TOTALbet kod promocyjny

5230 5235 PLN
Oferta powitalna z naszym kodem
 • do 200 zakład bez ryzyka
 • 30 35 PLN freebety
 • do 5000 PLN od wpłaty

z kodem

5 PLN

więcej!

Oferta powitalna bukmachera TOTALbet składa się z trzech filarów: zakładu bez ryzyka, bonusu od wpłaty i freebetu. W poniższym tekście opiszemy wszystkie trzy składowe bonusu, jaki przysługuje graczowi po skorzystaniu z naszej specjalnej oferty na start.

Spis treści

TOTALbet kod promocyjny. To warto wiedzieć:

Rozwiń spis treści

TOTALbet kod promocyjny 2023

Główną zaletą premii powitalnej w zakładach bukmacherskich TOTALbet jest przede wszystkim to, że gdy postawimy darmowy zakład i trafimy, to wygraną możemy wypłacić bez konieczności obrotu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym uzupełnić odpowiedni kod, by wartość freebetów zwiększyła się.

Łącznie gracz, który zarejestruje się z naszym kodem może liczyć na aż 5245 złotych w formie bonusów. Jest to naprawdę godna uwagi oferta powitalna.

Kod promocyjny TOTALbet – bonusy

Co składa się na tak dużą kwotę w bonusach na start? Dokładnie rozpisujemy to poniżej.

TOTALbet freebet z kodem:0 5 zł
TOTALbet freebety dodatkowe:20 + 10 zł
TOTALbet zakład bez ryzyka:200 zł
Kod promocyjny TOTALbet:EXTRA5
Bonus od wpłaty:100% do 5000 zł
Gra bez podatku:+ 14%
TOTALbet kod promocyjny 2023

TOTALbet zakład bez ryzyka 200 PLN

Z naszym kodem promocyjnym otrzymasz zakład bez ryzyka do kwoty 200 złotych. Jeśli zawrzesz swój pierwszy zakład (z wyłączeniem zakładów za freebet, ale o tym nieco później) na kwotę do 200 złotych, w razie niepowodzenia tego zakładu, TOTALbet zwróci ci na konto depozytowe postawione pieniądze. Warunki promocji są następujące:

 • zakład z maksymalnie trzema zdarzeniami z oferty bukmachera,
 • maksymalna stawka zakładu bez ryzyka to 200 złotych,
 • gdy stawka będzie wyższa, gracz zostanie wykluczony z tej promocji,
 • zakład musi być pierwszym zakładem w historii twojego konta,
 • na skorzystanie z tej promocji masz 48 godzin. 
totalbet bonus

Zwrot za przegrany kupon wróci na twoje konto w czasie 72 godzin od jego rozliczenia. Pamiętaj tylko, że aby skorzystać z zakładu bez ryzyka, musisz mieć w pełni zweryfikowane konto. Oczywiście każdy gracz może wziąć udział w takiej promocji tylko raz. 

TOTALbet bonus od wpłaty 5000 PLN

Bonus od wpłaty do 5000 złotych to coś, nad czym na pewno warto się zastanowić, rozpoczynając grę u tego operatora. Otrzymasz ten bonus od wpłaty powyżej 10 złotych na konto depozytowe, ale – co ważne – nie musi być to koniecznie pierwsza wpłata. Co przez to rozumiemy? Na przykład: wpłacasz 8 złotych i grasz sobie tak jak chcesz, przegrywasz, dokonujesz kolejnej wpłaty za 14 złotych i w tym momencie aktywuje się bonus od wpłaty 5000 PLN. Zanim jednak zaczniesz wpłacać pieniądze, musisz przy rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole, w którym zgodzisz się na otrzymanie tego bonusu. 

Uzupełniłeś depozyt o kwotę wyższą niż 10 PLN i chcesz skorzystać z bonusu – co musisz zrobić: 

 • postaw kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami (z oferty przedmeczowej lub na żywo),
 • minimalny kurs każdego zdarzenia musi wynosić 1.30, 
 • wypłata bonusu nastąpi w czterech blokach po 25% kwoty pierwszego depozytu,
 • zakład aktywujący będzie wliczony do obrotu bonusem,
 • bonus aktywować można zakładem o dowolnej stawce.

Przykład: jeśli wpłaciłeś 200 zł i zagrałeś za 200 zł, to otrzymasz 25% tej kwoty, czyli 50 zł. Takie działanie możesz powtórzyć czterokrotnie. Gotówkę, która pojawi się na twoim koncie z tytułu bonusu od wpłaty, możesz przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić. 

TOTALbet freebety z kodem

Trzecia składowa oferty powitalnej tego buka to popularne freebety, które aktywują się po wpisaniu przy rejestracji naszego kodu promocyjnego. Oprócz tego przy zakładaniu konta musisz zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od TOTALbetu (przez SMS oraz e-mail). Nie jest to wygórowana cena za możliwość otrzymania darmowego zakładu w kwocie 35 złotych. Dlaczego 35 zł:

 • za aktywację konta stałego otrzymasz 20 PLN,
 • za wpisanie naszego specjalnego kodu promocyjnego dostaniesz 5 PLN,
 • za wyrażenie zgody na komunikaty marketingowe przy rejestracji otrzymasz 10 PLN.

Chcąc skorzystać z freebetu, po utworzeniu kuponu przed jego postawieniem musisz zaznaczyć widoczne pole z nazwą Bonus FREEBET, aby zaliczyło ten kupon do zagrania za środki bonusowe, a nie depozytowe. Z freebetów możesz skorzystać przy dowolnym kuponie SOLO lub AKO za jednorazową stawkę 20 lub 10 PLN, ale kurs minimalny takiego kuponu musi wynosić 2.00. 

W przypadku wygranej kasa ląduje na twoim koncie. Możesz ją wypłacić lub grać dalej. Pamiętaj, że nie będziesz mógł użyć opcji cash-outu na kuponie zagranym za freebeta. Na wykorzystanie freebetu masz 7 dni od czasu jego przyznania.

Rejestracja na TOTALbet.pl

Założenie konta w TOTALbet jest niezwykle proste, gdyż wymaga wypełnienie jednostronicowego formularza niezbędnymi danymi. Otrzymanie promocyjnych freebetów następuje bezpośrednio po rejestracji. Czynność trwa około 2 minuty, a po jego zakończeniu gracz może dokonywać wpłat i obstawiać zakłady. Cały proces związany z zakładaniem konta składa się z kilku części:

 • wypełnienie formularza danymi osobowymi oraz wpisanie kodu promocyjnego, a także zaznaczenie pola, w którym wyrażamy chęć otrzymania bonusu od wpłaty,
 • potwierdzenie adresu e-mail poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, który zostanie przesłany na nasz e-mail,
 • niezbędna weryfikacja konta przed ewentualną wypłatą – polega na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości oraz uzupełnieniu numeru konta bankowego, służącego do wypłat.

Po zakończeniu trzeciego kroku pozostaje tylko poczekać na weryfikację konta przez bukmachera, a gdy to nastąpi, nasze konto będzie w pełni aktywne do wykonywania wpłat, jak i wypłat.

Promocje bukmacherskie w TOTALbet

W przypadku bukmachera TOTALbet można śmiało stwierdzić, że zarówno liczba promocji na zakłady, jak i ich jakość jest na wysokim poziomie. Poza bogatą ofertą powitalną, składającą się z darmowych zakładów, osoby posiadające już konto mogą liczyć również na wiele ciekawych akcji promocyjnych.

Na liście znajdują się takie atrakcje, jak: gra bez podatku, konkursy rankingowe czy dodatkowe bonusy za wykonanie konkretnych zadań. Za obstawienie jednego z wyznaczonych przez bukmachera meczów, możemy otrzymać freebet bez obrotu. Znajdziemy także specjalną ofertę promocyjną TOTALGames, czyli zakłady na gry karciane, które śladem oferty bukmachera STS pojawiły się w 2020 roku w ofercie TOTALbetu.

Gra bez podatku

totalbet kod bonusowy

Podobnie jak w ofercie bonusowej Fortuny, gracze TOTALbet mogą liczyć na promocję, pozwalającą na zakłady bez podatku na wszystkie wydarzenia dostępne na liście bukmachera. Porównanie do jednego z największych bukmacherów nie jest przypadkowe, ponieważ warunki, które należy spełnić, są niemal identyczne jak w przypadku Fortuny.

Aby skorzystać z promocji wystarczy umieścić na kuponie minimum trzy typy o kursie minimalnym 1.30, a gdy wszystkie pozycje okażą się zielone, automatycznie zostanie doliczone 14% do wygranej.

Z promocji bez podatku nie można skorzystać obstawiając ze środków bonusowych.

Obstawiaj na żywo z TOTALbet TV

W ramach tej promocji możesz oglądać transmisje z meczów NBA i obstawiać na żywo. Aby to zrobić należy przejść do zakładki Transmisje odnaleźć interesujące Cię spotkanie (musi posiadać ikonkę TV). Jest jeden warunek: aby korzystać z livestreamingu należy być zalogowanym i posiadać środki na koncie.

Urodzinowy freebet

Z okazji urodzin TOTALbet postanowił nagrodzić swoich graczy 10-złotowym freebetem. Aby odebrać nagrodę należy w okresie 3 dni przed lub 3 dni po urodzinach napisać do obsługi klienta z chęcią odebrania prezentu.

Tylko gracze z zweryfikowanym kontem, którzy dokonali depozytu oraz postawili choć jeden zakład mają prawo otrzymać taki podarunek. Urodzinowe środki, tak jak inne freebety, u tego bukmachera nie podlegają obrotowi, a wygraną możemy wypłacić na konto bankowe.

Program TOTAL VIP i darmowe zakłady

W programie dla stałych klientów TOTALbet przyznaje punkty za obstawianie zakładów. Każda wydana złotówka ma wartość od 0,5 do 1,2 punktu TOTAL VIP – zależy to od liczby zdarzeń na kuponie. Po zebraniu 6000 punktów w okresie jednego tygodnia (od poniedziałku do niedzieli) gracze otrzymają freebet w wysokości 10 złotych, a 100 osób z największą ilością punktów zostanie członkami klubu VIP GOLD. Status ten uprawnia dodatkowo do otrzymania cashbacku do 2% z wydanych środków na zakłady.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Wpłata depozytu w TOTALbet przebiega błyskawicznie dzięki kilku rodzajom metod płatności. Pieniądze możemy wpłacić kartą bankową, przelewem natychmiastowym, BLIK-iem lub opcją Paysafecard.

Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne warunki większości bonusów w TOTALbet, gdyż wypłata ich jest możliwa bez wykonywania uciążliwych obrotów. Dotyczy to przede wszystkich freebetów powitalnych oraz nagród otrzymanych w promocjach bukamachera. Wyjątkiem jest bonus depozytowy, w przypadku którego obrót przez wypłatą jest niezbędny.

Zakłady bukmacherskie w TOTALbet – oferta

W tej kategorii bukmacher także zasługuje na wyróżnienie, gdyż poza tradycyjnymi zakładami przedmeczowymi oraz na żywo, mamy do wyboru kilka innych propozycji.

kod promocyjny totalbet

TOTALbet, jako jeden z niewielu bukmacherów, w swojej ofercie umieścił zakłady na gry karciane. Gracze do wyboru mają blackjacka oraz wojnę. Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, natkniemy się także na rozbudowaną propozycję zakładów wirtualnych.

W ofercie znajdziemy takie dyscypliny jak piłka nożna, psy, konie, żużel czy sporty motocyklowe.

Obsługa klienta

Możliwość skontaktowania się z działem obsługi Totalbet następuje poprzez email, formularz kontaktowy oraz chat. Ten ostatni dostępny jest zarówno dla użytkowników nie posiadających konta jak i dla tych zalogowanych. Niestety chat jest dostępny tylko w ciągu dnia, co może stanowić barierę dla tych, którzy obstawiają nocą takie sporty jak NBA czy ligi ameryki południowej. 

TOTALbet kod promocyjny – opinie

Niewątpliwie ten bukmacher zasługuje na wyróżnienie przede wszystkim ze względu atrakcyjne freebety powitalne, które nie są chwytem marketingowym, a realną wartością dla gracza.

To, że wygranej nie trzeba obracać stawia TOTALbet na najwyższym stopniu podium na tle konkurencji oferującej podobną zachętę do założenia konta. W przypadku tak atrakcyjnej oferty powitalnej niewątpliwie warto skorzystać z kodu promocyjnego EXTRA5, aby powiększyć wartość freebetów za rejestrację.

Na mniejszą uwagę zasługuje bonus od wpłaty, którego kwota 5000 PLN na pierwszy rzut oka jest imponująca, lecz warunki obrotu tworzą pewnego rodzaju barierę do skorzystania z tej opcji. '=

Dla niektórych użytkowników natomiast barierą nie do pokonania może być brak aplikacji na urządzenia firmy Apple. Właściciele telefonów z Androidem mają za to możliwość ściągnięcia apki bezpośrednio ze strony bukmachera. 

Wykorzystując nasz kod promocyjny podczas rejestracji otrzymamy dodatkowy TOTALbet freebet o wartości 5 zł, co da nam w sumie kwotę 35 PLN freebetów.

Wygraną z freebetów powitalnych możemy wypłacić na konto bankowe bądź wykorzystać na kolejne zakłady.

W sieci możemy natknąć się na wiele różnych kodów promocyjnych do TOTALbet. Wybraliśmy taki kod, który daje największą ofertę na start.

Tak, jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż TOTALbet oferuje aplikację bukmacherską tylko na urządzenia z systemem Android.