Fuksiarz kod promocyjny

750 PLN
Oferta z naszym kodem
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
 • 200 PLN cashback bez końca
 • 50 PLN freebet na aplikację

Oferta

VIP 

wkrótce

Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie weszły na polski rynek zakładów wzajemnych na początku 2021 roku, kilka miesięcy po tym jak uzyskały licencję od Ministerstwa Finansów. Wraz z uruchomieniem swojej strony internetowej, wprowadził również szereg promocji mających na celu przyciągnięcie możliwie jak największej liczby nowych klientów. Dodatkowo, do swojego formularza rejestracyjnego dołączył pole, w którym możemy podać specjalny Fuksiarz kod promocyjny. Jakie korzyści daje ten kod? Co jeszcze oferuje bukmacher Fuksiarz? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym artykule.


Fuksiarz kod promocyjny 2023

Jeśli chcesz skorzystać z kodu promocyjnego Fuksiarz, musisz kliknąć w zielony przycisk, który znajdziesz w tym artykule. Z jego pomocą będziesz mógł zyskać bonus o maksymalnej wartości, a wraz z nim specjalny prezent. Oferta powitalna Fuksiarz to bonus cashback 50% do 500 PLN. Oprócz tego użytkownicy mogą liczyć na cashback bez limitu – do 200 PLN na każdym zakładzie.

Kod promocyjny Fuksiarz: EXTRA40
Cashback na start:50% do 500 PLN
Cashback bez końca:200 PLN – zwrot do 50%
Freebet na aplikację50 PLN
Cashout:Early Payout
Fuksiarz – kod promocyjny 2023

Chociaż oferta powitalna Fuksiarza nie należy do najbardziej rozbudowanych, to jednak z pewnością jest godna uwagi. Czytaj dalej, by dowiedzieć się jak skorzystać z tej oferty.

Kod promocyjny Fuksiarz – bonusy powitalne

Weźmy pod lupę bonusy powitalne, które są dostępne w ofercie Fuksiarza. W poniższej tabeli przedstawiliśmy zestawienie wymagań, które w ich wypadku należy spełnić.

Bonus cashback 50% do 500 PLN od 1. depozytuWpłata min. 50 PLN
Zakład AKO (min. 2 zdarzenia, pojedynczy kurs min. 1.60)
Brak wymagań obrotowych
Fuksiarz – bonusy z kodem promocyjnym

Bukmacher Fuksiarz – warunki obrotu bonusami

Aby nie było wątpliwości opiszemy dokładnie krok po kroku, co należy zrobić, aby wykorzystać wszystkie możliwe promocje w Fuksiarzu.

Fuksiarz cashback bonus

Główną częścią oferty powitalnej bukmachera Fuksiarz jest bonus od depozytu 50% o wartości maksymalnej 500 PLN. Jak zdobyć bonus o maksymalnej wartości?

 • zarejestruj konto w serwisie Fuksiarz przez nasz link promocyjny,
 • wpłać depozyt o wartości 1137 PLN – (1137 PLN – podatek 12%) x 50% = 500 PLN,
 • obstaw kupon z min. 2 zdarzeniami o kursie pojedynczym 1.60 lub wyższym

Co ważne, Fuksiarz bonus cashback nie jest obciążony żadnymi dodatkowymi wymaganiami obrotowymi. Oznacza to, że środki przyznane w ramach tej promocji będą od razu dostępne do wypłaty. Bonus powitalny w Fuksiarzu zostanie przyznany tylko, jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany. Jeśli zaś trafisz wszystkie wydarzenia, to będziesz mógł cieszyć się wygraną. Minimalna kwota wpłaty objęta bonusem cashback to 50 PLN.

Cashback bez końca

Kolejny w ofercie bukmachera Fuksiarz bonus. Pozwala on uzyskać częściowy zwrot za przegrane zakłady, które zostały obstawione z oferty cashback. Jak skorzystać z tej promocji?

 • wybierz dowolną liczbę zdarzeń z oferty cashback. Kupony promocyjne muszą obejmować zakłady wyłącznie z zakładki CASHBACK,
 • odbierz zwrot, jeśli Twój kupon okaże się przegrany. 

Środki kumulują się na naszym koncie cashback. Podgląd zgromadzonych środków znajdziesz w prawym górnym rogu ekranu.

Wartość zwrotu uzależniona jest od liczby zdarzeń z tej oferty na naszym kuponie. Udział zwrotu wyliczany jest od stawki według następującej zasady:

Liczba zdarzeń na kuponieWartość zwrotu wyliczona od stawki
15%
27%
310%
412%
515%
617%
720%
822%
925%
1027%
1130%
1235%
1340%
1445%
1550%
Fuksiarz cashback bez końca

Jak Fuksiarza cashback działa w praktyce? Załóżmy, że postawiłeś kupon za stawkę 200 PLN. Na kuponie znalazły się trzy zdarzenia z oferty cashback, co uprawnia Cię do zwrotu o wartości 10%. Po odliczeniu podatku 12% nasz wkład wyniesie 176 PLN. Jeśli więc Twój zakład okaże się przegrany, to na Twoim koncie cashback pojawi się 17,60 PLN, które będziesz mógł przelać na konto depozytowe. Kupony kwalifikujące się do promocji muszą składać się z minimum dwa zakłady z oferty cashback, a ich kurs nie może być niższy niż 1.20.

Freebet Fuksiarz na aplikację

Jeśli chodzi o bonus bez depozytu, Fuksiarz nie zdecydował na jego wprowadzenie, ale za to przygotował inny atrakcyjny bonus – freebet za aplikację. Fuksiarz – moim zdaniem – w ten sposób chce zachęcić swoich graczy do pobierania aplikacji i częstszego obstawiania zakładów właśnie w ten sposób. Oto co należy zrobić, aby otrzymać freebet Fuksiarz na apkę:

 1. załóż konto w Fuksiarzu (najlepiej przez przycisk na górze artykułu, wtedy kod uzupełni się autoamtycznie)
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację Fuksiarza
 3. Postaw przez aplikację kupon za stawkę min. 25 zł
 4. Po rozliczeniu kuponu dostaniesz na konto gracza freebet o wartości 50 zł
 5. Wykorzystaj freebet na kupon AKO ze zdarzeniami prematch lub live (kurs poj. min. 1.40) – za
 6. Zaznacz pole na kuponie oznaczone jako “freebet”
 7. Jeśli wygrasz otrzymasz wygraną pomniejszoną o wartość freebetu

Jak wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz?

Rejestracja konta w Fuksiarzu, jak już wspomniałem, nie jest czynnością trudną. Mimo to, postanowiłem opisać cały ten proces w najmniejszym detalu, tak żeby nie pozostawić niczego przypadkowi. Przy okazji, dowiesz się również jak wykorzystać kod promocyjny Fuksiarz.

Miej na uwadze, że każdemu graczowi przysługuje możliwość zarejestrowania pojedynczego konta u tego bukmachera, a co za tym idzie również wyłącznie jeden bonus powitalny.

Fuksiarz – rejestracja z kodem promocyjnym

Jeśli chcesz skorzystać z usług Fuksiarza, bukmacher wymaga abyś zarejestrował u niego konto. Link został zamieszczony w kilku miejscach w tym artykule, w tym na banerze, który znajduje się na początku tego artykułu. Z kolei poniżej znajdziesz poradnik jak zarejestrować konto w Fuksiarzu, krok po kroku.

Krok 1: tworzenie konta tymczasowego

Rejestrację konta u bukmachera Fuksiarz na stronie należy rozpocząć od kliknięcia w link promocyjny. Przekieruje Cię on do formularza rejestracyjnego w serwisie fuksiarz.pl. Rejestracja na tym etapie składa się z dwóch prostych kroków, które możemy wypełnić nawet nie posiadając żadnych dokumentów. Wystarczy nam jedynie telefon komórkowy lub adres email.

Na pierwszej podstronie formularza, opisanej jako „Dane konta”, należy podać następujące dane:

 • Email/Login – w tym miejscu podajemy swój adres e-mail, który jednocześnie będzie naszym loginem do konta u bukmachera Fuksiarz.   
 • Hasło – nasze hasło do serwisu. Musi ono składać się z co najmniej 8 znaków, w tym jednej liczby i jednej wielkiej litery.              
 • Numer telefonu – podajemy numer telefonu, który będzie niezbędny w dalszej części procesu rejestracyjnego.

Musimy również kliknąć w checkbox, którym potwierdzimy, że jesteśmy pełnoletni i jednocześnie zaakceptujemy postanowieniu regulaminu bukmachera Fuksiarz. Możemy również (opcjonalnie) wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od właściciela tej firmy. 

Po wypełnieniu wszystkich pól na tej podstronie formularza klikamy „Dalej”. Zostaniemy przekierowani na drugą podstronę formularza rejestracyjnego, która została opisana jako „Dane osobowe” i właśnie ich ona w dużej mierze dotyczy. W formularzu wypełniamy następujące pola:        

 • Imię – zgodne z naszymi danymi w dowodzie osobistym,
 • Nazwisko – zgodne z naszymi danymi w dowodzie osobistym,   
 • Kraj – wybieramy kraj pochodzenia (domyślnie Polska),
 • Numer PESEL – numer składający się z 11 cyfr (znajdziesz go m. in. w dowodzie i paszporcie).         
 • Kod SMS – 4-cyfrowy kod. Zostanie wysłany na numer telefonu, który podałeś na pierwszej podstronie formularza. Zamiast tego, możesz również wybrać opcję wysłania wiadomości mailowej, klikając w napis „Zamiast SMS użyj aktywacji poprzez email”.

Pod formularzem znajduje się również checkbox „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Polecamy zaznaczyć to pole, ponieważ dzięki temu zostaniesz uprawniony do uzyskania dodatkowych środków na darmowe zakłady.

Na koniec klikamy w pole zarejestruj. Jeśli w formularzu nie znalazły się żadne błędy, to zostaniesz automatycznie zalogowany do swojego konta tymczasowego u bukmachera Fuksiarz. Od tej pory możesz wpłacać środki i grać, jednak nie możesz wypłacać wygranych. 

Krok 2: weryfikacja

Proces weryfikacji wygląda u wszystkich legalnych bukmacherów online praktycznie tak samo. Żeby przejść ją pozytywnie, należy uzupełnić swoje dane osobowe, przesłać skan dowodu tożsamości (dowód osobisty lub paszport) oraz podać numer konta założonego na własne imię i nazwisko. W przypadku bukmachera Fuksiarz, gracz ma na to 90 dni od momentu założenia konta tymczasowego. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacji, będziemy mogli w pełni korzystać z możliwości serwisu – nie będą nas obowiązywały limity wygranych, a do tego będziemy mogli wypłacać nasze wygrane.

Krok 3: Utworzenie konto stałego 

Żeby wejść w posiadanie konta stałego u bukmachera Fuksiarz, należy dokończyć rejestrację. W tym celu logujemy się na konto, klikamy w swój profil (ikona „główki” w prawym-górnym rogu ekranu), a następnie w odnośnik „TWOJE DANE”. W tym miejscu należy:   

 • uzupełnić pola „Adres”, „Kod pocztowy” i „Miasto”,       
 • wybrać rodzaj dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego lub paszportu),
 • podać numer dowodu osobistego lub paszportu,    
 • przesłać zdjęcie lub skan przedniej i tylnej strony naszego dowodu tożsamości.
 • zaznaczyć dwa oświadczenia dotyczące legalności wpłacanych przez nas środków oraz tego, że nie zajmujemy eksponowanego stanowiska politycznego,  
 • w polu „Płatności” podajemy numer konta bankowego, na które będziemy przelewać swoje wygrane. Konto musi być wystawione na nasze imię i nazwisko.

Na koniec klikamy w czerwony baner „Prześlij”. O prawidłowej weryfikacji i utworzeniu konta stałego zostaniesz poinformowany drogą mailową. Z reguły czas potrzebny na to nie przekracza kilkudziesięciu minut. Po tym, będziesz mógł korzystać z pełni możliwości serwisu online bukmachera Fuksiarz.

Fuksiarz promocje bukmacherskie 

U bukmachera Fuksiarz znajdziemy nie tylko ofertę powitalną, ale również liczne promocje dodatkowe. Przyjrzyjmy się najciekawszym z nich i dowiedzmy się co można na nich zyskać. 

Early Payout

Kolejna promocja, którą należy docenić za jej innowacyjność. Early Payout u bukmachera Fuksiarz pozwala graczom zdobyć wygraną niezależnie od końcowego rezultatu spotkania. Jest jednak jeden warunek – obstawiona przez nas drużyna musi uzyskać co najmniej dwubramkową przewagę na przestrzeni całego spotkania.

Jak działa Early Payout w praktyce? Załóżmy, że obstawiliśmy wygraną Lecha Poznań w meczu z Piastem Gliwice. W 55. minucie Lech prowadzi 3:1. W tym momencie Piast zabiera się za odrabianie strat i mecz kończy się wynikiem 3:3. Mimo to, nasz zakład zostaje rozliczony jako trafiony, ponieważ obstawiony przez nas zespół prowadził w tym spotkaniu dwiema bramkami. Proste, prawda? Do tego bardzo korzystne.

Promocja obejmuje zakłady na przedmeczowe, zarówno SOLO, jak i AKO, z wyłączeniem zakładów na żywo i systemowych. 

Mega Kursy Boost

Mega Kursy Boost to nic innego jak promocja kursowa u bukmachera Fuksiarz, podobna do Superoferty i Hitu dnia, które funkcjonują u takich bukmacherów jak STS czy Fortuna. Ofertę wydarzeniową z wyższymi kursami znajdziemy w zakładce „BOOST”, która znajduje się w ramce po lewej stronie ekranu. Z zasady obejmuje ona najciekawsze wydarzenia rozgrywane danego dnia. Każdy z zakładów w promocji Mega Kursy Boost oznaczony jest ikonką rakiety, która oznacza wyższe kursy. Zdarzenia objęte boostem wystawiane są każdego dnia i jest ich z reguły od kilku do kilkunastu. Warto odnotować, że na pojedynczym kuponie mogą znaleźć się wyłącznie wydarzenia z tej oferty. Mogą to być zarówno kupony SOLO, jak i AKO.

Fuks Kreator

Funkcja Fuks Kreator pozwala graczom stworzyć swój własny, spersonalizowany zakład, składający się z kilku zdarzeń z pojedynczego spotkania. Tego typu opcję znamy chociażby z Betbuildera dostępnego w ofercie Noblebet, z tą różnicą, że u bukmachera Fuksiarz oferta dostępnych składowych jest nieco skromniejsza. Fuks Kreator pozwala bowiem łączyć maksymalnie „tylko” dwa lub trzy różne zdarzenia, a dokładniej:           

 • dowolne zdarzenie z danego meczu,        
 • zakłady na rzuty rożne,      
 • zakłady na kartki.  

Dość istotny jest fakt, że poszczególne składowe nie są ograniczone do pojedynczego typu zakładu. Możemy więc łączyć wynik meczu 1X2, rzuty rożne poniżej/powyżej oraz kartki poniżej powyżej, albo np. zakład na bramki poniżej powyżej, która wywalczy więcej rzutów rożnych oraz że w meczu pokazana zostanie czerwona kartka. Możliwych kombinacji jest więc w gruncie rzeczy całkiem sporo. 

Fuksiarz zaznacza, że aby możliwe było postawienie tego zakładu, konieczne jest dodanie do kuponu pozycji „Stwórz zakład AKO (mecz/gole + rzuty rożne + kartki)”, która dostępna jest w sekcji „Zakłady specjalne” oferty na interesujące nas spotkanie. Należy jednocześnie pamiętać, że Fuks Kreator jest dostępny wyłącznie na wydarzenia z piłki nożnej i nie łączy się na kuponie z zakładami z innych dyscyplin..

Cashout

Na koniec, pozwoliliśmy sobie opisać Fuksiarz Cash out. Opcja ta jest już od dłuższego czasu oferowana przez prawie wszystkich bukmacherów online i podobnie jest również w przypadku tego operatora. Jak wiadomo, cashout pozwala na wcześniejsze zamknięcie zakładu, jeśli na naszym kuponie nie ma żadnych przegranych zdarzeń. Fuksiarz umożliwia zastosowanie tych funkcji w zakładach przedmeczowych i live, SOLO i AKO, co należy uznać za obowiązujący w obecnych czasach standard. Podobnie jak u pozostałych bukmacherów, wcześniejsze zamknięcie zakładu wiąże się również z utratą szansy na maksymalną wygraną, nawet jeśli wszystkie zdarzenia na kuponie okażą się trafione.

Fuksiarz aplikacja mobilna 

Jeden z najsłabszych punktów Fuksiarza. Aplikacja na telefon to obecnie standard na rynku bukmacherskich, a ten bukmacher niestety jej jeszcze nie posiada. Jego klienci mogą jednak bez większych problemów korzystać ze wszystkich funkcjonalności tego serwisu za pośrednictwem przeglądarki na swoim smartfonie lub tablecie. Dzięki temu zyskujemy:   

fuksiarz kod promocyjny aplikacja
Fuksiarz aplikacja mobilna
 • dostęp do pełnej oferty przedmeczowej i live,       
 • dostęp do wszystkich promocji,      
 • szybkie płatności,    
 • cashout,        
 • gry karciane TVBET,          
 • historia kuponów.    

Wersja mobilna serwisu została opracowana bardzo starannie, o czym świadczy m. in. wygodny pasek z szybkim dostępem do najważniejszych funkcji serwisu. Istnieje również możliwość zapamiętania danych logowania. Niemniej, brakuje paru możliwości dostępnych wyłącznie dla aplikacji, takich jak powiadomienia push, logowanie PIN-em, TouchID lub FaceID. Liczymy jednak na to, że bukmacher szybko nadrobi te braki.

Fuksiarz – metody płatności

Mocny punkt tego bukmachera. Fuksiarz ma w swojej ofercie kilka nowoczesnych metod płatności, a dokładniej:

 • DotPay
 • PayU
 • Tpay
 • Przelewy24
 • BLIK

Dostępność aż czterech różnych platform płatniczych daje gwarancję, że będziemy mogli dokonać wpłaty szybko i bezpiecznie, w dowolnym czasie i miejscu. W ofercie Fuksiarza nie mogło oczywiście zabraknąć miejsca dla kodów BLIK, które należą obecnie do najpopularniejszych form realizacji przelewów.

Nieco skromniej prezentuje się kwestia szybkich wypłat. Fuksiarz co prawda posiada tę funkcję, jednak jest ona dostępna jedynie dla 12 najpopularniejszych banków w Polsce. Jak na młodego bukmachera jest to jednak wynik całkiem przyzwoity.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – oferta

Zakłady u bukmachera Fuksiarz dzielą się na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne oraz gry karciane. Wszystkie one posiadają w serwisie fuksiarz.pl dedykowane sekcje. Oferta na zakłady przedmeczowe jest dostępna w menu, które znajduje się po lewej stronie ekranu. Dostępnych do obstawiania jest około 20 dyscyplin. Dodatkowo, pojawiają się sekcje dedykowane najważniejszym wydarzeniom sportowym, takim jak np. Igrzyska Olimpijskie. 

Obstawianie kuponów w Fuksiarzu jest proste i nie różni się specjalnie od tego do czego przywykliśmy korzystając z usług innych operatorów. Tradycyjnie wybieramy interesujące nas zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live, określamy stawkę i wysyłamy kupon. Co ważne, wydarzenia przedmeczowe i live możemy łączyć na jednym kuponie. Dostępne są również zakłady systemowe (blokowe) Dodatkowo, możemy skorzystać z opcji „Szybki kupon”, w której algorytm tworzy kupon za nas, ale według naszych wytycznych. 

Jak prezentuje się oferta prematch i live u bukmachera Fuksiarz? Opinie na ich temat znajdziesz poniżej.

Zakłady przedmeczowe i live

Trzeba przyznać, że bukmacher Fuksiarz ma dość konserwatywne podejście do kwestii oferty wydarzeń sportowych. Nie ulega wątpliwości, że najważniejszym jej punktem jest piłka nożna, co widać nie tylko po liście wydarzeń sportowych, ale również po banerach, na których futbolówka eksponowana jest często. Bardzo solidnie reprezentowany jest również tenis ziemny, koszykówka i hokej na lodzie. Jasne jest więc, że graczom ze starszych roczników powinno to przypaść do gustu. Z drugiej strony, Fuksiarz całkowicie zignorował ofertę na wydarzenia esportowe, co z pewnością nie spodoba się młodszym graczom. Wydaje się więc, że główny target tego bukmachera został dość dokładnie sprecyzowany.

kod promocyjny fuksiarz

Jeśli chodzi o liczbę rynków, to jest ona całkiem spora. Na najważniejsze mecze piłkarskie z reguły dostępnych jest ponad 200 rynków, co jest wynikiem bardzo dobrym. W ofercie znajdziemy zarówno rynki podstawowe, takie jak 1X2, BTTS, bramki, under/over czy handicapy, ale również zakłady na rzuty rożne, kartki czy zakłady specjalne. Duży plus należy się również za opisaną wcześniej opcję Fuks Kreator.

Na korzyść tego buka zaliczyć również zakłady na żywo, które obejmują zarówno dyscypliny popularne, jak i niszowe, takie jak darts, futsal czy tenis stołowy. Liczba rynków jest zadowalające, szczególnie jeśli chodzi o piłkę nożną. Dodatkowo, sekcja ta wyposażona jest w wygodny kalendarz. Samo obstawianie live’ów jest proste i wygodne, a wiele spotkań wyposażonych jest w funkcję match trackera i statystyki. Niestety, transmisje live są na chwilę obecną niedostępne.

Gry karciane i sporty wirtualne

Fuksiarz oferuje również możliwość obstawiania symulacji gier sportowych i karcianych. W pierwszym przypadku możemy typować wyłącznie mecze wirtualnej piłki nożnej. Rozgrywki te imitują rozgrywki polskiej ligi, a same nazwy zespołów, takie jak Gryf Szczecin, Lew Gdańsk czy Gwiazda Kraków, od razu nasuwają skojarzenia z klubami Ekstraklasy. Na plus zaliczyć należy dużą liczbę rynków, również terminowych. Niestety, jest to jedyna gra w ofercie virtuali u tego buka, co należy uznać za wadę, jeśli porównamy ją z tym co oferuje konkurencja.

Nieco lepiej pod tym względem prezentują się karcianki. Fuksiarz korzysta z technologii dostarczanych przez TVBET, a więc marki doskonale znanej polskim graczom. W jego ofercie znajdziemy dwie gry – blackjacka i pokera. Gry są czytelnie opisane w języku polski, jednak krupierzy i krupierki komunikują się w języku angielskim. Jakość samej rozgrywki stoi na wysokim poziomie.

Bukmacher Fuksiarz – dlaczego warto założyć konto z kodem? 

Fuksiarz bez dwóch zdań posiada kilka zalet, które wyróżniają go na tle konkurentów na rynku polskich bukmacherów online. Oto najważniejsze z nich:

 • Bogata oferta zakładów na piłkę nożną – Fuksiarz skupia swoją działalność przede wszystkim na piłce nożnej, o czym świadczy nie tylko rozbudowana oferta na wydarzenia z tej dyscypliny, ale również dedykowane jej promocje. Spodobać może się spora liczba rynków przedmeczowych i live oraz przyzwoite kursy na najpopularniejsze ligi i turnieje. Jeśli więc obstawiasz głównie “kopaną”, to Fuksiarz będzie dla Ciebie jedną z najlepszych opcji.
 • Liczne promocje – Early Payout, Cashback bez końca, czy Mega Kursy Boost to stałe elementy oferty tego bukmachera. Dość powiedzieć, że jego klientom przypisane zostają trzy osobne konta przeznaczone wyłącznie na bonusy, cashbacki i freebety. Podejście do kwestii promocji to bez wątpienia kolejny punkt, który wyróżnia tego buka.
 • Innowacyjne rozwiązania – punkt niejako powiązany z poprzednim. Świeże podejście do promocji oraz innowacyjne funkcje, takie jak Fuks Kreator to istotna zaleta tego operatora. Pozostaje mieć nadzieję, że w ślad za nimi pójdą również nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak wprowadzenie aplikacji mobilnej czy transmisji.

Na uwagę zasługują również dobre płatności, prosta rejestracja, opcja cashout, sporty wirtualne i karcianki. Ponadto, ambasadorem Fuksiarza jest znany dziennikarz sportowy, Krzysztof Stanowski. Wiele wskazuje na to, że bukmacher ten ma szansę osiągnąć sukces.

Fuksiarz kod promocyjny – plusy, minusy 

Słowem podsumowania, Fuksiarz jest bez wątpienia bardzo ciekawą marką, która, jeśli będzie dalej rozwijać się w tak dynamicznym tempie, to może osiągnąć sukces na polskim rynku. Na jego korzyść z pewnością przemawia oryginalne podejście do tematu zakładów bukmacherskich. Posiada jednak kilka punktów, które wymagają poprawy, jednak należy wziąć pod uwagę, że część z nich wynika z faktu, że wszedł na rynek stosunkowo niedawno. Najważniejsze zalety i wady tego bukmachera opisaliśmy w tabeli poniżej.

Jeśli planujesz skorzystać z oferty Fuksiarza, to przy rejestracji nie zapomnij zarejestrować się przez nasz link kodowy, z którym będziesz mógł uzyskać subskrypcję do serwisu kultowego tygodnika sportowego. Poza tym, jako nowy użytkownik, zostaniesz uprawniony do uzyskania bonusu cashback o wartości do 500 PLN.

PLUSYMINUSY
👍  Prosta rejestracja – rejestracja jest tutaj nieskomplikowana i niezwykle szybka. W formularzu rejestracyjnym wystarczy podać kilka podstawowych danych i chwilę później możemy cieszyć się kontem tymczasowym. Weryfikacja danych i przejście na konto stałe również nie wymaga dużej ilości czasu, a przy tym cały proces jest prosty.👎 Aplikacja duża wada, szczególnie w dzisiejszych czasach. Pamiętajmy jednak, że bukmacher ten wszedł na rynek w 2021 roku. Pozostaje liczyć, że już wkrótce udostępni dedykowaną Fuksiarz aplikację iOS i Android.
👍 Liczne promocje – Fuksiarz stawia przede wszystkim na promocje dla nowych graczy i trzeba przyznać, że wychodzi mu to bardzo dobrze. Boosty na AKO, cashback bez końca i inne oferty promocyjne na stronie Fuksiarz (freebety, bonusy bez depozytu itp.), to jedne z największych zalet tego buka.👎 Brak transmisji – na chwilę obecną Fuksiarz nie posiada tej funkcji. Nie muszę chyba dodawać, że jej wprowadzenie znacznie poprawiłoby atrakcyjność oferty live tego bukmachera.
👍 Innowacyjne rozwiązania – innowacje to kolejny mocny punkt tego bukmachera. Możliwość tworzenia zakładów łączonych z pojedynczego wydarzenia za pomocą Fuks Kreatora czy opcja Early Payout to rozwiązania, które ciężko znaleźć u konkurencji.👎 Dość skromna oferta powitalna – Fuksiarz oferuje jedynie bonus cashback 50% o maksymalnej wartości 500 PLN. Nie muszę dodawać, że oferta ta wypada bardzo skromnie dla tle zdecydowanej większości konkurentów. Przydałoby się również coś w stylu Fuksiarz bonus depozytu.
👍 Metody płatności – trzeba przyznać, że Fuksiarz wypadł pod tym względem świetnie, jak na nowego bukmachera. Obsługa aż czterech platform płatniczych (Tpay, Dotpay, Przelewy24 i PayU) to coś czego nie znajdziemy u wszystkich buków. Na plus zasługują również szybkie wypłaty w 12 bankach.👎 Brak oferty esportowej – możemy się jedynie domyślać, dlaczego w ofercie Fuksiarza brakuje zakładów na wydarzenia esportowe. Niemniej, jeśli jego szefowie chcą podążać z duchem czasu, powinni wprowadzić ofertę na najpopularniejsze gry online.
👍 Bogata oferta zakładów – oferta zakładów na klasyczne dyscypliny sportowe u tego buka prezentuje się bardzo solidnie, w szczególności na piłkę nożną. Cieszy duża liczba rynków na prematch i live, a także obecność karcianek i virtuali.

FAQ: Fuksiarz kod promocyjny – najważniejsze pytania

Jak poprawnie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Jeśli chcesz mieć pewność, że kod promocyjny Fuksiarz zostanie w poprawny sposób przypisany do Twojego konta promocyjnego, najlepiej skorzystać z linku promocyjnego. Pojawi się on wówczas w formularzu automatycznie, a sam link znajdziesz w naszym artykule.

Gdzie wpisać kod promocyjny Fuksiarz?

Kod promocyjny wpisujemy na drugiej stronie formularza rejestracyjnego bukmachera Fuksiarz. We wcześniejszej części tego artykułu znajdziesz proces rejestracji opisany szczegółowo, krok po kroku.

Ile razy mogę skorzystać z kodu promocyjnego Fuksiarz?

Każdy gracz może skorzystać z kodu promocyjnego wyłącznie jeden raz. Wynika to z tego, że jedna osoba może posiadać wyłącznie jedno konto u danego bukmachera. Odradzamy jednocześnie rejestrację na dane naszych bliskich, gdyż grozi to zawieszeniem lub zamknięciem konta.