta bonusowa z kodem promocyjnym będzie składała się z trzech części. W odróżnieniu od dwóch pierwszych opisywanych przez nas operatorów forBET premiuje trzy pierwsze wpłaty. Za pierwszy depozyt podobnie jak w Fortunie użytkownik może uzyskać 100% do 2000 zł. Bonusem od pierwszej wpłaty należy obrócić 2 razy z min. 3 zdarzeniami na kuponie i z kursem łącznym min. 2.50, zaś kursem pojedynczym min. 1.30. Najpierw należy jednak go aktywować na kuponie z min. kursem 2.00. Bonus za drugi depozyt w forBET polega na zwiększeniu wygranej z kuponu poprzez uruchomienie mnożnika MaxiZysk do kwoty 200 zł. Gracz wpłaca drugi depozyt min. 20 zł. Aby skorzystać z tej promocji należy wybrać mnożnik z listy sald na kuponie i postawić za ten depozyt kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, z kursem poj. zdarzenia min. 1.40. Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu, do której został przyznany mnożnik MaxiZysk. Zysk gracza z kuponu zostanie pomnożony x2. Stawka kuponu z MaxiZyskiem może wynosić maksymalnie 200 zł. Za wpisanie kodu promocyjnego FORBETVIP do promocji bonus od wpłaty zostanie dopisana promocja freebet 100 zł. Właśnie taką kwotę otrzymasz od bukmachera. Oczywiście w tym przypadku również obowiązują warunki obrotu, które ustalone są na następującym poziomie: obrót czterokrotnością wysokości bonusu postawione w trybie wielokrotnym z min. kurs łącznym 2,0, a pojedynczym 1,20. Dochodzi jeszcze ostatni element promocji bonusu powitalnego, czyli specjalny zakład bez ryzyka. Wysokość promocji to 100 złotych, a warunkiem wypłaty jest czterokrotny obrót po kursie 2,00. Jedną niedogodnością związaną z tym bonusem jest fakt, że jest przyznawany ręcznie tzn. gracz, aby uzyskać zwrot, musi napisać maila na adres: marketing@iforbet.pl, podać swój login, a w tytule maila wpisać „zakład bez ryzyka”

Bonus powitalny Betclic

Typ bonusuBonus w Betclic
Cashback50 zł do 500 550 zł
Kod promocyjny na cashback 550 PLNBCVIPPL
Kod promocyjny na cashback 50 PLNMAXBONUSPL

Mimo, że Betclic jest bukmacherem szeroko kojarzonym w Polsce, to jednak o swoją pozycję rynkową musi walczyć. Spowodowane jest to faktem, że oficjalny debiut serwisu nastąpił 1 lipca 2019 roku. Wcześniej zakłady bukmacherskie Betclic udostępniały ofertę kursową, ale działo się to przed nowelizacją ustawy hazardowej w 2017 roku. W 2017 roku wywodzący się z Francji bukmacher postanowił, że będzie ubiegał się o licencję Ministerstwa Finansów i takową uzyskał 26 września 2018 roku. Co ciekawe Betclic jest jednym z niewielu podmiotów, które nie mają w swoim aktualnym portfolio bonusy od wpłaty. W zamian nowym użytkownikom oferowany jest najwyższy cashback w wysokości 550 zł. Piszemy o 550 zł, a nie tak jak podaje strona internetowa Betclic 500 zł, ponieważ dodatkowe 50 zł można uzyskać uzupełniając w czasie rejestracji pole kod promocyjny o hasło BCVIPPL. Promocja uruchamiana jest po wykonaniu depozytu. W tym przypadku minimalna kwota wynosi jedynie 1 zł, oczywiście wiedząc o tym, że maksymalny cashback wynosi 550 zł warto od razu wpłacić taką stawkę, ponieważ cashback liczy się od pierwszego postawionego przez użytkownika zakładu. Drugim zastrzeżeniem wyróżnionym w regulaminie jest to, że minimalny kurs wydarzenia musi wynosić 1,14. Jeśli okaże się on przegrany postawiona kwota (pomniejszona o podatek) zostanie zwrócona na Twoje konto. Jak obliczyć, ile bukmacher odda, jeśli nie trafisz z zakładem? Wystarczy stawkę zakładu pomnożyć przez współczynnik 0,88. Przykładowo jeśli postawisz 100 zł, bukmacher w ramach cashbacku przyzna Ci 88 zł (100 x 0,88 = 88).  Aby wypłacić środki bonusowe należy dokonać obrotu sumą bonusu sześciokrotnie po kursie min. 2.0. Należy dokonać tego w ciągu 30 dni od dnia założenia konta.

Znaleźliśmy także drugi kod na bonus powitalny w Betclic – MAXBONUSPL – mniejszy, bo 50 zł lecz mój zwrot nie jest obwarowany ograniczeniami tak, jak w przypadku wcześniejszego bonusu na cashback 550 zł. Ponieważ w legalnych zakładach część stawki idzie na podatek to, by wykorzystać w pełni zwrot musiałem wpłacić 12% więcej, czyli 56 zł. Obstawiając taką wartość otrzymam ewentualny zwrot w wysokości 50 zł.

Bonus powitalny Totolotek

Typ bonusuBonus w Totolotek
Bonus od depozytu100% do 500 zł
Bonus bez depozytu25 zł
Bonus mobile49 zł
Kod promocyjny TotolotekLEGALNI25

Totolotek przeszedł w ostatnim czasie duże wizualne zmiany. Najbardziej zauważalną jest oczywiście zmiana układu serwisu głównego, a także jego kolorystyki. Spowodowane jest to zmianą właściciela jaka nastąpiła na początku 2019 roku. Na szczęście nowy zarządca Totolotka utrzymał bonus powitalny i tylko nieznacznie zmienił jego formułę. Podobnie jak w przypadku wielu bukmacherów funkcjonujących na naszym rynku użytkownicy mają możliwość odbioru trzech promocji za założenie konta. Piszemy, że mają możliwość, ponieważ w jednym przypadku potrzebne jest do tego wykorzystanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym, ale od początku. 

Pierwszym rodzajem przyznawanego przez Totolotek bonusu jest promocja od depozytu. Jej wysokość została ustalona na 100% do 1000 złotych, więc mniej więcej jest to suma bonusu na start wokół jakiej obraca się większość zakładów wzajemnych w Polsce. Z pewnością atutem jest zapis, który mówi o tym, że gracze mają aż 6 miesięcy na skorzystanie z bonusu. Minimalną kwotą kwalifikującą nowo utworzone konto jest 20 zł. Oznacza to, że jeśli gracz wpłaci za pierwszym razem 20 zł, to otrzyma od Totolotka 20 zł na konto bonusowe. Następne wpłaty nie będą już premiowane. Dlatego też na wielu forach bukmacherskich zaleca się, aby pierwszy depozyt był jak najwyższy. Jeśli gracz chce w maksymalnie „wycisnąć” promocje powinien wpłacić 1000 zł i taką też kwotę otrzyma od Totolotka. Jednak wypłata przyznanych pieniądze obwarowana jest – tak jak wszędzie – pewnymi wymogami. Kwota depozytu oraz kwota bonusu musi zostać po trzy razy obrócona, poprzez zawarcie zakładów. Muszą być to zakłady w systemie wielokrotnym z minimum trzema zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1,35. Należy pamiętać, że w momencie pierwszej wpłaty ma się 30 dni na wykonanie obrotu środkami. W innym przypadku bonus przepada. 

To nie jedyny bonus od depozytu, który można uzyskać w Totolotku. Drugi ma zachęcić graczy do gry na aplikacji mobilnej. Bukmacher stworzył apkę zarówno dla osób korzystających z Samsunga, Huawei, Xiaomi, a więc tych z systemem Android, jak i dla osób posiadających iPhone. Warunki są podobne do tych, które obowiązują w opisanym przez nas powyżej bonusie od depozytu. W tym przypadku, aby uzyskać środki bonusowe, konto powinieneś doładować korzystając z aplikacji. Promocja w tym przypadku wynosi 100% do 49 złotych. Oczywiście nadal możesz skorzystać z obydwu opcji, czyli z promocji 100% do 1000 zł i 100% do 49 zł, tylko musisz pamiętać o minimalnej kwocie tj. 20 zł. Jeśli doładujesz konto przez aplikację, aby wypłacić środki musisz obrócić kupon trzykrotnie, a w przypadku telefonu możesz zrobić to w systemie pojedynczych wydarzeń. Ważne, żeby kurs nie był niższy od 1,90. 

Ostatnia część bonusu powitalnego uruchamiana jest jedynie w przypadku, w którym użytkownik w trakcie uzupełniania formularza rejestracyjnego wpisze w miejsce kodu promocyjnego LEGALNI25. Atrakcyjność tej oferty nie polega jedynie na tym, że otrzymuje się więcej niż w standardzie, ale również na tym, że jest to promocja nie wymagająca depozytu tzn. 25 zł zostanie od razu dopisana na bonusowe konto gracza. Za tę kwotę można postawić zakład, jeśli okaże się on wygrany wówczas będziesz miał możliwość wypłaty wygranej. Aby to zrobić trzeba obrócić środkami 2 razy po kursie łącznym minimum. 2.00

Bonus powitalny PZBuk

Typ bonusuBonus w PZBuk
Cashback200 zł
Rejestracja z kodem200 zł (w punktach gracza)
Kod promocyjny PZBukPZVIP

PZBuk ma zupełnie inne podejście do nowych klientów. Oczywiście nie jest ono gorsze, po prostu jako jeden z nielicznych zdecydował się na stosunkowo niski bonus powitalny, ale ma to też swoje niezaprzeczalne zalety. Jedną z nich są warunki aktywacji będące jednymi z najmniej skomplikowanych. Ale po kolei PZBuk podobnie jak Betclic nie stosuje bonusu stricte uzależnionego od wysokości pierwszego depozytu. W zamian za to użytkownicy otrzymują 200 zł darmowego zakładu. Zasady działania są takie same jak w innych zakładach, czyli zakład możesz postawić na wydarzenie, a jeśli okaże się ono wygrane, będziesz miał możliwość obrotu gotówki, a następnie wykorzystania jej. Natomiast jeśli nie wygrasz nic nie tracisz, ponieważ nie obstawiasz za swoje pieniądze. Wspomnieliśmy o obrocie i tu należą się słowa wyjaśnienia. Aktywować bonus można na kuponach AKO z minimalnym kursem 2,00. Istnieje jeszcze możliwość uzyskania dodatkowych 200 zł bonusu powitalnego. W tym przypadku należy wpisać kod promocyjny PZVIP w trakcie zakładania konta. Odpowiednie pole zlokalizowane jest w formularzu rejestracyjnym. To działanie zwiększa liczbę punktów w sklepie gracza. Standardowo otrzymuje się ich 600, natomiast uzupełnienie kodu oznacza otrzymanie 20000 punktów, które następnie możesz wymienić właśnie na darmowy zakład. Masz dwie opcje do wyboru: 2x bonus 50 % od depozytu do 50 zł (czyli 100 zł bonusu) lub 4x bonus 20 % od wpłaty do 50 zł (czyli 200 zł bonusu).

Bonus powitalny TOTALbet

Typ bonusuBonus w TOTALbet
Bonus od depozytu100% do 5000 zł
Freebet55 zł
Kod promocyjny TotalbetLEGALNIVIP

TOTALbet to jeden z tych bukmacherów, którego zdecydowanie warto obserwować. Zdaniem wielu ekspertów zakłady wzajemne TOTALbet prowadzą bardzo odważną politykę i są jedynymi z najchętniej odkrywających nowe rzeczy bukmacherów. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że to właśnie TOTALbet ma najwyższy bonus powitalny w Polsce. Jego łączna wysokość to aż 5040 zł w standardzie lub 5055 złotych z kodem promocyjnym. Co prawda zasady mogą wydawać się skomplikowane, ale mamy nadzieję, że dość dobrze je wytłumaczymy. Na samym początku TOTALbet daje użytkownikom możliwość wyboru formuły w jakiej będą chcieli odebrać bonus. Pierwszy z nich to 4×4 (4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami), a drugi 5×2 (5-krotny obrót na kuponach z 3 zdarzeniami). Wybrany wariant jest ważny w trakcie realizowania bonusu, ponieważ w pierwszym przypadku za każdym razem uwalniasz 25% bonusu, a w drugim 20%. Przykładowo, jeśli wpłacisz wspomniane 5000 zł bonusu w formule 4×4, wraz z realizowaniem kolejnych punktów promocji uwalniasz 1250 zł. Jeśli wpłacisz 1000 zł uwolnisz 250 zł, a jeśli 100 zł to uwolnisz 25 zł itd. Najciekawszą częścią tej promocji jest to, że do uwolnienia kolejnych transz nie potrzebujesz jednej wpłaty. Jak informuje TOTALbet w swoich materiałach, jeśli zabraknie Ci depozytu, a chcesz nadal uwalniać bonus, to okazuje się, że kolejne depozyty też zaliczają się do obrotu. Obrotu można dokonać na kuponach AKO lub kuponach pojedynczych z kursem minimalnym 1,25. Na obrót bonusem masz maksymalnie 90 dni. 

Kolejną częścią bonusu powitalnego są freebety. Pierwszy odblokowywany jest po wpisaniu kodu promocyjnego LEGALNIVIP w czasie rejestrowania nowego konta. Ta aktywność powoduje, że otrzymujesz 15 zł na dowolny zakład. Jeśli okaże się wygrany to pieniądze wędrują na Twoje konto. Pełna wartość freebetu, którą można wykorzystać wynosi 45 zł, ale kolejne części uwalniane są za konkretne działania, a wyglądają one następująco:

  • 20 zł za rejestrację konta stałego
  • 5 zł za udzielenie zgód marketingowych
  • 5 zł za pierwszy depozyt za min. 10 zł
  • 5 zł za pierwszy zakład z salda głównego za min. 5 zł
  • 5 zł za pierwszy zakład na sporty wirtualne za min. 5 zł

Bonusy dostępne są w zakładce Moje konto w kategorii Freebety. Aby aktywować wystarczy postawić dowolny zakład pojedynczy lub wielokrotny z min. kursem 2,0. Najważniejszą niespodzianką dla wielu graczy jest to, że to jedyny bonus, który nie wymaga kolejnego obrotu, więc jeśli wygrasz będziesz mógł od razu wypłacić uzyskaną kwotę. 

Bonus powitalny eWinner

Typ bonusuBonus w eWinner
Zakład bez ryzyka155 zł
Bonus od drugiego depozytu50% do 500 zł
Kod promocyjny eWinnerWINBONUS

Jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku, który wcale nie ma kompleksów wobec starszych konkurentów. Wiele osób kojarzy eWinner z tego, że ambasadorem tych zakładów bukmacherskich jest Marcin Gortat. Niewiele osób wie z kolei, że eWinner w ramach pakiety powitalnego oferuje aż 4 bonusy do wykorzystania w tym klasyczny bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz freebet. Zaczniemy od cashbacku, ponieważ występuje w dwóch opcjach: z kodem promocyjnym WINBONUS w wysokości 155 zł lub bez kodu 150 zł. Bonus uruchamiany jest po pierwszej wpłacie, a jego minimalna wartość wynosi 20 zł. Pamiętać należy o tym, że otrzymuje się zwrot stawki po odjęciu podatku, więc jeśli postawisz zakład za 160 zł i nie uda Ci się trafnie wytypować wybranego przez siebie zdarzenia otrzymasz zwrot ok.141 złotych, więc aby w pełni wykorzystać bonus zakład bez ryzyka należy obstawić za kwotę 182 zł. Pamiętaj, że wygrana w takim przypadku wędruje na Twoje konto. 

Drugą częścią bonusu jest bonus od drugiego depozytu 50% do 500 zł przy minimalnej wpłacie 20 zł. Oznacza to, że bukmacher przesyła na konto połowę kwotę jaką zasilisz swoje konto w granicach od 20 do 1000 zł, czyli jeśli wpłacisz min. 20 zł to powiększysz swoje środki o 10 zł. Aby otrzymać maksymalny bonus, czyli wspomniane 500 zł depozyt musi wynosić 1000 zł. A jakie są warunki bonusu od depozytu w eWinner? Gracz musi zagrać za równowartość wpłaty z kursem minimalnym kuponu 1.50 (może być w kilku zakładach). Przed wypłatą bonusu trzeba jeszcze dokonać obrotu. W przypadku bonusu od depozytu jest to 6 razy razy po kursie min. 2.50, które należy obrócić w ciągu 30 dni.

Bonus powitalny Superbet

Typ bonusuBonus w SuperBet
Bonus od pierwszego depozytu100% do 300 zł
Bonus od drugiego depozytu100% do 200 zł
Bonus od trzeciego depozytu100% do 100 zł

Superbet uzyskał licencję pod koniec października 2017 roku, a jednak na debiut serwisu internetowego tego bukmachera musieliśmy długo czekać. Strona internetowa powstała i funkcjonowała już w 2017 roku, ale możliwość rejestrowania konta w Superbet dodano dopiero w 2020 roku. Dlaczego tak się stało ? Władze bukmachera uznały, że na początku działalności w naszym kraju chcą skupić się na rozwoju oferty stacjonarnej. Dziwić może taka polityka tym bardziej, że punkty naziemne nie mają w ofercie bonusu powitalnego. Oczywiście serwis Superbet pakiet startowy posiada. Łączna wartość pakietu to 600 zł i podzielona jest na trzy bonusy od trzech pierwszych depozytów. W pierwsze doładowanie konta otrzymujesz 100% do 300 zł, po drugiej wpłacie 100% do 200 zł, natomiast do trzeciego zasilenia dopisywana jest promocja 100$ do 100 zł. Minimalna kwota depozytów uprawniająca do promocji wynosi 20 zł. Oczywiście musisz pamiętać, że wpłacając 20 zł otrzymasz 20 zł od Superbet, więc większość użytkowników rekomenduje zazwyczaj wykorzystywanie pełnej kwoty promocji, czyli w tym przypadku odpowiednio: 300 zł, 200 zł i 100 zł. Ostatnim krokiem, który pozwoli zamienić pieniądze bonusowe na realną gotówkę przeznaczoną do wypłaty jest obrót bonusem. Regulamin Superbet zakłada, że powinieneś kwotą bonusu obrócić czterokrotnie. Miłą niespodzianką jest minimalny kurs po jakim można grać, aby wypłacić środki promocyjne, ponieważ został on ustalony na poziomie 1,80. Do poprawnego obrotu bonusem zalicza się środki jedynie na zakłady SOLO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *