EFM Show – kursy i typy bukmacherskie

EFM Show
Michał Pasternak
Michał Pasternak
Kurs 1,90
Kurs 1,80
Szanse 49%
Szanse 51%
Maciej Różański
Maciej Różański
Wygrana Pasternaka
EFM Show
Akop Szostak
Akop Szostak
Kurs 1,47
Kurs 2,53
Szanse 63%
Szanse 37%
Radosław Słodkiewicz
Radosław Słodkiewicz
Wygrana Szostaka

W piątek, 9 kwietnia 2021 o godzinie 18.00 rozpocznie się gala mieszanych sztuk walki EFM Show. Jednym z głównych udziałowców organizacji EFM jest czołowy polski zawodnik MMA, Michał Materla. Część pojedynków odbędzie się w wyjątkowo małej klatce o nazwie Cage Box, która ma wymiary 3×3 metry. Trzeba przyznać, że pomysł ten wydaje się bardzo ciekawy i może zapewnić wysoki poziom sportowych emocji. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu niezwykle ciekawie zapowiadającemu się wydarzeniu nieco bliżej pod kątem zakładów bukmacherskich.     

EFM Show kursy bukmacherskie na walki

Oto kursy bukmacherskie na EFM Show dostępne w ofertach legalnych polskich bukmacherów online. Poniżej znajdziecie sylwetki poszczególnych zawodników i nasze typy na najciekawsze pojedynki wieczoru.

Zawodnik 1KursBukmacherZawodnik 2KursBukmacher
Michał Pasternak 1,90FortunaMaciej Różański1,87STS
Daniel Skibiński 1,10STSJohn Michael Sheil 6,83Fortuna
Akop Szostak 1,47STSRadosław Słodkiewicz2,65Fortuna
Goergi Valentinov 1,75STSIgor Michaliszym2,06Fortuna
Arkadiusz Kaszuba1,32STSPatryk Grzemski 3,21Fortuna
Piotr Wołowik1,65STSSzymon Broncel2,19Fortuna
Marcin
Maleszewski
1,70Fortuna, STSTuomas Gronvall2,05STS
Magdalena Loska 1,20STS Kaylee Vos4,73Fortuna
Islam Mayrasultanov2,73Fortuna Oleksii Polishchuck1,50STS
Tomasz Janiszewski 2,53STSMarek Samociuk1,47STS
EFM Show kursy bukmacherskie z dn. 9.04.2021, godz. 11

EFM Show to z pewnością jedno z najciekawszych wydarzeń pierwszej połowy 2021 roku na polskiej scenie mieszanych sztuk walki. W line-upie tej gali znalazło się miejsce dla solidnych i efektownie walczących zawodników. 

W walce wieczoru zobaczymy starcie Michała Pasternaka z Maciejem Różańskim. W co-main evencie w wadze półśredniej wystąpią Daniel Skibiński oraz Irlandczyk John Michael Sheil.  W pojedynku specjalnym zobaczymy znanego z występów w KSW Akopa Szostaka, który zmierzy się z Rafałem Słodkiewiczem. Bardzo ciekawym akcentem całej gali będzie pojedynek czterech zespołów prowadzonych przez znane osobistości, w tym m. in. przez Alana Andersza i Roberta Pasuta. Zmierzą się one w kilku challengach, a na koniec rywalizacji zobaczymy w akcji samych kapitanów, którzy stoczą między sobą pojedynki w formule MMA. Nagrodą dla zwycięzców będzie 100 000 PLN. Pełną kartę walk EFM Show znajdziesz na końcu naszego tekstu. 

Michał Pasternak – Maciej Różański: kursy bukmacherskie  

Maciej Różański
Maciej Różański

Starcie wieczoru dwóch wysoko notowanych polskich półciężkich z udziałem Michała Pasternaka i Macieja Różańskiego. Pierwszy z nich ma na swoim koncie liczne sukcesy w mieszanych sztukach walki, w tym pas mistrzowski organizacji PLMMA oraz zwycięstwo w turnieju bare knuckle fighting WOTORE. Popularny „Wampir” ma 37 lat i legitymuje się bilansem 14 wygranych (4 KO, 4 Sub) i 4 porażek. Mierzy 190 cm wzrostu i ma zasięg ramion wynoszący 193 cm.

Michał Pasternak
Michał Pasternak

Jego rywal, czyli popularny „Spartan” ma już na koncie dwa występy dla organizacji EFM, z których obydwa zakończyły się jego wygranymi. Brał również udział w galach ACB, FEN oraz Arena Berserkersów. Jego profesjonalny bilans to 12 wygranych (2 KO, 9 Sub) i zaledwie 3 porażki. Na co dzień trenuje w słynnych szczecińskich Berserkersach. Mierzy 188 cm wzrostu, a jego zasięg to 188 cm.

Mimo iż obydwaj fighterzy prezentują bardzo wysoki poziom, wydaje się, faworytem tego pojedynku jest Michał Pasternak. Zawodnik z Pinczowa ma przewagę warunków fizycznych oraz doświadczenia, które zbierał występując m. in. dla mocnej amerykańskiej organizacji ONE Championship. Tym samym, spodziewam się, że „Wampir” wygra, najprawdopodobniej na punkty, z racji tego, że jego „Spartan” jeszcze nigdy nie zaznał porażki przed czasem.

Typujemy wygraną Michała Pasternaka na punkty.

Daniel Skibiński – John Michael Sheil: kursy bukmacherskie 

Co-main event gali EFM Show, w którym zobaczymy starcie polsko-irlandzkie w dywizji półśredniej. Popularny „Skiba” jest zawodnikiem poznańskiego Ankosu, który jak powszechnie wiadomo należy do najlepszych w Polsce. Podobnie jak większość zawodników z tego klubu specjalizuje się w technikach grapplerskich i zapaśniczych. Jego bilans to 16 wygranych (4 KO, 2 Sub) i 5 porażek. Warto odnotować, że wygrał 10 swoich ostatnich walk. Ma 30 lat i mierzy 180 cm wzrostu.

Jego rywal pochodzi z Kilkenny w hrabstwie Leinser. Jego bilans walk to 8 zwycięstw (6 KO, 2 Sub) i zaledwie 2 porażki, jednak poniesione w dwóch ostatnich występach. Jak na Irlandczyka przystało, specjalizuje się przede wszystkim w walce w stójce. Najwięcej pojedynków stoczył jak dotąd dla organizacji Cage Warriors. Ma 35 lat i mierzy 185 cm wzrostu.

Bez dwóch zdań będzie to walka godna miana jednego z pojedynków wieczoru. Faworytem wydaje się „Skiba”, na którego rywale od lat nie są w stanie znaleźć recepty. Można spodziewać się, że pojedynek ten zakończy się przed czasem, prawdopodobnie przez KO/TKO.

Typujemy wygraną Daniela Skibińskiego przez KO/TKO. 

Akop Szostak – Radosław Słodkiewicz: kursy bukmacherskie

Superfight gali EFM z udziałem znanego trenera personalnego i byłego zawodnika KSW, Akopa Szostaka, który powraca po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzją. Jego rywalem będzie utytułowany kulturysta Radosław Słodkiewicz. Dla Szostaka będzie to już ósmy profesjonalny występ – jak dotąd ma na koncie 3 wygrane (2 KO), 3 porażki i jedną walkę uznaną za nieodbytą. Ostatni pojedynek stoczył na gali KSW 49. Przegrał wówczas z Erko Junem. Mierzy 173 cm i ma zasięg wynoszący 181 cm.

Dla Radosława Słodkiewicza będzie to dopiero drugi oficjalny występ w MMA – w swoim debiucie przegrał przez KO z Krystianem Pudzianowskim na gali FFF 1. Kulturysta z Goleniowa ma już 45 lat na karku, więc najpewniej kondycja nie będzie jego mocną stroną. Niemniej, w walce z młodszym „Pudzianem” dał całkiem niezły występ. Słodkiewicz mierzy 180 cm wzrostu.

W tym starciu dwóch znanych bodybuilderów i influencerów faworytem wydaje się młodszy i bardziej doświadczony Akop Szostak. Atutem Słodkiewicza w tej walce mogą okazać się warunki fizyczne, jednak wydaje się, że to za mało, żeby myśleć o pierwszej wygranej w karierze.

Typujemy wygraną Akopa Szostaka przez KO/TKO.

Cage Box 

Dwa pojedynki gali EFM Show odbędą się w najmniejszym ringu świata, tzw. Cage Box, którego wymiary to zaledwie 9 metrów kwadratowych (3×3 m). Pojedynki te mają być toczone do upadłego – nie będzie możliwości rozstrzygnięcia ich na punkty. Wysoki poziom brutalności i sportowych emocji jest więc gwarantowany!

Piotr Wołowik (3-3, 3 Sub) – Szymon Broncel (1-1, 1 KO)

W tej walce zobaczymy dwóch śmiałków z górniczych miast: pochodzącego z Katowic Piotra Wołowika oraz Bełchatowianina Szymona Broncela. Większe doświadczenie w sportach walki ma pierwszy z nich. Wołowik, który ma na swoim koncie występy m. in. na galach ACB, Spartan czy Arena Berserkersów. Jego rywal to jednak solidny stójkowicz z zapleczem z kickboksingu, który pierwszego ze swoich rywali w profesjonalnym MMA znokautował po zaledwie 28 sekundach pojedynku. Wytypować faworyta tego starcia nie będzie łatwo, jednak stawiamy na zaprawionego w bojach Wołowika.

Michał Mazur (0-0) – Bartosz Szachta (0-0)

Pojedynek dwóch debiutantów w profesjonalnych walkach. Michał Mazur ma jak dotąd jedynie dwa amatorskie pojedynki. Jego wiodącym stylem jest boks. Z kolei Szachta wywodzi się z kickboksingu i ma na koncie występy w mistrzostwach Polski w kategorii super lekkiej. Ciężko jest stwierdzić, który z nich ma większe umiejętności, jednak pojedynek ten z racji swojej formuły zapowiada się jednak arcyciekawie, a obydwaj fighterzy na pewno dadzą z siebie wszystko w najważniejszej walce w ich dotychczasowej karierze.

EFM – Cage MMA

Poniżej znajdziesz zapowiedź pojedynków karty Cage MMA.

Goergi Valentino (21-5, 5 KO, 2 Sub) – Igor Michaliszym (7-2, 2 KO, 2 Sub)

Starcie polsko-bułgarskiego w kategorii półśredniej. Zobaczymy w nim doświadczonego Georgiego Valentinova, który za sobą występy m. in. dla znanej rosyjskiej organizacji ACB. Z kolei Polak z Dąbrowy Górniczej ma na koncie wygraną ze zwycięzcą programu „Tylko Jeden”, Tomaszem Romanowskim.


Tomasz Janiszewski (6-5, 2 KO, 4 Sub) – Marek Samociuk (1-1)

Początkowo, rywalem Janiszewskiego w tym pojedynku miał być Krzysztof Wiśniewski, jednak  „Big Man” nabawił się kontuzji. W jego miejsce do karty walk wskoczył znany z występów na galach Wotore, Marek Samociuk. Mimo iż dla zawodnika z Białej Podlaskiej będzie to dopiero trzeci profesjonalny pojedynek w mieszanych sztukach walki, to właśnie w nim bukmacherzy widzą faworyta w starciu z 40-letnim „Granitem”.


Tuomas Gronvall (6-3-1, 1 KO, 4 Sub) – Marcin Maleszewski (2-0, 2 Sub)

Marcin Maleszewski to kolejny solidny stójkowicz w karcie walk EFM Show. Wcześniej trenował kichboxing i muay-thai, co nie przeszkadzało mu w poddawaniu swoich dotychczasowych rywali. Dla Fina Tuomasa Gronwalla będzie to pierwszy profesjonalny pojedynek poza granicami swiheh ojczyzny. Jest jednak fighterem doświadczonym, który idealnie nadaje się do sprawdzenia umiejętności zawodnika z Knurowa.


Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1, 2 Sub)

Pojedynek dwóch perspektywicznych fighterów. Dla mieszkającego w Lublinie GIergiego Esiavy będzie to czwarta oficjalna walka. Jak dotąd ma na koncie porażkę z Adrianem Kępą oraz wygrane z Hubertem Lottą i Dominikiem Tkaczykiem. Za poddanie tego drugiego otrzymał statuetkę „Heraklesa”. Dla pochodzącego z Hiszpanii Jose Toressa będzie to dopiero drugi pojedynek w karierze.

Islam Mayrasultanov (4-3, 4 Sub) – Oleksii Polishchuck (8-4, 4 Sub)

Starcie dwóch specjalistów od poddań. Dla urodzonego w Groznym Mayrasultanova będzie to ósmy zawodowy pojedynek w MMA, jednak warto zauważyć, że w ostatnim czasie występował głównie na galach bokserskich. Trenujący w Berserkers Team Stargard zawodnik nie będzie jednak faworytem tego starcia. Ukrainiec Polishchuck ma na koncie jeden występ w silnej organizacji FEN. Chociaż swój ostatni pojedynek z Mariuszem Joniakiem przegrał, to wcześniej zanotował serię 5 wygranych, a do tego jest wysoko klasyfikowany we wschodnioeuropejskich rankingach MMA.

Arkadiusz Kaszuba (1-0, 1 KO) – Patryk Grzemski (1-2, 1 Sub)

Pojedynek dwóch polskich fighterów w wadze półśredniej. Arkadiusz Kaszuba to utalentowany stójkowicz, który ma na koncie tylko jedną zawodową walkę. Jego rywal jest od niego nieco bardziej doświadczony w mieszanych sztukach walki, jednak za to ma ujemny rekord. 

Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Walka pań z udziałem debiutującej w MMA Magdaleny Loski. Zawodniczka ta ma na koncie ogromne sukcesy w zawodach grapplerskich i wydaje się, że ma potencjał, by osiągać sukcesy również jako zawodowa wojowniczka mieszanych sztuk walki. Jej pierwszą rywalką będzie pochodząca z Holandii zapaśniczka Kaylee Vos.

Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)

Starcie na zasadach K-1. Mierzący 193 cm wzrostu Bułgar ma już na koncie pojedynki z Polakami – pokonał m. in. Grzegorza Marko. Jest to zawodnik doświadczony i ceniony, który w swoim kraju posiada status gwiazdy. Swego czasu trenował pod okiem słynnego Holendra Badra Hariego. Dla Polaka będzie to szansa na udowodnienie swojej wartości, jednak zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego nie  będzie faworytem tej walki.

Gala MMA EFM Show – gdzie oglądać?

Transmisja z tej gali dostępna będzie na platformie WP Pilot. Widzowie, którzy wykupią subskrypcję do 31 marca zapłacą za nią 19,99 PLN. Po tym terminie cena nieco wzrośnie i będzie wynosiła 24,99 PLN.  

FEM Show – karta walk

Oto pełna kart gali EFM Challenge Show.

Main event

 • Michał Pasternak (14-5, 4 KO, 4 Sub) – Maciej Różański (12-3, 2 KO, 9 Sub)

Super fight

 • Akop Szostak (3-3, 2 KO, 1 NC) – Radosław Słodkiewicz (0-1)

Co-main event

 • Daniel Skibiński (16-5, 4 KO, 2 Sub) – John Michael Sheil (8-2, 6 KO, 2 Sub)

Cage Box      

 • Piotr Wołowik (3-3, 3 Sub) – Szymon Broncel (1-1, 1 KO)    
 • Michał Mazur (0-0) – Bartosz Szachta (0-0)

Cage MMA

 • Goergi Valentino (21-5, 5 KO, 2 Sub) – Igor Michaliszym (7-2, 2 KO, 2 Sub)
 • Tomasz Janiszewski (6-5, 2 KO, 4 Sub) – Krzysztof Wiśniewski (2-0, 2 KO)
 • Tuomas Gronvall (6-3-1, 1 KO, 4 Sub) – Marcin Maleszewski (2-0, 2 Sub)
 • Arkadiusz Kaszuba (1-0, 1 KO) – Patryk Grzemski (1-2, 1 Sub)
 • Jose Torres (1-0) – Giorgi Esiava (2-1, 2 Sub)
 • Islam Mayrasultanov (4-3, 4 Sub) – Oleksii Polishchuck (8-4, 4 Sub)
 • Magdalena Loska (0-0) – Kaylee Vos (1-2)

Cage K1

 • Daniel Iliev (15-2) – Damian Ostęp (3-3)