Betfan kod promocyjny

300PLN
Załóż konto w Betfan
 • 300 PLN bonus od wpłaty

oferta

VIP

wkrótce

Betfan to w dalszym ciągu stosunkowo młody gracz na rynku zakładów wzajemnych w Polsce. Nie powinno więc dziwić, że bardzo stara się, by przyciągnąć uwagę jak największej liczby graczy. W celu zachęcenia ich do rejestracji umożliwia naszym użytkownikom skorzystanie z atrakcyjnej oferty powitalnej. Sprawdźcie, jaki jest w Betfan kod promocyjny!

Betfan kod promocyjny

Zdecydowana większość polskich bukmacherów online oferuje swoim graczom podanie skorzystanie z kodów promocyjnych, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych środków na darmowe zakłady. Kod promocyjny Betfan to EXTRA300.

Jak wykorzystać kod promocyjny Betfan?

Betfan kod promocyjnyEXTRA 300
Bonus 200 % od wpłaty300 PLN
Betfan kod promocyjny

Jeśli chcesz dowiedzieć się możliwie jak najwięcej na temat bukmachera Betfan oraz tego co możesz zyskać na rejestracji konta z kodem promocyjnym, to trafiłeś w dobre miejsce! Z naszego artykułu dowiesz się w gdzie wpisać kod, tak żeby skorzystać z bonusu powitalnego Betfan o maksymalnej możliwej wartości.

Chociaż nie jest to czynność trudna do wykonania, warto zapoznać się z naszym poradnikiem krok po kroku, dzięki czemu zyskasz pewność, że środki bonusowe zostaną przypisane do Twojego konta, a Ty zyskasz jeszcze więcej środków na darmowe zakłady! 

Betfan kod promocyjny bonusy powitalne

Każdy gracz, który zarejestruje konto u bukmachera Betfan ma szansę skorzystać z oferty powitalnej, jeśli w formularzu rejestracyjnym wyraził na to zgodę. Obecnie dostępny na start jest tylko jeden bonus, ale ma super warunki obrotu.

Betfan bonus cashback od depozytu

Oto co należy zrobić, aby odebrać bonus w Betfan:

 • w formularzu rejestracyjnym wpisz kod EXTRA300 (jeśli klikniesz w zielony przycisk powyżej, kod uzupełni się automatycznie)
 • zaznacz wszystkie zgody marketingowe
 • wpłać depozyt min. 50 zł (najlepiej wpłacić 150 zł)
 • otrzymasz BETFAN bonus 200 % do kwoty 300 PLN
 • postaw kupon (lub kilka kuponów) za wpłacony depozyt (gry karciane i zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu)
 • poczekaj na rozliczenie wszystkich zdarzeń
 • przejdź na saldo bonusowe, żeby wykorzystać bonus
 • kwotę bonusu należy obrócić raz na kuponie lub kuponach AKO z min. 2 zdarzeniami i kursem min. 3.00 (gry karciane i zakłady systemowe nie wliczają się do obrotu)

Pamiętaj, że od momentu dokonania wpłaty masz 14 dni na obrót depozytem i wykorzystanie bonusu. Oto warunki obrotu w skrócie:

aktywacjaobrót 1x depozyt, czas: 14 dni
obrótobrót 1x bonus, AKO min. 2 zdarzenia, min. kurs całkowity 3.00, czas: 14 dni
Betfan bonus od wpłaty – warunki

Rejestracja konta w Betfan – krok po kroku

Betfan umożliwia błyskawiczne założenie konto za pomocą szybkiej dwuetapowej rejestracji. Żeby rozpocząć proces zakładania konta, należy najpierw wejść na stronę bukmachera i kliknąć w żółty banner „OTWÓRZ KONTO”, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Automatycznie zostaniemy przekierowani do formularza.

Na pierwszej podstronie musimy podać dane konta, a dokładniej:  

 • adres e-mail,  
 • hasło,            
 • numer telefonu. 

W tym miejscu możemy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych przez Betfan. Niezbędne jest zaznaczenie ostatniego pola, w którym oświadczamy, że jesteśmy pełnoletni. Możemy również zaznaczyć wszystkie pola jednym kliknięciem, wybierając checkbox „ZAZNACZAM WSZYSTKIE ZGODY”. Polecamy również zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny”, jednak należy pamiętać, że jednocześnie będziemy musieli zaznaczyć obydwa boxy z zgodami marketingowymi. Gdy już wypełnimy wszystkie pola na tej podstronie, klikamy w banner „DALEJ”.

Na kolejnej stronie formularza należy podać swoje: 

 • imię, 
 • nazwisko,     
 • numer PESEL,         
 • kod SMS,     
 • kod promocyjny.

Weryfikacja konta w Betfan

Po wysłaniu formularza, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, na Twojej skrzynce powinien pojawić się e-mail weryfikacyjny – należy go otworzyć i kliknąć w banner „AKTYWUJ KONTO”. Zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę bukmachera, na której będziesz mógł się zalogować. Od tego momentu stajesz się właścicielem BETkonta tymczasowego, którego możliwości są jednak ograniczone, m. in. nie można za jego pośrednictwem wypłacać wygranych na konto bankowe.

Betfan – uzupełnianie dokumentów

Żeby przejść z konta tymczasowego na Betkonto pełne, należy przejść do końca proces weryfikacji naszej tożsamości. W tym celu należy wejść w zakładkę „Mój profil” i kliknąć w odnośnik „Zweryfikuj”. Zostaniesz przekierowany do formularza, który składa się z pięciu prostych kroków:                      

 • krok 1: należy określić, czy zajmujesz eksponowane stanowisko polityczne lub pełnisz znaczące funkcje publiczne. Musisz również podać źródło dochodów, z którego pochodzą środki, które przeznaczysz na grę. 
 • krok 2: w tym miejscu należy przesyłam skan obu stron naszego dowodu tożsamości – może to być dowód osobisty lub paszport. Należy również podać jego numer i datę ważności.        
 • krok 3: w tym kroku podajemy swoje dane adresowe.     
 • krok 4: tutaj należy podać numer konta założonego na własne imię i nazwisko. 
 • krok 5: na koniec, należy jeszcze potwierdzić podane przez nas dane.

Jeśli wszystko pójdzie z planem, w niedługim czasie powinieneś uzyskać dostęp do wszystkich możliwości Betkonta.

Betfan – ile trwa weryfikacja?

Po przesłaniu wszystkich dokumentów, należy poczekać aż pracownicy Betfan zweryfikują nasze konto. Nie powinno to zająć wiele czasu – z reguły nie trwa to dłużej niż pół godziny, jednak bukmacher zastrzega, że czas ten może wydłużyć się maksymalnie do 24 godzin. Jeśli wszystko pójdzie dobrze z planem, staniesz się właścicielem BETkonta pełnego, a co za tym idzie, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności tego serwisu. 

BETkonto 

Betkonto tymczasowe ma kilka bardzo istotnych ograniczeń – nie można z niego wypłacać środków, posiada również ograniczenia na grę – maksymalnie możesz zagrać za łączną kwotę 5000 PLN, po czym obstawianie stanie się niemożliwe. Po prawidłowej weryfikacji i przejściu na pełną wersję Betkonta będziesz mógł wpłacać i wypłacać środki praktycznie bez ograniczeń. Ponadto, nie będziesz miał również limitów na grę, chyba, że sam je ustawisz, według własnej woli.

Poza solidną ofertą powitalną, Betfan pozwala swoim klientom skorzystać z licznych promocji dodatkowych, które znacznie uatrakcyjniają grę, a do tego również zwiększają nasze szanse w pojedynku z bukmacherem. Poniżej wzięłam pod lupę wszystkie stałe promocje bukmacherskie, dostępne u tego operatora.

Promocje dla graczy w Betfan

Simply the Bet

Simlpy the Bet to ranking graczy Betfan. W ramach tej promocji toczy się rywalizacja o nagrody pieniężne, a nagradzani są nie tylko najskuteczniejsi, ale przede wszystkim najaktywniejsi typerzy. Punkty za poszczególne zakłady wyliczane są według następujących przeliczników:

Wygrane kupony:
1) Zakłady na żywo: stawka x liczba zdarzeń x 2
2) Zakłady przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 1

Przegrane kupony:
1) Zakłady na żywo: stawka x liczba zdarzeń x 4
2) Zakłady przedmeczowe: stawka x liczba zdarzeń x 2

50 najskuteczniejszych graczy otrzymuje co tydzień do podziału 10 000 PLN, które rozdzielane są według miejsc w rankingu. Gracz, który w danym tygodniu uzyskał najwięcej punktów otrzyma 150 PLN.

Simply the Game

Druga promocja rankingowa w Betfan, Simply the Game, obejmuje graczy typujących sporty wirtualne oraz gry karciane. Zasady przyznawania punktów są zgoła inne niż w przypadku rankingu Simply the Bet i przedstawiają się następująco:

Kupony pojedyncze (SOLO)
1 PLN = 1 punkt

Kupony akumulacyjne (AKO)
1 PLN = 3 punkty

Do puli nagród tego rankingu co tydzień trafia 2000 PLN, które zostaje rozdysponowane pomiędzy 20 najaktywniejszych graczy. Gracz, który uzyska w danym tygodniu najwięcej punktów, otrzyma w nagrodę 700 PLN.

Cashout w Betfan

betfan bonus

Cashout to obecnie standard na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce. W ramach tej funkcjonalności, gracze zyskują możliwość wcześniejszego zamknięcia swojego kuponu, zarówno w przypadku zakładów pojedynczych, akumulacyjnych, przedmeczowych i live. Żeby skorzystać z cashoutu, należy sprawdzić oferowaną nam kwotę i jeśli uważamy, że nam ona odpowiada, należy kliknąć „WYPŁAĆ”. Oczywiście, żeby skorzystać z tej funkcji nie możemy mieć ani jednego przegranego zdarzenia na naszym kuponie. O przyznaniu cashout’u decyduje sam bukmacher.

Matchday Boost

Promocja bukmacherska, dzięki której uzyskasz jeszcze wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia ze świata sportu i esportu. Ofertę Matchday Boost znajdziesz w zakładce „Specjalne” w ofercie Betfan. Różnice w kursach są wyraźne, więc zyskać można naprawdę sporo. Wadą tej promocji jest jednak to, że wydarzeń nią objętych jest niewiele.

My Bet

Bukmacher Betfan umożliwia swoim graczom założenie się praktycznie o wszystko w ramach opcji My Bet. Przypomina ona w swoich założeniach znaną z eWinner funkcję Custom Bet. Wystarczy wypełnić formularz ze swoim adresem e-mail oraz treścią zakładu i po zaakceptowaniu regulaminu wysłać go. Analitycy Betfan sprawdzą go w ciągu następnej doby i jeśli Twój zakład zostanie przez nich pozytywnie rozpatrzony, to znajdzie się w ofercie bukmachera z ustalonym przez niego kursem. 

Program lojalnościowy w Betfan

W ofercie tego bukmachera nie znajdziemy programu lojalnościowego, przynajmniej nie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Gracze nie mają więc co liczyć na to, że wzorem np. Fortuny będą zbierać punkty i wymieniać je na bonusy. Betfan posiada za to specjalny program o nazwie Concierge. Jest to tak naprawdę znany z wielu innych serwisów klub VIP.

Gracze w nim zrzeszeni są traktowani w sposób specjalny i mogą liczyć na szereg benefitów, takich jak udoskonalona obsługa, specjalne promocje, czy priorytetowe zlecanie wypłat. Żeby dołączyć do tego klubu należy przede wszystkim być aktywnym i liczyć na to, że otrzymamy od Betfan specjalne zaproszenie. Chociaż opcja ta jest całkiem ciekawa, to wielka szkoda, że nie znajdziemy tu programu przeznaczonego dla wszystkich graczy. 

Betfan aplikacja mobilna

W ofercie Betfan znalazło się również miejsce dla aplikacji na urządzenia mobilne. Trzeba przyznać, że jest to kawał solidnego softu, który posiada wszystkie najlepsze cechy ich serwisu na urządzenia desktopowe. Apka Betfan wyróżnia się płynnością działania oraz atrakcyjną szatą graficzną. Trochę szkoda, że bukmacher nie pokwapił się o dodatkowe opcje personalizacji, jednak i tak jest nieźle.

Wśród funkcjonalności aplikacji Betfan znajdziemy m. in.:

 • Pełną ofertę zakładów przedmeczowych i live,     
 • Dostęp do gier karcianych i sportów wirtualnych,
 • Liczne metody płatności,    
 • Dostęp do match trackera i statystyk meczowych.
betfan aplikacja ios android

Czy Betfan ma aplikację na iOS?

W ofercie Betfan znajdziemy nie tylko aplikację na najpopularniejszy w naszym kraju system operacyjny Android, ale również na iOS, a więc system operacyjny firmy Apple.

Co więcej, appka na iPhone’y zbiera bardzo wysokie oceny i pochlebne recenzje w sklepie AppStore. Trudno o lepszą rekomendację – w końcu udzielają jej sami użytkownicy.

Betfan wypłaty i wpłaty

W ofercie Betfan znajdziemy również szereg szybkich i bezpiecznych metod płatności. Ich pełna lista przedstawia się następująco:

 • kody BLIK,
 • Przelewy24,
 • karty płatnicze VISA/MasterCard,
 • vouchery Paysafecard.

Wszystkie metody płatności są wolne od wszelkich prowizji ze strony bukmachera, jednak jak wiadomo wiele zależy również od naszego banku. W większości przypadków nie ma jednak co się specjalnie tym przejmować – Betfan obsługuje ponad 20 tego typu instytucji, w tym m. in. mBank, PKO BP, Bank Pekao, Alior Bank, Millennium Bank, BNP Paribas czy Santander.

Minimalny depozyt to zaledwie 2 PLN, a maksymalna kwota zależy od wybranej przez nas opcji. Warto również zauważyć, że praktycznie każda z form płatności realizowana jest błyskawicznie, a do tego jest w 100% bezpieczna i dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Duży plus należy się temu bukmacherowi za opcję szybkich wypłat. Średni czas ich realizacji nie przekracza 15 minut – właśnie tyle będziemy czekać aż środki trafią na nasze konto w banku. Opcja ta jest dostępna przez cały tydzień w godzinach 8:00 – 0:00. Z informacji podanych przez Betfan wynika, że jest ona dostępna dla ponad 97% wszystkich kont bankowych w naszym kraju.

Obsługa klienta w Betfan

Na koniec, przetestowałam jeszcze jakość działu obsługi klienta bukmachera Betfan. Konsultanci tego operatora służą pomocą przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 23:00. Dostępne formy kontaktu to:

 • czat na żywo,
 • e-mail (bog@betfan.pl)
 • formularz zgłoszeniowy

Pracę konsultantów oceniam wysoko – byli oni w stanie rozwiązać praktycznie każdy problem na jaki natrafiłam w trakcie testów. Spodobało mi się również ich podejście do interesantów – pracownicy byli bardzo bezpośredni, jednak jednocześnie sympatyczni i kulturalni. Czas oczekiwania nie był na ogół długi, jednak zdarzało się czekać na połączenie z agentem powyżej 5 minut. 

Betfan oferuje również przyzwoity działa FAQ, w którym znajdziesz obszerne informacje na temat rejestracji, weryifikacji, konta, wpłat, wypłat, zawierania zakładów oraz promocji i bonusów.

Betfan kod promocyjny – opinie i podsumowanie

Bukmacher ten z pewnością spodoba się graczom, którzy nie ograniczają swoich selekcji na kuponach do typów czysto sportowych. Sekcja „Rozrywka” w Betfan jest najlepszą i najbardziej rozbudowaną spośród wszystkich ofert, które widziałam u legalnych bukmacherów online. Spodobała mi się również funkcja My Bet, która również wyróżnia Betfan na tle większości konkurentów na polskim rynku oraz aż dwa rankingi typerów z atrakcyjnymi nagrodami.

Podsumowując, Betfan to bez wątpienia ciekawy bukmacher, który ma szanse sporo namieszać na polskim rynku w najbliższych latach. Pod wieloma względami jest to produkt nowatorski, zarówno jeśli chodzi o opcje, jak i o podejście do marketingu.

Oczywiście jest też kilka rzeczy, które wymagają dopracowania. Nie powinno to dziwić – w końcu Betfan to w dalszym ciągu stosunkowo młoda marka. Wadą jest mała liczba transmisji meczowych, które zostały ograniczone do nielicznych wydarzeń esportowych. Przydałoby się również wprowadzić pewne opcje personalizacji w aplikacji mobilnej oraz rozszerzyć metody płatności o portfele elektroniczne. Największą wadą tego bukmachera jest jednak bardzo ograniczona ilość promocji bukmacherskich, takich jak np. gra bez podatku czy inne ako boostery.

Niemniej, Betfan powinien przypaść do gustu wielu graczom. Warto zarejestrować u niego konto chociażby ze względu na bonus powitalny, najlepiej z kodem promocyjnym, dzięki któremu wyciśniesz z niego maksimum. Można jednocześnie śmiało stwierdzić, że Betfan to z pewnością marka perspektywiczna, która jeszcze nie raz nas zaskoczy, w pozytywnym tego zwrotu znaczeniu.