STS zakłady bukmacherskie

sts zakłady bukmacherskie
0 35 zł zakład bez ryzyka
+ 100% bonus od wpłaty
+ 25 zł freebet za rejestrację
+ 20 zł na Betgames
+ 20 zł na sporty wirtualne
Z kodem 35 zł więcej
kod: STSVIP
Odbierz bonus

STS posiada opinię najpopularniejszej firmy oferującej zakłady sportowe w Polsce. Moim zdaniem na to miano zasługuje, chociażby ze względu na różnorodny wybór zakładów. Na liście można zauważyć wiele wydarzeń sportowych do obstawienia wraz z bogatą ofertą na piłkę nożną. Dodatkowo jako jeden z nielicznych oferuje zakłady na wyścigi konne. Szukałem bukmachera, gdzie rejestracja przebiegnie szybko oraz dzięki któremu jednym przyciskiem będę mógł obstawić przez telefon zbliżający się mecz. Poniżej opiszę moje pierwsze kroki w aplikacji, wspomnę o pojawiających się problemach oraz o tym, jak najlepiej skorzystać z bonusów powitalnych.

Stawka minimalna:2 zł
Zakład bez ryzyka:35 zł (kod STSVIP)
lub
59 zł (kod BEZRYZYKA)
Bonus bez depozytu:25 zł (tylko z kodem STSVIP)
Bonus od wpłaty:100% do 1200 zł
Kod promocyjny:STSVIP
Transmisje:Na żywo

Co warto zapamiętać:

 • łatwa i szybka rejestracja przez telefon 
 • darmowe środki na pierwszy zakład
sts zaklady bukmacherskie online

Szybka rejestracja z bonusem STS

Wieczorem odbywały się wtedy rozgrywki Ligi Mistrzów. Gdy zobaczyłem mecz Napoli z Barceloną naszła mnie chęć, aby go obstawić. Mocno wierzyłem w kondycję SSC Napoli, pokusa była ogromna, gdyż kurs na wygraną włoskiego gospodarza wahał się w okolicy 7.0. Szukając bukmachera zależało mi na tym, bym jak najszybciej mógł obstawić zaczynający się za chwilę wspomniany mecz. Na kilku forach przeczytałem pozytywne opinie o aplikacji bukmachera STS, który ma tzw. szybką rejestrację. Na jednej ze stron natknąłem się także na kod promocyjny STS, który miał dać coś więcej. Zdecydowałem by wpisać ten kod do formularza podczas rejestracji. Poza standardowym bonusem powitalnym (darmowy bonus 25 zł + podwojenie bonusu od wpłaty do 1200 zł) otrzymałem również zakład bez ryzyka o wartości 35 zł.

Co warto zapamiętać:

 • kursy zbliżone do konkurencji 
 • zakład bez ryzyka 35 zł 

Skorzystałem z tej opcji, ale później okazało się, że jest jeszcze inny kod – BEZRYZYKA – z bonusem na zakład bez ryzyka o wartości 59 zł, ale nie łączy się on z freebetem 25 zł, tylko z bonusem na podwojenie wpłaty do 1200 zł, bonusem 20 zł na sporty wirtualne i bonusem 20 zł na BetGames.

sts zakłady bukmacherskie
0 59 zł zakład bez ryzyka
+ 100% bonus od wpłaty
+ 20 zł na Betgames
+ 20 zł na sporty wirtualne
Z nami 34 zł więcej
kod: BEZRYZKA
Odbierz bonus

Szybki darmowy bonus 25 zł od STS

Ponieważ wspomniany mecz miał się niebawem rozpocząć zabrałem się do wyboru zakładu. Tuż po szybkiej rejestracji na moim koncie pojawił się darmowy bonus 25 zł, postanowiłem więc to wykorzystać. W pierwszym kuponie postawiłem 10 zł na wygraną Napoli z kursem 7.0, a na drugim kuponie za 15 zł wytypowałem opcję na remis z kursem 4.5. Po chwili przeczytałem, że z tą premią związane są pewne warunki. By wypłacić darmowe środki należy wartość bonusu postawić 3 razy po kursie 1.91. Pomimo, że moje kupony nie pokrywały się z tymi warunkami liczyłem na wygraną.

Co warto zapamiętać o bonusie 25 zł:

 • obrót 3 razy po kursie 1,91 
STS
bonus bez depozytu
Freebet 25 zł za rejestrację + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Zakład bez ryzyka 0 35 zł + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
kod: STSVIP
odbierz bonus

Pierwsza wygrana w STS

Po pierwszej połowie Napoli wygrywało i byłem pewny wygranej tego zespołu. W rezultacie wynik remisowy dawał wygraną w jednym z moich kuponów. Cieszyłem się że mi się udało, zwłaszcza, że te dwa kupony opłaciłem bonusem, który dostałem za darmo. Przypomniałem sobie o dodatkowym zakładzie bez ryzyka, który należał mi się po uzupełnieniu kodu promocyjnego podczas zakładania konta.

Jak należało uruchomić zakład bez ryzyka STS?

Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji o moim zakładzie bez ryzyka, więc postanowiłem skontaktować się z biurem obsługi poprzez czat. Dowiedziałem się, że po pierwsze zakładu bez ryzyka nie mogę opłacić środkami bonusowymi, a po drugie, niestety, ale ta opcja dotyczy tylko pierwszego zakładu, a ten postawiłem za środki z bonusu bez depozytu. By wykorzystać więc w pełni cashback powinienem wpłacić około 40 zł i postawić kupon przed wykorzystaniem bonusu bez depozytu.

Co zrobić by wypłacić wygraną z bonusu?

Po remisie w Neapolu na moim koncie pojawiło 59,40 zł. Zastanawiałem się dlaczego tak mało, przecież 15 zł x 4,5 daje 67,50 zł. Na kuponie dopatrzyłem się, że 12% pochłonął podatek. Sam wygrany kupon przyniósł mi wiele radości więc postanowiłem wypłacić wygraną, jednak było to niemożliwe.

Wiedziałem już, po informacji z czatu, że bonusem bez depozytu należy obrócić. Sprawdziłem jeszcze raz regulamin. By wypłacić bonus bez depozytu należy postawić trzykrotność wartości tego bonusu z kursem min. 1.91, czyli w przypadku mojej premii kwota do obrotu to 75 zł. Mając na koncie 59,40 zł było to za mało, aby obrót wykonać za 1 razem.

Zakład bez ryzyka bez konieczności obrotu

Czytając regulamin darmowego bonusu natknąłem się także na opis zakładu bez ryzyka, z którego nie udało mi się skorzystać. Dowiedziałem się, że zwrot, który otrzymałbym przy nietrafionym kuponie nie jest obwarowany żadnymi warunkami obrotu i mógłbym go od razu wypłacić. Na podstawie moich doświadczeń mogę polecić kolejne kroki gdybym zakładał konto w tej chwili:

 1. rejestracja z kodem promocyjnym STS
 2. wpłata 40 zł
 3. obstawienie zakładu (zwrot 35 zł w przypadku nietrafionego kuponu)
 4. wykorzystanie bonusu bez depozytu 25 zł
 5. wykorzystanie bonusu od wpłaty 40 zł

Czy warto odebrać bonus od wpłaty?

Po największym bukmacherze można byłoby spodziewać się z jednej strony najlepszych bonusów, ale STS nie musi walczyć o rozpoznawalność tak, jak inni młodzi bukmacherzy. Ponieważ promocje dla nowych graczy różnią się od siebie przede wszystkim warunkami wypłaty środków, zawsze sprawdzam jak to w regulaminie jest zapisane. Poza zakładem bez ryzyka oraz środkami bez depozytu, w ofercie powitalnej widnieje bonus od wpłaty. Zasada działania jest dość prosta. Gdy gracz dokona wpłaty środków to drugie tyle dostanie gratis. Maksymalna kwota takiej premii to 1200 zł. Czyli gdy wpłacę 1200 zł to na moim koncie pojawi się 2400 zł.

Jak wypłacić premię od depozytu?

Zazwyczaj firmy oferujące zakłady wymagają postawienia wartości bonusu kilka razy. W przypadku STS po wpłacie 100 zł jestem zmuszony do postawienia 3 krotności tej wartości o minimalnym kursie 1.91 na kuponie. Czyli przy wspomnianych 100 zł by ten bonus pojawił się na moim koncie muszę postawić zakłady za 300 zł.

Promocja Zaproś Kumpla

Szansa na zdobycie dodatkowej kasy na grę pojawia się przy okazji zaproszenia znajomych do obstawiania zakładów w STS. Aby wziąć udział w tej promocji muszę obrócić 25 zł na jakiekolwiek zakłady z kursem minimalnym 1.85. Po tej czynności będę miał aktywne zaproszenie. Będę mógł zaprosić do 6 kumpli, a za każdego zgarnąć środki na grę w formie bonusu. Wystarczy, że wyślę do znajomego specjalny link, który znajduje się w zakładce Zaproś Kumpla. Moje konto zostanie zasilone wartością 50 zł, gdy osoba polecona wpłaci co najmniej 50 zł. Za trzeciego i szóstego zaproszonego gracza otrzymam dodatek w postaci 20 zł. By wypłacić środki bonusowe podobnie do poprzednich bonusów, należy je obrócić 3 razy z kursem minimalnym 1.91.

Czyli po każdej zaproszonej osobie powinienem postawić 150 zł, aby kasa trafiła na moje konto bankowe. Łącznie w tej akcji promocyjnej mam do zgarnięcia 340 zł, które mogę wykorzystać na zakłady. 

Aplikacja mobilna STS

sts aplikacja mobilna

Po uruchomieniu aplikacji STS na telefonie pojawiły się  kwadratowe moduły z różnymi opcjami do wyboru. Oprócz dyscyplin sportowych zauważyłem 2 ciekawe funkcje, które przyciągnęły moją uwagę. Pierwszą ikoną są transmisje, gdzie po wejściu mam możliwość oglądania obecnie odbywających się wydarzeń i ich obstawiania. Drugą ciekawą ikoną są BetGames, w których jest możliwość obstawiania gier karcianych na żywo. Dodatkowo zwróciłem uwagę na zakładkę popularne, która skupia najciekawsze wydarzenia dnia. Wybierając interesujące wydarzenie, pojawiły się konkretne typy. Po naciśnięciu jednego z nich ukazała mi się opcja szybkiego kuponu, w której jednym naciśnięciem mogłem złożyć zakład. Jest to jedna z najlepszych aplikacji jaką widziałem i śmiało dorównuje Fortunie, która jest jednym z faworytów tej kategorii.

Zakłady, które można obstawiać w STS

A co obstawiać w czasie, kiedy nie ma zbyt wielu wydarzeń sportowych? Czy ciężko w STS znaleźć ciekawe zakłady do obstawienia? Poza wspomnianymi na początku wyścigami konnymi oraz ligami esportowymi w STS warto zwrócić uwagę na 2 wyjątkowe rodzaje zakładów:

 1. Pierwszy z nich to BetGames, czyli zakłady na 3 gry karciane: wojna, poker oraz bakarat (baccarat). Moim zdaniem, to że możemy obstawiać na żywo lepszą rękę w kartach, jest ciekawym przeżyciem.
 2. Drugą wyjątkową według mnie opcją są ligi wirtualne. Są to symulacje prawdziwych rozgrywek 3 europejskich lig: hiszpańskiej, niemieckiej oraz brytyjskiej. Mecze trwają 90 minut i odbywają się w takiej częstotliwości co prawdziwe ligi. Traktuję to jako kontynuację przerwanych rozgrywek, zwłaszcza że o wynikach decydują w głównej mierze prawdziwe statystyki europejskich drużyn. Dzięki ligom wirtualnym możemy obstawiać takie drużyny jak Bayern Monachium czy FC Barcelona.
STS
zakład bez ryzyka
Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Freebet 25 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka 0 35 zł
kod: STSVIP
odbierz bonus
STS
zakład bez ryzyka
20 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + Freebet 25 zł za rejestrację + Zakład bez ryzyka 0 35 zł + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
kod: STSVIP
odbierz bonus

Moja opinia o STS

sts bukmacher zakłady

Bez wątpienia pakiet bonusów na start STS w porównaniu do innych bukmacherów nie należy do największych, lecz określone warunki obrotu czynią ofertę powitalną bardzo atrakcyjną. W mojej opinii warto przy użyciu specjalnego kodu powiększyć promocję na start. Trzeba zwrócić jedynie uwagę by ekstra zakład bez ryzyka wykorzystać przed bonusem bez depozytu gdyż ta promocja dotyczy tylko pierwszego zakładu. Na uwagę zasługuje genialnie zaprojektowana aplikacja, w której roi się od zakładów. Podoba mi się łatwy dostęp do aplikacji przy użyciu odcisku palca, a znalezienie i postawienie zakładu zajęło mi kilkanaście sekund dzięki opcji szybkiego kuponu. Na wyróżnienie zasługują Betgames, które dostarczą wiele emocji, gdyż odbywają się na żywo z prawdziwym krupierem.

Co warto zapamiętać na przykładzie moich pierwszych doświadczeń z STS:

 • zakład bez ryzyka wykorzystać przez bonusem bez depozytu

Najczęstsze pytania o STS:

Jaka jest stawka minimalna w STS?

Stawka minimalna na zakłady w STS to 2 zł.

Jak w STS odebrać bonus na start?

Ofertę powitalną można powiększyć wpisując kod promocyjny STSVIP podczas rejestracji.

Czy bukmacher STS udostępnia transmisje meczów?

Tak, STS oferuje najwięcej transmisji meczów w porównaniu do innych polskich bukmacherów.

Czy bonusy powitalne trzeba obrócić przed wypłatą?

Zarówno bonus od wpłaty jak i bonus od depozytu podlega 3 krotnemu obrotowi. Tylko zakład bez ryzyka można wypłacić gdy ten pojawi się na koncie.