LV BET kod promocyjny

W tym artykule sprawdzam, jakie profity daje w LVBet kod promocyjny. Bukmacher ten jest jednym z czołowych legalnych bukmacherów na polskim rynku.

lvbet zakłady bukmacherskie
20 zł freebet
+ 333 zł cashback
+ 50 zł dla kibiców
+ 3000 zł za dwie wpłaty

To co każdego dnia przyciąga do niego nowych graczy to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich, korzystna oferta powitalna, w tym bonus bez depozytu, bardzo wysokie kursy i szeroka oferta zakładów, także na e-sporty. Warto również podkreślić, że LV Bet to legalnie działający bukmacher, posiadający licencję Ministerstwa Finansów, więc obstawianie odbywa się zgodnie z prawem.

LVBET kod promocyjny lipiec 2021

Kod promocyjny LVBET:LVBONUS
Zakład bez ryzyka:333 zł
Bonus bez depozytu:20 PLN
Bonusy od wpłaty:3000 PLN
Freebet dla kibiców:50 PLN
Darmowy zakład:20 PLN na wirtuale
Gra bez podatku:14 % przez
14 dni od rejestracji
Opcja cashout:Tak
LV BET kod promocyjny lipiec 2021

Pakiet powitalny w LV Bet

Pierwszym krokiem, aby otrzymać bonus w LV Bet jest rejestracja. Każdy przyszły użytkownik wypełnia formularz oraz przechodzi weryfikację dokumentów, aby mieć dostęp do wszystkich możliwości konta. Wypełnianie formularza rejestracyjnego zajmuje 2 min. Użycie kodu pozwala na odebranie aż 3423 złotych w bonusach

LVBET kod promocyjny daje bonusy

3423 PLN to bardzo dużo pieniędzy, sprawdźmy zatem, jak je zdobyć. Po pierwsze, nowo zarejestrowany gracz, który wykorzystał nasz kod promocji LVBONUS może otrzymać w LV Bet bonus bez depozytu tylko za rejestrację, w wysokości 20 złotych. Jest to ekskluzywna oferta dla naszych użytkowników. Warunkiem uzyskania premii jest weryfikacja konta, która następuje po wysłaniu dokumentów oraz potwierdzeniu e-maila.

LVBET bonus bez depozytu

Należy pamiętać, że na początek bonus przyznawany jest w wysokości 1 PLN, a dopiero po spełnieniu wymogów na kuponie kombi uzyskujemy możliwość wyboru mnożnika x20. Aby kupon spełniał wymagania powinny znaleźć się na nim co najmniej 3 zdarzenia – każde po minimalnym kursie 1.25, a łącznie cały kupon powinien mieć minimalny kurs 2.00. Wtedy będziemy mogli wykorzystać bonus bez depozytu, klikając w opcję „Wykorzystaj bonus”, która pomnoży nasz kurs aż 20 razy! Wygrana z bonusu podlega dwukrotnemu obrotowi po minimalnym kursie 2.0.

Bonusy od wpłaty LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET stosują mnożniki kursów, co oznacza, że wpłacając od 50 do 2000 zł otrzymasz bonus w wysokości 0,5 zł lub 20 złotych. W momencie, w którym postawisz kupon ze środków bonusowych kurs kurs zdarzenia zostanie przemnożony x100, co tak de facto powoduje, że będziesz obstawiał za równowartość wpłaconej kwoty. Jednak wspomniane środki możesz postawić jedynie na kupony kombi spadające się z minimum 3 zdarzeń, których kurs na pojedyncze wydarzenie nie może być niższy niż 1,25, a kurs łączny nie może być niższy niż 2,50.

Podobne zasady występują w przypadku drugiego zasilenia konta, ale w tym przypadku maksymalnie można uzyskać kwotę 1000 zł. Ponownie otrzymasz 1 proc. Wartości swojej wpłaty, która następnie będzie przemnożona przez x50, w związku z czym przy wpłacie 2000 zł otrzymasz 20 zł bonusu x50 = 1000 zł środków od bukmachera. Minimalna kwota pierwszej wpłaty również w tym przypadku została ustalona na 50 zł. A zasady dotyczące kuponów są identyczne z pierwszym bonusem od depozytu.

Jeśli Twój depozyt wyniesie między 10 zł, a 50 zł to nie zostaniesz zakwalifikowany do promocji bonus od depozytu, ale nie tracisz szansy na dodatkowe środki na start. W przypadku wspomnianej niższej wpłaty musisz napisać e-maila na adres: promocje@lvbet.pl. To sprawi, że Twoje konto zostanie zasilone o mnożnik x10. Zasady dotyczące konstrukcji kuponu pozostają identyczne.

Zakład bez ryzyka do 333 zł

Po wpłaceniu trzeciego depozytu gracz otrzymuje zakład bez ryzyka na kwotę maksymalną do 333 zł. Maksymalna kwota jaka może znaleźć się na koncie bonusowym to 333,3 zł. Kwotę tę można wykorzystać na zakład bez ryzyka. Do samego wzięcia udziału w promocji wystarczy kwota 25 zł, a kurs zakładu musi wynosić co najmniej 1,75. Obrót bonusem to 1x o minimalnym kursie 1,75. Do obrotu nie wliczają się zakłady systemowe, ani wirtuale.

Bonus bez depozytu

Za założenie konta otrzymasz również bonus bez depozytu. Pamiętaj jednak, żeby przy procesie rejestracji zaznaczyć opcję, że chcesz otrzymać taki rodzaj promocji. Pieniądze w wysokości 20 złotych pojawią się na Twoim koncie automatycznie po pozytywnej weryfikacji przelanych skanów dokumentów tożsamości, które potwierdzą, że konto należy do Ciebie. Zasady obrotu są identyczne jak w pozostałych promocjach. Obowiązuje na na kupony w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25

Promocja 50 PLN dla kibiców

Kolejnym elementem promocji powitalnej w LV Bet, jest darmowy zakład o wartości 50 złotych. Freebet mogą otrzymać posiadacze karnetów klubów piłkarskich sponsorowanych przez LV Bet na aktualny sezon. Są to:

  1. Wisła Kraków
  2. Widzew Łódź
  3. Stal Mielec

Warunkiem uzyskania bonusu jest wysłanie maila na adres promocje@lvbet.pl ze skanem imiennego karnetu. Premia jest ważna przez 30 dni i podlega 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75.

Gra bez podatku – 14% ekstra na start

W ramach pakietu powitalnego LV BET oferuje grę bez podatku dla nowych graczy. Od momentu rejestracji gracz nie płaci podatku od stawki przez kolejne 14 dni.

Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych live postawionych za pomocą strony lvbet.pl, wersji mobilnej strony i aplikacji mobilnej LV BET.

Jakie są warunki gry bez podatku? W promocji biorą udział zakłady kombinacyjne postawione z konta depozytowego i zbudowane z m.in. 3 selekcji z kursem łącznym 2.40 lub wyższym.

W promocji nie biorą udziału:

  • zakłady postawione za środki bonusowe,
  • zakłady pojedyncze,
  • zakłady rozliczone przez opcję cashout,
  • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych,
  • zakłady typu “multisingiel”.

Jak obrócić bonusy?

Kiedy już dostaliśmy bonusy trzeba przemyśleć, co z nim zrobić i jak spełnić wymogi obrotu, aby realnie zyskać, a nie stracić. Wspomniany obrót to obowiązek postawienia kwoty bonusu określoną przez bukmachera liczbę razy. Weźmy pod lupę nasz bonus bez depozytu 20 PLN, gdzie wygrana z premii podlega 2-krotnemu obrotowi po min. kursie 2.0. Oznacza to, że musimy postawić zakład za łącznie 40 złotych, ponieważ 20 złotych trzeba pomnożyć 2 razy. Sytuacja wydaje się dosyć łatwa i zrealizowanie obrotu raczej nikomu nie sprawi problemu, jednak należy pamiętać że czasem bukmacher wymaga 3 albo 4-krotnego obrotu znacznie wyższej kwoty, wtedy może to być problematyczne.

Jakie zakłady obstawiać?

Warto się również zastanowić co zrobić, aby na koniec obrotu nadal mieć na koncie gracza przyjemną sumkę. Najważniejsze o czym trzeba pamiętać to umiar i rozsądek. Niestety ryzykowne zakłady raczej sprawią, że szybko stracimy to, co tak łatwo dostaliśmy. Kursy nie powinny przekraczać wartości 1.6. Należy także zapoznać się regulaminem i warunkami promocji, ponieważ często czas na obrót bonusem jest ograniczony, np. do 30 dni, a czasem wymagany jest również obrót depozytem. Jeżeli dobrze się przygotujemy i nie będziemy szarżować na najbardziej ryzykownych zakładach mamy szansę wyciągnąć od bukmachera niezłą kasę.

LVBet punkty

Co więcej, każdy gracz, może co tydzień liczyć na nową pulę bonusów oraz na punkty lojalnościowe czyli tzw. LV Punkty możliwe do uzyskania poprzez zbieranie punktów za obstawione wcześniej zakłady. Każde wydane 25 zł to 1 LV punkt, przy osiągnięciu 100 punktów otrzymujemy 5zł do wydania na przyszłe zakłady.

Wpłaty i wypłaty w LV Bet

Oczywiście skoro jesteśmy przy bonusach i promocjach w LVbet, warto odpowiedzieć na pytanie jak wypłacić i wpłacić pieniądze. W tym momencie dostępne metody depozytu to Skrill, Przelewy24, Tpay, Paymenticon i Dotpay. Niestety, niedostępna jest jeszcze obsługa kart płatniczych Visa i MasterCard.

Jeżeli chodzi o wypłaty to wybór jest mniejszy, ponieważ dokonywane są one jedynie na konto bankowe lub na elektroniczny portfel Paymenticon.

Minimalna możliwa wpłata to 10 PLN, a wypłata 25 PLN.

Oferta zakładów LVBET

Skoro mamy już aktywne konto gracza i środki do wykorzystania, warto kilka chwil poświęcić na przeanalizowanie oferty bukmachera. Lv Bet nie bez przyczyny znajduje się w czołówce polskich bukmacherów. Jako jedyny oferuje obstawianie popularnej gali walk celebrytów FAME MMA. Oferowane przez niego kursy są wyższe niż u niektórych konkurentów, a szeroki wybór dostępnych do obstawiania sportów, także w trybie live również korzystnie wpływa na naszą opinię.

Genialne Esporty

Lv Bet wychodzi również naprzeciw potrzebom dosyć nowego rynku jakim są e-sporty. W ofercie zakładowej znaleźć można najpopularniejsze gry, takie jak Counter Strike czy Call of Duty. Ponad to, bukmacher oferuje sporty wirtualne, czyli możliwość obstawiania wyników wydarzeń generowanych losowo i przetwarzanych na animację. Do wyboru są na przykład wyścigi konne, chartów czy wirtualny tenis. Jest to stosunkowo nowy trend, ale zdobywający coraz więcej fanów ze względu na fakt, że zdarzenia odbywają się bardzo często i trwają krótko, przez co szansa na wygraną zdarza się co chwilę.

Zakłady live

Na duże wyróżnienie zasługuje sekcja zakładów na żywo i trzeba przyznać, że jest jedną z najlepszych wśród polskich bukmacherów. Na początek możemy zdecydować czy interesuje nas obstawianie z widoku konferencyjnego gdzie pokazane są na żywo wyniki i kursy w kilkunastu pojedynków czy wolimy widok pojedynczy w którym śledzimy jedno konkretne zdarzenie. Dodatkowo bukmacher LVBET oferuje kalendarz wydarzeń, w którym przedstawiony jest plan transmisji z tygodniowym wyprzedzeniem. Wybór dyscyplin jest bardzo łatwy w nawigacji, więc żeby znaleźć interesujący nas mecz nie musimy przebijać się przez pozostałe dyscypliny sportowe.

LV Bet aplikacja mobile

Wszystkie funkcje Lv Bet oczywiście działają również na urządzeniach przenośnych. Na telefonie komórkowym możesz zarówno zdeponować pieniądze, obstawiać mecze jak i analizować wyniki. Działa tryb Live i wirtualne sporty.

Jest to aplikacja mobilna typowo dedykowana na telefony, którą zainstalujesz ze sklepu Play czy App Store i działa na urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Na ten moment jest to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce.

LVBet kod promocyjny opinie

Lv Bet to bardzo dobry serwis oferujący zakłady bukmacherskie. Nowoczesne rozwiązania i doskonała promocja powitalna połączona z kodem bonusowym sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do obstawiania. Bonus bez depozytu pozwala bezpiecznie postawić pierwsze kroki bez ryzyka utraty pieniędzy, a pozostałe promocje ułatwiają poznanie oferty bukmachera LV Bet.