Legalni polscy bukmacherzy online robią wszystko, by zyskać jak największe grono wiernych klientów. Obok wysokich kursów, szerokich ofert i innych udogodnień, operatorzy wzajemnych zakładów bukmacherskich oferują również szereg promocji, dzięki którym gracze mogą zyskać dodatkowe środki bonusowe, które mogą przeznaczyć na darmowe zakłady, m. in. bonusy powitalne dla nowych graczy, najróżniejsze promocje przyznawane bez depozytu, darmowe zakłady, bonusy na urządzenia mobilne czy programy lojalnościowe.

W naszym dzisiejszym artykule dokonaliśmy porównania ofert bonusowych legalnych polskich bukmacherów. Jeżeli przy wyborze bukmachera kierujesz się właśnie wartością dodatkowych środków, to jest to dla Ciebie lektura obowiązkowa. Znajdziesz tu wszystko co musisz wiedzieć o promocjach u legalnych polskich bukmacherów, a ponadto dowiesz się jak zyskać jeszcze więcej dzięki naszym ekskluzywnym kodom promocyjnym!

Promocje bukmacherskie – październik 2018

BukmacherPromocja bukmacherskaKod promocyjnyRejestracja
Bonus do 1500PLN + 50PLN za darmo + ekskluzywne 30PLN bez depozytuPole kodu wypełnione po rejestracji przez naszą stronę
Ekskluzywny bonus do 1120 PLN + freebet 25PLNMAXTOTO
Bonus do 760PLN + darmowy zakład 10PLN + 30PLN ekstraPole kodu wypełnione po rejestracji przez naszą stronę
forbet freebetBonus 100% do 1200PLN + 100PLN gratis dla naszych graczy100GRATIS

Najlepsze promocje bukmacherskie na start

LVBET

Bukmacher, który licencję Ministerstwa Finansów uzyskał w 2016 roku, już zdążył sporo namieszać i zyskać szerokie grono wiernych klientów. Swój sukces w dużej mierze zawdzięcza ofercie powitalnej, która przez długi czas nie miała sobie na naszym rynku równych pod względem wartości bonusu. Może on sięgać nawet 1510 PLN, a do tego przyznawany jest na bardzo oryginalnych zasadach – gracz zamiast środków bonusowych o równowartości pierwszego depozytu otrzymuje specjalny mnożnik x100, który może wykorzystać na obstawienie zakładu. Stawka bonusu będzie z kolei wynosiła 1% od pierwszej wpłaty. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 100 PLN to stawka za jaką będziesz mógł wysłać kupon z mnożnikiem x100 będziesz wynosiła 1 PLN. Wysłany kupon musi składać się z co najmniej trzech zdarzeń o kursie wynoszącym co najmniej 2,50. Na tym jednak nie koniec – jeżeli wysłany przez Ciebie kupon z mnożnikiem wejdzie, to żeby uwolnić bonus należy jeszcze dwukrotnie obrócić kwotą pierwszej wpłaty po kursie minimalnym wynoszącym co najmniej 2,0. Należy również pamiętać, że muszą to być zakłady co najmniej trzy-drogowe, czyli np. 1X2. Na pierwszy rzut oka zasady przyznawania i uwalniania bonusu wydawać się mogą nieco skomplikowane, jednak tak naprawdę jest to jedna z najlepszych promocji na zakłady bukmacherskie, która dodatkowo ma niewysokie wymagania obrotowe.

Forbet

Trzecie miejsce w naszym rankingu zajął kolejny bukmacher, który na polskim rynku funkcjonuje od 2016 roku, czyli Forbet. Bukmacher ten zwykł często modyfikować swoją ofertę powitalną i w chwili obecnej daje możliwość zyskania łącznie aż 1200 PLN po złożeniu trzech pierwszych depozytów. Co więcej, Forbet nie stawia wysokich wymagań dotyczących uwolnienia tych środków – ażeby móc wypłacić przyznane środki bonusowe wystarczy odblokować go pojedynczym obrotem o wartości 2,0, a żeby uwolnić te środki należy następnie obrócić nimi cztery razy kuponami składającymi się z trzech zdarzeń o kursie wynoszącym co najmniej 1,30. Trzeba więc przyznać, że jest to jedna z lepszych ofert na naszym rodzimym rynku.

Najlepsze promocje bukmacherskie bez depozytu

LV BET

lvbet bonus na startNajlepszą promocję u bukmacherów online bez depozytu oferuje LV BET. Dzięki bonusowi przyznawanemu bez konieczności wpłaty pierwszych środków w wysokości 30 PLN, bukmacher ten wygrywa już w drugim zestawieniu. Ażeby uzyskać ten bonus trzeba wysłać maila promocje@lvbet.pl z tytułem „bonus bez depozytu”. Przyznany bonus należy obrócić trzykrotnie po kursie minimalnym wynoszącym co najmniej 1,70. Warunki obrotu są więc dość atrakcyjne, tym bardziej, że bonus bez depozytu o wartości 30 PLN jest najwyższym tego typu na rynku. Pamiętaj jednak że standardowo bukmacher przyznaje tylko 20 PLN bez depozytu, a kwota 30 PLN przysługuje tylko osobom które rejestrują się w LV BET przez naszą stronę. 

Najlepsze promocje bukmacherów na darmowy zakład

Totolotek

Totolotek przebił ofertę freebetową innych bukmacherów oferując darmowy zakład o wartości 20 PLN, przyznawany na bardzo prostych zasadach. Do tej darmowej promocji bukmacherskiej uprawniony jest każdy gracz, który założył konto u bukmachera Totolotek. Freebet u tego bukmachera musi składać się z przynajmniej jednego zdarzenia o kursie przekraczającym 2,0. Ażeby uwolnić środki, bonusem należy obrócić trzy razy. Co więcej osoby rejestrujące się przez nasza stronę zamiast 20 PLN otrzymują 25 PLN!

 

najlepsze bonusy bukmacherskie 2018

Milenium

Do oferujących tego typu promocję bukmacherów należy również Milenium. W przypadku buka z Zielonej Góry można zyskać 10 PLN, a warunkiem uprawnienia do darmowego zakładu jest zostanie członkiem programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium. Co ciekawe, promocja ta obejmuje nie tylko graczy zarejestrowanych w serwisie internetowym, ale również dla klientów punktów naziemnych. Freebet Milenium nie ma co prawda warunków dotyczących obrotu, jednak przyznawany jest na zasadzie zakładu bez ryzyka – stawka zakładu o maksymalnej wartości 10 PLN jest zwracana jeśli kupon „nie wejdzie”. Możesz jednak uzyskać dodatkowy bonus 30 PLN ekstra jeżeli tylko skorzystasz ze specjalnego kodu promocyjnego, który znajdziesz w naszym serwisie.

Najlepszy bonus na urządzenia mobilne

W zestawieniu najlepszych bonusów na urządzenia mobilne po raz kolejny najlepszy okazał się bukmacher Totolotek. Mimo iż oferuje on opcję zakładów mobilnych od stosunkowo niedługiego czasu, jego oferta na mobile app jest nie do przebicia. Każdy użytkownik po raz pierwszy logujący się na appce zyskuje 5 PLN, a także może obstawiać zakłady z niższym podatkiem w wysokości 6 zamiast 12%. Freebet przyznawany jest tylko jeden raz, niezależnie od tego na ilu urządzeniach instalujemy appkę. Należy wykorzystać go w czasie krótszym niż 30 dni od momentu przyznania. Co ważne, nie ma on żadnych warunków obrotu, jednak kupon za niego wysłany musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1,50. Z kolei w przypadku 6% więcej do wartości zakładu nie ma żadnych warunków, poza tym, że promocja jest aktywna do momentu odwołania. W momencie pisania tego artykułu Totolotek był jedynym bukmacherem internetowym z promocją na zakłady mobilne.

Najkorzystniejsze promocje lojalnościowe

Bet Club Totolotek

Program lojalnościowy bukmachera Totolotek, obejmuje zakłady bukmacherskie Toto-Mix i Toto-Mix Live, totalizatory piłkarskie Toto-Liga i TotoGol, zakłady bukmacherskie Toto-Racing i GBI Racing, a także zakłady wirtualne. Za zakłady zagrane na każdej z tych opcji przyznawane są punkty w ilości od 1 do 3 za każdą postawioną złotówkę. Co ciekawe, uczestnictwo w programie Bet Club Totolotek dodatkowo wiąże się z udziałem w rankingach Bet Club, w którym uczestnicy rywalizują między sobą, a najlepsi gracze, czyli ci z największą ilością punktów, otrzymują dodatkowo niezwykle atrakcyjne nagrody. Ponadto, najaktywniejsi użytkownicy mogą zyskać na specjalnych premiach punktowych, co zwiększa ich szanse na zdobycie atrakcyjnych nagród. Co ciekawe, punkty możemy wymienić zarówno na środki bonusowe, które przeznaczamy na zakłady, jak również na świetne nagrody rzeczowe, takie jak sprzęt elektroniczny, koszulki czy kubki.

Liga Mistrzów Milenium

Trzecie miejsce w naszym zestawieniu programów lojalnościowych zajął bukmacher rodem z Zielonej Góry i jego Liga Mistrzów Milenium. Podobnie jak w przypadku w/w bukmacherów i tutaj gracz ma za zadanie zbieranie punktów. Ich ilość przyznawana za każdy zakład uzależniona jest od stawki, a także ilości zdarzeń na danym kuponie. Punkty przyznawane są niezależnie od tego czy kupon okaże się wygrany czy nie. Podobnie jak w przypadku Fortuny i Totolotka, w programie tym mogą brać udział również gracze w punktach naziemnych, z tą różnicą, że zbierają oni punkty na specjalną kartę. Zdobyte punkty możemy wymienić na kredyty, które z kolei przeznaczymy na darmowe zakłady, albo na bilety na wydarzenia sportowe, o ile akurat w danym momencie są one dostępne. Brakuje niestety innych nagród rzeczowych w postaci, dajmy na to, gadżetów.

Bonusy bukmacherskie 2018 – z nami zyskasz więcej!

Niezależnie od tego, czy wybierzesz usługi mającego bardzo wysoki bonus powitalny bukmachera LV BET, czy mającego świetny program lojalnościowy Totolotka, solidnej pod każdym względem Fortuny, potrafiącego zaskoczyć bukmachera Milenium, czy innych buków, takich jak forBET czy Etoto – pamiętaj, że wartość promocji i bonusów powitalnych będziesz mógł zwiększyć korzystając z naszych ekskluzywnych kodów promocyjnych, które znajdziesz wyłącznie w naszym serwisie. Pozwolą Ci one zmaksymalizować wartość bonusu, a co za tym idzie zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane!

Najlepsze promocje bukmacherskie
4.6 (91.25%) 16 votes

Napisz komentarz