Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Darmowe bonusy bez depozytu u bukmacherów nie są promocją powszechnie dostępną, ale wciąż należą do kategorii jednych z najczęściej poszukiwanych przez użytkowników. Co prawda coraz więcej bukmacherów ma w swojej ofercie darmowy zakład bez depozytu, ale wciąż należy on do promocji z kręgu tych najbardziej ekskluzywnych.

Czym są bonusy bez depozytu na start?

Zacznijmy od najczęściej zadawanych pytań. Co to jest bonus bez depozytu? Czym się różni od freebetu?

Bonus bez depozytu jest to darmowy bonus, oferowany przez legalnych bukmacherów online. Inna jego nazwa to freebet. Bonus skierowany jest do użytkowników, którzy rejestrują się u danego bukmachera pierwszy raz. Często posiada on dodatkowe warunki dotyczące wypłaty pieniędzy (liczba obrotów, minimalny kurs, minimalna liczba zakładów).

Należy także podkreślić, że nie wszystkie freebety na start są dostępne u bukmacherów w standardowej ofercie. W wielu przypadkach trzeba znać specjalny kod promocyjny, który musimy wpisać w formularz rejestracyjny. Zestawienie bonusów bez depozytów i kodów znajdziecie poniżej.

Bukmacherskie bonusy bez depozytu 2023

Co powoduje, że bonusy bukmacherskie bez depozytu za rejestrację są tak lubiane przez graczy? Odpowiedź jest prosta, korzystając z tej opcji nie musimy wpłacać własnych pieniędzy, więc de facto nie podejmujemy większego ryzyka. Tak więc możemy wygrać darmową kasę na start bez wkładu własnego. Oto zestawienie freebetów:

BukmacherWysokość bonusu bez depozytuWymagania obrotoweBonus
Fortuna20 zł jednokrotny obrót
min. kurs – nie ma wymogu
Sprawdź kod
TOTALbet20 zł + 10 zł + 5 zł jednokrotny obrót
min. kurs 2.00
Sprawdź kod
LV Bet20 zł dwukrotny obrót
kupon min. 3 zdarzenia
min. kurs 2.00
Sprawdź kod
Totolotek25 zł dwukrotny obrót
min. kurs 2.00
Sprawdź kod
Bukmacherskie bonusy bez depozytu – ranking na 2023 rok

Bukmacherzy rzadko wprowadzają takie oferty, ponieważ obawiają się, że przyciągną jedynie graczy, którzy nie będą chcieli kontynuować obstawiania po obróceniu freebetu. Co z jednej strony jest słusznym podejściem, bo bonus bez depozytu często przyciąga tzw. bonus-hunterów, ale często dzieje się odwrotnie i pozwala zbudować operatorowi dobrą pozycję na rynku.

Bonusy bez depozytu

Jeśli gracz odbierze bonus bez depozytu i będzie zadowolony z jakości serwisu to dlaczego nie miałby wrócić? Tym bardziej, że liczba licencjonowanych bukmacherów jest jednak ograniczona. Z doświadczenia wiemy, że takie oferty działają doskonale, ponieważ większość fanów zakładów ucząc się i trenując na darmowych pieniądzach, zostaje z bukmacherem na dłużej i tak zdobywają niezbędne doświadczenie, które garstce pozwoli być profesjonalnymi typerami. W związku z tym często namawiamy bukmacherów, aby specjalnie dla graczy rejestrujących się przez naszą stronę wprowadzali unikalne bonusy za rejestrację, takie jak te przedstawione w poniższym zestawieniu!

Darmowe bonusy bez depozytu na start

Czy na pewno darmowe? Bonus bez depozytu na start polega na tym, że po rejestracji u danego bukmachera otrzymujemy kasę do wykorzystania w zakładach, jeśli wygramy i spełnimy określone warunki, pieniądze będą odblokowane do wypłaty. Jednak zawsze istotą tej oferty jest brak wymogu wpłacenia jakichkolwiek pieniędzy na konto gracza. Bonus przyznawany jest automatycznie lub po ewentualnym poinformowaniu bukmachera o chęci jego otrzymania. To, ile otrzymamy i na jakich warunkach, zależy od danego bukmachera.

Wszystkie promocje u bukmacherów mają przypisane do siebie warunki i zasady gry. Bonusy za rejestrację bez depozytu wymagają przede wszystkim obrotu. Otrzymanych pieniędzy nie da się od razu wypłacić, najpierw trzeba wykorzystać kilkukrotność jego wartości w zakładach. Czasem też wymagany jest minimalny kurs po jakim możemy obrócić ekstra środki.

Na starcie musisz wiedzieć, że im mniejszy wymagany obrót, tym lepiej. Kurs 2,0 jest wysoki, ale możliwy do zrealizowania, jeżeli więc w regulaminie któregoś z bukmacherów znajdzie się informacja o kursie wyższym, sięgającym np. 3,0. wiedz, że Twoje szanse na wygraną znacznie maleją. Pamiętaj też o kuponach akumulowanych, czasem łatwiej jest obstawić zakład pojedynczy niż grupowy, co też może być wymagane u któregoś z bukmacherów. Taka promocja bez depozytu na zakłady sportowe zazwyczaj oscyluje wokół obrotu w wysokości 3-krotności bonusu i kursu powyżej 1,5.

Bonusy bukmacherskie bez depozytu za rejestrację

Jaki jest najlepszy bukmacher z ofertą bez depozytu 2023? Postanowiliśmy przyjrzeć się propozycjom legalnych bukmacherów, którzy dysponują tym rodzajem promocji.

Poniżej przedstawiamy bonusy bukmacherskie bez depozytu, które są najkorzystniejsze na polskim rynku legalnych bukmacherów. 

Fortuna – promocja w formie punktów FKP

Mówiąc trochę żartem to uruchamianie bonusu bez depozytu w Fortunie jest jak szukanie kodów do gier w latach 90, ponieważ sama promocja nie jest specjalnie widoczna na stronie głównej bukmachera i trzeba wiedzieć, jak zapisać się do jej odbioru. A co ważne, może to zrobić każdy tylko trzeba wiedzieć jak, a w związku z tym, że my na co dzień śledzimy branżę, to wiemy i opiszemy ten proces.

Po pierwsze należy wypełnić pole z kodem promocyjnym i wpisać w to miejsce EXTRA10, następnie po dokończeniu procesu rejestracji należy przejść do sklepu Fortuny. Tam dzięki wpisanemu kodowi czeka 2800 punktów FKP, za które można obstawiać. Taka liczba punktów ma równowartość 20 zł, więc tyle też wynosi bonus bez depozytu w Fortunie. Na koniec zostawiliśmy największą niespodziankę, czyli informację o tym, że opisany bonus nie ma wymogu obrotu, więc po wygranym zakładzie możesz od razu go wypłacić.

BONUS BEZ DEPOZYTU FORTUNA – PODSUMOWANIE:

  • Wysokość: 2800 punktów = 20 zł
  • Obrót: raz
  • kurs minimalny: brak

Bonus TOTALbet dla nowych użytkowników

Bonus w TOTALbet wydaje się być może skomplikowany, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest. Dlaczego freebety dzielą się na trzy części, a łączna suma daje 35 PLN? Za wyrażenie zgód marketingowych przy rejestracji otrzymasz 10 PLN freebetu. Zostaje 25. Za poprawną weryfikację, czyli przejście z konta tymczasowego na konto stałe zgarniesz 20 PLN. Co to znaczy konto stałe?

W zakładach bukmacherskich w Polsce masz możliwość założenia konta tymczasowego, które pozwala Ci wpłacać pieniądze i obstawiać zakłady oraz konta stałego, dzięki któremu możesz dodatkowo wypłacać wygrane środki. Ten drugi rodzaj konta polega na weryfikacji Twojej tożsamości, która polega na wysłaniu bukmacherowi skanu dowodu (w rzeczywistości proces rejestracji konta stałego zajmuje może 5 minut więcej).

No dobrze, ale wciąż zostaje nam 5 złotych do odebrania. Wpisując nasz kod promocyjny do TOTALbet przy rejestracji, na Twoje konto bonusowe wpadnie to brakujące 5 złotych. 

BONUS BEZ DEPOZYTU TOTALBET – PODSUMOWANIE:

  • wysokość: 35 zł,
  • obrót: brak,
  • aktywacja: kurs minimalny: 2.00 (SOLO lub łączny w AKO).

Totolotek z bonusem 25 złotych

W Totolotku bonus bez depozytu również możliwy jest to wykorzystania jedynie w opcji rejestrowania nowego konta z uzupełnionym miejscem na kod promocyjny TTPROMO. W kodzie, który uruchamia promocję zawarta jest kwota przyznana przez bukmachera, a więc jest to 25 złotych. Oczywiście środki pojawią się jedynie w momencie, w którym założysz konto pełne, czyli takie w którym twoja tożsamość potwierdzona jest za sprawą skanu dowodu osobistego bądź paszportu. Po tym jak już 25 zł bez depozytu od Totolotka pojawi się na Twoim koncie musisz obrócić nimi, jeśli chcesz dokonać wypłaty. Bukmacher wymaga abyś zrobił to dwukornie i po kursie łączny nie niższym niż 2,00.

BONUS BEZ DEPOZYTU TOTOLOTEK – PODSUMOWANIE:

  • Wysokość: 25 zł
  • Obrót: 2x
  • kurs minimalny: 2,00

Bonus bez depozytu w LV BET

U tego bukmachera mamy dwa bonusy bez depozytu. Pierwszy dostępny dla wszystkich nowych graczy, drugi – dla kibiców, którzy posiadają karnet na mecze Unii Leszno. LV BET jest głównym sponsorem tego klubu.

Przy rejestracji z kodem EXTRA20 otrzymasz freebet 20 zł. Bukmacher wymaga obrotu bonusem na kuponie z 3 zdarzeniami (każde zdarzenie z kursem minimalnym 1,25) z łącznym kursem minimalnym 2.50. Natomiast, aby wypłacić środki musisz dokonać jeszcze 2-krotnego obrotu z kursem minimalnym 2,00 na zakłady typu 3-drogowego (wygra-przegra-remis), ewentualnie możesz skorzystać z drugiej opcji wypłaty, czyli 2-krotnego obrotu bonusem z łącznym kursem minimalnym 1,50.

Bonus za posiadanie karnetu jest wyższy, wynosi 50 zł, ale niestety gracz, aby wypłacić pieniądze, zobligowany jest do 4-krotnego obrotu kwotą bonusową po minimalnym kursie 1,75.

Bonus bez depozytu od BetX

Mistrzowskie Podanie to darmowy kupon, który przeznaczony jest dla nowych graczy. Wystarczy, że założysz i dokonasz pełnej weryfikacji konta gracza w BetX, a na Twoje konto bonusowe zostanie dodane 25 zł. Możesz je postawić na kuponie AKO z co najmniej 3 zdarzeniami o łącznym kursie minimalnym 3,0. Masz na to 7 dni. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z oferty sportowej LIVE lub prematch.

Freebet od depozytu, czyli zakład bez ryzyka

Niektórzy bukmacherzy w ramach bonusu na start bez depozytu oferują zakład bez ryzyka. Na czym to polega? Nie otrzymujesz pieniędzy za rejestrację, tylko najpierw musisz wpłacić depozyt. Następnie, jeśli postawisz zakład z własnych pieniędzy i jeżeli jednak przegrasz, to otrzymasz zwrot postawionej stawki. Oczywiście jest to jednorazowa promocja. Przed skorzystaniem z promocji przeczytaj jednak uważnie regulamin bukmachera. Czasem zwrot pieniędzy oferowany jest w ramach bonusu z wymaganym obrotem. Aby pieniądze znalazły się ponownie na Twoim koncie, musisz więc spełnić określone warunki.

Przygotowane przez nas zestawienie cashbacków, bo tak również nazywany jest ten rodzaj promocji bukmacherskich, znajdziesz w artykule na temat zakładów bez ryzyka.

Ranking bukmacherów online

Bonusy bez depozytu za rejestrację są najchętniej wybierane przez graczy. Jednak każdy dobry bukmacher w swojej ofercie na 2023 ma także inne bonusy – z depozytem, za kolejną wpłatę, za przyprowadzenie nowego gracza, specjalne oferty dla stałych graczy, a więc różnego rodzaju promocje lojalnościowe i czasowe. Być może u jednego bukmachera spodoba Ci się jeden z proponowanych bonusów, ale już inny bukmacher zaciekawi Cię np. promocją na zakłady sportowe.

Zanim zdecydujesz się zagrać u któregoś z wymienionych wyżej bukmacherów, sprawdź szczegółowo jego ofertę. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny ranking legalnych bukmacherów. Opisaliśmy tam szczegółowo każdego z nich, oceniliśmy i porównaliśmy nie tylko promocje, ale i wysokość kursów, zakłady na żywo, wygląd strony internetowej, metody płatności czy aplikację mobilną.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *