Gamrot Dariush kursy typy bukmacherskie 400mm.pl
mateusz gamrot
Gamrot przez decyzję
12.40
 • MMA
Obstaw wygraną Gamrota przez decyzję w STS
z cashbackiem 130 zł
beneil dariush kursy bukmacherskie
Dariush przez decyzję
24.25

Gamrot – Dariush typy bukmacherskie. Polak wygra walkę na gali UFC 280?

Do niedawna mieliśmy polskiego mistrza w największej organizacji MMA na świecie. Już na UFC 280 śladami Jana Błachowicza może pójść Mateusz Gamrot. W obliczu zwycięstwa znacznie przybliży się bowiem do upragnionego celu, jakim jest walka mistrzowska. Na jego przeszkodzie stanie rozpędzony serią siedmiu zwycięstw z rzędu Irańczyk. Zobaczcie kursy i typy bukmacherskie na walkę Gamrot – Dariush.

Mateusz Gamrot – Beneil Dariush kursy bukmacherskie

Oto kursy na walkę Gamrot – Dariush. Kurs na zwycięstwo „Gamera” oscyluje w granicach 1.50-1.55, a kurs na wygraną Dariusha to 2.50-2.80. Najwyższy kurs na wygraną Polaka jest obecnie u bukmachera STS.

Gamrot – Dariush UFC 28022/23.10.2022
Najwyższy kurs na Gamrota1.52 – STS
Najwyższy kurs na Dariusha2.75 – Fortuna
Kurs na remis45.00 – Fortuna
Mateusz Gamrot – Beneil Dariush kursy bukmacherskie z dn. 22.10.2022

Nie będzie to łatwy pojedynek dla naszego rodaka, ale typuję wygraną Mateusza Gamrota poprzez decyzję sędziowską i nie widzę możliwości skończenia walki przed czasem. Dlaczego? Przeczytajcie analizę poniżej.

Walka Gamrot – Dariush typy – jak obstawiać?

Jak wspomnieliśmy kurs na wygraną Gamrota nie jest zbyt wysoki, dlatego warto obstawić, że Polak wygra przez decyzję sędziowską. Możecie obstawić ten typ bez ryzyka z kodem promocyjnym STS.

Jak obstawiać UFC 280 bez ryzyka?
 1. Rejestrujesz się za pomocą przycisku poniżej
 2. Wpłać pierwszy depozyt
 3. Grasz pierwszy zakład za stawkę 130 zł (148 zł przed odjęciem podatku)
 4. Przegrałeś? Pieniądze (do 130 zł) wracają na konto główne
Zarejestruj się i odbierz cashback 100 PLN

Możesz także zakład bez ryzyka wykorzystać na obstawienie kuponu AKO, łącząc nasz z typ z innymi typami bukmacherskimi na UFC 280, m.in. na walkę Oliveira – Makhachev.

Kupon AKO na galę UFC 280
Bukmacher
 • Oliveira – Makhachev
  kurs 2.30
  Oliveira wygra
 • Sterling – Dillashaw
  kurs 1.57
  Sterling
 • Yan – O’Malley
  kurs 3.00
  O’Malley wygra
 • Gamrot – Dariush
  kurs 2.40
  Gamrot przez decyzję
Stawka: 150 zł
kurs całkowity: 26
Graj o 3431.89 w STS

Nowi klienci, którzy zarejestrują konto w STS, mogą liczyć na zakład bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, to bukmacher zwróci stawkę do 100 zł.

Walka Gamrot – Dariush. Gdzie obstawiać oprócz STS?

Warto także skorzystać z oferty Superbetu, przygotowanej specjalnie dla naszych użytkowników. Bukmacher przygotował boost kursowy na wygraną Polaka.

Kurs 100.0 na wygraną Gamrota na UFC 280
 1. Do dnia 22.10 zarejestruj się poprzez przyciski na tej stronie
 2. Upewnij się, że w formularzu masz wpisany kod EXTRAKURS
 3. Zaznacz zgody marketingowe
 4. Wpłać min. 50 zł
 5. Obstaw pierwszy zakład za min. 2 zł na wygraną Gamrota (z oferty przedmeczowej)
 6. Jeśli trafisz, poza wygraną rozliczoną po standardowym kursie, otrzymasz również 200 zł bonusu (równowartość kursu 100,00 i stawki 2 zł). 
Obstaw po kursie 100.00 w Superbet

Walka Gamrot – Dariush 23.10.2022. Charakterystyka zawodników

Mateusz Gamrot to wieloletni mistrz KSW w wadze lekkiej. W tej organizacji tuż przed odejściem do UFC zdobył także drugi pas – wagi piórkowej. W największej światowej organizacji MMA zadebiutował z nieskazitelnym rekordem 17-0.

W pierwszej walce niestety musiał uznać wyższość Gurama Kutateladze po dyskusyjnej decyzji sędziów. Od tamtego momentu piął się już tylko w górę, pokonując kolejno:

 • Scotta Holtzmana,
 • Jeremiego Stephensa,
 • Diego Ferreirę,
 • Armana Tsarukyana.

Dobra dyspozycja została zauważona i nagrodzona 9. miejscem w rankingu wagi lekkiej.

mateusz gamrot
Mateusz Gamrot
Wiek 31
Waga 70 kg
Wzrost 177 cm
Zasięg 179 cm
Rekord w MMA 21-1 (7 KO, 5 SUB)

Beneil Dariush karierę rozpoczynał w niewielkich organizacjach. Po sześciu wygranych potyczkach dostał szansę walki dla UFC. Było to w 2014 roku. Od początku był wyróżniającym się zawodnikiem i dostawał takich mocnych oponentów, jak: Michael Chiesa, Jim Miller, Edson Barboza czy Tony Ferguson.

Obecnie jest na fali siedmiu kolejnych zwycięstw. Wywindowało go to na 6. pozycję w rankingu wagi lekkiej. Początkowo miał zostać zestawiony z Islamem Makhachevem w eliminatorze do walki o pas, ale przez kontuzję te plany musiał odłożyć na później.

beneil dariush kursy bukmacherskie
Beneil Dariush
Wiek 33
Waga 70 kg
Wzrost 178 cm
Zasięg 183 cm
Rekord w MMA 21-4-1 (5 KO, 8 SUB)

Gamrot vs Dariush – walka w stójce

Porównanie obu zawodników rozpoczniemy od stójki. To w tej płaszczyźnie zawsze zaczyna się walka. Beneil Dariush jest trzeba powiedzieć bardzo bitnym zawodnikiem. Mniej techniki i finezji, a więcej siły i agresji. Wręcz uwielbia wymiany ciosów. Zadaje je z pełną mocą. Brakuje w tym jednak techniki bokserskiej. Często stosuje pojedyncze mocne uderzenia zamiast pełnych kombinacji. Nie potrafi też walczyć z dystansu. Gubi się przy tym i często jego kopnięcia i ciosy są niecelne. Gdy skraca dystans robi to bardzo czytelnie. Po prostu prze do przodu i stara się urwać głowę rywalowi. Bardzo się przy tym odsłania i łatwo go trafić bądź obalić.

Stójka
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot
beneil dariush kursy bukmacherskie
Beneil Dariush
3,54 Ciosy celne na minutę 3,80
51% Celność ciosów 49%
3,19 Ciosy przyjmowane na minutę 2,58
63% Obrona przed ciosami 58%

Mateusz Gamrot stale rozwija swoją grę stójkową. Widać w tym progres. Jest w tej płaszczyźnie bardzo wyważony i walczy z chłodną głową. Często punktuje ciosami prostymi i kopnięciami. Nie zadaje ich z dużą siłą, lecz ich celność jest na zadowalającym poziomie, co doceniają sędziowie punktowi. Gamera należy pochwalić również za pracę na nogach. Porusza się zwinnie, dzięki czemu może atakować pod różnymi kątami i jednocześnie unikać ataków rywala.

Walka Gamrot – Dariush: zapasy i parter – porównanie

Przejdźmy teraz do koronnych płaszczyzn obu zawodników. Beneil Dariush w stójce często markuje ataki i wykorzystuje momenty nieuwagi przeciwników do złapania klinczu lub do prób obaleń za jedną lub dwie nogi. Podczas sprowadzania rywali do parteru wykorzystuje przede wszystkim swoją fizyczność. Jest bardzo silnym fighterem, co pomaga mu podczas przepychanek i walki o pozycję.

W samym parterze jest niezwykle zwinny. Potrafi szybko przechodzić w inną pozycję, szukając dogodnych sytuacji, jak np. wpięcie za plecy i zawsze jest w stanie skręcić się pod jakieś poddanie. W tym aspekcie jest bardzo niebezpieczny. Jednak kiedy uderza, zbyt podnosi pozycję i przez tę agresję łatwiej jest przeciwnikom uciekać z powrotem na nogi.

Zapasy i parter
mateusz gamrot
Mateusz Gamrot
beneil dariush kursy bukmacherskie
Beneil Dariush
4,83 Obalenia na 15 minut 2,11
35% Skuteczność obaleń 34%
90% Skuteczność obrony przed obaleniami 81%
0,3 Próby poddań na 15 minut 1,0

Mateusz Gamrot to doskonały technik w dziedzinie zapasów. W pojedynkach bardzo często wykorzystuje walkę na chwyty. Posiada ogromny wachlarz technik i gdy jedna nie wychodzi, to potrafi szybko przechodzić do innych. Pomaga mu w tym niezwykła szybkość, zwinność i elastyczność, dzięki którym jest nieprzewidywalny. Wystarczy obejrzeć kotły zapaśnicze podczas jego ostatniej walki z Armanem Tsarukyanem.

Po sprowadzeniu w parterze stawia głównie na umiejętne dociążanie przeciwnika, aby ten nie wstawał. W odpowiednich momentach uderza, żeby sędzia nie miał argumentów do przeniesienia potyczki do płaszczyzny stójkowej. Należy wspomnieć także o jego czarnym pasie w BJJ. Tutaj też ma ogromne możliwości. Jest zresztą mistrzem Polski i Europy na mistrzostwach ADCC. Potrafi poddawać, lecz w MMA nie prezentuje tego zbyt często.

Gamrot – Dariush UFC 280. Kto wygra?

W stójce Gamer będzie się starał dystansować Dariusha ciosami prostymi i umiejętnie unikać jego szarż do przodu. Zresztą te ataki reprezentanta Iranu podczas których bardzo się odsłania będą idealnymi okazjami do wejścia w nogi i obalenia. Niewiadomą jest tylko, jak Mateusz Gamrot poradzi sobie z ciosami rywala.

Z tak mocno bijącym oponentem nie miał jeszcze okazji walczyć. Potrafi się jednak przed tym bronić za sprawą swoich zapasów. Zawsze korzysta z nich w trudnych momentach. Pytanie, kto jest lepszy w tej płaszczyźnie na razie pozostaje bez odpowiedzi.

Beneil Dariush to bardzo agresywny i silny zawodnik. Szczególnie ta fizyczność odgrywa dużą rolę podczas starć na chwyty. Liczę mimo wszystko na zwinność i technikę Gamrota. Powinien często przechodzić pozycję, kręcić się i zmieniać uchwyty. Każdy moment statyczności podczas zapasów będzie korzystny dla Irańczyka, który zacznie przeważać swoją siłą fizyczną. Szykujmy się więc na dużą ilość kotłów zapaśniczych, które mogą wyłonić zwycięzcę.

W parterze moim faworytem jest reprezentant Polski. Gamrot potrafi odpowiednio dociążać z góry, jak i uciekać, gdy jest na dole. Obrona przez poddaniami jest przez niego szybko neutralizowana, co pokazał w walce z Kleberem Koike Erbstem. Beneil Dariush w płaszczyźnie parterowej jest agresywny i często szuka poddań. Przez to jednak słabo dociąża rywali i daje im uciekać. Polak, jeżeli znajdzie się w niedogodnej pozycji z całą pewnością to wykorzysta.

Zobaczcie nasze analizy i typy bukmacherskie na inne sporty

Gamrot – Dariush typy bukmacherskie na walkę 23.10.2022

Mateusz Gamrot to wyższej klasy zapaśnik, posiada lepszą technikę oraz jest szybszy. W stójce będzie umiejętnie pracował na nogach i poprzez odskoki oraz ciosy proste będzie dystansował rywala, a w odpowiednich momentach poszuka sprowadzenia. W parterze również nie widzę dla niego zagrożenia. Wie, jak unikać prób poddań. Jedynym argumentem za Beneilem Dariushem wydają się być jego fizyczność oraz eksplozywność. Polak powinien mieć na to receptę. Stawiam na wygraną Mateusza Gamrota poprzez decyzję sędziowską.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *