Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy 2021

Zanim odpowiemy na pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher internetowy roku 2021 w Polsce i jak wybrać bukmachera, warto na wstępie zastanowić się co wpływa na wybór użytkowników.

Jak wybrać bukmachera internetowego? Co oceniać?

najlepszy bukmacher internetowy 2020

Rynek zakładów online jest na tyle dynamiczny, że właściwie z miesiąca na miesiąc firmy obecne na rynku zaskakują nowymi rozwiązaniami i pomysłami. Jeśli patrzymy na wyniki finansowe to z pewnością najlepszymi bukmacherami są STS i Fortuna, ale zdajemy sobie sprawę, że na obstawiania meczów w serwisach online trzeba patrzeć szerzej niż tylko wielkością firmy.

Oczywiście ze względu na mnogość możliwości dwóch wyżej wymienionych spółek są one największe na polskim rynku i nikt nie kwestionuje jakości ich serwisów, ale w tym artykule chcemy przyjrzeć się szerzej poszczególnym legalnym zakładom bukmacherskim i wskazać silne punkty każdej oferty. 

Dlatego w poniższym zestawieniu na najlepszego bukmachera online oceniamy m.in.:

 • kursy bukmacherskie
 • aplikację mobilną
 • stronę www
 • bonusy bukmacherskie i promocje
 • jakość zakładów live
 • ofertę wydarzeń
 • metody płatności
 • obsługę klienta
 • regulaminy promocji
 • ofertę pozasportową

Jak wybrać najlepszego bukmachera online? Kategorie

Odpowiedź na pytanie, jak Wybór najlepszego bukmachera nie jest łatwy. Kiedy odsiejemy wszystkich nielegalnych bukmacherów, nadal mamy do wyboru kilku bardzo dobrych operatorów zakładów. Jest jednak kilka czynników, które mogą pomóc zadecydować którego bukmachera wybrać. Naszym zdaniem najlepszy bukmacher internetowy powinien spełniać określone kryteria. Poniżej prezentujemy czysto użytkowe elementy, które w naszej opinii są kluczowe przy określaniu jakości serwisów online. Zdecydowaliśmy, że w każdej kategorii stworzymy mini ranking TOP 5, za który będziemy przyznawać punkty. Za pierwsze miejsce 5 punktów, za drugie 4, za trzecie 3, za czwarte 2 i za piąte 1. Suma punktów wszystkich kategorii wyłoni zwycięzcę najlepszego bukmachera online.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem kursów

Najlepszy bukmacher – kursy Punkty
1.forBET5 punktów
2.TOTALbet 4 punkty
3.Fortuna3 punkty
4.STS2 punkty
5.Superbet1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: atrakcyjne kursy
najlepszy bukmacher kursy

Atrakcyjne kursy. Co ciekawe nie jest to główny punkt, na który zwracają uwagę użytkownicy, ale chyba od tego powinno się zaczynać, ponieważ zakłady wzajemne właśnie na tym polegają, żeby założyć się czy nasze przewidywania okażą się prawdziwe. Im wyższy kurs tym więcej zyskujemy w przypadku wygranej. Każda spółka bukmacherska ustala marże na wybrane spotkanie i przy dużej liczbie zakładów na kuponie różnice w wygranych mogą być na prawdę spore.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem strony internetowej

Najlepszy bukmacher – strona wwwPunkty
1.Fortuna5 punktów
2.STS4 punkty
3.forBET3 punkty
4.eWinner2 punkty
5.Superbet1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: strona internetowa

Łatwa w użyciu strona. Zauważyliśmy, że w ostatnich latach najwięcej klientów traciły te firmy, których strony internetowe były najmniej przyjazne użytkownikowi. Można wykonać najpiękniejszy serwis bukmacherski, ale jeśli użytkownik nie znajdzie szybko interesujących go pozycji, nie będzie wiedział jak postawić kupon na wybrane przez siebie zdarzenie to gwarantujemy, że nie będzie wracał na stronę. Błędem niektórych bukmacherów jest polityka skoncentrowana na marketingu, ponieważ nawet najlepszy marketing nie przykryje wad strony internetowej. Dlatego tak ważna jest ta kategoria.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem aplikacji mobilnej

Najlepszy bukmacher – strona wwwPunkty
1.STS5 punktów
2.Fortuna4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Superbet2 punkty
5.Totolotek1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: aplikacja mobilna

Jak wybrać bukmachera pod względem aplikacji mobilnej? W obecnych czasach i w najbliższej przyszłości zakłady stawiane z komórki będą jedną z najważniejszych części działalności bukmacherskiej. Z pewnością dla osób, które często grają w zakładach online korzystanie z aplikacji jest najwygodniejszą formą gry i chcąc mieć dobrą pozycję na rynku bukmacherzy muszą oferować wygodną i stabilną aplikację mobilną.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem bonusów i promocji

Najlepszy bukmacher – bonusy, promocjePunkty
1.Fortuna5 punktów
2.forBET4 punkty
3.eWinner3 punkty
4.STS2 punkty
5.Totolotek1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: bonusy i promocje bukmacherskie
najlepsze bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie i promocje. Wiele osób zwraca uwagę na korzyści, jakie można otrzymać na starcie. Wcale się nie dziwimy. Możliwość rozpoczęcie gry z wysokim budżetem zwiększa opcje obstawania.

Nie można zapominać też o promocjach cyklicznych i o specjalnych akcjach dostępnych w serwisach bukmacherskich online. Z pewnością liczba promocji i bonusów sprawia, że obstawiania w Internecie stało się tak bardzo popularne.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem zakładów live

Najlepszy bukmacher – zakłady livePunkty
1.STS5 punktów
2.Fortuna4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Superbet2 punkty
5.Totolotek1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: zakłady live

Jakość zakładów na żywo. Zastanówmy się jaka jest przewaga bukmacherów internetowych nad stacjonarnymi? Naszym zdaniem kluczem do odpowiedzi jest właśnie live betting. Strony bukmacherskie online zrewolucjonizowały obstawianie właśnie za sprawą zakładów w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik leżąc na kanapie w salonie i oglądając mecz Ligi Mistrzów może w każdej chwili wysłać kupon. Do tego dochodzi jeszcze jeden ważny element, czyli streaming. Jeśli nie masz dostępu do telewizji, która transmituje wydarzenie lub jeśli jesteś w podróży, to dzięki streamingowi na stronach bukmacherskich masz możliwość obserwowania przebiegu spotkania i obstawiania.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem oferty

Najlepszy bukmacher – ofertaPunkty
1.TOTALbet5 punktów
2.LVBet4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Fortuna2 punkty
5.STS1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: liczba wydarzeń i rynków

Liczba wydarzeń i rynków. Jesteś kibicem drużyny z niższej ligi, chcesz obstawić mecze Championship, Segunda Division, Serie A, a może szukasz możliwości obstawiania wyborów prezydenckich w USA lub zwyciezców Tańca z Gwiazdami w Polsce. Standardem stało się, że obstawiać można nawet najmniejsze turnieje tenisowe. Zakłady bukmacherskie prześcigają się w pomysłach na to, co możesz obstawić i szczególnie jest to widoczne w sezonie ogórkowym. Ale taką możliwość daje właśnie serwis online i big data, więc trzeba z tego korzystać, jeśli nie chce się zostać w tyle.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem liczby zdarzeń

Najlepszy bukmacher – zdarzeniaPunkty
1.TOTALbet5 punktów
2.LVBet4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Fortuna2 punkty
5.STS1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: liczba zdarzeń

Wariancja rynków i zdarzeń w wydarzeniu. Przed chwilą skupiliśmy się na liczbie wydarzeń i rynków, ale to nie wszystko czego potrzebują bukmacherzy, którzy chcą posiadać atrakcyjna ofertę. Zakłady wygra-przegra-zremisuje już nie wystarczają, teraz użytkowników ekscytują możliwości obstawienia liczby żółtych i czerwonych kartek, liczby rzutów różnych, przebiegu meczu, czy też strzelców poszczególnych bramek w przedziale czasowym. Właściwie ograniczać może nas tu jedynie wyobraźnia i… liczba zdarzeń w wydarzeniu. Jeśli w szlagierowym spotkaniu znajdziesz np. 100 kombinacji zakładów to z podpowiemy, że są strony, na których będziesz mógł obstawić ponad 200 zdarzeń meczowych.

TOP 5. Najlepszy bukmacher pod względem metod płatności

Najlepszy bukmacher – metody płatnościPunkty
1.TOTALbet5 punktów
2.STS4 punkty
3.Fortuna3 punkty
4.Totolotek2 punkty
5.forBET1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: metody płatności

Metody płatności. W tej kategorii w ostatnich latach doszło do wielu pozytywnych zmian. Przede wszystkim możemy już liczyć na szybką wypłatę co jeszcze kilka lat temu nie było takie oczywiste i zazwyczaj na wygraną trzeba było czekać nawet 24 godziny. Obecnie ten problem nie jest tak dokuczliwy, ponieważ na niektórych stronach płatności realizowane są nawet w opcji do 15 minut. Do metod płatności zaliczamy też opcje early cash-out, która wydaje nam się być jedną z ważniejszych zachęt dla wielu użytkowników.

TOP 5 bukmacherów w Polsce pod względem obsługi klienta

Najlepszy bukmacher – obsługa klientaPunkty
1. STS5 punktów
2. Fortuna4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Superbet2 punkty
5.Totolotek1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: obsługa klienta
bukmacher najlepsza obsługa klienta

Najlepsza obsługa klienta. Największa zmora i zazwyczaj najsłabszy element stron bukmacherskich w Polsce. Niektóre serwisy – szczególnie te mniejsze – ze względu na ograniczanie kosztów albo nie posiadają opcji czatu z konsultantem albo korzystają z usług zewnętrznych firm, które z kolei nie znają się na tematyce bukmacherskiej i często nie potrafią pomóc. Szczerze mówiąc z obsługi klienta nie korzysta się na co dzień, ale jak już musimy to zrobić to zazwyczaj są to sytuacje pilne i chcemy po drugiej stronie trafić na osobę kompetentną.

TOP 5 bukmacherów w Polsce pod względem regulaminów promocji

Najlepszy bukmacher – regulaminy promocjiPunkty
1.PZBuk5 punktów
2.forBET4 punkty
3.Fortuna3 punkty
4.STS2 punkty
5.TOTALbet1 punkt
Najlepszy bukmacher internetowy 2021 – kategoria: regulaminy promocji

Regulaminy promocji. Zazwyczaj regulaminy promocji obwarowane są warunkami obrotu i minimalnego kursu. O ile rozumiemy, że bukmacher chce się zabezpieczyć o tyle niektóre zapisy są zdecydowanie wygórowane, bo co z tego, że bukmacher informuje, że rozdaje np. 500 zł jeśli okazuje się, że aby wypłacić środki należy obrócić nimi 6 krotnie po kursie 3,00. Dobry bukmacher internetowy to taki, który oferuje bonusy realne do uzyskania.

TOP 5 bukmacherów w Polsce pod względem oferty pozasportowej

Najlepszy bukmacher – oferta pozasportowaPunkty
1.STS5 punktów
2.Fortuna4 punkty
3.forBET3 punkty
4.Totolotek2 punkty
5.eWinner1 punkt

Produkty dla graczy pozasportowych. Nie każdy interesuje się sportem, a nawet obserwuje się trend, że użytkownicy w przedziale 18-25 lat szukają coraz częściej rozgrywek esportowych. Dlatego uzupełnianie ofert o sporty wirtualne, esporty czy też inne formy nowych rozrywek są istotnym elementem w ocenie bukmachera online.

Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy? Podsumowanie wyników

Biorąc pod uwagę te wszystkie elementy na pytanie jaki jest najlepszy bukmacher internetowy w Polsce w 2021 roku odpowiadamy: Fortuna. Oto podsumowanie naszej oceny:

🥇 Fortuna38 punktów
🥈 STS37 punktów
🥉 forBET36 punktów
Najlepszy bukmacher 2021 – punktacja

Jak widzicie różnice w czołówce są minimalne, ale z myślą o użytkownikach przygotowaliśmy mini rankingi, ponieważ one pozwolą Wam wybrać te elementy, które Wy uznajecie za kluczowe i korzystając z naszej punktacji dobierzecie najbardziej odpowiedniego bukmachera dla siebie.

Najlepszy bukmacher internetowy 2021. Nasze inne zestawienia

Posiadamy odpowiednie doświadczenie, które wynieśliśmy pracując w branży bukmacherskiej w kraju i zagranicą. Od 1 lipca 2017 prowadzimy ranking legalnych bukmacherów – na tej stronie zawsze znajdziecie aktualne informacje dotyczące wszystkich operatorów. 

Pod koniec każdego miesiąca wybieramy także bukmachera, który przez kolejne 30/31 dni może szczycić się tytułem najlepszego bukmachera miesiąca. Informację, która firma w danym miesiącu zasłużyła na to miano znajdziecie na stronie głównej naszego serwisu.

Macie jeszcze wątpliwości jak wybrać bukmachera w 2021 roku? Jeśli tak, zadajcie pytanie w komentarzu.

2 komentarze

 • Piotr
  21 maja 2020 o 20:51

  Dla mnie tez Fortuna jest najlepszym bukmacherem patrząc na całokształt. Cieszy natomiast fakt, że nowi bukmacherzy walczą w niektórych kategoriach jak równy z równym 🔥

  • Darmowe Zakłady
   8 lipca 2020 o 16:14

   Dziękujemy za opinię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *