Gry karciane w zakładach bukmacherskich

W 2019 roku za sprawą decyzji STS na polski rynek bukmacherski wszedł nowy poziom oferty zakładów wzajemnych. Wprowadzono wówczas gry karciane online w zakładach bukmacherskich, które z miejsca stały się jedną z najbardziej popularnych sekcji strony i przyciągnęły do serwisu nowych użytkowników.

Gry karciane zakłady bukmacherskie

BetGames – bo tak nazywają się gry karciane w zakładach bukmacherskich – zaczęły być pożądanym produktem, więc nie zdziwiło nas to jako podobny produkt wprowadził w 2020 roku TOTALbet, a zaraz po nim podobną rozrywkę zaczął oferować forBET. Pod koniec 2020 roku rozwiązanie pojawiło się na stronach BetX.

Zakłady na gry karciane online. Gdzie obstawiać?

Z pewnością wkrótce doczekamy się tego typu gier na stronach legalnej konkurencji. Jednak najważniejsze pytanie brzmi na jakiej zasadzie działają tego typu zakłady i jak je obstawiać, więc w poniższym artykule przyglądamy się BetGames i opisujemy każdą z gier. Przyjrzymy się również, czy są bonusy na gry karciane w STS, TOTALbet, forBET, BetX oraz sprawdzimy, czy jest jeszcze jakiś bukmacher, który w najbliższym czasie przygotuje ofertę gier karcianych w swoim serwisie.

Gry karciane w zakładach bukmacherskich. Co to są BetGames?

BetGames to produkt brytyjskiej firmy o tej samej nazwie, za który w 2019 roku przyznano jej statuetkę podczas gali rozdania nagród branżowych SBC Awards w kategorii „wschodząca gwiazda innowacji”. Rozwiązanie to przygotowane zostało w 2018 roku i od tego czasu systematycznie udostępnianie jest zainteresowanym bukmacherom.

Idea produktu polega na tym, że za sprawą transmisji na żywo operatorom hazardowym udostępniany jest obraz z jednego ze stołów, na którym rozgrywana jest gra karciana lub gra losowa. Jednak użytkownicy nie biorą czynnego udziału w grze, a ich zadaniem jest przewidzieć kolejne zdarzenia na stole. W ofercie firmy jest 10 typów różnych gier w tym: trzy loterie lucky, poker, baccarat, wojna, speedy 7, koło fortuny, kości Dice Duel oraz Poker 6.

Największy polski bukmacher, STS, zdecydował się udostępnić graczom cztery gry z powyższego zestawu, a wiec: tradycyjnego pokera, wojnę i baccarat.  Ponadto specjalnie dla STS przygotowano wersję pokera, w której krupierka posługuje się językiem polskim.

Z BetGames korzysta obecnie wielu renomowanych światowych operatorów, m.in. betway, parimatch, betconstruct, meridianbet, bettson, marathonbet, stanleybet, interwetten czy też dafabet. Warto również podkreślić, że sam produkt uzyskał licencję brytyjskiego organu regulacyjnego Gambling Commision UK, co można traktować jako potwierdzenie jego jakości.

TVBET a BetGames

Dokładnie na tej samej zasadzie co BetGames działa TVBET, czyli produkt, który jest dostarczany dla graczy forBET i BetX. TVBET udostępnił swoim klientom – którymi są podmioty bukmacherskie – dziewięć gier, które mogą być częścią oferty danego operatora.

ForBET zdecydował się na trzy z nich i są nimi:

  • blackjack,
  • poker,
  • wojna.

Poza tym jest jeszcze możliwość wyboru ruletki, popularną na świecie grę go, wyniki losowań pięciu kul z numerami i wyniki losowań 7 kul z numerami oraz dość znane w Polsce KENO. Serwis działa w języku angielskim co może być pewnym utrudnieniem dla niektórych graczy, ale zasady wszystkich gier są na tyle proste, że nie powinny dla użytkowników zakładów bukmacherskich stanowić większej trudności.

Gry karciane w zakładach bukmacherskich. Jak grać? 

Gry karciane BetGames dostępne są w systemie transmisji na żywo 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu przez cały rok.  Producenci zapewniają, że każda z gier jest intuicyjna i nie potrzeba wiele czasu, żeby zrozumieć zasady ich działania. Tak jak wspomnieliśmy obecnie w zakładach wzajemnych w naszym kraju dostępne są trzy typy gier BetGames. Naszym zdaniem jeśli mielibyśmy przewidywać przyszłość to być może do pokera, baccarata i wojny dojdzie w przyszłości Speedy 7 oraz Poker 6. Jednak w tym artykule skupimy się jedynie na obecnie możliwych do zagrania rozwiązaniach. 

Gry karciane w zakładach bukmacherskich STS

U najpopularniejszego polskiego bukmachera znajdziemy aż cztery gry.

Gry karciane: wojna w STS

betgames bukmacherzy

Wojnę chyba zna każdy, bo jest jedną z najprostszych gier karcianych i prawdopodobnie, obok makao, jest też grą, która najczęściej pojawia się w czasie wyjazdów z grupą znajomych.

Talię kart dzieli się na dwie równe części i następuje wojna, a więc pojedynek kart. Wyższa karta, która pojawia się na stole wygrywa (dwójki najsłabsze, asy najsilniejsze). W zakładach BetGames dwie strony tworzą gracz i krupier. W związku z tym, że możesz uczestniczyć w grze biernie, to za wykładanie kart odpowiada krupier.

Gdzie w tym umieszczone są zakłady bukmacherskie? Każda pojedyncza runda wiąże się dla graczy z możliwością obstawiania, czyli przewidywania wyniku rozgrywki. Masz trzy podstawowe typy zakładów, czyli typowanie czy wygra karta gracza, czy zwycięska okaże się karta krupiera lub czy dojdzie do wojny. Oprócz tego można obstawiać zarówno kolor, nominał, figurę kart gracza i krupiera. 

Poker w STS

poker zakłady bukmacherskie

Kolejną grą karcianą w zakładach bukmacherskich STS jest poker w jego najbardziej popularnej odmianie, czyli Texas Hold’em. Oczywiście przypominamy, że w przypadku pokera w zakładach bukmacherskich nie uczestniczysz w rozgrywce, więc nie oczekuj, że w grze BetGames poker będziesz mógł blefować, ponieważ możesz jedynie obstawiać i typować przebieg rozgrywki. Pamiętaj, że STS daje nowym graczom dodatkowe 20 złotych na BetGames na start.

W pokerze na stronie STS uczestniczy sześciu graczy, którym krupier na początku gry rozdaje 12 kart. Celem każdego z wirtualnych graczy jest oczywiście utworzenie najmocniejszego układu, a ten kto to uczyni wygrywa.

W BetGames widzisz karty wszystkich graczy i możesz zacząć obstawiać ich szansę na zwycięstwo od pierwszego rozdania. Największa różnica pomiędzy BetGames, a tradycyjną grą polega na tym, że nie ma tutaj blindów. Po pierwszej rundzie wchodzą trzy karty na flopa i zmieniają się kursy na zwycięstwo poszczególnych graczy. Następnie dochodzi karta na turnie i ponownie zmieniają się kursy. Rozgrywka kończy się w momencie wyłożenia karty na riverze. Na każdym z tych etapów możesz obstawić, który Twoim zdaniem zestaw kart wyjdzie z pojedynku zwycięsko.

Oczywiście kursy ustalane są przez algorytmy komputera i odzwierciedlają sytuację na stole. Oprócz tego masz możliwość typowania, czy w danym rozdaniu padnie poker królewski, kareta, full, kolor, strit, trójka, dwie pary czy też jedna para.

W STS masz możliwość gry w tradycyjnego pokera na dwóch stołach. Na jednym z nich krupierka posługuje się językiem angielskim, a na drugim językiem polskim. Nie wpływa to oczywiście na samą rozgrywkę i nawet jeśli nie znasz języka angielskiego będziesz w stanie grać na stole obcojęzycznym.

Poker 6+ u bukmachera STS

Już sama nazwa gry mówi użytkownikowi czym rożni się Poker 6+ od najbardziej popularnej odmiany, czyli Texas Hold’em. W szóstce w rozgrywce wykorzystywana jest talia składająca się z 36 kart i w grze udział biorą wszystkie karty powyżej 6. Poza tym zasady są podobne to tych znanych z tradycyjnych odmian, więc w trakcie gry dochodzi pięć kart i wygrywa ten gracz, który ma lepszy układ kart.

W STS w przypadku Pokera 6+ udział bierze jedynie dwóch graczy: Ty oraz krupier, więc nie widzisz wszystkich kart i Twoim zadaniem jest wytypowanie czy układ, który wylądował po Twojej stronie jest lepszy niż ten, który jest w posiadaniu krupiera. Oczywiście druga strona w sposób bierny bierze udział w rozgrywce i dopiero po rozdaniu wszystkich kart odkrywa swoje.

Baccarat, czyli bakarat w STS BetGames

Ostatnią grą, która jest udostępniana w zakładce BetGames w STS jest bakarat (baccarat).

W Polsce może ta odmiana gry nie jest bardzo popularna, ale na świecie ma liczne grono fanów. Wystarczy wspomnieć o tym, że rozgrywka w baccarata została umieszczona w sześciu filmach o Jamsie Bondzie.

Podobnie jak w przypadku wojny w grze biorą udział dwie strony. Krupier rozdanie po jednej karcie każdemu graczowi. Celem gry jest zabranie na kartach liczby maksymalnie zbliżonej lub równej dziewięć. Jeśli obydwaj gracze zdobędą taką samą liczbę punktów następuje remis. W grze biorą również udział figury, ale nie mają przypisanej wartości i liczy się je jako zero punktów.

Wyjątek stanowi As, który traktowany jest jako 1 punkt, natomiast karty o wartości 10 również oznaczają 0 punktów. Jeśli łączna liczba punktów w rozdaniu jest dwucyfrowa to pod uwagę brana jest jedynie druga cyfra z sumy np. 8+5=13, więc w takim przypadku wynikiem branym pod uwagę w baccarat jest liczba 3. Jak więc można obstawiać w STS baccarata? Po pierwsze typujesz wynik, czy zwycięży „player”, czy dojdzie do remisu, czy rozdanie wygra „banker”. Poza tym masz możliwość wytypowania czy na stole pojawi się więcej czerwonych czy czarnych kart, jaka będzie następna karta wyłożona na stół oraz to, czy jedna z biorących udziału w grze stron będzie miała parę. 

Gry karciane w zakładach forBET

Jakie gry karciane znajdziemy w zakładach bukmacherskich forBET? Sprawdźcie!

Karciana wojna w forBET

Zakładka z tą grą jest stosunkowo rozbudowana. Gracz ma możliwość obstawiania wygraną krupiera bądź wygraną gracza. Dodatkowo w opcji dostępnej na stronie forBET można założyć się jaka firuga i która strona stołu wygra przykład: z wojny karcianej zwycięsko wyjdzie krupier, a kartą która mu to zapewni będzie karo. Jeśli nie chcesz obstawiać konkretnych figur to możesz postawić jedynie na to jakim kolorem zostanie odniesione zwycięstwo.

Oczywiście wygrywa ten którego karta jest wyższa. W przypadku wylosowania takiej samej karty dochodzi do tytułowej wojny, w której krupier i gracz dobierają karty. Panel przygotowany przez firmę tvbet zapewnia na głównym ekranie dostęp do pięciu ostatnich potyczek.

Blackjack w forBET

Czarny Jaś to chyba gra, w którą każdy z nas grał w czasach podstawówki lub gimnazjum na wyjazdach integracyjnych. W wersji bukmacherskiej możemy obstawiać kto wygra rozdanie i do wyboru mamy dwóch graczy, których karty są widoczne przez cały czas trwania rozgrywki. Druga możliwość obstawiania wiąże się z wysłaniem kuponu na to iloma kartami nastąpi wygrana.

Do wyboru mamy od jednej do pięciu kart. W kolejnej zakładce możemy założyć się o to iloma punktami wygra dany gracz i czy ewentualnie będzie to wygrana z tzw. perskim oczkiem. W ostatniej opcji obstawiamy prawdopodobieństwo busta. 

Jak grać pokera w forBET?

Zdecydowanie jedna z ważniejszych gier dla wielu polskich użytkowników hazardowych. De facto w Polsce jest zakazana gra na pieniądze w pokera, więc z pewnym rozwiązaniem wychodzą zakłady bukmacherskie wystawiając kursy na gry karciane. Co prawda w przypadku opcji zakładów wzajemnych jest się jedynie biernym uczestnikiem rozrywki, ale nie mamy wątpliwości, że jest ona nie mniej emocjonująca.

W serwisie forBET możemy obstawiać przebieg rozgrywki, w której udział bierze sześciu wirtualnych graczy. Naszym zdaniem jest wytypowanie, który z zawodników okaże się zwycięzcą rozdania. Oprócz tego możemy obstawić zwycięski układ bez wskazywania konkretnego uczestnika gry. Do wyboru są opcje zwycięstwa: wysoką kartą, parą, dwoma parami, trójką, stritem, kolorem, fulem, karetą, pokerem i pokerem królewskim. Kursy zmieniają się oczywiście wraz z rozwojem i etapem rozgrywki.

Gry karciane w zakładach bukmacherskich TOTALbet

Zasady są bardzo podobne to tego co posiada w swojej ofercie STS, ponieważ dotyczą tej samej gry. Jednak w zakładach bukmacherskich TOTALbet jest kilka istotnych różnic. Po pierwsze bukmacher sam prowadzi swoje studio, więc w pokoju wyeksponowane są logotypy TOTALbet, a sami krupierzy zwracają się do użytkowników w języku polskim (w STS głównym językiem BetGames jest angielski). Możliwości zakładów jest jednak mniej niż w STS, ponieważ można obstawiać jedynie zakłady typu moneyline, czyli zwycięstwo krupiera, remis lub zwycięstwo gracza. TOTALbet posiada specjalny kod do rejestracji, z którym otrzymacie podwyższony zakład bez ryzyka do 210 zł, bonus od wpłaty do 5000 zł oraz freebety (większe o 5 zł niż w standardzie), które można wykorzystać na gry karciane Total Games.

Total Games – poker i blackjack

TOTALbet był pierwszym bukmacherem, który odpowiedział na ofertę gier karcianych STS i początkowo oferował w swoim serwisie jedną grę, którą była wojna karciana.

Od początku atutem TOTALbet było to, że wszystkie rozgrywki prowadzone były w języku polskim. Z biegiem czasu bukmacher wycofał ofertę na wojnę i udostępnił graczom pokera oraz blackjacka. Transmisja z gier karcianych w TOTALbet odbywa się codziennie od godziny 12:00 do godziny 24:00. Oznacza to oczywiście, że jedynie w tych godzinach możesz skorzystać z tego rozwiązania.

Poker w TOTALbet

Zasady nie różnią się od tego co znajdziesz na konkurencyjnych stronach. Twoim zadaniem jest wytypowanie, który gracz wygra rozdanie lub jaki układ kart okaże się zwycięski. Jeśli na stole pojawi się więcej niż jeden zwycięski układ to i sytuacji, w której poprawnie wytypujesz na Twoje konto trafi i tak pełna wygrana.

Black jack w TOTALbet

W tym przypadku dochodzi do rywalizacji na linii gracz-krupier. Masz możliwość obstawienia z jakim dorobkiem punktowym rozdania zakończysz Ty bądź krupier, jaka będzie suma dwóch pierwszych kart lub kto wygra rozdanie w formule remis nie ma zakładu.

Zakłady na gry karciane w BetX

Dostawcą oprogramowania gier karcianych dla BetX jest TVBET, z którego usług korzysta również forBET. Krupierzy na wszystkich stołach posługują się językiem angielskim lecz nie wpływa to samo obstawianie, ponieważ menu udostępnione jest w języku polskim. 

Poker w BetX

Klasyczna wersja pokera Texas Hold’em z sześcioma wirtualnymi graczami uczestniczącymi w rozgrywce. Użytkownicy obstawiają zakłady w pięciu turach: zakład, przed flopem, flop, turn i river. Zadanie polega oczywiście na wskazaniu zwycięskiej pary lub układu, co powoduje, że w każdej turze można wybrać spośród maksymalnie 16 typów zakładów. BetX zdecydował się również uruchomić opcję, w której informuje o trzech najwyższych wygranych w ostatnich grach.

Wojna w BetX

Najprostsza z gier karcianych, czyli wojna, w której Twoim zadaniem jest wskazanie czy w wirtualnej rozgrywce wygrają karty ustawione po Twojej stronie, czy po stronie krupiera. Dla urozmaicenia zakładów wprowadzono opcję obstawiania figur, kolorów i wygrywających układów. Tutaj również masz dostęp do informacji o najwyższych wygranych. 

Blackjack w BetX

Tak, jak u pozostałych bukmacherów, ostatnią grą w ramach gier karcianych jest tutaj popularny blackjack. Zasady pozostają niezmienne i powinieneś poprawnie wytypować czyj układ kart na stole okaże się zwycięski i ile punktów osiągnie gracz z lepszymi kartami. Ponadto możesz obstawić czy do wygranej potrzebnych będzie 2,3,4 czy 5 kart na stole. 

Gry karciane w zakładach bukmacherskich – oferta

Obecnie jedynymi legalnymi operatorami online działającymi w Polsce, który posiada BetGames i podobne produkty w ofercie są: STS, TOTALbet, forBET i BetX.

Gdzie znaleźć STS BetGames?

Wchodząc na stronę główną tego pierwszego bukmachera na głównym panelu nawigacyjnym u góry widoczna jest kategoria BetGames. 

Z pewnością łatwo rzuca się w oczy, ponieważ wciąż umieszczony jest przy niej napis „new”. Wystarczy, że w nią klikniesz i przeniesiesz się do lobby gier karcianych w STS.

Do wyboru masz pięć pokoi, w których znajdziesz opisane przez nas powyżej gry. Jeśli pomimo naszego wyjaśnienia nie udało Ci się zrozumieć zasad poszczególnej gry to w lobby możesz przeczytać dokładne wyjaśnienie stworzone przez zespół STS we współpracy z BetGames. 

Bukmacher przygotował krótkie wyjaśnienie zasad gry, skrótowy opis działania symulacji, zasady obstawiania oraz informacje o tym jak liczone są kursy. Oprócz tego dołączony jest regulamin uczestnictwa w zakładach BetGames. Bukmacher dba o transparentność, dlatego masz możliwość odtworzenia każdego rozdania. Możesz to zrobić klikając w podkategorię wyniki, gdzie publikowany jest graficzny wykaz rezultatów gier. Oprócz tego możesz jeszcze obejrzeć zapis wideo wybranej gry. W ten sposób do wglądu udostępniane są wyniki z trzech ostatnich miesięcy. 

Total Games w TOTALbet

W TOTALbet gry karciane znajdziesz w menu głównym pod nazwą Total Games. Aby wejść i zagrać wojnę w TOTALbet wystarczy kliknąć w tę zakładkę. Takie działanie bezpośrednio zaprowadzi nas do lobby, w którym będziesz miał możliwość wyboru, którą z dwóch gier chcesz zacząć obstawiać.

Gry karciane w forBET

forBET zdaje sobie sprawę, że gry karciane mogą być hitem oferty i na pasku głównym kategoria „gry karciane” została wyróżniona czerwonym kolorem. Po kliknięciu w ten panel przechodzimy bezpośrednio do stołów i jeśli jesteśmy zalogowani to możemy rozpocząć obstawianie pokera w forBET. 

Karty w BetX

Aby dostać się do świata gier karcianych w BetX należy wejść na stronę główną tego bukmachera, a następnie kliknąć w grafikę “Gry karciane już w BetX – zagraj online”. Drugą możliwością jest przejście bezpośrednio z menu głównego, ale nazwa może być myląca, ponieważ odpowiednia zakładka została opisana jako LIVE BET.

Gry karciane u innych bukmacherów

Prawdopodobnie wkrótce BetGames pojawią się u kolejnych bukmacherów w Polsce. W niedawnym wywiadzie dla portalu CalvinAyre, Richard Hogg szef spółki BetGames poinformował, że opracowywana jest lokalna wersja gry dla dużego bukmachera w Polsce. Więcej szczegółów nie zdradzono, ale możemy domyślać się, ze może chodzić o operatorów, którzy należą do czołówki na naszym rynku (Fortuna, Totolotek, Betclic lub LV BET). 

Bonusy na gry karciane BetGames i TVBET

Bonus na BetGames w STS

Bukmacher przygotował dla wszystkich nowych graczy specjalną promocję, która pozwoli przetestować tę formę rozrywki. Wystarczy, że założysz konto w serwisie STS. Oczywiście warto uzupełnić pole z kodem promocyjnym o kod 100EXTRA, ponieważ przypisuje on do konta gracza najwyższy pakiet promocji. Oprócz standartowego bonusu powitalnego, na Twoim koncie będzie widniał bonus Pewne 20 PLN na BETGAMES.

Jest to klasyczny zakład bez ryzyka, a więc typ promocji, w której możesz obstawić do 20 zł na jednym ze stołów do gry i jeśli zakład okaże się zwycięski to pieniądze powędrują na Twoje konto, natomiast jeśli nie uda Ci się poprawnie wytypować rozstrzygnięcia to wówczas bukmacher zwróci na Twoje konto depozytowe kwotę równowartości przegranych zakładów właśnie do kwoty 20 zł.

Musisz pamiętać jednak o tym, że pod uwagę będą brane jedynie pierwsze zakłady na BetGames oraz minimalny kurs zakładu nie może być niższy niż 1,90.

Pamiętaj o tym, że jeśli zdecydujesz się stworzyć kilka kuponów na kwotę niższą niż 20 zł to jeśli chcesz mieć szansę uzyskać pełny zwrot pieniędzy to musisz te kupon zawrzeć oraz rozliczyć w ciągu jednej doby. Wytłumaczymy na najprostszym przykładzie. Obstawiasz 10 zakładów w ciągu 24 godzin na betgames po 2 zł i wszystkie okazują się one przegrane – otrzymujesz pełen zwrot środków. Jeśli natomiast obstawiasz np. 5 zakładów i op upływie 24 h kolejne pięć to tylko przegrane z pierwszej puli będą wliczane do promocji. Pamiętaj też o tym, że wygrane od razu wędrują na Twoje konto.

Bonus na gry karciane w TOTALbet

Jeśli skorzystasz z naszego kodu promocyjnego do TOTALbet i wpiszesz go w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego to masz możliwość zacząć grę z aż 5235 zł dodatkowo. Wysokość bonusu zależy od czynności jakie podejmiesz na stronie. Aktualna ich wartość wygląda następująco:

  • 100% do 5000 zł bonusu od depozytu,
  • 20 zł za rejestrację konta stałego,
  • 10 zł za udzielenie zgód marketingowych 
  • 5 zł za wpisanie przy rejestracji naszego kodu EXTRA5.

Oprócz tego wszystkie osoby korzystające z gier karcianych w Totalbet mogą wziąć udział w konkursie „Ranking TotalGames”, w którym nagradzani są najbardziej aktywni uczestnicy. 30 najwyżej sklasyfikowanych osób otrzyma nagrody, którymi są doładowania do salda głównego.

Konto gracza z najlepszym wynikiem zostanie zasilone kwotą aż 1 250 zł. Łączna pula nagród to 5 000 zł. O miejscu decyduje liczba punktów uzyskanych przez gracza. Każde 1 złotych w zakład pojedynczy (wyłącznie na pokera lub blackjacka) przekłada się na 1 punkt do rankingu. Jeśli zdecydujesz się zawrzeć zakład AKO, który będzie złożony z dwóch zdarzeń z tym przynajmniej jedno pochodzić będzie z sekcji gier karcianych to wówczas 1 zł stawki przełoży się na 1,4 pkt do rankingu. Zakład AKO z 3 zdarzeniami (jedno z sekcji gier karcianych, pozostałe z sekcji sport) dają Ci 1,8 punktu za każde 1 zł obrotu. Zakład z 4 zdarzeniami (przynajmniej jedno z kategorii gier karcianych, pozostałe sport) przekładają się na 2,4 punkty za każde 1 zł obrotu.

Bonus na gry karciane w BetX

Aby zachęcić klientów do skorzystania z usługi gier karcianych, BetX postanowił, że stawki wszystkich kuponów postawionych w tej sekcji zostaną przemnożone przez współczynnik 1,00 zamiast standardowego 0,88.

Oznacza to, że w grach karcianych na BetX możesz grać za pełną stawkę, czyli bukmacher niejako w całości bierze kwestie związane z podatkiem na swoje barki. Z doświadczenia wiemy, że tego typu promocje nie trwają długo, więc jeśli jesteś fanem tego typu rozrywki to warto skorzystać z promocji bez podatku póki jest jeszcze dostępna.

Hazardowe gry karciane online na świecie

Wspomnieliśmy, że na polski rynek mogą jeszcze tafić dwie gry karciane. Swoje domysły opieramy na ofercie, która udostępniona jest w zagranicznych serwisach bukmacherskich. BetGames posiada w swoim portfolio jeszcze Speedy 7 oraz Poker 6. 

Speedy 7

Rozgrywka trwa dwie minuty. W tym czasie krupier wykłada w pewnym odstępie czasu, po kolei siedem kart. Zadaniem użytkownika jest przewidzieć, czy kolejna karta będzie czerwona czy czarna. Gracz otrzymuje specjalna premię po poprawnym wytypowaniu czterech kart z rządu, kolejny bonus pojawia się w momencie wytypowania całości rozdania, a więc 7 kart. 

Poker 6

W tej odmianie pokera usuwa się wszystkie karty niższe niż 6, a wiec talia składa się z 36 kart. Zasady różnią się od tradycyjnych między innymi tym, że As jest zaliczany do prostych kombinacji (np. As – 6, 7, 8, 9), kolor jest liczony wyżej niż full oraz trójka uznawana jest za wyższą wartość niż prosta kombinacja. Poza tym w rozgrywce również bierze udział sześciu zawodników i zasady obstawiania są takie jak w przypadku normalnego pokera w BetGames. 

Czy na gry karciane obowiązuje podatek ?

W ustawie hazardowej, która obowiązuje w Polsce postanowiono, że zakłady wzajemne online muszą odprowadzać 12% od stawki postawionego zakładu. Zapisy te obowiązują również w przypadku BetGames, a to oznacza, że stawiając w grach karcianych 10 zł to stawką, która mnożona jest przez kurs jest 8,8 zł, ponieważ 1,20 zł bukmacher musi oddać państwu.

Tu też jest ważna uwaga dotycząca promocji Pewne 20 PLN na BETGAMES, ponieważ wspomnieliśmy, że STS oddaje równowartość stawki zakładu w razie przegranej w maksymalnej kwocie 20 zł. Zakłady wzajemne STS jako stawkę zaliczaną do promocji traktują tę z potrąconym podatkiem, więc jeśli chcesz w pełni wykorzystać kwotę bonusu to powinieneś zawrzeć zakład za minimum 22,73 zł.

FAQ – gry karciane w zakładach bukmacherskich

♠ Czym są gry karciane BetGames?

BetGames to zakłady bukmacherskie na symulowane gry karciane. Podczas obstawiania typuje się wyniki symulowanych gier –, m.in. pokera, bakarata i wojny. To pełni legalny i zgodny z Ustawą o grach hazardowych, aby grając w zakładach bukmacherskich online poczuć się jak w kasynie.

♣ Gdzie obstawiać gry karciane BetGames?

Gry karciane w zakładach bukmacherskich oferują takie firmy, jak: STS, TOTALbet, forBET, BetX .

♥ Jakie gry są dostępne w BetGames?

Karciane gry dostępne u bukmacherów to: wojna, poker, bakarat i poker 6.

♦ Czy jest kod promocyjny na Betgames?

Tak, mamy specjalne bonusy na BetGames do STS oraz na Total Games do TOTALbet. Kody promocyjnych znajdziesz na stronie z bonusami bukmacherskimi.

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *