PZBuk kod bonusowy

2000 2023 PLN
Oferta powitalna
 • 0 23 PLN freebet dostępny przez nasz link
 • 1000 PLN zakład bez ryzyka
 • 1000 PLN bonusy od wpłat

z kodem

23 PLN

więcej!

Podczas zakładania konta w PZBuk natrafimy na pole o nazwie kod bonusowy. Ten bukmacher nie wymaga wpisywania kodu bonusowego, aby skorzystać z oferty powitalnej. W poniższym artykule prześledzimy promocje na start u bukmachera PZBuk. 

PZBuk kod bonusowy 2023

W standardowej ofercie bukmachera możemy liczyć na bonusy o wartości 2000 zł. Natomiast, jeśli klikniecie w link na górze strony i zarejestrujecie się u tego bukmachera otrzymacie jeszcze ekskluzywny freebet o wartości 23 zł.

PZBuk kod bonusowy:wymagana rejstracja przez link
Freebet z kodem0 23 PLN
Zakład bez ryzyka:1000 PLN
Bonusy od wpłat:1000 PLN
PZBuk – kod promocyjy 2023

Jak wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

Firmę zakładów wzajemnych PZBuk tworzą eksperci z międzynarodowym doświadczeniem. W zagranicznych serwisach bukmacherskich pole z kodem promocyjnym w formularzu rejestracyjnym jest powszechnym zabiegiem, którego celem jest pozyskanie nowych użytkowników. Jak już wcześniej wspomniałem, ten bukmacher nie wymaga wpisania kodu promocyjnego w celu skorzystania z oferty powitalnej. Co w takim razie zawiera ta oferta?

Freebet 23 zł z kodem promocyjnym PZBuk

Aby otrzymać freebet o wartości 23 zł, należy zarejestrować się przez nasz link, nie trzeba wpisywać kodu. Następnie wykonać te kroki:

 • Wpłacić min.  50 zł (polecamy wpłacić 200 zł, aby zgarnąć zakład bez ryzyka)
 • Postawić zakład AKO za 50 zł z kursem min. 2.0
 • Odebrać freebet (otrzymasz go niezależnie od tego czy wygrałeś kupon, czy nie) –  będzie dostępny z rozwijanego menu „wybierz aktywną promocję”
 • Wykorzystać freebet na kupon AKO (każde zdarzenie kurs min. 1.40)

Zakład bez ryzyka do 1000 zł

Pełna zalet oferta powitalna na tle legalnych bukmacherów w Polsce nie ma sobie równych. Pierwszą zaletą jest to, że otrzymamy zwrot pierwszego przegranego zakładu, tak więc jeśli np. 7 kuponów będzie wygranych, a 8 przegrany to pieniądze trafią na nasze konto. Równie ważnym atutem jest także rodzaj konta gdzie trafi zwrot, a mianowicie środki wylądują na koncie depozytowym i nie będą podlegały żadnemu obrotowi, czyli będziemy mogli je w każdej chwili wypłacić. Warto również zwrócić uwagę na wielkość tego bonusu. Żaden bukmacher nie oferuje 1000 zł przy tak atrakcyjnych warunkach.

Oto, co należy zrobić, aby odebrać cashback:

 • zarejestruj konto w PZBuk, zweryfikuj je i numer telefonu
 • wpłać depozyt min. 200 zł i postaw kupon AKO z kursem min. 1.40 na każde zdarzenie
 • min. stawka kuponu 100 zł
 • można typować dowolną liczbę kuponów (maksymalny zwrot to 1000 zł)
 • zwrot nastąpi w momencie rozliczenia jako przegrany pierwszego kuponu spełniającego warunki promocji
 • zaakceptuj PZBuk cashback na wyskakującym okienku
 • zakład bez ryzyka wykorzystaj na kupon AKO z kursem poj. min. 1.40

Bonusy od wpłat w PZBuk

Bonusy od depozytu w PZBuk dostępne są od drugiej, trzeciej i czwartej wpłaty i stanowią 25 proc. i mają określoną maksymalną wysokość takiego bonusu:

BonusyWysokość bonusuMaksymalna wpłata
Bonus od 2. wpłaty25% do 250 PLN1000 PLN
Bonus od 3. wpłaty25% do 350 PLN1400 PLN
Bonus od 4. wpłaty25% do 400 PLN1600 PLN

Warto jednakże zaznaczyć, że minimalna wpłata uprawniająca do odebrać każdego z tych trzech bonusów, to zaledwie 25 zł. Bonusy od depozytu będą dostępne w zakładce Promocje w panelu gracza po pierwszym depozycie – należy wybrać opcję „odbierz bonus 25 %” i dokonać wpłaty.

Kwota bonusu zawsze wyniesie 25% twojej wpłaty do określonej wysokości. Zarówno wpłata, jak i przyznany bonus znajdą się na koncie bonusowym. Aby dokonać wypłaty na konto bankowe, należy całość (wpłatę + bonus) obrócić 1-krotnie na kuponach 3 zdarzeniami oraz z min. kursem łącznym 3.5. Do obrotu liczą się zarówno stawki wygranych, jak i przegranych kuponach.

A oto krótkie podsumowanie warunków obrotu powyższymi bonusami:

BonusKwotaObrótCzas na obrót
Freebet23 PLN1x, min. 2 zdarzenia, kurs na każde ze zdarzeń min. 1.430 dni
Zakład bez ryzyka1000 PLN1x, min. 2 zdarzenia, kurs na każde ze zdarzeń min. 1.430 dni
Bonus od depozytu25% do 250 PLN1x bonus+ depozyt, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 3.514 dni
Bonus od depozytu25% do 350 PLN1x bonus+ depozyt, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 3.514 dni
Bonus od depozytu25% do 400 PLN1x bonus+ depozyt, min. 3 zdarzenia, kurs łączny min. 3.514 dni
PZbuk kod promocyjny – bonusy

PZBUK rejestracja z kodem bonusowym

Proces zakładania konta w PZBuk jest prosty i zajmuje około 5 minut. Wymagane czynności do wykonania to wypełnienie 3 stron formularza, potwierdzenie maila oraz numeru telefonu, a następnie weryfikacja dokumentów i uzupełnienie nr konta.

pzbuk kod promocyjny rejestracja

Kod bonusowy PZBuk to rodzaj promocji, z którego możesz skorzystać zakładając nowe konto w tym serwisie zakładów wzajemnych.

Jak tego dokonać? Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się powyżej zielony przycisk „odbierz bonus”.

Skieruje Cię on bezpośrednio do pierwszej strony rejestracyjnej bukmachera. Przejdę teraz przez formularz rejestracyjny i dokładnie go opiszę.

Rejestracja – krok 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego składa się jedynie z czterech pól, które należy uzupełnić. 

Pierwszym jest wybranie nazwy użytkownika, a więc loginu, który pozwoli Ci się dostać do serwisu. Login musi składać się z 5 do 16 liter lub cyfr, ale nie możesz w nim zawrzeć znaków specjalnych. Jeśli login jest już zajęty, bukmacher poinformuje Cię o tym i zaproponuje alternatywne rozwiązanie.

 • e-mail – adres skrzynki elektronicznej będzie podstawowym adresem do kontaktu z Tobą, a także – jeśli wyrazisz na to zgodę – możesz otrzymywać na niego informacje o promocjach.
 • numer telefonu komórkowego – numer telefonu może być wykorzystany z celach weryfikacji konta.
 • hasło – oczywiście chcąc zalogować się do serwisu będziesz musiał podać hasło. PZBuk wymaga, żeby składało się ono z 6-15 znaków, zawierało przynajmniej jedną cyfrę oraz przynajmniej jeden ze znaków specjalnych.

Po uzupełnieniu powyższych pól musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się i akceptujesz dwa oświadczenia. Pierwsze z nich to standardowy formularz RODO, w którym zezwalasz na przetwarzanie swoich danych osobowych. Drugi to zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Co prawda napisałem, że musisz zaznaczyć, ale to drugie pole jest opcjonalne, jednak ja je zawsze zaznaczam, ponieważ dzięki temu dostaję najnowsze informacje o bonusach PZBuk. 

Jeśli to wszystko poprawnie wypełnisz możesz kliknąć przycisk kontynuuj. 

Rejestracja – krok 2

Na drugiej stronie znajduje się najważniejsza część, bo to tutaj będziesz mógł wpisać kod promocyjny PZBuk, jednak nie jest on wymagany. Jednak zanim to zrobisz będziesz musiał podać kilka ważnych danych.

 • imię i nazwisko – w legalnych serwisach bukmacherskich sam login nie wystarczy, więc podanie swoich danych musisz zacząć o imienia i nazwiska.
 • data urodzenia – oczywiście musisz potwierdzić, że masz 18 lat, a jednym z etapów jest wypełnienie tego punktu formularza.
 • PESEL – numer PESEL potwierdzi, że masz ukończone 18 lat, że podana przez Ciebie data urodzenia jest prawidłowa. Podanie PESELu jest wymagane ze względów ustawowych.

Na sam koniec zostaje oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną. Następnie możesz przejść do ostatniej strony formularza rejestracyjnego.

Rejestracja – krok 3

To dla wielu dość zaskakująca karta przy zakładaniu nowego konta, ponieważ dotyczy jedynie ustawienia limitów na grę. Bukmacher chce tym samym zapobiec sytuacji, w której zatracisz się w grze i popadniesz w uzależnienie. Limitów wymaga również ustawodawca. Wiele osób nie zwraca na tę część formularza szczególnej uwagi, ale moim zdaniem to istotne, żeby kontrolować swoja aktywność na portalu bukmacherskim, dlatego ustal racjonalne limity. Ustawić możesz maksymalny miesięczny czas spędzony na portalu od 24 h do 588 h oraz dzienny od 2 h do 18 h. Poza tym musisz ustalić jeszcze miesięczne i dzienne limity wpłat. 

Jeśli to zrobisz wystarczy, że klikniesz „otwórz konto” i od razu przeniesiesz się do portalu PZBuk. Twoje konto nie będzie jednak jeszcze aktywne. Wejdź na swojego maila i kliknij w link aktywacyjny oraz dokończ sam proces pełnej rejestracji.

Najważniejsze pytania dotyczące kodu promocyjnego PZBuk

Starałem się opisać jak najbardziej szczegółowo proces rejestracji i sposób odbioru bonusów. Jeśli jeszcze coś jest niejasne spójrzcie na najczęściej zadawane przez naszych użytkowników pytania i przeczytajcie odpowiedzi.

Czy PZBuk bonus startowy może się zmienić?

Wysokość promocji może ulec zmianie, ale nie po tym jak już wykorzystasz kod. Precyzyjnie mówiąc, bukmacher prawdopodobnie co kilkanaście miesięcy będzie zmieniał zasady bonusów powitalnych, ponieważ tak robi większość podmiotów na polskim rynku. Jednak Ciebie zawsze będzie obowiązywała promocja, która widnieje na stronie w dniu zarejestrowania przez Ciebie nowego konta. Nie wykluczam, że bukmacher da Ci możliwość wyboru bonusu startowego, ale w tej chwili nie musisz martwić się o to, że coś ulegnie zmianie.

Czy mogę kilka razy skorzystać z promocji?

Na samym początku tego tekstu wspomniałem o tym, że z promocji na start PZBuk można wykorzystać tylko raz. Staram się podkreślać to za każdym razem, ponieważ bardzo wiele osób zakłada konto i dopiero wówczas orientuje się, że może skorzystać z promocji, która na start dopisuje wyższy pakiet. Niestety, wówczas jest za późno i już nie można ponownie zarejestrować nowego konta.

Kto może otrzymać ofertę powitalną PZBuk?

Pakiet powitalny PZBuk przeznaczony jest dla osób zamieszkujących terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przebywających na terenie naszego kraju, a przede wszystkim dla tych którzy skończyli 18 lat. Z bonusu wykluczone są też osoby, które nie mają sądowego zakazu uczestniczenia w grach hazardowych. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń, więc jeśli spełniasz powyższe warunki to oferta powitalna jest dla Ciebie.

Mam już konto w PZBuk, ale dawno nie grałem, mogę jeszcze raz skorzystać z oferty na start?

Niestety. Kod można wykorzystać tylko raz i tylko podczas zakładania nowego konta. Prawdopodobnie jęśli rejestrowałeś się u bukmachera to miałeś możliwość wykorzystania pakietu startowego i jeśli tego nie zrobiłeś to szansa przepadła bezpowrotnie. Jednak zawsze możesz sprawdzić pozostałe kody promocyjne dostępne u polskich, legalnych bukmacherów online. 

Czy oferta powitalna działa również na aplikację mobilną?

Mam tu dobrą informację dla wszystkich fanów stawiania kuponów z wykorzystaniem smartfona, ponieważ PZBuk posiada aplikację zarówno na telefony z systemem Android, jak i telefony z systemem iOS. Zresztą sama strona PZBuk stworzona jest pod użytkowników mobilnych. Nie powinien więc zaskakiwać fakt, że ofertę promocyjną PZBuk można wykorzystać również gdy chcesz zarejestrować konto z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Formularz rejestracyjny wygląda identycznie jak w instrukcji, więc nie powinno sprawić Ci to problemu. 

Gdzie sprawdzić czy mój bonus jest aktywny?

Wszystkie informacje dotyczące bonusu możesz sprawdzić w zakładce moje konto, która widoczna jest od razu po zalogowaniu się do serwisu. Wystarczy, że wybierzesz zakładkę „moje bonusy” i tam znajdziesz wszystkie interesujące Cię zagadnienia.

Co zrobić jeśli nie dostałem bonusu?

Nie zdażyło mi się jeszcze, żeby oferta powitalna PZBuk nie zadziałała, ale jestem zdania, że warto być przygotowanym na każdą ewentualność, więc muszę opisać co w takiej hipotetycznej sytuacji masz zrobić. Przede wszystkim sprawdź czy dokończyłeś pełną rejestrację i czy Twoje konto jest aktywne. Możesz to zrobić klikając w link aktywacyjny wysłany na maila oraz przesyłając skany lub zdjęcia dowodu tożsamości. Po drugie sprawdź czy dokonałeś depozytu, ponieważ to może być przyczyną braku informacji o bonusach. Jeśli powyższe punkty zostały spełnione to wówczas skontaktuj się z przedstawicielem bukmachera. W PZBuk sprawnie działa czat, na którym będziesz mógł od razu porozmawiać o swojej sprawie z konsultantem. Jeśli to nie pomoże napisz do nas, a my postaramy się sprawdzić status bonusu.

Czy kod bonusowy PZBuk jest płatny?

Korzystanie z serwisu PZBuk, dokonywanie depozytów na konto PZBuk oraz wykorzystanie kodu promocyjnego PZPROMO jest wolne od wszelkich opłat i ewentualnych ukrytych prowizji. Co więcej jeśli ktoś informuje Cię, że któreś z powyższych może być płatne to znaczy, że masz do czynienia z oszustwem.

Czy jeśli mam konto u innego bukmachera to mogę skorzystać z promocji w PZBuk?

Jak najbardziej możesz tak zrobić. Jedynym zastrzeżeniem w polskim prawie jest brak posiadania dwóch kont u jednego bukmachera. Poza tym możesz założyć konta we u wszystkich konkurencyjnych operatorów jakimi w Polsce są m.in. STS, Fortuna, forBET czy też LVBet.

Co wchodzi w skład pakietu promocyjnego?

Oferta powitalna pozwoli Ci uruchomić pakiet, w ramach którego będziesz mieć dostęp do cashbacku do 1000 zł oraz freebetu o wartości 50 złotych.

Promocje PZBuk

Poza promocją powitalną, która jest póki co najlepszą wśród bukmacherów w Polsce, możemy liczyć także na szereg promocji regularnych. W zakładce promocje znajdziemy między innymi grę bez podatku, zwiększone kursy na wybrane wydarzenia czy możliwość otrzymania darmowych zakładów po spełnieniu określonych warunków. Zarówno w bonusach na start jak i tych otrzymywanych już po założeniu konta warto zwrócić uwagę na korzystne warunki. W wielu akcjach możemy bowiem liczyć na premie wolne od obrotu i tym samym gotowe do wypłaty.

Zakłady kardio

Oferta promocyjna dostępna tylko z poziomu aplikacji bukmacherskiej lub strony mobilnej w wyszukiwarce. Możemy liczyć na coraz większą wygraną podczas typowania bramek w zakładach na żywo. By skorzystać z tej opcji należy poprzez apkę bądź stronę mobilną kliknąć w grafikę przedstawiającą wykres kardiogramu.

Bezpieczny weekend

Jest to szansa na zgarnięcie 10 zł w każdy dzień weekendu. Wystarczy, że gracz obstawi kupon wielokrotny za minimum 20 zł z kursem co najmniej 1.4, a gdy jego typ będzie nietrafiony to otrzyma zwrot 10 zł w formie darmowego zakładu. Główną zaletą tej promocji jest to, że wygrana z darmowego zakładu jest dostępna do wypłaty i nie wymaga obrotu. Należy pamiętać, że wzięcie udziału w akcji wymaga zapisania się każdego dnia osobno, tak więc gracze każdego tygodnia mają okazję zgarnąć darmowe zakłady o wartości 30 zł.

Kombodoładowanie

Promocję tego typu możemy znaleźć u kilku innych legalnych bukmacherów w Polsce. Gracze mają możliwość otrzymania dodatkowej premii, której wielkość zależy od ilości typów na kuponie. Wzięcie udziału w tej akcji zaczyna się już przy 2 selekcjach na kuponie, na którym znajdą się typy określonych przez bukmachera typów rozgrywek. Kombodoładowanie aktywuje się automatycznie gdy obstawimy wydarzenia Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, La Liga, Serie A, Ligue 1, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich, Lidze Narodów oraz E-sportów.

 • 2 typy na kuponie + 1% do wygranej
 • 3 typy na kuponie + 2% do wygranej
 • 4 typy na kuponie + 3% do wygranej
 • 5 typy na kuponie + 4% do wygranej
 • 6 typy na kuponie + 5% do wygranej
 • 7-10 typów na kuponie + 10% do wygranej
 • 11 i więcej typów na kuponie + 15% do wygranej

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Bukmacher daje do dyspozycji praktycznie wszystkie pożądane przez polskich graczy metody płatności. Na liście zauważymy takie pozycje jak:

 1. Przelewy24 – przelew lub Blik
 2. Blik
 3. DotPay – karty płatnicze, przelew, płatności gotówkowe (Kantor Polski), portfele internetowe ( Paysafecard, Skycash, Cinkciarz)
 4. tPay – przelew lub Blik

Wypłata ze względu na regulacje prawne następuje przelewem bankowym na konto. W PZBuk dzieje się to dość szybko gdyż środki trafiają na konto już po kilku godzinach.

Oferta zakładów w PZBuk

Tak jak u większości legalnych bukmacherów oferta na zakłady jest szeroka, pewne różnice możemy zauważyć w takich opcjach jak piłka nożna, sporty wirtualne jak i zakłady na eporty. W PZbuk możemy zauważyć coraz większy nacisk na promowanie esportów. W dziale promocje możemy natknąć się na kierowanie graczy ku obstawianiu takich gier jak Counter Strike czy League of Legends. Wśród wirtuali mamy do dyspozycji 4 dyscypliny, takie jak piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne jak i wyścigi psów.

Obsługa klienta w PZBuk

Zarówno zalogowani jak i niezalogowani gracze mają możliwość skontaktowania się z działem pomocy. W formularzu czatu można byłoby spodziewać się natychmiastowego połączenia z konsultantem jednak w godzinach wieczornych możemy trafić na sytuację że wiadomość zostanie wysłana, a odpowiedź otrzymamy mailowo. Po zapytaniu o funkcjonowanie Klubu VIP dział obsługi klienta wysłał wyczerpującą odpowiedź.

Klub VIP PZBuk

O elitarnym klubie PZBuk nie przeczytamy zbyt wiele ani na stronie ani w aplikacji. Możemy jednak liczyć na spore opowiadanie na ten temat ze strony obsługi klienta. Owy klub wystartował na początku 2020 roku i przez okres kilku miesięcy uzbierał kilkunastu członków. Jak czytamy w odpowiedzi konsultanta nie ma konkretnych kryteriów do wykonania, by do grona najlepszych się dostać. Dział VIP bierze nie tylko pod uwagę wielkość stawek, a także aktywność, regularne obstawianie czy odpowiedzialną grę.

kod promocyjny pzbuk

Gracze, niestety, nie mogą wykonać konkretnych działań by się do takiego klubu dostać. Jeśli chodzi o korzyści płynące z bycia członkiem klubu VIP, to możemy liczyć przede wszystkim na dodatkowe bonusy, specjalne konkursy skierowane tylko do członków tej grupy czy adres email do ewentualnego kontaktu. Z wiadomości od konsultanta Marcina, opisującej funkcjonowanie klubu VIP czytamy, że niezbędne jest wyrażenie zgody na marketingowej by móc otrzymać informację o ewentualnym członkostwie.

Kod bonusowy PZBuk – opinie

Spodziewając się czegoś wyjątkowego na dobry początek przygody z zakładami, ten bukmacher z pewnością nas nie zawiedzie. Po użyciu kodu bonusowego otrzymamy najbardziej atrakcyjną premię na start spośród wszystkich firm oferujących zakłady w Polsce. Nie dość, że oferowany zakład bez ryzyka dotyczy nie pierwszego kuponu, a pierwszego nietrafionego kuponu, to dodatkową olbrzymią zaletą jest brak jakichkolwiek restrykcji związanych z bonusem na start. Warto zwrócić uwagę na aplikację mobilną, która działa sprawnie zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i na iPhone’ach.