TOTALbet kod promocyjny

totalbet zakłady bukmacherskie
40 55 zł freebet bez depozytu
+ do 5000 zł bonusu od wpłaty
Z kodem 15 zł więcej

Jako jeden z niewielu bukmacherów, TOTALbet oferuje darmowe środki na zakłady o bardzo atrakcyjnych warunkach, a za sprawą naszego kodu promocyjnego, bonus powitalny będzie większy niż standardowy. Zobaczcie, jaki TOTALbet ma kod promocyjny i jak go wpisać.

TOTALbet kod promocyjny – styczeń 2022

Główną zaletą premii powitalnej w zakładach bukmacherskich TOTALbet jest przede wszystkim to, że gdy postawimy darmowy zakład i trafimy, to wygraną możemy wypłacić bez konieczności obrotu. Wystarczy w formularzu rejestracyjnym uzupełnić odpowiedni kod, by wartość freebetów zwiększyła się.

Już sam bonus powitalny w wersji podstawowej jest ofertą godną uwagi. Nowy gracz może liczyć bowiem na darmowe 40 złotych w formie kilku freebetów, a po zastosowaniu naszego kodu promocyjnego TOTALVIP wartość premii na start wynosi 55 złotych. Kod jest ważny tylko jeden raz, przy rejestracji u bukmachera.

Kod promocyjny TOTALbet – bonusy

Po wykorzystaniu kodu pierwszą część freebetów otrzymamy od razu, a odebranie drugiej części wiąże się z wykonaniem prostych czynności.

TOTALbet freebet z kodem:15 zł
TOTALbet freebety dodatkowe:40 zł
Kod promocyjny TOTALbet:TOTALVIP
Bonus od wpłaty:100% do 5000 zł
Gra bez podatku:+14%
TOTALbet kod promocyjny 2022

TOTALbet freebet z kodem

W TOTALbet kod bonusowy zawiera następujące freebety:

 • wpisanie kodu promocyjnego = freebet 15 złotych
 • rejestracja konta = 20 złotych freebet
 • zgody marketingowe = 5 złotych freebet
 • depozyt = 5 złotych freebet
 • dowolny zakład = 5 złotych freebet
 • zakład na sporty wirtualne = 5 złotych freebet
totalbet bonus

Aby odebrać pierwszą część freebetów powitalnych należy założyć konto, wpisując kod promocyjny TOTALVIP w formularzu rejestracyjnym, zaznaczając także zgodę marketingową. Za taką czynność można otrzymać standardowe 20 złotych za rejestrację, 15 złotych za wpisanie kodu oraz 5 złotych za wyrażenie zgody na otrzymywanie ofert promocyjnych.

Kolejnym krokiem niezbędnym do otrzymania darmowych środków na zakłady jest wykonanie minimalnego depozytu na kwotę 10 zł, a dzięki temu uruchomimy kolejne trzy freebety, każdy o wartości 5 zł. Pierwszy otrzymamy za sam depozyt, drugi za postawienie dowolnego zakładu z konta depozytowego, a trzeci za zakład na sporty wirtualne.

TOTALbet bonus od depozytu

W ramach oferty powitalnej każdemu graczowi, poza freebetami, należy się również TOTALbet bonus od depozytu. Dokonując pierwszej wpłaty otrzymamy 100% bonusu – od 10 złotych aż do kwoty 5000 złotych. Należy zwrócić uwagę, że warunki tegoż bonusu nie są już tak atrakcyjne, jak freebetów. Po wpłaceniu np. 100 złotych otrzymamy drugie 100 złotych w formie bonusu, które przed wypłatą należy obrócić z kursem minimalnym 1,25/zakład.

Zależnie od liczby pozycji na kuponie wymogi obrotowe zmieniają się:

 • 4-krotny obrót środkami bonusowymi gdy na kuponie znajdują się 4 zakładach
 • 5-krotny obrót środkami bonusowymi przy obstawionych 5 zakładach

Rejestracja na totalbet.pl

Założenie konta w TOTALbet jest niezwykle proste, gdyż wymaga wypełnienie jednostronicowego formularza niezbędnymi danymi. Otrzymanie promocyjnych freebetów następuje bezpośrednio po rejestracji. Czynność trwa około 2 minuty, a po jego zakończeniu gracz może dokonywać wpłat i obstawiać zakłady. Cały proces związany z zakładaniem konta składa się z kilku części.

 1. wypełnienie formularza danymi osobowymi oraz wpisanie kodu promocyjnego TOTALVIP, a także zaznaczenie pola, w którym wyrażamy chęć otrzymania bonusu od wpłaty;
 2. potwierdzenie adresu e-mail poprzez kliknięcie linku aktywacyjnego, który zostanie przesłany na nasz e-mail;
 3. niezbędna weryfikacja konta przed ewentualną wypłatą – polega na przesłaniu skanu dokumentu tożsamości oraz uzupełnieniu numeru konta bankowego, służącego do wypłat.

Po zakończeniu trzeciego kroku pozostaje tylko poczekać na weryfikację konta przez bukmachera, a gdy to nastąpi nasze konto będzie w pełni aktywne do wykonywania wpłat, jak i wypłat.

Promocje bukmacherskie w TOTALbet

W przypadku bukmachera TOTALbet można śmiało stwierdzić, że zarówno liczba promocji na zakłady, jak i ich jakość jest na wysokim poziomie. Poza bogatą ofertą powitalną, składającą się z darmowych zakładów, osoby posiadające już konto mogą liczyć również na wiele ciekawych akcji promocyjnych.

Na liście znajdują się takie atrakcje, jak: gra bez podatku, konkursy rankingowe czy dodatkowe bonusy za wykonanie konkretnych zadań. Za obstawienie jednego z wyznaczonych przez bukmachera meczów, możemy otrzymać freebet bez obrotu. Znajdziemy także specjalną ofertę promocyjną TOTALGames, czyli zakłady na gry karciane, które śladem bukmachera STS pojawiły się w 2020 roku w ofercie TOTALbetu.

Gra bez podatku

totalbet kod bonusowy

Podobnie jak w ofercie bonusowej Fortuny, gracze TOTALbet mogą liczyć na promocję, pozwalającą na zakłady bez podatku na wszystkie wydarzenia dostępne na liście bukmachera. Porównanie do jednego z największych bukmacherów nie jest przypadkowe, ponieważ warunki, które należy spełnić, są niemal identyczne jak w przypadku Fortuny.

Aby skorzystać z promocji wystarczy umieścić na kuponie minimum trzy typy o kursie minimalnym 1,20, a gdy wszystkie pozycje okażą się zielone, automatycznie zostanie doliczone 14% do wygranej.

Z promocji bez podatku nie można skorzystać obstawiając ze środków bonusowych.

Ranking TOTALGames 3000 PLN

Zakłady na gry karciane cieszą się dużą popularnością głównie ze względu na dynamiczny przebieg, są swoistą alternatywą dla zakładów na żywo.

TOTALbet przygotował promocję, w której obstawiając TOTAL Games zbieramy punkty, aby finalnie zgarnąć część z puli tygodniowej 3000 złotych. Za każdą postawioną złotówkę na blackjacka bądź wojnę w kuponie solo otrzymujemy 1 punkt, a stawiając kupon z dwoma pozycjami (jeden typ na wojnę, a drugi na blackjacka) za każdą złotówkę otrzymamy 1,4 punktu. Dwadzieścia osób, które zbiorą największą ilość punktów, otrzyma nagrody gotówkowe, które można wypłacić bez konieczności obrotu.

Ranking wirtuali z nagrodą 10 000 PLN

To kolejna promocja, w której za obstawianie zakładów wirtualnych można zgarnąć aż 2500 złotych. Podobnie jak w poprzednim konkursie, gracze zbierają punkty, aby powalczyć o swoją część z puli 10 000 złotych. Za każdą złotówkę wydaną na pojedynczy zakład wirtualny otrzymamy 0,5 punktu, a jeśli na kuponie pojawi się więcej typów, to punktów będzie odpowiednio więcej:

 • pojedynczy zakład (solo): 0,5 punktu za każdą złotówkę
 • zakład AKO – 2 typy: 0,7 punktu  za każdą złotówkę
 • zakład AKO – 3 typy: 0,9 punktu za każdą złotówkę 
 • kupon AKO – 4 i typów: 1,2 punktu za każdą złotówkę

Warto zauważyć, że tak jak w przypadku rankingu TOTAL Games, wygraną można wypłacić na konto bankowe bezpośrednio po jej otrzymaniu.

Sporty wirtuale bez podatku

Gracze mogą skorzystać z zakładów bez podatku także w przypadku umieszczania na kuponie wirtuali. W TOTALbet mamy do wyboru kilka wirtualnych dyscyplin sportowych. Możemy stawiać między innymi na piłkę nożną, żużel czy wyścigi konne. Wystarczy umieścić 3 typy na kuponie z kursem minimalnym 1,20, aby wygrana została powiększona o 14%. Umieszczając więcej typów możemy liczyć na coraz to większą premię:

 • kupon z 3 zdarzeniami = 14% większa wygrana
 • kupon z 4 zdarzeniami = 15% większa wygrana
 • kupon z 5 zdarzeniami = 17% większa wygrana
 • kupon z 6 zdarzeniami = 20% większa wygrana
 • kupon z 7 zdarzeniami = 25% większa wygrana
 • kupon z 8 zdarzeniami = 30% większa wygrana
 • kupon z 9 zdarzeniami = 35% większa wygrana
 • kupon z 10 zdarzeniami = 40% większa wygrana

Promocja na zakłady wirtualne bez podatku jest bardzo zbliżona do ogólnej promocji bukmachera tego typu, jednak stawiając na sporty wirtualne można otrzymać premie znacznie wyższe niż przy typowaniu tradycyjnych wydarzeń.

Bezpieczny zakład

Dla tych, którzy umieszczają na swoich kuponach większą liczbę typów, bukmacher przygotował promocję, która przy spełnieniu określonych warunków, pozwala na odzyskanie stawki.

Gracz musi obstawić co najmniej 10 pozycji na kuponie z kursem minimalnym 1,20, a gdy jeden z typów okaże się nietrafiony nastąpi zwrot stawki. Aby promocja była aktywna należy postawić zakład z salda depozytowego.

TOTALBoost, czyli superkurs

Znalezione w kategorii promocji, a określone jako zdarzenia z dopalaczem, których kurs zwali z nóg – to nic innego, jak indywidualna propozycja zakładów specjalnych, do których możemy dostać się z:

 • menu Promocje,
 • listy kategorii zakładów w lewej części strony,
 • podmenu Sport (TOTALBoost znajdziemy na pierwszej pozycji).

Zazwyczaj znajdziemy w tym miejscu jedną pozycję złożoną z kilku zależnych od siebie wydarzeń typu: Benfica Lizbona wygra, a Leicester nie przegra swojego spotkania. Bukmacher chwali się atrakcyjnym kursem na tego typu wydarzenie.

Urodzinowy freebet

Z okazji urodzin TOTALbet postanowił nagrodzić swoich graczy 10-złotowym freebetem. Aby odebrać nagrodę należy w okresie 3 dni przed lub 3 dni po urodzinach napisać do obsługi klienta z chęcią odebrania prezentu.

Tylko gracze z zweryfikowanym kontem, którzy dokonali depozytu oraz postawili choć jeden zakład mają prawo otrzymać taki podarunek. Urodzinowe środki, tak jak inne freebety, u tego bukmachera nie podlegają obrotowi, a wygraną możemy wypłacić na konto bankowe.

Program TOTAL VIP i darmowe zakłady

W programie dla stałych klientów Totalbet przyznaje punkty za każdą wydaną złotówkę na zakłady. Po zebraniu 3500 punktów w okresie jednego tygodnia gracze otrzymają freebet w wysokości 10 złotych, a 100 osób z największą ilością punktów zostanie członkami klubu VIP. Status ten uprawnia dodatkowo do otrzymania cashbacku 2% z wydanych środków na zakłady.

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Wpłata depozytu w TOTALbet przebiega błyskawicznie dzięki kilku rodzajom metod płatności. Pieniądze możemy wpłacić kartą bankową, przelewem natychmiastowym, BLIK-iem lub opcją Paysafecard.

Warto zwrócić uwagę na atrakcyjne warunki większości bonusów w TOTALbet, gdyż wypłata ich jest możliwa bez wykonywania uciążliwych obrotów. Dotyczy to przede wszystkich freebetów powitalnych oraz nagród otrzymanych w promocjach bukamachera. Wyjątkiem jest bonus depozytowy, w przypadku którego obrót przez wypłatą jest niezbędny.

Zakłady bukmacherskie w TOTALbet – oferta

W tej kategorii bukmacher także zasługuje na wyróżnienie, gdyż poza tradycyjnymi zakładami przedmeczowymi oraz na żywo, mamy do wyboru kilka innych propozycji.

kod promocyjny totalbet

TOTALbet, jako jeden z niewielu bukmacherów, w swojej ofercie umieścił zakłady na gry karciane. Gracze do wyboru mają blackjacka oraz wojnę. Zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej, natkniemy się także na rozbudowaną propozycję zakładów wirtualnych.

W ofercie znajdziemy takie dyscypliny jak piłka nożna, psy, konie, żużel czy sporty motocyklowe. Przymierzając się do postawienia zakładu z TOTALbet, warto odwiedzić również zakładkę TOTALboost z zakładami specjalnymi czy TOTALhit, czyli najpopularniejsze zbliżające się wydarzenia.

Obsługa klienta

Możliwość skontaktowania się z działem obsługi Totalbet następuje poprzez email, formularz kontaktowy oraz chat. Ten ostatni dostępny jest zarówno dla użytkowników nie posiadających konta jak i dla tych zalogowanych. Niestety chat jest dostępny tylko w ciągu dnia, co może stanowić barierę dla tych, którzy obstawiają nocą takie sporty jak NBA czy ligi ameryki południowej. 

TOTALbet kod promocyjny – opinie

Niewątpliwie ten bukmacher zasługuje na wyróżnienie przede wszystkim ze względu atrakcyjne freebety powitalne, które nie są chwytem marketingowym, a realną wartością dla gracza.

To, że wygranej nie trzeba obracać stawia TOTALbet na najwyższym stopniu podium na tle konkurencji oferującej podobną zachętę do założenia konta. W przypadku tak atrakcyjnej oferty powitalnej niewątpliwie warto skorzystać z kodu promocyjnego TOTALVIP, aby powiększyć wartość freebetów za rejestrację.

Na mniejszą uwagę zasługuje bonus od wpłaty, którego kwota 5000 PLN na pierwszy rzut oka jest imponująca, lecz warunki obrotu tworzą pewnego rodzaju barierę do skorzystania z tej opcji. '=

Dla niektórych użytkowników natomiast barierą nie do pokonania może być brak aplikacji na urządzenia firmy Apple. Właściciele telefonów z Androidem mają za to możliwość ściągnięcia apki bezpośrednio ze strony bukmachera. 

FAQ – pytania o TOTALbet kod promocyjny

✅ Co daje kod promocyjny TOTALbet?

Wykorzystując nasz kod promocyjny TOTALVIP podczas rejestracji otrzymamy dodatkowy TOTALbet freebet o wartości 15 złotych czyli w sumie darmowe zakłady będą wynosiły nie 40 złotych, a 55 złotych.

✅ Czy freebety w TOTALbet trzeba obrócić?

Wygraną z freebetów powitalnych możemy wypłacić na konto bankowe bądź wykorzystać na kolejne zakłady.

✅ Czy są rożne kody promocyjne do TOTALbet?

W sieci możemy natknąć się na wiele różnych kodów promocyjnych do TOTALbet. Wybraliśmy taki kod, który daje największą ofertę na start.

✅ Czy można założyć konto w TOTALbet przez aplikację mobilną?

Tak, jednak trzeba mieć na uwadze fakt, iż TOTALbet oferuje aplikację bukmacherską tylko na urządzenia z systemem Android.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *