Kody promocyjne u legalnych bukmacherów

Jesteśmy przekonani, że z kodami promocyjnymi spotkałeś się nie raz. Najczęściej wykorzystywane są na stronach szeroko korzystających z rozwiązań e-commerce. Dotyczy to przede wszystkim marek odzieżowych i elektronicznych, które za sprawą kodów promocyjnych uruchamiają specjalne rabaty na swoje produkty. Dzięki temu możesz kupić wypatrzone spodnie, buty, telewizor czy też głośniki po niższej niż regularna cenie. Ten sposób przyciągnięcia klientów do swoich serwisów stosują również legalne zakłady wzajemne online. W związku z tym, że bukmacher w rzeczywistości niczego nie sprzedaje, więc ciężko byłoby mu przyznać rabat. Jednak i na to znaleziono sposób, ponieważ za podanie kodu bonusowego przyznawane są dodatkowe środki na zakłady. 

Kody promocyjne legalni bukmacherzy

Bukmacherzy z polem na kod promocyjny

Rodzaje bonusów za mogą być różne: wyższa kwota bonusu od pierwszego depozytu, dodatkowy zakład bez ryzyka czy też freebet. Wszystko zależy od tego jaką politykę przyjmie bukmacher i jaki kod promocyjny wpiszesz. Na naszej stronie podajemy najwyższe aktualne promocje, więc nie mogło zabraknąć również tych, które aktywowane są po wpisaniu kodu bonusowego w formularzu rejestracyjnym. 

Fortuna – specjalny bonus podczas rejestracji z kodem

Pole z kodem promocyjnym u bukmachera Fortuna znajduje się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Jeśli nie przejdziesz do serwisu fortuny z wykorzystaniem linku promocyjnego to pole kod promocyjny pozostanie puste. Aby uruchomić promocję należy wpisać kod: FORTUNAVIP. To najwyższy, ekskluzywny pakiet dla nowych użytkowników, który sprawia, że grę rozpoczynasz z 2235 zł na start. W jego ramach otrzymujesz 215 zł zakładu bez ryzyka (o 15 zł więcej niż bez kodu), bonus uzależniony od wysokości pierwszej wpłaty, czyli otrzymasz od bukmachera równowartość swojego pierwszego przelewu na konto bukmacherskie maksymalnie do 2000 zł (promocja nazywa się 100% do 2000 zł) oraz 20 zł bez konieczności depozytu, czyli darmowe zakłady w postaci punktów w Klubie Plus. Oczywiście punkty za darmo można wymienić na zakład. Jeśli sam nie chcesz wpisywać kodu promocyjnego wystarczy, że klikniesz w baner, a pole z kodem zostanie uzupełnione automatycznie.

Fortuna
zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka do 200 215 zł + Freebet 20 zł za rejestrację + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł
kod: FORTUNAVIP
odbierz bonus
VIP
Fortuna
bonus bez depozytu
Freebet 20 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka do 200 215 zł + 100% od pierwszego depozytu do 2000 zł
kod: FORTUNAVIP
odbierz bonus
Fortuna
bonus od depozytu
100% od pierwszego depozytu do 2000 zł + Freebet 20 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka do 200 215 zł
kod: FORTUNAVIP
odbierz bonus

Ekskluzywny pakiet dla użytkowników z kodem promocyjnym STS

Firma, której ambasadorem jest Peter Schmeichel, pole z kodem promocyjnym umieszczone zostało na pierwszej karcie rejestracji. W pierwszych krokach należy podać jedynie adres e-mail, hasło i numer telefonu. Z zależności od sposoby wejścia do serwisu pole z kodem promocyjnym będzie puste lub automatycznie uzupełnione. Kodem, który aktywuje najwyższe bonusy startowe jest STSVIP. Uzupełnienie formularza o to hasło powoduje, że łączna pula dla nowych użytkowników zostanie powiększona i wyniesie łącznie 1260 złotych. W jej skład wchodzi freebet 25 zł bez depozytu, zakład bez ryzyka 35 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Rejestrując konto z kodem STSVIP należy pamiętać o dwóch sprawach. Po pierwsze Twoje pierwsze zasilenie konta ma znaczenie i od tego jaką kwotę wpłacić zależeć będzie ile uzyskasz od zakładów bukmacherskich STS. Jeśli zdecydujesz się przelać 200 zł to tyle też pojawi się w ramach pakietu bonusowego od bukmachera. Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać 1200 zł i dotyczy to tylko pierwszego depozytu. Drugą kwestią jest zakład bez ryzyka 35 zł. Pamiętaj o tym, że Twój pierwszy zakład na stronie STS zalicza się do tej promocji, więc najlepiej właśnie za taką kwotę zagrać po raz pierwszy na tym serwisie.

forBET doładowanie za rejestrację

Chcąc uzupełnić pole z kodem promocyjnym forBET musisz przejść przez trzy kroki formularza rejestracyjnego. Pamiętaj, żeby w pierwszym zaznaczyć opcję „chcę skorzystać z bonusu powitalnego”, a w trzecim uzupełnić pole z kodem wpisując FORBETVIP, bo tylko takie rozwiązanie pozwoli Ci aktywować najwyższe promocje startowe. A są nimi: zakład bez ryzyka w formie cashbacku do 100 zł, ekstra freebet 100 zł oraz ekstra kasa za trzy pierwsze depozyty. W forBET premiowane są trzy pierwsze wpłaty i od Ciebie zależy, jaka kwota powędruje na Twoje konto. Za pierwszy depozyt bukmacher przyzna Ci maksymalnie 1000 zł, oznacza to, że wpłacając 1000 zł otrzymasz 1000 zł od forBET. Należy pamiętać, że zasilając konto niższą kwotą również zostanie przyznany bonus i zawsze będzie to równowartość pierwszej wpłaty. Za drugi depozyt otrzymasz 75% jego wartości od forBET, natomiast za trzecim razem na Twoje konto powędruje dodatkowo połowa tego co wpłaciłeś. Z tym, że drugi i trzeci bonus ograniczony jest do kwoty 500 zł. Łączna wartość rejestracji z kodem promocyjnym forBEt to 2200 zł.

Kod promocyjny TOTALbet

Kolejny bukmacher, który zdecydował się na promocję dla nowych graczy, która uruchamiana jest po uzupełnieniu kodu promocyjnego w formularzu TOTALBet. Akurat proces rejestracji u tego bukmachera jest wyjątkowo prosty, ponieważ formularz zajmuje jedynie jedną stronę, a jego uzupełnienie nie wymaga poświęcenia czasu. Kod promocyjny umieszczony jest w kolumnie, w której musisz podać dane konta. Wystarczy, że wpiszesz w tym miejscu LEGALNIVIP i dzięki temu otrzymasz 55 zł bez depozytu na start (w standardzie gracz otrzymuje 40 zł). Do tego Twoja pierwsza wpłata będzie wliczała się do promocji 100% do 5000 zł, więc TOTALbet przeleje na Twoje konto bukmacherskie równowartość pierwszego depozytu.

PZBuk kod bonusowy

Kob bonusowy PZBuk tak nazwano pole, po uzupełnieniu którego, na start dopisywana jest do konta wyższa od standardowej promocja. Normalnie każdy gracz otrzymuje od PZBuk 200 zł w postaci cashbacku. Natomiast założenie nowego konta z kodem bonusowym PZVIP powoduje, że masz 100 zł więcej za sprawą dodatkowych punktów w sklepie bukmachera. Użytkownicy, którzy nie skorzystają z kodu otrzymują tych punktów 600, natomiast użycie kodu sprawia, że do konta dopisywane jest 20 000 punktów, które następnie można wymienić na dwa zakłady bez ryzyka, obydwa w wysokości 50 zł, co daje łącznie 100 zł. Jeśli doliczymy do tego obowiązującą promocję startową cashback 200 zł to startujesz z pakietem 300 zł.

Betclic z wyższą promocją cashback

Trzecia strona formularza rejestracyjnego to miejsce, gdzie umieszczono pole kod promocyjny Betclic. Ten bukmacher zachęca nowych klientów promocją cashback do 500 zł, ale zwrot za pierwszy przegrany kupon może być jeszcze wyższy właśnie za sprawą kodu promocyjnego. Jeśli uzupełnisz wspominane pole o kod DZ550PLN to otrzymasz dodatkowo 50 zł, a to oznacza, że będziesz mógł uzyskać większy zwrot w przypadku przegranej. 

eWinner – nowy bukmacher z kodem promocyjnym

Bardzo widoczne pole z kodem promocyjnym jest charakterystyczne dla rejestracji konta w eWinner. Bukmacher na samym początku tego procesu wymaga od użytkowników uzupełniania czterech obowiązkowych pól: adresu e-mail, numeru telefonu i 2x hasła. Piąte pole nie jest obligatoryjne, ale jest to pole właśnie z kodem promocyjnym i jego należyte wypełnienie sprawia, że otrzymujesz dodatkową kasę. Wpisując kod EWINVIP otrzymujesz łączny pakiet bonusów w wysokości 1235 złotych, a w jego ramach aż 4 promocje. Pierwsza to zakład bez ryzyka 210 zł wyższy od zwyczajnego o 60 zł, druga to bonus od drugiego depozytu 100% do 500 zł, trzecia bonus od trzeciego depozytu 100% do 500 zł, a czwartą promocją jest dodatkowy freebet w wysokości 25 zł. 

Totolotek rejestracja z korzyściami

Co ciekawe, w Totolotku również jest możliwość rozpoczęcia gry z wyższymi bonusami, które uruchamia kod promocyjny. Totolotek, w odróżnieniu od konkurencji, pola z kodem nie umieścił w formularzu rejestracyjnym, a dopiero po aktywacji konta. Jak to zrobić ? Po kolei. Najlepiej przejść na stronę rejestracyjną totolotka z wykorzystaniem naszego linku. Dzięki temu bukmacher zapamięta, że jesteś graczem na specjalnych, lepszych warunkach.  Następnie wypełnij formularz rejestracyjny i zaznacz, że chcesz otrzymać bonus. Po aktywacji konta przejdź na stronę bukmachera do zakładki „wpłata”, kolejnie bonus.card/kod bonusowy. W tym miejscu wpisz kod LEGALNI25. Co dają takie działania? 25 zł bonusu od depozytu ekstra. Dodatkowo możesz skorzystać z promocji 100% do 1000 zł od pierwszego depozytu oraz 49 zł od depozytu, którego dokonasz za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Dlaczego warto korzystać z kodów bonusowych 

Każdy z zaprezentowanych przez nas kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów w Polsce daje możliwość nowym graczom na rozpoczęcie gry z dodatkowymi pieniędzmi na grę. Zazwyczaj są to środki bonusowe, które po spełnieniu wymagań zamieniają się w pieniądze do odbioru. Następnie możesz je wypłacić lub dalej grać nimi u danego bukmachera. Największym plusem bonusów dopisywanych dzięki kodom promocyjnym jest fakt, że możesz wypróbować większą liczbę zakładów. W wielu przypadkach możesz pozwolić sobie na odważniejsze ruchy, bo w przypadku niepowodzenia nie tracisz swoich własnych środków, a tylko te przyznane przez bukmachera.

Jak wypłacać bonus przyznany dzięki kodom promocyjnym?

Każda oferta ma inne warunki, przeczytaj je uważnie na naszej stronie w artykułach o bonusach, albo na stronach bukmacherów w zakładce z regulaminami. W większości przypadków istnieje wymóg obrotu bonusem określoną liczbę razy, zanim wypłata będzie możliwa. Na przykład, gdy widzisz opis 100% bonusu od depozytu do 100 zł z wymogiem obrotu 3x, kwota początkowego depozytu np. 100 zł musiałaby zostać postawiona trzy razy (czyli sumarycznie musisz postawić 300 zł), zanim będzie można dokonać wypłaty. Należy jeszcze zwracać uwagę na wymagania kursowe, ponieważ w niektórych przypadkach obrót musi być dokonany po ustalonym kursie minimalnym. W niektórych zakładach wzajemnych można dokonywać obrotu na zakładach wielokrotnych, wówczas należy zwracać uwagę nie tylko na kurs łączny na kuponie, ale też kurs pojedynczego wydarzenia.

Czy kody są aktualne i aktywne?

Podane przez nas kody są weryfikowane i dodawane do witryny tylko w przypadku kiedy wiemy, że są aktywne. W sytuacji w której kody bonusowe wygasają lub przestają działać, aktualizujemy artykuły tak szybko, jak to możliwe. Jeśli znajdziesz na innej stornie wyższą promocję lub promocję z kodem, który się nie uruchomi się, poinformuj nas o tym natychmiast.

Jak znaleźć kody bonusowe u bukmacherów?

Różne mogę być źródła pozyskiwania kodów. Czasami bukmacherzy sami informują o nich na stronach internetowych, innym razem wysyłają je w newsletterach, a także udostępniają podmiotom, z którymi nawiązują współpracę. Indywidualnie nie jesteś jednak w stanie uzyskać kodu promocyjnego. Możesz wykorzystać jedynie te dostępne na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *