Bonusy bukmacherskie

Czym są bonusy bukmacherskie i jakie są ich rodzaje? Co to jest obrót bonusem? Przeczytajcie nasz poradnik, a dzięki temu znajdziecie najlepsze promocje bukmacherskie.

Bonusy i promocje bukmacherskie 2024

Oto zestawienie powitalnych bonusów u bukmacherów:

Bukmacher Bonusy Kwota
 • 0 10 PLN freebet z kodem
 • 20 PLN freebet
 • 600 PLN bez ryzyka
620 630 PLN
Zobacz kod
 • 0 34 PLN freebet
 • 200 PLN od depozytu
 • 3500 PLN cashback
 • 20 PLN bonus w aplikacji
3720 3754 PLN
Zobacz kod
 • 100 PLN zakład bez ryzyka z kodem
 • do 1500 PLN bonusy od 3 wpłat
 • 60 PLN extra bonusy za zadania
1560 1660 PLN
Zobacz kod
 • 1000 1280 PLN zakład bez ryzyka
 • do 2000 PLN bonus od 2. wpłaty
 • 30 dni gry bez podatku
3000 3280 PLN
Zobacz kod
 • 20 30 PLN freebet bez depozytu
 • 500 PLN zakład bez ryzyka
 • 300 PLN bonus od wpłaty
 • 100 PLN bonus od 3. wpłaty
920 930 PLN
Zobacz kod
 • 300 320 PLN zakład bez ryzyka
 • 200 220 PLN freebet
 • 200 220 PLN: 4 freebety po 55 PLN
 • 10 PLN bonus bez dpeoytu
300 330 PLN
Zobacz kod
 • 0 20 PLN extra freebet
 • 20 PLN extra freebet
 • 333 PLN cashback
 • 50 PLN dla kibiców
 • 3000 PLN za dwie wpłaty
 • 20 PLN freebet na wirtuale
2040 2060 PLN
Zobacz kod
 • 200 zakład bez ryzyka
 • 30 35 PLN freebety z kodem
 • do 5000 PLN od wpłaty
5230 5235 PLN
Zobacz kod
 • do 500 PLN 50% cashback
 • 200 PLN cashback bez limitu
 • 50 PLN freebet za aplikację
750 PLN
Zobacz kod
 • 0 20 PLN freebet z kodem
 • 1400 PLN freebety od depozytu
1400 1420 PLN
Zobacz kod
 • 23 PLN freebet przy rejestracji przez nasz link
 • 1000 PLN cashback
 • 1000 PLN bonusy od wpłat
2000 2023 PLN
Zobacz kod
 • 300 PLN bonus od wpłaty
300PLN
Zobacz kod
Spis treści

Bonusy bukmacherskie 2024 – rodzaje i najlepsze promocje

Rozwiń spis treści

Jak otrzymać najlepsze bonusy bukmacherskie?

Bonusy bukmacherskie na start to jeden z najważniejszych elementów, jakie bierzemy pod uwagę w momencie zakładania konta w wybranej firmie oferującej obstawianie meczów.

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy jest weteranem zakładów i nie każdy wie która oferta jest dla niego najlepsza i z której powinien w danym momencie skorzystać. Dlatego na naszej stronie postanowiliśmy uporządkować kwestię bonusów bukmacherskich raz na zawsze i dzięki niektórym funkcjom doradzimy Ci, która z dostępnych promocji bukmacherskich będzie dla Ciebie najlepsza lub najbardziej korzystna. Jeśli chcesz w pełni zrozumieć zasady ofert i kwestię poruszania się po naszym serwisie, czytaj dalej, a my postaramy się podać wszystkie informacje, aby dostępne w zakładach wzajemnych bonusy bukmacherskie były dopasowane do Twoich potrzeb.

Rekomendowane bonusy bukmacherskie na start

Przede wszystkim skupiliśmy się na nowych graczach, bo to do nich zazwyczaj kierowane są promocje bukmacherskie na start. Nie oznacza to jednak, że jeśli już masz konto bukmacherskie i grasz regularnie z zakładach to zawarte tu informacje będą dla Ciebie nieprzydatne. Jest wręcz przeciwnie, ponieważ pisząc nowi gracze mamy na myśli osoby, które nie mają jeszcze konta u danego bukmachera, więc być może jeśli grałeś dotychczas w np. STS to znajdziemy dla Ciebie równie korzystną ofertę bonusową w innej firmie.

Czym jest bonus powitalny bukmachera online?

Jak większość z Was już zapewne wie, bonus powitalny to pierwsza oferta z jaką spotykamy się jako użytkownicy zaraz po zarejestrowaniu nowego konta. Jest też najczęściej najwyższą promocją, z której możemy skorzystać nie tylko na początku, ale i w kolejnych etapach działalności. Dlatego naszym zdaniem trzeba odpowiednio dobrać bonus powitalny, aby postarać się osiągnąć jak najwięcej korzyści. Właśnie ze względu na to, że bukmacherzy najczęściej najbardziej hojni są w początkowym okresie naszej aktywności na stronie to dlatego powinno się zakładać konto tam gdzie ta promocja jest najwyższa i również wykorzystać pełni jej możliwości, czyli jeśli promocja wynosi 100% do 1000 zł to jeśli mamy takie możliwości finansowe to najlepiej wpłacić pełną sumę, ponieważ drugi depozyt nie będzie już premiowany, a jeśli bonus powitalny jest zakładem bez ryzyka to również najlepiej wykorzystać do do końca. 

Bonusy bukmacherskie 2024 – rodzaje

Podzieliliśmy dostępne bonusy bukmacherskie według trzech głównych kategorii, dopasowanych do potrzeb graczy. Bonusy bukmacherskie to: 

Poniżej znajdziesz opis różnic między nimi i informacje czym charakteryzuje się wybrana promocja bukmacherska i kiedy z niej korzystać.

Bonusy od depozytu, czyli od wpłaty

Z nim najczęściej spotykamy się na starcie przygody z bukmacherką. Bonus od depozytu to rodzaj promocji bukmacherskiej, z której najczęściej korzystają zakłady wzajemne na całym świecie. Idea jest niezwykle prosta, ponieważ polega na tym, że zazwyczaj otrzymujesz w środkach bonusowych równowartość swojej pierwszej wpłaty.

Promocje bukmacherskie tego typu są tymi, w których bukmacherzy są najbardziej hojni, więc przy wysokiem wpłacie istnieje możliwość otrzymania kilku tysięcy od bukmachera. Oczywiście dochodzą do tego wymogi obrotu, o których wspominamy w dalszej części, ale mimo wszystko to wciąż atrakcyjna promocja u bukmachera, bo która firma na polskim rynku daje ot tak szansę na uzyskania dodatkowej kasy.

Bonusy od wpłaty mogą się od siebie różnić pod kilkoma względami. Po pierwsze nie zawsze zakłady wzajemne przyznają graczom równowartość depozytu, czasami jest to połowa wpłaty lub też 75%. Zazwyczaj niższe premie dotyczą drugiego i trzeciego zasilenia konta. I to jest właśnie ta druga różnica, najczęściej bukmacherzy ograniczają się do bonusu od pierwszej wpłaty, ale niektórzy na pierwszej nie poprzestają i przyznają jeszcze kasę promocyjną za kolejne depozyty.

Zwróć uwagę na kwoty ogólne promocji i to zazwyczaj stanowi podpowiedź czy promocja bukmacherska dotyczy pierwszej wpłaty czy większej liczby depozytów. Im wyższa kwota ogólna promocji tym większe szanse, że nie tylko pierwszy depozyt jest brany pod uwagę w warunkach promocji.

Darmowe bonusy bukmacherskie bez depozytu (freebety)

Bonusy bukmacherskie bez depozytu na start to rodzaj promocji, który jest najbardziej poszukiwany przez graczy. Jest atrakcyjny ze względu brak konieczności wkładu własnego, dzięki temu daje możliwość uzyskania wygranej bez wkładu własnych pieniędzy. Oczywiście taka sytuacja powoduje, że bonus bez depozytu jest rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie, bo nie jest to korzystna opcja dla bukmacherów. Zazwyczaj wymagany jest obrót takim freebetem na określonych warunkach.

Bonus przyznawany jest automatycznie lub po ewentualnym poinformowaniu bukmachera o chęci jego otrzymania (niektórzy bukmacherzy wymagają wysłania e-maila o chęci aktywacji takiego bonusu. To, ile otrzymamy i na jakich warunkach, zależy od danego bukmachera.

Zakład bez ryzyka, znany jako cashback

Bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu, znany jest również pod nazwą zakład bez ryzyka.

Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu często stosowany jest w ramach promocji powitalnych. Jego działanie polega na tym, że po założeniu konta i wpłaceniu środków pewna zaproponowania przez bukmachera kwota jest kwotą, której nie możesz stracić. Jak to możliwe? Całość oparta jest na zasadzie, w której jeśli Twój pierwszy zakład zagrany na stronie bukmachera okaże się przegrany to bukmacher nie potrąci wysokości stawki z Twojego konta. W sytuacji, w której uda się się trafić za pierwszym razem otrzymasz pełną kwotę wygraną, więc zakład bez ryzyka jest tak naprawdę ubezpieczeniem pierwszej porażki.

Pozwoli Ci nie zrażać się do zakładów wzajemnych w przypadku niepowodzenia, dlatego też nazywany jest zakładam bez ryzyka, ponieważ pozwala Ci nie ponosić żadnego ryzyka utraty pieniędzy. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że kwota promocji ustalona jest przez bukmachera, więc nie dojdzie do takiej sytuacji, w której stawiasz np. 1000 zł i liczysz na taki zwrot.

Bonusy bukmacherskie – warunki obrotu

Ostatnia opcja porządkowania bonusów wedle Twoich preferencji dotyczy stopnia trudności wymagań obrotu. Jeśli jesteś użytkownikiem, który posiada już konto bukmacherskie to wiesz zapewne, że w niektórych wypadkach sama kwota promocji nie jest zawsze najważniejsza, bo zdarza się tak, że regulamin jest na tyle skomplikowany, że bardzo cieżko będzie wypłacić pieniądze.

W tym miejscu należy się wyjaśnienie dla użytkowników, który jeszcze nigdy nie obstawiali w serwisach online co to oznacza, że będzie ciężko wypłacić pieniądze. Do prawie każdej promocji bukmacherskiej załączone są warunki korzystania i warunki wypłaty. Stosując tę selekcję chcieliśmy uświadomić, które z nich łatwiej zamienić na gotówkę do wypłaty. W tej kategorii zwracamy przede wszystkim uwagę na liczbę obrotów, na to czy obrotu należy dokonać na pieniądzach z depozytu i bonusu czy tylko bonusu, na kursy minimalne i na to czy można jest wymóg gry na kuponach wielozdarzeniowych. Im łatwiejsze warunki obrotu tym większe szanse na powodzenie, ale z drugiej strony często jest tak, że im bardziej wymagające warunki obrotu tym większy bonus do zgarnięcia.

Warunki obrotu bonusami znajdziecie w sekcji z kodami promocyjnymi do bukmacherów

Bukmacherskie bonusy bez obrotu

Czy istnieją bonusy bez wymogu obrotu? Tak! Jest to świetna opcja na początek przygody z bukmacherką. Bonusy bez obrotu to najlepsza promocja bukmacherska – nie tracisz pieniędzy, ponieważ w razie przegranego zakładu bukmacher zwraca kwotę zakładu, oczywiście pomniejszoną o 12-procentowy podatek bukmacherski, który musi zapłacić od Twojego zakładu.

Oto najlepsze zakłady bez ryzyka – bonusy bukmacherskie, którymi nie musisz dokonywać obrotu, aby je od razu po przegranym zakładzie wypłacić na konto.

Jak działają cashbacki bez wymogu obrotu? Po przegranym zakładzie bukmacher zwraca kwotę postawionej stawki. Limit takiego zwrotu każdy bukmacher ustala indywidualnie – w STS jest to 100 zł).

Należy jednak pamiętać, że kwota ta podczas zawierania zakładu zostaje pomniejszona o podatek. Chcąc otrzymać maksymalny zwrot np. w STS należy obstawić za kwotę 148 zł. Po przegranym zakładzie bukmacher zwróci pieniądze na konto depozytowe, z którego od razu można wypłacić na swoje konto bankowe.

Najważniejsze promocje bukmacherskie 2024

Najczęściej stosowanymi promocjami u bukmacherów są bonusy. Opisaliśmy ich działanie powyżej, ale sprawdziliśmy także, jakie inne promocje bukmacherskie oferują w 2024 roku legalne zakłady wzajemne online.

Gra bez podatku

To jedna z częstszych promocji bukmacherskich. Znajdziecie ją u większości bukmacherów. Na podstawie przepisów tzw. ustawy hazardowej każdy bukmacher zobowiązany jest do odprowadzenia 12-procentowego podatku od stawki naszego zakładu (z każdej złotówki wydanej przez nas na zakłady obstawiamy tak naprawdę 88 gr). Żeby złagodzić ten przykry obowiązek bukmacherzy kuszą promocjami, zwanymi grą bez podatku. Polegają one na podniesieniu wygranej o kilkanaście/kilkadziesiąt procent, oczywiście przy spełnieniu wymaganych warunków. Oto promocje bukmacherskie związane z grą bez podatku:

 • Fortuna – Happy Hours, czyli + 14 proc. do wygranych
 • Pzbuk – Kombo+, czyli do 25 proc. więcej do wygranych (w zależności od liczby zdarzeń na kuponie)
 • TOTALbet – Gra bez podatku na wszystko, czyli + 14% do wygranych
 • LVBet – Zbijamy podatek po rejestracji, czyli dodatkowo 14% do wygranych przez 14 dni od rejestracji
 • Totolotek – Bonus King Size, czyli do +66% do wygranych
 • Betclic – Multi+, czyli dodatkowo do 50 proc. do wygranych
 • BetX – Graj bez Podatku, czyli dodatkowo 14% do wygranych

Promocje bukmacherskie VIP w zakładach wzajemnych online

Zauważyłeś zapewne, że niektóre kupony oznaczone są nakładką VIP. Oznacza to, że jest to najwyższa oferta danego bukmachera na rynku i zazwyczaj dostępna jest jeśli zarejestrujesz nowe konto z wykorzystaniem podanego kodu promocyjnego lub poprzez specjalny link promocyjny.

Oznaczenie VIP bynajmniej nie ogranicza tej promocji do jakiegoś wąskiego grona osób. Jest wręcz przeciwnie: oferta dostępna jest dla wszystkich, którzy chcą z niej skorzystać, a nie mają jeszcze konta w wybranych zakładach bukmacherskich. VIP oznacza, że nie wszyscy rejestrują się w ten sposób i tym samym zaczynają grę u danego bukmachera na standardowych warunkach, które są zwyczaj niższe i mniej atrakcyjne z punktu widzenia gracza. Krótko mówiąc, w ten sposób oznaczamy najlepsze promocje bukmacherskie!

FAQ – pytania o najlepsze bonusy bukmacherskie 2024

Najwyższy zakład bez ryzyka oferują zakłady bukmacherskie Superbet. To najlepsza obecnie oferta na polskim rynku bukmacherskim. Warto wspomnieć także, że wykorzystując specjalne kody na zakłady bukmacherskie w STS otrzymacie zakład bez ryzyka 100 zł, a Fortunie – 600 zł.

Najlepsze promocje bukmacherskie dla każdego gracza oznaczają coś innego. Początkujących graczy najbardziej cieszą darmowe zakłady, czyli freebety, dlatego, że nie muszą wpłacać własnych pieniędzy. Drugą popularną wśród graczy promocją jest zakład bez ryzyka (cashback). To bonus w postaci zwrotu przegranego pierwszego zakładu.