LV BET kod promocyjny

2040 2060 PLN
Oferta z naszym kodem
 • 0 20 PLN extra freebet
 • 20 PLN bonus bez depozytu
 • 20 PLN cashback na aplikację
 • 2000 PLN bonusy od wpłat

z nami

20 zł

więcej

W tym artykule sprawdzamy, jakie profity daje w LVBET kod promocyjny. Bukmacher ten jest jednym z czołowych legalnych bukmacherów na polskim rynku. To co przyciąga do niego nowych graczy, to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich, korzystna oferta powitalna (w tym bonus bez depozytu), bardzo wysokie kursy i szeroka oferta zakładów.

LVBET kod promocyjny 2023

Kod promocyjny LVBET:EXTRA20
Extra freebet z kodem20 PLN
Zakład bez ryzyka:20 PLN bonus bez depozytu
Bonus bez depozytu:20 PLN cashback na aplikację
Bonusy od wpłaty:2000 PLN
Gra bez podatku:14% (14 dni od rejestracji)
Opcja cashout:Tak
LVBET kod promocyjny 2023

Pakiet powitalny w LVBET

Pierwszym krokiem, aby otrzymać bonus w LVBET jest rejestracja. Każdy przyszły użytkownik wypełnia formularz oraz przechodzi weryfikację dokumentów, aby mieć dostęp do wszystkich możliwości konta. Wypełnianie formularza rejestracyjnego zajmuje 2 minuty. Użycie kodu pozwala na odebranie aż 2060 złotych w bonusach

LVBET kod promocyjny daje bonusy

Wspomniane 2060 złotych to bardzo dużo pieniędzy. Sprawdźmy zatem, jak je zdobyć. Po pierwsze, nowo zarejestrowany gracz, który wykorzystał nasz kod promocji EXTRA20 może otrzymać w LVBET bonus bez depozytu tylko za rejestrację, w wysokości 20 złotych. Jest to oferta dla naszych użytkowników. Warunkiem uzyskania premii jest weryfikacja konta, która następuje po wysłaniu dokumentów oraz potwierdzeniu e-maila. Ale to niejedyna ekskluzywna oferta, ponieważ z naszym specjalnym kodem można otrzymać jeszcze dodatkowe 20 zł.

LVBET bonus na start z kodem

Z naszym kodem EXTRA20 otrzymasz także extra freebet od depozytu o wartości 20 zł, ale musisz założyć konto klikając w nasz link, wtedy w formularzu zostanie uzupełnione pole kodowe i będziesz miał pewność, że otrzymałeś najwyższy pakiet bonusów. Oto warunki:

 • kliknij w link i załóż konto w LVBET,
 • wpłać min. 50 zł pierwszego depozytu,
 • postaw za całą kwotę pierwszy kupon AKO z kursem min. 1.75,
 • odbierz bonus w wysokości złotówki z mnożnikiem x20,
 • bonus z mnożnikiem można wykorzystać na kupon AKO z min. 3 zdarzeniami,
 • kurs łączny takiego kuponu to min. 2.50 (min. kurs poj. zdarzenia to 1.25),
 • stwórz kupon, zaznaczając opcję „Użyj bonusu wygrane x20”,
 • opcja ta jest aktywna, gdy warunki z poprzedniego punktu zostały spełnione.

Żeby wypłacić wygraną z kuponu obstawionego z opcją „Użyj bonusu wygrane x20”, należy obrócić wygranymi środkami dwa razy po kursie min. 2.00 na kuponach składających się z co najmniej trzech selekcji (czyli mających trzy możliwe zakończenia, np. 1X2). Bonus aktywny jest 30 dni od momentu dodania go do konta gracza.

LVBET bonus bez depozytu

Jak otrzymać 20 złotych bez depozytu w LVBET? Wystarczy spełnić kilka prostych kroków:

 • przy rejestracji zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus bez depozytu”,
 • zweryfikuj konto,
 • bonus bez depozytu zostanie przyznany w postaci 1 zł z mnożnikiem x20,
 • stwórz kupon AKO z min. 3 zdarzeniami i minimalnym kursem całkowitym 2.50,
 • kurs pojedynczego zdarzenia na tym kuponie powinien wynieść 1.25,
 • na wspomnianym kuponie wybierz bonus z mnożnikiem x20.

Wygraną z kuponu przed wypłatą obróć dwukrotnie na kuponach z kursem 2.00. Każdy taki kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia.

Bonusy od wpłaty LVBET

Swój bonus powitalny LVBET podzielił na trzy bonusy od wpłaty. Pierwszy bonus to 500 zł, drugi to 600 zł, a trzeci to 900 zł. Poniżej przedstawimy warunki przyznania każdego z nich.

Bonus 100% do 500 PLN od 1. wpłaty

Bonus od pierwszej wpłaty w LVBET do 500 złotych jest klasycznym bonusem powitalnym. Bonus jest aktywny od momentu dokonania pierwszego depozytu i będzie aktywny przez 30 kolejnych dni.

 • Wpłać minimum 10 zł depozytu
 • Otrzymasz od LVBET 100% bonusu od wpłaty do 500 zł
 • Bonus wraz z depozytem trafią na konto bonusowe
 • Kwotą bonusu i depozytu musisz obrócić 4 razy po kursie 1.75
 • Dopiero po spełnieniu tych warunków będziesz mógł wypłacić pieniądze

Przykład: wpłacamy 200 złotych depozytu. Otrzymujemy od bukmachera 200 złotych bonusu. Czyli łącznie na koncie bonusowym będziesz miał 400 złotych. Tymi środkami musisz właśnie zagrać 4 razy na kuponach z minimalnym kursem 1.75, aby móc wypłacić pieniądze.

Bonus 50% do 600 zł od 2. wpłaty

Bardzo podobnie działa w LVBET bonus od 2. depozytu. Tym razem bukmacher oferuje 50% naszej wpłaty do maksymalnej kwoty 600 złotych. 

 • Dokonaj drugiego depozytu po rejestracji (min. 10 zł)
 • Otrzymasz 50% wpłaconej kwoty od bukmachera
 • Bonus wraz z depozytem obróć 3 razy na kuponach z kursem min. 1.75
 • Gdy uda ci się ta sztuka, będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto

Bonus do 900 zł od 3. wpłaty

Trzeci bonus od depozytu w LVBET do 900 złotych jest bonusem z mnożnikiem.

 • Wpłać trzeci depozyt – minimalnie 25 zł
 • Przyznany bonus to 2% z mnożnikiem x25
 • To równowartość 50% wpłaty do 900 zł (36 zł x 25 = 900)
 • Graj za depozyt lub za bonus z mnożnikiem

Pamiętaj, że obrotem objęty jest depozyt. Czyli musisz obrócić go 3 razy na kuponach z kursem minimalnym 2.00. Jeśli chodzi o kupony AKO to przynajmniej jedno zdarzenie musi być z kursem 1.50. 

Jeśli dokonałeś obrotu, to środki będą gotowe do wypłaty, ale nadal aktywny pozostanie twój bonus z mnożnikiem. Teraz możesz go wykorzystać na kuponach AKO z co najmniej 3 zdarzeniami, gdzie kurs minimalny jednego zdarzenia to 1.25. Kurs całkowity kuponu to 2.50. 

Gra bez podatku – 14% ekstra na start

W ramach pakietu powitalnego LVBET oferuje grę bez podatku dla nowych graczy. Od momentu rejestracji gracz nie płaci podatku od stawki przez kolejne 14 dni.

Promocja dotyczy zakładów przedmeczowych live postawionych za pomocą strony lvbet.pl, wersji mobilnej strony i aplikacji mobilnej LVBET.

Jakie są warunki gry bez podatku? W promocji biorą udział zakłady kombinacyjne postawione z konta depozytowego i zbudowane z min. 3 selekcji z kursem łącznym 2.40 lub wyższym.

W promocji nie biorą udziału:

 • zakłady postawione za środki bonusowe,
 • zakłady pojedyncze,
 • zakłady rozliczone przez opcję cashout,
 • zakłady zawarte na platformie Sportów Wirtualnych.

Jak obrócić bonusy?

Kiedy już dostaliśmy bonusy trzeba przemyśleć, co z nim zrobić i jak spełnić wymogi obrotu, aby realnie zyskać, a nie stracić. Wspomniany obrót to obowiązek postawienia kwoty bonusu określoną przez bukmachera liczbę razy. Weźmy pod lupę nasz bonus bez depozytu 20 PLN, gdzie wygrana z premii podlega 2-krotnemu obrotowi po min. kursie 2.00. Oznacza to, że musimy postawić zakład za łącznie 40 złotych, ponieważ 20 złotych trzeba pomnożyć 2 razy. Sytuacja wydaje się dosyć łatwa i zrealizowanie obrotu raczej nikomu nie sprawi problemu, jednak należy pamiętać że czasem bukmacher wymaga 3 albo 4-krotnego obrotu znacznie wyższej kwoty, wtedy może to być problematyczne.

Jakie zakłady obstawiać?

Warto się również zastanowić co zrobić, aby na koniec obrotu nadal mieć na koncie gracza przyjemną sumkę. Najważniejsze o czym trzeba pamiętać to umiar i rozsądek. Niestety ryzykowne zakłady raczej sprawią, że szybko stracimy to, co tak łatwo dostaliśmy. Kursy nie powinny przekraczać wartości 1.60. Należy także zapoznać się regulaminem i warunkami promocji, ponieważ często czas na obrót bonusem jest ograniczony np. do 30 dni, a czasem wymagany jest również obrót depozytem. Jeżeli dobrze się przygotujemy i nie będziemy szarżować na najbardziej ryzykownych zakładach mamy szansę wyciągnąć od bukmachera niezłą kasę.

LVBET punkty

Każdy gracz może co tydzień liczyć na nową pulę bonusów oraz na punkty lojalnościowe czyli tzw. LV Punkty możliwe do uzyskania poprzez zbieranie punktów za obstawione wcześniej zakłady. Każde wydane 25 zł to 1 LV Punkt, przy osiągnięciu 100 punktów otrzymujemy 5 złotych do wydania na przyszłe zakłady.

Wpłaty i wypłaty w LVBET

Oczywiście skoro jesteśmy przy bonusach i promocjach w LVBET, warto odpowiedzieć na pytanie jak wypłacić i wpłacić pieniądze. W tym momencie dostępne metody depozytu to Skrill, Przelewy24, Tpay, Paymenticon i Dotpay. Niestety niedostępna jest jeszcze obsługa kart płatniczych Visa i MasterCard.

Oferta zakładów LVBET

Skoro mamy już aktywne konto gracza i środki do wykorzystania, warto kilka chwil poświęcić na przeanalizowanie oferty bukmachera. LVBET nie bez przyczyny znajduje się w czołówce polskich bukmacherów. Oferowane przez niego kursy są wyższe niż u niektórych konkurentów, a szeroki wybór dostępnych do obstawiania sportów, także w trybie live, korzystnie wpływa na naszą opinię.

Genialne e-sporty

LVBET wychodzi również naprzeciw potrzebom dosyć nowego rynku jakim są e-sporty. W ofercie zakładowej znaleźć można najpopularniejsze gry, takie jak CS:GO czy Call of Duty. Bukmacher oferuje obstawianie sportów wirtualnych, czyli możliwość obstawiania wyników wydarzeń generowanych losowo i przetwarzanych na animację. Do wyboru są na przykład wyścigi konne, chartów czy wirtualny tenis. Jest to stosunkowo nowy trend, ale zdobywający coraz więcej fanów ze względu na fakt, że zdarzenia odbywają się bardzo często i trwają krótko, przez co szansa na wygraną zdarza się co chwilę.

Zakłady live

Na duże wyróżnienie zasługuje sekcja zakładów na żywo i trzeba przyznać, że jest jedną z najlepszych wśród polskich bukmacherów. Na początek możemy zdecydować czy interesuje nas obstawianie z widoku konferencyjnego gdzie pokazane są na żywo wyniki i kursy z kilkunastu pojedynków czy wolimy widok pojedynczy w którym śledzimy jedno konkretne zdarzenie. Dodatkowo bukmacher LVBET oferuje kalendarz wydarzeń, w którym przedstawiony jest plan transmisji z tygodniowym wyprzedzeniem. Wybór dyscyplin jest bardzo łatwy w nawigacji, więc żeby znaleźć interesujący nas mecz nie musimy przebijać się przez pozostałe dyscypliny sportowe.

LVBET aplikacja mobilna

Wszystkie funkcje LVBET oczywiście działają również na urządzeniach przenośnych. Na telefonie komórkowym możesz zarówno zdeponować pieniądze, obstawiać mecze jak i analizować wyniki. Działa tryb Live i wirtualne sporty.

Jest to aplikacja mobilna typowo dedykowana na telefony, którą zainstalujesz ze sklepu Play czy App Store i działa na urządzeniach mobilnych (Android, iOS). Na ten moment jest to jedna z najlepszych aplikacji bukmacherskich w Polsce.

LVBET kod promocyjny opinie

LVBET to bardzo dobry serwis oferujący zakłady bukmacherskie. Nowoczesne rozwiązania i doskonała promocja powitalna połączona z kodem bonusowym sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do obstawiania. Bonus bez depozytu pozwala bezpiecznie postawić pierwsze kroki bez ryzyka utraty pieniędzy, a pozostałe promocje ułatwiają poznanie oferty bukmachera LVBET.