Paysafecard to jedna z najpopularniejszych form płatności opartych na systemie pre-paid.. Karty tego typu znajdziemy w 43 krajach na kilku kontynentach, a oprócz Polski, kraje w którym są akceptowane to m. in., Włochy, Węgry, Wielka Brytania Argentyna, USA, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Cypr, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Irlandia, Kanada, Luksemburg, Łotwa, Malta, Meksyk, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, czy Turcja. Tak więc, nie będzie problemu, by doładować za ich pomocą konto u jednego z 4000 sklepów i serwisów online obsługujących płatność Paysafecard.

W Polsce, kupony Paysafecard można bez trudu dostać w licznych punktach najpopularniejszych sieci w naszym kraju, takich jak: 1 Minute, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Dino, Dobry Wybór, Eservice, Euronet, Fresh Market, Hubiz, Inmedio, Intermarché, ICP, Komputronik, Leclerc, Lewiatan, Kolporter, Małpka Express, Pepco, Polo Market, PSS Społem, Real, Ruch, Stefczyk Finanse, Żabka. Lista sklepów jest cały czas poszerzana i jest zapewne kwestią czasu jak znajdziemy je w najpopularniejszych w Polsce dyskontach, czyli w Biedronce i Lidlu.

Paysafecard – jak z niej korzystać?

Każdy kupon Paysafecard posiada 16-cyfrowy kod PIN, który później wykorzystujemy w danym sklepie lub serwisie. Co ciekawe, możemy korzystać z niego wielokrotnie, aż do momentu wykorzystania przez nas wszystkich środków znajdujących się na nim. Należy jednak pamiętać, że jeśli nie wykorzystamy go w pełni po upływie 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia, z naszej karty pobrana zostanie pewna kwota pieniędzy, a jej wysokość uzależniona jest od wartości kuponu. Ponadto, co może okazać się istotne, kupony tej firmy można łączyć przy konieczności wpłaty większych sum. Maksymalna liczba łączonych kuponów to 10. Saldo naszego kuponu można sprawdzać na bieżąco na oficjalnej stronie Paysafecard. Jednocześnie płacąc tą metodą zachowujemy anonimowość, a wszystkie transakcje wykonywane są natychmiastowo.

Pyasafecard zalety

– możliwość kontrolowania wpłacanych środków,
– metoda błyskawiczna,
– karty są łatwo dostępne,
– wpłaty są anonimowe,

Paysafecard wady

– wypłata środków jest niemożliwa.

Jaki bukmacher przyjmuje Paysafecard?

Wśród firm obsługujących te karty są trzej popularni legalni polscy bukmacherzy – Totolotek, LV BET i Forbet. Każdy z nich stara się stale udostępniać coraz to nowsze metody wpłacania depozytu swoim klientom, a ta akurat należy do bardzo ciekawych, tym bardziej, że Paysafecard się rozwija. Z czasem zapewne dostępne będą funkcje takie jak przelewanie pieniędzy z Paysafecard na Paypal czy konto bankowe, lub wykorzystanie Paysafecard do przelewu na inne konto.  Póki co jednak, opcje u legalnych buków są nieco ograniczone. Poznajmy więc strony bukmacherskie z Paysafecard i dowiedzmy się jakie jeszcze metody wpłaty i wypłaty środków oferują.

Forbet

Bukmacher Forbet to jeden z ostatnich buków, który uzyskał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów. Niemniej, już udało mu się zyskać sporą popularność na tym dość konkurencyjnym rynku. Oto możliwe metody wpłaty środków na stronie Forbet:

– Paysafecard
– Dotpay
– PayU
– Tpay.com

Bukmacher z paysafecard
Zarejestruj się w Forbet i wpłać depozyt przez Paysafecard

Mamy więc kilka opcji wpłaty, w tym płatności błyskawiczne Dotpay, PayU i przelewy Tpay.com. Dwie pierwsze opcje oferują szereg możliwości, takich jak przelew błyskawiczny z konta bankowego, płatność kartą, czy płatność BLIK. Niestety, dostępna jest przy tym tylko jedna metoda wypłaty środków – przelew na podane przy rejestracji konto bankowe.

Mimo to, ofertą tego bukmachera warto się zainteresować, chociażby ze względu na bardzo atrakcyjną ofertę powitalną, która sięga aż 1300 zł. Jest to jedna z ciekawszych opcji na rynku, tym bardziej, że bonus powitalny przyznawany jest na prostych warunkach. Bonusy przyznawane są do pierwszych trzech depozytów do wartości 400 zł każdy, z tym że wysokość pierwszego bonusu możesz zwiększyć o 100 zł dzięki naszemu ekskluzywnemu kodowi promocyjnemu: 100GRATIS. 

LVBET

To kolejny legalny bukmacher z Paysafecard i kolejny, który w naszym kraju działa stosunkowo niedługo. LV BET, poza Paysafecard oferuje jeszcze możliwość korzystania z:

– Dotpay
– Skrill
– Przelewy24
– Paymenticon
– Tpay

Dodatkowo, w ramach płatności metodą Dotpay, możliwa jest wpłata depozytu za pomocą kodu BLIK lub kart płatniczych VISA i Master Card. Opcji i możliwości nie brakuje również w przypadku metod wypłaty środków. Poza standardowym przelewem mamy okazję skorzystać z portfeli elektronicznych, a także, co jest raczej rzadkością, wypłat błyskawicznych.

LV BET działa na polskim rynku niespełna dwa lata, ale już zdążył sporo namieszać, głównie dzięki bardzo atrakcyjnemu bonusowi powitalnemu i licznym promocjom – obecnie wartość bonusu powitalnego sięga nawet do 1590 zł. Taka wartość środków bonusowych jest dostępna dla graczy którzy zarejestrują się przez naszą stronę i wykorzystają kod promocyjny.

lvbet paysafecard

Totolotek

Trzeci i jednocześnie najdłużej działający polski bukmacher z Paysafecard. Na polskich rynku funkcjonują już przeszło dwadzieścia lat, a od dłuższego czasu świadczą swoje usługi również przez Internet. Oto wszystkie metody płatności online u bukmachera Totolotek:

– Paysafecard
– Dotpay
– Tpay
– Skrill

Paysafecard zakłady bukmacherskie
Wykorzystaj Paysafecard do wpłat w Totolotku

Warto jednocześnie zauważyć, że wpłata metodą Paysafecard u tego  bukmachera odbywa się za pomocą platformy Dotpay, która umożliwia również m. in. płatności BLIK lub kartą debetową lub kredytową. Jeśli chodzi o metody wypłat to w przypadku tego buka możliwa jest tylko wypłata na konto bankowe, podobnie jak to odbywa się w przypadku bukmachera Forbet.

Poza faktem, że jest to bukmacher online obsługujący Paysafecard, Totolotek ma szereg innych zalet. Należą do nich m. in. atrakcyjny program lojalnościowy, a także ciekawy bonus powitalny wynoszący 100% od depozytu do 1111 zł oraz darmowy freebet w wysokości 25 zł. Podobnie jak w przypadku w/w bukmacherów, aby uzyskać taki bonus powinieneś wykorzystać kod promocyjny: MAXTOTO oferowany dla naszych graczy.

Paysafecard opinie

Podsumowując, Paysafecard to bardzo ciekawa opcja wpłaty depozytu na nasze konto u internetowego bukmachera. Posiada liczne zalety, a przy tym tak naprawdę tylko jedną wadę – nie pozwala póki co na wypłatę środków. Niemniej, możemy być pewni, że Paysafecard będzie stale się rozwijał i w końcu doczekamy się i tej funkcji.

Bukmacher z Paysafecard
4.7 (93%) 20 votes

Napisz komentarz