Bukmacher z paysafecard

Paysafecard to popularna w wielu krajach metoda płatności w internecie. Jaki bukmacher w Polsce przyjmuje płatności paysafecard? Pełną listę legalnych bukmacherów oferujących to rozwiązanie znajdziecie w naszym artykule. 

Bukmacher z paysafecard

Polskich bukmacherów, którzy oferują taką metodę płatności jest w tym momencie ośmiu. Są to: 

 • STS,
 • forBET, 
 • Superbet, 
 • LV BET,
 • TOTALbet, 
 • Noblebet, 
 • Totolotek,
 • PZBuk. 

Widać wyraźnie, że ten sposób wpłaty środków jest obecny w ofertach większości legalnych polskich bukmacherów. Jeśli chcecie poznać inne metody płatności u bukmacherów, przeczytajcie nasz kolejny artykuł.

Jak sytuacja z paysafecard wygląda u największych graczy na polskim rynku?

STS z paysafecard 

Największy bukmacher na polskim rynku oczywiście oferuje tę metodę płatności u siebie. Jeśli chodzi o szybkie wpłaty i wypłaty, to STS jest w naszym kraju w ścisłej czołówce. Minimalna kwota przy wpłacie depozytu przez paysafecard wynosi złotówkę. Co równie ważne, przy tej metodzie płatności bukmacher nie pobiera żadnej prowizji. 

Superbet z paysafecard

Zyskujący coraz większą popularność w Polsce Superbet również oferuje tę metodę płatności. Tutaj też musisz wpłacić minimum 1 zł, ale nie ma limitu maksymalnego depozytu. Za natychmiastową wpłatę przez paysafecard Superbet nie pobiera żadnej prowizji. 

Paysafecard w forBET

Tak jak u powyższej dwójki, tak również w forBET możemy wpłacać środki za pomocą elektronicznego portfela, jak nazywa się często metodę paysafecard. Prowizja wynosi 0 złotych, a minimalna kwota potrzebna do zaakceptowania przez bukmachera wpłaty to złotówka. 

Fortuna – paysafecard

Co dla wielu może okazać się zaskakujące, drugi największy bukmacher na polskiej scenie – Fortuna – nie proponuje graczom tej metody wpłaty ani wypłaty środków depozytowych. Nie słychać też, aby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Fortuna posiada wielu metod wpłaty, ale akurat nie przez paysafecard, co wielu użytkowników zapewne poczytuje sobie za minus. Być może w przyszłości ta metoda zostanie dodana. 

Warto pamiętać, że rejestracja kont i wpłata pieniędzy przez paysafecard upoważnia Was do odbierania bonusów powitalnych u bukmacherów.

BukmacherpaysafecardMinimalna wpłataBonus
STSTAK1 PLNEXTRA100
SuperbetTAK1 PLN34EXTRA
forBETTAK1 PLNEXTRA280
FortunaNIEXEXTRA10
Polscy bukmacherzy z paysafecard

Jak korzystać z paysafecard?

Każdy kupon paysafecard posiada 16-cyfrowy kod PIN, który później wykorzystujemy w danym sklepie lub serwisie. Co ciekawe, możemy korzystać z niego wielokrotnie aż do momentu wykorzystania przez nas wszystkich środków znajdujących się na nim. Należy jednaka pamiętać, że jeśli nie wykorzystamy go w pełni po upływie 12 miesięcy od momentu pierwszego użycia, z naszej karty pobrana zostanie pewna kwota pieniędzy, a jej wysokość uzależniona jest od wartości kuponu. 

Ponadto, co może okazać się istotne, kupony tej firmy można łączyć przy konieczności wpłaty większych sum. Maksymalna liczba łączonych kuponów to 10. Saldo naszego kuponu można sprawdzać na bieżąco na oficjalnej stronie paysafecard. Jednocześnie płacąc tą metodą zachowujemy anonimowość, a wszystkie transakcje wykonywane są natychmiastowo. 

Gdzie kupić paysafecard? 

Paysafecard to jedna z najpopularniejszych form płatności opartych o system pre-paid. Karty tego typu znajdziemy w 43 krajach świata na kilku kontynentach, w tym oczywiście w Polsce. W naszym kraju kupony paysafecard można bez trudu dostać w licznych punktach najpopularniejszych sieci w naszym kraju. Warto też wspomnieć, że lista sklepów jest sukcesywnie poszerzana. 

Paysafecard – opinie

Zapewne wielu z Was zadaje sobie to pytanie, ale największą wadą posiadania karty paysafecard jest brak możliwości wypłaty zgromadzonych pieniędzy na konto bankowe. Dlatego dobrze przemyśl, ile chcesz wpłacić najpierw na kartę, a potem u bukmachera, bo ewentualnej nadwyżki nie będziesz mógł przelać sobie z powrotem na rachunek bankowy. Poza tym ta metoda płatności ma zdecydowanie więcej plusów niż minusów, co widzicie w tabelce powyżej.

ZaletyWady
– możliwość kontrolowania wpłacanych środków
– metoda błyskawiczna
– karty są łatwo dostępne
– wpłaty są anonimowe
– wypłata na konto bankowe jest niemożliwa
– maksymalna kwota transakcji: 4000 PLN
Paysafecard – zalety i wady

FAQ – pytania o paysafecard

Czy Fortuna posiada paysafecard?

Nie, bukmacher nie oferuje jeszcze takiej opcji płatności.

Czy STS posiada paysafecard?

Tak, zakłady bukmacherskie STS oferują taką opcję wpłaty.

Czy zakłady bukmacherskie Etoto oferują opcje PSC?

Niestety, ten bukmacher nie posiada opcji paysafecard.

Gdzie można kupić karty PSC?

Karty PSC dostępne są w supermarketach, kioskach i na stacjach benzynowych. Kupicie je w takich punktach, jak: 1 Minute, Auchan, Carrefour, Delikatesy Centrum, Dino, Dobry Wybór, Eservice, Euronet, Fresh Market, Hubiz, Inmedio, Intermarché, ICP, Komputronik, Leclerc, Lewiatan, Kolporter, Małpka Express, Pepco, Polo Market, PSS Społem, Real, Ruch, Stefczyk Finanse, Żabka.

Czy można wypłacić pieniądze z paysafecard?

Niestety, wypłata przez paysafecard nie jest możliwa.

Komentarze: 2
 • pablo 4 lipca 2020 o 19:30

  A jak wygląda sytuacja w przypadku gdy np. mam 200 euro jako kod paysafecard i chce doładować konto bukmacherskie PL buka ?
  Z automatu mi przewalutuje po obecnym kursie ? pobiera jakąś prowizje ?
  Czy zasilać konto można tylko Polskimi psc ?

  • Darmowe Zakłady 8 lipca 2020 o 16:13

   W takim przypadku usługę przewalutowania realizuje operator Paysafecard. W zakładce kantor walutowy na stronie Paysefacard znajdzie Pan informacje o prowizji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *