Oferty dopasowane do Twoich potrzeb

Wyświetlasz 4 oferty od 1 legalnego bukmachera. Wyczyść filtry

LVBET
Zakład bez ryzyka 333 zł
kod: LVBONUS
odbierz bonus
LVBET
Freebet bez depozytu 20 zł
kod: LVBONUS
odbierz bonus
LVBET
Bonus 50 zł dla kibiców
kod: LVBONUS
odbierz bonus
LVBET
Bonus 3000 zł za dwie wpłaty
kod: LVBONUS
odbierz bonus

Bonusy i promocje bukmacherskie

Chyba każdy, kto posiada konto w zakładach bukmacherskich zgodzi się ze stwierdzeniem, że dodatkowe środki od zakładów wzajemnych znacznie ułatwiają grę, pozwalają na lepsze poznanie jak funkcjonuje dany serwisu i nierzadko dają możliwość skorzystania z opcji, których nie bylibyśmy odważni wypróbować grając za własne pieniądze. Czym zatem są bonusy bukmacherskie i jakie są ich rodzaje? Przeczytajcie nasz poradnik, on ułatwi Wam korzystanie z wyszukiwarki bonusów, a dzięki temu znajdziecie najlepsze promocje bukmacherskie.

Jak otrzymać bonusy bukmacherskie?

Powitalne bonusy bukmacherskie to jeden z najważniejszych elementów jakie bierzemy pod uwagę w momencie zakładania konta w wybranej firmie oferującej obstawianie meczów. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy jest weteranem zakładów i nie każdy wie która oferta jest dla niego najlepsza i z której powinien w danym momencie skorzystać. Dlatego na naszej stronie postanowiliśmy uporządkować kwestię bonusów bukmacherskich raz na zawsze i dzięki niektórym funkcjom doradzimy Ci, która z dostępnych promocji bukmacherskich będzie dla Ciebie najlepsza lub najbardziej korzystna. Jeśli chcesz w pełni zrozumieć zasady ofert i kwestię poruszania się po naszym serwisie, czytaj dalej, a my postaramy się podać wszystkie informacje, aby dostępne w zakładach wzajemnych bonusy bukmacherskie były dopasowane do Twoich potrzeb.

Przede wszystkim skupiliśmy się na nowych graczach, bo to do nich zazwyczaj kierowane są promocje bukmacherskie na start. Nie oznacza to jednak, że jeśli już masz konto bukmacherskie i grasz regularnie z zakładach to zawarte tu informacje będą dla Ciebie nieprzydatne. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ pisząc nowi gracze mamy na myśli osoby, które nie mają jeszcze konta u danego bukmachera, więc być może jeśli grałeś dotychczas w np. STS to znajdziemy dla Ciebie równie korzystną ofertę bonusową w innej firmie. Nasz serwis działa trochę na zasadzie znanych porównywarek cenowych. Jeśli założyłeś konto w jednym serwisie bukmacherskim to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć w innym. Zawsze będziesz mógł wyszukiwać najlepszych kursów i najwyższych promocji bukmacherskich mając kilka opcji do wyboru.

Czym jest bonus powitalny bukmachera online?

Jak większość z Was już zapewne wie, bonus powitalny to pierwsza oferta z jaką spotykamy się jako użytkownicy zaraz po zarejestrowaniu nowego konta. Jest też najczęściej najwyższą promocją, z której możemy skorzystać nie tylko na początku, ale i w kolejnych etapach działalności. Dlatego naszym zdaniem trzeba odpowiednio dobrać bonus powitalny, aby postarać się osiągnąć jak najwięcej korzyści. Właśnie ze względu na to, że bukmacherzy najczęściej najbardziej hojni są w początkowym okresie naszej aktywności na stronie to dlatego powinno się zakładać konto tam gdzie ta promocja jest najwyższa i również wykorzystać pełni jej możliwości, czyli jeśli promocja wynosi 100% do 1000 zł to jeśli mamy takie możliwości finansowe to najlepiej wpłacić pełną sumę, ponieważ drugi depozyt nie będzie już premiowany, a jeśli bonus powitalny jest zakładem bez ryzyka to również najlepiej wykorzystać do do końca. 

Bonusy bukmacherskie 2020 – rodzaje:

Podzieliliśmy dostępne promocje bukmacherskie według trzech głównych kategorii, dopasowanych do potrzeb graczy: 

Poniżej znajdziesz opis różnic między nimi i informacje czym charakteryzuje się wybrana promocja i kiedy z niej korzystać.

Bonus od depozytu, czyli od wpłaty

Z nim najczęściej spotykamy się na starcie przygody z bukmacherką. Bonus od depozytu to rodzaj promocji, z której najczęściej korzystają zakłady wzajemne na całym świecie. Idea jest niezwykle prosta, ponieważ polega na tym, że zazwyczaj otrzymujesz w środkach bonusowych równowartość swojej pierwszej wpłaty. Promocje tego typu są tymi, w których bukmacherzy są najbardziej hojni, więc przy wysokiem wpłacie istnieje możliwość otrzymania kilku tysięcy od bukmachera. Oczywiście dochodzą do tego wymogi obrotu, o których wspominamy w dalszej części, ale mimo wszystko to wciąż atrakcyjna promocja, bo która firma na polskim rynku daje ot tak szansę na uzyskania dodatkowej kasy. Bonusy od wpłaty mogą się od siebie różnić pod kilkoma względami. Po pierwsze nie zawsze zakłady wzajemne przyznają graczom równowartość depozytu, czasami jest to połowa wpłaty lub też 75%. Zazwyczaj niższe premie dotyczą drugiego i trzeciego zasilenia konta. I to jest właśnie ta druga różnica, najczęściej bukmacherzy ograniczają się do bonusu od pierwszej wpłaty, ale niektórzy na pierwszej nie poprzestają i przyznają jeszcze kasę promocyjną za kolejne depozyty. Zwróć uwagę na kwoty ogólne promocji i to zazwyczaj stanowi podpowiedź czy promocja dotyczy pierwszej wpłaty czy większej liczby depozytów. Im wyższa kwota ogólna promocji tym większe szanse, że nie tylko pierwszy depozyt jest brany pod uwagę w warunkach promocji.

Bonus bez depozytu, czyli freebet

Bonus bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany przez graczy. Jest atrakcyjny ze względu brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania wygranej bez wkładu własnych pieniędzy. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie, bo nie jest to korzystna opcja dla bukmacherów. Zazwyczaj wymagany jest obrót takim freebetem na określonych warunkach.

 Bonus przyznawany jest automatycznie lub po ewentualnym poinformowaniu bukmachera o chęci jego otrzymania (niektórzy bukmacherzy wymagają wysłania e-maila o chęci aktywacji takiego bonusu. To, ile otrzymamy i na jakich warunkach, zależy od danego bukmachera.

Zakład bez ryzyka, znany jako cashback

Bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu, znany jest również pod nazwą zakład bez ryzyka. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu często stosowany jest w ramach promocji powitalnych. Jego działanie polega na tym, że po założeniu konta i wpłaceniu środków pewna zaproponowania przez bukmachera kwota jest kwotą, której nie możesz stracić. Jak to możliwe? Całość oparta jest na zasadzie, w której jeśli Twój pierwszy zakład zagrany na stronie bukmachera okaże się przegrany to bukmacher nie potrąci wysokości stawki z Twojego konta. W sytuacji, w której uda się się trafić za pierwszym razem otrzymasz pełną kwotę wygraną, więc zakład bez ryzyka jest tak naprawdę ubezpieczeniem pierwszej porażki. Pozwoli Ci nie zrażać się do zakładów wzajemnych w przypadku niepowodzenia, dlatego też nazywany jest zakładam bez ryzyka, ponieważ pozwala Ci nie ponosić żadnego ryzyka utraty pieniędzy. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że kwota promocji ustalona jest przez bukmachera, więc nie dojdzie do takiej sytuacji, w której stawiasz np. 1000 zł i liczysz na taki zwrot.

Łatwość obrotu bonusów bukmacherskich

Ostatnia opcja porządkowania bonusów wedle Twoich preferencji dotyczy stopnia trudności wymagań obrotu. Jeśli jesteś użytkownikiem, który posiada już konto bukmacherskie to wiesz zapewne, że w niektórych wypadkach sama kwota promocji nie jest zawsze najważniejsza, bo zdarza się tak, że regulamin jest na tyle skomplikowany, że bardzo cieżko będzie wypłacić pieniądze. W tym miejscu należy się wyjaśnienie dla użytkowników, który jeszcze nigdy nie obstawiali w serwisach online co to oznacza, że będzie ciężko wypłacić pieniądze. Do prawie każdej promocji załączone są warunki korzystania i warunki wypłaty. Stosując tę selekcję chcieliśmy uświadomić, które z nich łatwiej zamienić na gotówkę do wypłaty. W tej kategorii zwracamy przede wszystkim uwagę na liczbę obrotów, na to czy obrotu należy dokonać na pieniądzach z depozytu i bonusu czy tylko bonusu, na kursy minimalne i na to czy można jest wymóg gry na kuponach wielozdarzeniowych. Im łatwiejsze warunki obrotu tym większe szanse na powodzenie, ale z drugiej strony często jest tak, że im bardziej wymagające warunki obrotu tym większy bonus do zgarnięcia.

Promocje VIP w zakładach wzajemnych online

Zauważyłeś zapewne, że niektóre kupony oznaczone są nakładką VIP. Oznacza to, że jest to najwyższa oferta danego bukmachera na rynku i zazwyczaj dostępna jest jeśli zarejestrujesz nowe konto z wykorzystaniem podanego kodu promocyjnego lub poprzez specjalny link promocyjny. Oznaczenie VIP bynajmniej nie ogranicza tej promocji do jakiegoś wąskiego grona osób. Jest wręcz przeciwnie: oferta dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać, a nie mają jeszcze konta w wybranych zakładach bukmacherskich. VIP oznacza, że nie wszyscy rejestrują się w ten sposób i tym samym zaczynają grę u danego bukmachera na standardowych warunkach, które są zwyczaj niższe i mniej atrakcyjne z punktu widzenia gracza. Krótko mówiąc, w ten sposób oznaczamy najlepsze promocje bukmacherskie!

FAQ – pytania o bonusy bukmacherskie 2020

👉 Który bukmacher ma najwyższy zakład bez ryzyka?

Najwyższy zakład bez ryzyka oferują zakłady bukmacherskie Betclic. Przy użyciu naszego kodu, który znajdziecie w wyszukiwarce bonusów, otrzymacie cashback aż 550 zł. To najlepsza obecnie oferta na polskim rynku bukmacherskim. Warto wspomnieć także, że wykorzystując specjalny kod na zakłady bukmacherskie w Fortunie otrzymacie zakład bez ryzyka 215 zł.

👉 Które promocje bukmacherskie są najlepsze?

Najlepsze promocje bukmacherskie dla każdego gracza oznaczają coś innego. Początkujących graczy najbardziej cieszą darmowe zakłady, czyli freebety, dlatego, że nie muszą wpłacać własnych pieniędzy. Drugą popularną wśród graczy promocją jest zakład bez ryzyka (cashback). To bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu.

👉 Który bukmacher ma najlepszy freebet?

Jeśli chodzi o wysokość darmowego zakładu najlepszą ofertę ma TOTALbet. bukmacher w standardowej ofercie posiad 40 zł freebetu, jednak z kodem promocyjnym, który znajdziesz w naszej wyszukiwarce bonus, otrzymasz jednak 15 zł więcej i to bez depozytu. Wystarczy, że dokonasz rejestracji przez nasz link, a gdy Twoje konto zostanie pozytywnie zweryfikowane dostaniesz 15 zł darmowych środków na grę. Wystarczy, że postawisz kupon pojedynczy lub kombi z min. kursem łącznym 2.0 (i 1.25 na jedno zdarzenie). Wygrana z bonusu nie podlega żadnemu obrotowi.