BetX kod promocyjny

850 PLN
Oferta powitalna z naszym kodem
 • 0 50 PLN freebet z kodem
 • 250 PLN cashback 50%
 • 250 PLN freebet
 • 250 PLN bonus od depozytu
 • 30 PLN freebet
 • 20 PLN freebet na aplikację

z kodem

50 PLN

więcej

Jeśli myślisz o rejestracji konta u bukmachera BetX, to warto dokonać tego przez naszą stronę. Tylko u nas znajdziesz kod promocyjny, dzięki któremu otrzymasz na start dodatkowe 50 złotych do jego powitalnej oferty. W dalszej części tekstu dowiesz się jak założyć takie konto ze specjalnym kodem promocyjnym.

Rejestracja przez nasz portal to dodatkowe 50 PLN na start w postaci freebetu. Poniżej opisujemy dokładnie krok po kroku proces samej rejestracji oraz wykorzystania bonusowych środków.

BetX kod promocyjny 2023

BetX kod promocyjny to EXTRA50. Podwyższa on standardową ofertę bukmachera na start o dodatkowe 50 złotych, które otrzymacie tylko u nas. Łączny bonus powitalny z kodem promocyjnym w BetX wynosi 850 złotych.

BetX kod promocyjnyEXTRA50
Bonus od depozytu250 zł
Freebet250 zł
Zakład bez ryzyka 50%250 zł
Freebet z kodem0 50 zł
Freebet za zgody30 zł
Freebet na aplikację20 zł
BetX kod promocyjny 2023

Bonusy bukmacherskie u bukmachera BetX

Bardzo często dzieje się tak, że bonusy bukmacherskie są dla części osób najważniejszą częścią oferty. Nie zgadzamy się do końca z takim twierdzeniem, ale zdajemy sobie sprawę, że wysokość bonusów i warunki jego obrotu mogą świadczyć o jakości bukmachera lub przynajmniej wpływać na jego odbiór.

Oferta bonusowa BetX wygląda więcej niż solidnie, ponieważ zespół tego bukmachera przygotował kilka promocji na start i z każdej możesz skorzystać zakładając nowe konto w serwisie BetX z naszym kodem promocyjnym EXTRA50.

BetX freebet 50 zł z kodem

Najważniejszą składową ekskluzywnej oferty BetX z kodem promocyjnym jest dodatkowy freebet w kwocie 50 złotych. Jest on atrakcyjny, bo ma łatwe warunki do spełnienia. Wystarczy:

 • wpłacić pierwszy depozyt po rejestracji w kwocie min. 100 PLN,
 • zagrać pierwszy zakład za dowolną kwotę za środki z depozytu,
 • zagrać całą kwotą freebetu (50 PLN) na kuponie z kursem min. 2.00,
 • zagranie takiego zakładu jest równoznaczne z obróceniem freebetu,
 • po wygranym kuponie postawionym za freebet gracz może wypłacić pieniądze.

BetX zakład bez ryzyka

BetX po rejestracji z kodem proponuje też 50% cashbacku do kwoty 250 złotych. Aby skorzystać z tej promocji należy:

 • Wpłacić pierwszy depozyt w kwocie od 10 zł do 500 zł.
 • Pamiętaj, że jeśli wpłacisz 100 zł, to będziesz mógł skorzystać z extra freebetu.
 • Postaw zakład za całą kwotę depozytu.
 • Obstaw kupon AKO z min. 2 zdarzeniami.
 • Minimalny kurs kuponu musi wynieść 2.50.

Jeśli kupon będzie przegrany, to gracz otrzyma zwrot połowy postawionej stawki. Natomiast najważniejsza informacja jest taka, że jeśli zdecyduje się ją wypłacić, nie będzie mógł skorzystać z drugiego bonusu powitalnego, którym jest freebet 50% do 250 złotych.

Freebet 50% do 250 zł w BetX

Co zrobić, aby odebrać 50% freebetu?

 • Wpłać drugi depozyt (od 10 zł do 500 zł)
 • Dwukrotnie obróć środkami z depozytu na kuponach AKO z min. 3 selekcjami
 • Minimalny kurs jednego kuponu to 2.50

Jeśli uda ci się obrócić dwukrotnie depozytem, na twoim koncie pojawi się freebet o wartości 2 złotych z mnożnikiem odpowiednim do wpłaconej kwoty. Maksymalnie możesz otrzymać 250 złotych freebetu, czyli 2 złote z mnożnikiem x 125. Freebet będziesz mógł wykorzystać na zakłady z dowolnym kursem.

Ważna informacja: freebetu BetX nie można wykorzystać na zakłady na sporty wirtualne i gry karciane.

Bonus 50% od depozytu do 250 zł

Ten bonus będzie do odebrania przez gracza po poprawnym skorzystaniu z dwóch poprzednich promocji. Tutaj maksymalnie też możesz otrzymać 250 złotych.

 • Zarejestruj się z kodem EXTRA50 w BetX
 • Wpłać depozyt (do 10 zł do 500 zł)
 • Dokonaj trzykrotnego obrotu wpłaconym depozytem
 • Kupon zaliczany do obrotu to AKO z min. 3 zdarzeniami
 • Kurs minimalny każdego kuponu to 2.50

Po poprawnie wykonanym obrocie na twoje konto otrzymasz 50% bonusu od wpłaconej kwoty, maksymalnie do 250 zł.

Freebet 30 zł za zgody marketingowe

Warto przy rejestracji z naszym kodem promocyjnym wyrazić przy okazji zgody marketingowe. Dzięki temu bukmacher udostępni kolejny freebet, tym razem w kwocie 30 zł. Poza rejestracją i zaznaczeniem zgód trzeba jeszcze wpłacić depozyt w kwocie co najmniej 10 złotych i zawarcie zakładu/zakładów za cały depozyt.

Jeśli już otrzymaliśmy freebet, to trzeba obrócić nim na kuponie z kursem minimalnym 2.00. Mamy na to 3 dni. Ważne: ten bonus również przyznawany jest z mnożnikiem 2 zł x 15.

Freebet 20 zł w aplikacji

Bukmacher zachęca do instalowania jego aplikacji mobilnej za pomocą freebetu 20 zł. Po zainstalowaniu apki wystarczy postawić kupon za 10 złotych z dowolną liczbą zdarzeń. Wtedy otrzymasz freebet 20 zł, na którego wykorzystanie masz 3 dni. Jak go wykorzystać? Postaw kupon z kursem ogólnym 2.00.

Rejestracja w BetX – krok po kroku

Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto w BetX, kliknij w przycisk „odbierz bonus” na górze tego artykułu, a następnie na stronie ebetx.pl przycisk „Rejestracja” znajdujący się w prawym górnym rogu. W tym momencie powinno Ci wyskoczyć na ekranie okno z pierwsza stronę formularza rejestracyjnego. 

Krok pierwszy – szczegóły konta

Pierwszym Twoim obowiązkiem związanym z założeniem konta jest podanie danych, za pomocą których będziesz logował się do serwisu. W tym celu musisz wybrać nazwę użytkownika składającą się z od pięciu do dziesięciu znaków. Następnie podać i powtórzyć hasło składające się z minimum sześciu znaków i zawierające przynajmniej jedną wielką literę i przynajmniej jedną cyfrę. Kolejnymi wymaganiami jest konieczność podania adresu e-mail oraz numeru telefonu. Te będą szczególnie przydatne w momencie, w którym zapomnisz hasła bądź loginu.

Krok drugi – dane osobowe 

W drugim etapie formularza rejestracyjnego zobowiązany jesteś do podania swoich danych osobowych. Konieczność ich podania wynika z zapisów ustawy hazardowej, która dotyczy wszystkich legalnych bukmacherów. Nie musisz obawiać się o swoje dane, ponieważ ich bezpieczeństwo również musi być zagwarantowane przez spółkę posiadającą zezwolenie Ministerstwa Finansów. W kroku drugim w pierwszej kolumnie musisz uzupełnić odpowiednie pola o imię, nazwisko, nr PESEL, a także podać płeć oraz datę urodzenia. Natomiast druga kolumna to dane adresowe: kod pocztowy, adres składający się z nazwy ulicy i numeru domu oraz miasta.

Krok trzeci – bezpieczeństwo i warunki

W przedostatniej części powinieneś wybrać pytanie zabezpieczające i udzielić odpowiedzi na nie. Oczywiście ma to za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo Twojego konta w przypadku podejrzanego logowania lub transakcji. Musisz również nacisnąć w ikonę odpowiedniego captcha, o podanie którego prosi Ci bukmacher. Jeśli posiadasz kod promocyjny, który zazwyczaj wpływa na wysokość bonusów startowych to możesz go wpisać właśnie w tym etapie. Następnie musisz zaakceptować dwa oświadczenia. Zadaniem pierwszego jest potwierdzenie, że ukończyłeś 18 lat i tym samym masz prawo stawiać zakłady, a drugie oświadczenie dotyczy zgody na wysyłanie informacji handlowych na podany przez Ciebie wcześniej adres e-mail.

Klikając w niebieski przycisk „rejestracja” zgadzasz się na przejście do ostatniego etapu zakładania konta, jakim jest jego weryfikacja.

Krok czwarty – weryfikacja

Po kliknięciu w kroku trzecim w przycisk rejestracja znajdziesz się automatycznie na czwartej karcie formularza rejestracyjnego, w którym umieszczony jest komunikat, że na podany przez Ciebie adres e-mail został wysłany link aktywujący. Musisz wejść w niego i od tego momentu możesz korzystać z funkcjonalności serwisu betX.

BetX jak każdy bukmacher debiutujący na rynku, obrazowo mówiąc, musi rozpychać się łokciami w walce o klientów. Dlatego też warto przyglądać się firmom, które dopiero wchodzą na rynek, ponieważ mogą mieć one rozwiązania wyjątkowo korzystne dla użytkowników. W pewnym sensie tak jest też w przypadku BetX. Szczególnie jeśli popatrzymy na wspomniane przez nas marże. Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was woli grać na tzw. pewniaki, a do tego popularne stało się konstruowanie zakładów wielozdarzeniowych z uwzględnieniem drużyn będących faworytami. Nic nie daje lepszej opcji niż właśnie niska prowizja z powiązaniu z zakładami akumulowanymi. Dlatego na tym etapie rozwoju serwisu rekomendujemy Wam grę na taśmach i umieszczenie na nich silnych zespołów. Najlepiej jak porównacie sobie wartość takiego kuponu w BetX i innych wybranych legalnych zakładach bukmacherskich online w Polsce.

BetX – legalne zakłady bukmacherskie

Jedną z najbardziej interesujących informacji związanych z tym nowym bukmacherem jest fakt, że zespół bukmachera od momentu uzyskania zezwolenia od Ministerstwa Finansów do uruchomienia serwisu dla użytkowników potrzebował jedynie 72 dni. Jest to rekordowy wynik i może wskazywać na sprawność osób, które są odpowiedzialne za podejmowanie decyzji w firmie. W KRS Spółka została zarejestrowana 16 czerwca 2016 roku, a więc jeszcze przez wejściem w życie nowelizacji ustawy hazardowej, która spowodowała, że polskim rynkiem zawładnęły legalne podmioty. Prezesem Spółki jest Krzysztof Wal, a listę wspólników tworzą podmioty związane z branżą hazardową. Wśród nich m.in. słowacka firma EVONA, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla firm związanych z hazardem.

Zgodnie z przepisami Ustawy o grach hazardowych, bukmacher jest wpisany na listę legalnych podmiotów na rynku zakładów wzajemnych i gier hazardowych, oferowanych przez Internet. Posiada licencję Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6835.164.2019.

Zakłady bukmacherskie BetX – oferta

Oczywiście solą każdej oferty serwisów bukmacherskich jest ich oferta zakładów. W związku z tym, że tak jak wspomnieliśmy wcześniej polski rynek jest już mocno konkurencyjny to szczególnie mniejsze serwisy – takie jak BetX – muszą w tym zakresie udostępnić użytkownikom możliwie najszerszy wybór. Dlatego też opinie o zakładach bukmacherskich BetX podzieliliśmy na kilka głównych kategorii, które naszym zdaniem powinny cechować dobrą firmę działającą w branży hazardowej. Poruszaliśmy się od ogółu do szczegółu, czyli najpierw testowaliśmy rynki zakładów na piłkę nożną, a następnie przechodziliśmy do produktów stanowiących część portfolio marki.

Oferta na stronie głównej 

Wchodząc na stronę główną BetX nie powinniśmy mieć wątpliwości, że mamy do czynienia z serwisem bukmacherskim, ponieważ zdecydowano się zastosować standardowy dla tego typu stron układ. Na menu główne składają się cztery kategorie „zakłady sportowe”, „zakłady na żywo”, „wirtualne wyścigi” oraz bonusy.

W centralnej części serwisu zdecydowano się umieścić – podobnie jak ma to miejsce u większości bukmacherów – główne wydarzenia, które odbywają się danego dnia. W tygodniu, w którym nasz zespół testował funkcjonalność strony były to przede wszystkim piłkarskie mecze najważniejszych rozgrywek w Europie, od Premier League po La Ligę. Oczywiście w tym miejscu użytkownicy mają możliwość zmiany sportu i w naszym przypadku mogliśmy zdecydować, żeby sprawdzić dzisiejsze kursy meczów tenisa i koszykówki.

Warto podkreślić, że klienci zakładów wzajemnych BetX mogą też zmienić w tym miejscu kategorię z „najczęściej wybierana oferta” na „zakłady last minute” i wówczas zamiast głównych wydarzeń najpopularniejszych rozgrywek otrzymamy ofertę kursową mniej popularnych spotkań na przykład: ligi australijskiej, ligi wietnamskiej etc. Strona główna jest też miejscem, w którym bukmacher informuje o swoich najważniejszych akcjach promocyjnych. O szczegółach bonusów informujemy w kolejnych akapitach, ale zwracamy uwagę na slider główny, ponieważ często wyświetlane są na nim nie tylko stałe akcje promocyjne, ale przede wszystkim wyższe kursy na hitowe starcia. Z wartych odnotowania części oferty znajdujących się na stronie głównej jest jeszcze drugie menu, w którym udostępniane są wyniki ostatnich spotkań oraz statystyki. Te drugie dostarczane są przez znaną firmę sportradar i z pewnością mogą być pomocne w przygotowaniu typów na kupon.

Całościowa oferta BetX

Jak wspomnieliśmy na początku poprzedniego akapitu – serwis przygotowano zgodnie z regułami obowiązującymi w branży bukmacherskiej na całej świecie. Dlatego też po lewej stronie znajduje się całościowa oferta rynków zakładów. Co prawda naszym zdaniem BetX powinien dopracować ikonografikę, ponieważ po pierwsze nie wszystkie sporty były dla nas czytelne i liczba użytych kolorów wprowadza za dużo zamieszania i burzy układ strony. Wyróżnione zostały zakłady specjalne, które są niczym innym jak po prostu najważniejszymi meczami danego dnia, czyli w tej zakładce znajduje się dokładnie taka sama oferta jak na stronie głównej. W naszej opinii BetX mógłby jednak w tym miejscu umieszczać spotkania z wyższym kursem. Tym bardziej, że tak to zazwyczaj wygląda na innych stronach. 

Oczywiście zaraz po zakładach specjalnych pierwszą kategorią jest piłka nożna. W tygodniu naszych testów bukmacher dysponował ofertą dotyczącą rozgrywek w 35 krajach. W tym miejscu musimy podkreślić, że zastosowano czytelne i jasne dla użytkownika rozmieszczenie najbardziej istotnych rynków.

Co ciekawe, nie jest to standardem na stronach online polskich legalnych zakładów bukmacherskich, więc tym bardziej brawa dla zespołu BetX. Na samej górze umieszczona została ikona polskiej flagi, która oczywiście oznacza ofertę na rozgrywki piłkarskie organizowane w naszym kraju. BetX oferuje zakłady na Ekstraklasę, I ligę i II ligę. Niestety w związku z faktem, że bukmacher zaczął funkcjonować w specyficznych okresie tj. jeszcze w trakcie stanu epidemicznego w Polsce to nie wiemy, czy oferta będzie obejmowała niższe ligi (spotkania od trzeciego szczebla rozgrywkowego i niżej zostały odwołane).

Mimo, że jak pokazują statystyki polska liga nie jest najczęstszym wyborem graczy to jednak wciąż stanowi ważną część oferty również między innymi ze względów prestiżowych. Dlatego warto zaznaczyć, że marża na Ekstraklasę w BetX należy do jednej z najniższych w Polsce i w momencie naszych testów wynosiła ok. 3 proc. Równie dobrze z punktu widzenia użytkowników wygląda prowizja na rozgrywki 1 ligi, która zgodnie z naszymi obliczeniami wyniosła 5 proc., natomiast na spotkania II ligi nałożona była marża w wysokości 10 proc.

W pozostałej części oferty na piłkę nożną graczom udostępnione są przede wszystkim główne rozgrywki ligowe w Europie, na czele z: Premier League, La Ligą, Bundesligą, Ligue 1, Serie A oraz Ligą Mistrzów. Tutaj również cechą charakterystyczną okazały się stosunkowo niskie marże.

RozgrywkiProwizja
Liga Mistrzów2,5 proc.
Premier League3 proc.
La Liga2,5 proc.
Serie A2,5 proc.
Bundesliga3 proc.
Liga Europy2,2 proc.

Poszczególnym meczom wybranych lig top 5 plus Ekstraklasie towarzyszy zazwyczaj około 160 zakładów na zdarzenia. Mniej więcej taka jest też średnia rynków zdarzeń meczowych w pozostałych zakładach bukmacherskich. Oczywiście nie jest to może imponujące 300, które dostępne jest na przykład w LV BET, ale musimy zaznaczyć, że znaleźliśmy wszystkie najbardziej potrzebne i interesujące typerów opcje takie jak zakłady over/under, handicapy, liczbę żółtych kartek, rzutów rożnych czy też bramki i asysty poszczególnych zawodników. Nam szczególnie przypadła do gustu możliwość obstawienia dokładnego wyniku, a to za sprawą tego, że udostępniono opcję ustawienia wyniku na osi i system automatycznie oblicza nam kurs. Musimy podkreślić, że każdy mecz został czytelnie przedstawiony i do każdego spotkania można się przygotować korzystając ze statystyk przygotowanych przez sportradar. Oprócz tego bukmacher BetX informuje za pomocą odpowiedniej ikony, czy wybrane spotkanie będzie również dostępne w formie zakładów live.

Poza piłką nożną na stronie betx znajdziemy wszystkie najbardziej popularne sporty w zakładach bukmacherskich. Nie zabrakło rozgrywek hokeja na lodzie, koszykówki, siatkówki oraz MMA z kursami na walki najbardziej znanej federacji UFC. Z bardziej egzotycznych dla nas sportów można obstawić futbol australijski, baseball, badminton czy też darty. W naszej opinii wyżej mogłyby zostać umieszczone ikony boksu i formuły 1, ponieważ w polskich zakładach bukmacherskich są to sporty cieszące się jednak większym zainteresowaniem niż wspomniane przez nasz „egzotyczne” propozycje. Jednak konkludując musimy napisać, że oferta betX wygląda całkiem przyzwoicie i pod tym względem typerzy powinni być usatysfakcjonowani, ponieważ większość najważniejszych elementów została uwzględniona. 

Zakłady na żywo

W obecnych czasach jest kilka elementów, które musi posiadać bukmacher, aby móc liczyć się w stawce. Jednym z nich jest zakładka z zakładami na żywo. Wielu użytkowników decyduje się postawić kupon w chwili rozpoczęcia meczu i te firmy, które zaniedbują tę kategorię mogą bezpowrotnie stracić szansę na zwiększenie potencjalnych dochodów. Zakłady na żywo są tą częścią oferty, która spowodowała, że serwisy bukmacherów online wyparły tradycyjną sieć punktów naziemnych i stały się fundamentem polityki firm hazardowych.

Z pewnością władze BetX zdają sobie z tego sprawę, ale musimy podkreślić, że część live bettingu u tego bukmachera musi jeszcze ulec zmianom. Liczba dostępnych opcji, łagodnie mówiąc, nie jest imponująca, przez co zakładka wygląda ubogo. Sama warstwa graficzna też pozostawia wiele do życzenia. Mamy wrażenie, że to jeszcze jako tako zdaje egzamin w przypadku rynków, tutaj potęguje wrażenie chaosu – mowa oczywiście o ikonach sportu. Nie wymagamy od BetX opcji streamingowych, ponieważ będąc nowym bukamcherem BetX jest jeszcze na to za małą spółką, ale przydałby się rozbudowany live match tracker, którego też nam tu zabrakło. Podsumowując tę część jesteśmy zdania, że najbliższe miesiące pracy powinny być poświęcone na rozbudowę zakładów na żywo, ponieważ w obecnej formule nie zachęcają one do skorzystania z oferty BetX.

Sporty wirtualne

Jeśli ktokolwiek zastanawiał się nad sensem umieszczania w ofercie sportów wirtualnych przez zakłady bukmacherskie to sytuacja na świecie od marca do maja 2020 roku powinna była rozwiać wszelkie te wątpliwości. Ze względu na pandemię koronawirusa odwołano wówczas praktycznie wszystkie wydarzenia sportowe i bukmacherzy, który posiadali w swoim serwisie sporty wirtualne mieli największe możliwości minimalizowania strat. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim podoba się ta część branży rozrywkowej, ale pamiętać należy, że w zakładach wzajemnych biorą udział różne typy graczy i tak zdywersyfikowana oferta pozwala do nich dotrzeć. W serwisie bukmacherskim BetX udostępniono wirtualne wyścigi koni i psów. Plusem zakładki jest fakt, że jest stosunkowo dobrze rozbudowana. Mamy możliwość obstawienia zwycięstwa wybranego zwierzęcia, to czy zajmie miejsce 1-2, czy też zostanie sklasyfikowany w pierwszej trójce. Dodatkowo wyścigi chartów prezentowane są w formie wideo co tylko zwiększa atrakcyjność przekazu.

Esporty

W poprzednim akapicie wspominaliśmy o tym, że w okresie pandemii popularnością cieszyły się sporty wirtualne, ale i tak największą furorę robiły esporty. Eksperci od lat powtarzają, że esporty mogą być przyszłością zakładów bukmacherskich i niektóre ruchy większych bukmacherów zdają się to potwierdzać. Za przykład może posłużyć największa polska firma zajmująca się zakładami wzajemnymi, czyli STS, która nie dość, że posiada osobną sekcję z zakładami na esport to jeszcze aktywnie włącza się w sponsorowanie tej formy rozrywki.

Co prawda BetX nie poszedł tak szeroko, ale trzeba przyznać, że oferta esportowa wygląda całkiem nieźle. Znajdziemy tu zakłady na Call of Duty, Dotę, Counter Strike’a, King of Glory, League of Legends, Overwatch, StarCraft i Rainbow Six. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych ofert esportowych. Jedyne do czego możemy się przyczepić to wspomniane przez chwile wcześniej opcje streamingowe, których w tej chwili na stronie brakuje, a jednak w przypadku elektronicznych sportów wydają się być szczególnie przydatne.

Opcje zakładów na stronie BetX 

Kilka funkcji związanych z zakładami jest obecnie szczególnie pożądanych, dlatego część związana z ofertą to jedno, a drugie i niezwykle ważne to opcje jakie są udostępnione przez bukmacherów i które zwiększają komfort gry. Sprawdźmy, co w tym zakresie zostało przygotowane przez osoby odpowiedzialne w BetX.

Kupon bukmacherski na BetX

Zazwyczaj o tym nie wspominamy, ale w przypadku BetX należy to zrobić, ponieważ zlokalizowany w prawej części serwisu kupon posiada jedna opcję szczególnie ciekawą z punktu widzenia użytkowników. Gracze BetX mają możliwość skonstruowania kuponu w systemie „chybił-trafił”. Polega to na tym, że ustala się minimalną stawkę za jaką chce się zagrać, wygraną jakiej się oczekuje, wybiera się zakres dni których kupon ma dotyczyć oraz zakres kursów jakie mają zostać wzięte pod uwagę. Na podstawie tych elementów specjalny algorytm wybiera zakłady spełniające wymagania i umieszcza je na kuponie. Jeśli tak skonstruowany przez komputer kupon przypadnie Ci do gustu to wówczas możesz kliknąć w niebieski przycisk obstaw i wziąć udział w grze.

Gra bez podatku

Jednym z najczęściej zadawanych pytań przez klientów polskich zakładów bukmacherskich jest: gdzie zagrać bez podatku. Jedynymi w tej chwili dostępnymi opcjami pozwalającymi na grę na pełnych stawkach są promocje na zakłady akumulowane w serwisach posiadających zezwolenie na organizowania zakładów wzajemnych online. Tak też jest w przypadku BetX, które premiuje kupony z większą liczbą zdarzeń.

Warunki są jednak wyśrubowane, ponieważ aby zagrać bez podatku musisz wybrać minimum 12 selekcji z kursem minimalnym 1,25. Wówczas Twoja wygrana zostanie powiększona o 20 proc., co pozwoli Ci de facto na ominięcie podatku. Oczywiście promocja jest tak skonstruowana, że im więcej selekcji tym wyższe zwiększenie wygranej. Poprawne wytypowanie: 15 lub 16 selekcji to o 30 proc. większa wygrana,

 • 17-18 – o 40 proc. większa wygrana,
 • 19-20 oznacza wygraną wyższą o połowę,
 • 21-22 o 60 proc. wyższa wygrana,
 • 23-24 o 70 proc. wyższa wygrana,
 • 25-26 o 80 proc.wyższa wygrana,
 • 27-28 o 90 proc. wyższa wygrana
 • 29 lub więcej oznacza podwojenie wygranej.

Cashout

Funkcja wcześniejszej wypłaty, czyli popularny cashout, to jedna z tych rzeczy, na którą wyjątkową uwagę zwracają doświadczeni typerzy, a w szczególności Ci, którzy do swojej gry wykorzystują kupony wielozdarzeniowe. Cashout daje większą kontrolę nad zdarzeniami i pozwala na wypłatę całości lub części środków, które postanowiliśmy obstawić. Jest to o tyle ważne, że czasami mamy na kuponie trafione np. 5 z sześciu zdarzeń i nie jesteśmy przekonani czy to ostatnie zostało poprawnie wytypowane. Dzięki temu mamy możliwość otrzymania części środków bez ryzyka ich utracenia. Opcja cashout szczególnie przydatna jest w trakcie zakładów na żywo kiedy to sytuacja boiskowa ulega dynamicznym zmianom. W BetX musisz jednak pamiętać, że wypłata częściowa ograniczona jest do trzech razy.

Pozostałe promocje bukmacherskie 

Powyższe promocje są dwiema podstawowymi, a należy dodać do tego jeszcze wspominaną przez nas wcześniej przy okazji gry bez podatku akcję powiększającą wygrane na zakłady wielozdarzeniowe oraz akcję boomerang. Boomerang bonus również dotyczy kuponów akumulowanych o kursach całkowitych wynoszących 200 lub więcej. Jeśli jedna sekcja okaże się przegrana to BetX przyznaje graczowi 10 krotność stawki.  

Aplikacja mobilna 

betx kod bonusowy

BetX odpalił aplikację zarówno na Androidzie, jak i na iOS. Nie jest to może mistrzostwo przejrzystości i responsywności, ale na rynku widzieliśmy już gorsze rozwiązania. Aplikacja działa dobrze i można z powodzeniem obstawiać zakłady na urządzeniach mobilnych.

Bukmacher wciąż nad nią pracuje, bo co jakiś czas zauważalne są nowe funkcjonalności i poprawa szybkości działania aplikacji. Oby tylko nadal

Metody płatności 

Bukmacher dobrze przygotował się do debiutu od strony obsługi płatności. Wpłaty obsługiwane są przez platformę dobrze znaną polskim użytkownikom, czyli przez DotPay. Widnieje również informacja, że wkrótce dołączy do niej Tpay. Dzięki temu właściwie właściciele rachunków bankowych w praktycznie wszystkich polskich bankach mogą zasilić swoje konto bukmacherskie. Wypłaty realizowane są z zastosowaniem opcji szybkiego przelewu, który trafia do użytkowników już nawet w 15 minut od momentu zlecenia przelewu.

Czego brakuje na ten moment ? Przede wszystkim portfeli internetowych Neteller, Skril, Paysafecard lub opcji zasilenia konta za pośrednictwem BLIKA, ale ciągle w tyłu głowy musimy pamiętać o tym, że BetX zadebiutował dopiero pod koniec maja 2020. 

Obsługa klienta

Ta sekcja jest bardzo skromna i widać, że kadra menedżerska skupiła się na innych częściach oferty pozostawiając obsługę klienta nieco zaniedbaną. BetX nie posiada opcji czatu online, sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami składa się jedynie z 15 pytań i odpowiedzi, a to w za mało zwłaszcza w przypadku braku szybkiej możliwości kontaktu z bukmacherem. Co więc zrobić jeśli mamy problem, w którego rozwiązaniu może pomóc BetX ? Możemy skontaktować się jedynie za pośrednictwem e-mail i to też w ograniczonych godzinach, ponieważ jest to możliwe o poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00. Brak kontaktu telefonicznego też uznajemy za duży minus, ponieważ wywołuje to wrażenie jakoby bukmacher nie dawał nam pomocy w przypadku wątpliwości.

BetX kod promocyjny. Jakie są plusy i minusy?

Stwierdziliśmy, że na prawdziwe podsumowanie przyjdzie jeszcze czas. Ciężko jest oceniać bukmachera, jeśli funkcjonuje on na rynku od roku i dlatego nie chcemy wydawać jednoznacznych opinii. Jeśli mielibyśmy jednak powiedzieć, jak wygląda debiut BetX na tle spółek, które weszły na polski rynek już po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, to szczerze musimy odpowiedzieć, że umieścilibyśmy BetX gdzieś pośrodku stawki. Nie jest to najbardziej spektakularne wejście, ale też daleko nam do określania go jako najgorsze.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne ruchy i jesteśmy ciekawi czy BetX znajdzie sobie niszę na polskim rynku. Podejmując się oceny mocnych stron bukmachera musimy wymienić przede wszystkim niskie marże, które sprawiają, że ma on w tej chwili jedne z najbardziej atrakcyjnych kursów. Do tego wysokość promocji startowej musi robić wrażenie, a jej warunki są po prostu uczciwe i dają szansę na wykonanie wymaganego obrotu.

Plus też za udostępnienie konstruowania kuponów chybił-trafił. Dużym problemem jest jednak dla nas wciąż brak obsługi klienta na odpowiednim poziomie. Na koniec uważamy, że zespół BetX powinien jeszcze popracować nad wyglądem strony, która w tej chwili lepiej wygląda w wersji mobile niż na ekranach komputerów.

FAQ – Pytania o BetX kod promocyjny

Czy BetX ma kod promocyjny?

Kod promocyjny BetX to EXTRA50. Oprócz standardowej oferty po rejestracji z naszym kodem promocyjnym skorzystać możecie z extra freebetu 50 zł.

Jak zarejestrować się w BetX? Czy potrzebuję do tego dowodu osobistego?

Na szczęście BetX umożliwia tzw. szybką rejestrację, która w pierwszym etapie wymaga od Ciebie podania jedynie podstawowych danych. Pamiętaj jednak o tym, że chcąc wypłacić środki musisz przesłać do bukmachera skan lub zdjęcie dowodu lub paszportu, które potwierdzą, że jesteś pełnoletni i jesteś właścicielem konta.

Jaka jest wysokość pakietu powitalnego BetX?

Łączna maksymalna wartość bonusów czekających na Ciebie w BetX to 850 złotych.

Jakie limity na grę ma BetX?

Maksymalnie możesz postawić kupon o potencjalnej wygranej wynoszącej 300 000 zł, natomiast maksymalna kwota pojedynczego zakładu wynosi 5 000 zł.