PZBuk kod bonusowy

pzbuk zakłady bukmacherskie
0 20 zł freebet
500 zł cashback
z kodem 20 zł więcej

Podczas zakładania konta w PZBuk natrafimy na pole o nazwie kod bonusowy. Wypełniając to miejsce odpowiednim hasłem aktywujemy lepszą od standardowej ofertę powitalną u tego bukmachera. Ponieważ w sieci znajdziemy wiele kodów, które uruchamiają przeróżne oferty warto wybrać taką propozycję, która jest najbardziej korzystna. W tym artykule odpowiemy na pytanie: jaki jest najlepszy PZbuk kod bonusowy.

PZBuk kod bonusowy 2021

W standardowej ofercie bukmachera możemy liczyć na cashback o wartości 500 zł, czyli zwrot stawki pierwszego nietrafionego zakładu. Z kodem promocyjnym prezentowanym poniżej otrzymamy dodatkowo freebet wartości 20 zł do wykorzystania na zakłady.

Zakład bez ryzyka:500 PLN
Freebet:20 PLN
Kod promocyjny PZBuk:PZPROMO
Gra bez podatku:+ 15 %
PZBuk – kod promocyjny grudzień 2021

Aby odebrać wspomniane bonusy należy wpisać w drugim kroku rejestracji kod promocyjny PZPROMO w polu określonym jako „kod bonusowy (opcjonalny)”.

Jak wykorzystać kod bonusowy PZBuk?

pzbuk kod bonusowy

Firmę zakładów wzajemnych PZBuk tworzą eksperci z międzynarodowym doświadczeniem. W zagranicznych serwisach bukmacherskich pole z kodem promocyjnym w formularzu rejestracyjnym jest powszechnym zabiegiem, którego celem jest pozyskanie nowych użytkowników. Nie zdziwiłem się więc, że wchodząc na rynek, operator zdecydował się umieścić kod promocyjny PZBuk w karcie rejestracyjnej.

Bonusy, które oferuje PZBuk są stosunkowo niestandardowe, więc postaram się na następnych akapitach wyjaśnić na co możesz liczyć wpisując kod PZPROMO i jak wykorzystać kod bonusowy PZBuk, żeby do konta zostały dopisane najwyższe promocje. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie najczęściej zadają użytkownicy, którzy dopiero zaczynają swoja przygodę z bukmacherką. Oczywiście nie zabraknie też informacji dla osób, które mają już kilka kont i chcą poznać szczegóły oferty PZBuk.

Bonusy z kodem promocyjnym PZBuk

Przyjrzyjmy się bliżej bonusom, jakie oferują zakłady bukmacherskie PZBuk:

Zakład bez ryzyka

Pełna zalet oferta powitalna na tle legalnych bukmacherów w Polsce nie ma sobie równych. Pierwszą zaletą jest to, że otrzymamy zwrot pierwszego przegranego zakładu, tak więc jeśli np. 7 kuponów będzie wygranych, a 8 przegrany to pieniądze trafią na nasze konto. Równie ważnym atutem jest także rodzaj konta gdzie trafi zwrot, a mianowicie środki wylądują na koncie depozytowym i nie będą podlegały żadnemu obrotowi, czyli będziemy mogli je w każdej chwili wypłacić. Warto również zwrócić uwagę na wielkość tego bonusu. Żaden bukmacher nie oferuje 500 zł przy tak atrakcyjnych warunkach.

PZBuk
Cashback 500 zł + Freebet 0 20 zł

Freebet 20 zł w PZBuk

Aby uzyskać darmowy zakład o wartości 20 zł należy zarejestrować nowe konto w PZBuk i dokonać pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 20 zł. W ciągu kilku minut darmowy zakład zostanie dodany automatycznie do Twojego konta. Jak wykorzystać freebet? Można obstawiać wszystkie wydarzenia z oferty przedmeczowej i na żywo na kuponach wielokrotnych. Pojedyncze zdarzenie musi mieć minimalny kurs 1,4. Co jest dodatkowo atrakcyjne w przypadku darmowego zakładu, wygrane w ramach nich można od razu wypłacić nie narzucany jest żaden obrót.

PZBuk
Freebet 0 20 zł + Cashback 500 zł
TYLKO U NAS

PZBUK rejestracja z kodem bonusowym

Proces zakładania konta w PZBuk jest prosty i zajmuje około 5 minut. Wymagane czynności do wykonania to wypełnienie 3 stron formularza, potwierdzenie maila oraz numeru telefonu, a następnie weryfikacja dokumentów i uzupełnienie nr konta.

pzbuk kod promocyjny rejestracja

Kod bonusowy PZBuk to rodzaj promocji, z którego możesz skorzystać zakładając nowe konto w tym serwisie zakładów wzajemnych.

Jak tego dokonać? Wystarczy, że klikniesz w znajdujący się powyżej zielony przycisk „odbierz bonus”.

Skieruje Cię on bezpośrednio do pierwszej strony rejestracyjnej bukmachera. Jednak zdaję sobie sprawę, że mogłeś trafić tutaj, mając już otwartą stronę rejestracyjną i jedynie chcesz wpisać kod.

W takiej sytuacji możesz jedynie skopiować kod PZPROMO i dokończyć rejestrację, ale ja zawsze polecam kliknięcie w przycisk, ponieważ tym sposobem masz pewność, że bukmacher zapamięta Cię jako gracza, który ma otrzymać promocję przysługującą w ramach kodu bonusowego PZPROMO. A dzięki niemu otrzymasz 20 600 punktów do sklepu PZBuk zamiast standardowych 600. Dodatkowo przysługiwać Ci będzie cashback w wysokości 200 zł.

Przejdę teraz przez formularz rejestracyjny i dokładnie go opiszę, tak żeby była jasność gdzie wpisać kod promocyjny PZBuk. 

Rejestracja – krok 1

Pierwsza strona formularza rejestracyjnego składa się jedynie z czterech pól, które należy uzupełnić. 

Pierwszym jest wybranie nazwy użytkownika, a więc loginu, który pozwoli Ci się dostać do serwisu. Login musi składać się z 5 do 16 liter lub cyfr, ale nie możesz w nim zawrzeć znaków specjalnych. Jeśli login jest już zajęty, bukmacher poinformuje Cię o tym i proponuje alternatywne rozwiązanie.

 • e-mail – adres skrzynki elektronicznej będzie podstawowym adresem do kontaktu z Tobą, a także – jeśli wyrazisz na to zgodę – możesz otrzymywać na niego informacje o promocjach.
 • numer telefonu komórkowego – numer telefonu może być wykorzystany z celach weryfikacji konta.
 • hasło – oczywiście chcąc zalogować się do serwisu będziesz musiał podać hasło. PZBuk wymaga, żeby składało się ono z 6-15 znaków, zawierało przynajmniej jedną cyfrę oraz przynajmniej jeden ze znaków specjalnych.

Po uzupełnieniu powyższych pól musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się i akceptujesz dwa oświadczenia. Pierwsze z nich to standardowy formularz RODO, w którym zezwalasz na przetwarzanie swoich danych osobowych. Drugi to zgoda na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Co prawda napisałem, że musisz zaznaczyć, ale to drugie pole jest opcjonalne, jednak ja je zawsze zaznaczam, ponieważ dzięki temu dostaję najnowsze informacje o bonusach PZBuk. 

Jeśli to wszystko poprawnie wypełnisz możesz kliknąć przycisk kontynuuj. 

Rejestracja – krok 2

Na drugiej stronie znajduje się najważniejsza część, bo to tutaj będziesz mógł wpisać kod promocyjny PZBuk. Jednak zanim to zrobisz będziesz musiał przejść podać kilka ważnych danych.

 • imię i nazwisko – w legalnych serwisach bukmacherskich sam login nie wystarczy, więc podanie swoich danych musisz zacząć o imienia i nazwiska.
 • seria i numer dowodu lub paszportu – to pole pozwala zweryfikować, że zakładane konto rzeczywiście należy do Ciebie. Pamiętaj który dokument podałeś, ponieważ później będziesz musiał przesłać skan lub zdjęcie dowodu tożsamości.
 • ulica, kod pocztowy, miasto – wszystko jedno czy podasz adres zameldowania czy zamieszkania, ważne żeby mogła do Ciebie dotrzeć ewentualna korespondencja.
 • data urodzenia – oczywiście musisz potwierdzić, że masz 18 lat, a jednym z etapów jest wypełnienie tego punktu formularza.
 • płeć – to pole przyda się w ustaleniu poprawności kolejnego punktu
 • PESEL – numer PESEL potwierdzi, że masz ukończone 18 lat, że podana przez Ciebie data urodzenia jest prawidłowa. Podanie PESELu jest wymagane ze względów ustawowych.
 • kraj i waluta są wybrane automatycznie. Możesz grać przebywając na terytorium Polski, a Twoje kupony mogą być stawiane jedynie za złotówki.
 • kod bonusowy PZBuk  – W tym miejscu musisz wkleić lub wpisać kod PZPROMO. Na wszelki wypadek pamiętaj o wielkich literach i sprawdź, czy nie masz żadnych spacji na początku i pomiędzy literami. 

Na sam koniec zostaje oświadczenie, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną. Następnie możesz przejść do ostatniej strony formularza rejestracyjnego.

Rejestracja – krok 3

To dla wielu dość zaskakująca karta przy zakładaniu nowego konta, ponieważ dotyczy jedynie ustawienia limitów na grę. Bukmacher chce tym samym zapobiec sytuacji, w której zatracisz się w grze i popadniesz w uzależnienie. Limitów wymaga również ustawodawca. Wiele osób nie zwraca na tę część formularza szczególnej uwagi, ale moim zdaniem to istotne, żeby kontrolować swoja aktywność na portalu bukmacherskim, dlatego ustal racjonalne limity. Ustawić możesz maksymalny miesięczny czas spędzony na portalu od 24 h do 588 h oraz dzienny od 2 h do 18 h. Poza tym musisz ustalić jeszcze miesięczne i dzienne limity wpłat. 

Jeśli to zrobisz wystarczy, że klikniesz „otwórz konto” i od razu przeniesiesz się do portalu PZBuk. Twoje konto nie będzie jednak jeszcze aktywne. Wejdź na swojego maila i kliknij w link aktywacyjny oraz dokończ sam proces pełnej rejestracji.

Najważniejsze pytania dotyczące kodu promocyjnego PZBuk

Starałem się opisać jak najbardziej szczegółowo proces rejestracji i sposób odbioru bonusów. Jeśli jeszcze coś jest niejasne spójrzcie na najczęściej zadawane przez naszych użytkowników pytania i przeczytajcie odpowiedzi:

Jaki jest kod promocyjny PZBuk?

Kod bonusowy, który polecam i który uruchamia niestandardowe promocje to PZPROMO, a więc składa się z członu stanowiącego dwie pierwsze litery z nazwy bukmachera i członu „VIP”, który ma podkreślić ekskluzywny charakter oferty.

Co zrobić, żeby odebrać wyższy bonus?

Nie musisz wykonywać dodatkowych czynności poza wpisaniem na drugiej stronie formularza rejestracyjnego podanego powyżej kodu. Chcąc mieć pewność, że Twoje konto zostanie zapamiętane jako konto, które może skorzystać z promocji, warto przejść do karty rejestracyjnej poprzez kliknięcie w zielony przycisk „odbierz bonus”. W tym przypadku pliki cookies powinny zadziałać i przypisać Ci promocję z kodem PZPROMO.

Gdzie wpisać kod bonusowy PZBuk?

Jak wspomniałem w odpowiedzi na poprzednie pytanie. Kod promocyjny PZBuk został umieszczony w drugim kroku formularza rejestracyjnego. Może on być w pierwszej chwili nieco niewidoczny, bo został umieszczony jako jedno z ostatnich pól do wypełnienia. Pomimo tego, że widnieje przy nim napis „opcjonalny” nie możesz zapomnieć wpisać podanego przeze mnie kodu, ponieważ rzeczywiście bez podania, będziesz mógł przejść dalej i narażasz się na to, że bukmacher nie przypisze promocji do Twojego konta.

Do kiedy kod promocyjny jest aktywny?

Kod bonusowy PZBuk nie ma ustalonego z góry terminu ważności. Dopóki bukmacher pozwala na jego wykorzystanie dopóty promocja jest aktualna. Gdyby kod nie działał lub nie był poprawnie wpisany to automatycznie powinna pojawić się odpowiednia informacja, która nie pozwalałaby przejść na trzecią stronę rejestracyjną.

Czy PZBuk bonus startowy może się zmienić?

Wysokość promocji może ulec zmianie, ale nie po tym jak już wykorzystasz kod. Precyzyjnie mówiąc, bukmacher prawdopodobnie co kilkanaście miesięcy będzie zmieniał zasady bonusów powitalnych, ponieważ tak robi większość podmiotów na polskim rynku. Jednak Ciebie zawsze będzie obowiązywała promocja, która widnieje na stronie w dniu zarejestrowania przez Ciebie nowego konta. Nie wykluczam, że bukmacher da Ci możliwość wyboru bonusu startowego, ale w tej chwili nie musisz martwić się o to, że coś ulegnie zmianie.

Czy mogę kilka razy wykorzystać kod promocyjny?

Na samym początku tego tekstu wspomniałem o tym, że kod promocyjny PZBuk można wykorzystać tylko raz. Staram się podkreślać to za każdym razem, ponieważ bardzo wiele osób zakłada konto i dopiero wówczas orientuje się, że może skorzystać z promocji, która na start dopisuje wyższy pakiet. Niestety, wówczas jest za późno i już nie można ponownie zarejestrować nowego konta. Jednak pamiętaj o tym, że liczba kodów nie jest ograniczona, więc możesz go zawsze polecić swoim znajomym, którzy też chcą zagrać w PZBuk.

Kto może otrzymać bonus powitalny PZBuk?

Pakiet powitalny PZBuk przeznaczony jest dla osób zamieszkujących terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, przebywających na terenie naszego kraju, a przede wszystkim dla tych którzy skończyli 18 lat. Z bonusu wykluczone są też osoby, które nie mają sądowego zakazu uczestniczenia w grach hazardowych. Poza tym nie ma żadnych ograniczeń, więc jeśli spełniasz powyższe warunki to kod PZPROMO jest dla Ciebie.

Mam już konto w PZBuk, ale dawno nie grałem, mogę jeszcze raz skorzystać z kodu promocyjnego?

Niestety. Kod można wykorzystać tylko raz i tylko podczas zakładania nowego konta. Prawdopodobnie jęśli rejestrowałeś się u bukmachera to miałeś możliwość wykorzystania pakietu startowego i jeśli tego nie zrobiłeś to szansa przepadła bezpowrotnie. Jednak zawsze możesz sprawdzić pozostałe kody promocyjne dostępne u polskich, legalnych bukmacherów online. 

Czy kod promocyjny działa również na aplikację mobilną?

Mam tu dobrą informację dla wszystkich fanów stawiania kuponów z wykorzystaniem smartfona, ponieważ PZBuk posiada aplikację zarówno na telefony z systemem Android, jak i telefony z systemem iOS. Zresztą sama strona PZBuk stworzona jest pod użytkowników mobilnych. Nie powinien więc zaskakiwać fakt, że kod promocyjny PZBuk można wykorzystać również gdy chcesz zarejestrować konto z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Formularz rejestracyjny wygląda identycznie jak w instrukcji, więc nie powinno sprawić Ci to problemu. 

Gdzie sprawdzić czy mój bonus jest aktywny?

Wszystkie informacje dotyczące bonusu możesz sprawdzić w zakładce moje konto, która widoczna jest od razu po zalogowaniu się do serwisu. Wystarczy, że wybierzesz zakładkę „moje bonusy” i tam znajdziesz wszystkie interesujące Cię zagadnienia.

Co zrobić jeśli nie dostałem bonusu?

Nie zdażyło mi się jeszcze, żeby kod promocyjny PZBuk nie zadziałał, ale jestem zdania, że warto być przygotowanym na każdą ewentualność, więc muszę opisać co w takiej hipotetycznej sytuacji masz zrobić. Przede wszystkim sprawdź czy dokończyłeś pełną rejestrację i czy Twoje konto jest aktywne. Możesz to zrobić klikając w link aktywacyjny wysłany na maila oraz przesyłając skany lub zdjęcia dowodu tożsamości. Po drugie sprawdź czy dokonałeś depozytu, ponieważ to może być przyczyną braku informacji o bonusach. Jeśli powyższe punkty zostały spełnione to wówczas skontaktuj się z przedstawicielem bukmachera. W PZBuk sprawnie działa czat, na którym będziesz mógł od razu porozmawiać o swojej sprawie z konsultantem. Jeśli to nie pomoże napisz do nas, a my postaramy się sprawdzić status bonusu.

Czy kod bonusowy PZBuk jest płatny?

Korzystanie z serwisu PZBuk, dokonywanie depozytów na konto PZBuk oraz wykorzystanie kodu promocyjnego PZPROMO jest wolne od wszelkich opłat i ewentualnych ukrytych prowizji. Co więcej jeśli ktoś informuje Cię, że któreś z powyższych może być płatne to znaczy, że masz do czynienia z oszustwem.

Czy rejestracja z kodem promocyjnym powoduje, że jestem klientem VIP?

Co prawda w członie kodu promocyjnego został umieszczony skrót VIP, ale nie oznacza to, że od razu dostaniesz się do grona specjalnych klientów tego bukmachera. Oczywiście otrzymasz na początku wyższą promocję, ale nie będziesz mógł korzystać z jakiś specjalnych udogodnień jak ma to miejsce w konkurencyjnych zakładach bukmacherskich i ich programach VIP. Zamiast tego PZBuk prowadzi sklep gracza, w którym oferuje specjalne bonusy za aktywność.

Czy jeśli mam konto u innego bukmachera to mogę skorzystać z promocji w PZBuk?

Jak najbardziej możesz tak zrobić. Jedynym zastrzeżeniem w polskim prawie jest brak posiadania dwóch kont u jednego bukmachera. Poza tym możesz założyć konta we u wszystkich konkurencyjnych operatorów jakimi w Polsce są m.in. STS, Fortuna, forBET czy też LV Bet.

Co wchodzi w skład pakietu promocyjnego z kodem bonusowym PZPROMO?

Kod bonusowy PZPROMO pozwala Ci uruchomić pakiet, w ramach którego będziesz miał dostęp do 200 zł cashbacku oraz 20 600 punktów, które w sklepie gracza będziesz mógł wymienić na zakłady. Szczególnie ta druga część promocji wyróżnia się na polskim rynku zakładów wzajemnych, ponieważ standardowo, czyli bez uzupełnionego pola z kodem bonusowym PZBuk otrzymasz jedynie 600 punktów.

Promocje PZBuk

Poza promocją powitalną, która jest póki co najlepszą wśród bukmacherów w Polsce, możemy liczyć także na szereg promocji regularnych. W zakładce promocje znajdziemy między innymi grę bez podatku, zwiększone kursy na wybrane wydarzenia czy możliwość otrzymania darmowych zakładów po spełnieniu określonych warunków. Zarówno w bonusach na start jak i tych otrzymywanych już po założeniu konta warto zwrócić uwagę na korzystne warunki. W wielu akcjach możemy bowiem liczyć na premie wolne od obrotu i tym samym gotowe do wypłaty.

Zakłady kardio

Oferta promocyjna dostępna tylko z poziomu aplikacji bukmacherskiej lub strony mobilnej w wyszukiwarce. Możemy liczyć na coraz większą wygraną podczas typowania bramek w zakładach na żywo. By skorzystać z tej opcji należy poprzez apkę bądź stronę mobilną kliknąć w grafikę przedstawiającą wykres kardiogramu.

Bezpieczny weekend

Jest to szansa na zgarnięcie 10 zł w każdy dzień weekendu. Wystarczy, że gracz obstawi kupon wielokrotny za minimum 20 zł z kursem co najmniej 1.4, a gdy jego typ będzie nietrafiony to otrzyma zwrot 10 zł w formie darmowego zakładu. Główną zaletą tej promocji jest to, że wygrana z darmowego zakładu jest dostępna do wypłaty i nie wymaga obrotu. Należy pamiętać, że wzięcie udziału w akcji wymaga zapisania się każdego dnia osobno, tak więc gracze każdego tygodnia mają okazję zgarnąć darmowe zakłady o wartości 30 zł.

Kombodoładowanie

Promocję tego typu możemy znaleźć u kilku innych legalnych bukmacherów w Polsce. Gracze mają możliwość otrzymania dodatkowej premii, której wielkość zależy od ilości typów na kuponie. Wzięcie udziału w tej akcji zaczyna się już przy 2 selekcjach na kuponie, na którym znajdą się typy określonych przez bukmachera typów rozgrywek. Kombodoładowanie aktywuje się automatycznie gdy obstawimy wydarzenia Ekstraklasy, Premier League, Bundesligi, La Liga, Serie A, Ligue 1, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, a także reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich, Lidze Narodów oraz E-sportów.

 • 2 typy na kuponie + 1% do wygranej
 • 3 typy na kuponie + 2% do wygranej
 • 4 typy na kuponie + 3% do wygranej
 • 5 typy na kuponie + 4% do wygranej
 • 6 typy na kuponie + 5% do wygranej
 • 7-10 typów na kuponie + 10% do wygranej
 • 11 i więcej typów na kuponie + 15% do wygranej

Metody płatności – wpłaty i wypłaty

Bukmacher daje do dyspozycji praktycznie wszystkie pożądane przez polskich graczy metody płatności. Na liście zauważymy takie pozycje jak:

 1. Przelewy24 – przelew lub Blik
 2. Blik
 3. DotPay – karty płatnicze, przelew, płatności gotówkowe (Kantor Polski), portfele internetowe ( Paysafecard, Skycash, Cinkciarz)
 4. tPay – przelew lub Blik

Wypłata ze względu na regulacje prawne następuje przelewem bankowym na konto. W PZBuk dzieje się to dość szybko gdyż środki trafiają na konto już po kilku godzinach.

Oferta zakładów w PZBuk

 Tak jak u większości legalnych bukmacherów oferta na zakłady jest szeroka, pewne różnice możemy zauważyć w takich opcjach jak piłka nożna, sporty wirtualne jak i zakłady na eporty. W PZbuk możemy zauważyć coraz większy nacisk na promowanie esportów. W dziale promocje możemy natknąć się na kierowanie graczy ku obstawianiu takich gier jak Counter Strike czy League of Legends. Wśród wirtuali mamy do dyspozycji 4 dyscypliny takie jak piłka nożna, koszykówka, wyścigi konne jak i wyścigi psów.

Obsługa klienta w PZBuk

Zarówno zalogowani jak i niezalogowani gracze mają możliwość skontaktowania się z działem pomocy. W formularzu czatu można byłoby spodziewać się natychmiastowego połączenia z konsultantem jednak w godzinach wieczornych możemy trafić na sytuację że wiadomość zostanie wysłana, a odpowiedź otrzymamy mailowo. Po zapytaniu o funkcjonowanie Klubu VIP dział obsługi klienta wysłał wyczerpującą odpowiedź.

Klub VIP PZBuk

O elitarnym klubie PZBuk nie przeczytamy zbyt wiele ani na stronie ani w aplikacji. Możemy jednak liczyć na spore opowiadanie na ten temat ze strony obsługi klienta. Owy klub wystartował na początku 2020 roku i przez okres kilku miesięcy uzbierał kilkunastu członków. Jak czytamy w odpowiedzi konsultanta nie ma konkretnych kryteriów do wykonania, by do grona najlepszych się dostać. Dział VIP bierze nie tylko pod uwagę wielkość stawek, a także aktywność, regularne obstawianie czy odpowiedzialną grę.

kod promocyjny pzbuk

Gracze, niestety, nie mogą wykonać konkretnych działań by się do takiego klubu dostać. Jeśli chodzi o korzyści płynące z bycia członkiem klubu VIP, to możemy liczyć przede wszystkim na dodatkowe bonusy, specjalne konkursy skierowane tylko do członków tej grupy czy adres email do ewentualnego kontaktu. Z wiadomości od konsultanta Marcina, opisującej funkcjonowanie klubu VIP czytamy, że niezbędne jest wyrażenie zgody na marketingowej by móc otrzymać informację o ewentualnym członkostwie.

Kod bonusowy PZBuk – opinie

Spodziewając się czegoś wyjątkowego na dobry początek przygody z zakładami, ten bukmacher z pewnością nas nie zawiedzie. Po użyciu kodu bonusowego otrzymamy najbardziej atrakcyjną premię na start spośród wszystkich firm oferujących zakłady w Polsce. Nie dość, że oferowany zakład bez ryzyka dotyczy nie pierwszego kuponu, a pierwszego nietrafionego kuponu, to dodatkową olbrzymią zaletą jest brak jakichkolwiek restrykcji związanych z bonusem na start. Warto zwrócić uwagę na aplikację mobilną, która działa sprawnie zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i na iPhone’ach.

FAQ – PZBuk kod bonusowy

Co daje kod bonusowy PZBuk?

Poza standardowym zakładem bez ryzyka o wartości 500 zł gracze mogą liczyć jeszcze na dodatkowy bonus 20 zł po wpisaniu kodu promocyjnego PZBuk.

Gdzie wpisać kod bonusu na start?

Kod bonusowy należy wpisać w drugim kroku formularza rejestracyjnego w polu o nazwie “kod bonusowy (opcjonalny)”

Czym wyróżnia się oferta powitalna PZBuk?

Zakład bez ryzyka oferowany przez PZBuk jest niezwykle atrakcyjny gdyż dotyczy pierwszego nietrafionego kuponu, nawet gdy 5 czy 15 pierwszych kuponów okaże się trafionych.

Co zrobić gdy kod bonusowy nie działa?

Kod udostępniany na naszej stronie jest sprawdzany każdego dnia. Warto zwrócić uwagę na odpowiednie wpisanie szeregu znaków wielkimi literami, bez spacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *