Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie

Sta┼éo si─Ö! Jerzy Brz─Öczek nie jest ju┼╝ selekcjonerem polskiej reprezentacji w pi┼éce no┼╝nej. Sprawdzamy, kim b─Ödzie nowy trener reprezentacji Polski, jakie s─ů kursy bukmacherskie na poszczeg├│lnych kandydat├│w.

Nowy trener reprezentacji Polski – kursy bukmacherskie

W poniedziałek, 18 stycznia 2021 roku, PZPN zdecydował o dymisji selekcjonera polskiej kadry piłkarzy, Jerzego Brzęczka.

Legalni bukmacherzy w Polsce przygotowali kursy na kandydat├│w na stanowisko nowego trenera reprezentacji Polski. Zobaczcie!

Kursy na narodowo┼Ť─ç nowego trenera

Znajdziemy m.in. rynek zakładów, na to czy następca będzie Polakiem czy będzie pochodził z zagranicy.

Selekcjoner reprezentacji Polski b─Ödzie PolakiemTAKNIE
Fortuna3,501,25
eWinner3,001,35
Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie z dn. 20.01.2021, godz. 10

Natomiast Superbet i forBET daj─ů mo┼╝liwo┼Ť─ç obstawienie trzech opcji:

Narodowo┼Ť─ç nowego treneraW┼éochPolakInna
Superbet1,455,002,75
forBET1,504,502,65
Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie z dn. 20.01.2021, godz. 10

Nazwiska kandydat├│w na trenera kadry Polski – kursy bukmacherskie

Kto zostanie nast─Öpc─ů Jerzego Brz─Öczka? Oto kursy na pretendent├│w na to stanowisko, cz─Ö┼Ťciowo pokrywaj─ů si─Ö z tymi, o kt├│rych pisali┼Ťmy w listopadzie zesz┼éego roku, ale na li┼Ťcie pojawi┼éy si─Ö tak┼╝e nowe nazwiska, m.in. szwedzkiego trenera Larsa Lagerbacka. Zobaczcie kursy:

Nazwisko kandydataeWinnerSTSFortunaSuperbetforBETLV Bet
Marco Giampaolo3,503,502,003,002,853,75
Gianni De Biasi7,504,755,506,507,006,50
Adam Nawałka15,0018,0015,0015,0010,0020,00
Ralf Rangnick15,0050,00
Nenad Bjelica10,0010,0010,007,0010,0010,00
Lucien Favre15,0025,0020,0015,00
Maciej Skor┼╝a125,00100,0010,00
Lars Lagerback20,0050,0030,0025,00
Marek Papszun30,0050,0050,0035,0040,00
Massimiliano Allegri25,0015,0015,0030,0025,00
Luciano Spalletti10,0015,0015,0015,0011,0012,00
Thomas Tuchel100,0050,0030,0075,00100,00
Maurizio Sarri40,0030,0020,0020,006,0025,00
Jacek Magiera30,0040,0020,0015,0017,0020,00
Vincenzo Montella4,755,004,25
J├╝rgen Klinsmann50,00125,0055,0040,00
Michał Probierz25,0050,0027,0050,0016,0020,00
Ars├Ęne Wenger125,00100,00100,001000,00
Ernesto Valverde50,00125,00100,00
Czesław Michniewicz30,0075,0050,0075,0020,0025,00
Antoni Piechniczek1000,002000,00
Stanisław Czerczesow100,00
Franciszek Smuda1000,00150,00
Jacek Gmoch1000,001000,00
Andrzej
Strejlau
1000,001000,00
Walter Mazzarri50,0050,0030,00
Roberto Donadoni20,0040,0012,0040,00
Massimo Carrera40,00
Sre─Źko Katanec20,0075,0016,00
Marco van Basten15,0018,008,0020,0012,00
Wojciech Stawowy800,00
Caludion Ranieri30,00
Tomasz Hajto800,00100,00
Gennaro Gatusso12,00
Piotr Stokowiec40,0050,00
Jose Mourinho75,00
Zbigniew Boniek 500,00
Slaven Bilic15,00
Cesare Prandelli18,00
Avran Grant25,00
Laurent Blanc40,00
Giampiero Ventura51,00
Leo Benhakker500,00
Jerzy Engel 500,00
Sa Pinto250,00
Ronald Koeman1000,00
Nowy trener reprezentacji Polski kursy bukmacherskie z dn. 20.01.2021, godz. 10

Kto zast─ůpi Jerzego Brz─Öczka? Oto faworyci

Już w listopadzie, mimo że wtedy finalnie nie doszło do odsunięcia Jerzego Brzęczka od prowadzenia reprezentacji Polski, powoli ruszyła giełda nazwisk.

Eksperci typowali w├│wczas g┼é├│wnie trener├│w zwi─ůzanych z P├│┼éwyspem Apeni┼äskim, poniewa┼╝ tam na co dzie┼ä mieszka Zbigniew Boniek i w┼éa┼Ťnie we W┼éoszech ma najbardziej rozleg┼ée kontakty. Nie jest jednak wykluczone, ┼╝e nast─Öpnym trenerem zosta┼éby Polak, poniewa┼╝ prezes PZPN podkre┼Ťla┼é, ┼╝e jego zdaniem najlepszym rozwi─ůzaniem jest jak kadr─Ö narodow─ů prowadzi rodak.

nowy selekcjoner reprezentacji polski kursy

By─ç mo┼╝e dobr─ů opcj─ů awaryjna by┼éby Adam Nawa┼éka, kt├│ry pozostaje bez pracy, a kt├│ry bardzo dobrze zna specyfik─Ö pracy z reprezentacj─ů i wi─Ökszo┼Ť─ç obecnych pi┼ékarzy wyst─ůpi┼éa jeszcze w meczach prowadzonej przez niego kadry.

Nowy trener reprezentacji Polski – najlepsze kursy na kandydat├│w

Oto najbardziej licz─ůcy si─Ö w tym zestawieniu kandydaci, ich sylwetki oraz najlepsze kursy.

Marco Giampaolo

Zwolnienie Jerzego Brz─Öczka zbieg┼éo si─Ö w czasie z utrat─ů pracy w Torino FC przez w┼éoskiego szkoleniowca Marco Giampaolo. W momencie pisania tego tekstu (18.01.2021) to w┼éa┼Ťnie on jest zdaniem bukmacher├│w g┼é├│wnym faworytem do obj─Öcia posady selekcjonera reprezentacji Polski. Niespe┼éna 54-letni szkoleniowiec prowadzi┼é w swojej karierze kilka znanych klub├│w, w tym Empoli, Sampdori─Ö Genua oraz przede wszystkim AC Milan.

W trakcie swojej kariery wsp├│┼épracowa┼é z pi─Öcioma Polakami, a dok┼éadniej z Karolem Linettym, Bartoszem Bereszy┼äskim, Dawidem Kownackim, ┼üukaszem Skorupskim oraz Krzysztofem Pi─ůtkiem. Trener Jerzy Brz─Öczek swego czasu pozytywnie wypowiada┼é si─Ö na temat jego warsztatu trenerskiego, a sam Giampaolo wydaje si─Ö pasowa─ç pod wzgl─Ödem preferowanej taktyki do obecnego potencja┼éu polskich pi┼ékarzy. Warto jednak zauwa┼╝y─ç, ┼╝e Krzysztof Stanowski poinformowa┼é na youtubowym kanale ÔÇ×Kana┼éu SportowegoÔÇŁ, ┼╝e W┼éoch nie jest brany pod uwag─Ö przez PZPN i ┼╝e na ÔÇ×1000 procentÔÇŁ nie zostanie trenerem kadry.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Marco Giampaolo
  • najlepszy kurs: 3,75 w LV Bet

Adam Nawałka

Ojciec sukcesu naszej reprezentacji podczas Euro 2016 ma bardzo wysokie notowania u legalnych bukmacher├│w online. We Francji nasi zagrali znakomicie awansuj─ůc do ─çwier─çfina┼éu imprezy i niewiele brakowa┼éo, a sukces by┼éby jeszcze wi─Ökszy. Bia┼éo-czerwoni prezentowali si─Ö w tamtym okresie znakomicie i potrafili utrze─ç nosa prawdziwym pi┼ékarskim gigantom, na czele z reprezentacj─ů Niemiec.

Jak powszechnie wiadomo, Nawa┼éka po┼╝egna┼é si─Ö z reprezentacj─ů po niezwykle nieudanym Mundialu w Rosji. Nied┼éugo po zako┼äczeniu wsp├│┼épracy z PZPN przej─ů┼é stery w pierwszej dru┼╝ynie Lecha Pozna┼ä, gdzie jednak nie notowa┼é dobrych wynik├│w i po zaledwie czterech miesi─ůcach zosta┼é zwolniony. Od tamtego czasu pozostaje bez pracy. Czy jest szansa, ┼╝e ponownie poprowadzi reprezentacj─Ö? Historia pi┼éki no┼╝nej zna wiele tego typu przypadk├│w. Wydaje si─Ö jednak, ┼╝e Zbigniew Boniek pod koniec swojej pracy na stanowiska prezesa polskiej pi┼éki b─Ödzie szuka┼é jakiego┼Ť innego rozwi─ůzania.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Adam Nawa┼éka
  • najlepszy kurs: 20,00 w LV Bet

Nenad Bjelica

Chorwacki szkoleniowiec jest znany polskim kibicom przede wszystkim za spraw─ů wsp├│┼épracy z Lechem Pozna┼ä w latach 2016-2018. Poza Kolejorzem, Bjelica trenowa┼é r├│wnie┼╝ austriackie FC Karnten, FC Lustenau 07, Wolfsberger AC oraz Austri─Ö Wiede┼ä, w┼éosk─ů Spezi─Ö oraz ostatnio chorwackie Dynamo Zagrzeb, z kt├│rym dwukrotnie awansowa┼é do fazy grupowej Ligi Mistrz├│w. W niedanym wywiadzie z Beat─ů Oryl-Stroi┼äsk─ů powiedzia┼é, ┼╝e Zbigniew Boniek kontaktowa┼é si─Ö z nim i pyta┼é go, kiedy ko┼äczy mu si─Ö kontrakt. Podczas tego wywiadu stwierdzi┼é r├│wnie┼╝:

ÔÇ×Teraz nie jestem zainteresowany obj─Öciem posady selekcjonera reprezentacji Polski, poniewa┼╝ trenuj─Ö NK Osijek. M├│j kontrakt obowi─ůzuje jeszcze przez 2,5 roku, ale w przysz┼éo┼Ťci mo┼╝e taka opcja si─Ö pojawi─çÔÇŁ.

Ponadto, podobnie jak w przypadku Marco Gimpaolo, Krzysztof Stanowski stwiedził, że PZPN na pewno nie zatrudni Bjelicy.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Nenad Bjelica
  • najlepszy kurs: 10,00 w eWinner, STS, Fortunie, forBET, LV Bet

Maciej Skor┼╝a

O Macieju Skor┼╝y od lat m├│wi si─Ö jako o kandydacie na przej─Öcie polskiej kadry. Jego kariera, jak na trenera z Polski, jest niezwykle bogata. Przez lata, 51-latek prowadzi┼é czo┼éowe kluby Ekstraklasy, na czele z Amic─ů Wronki, Dyskoboli─ů Grodzisk Wielkopolski, Wis┼é─ů Krak├│w, Legi─ů Warszawa, Lechem Pozna┼ä i Pogoni─ů Szczecin. Pracowa┼é r├│wnie┼╝ zagranic─ů ÔÇô prowadzi┼é saudyjskie Ettifaq FC oraz reprezentacj─Ö Olimpijsk─ů Zjednoczonych Emirat├│w Arabskich.

Co ciekawe, szkoleniowiec ten mia┼é ju┼╝ okazj─Ö pracowa─ç z kadr─ů ÔÇô w latach 2003-2006 by┼é asystentem Paw┼éa Janasa, z kt├│rym doprowadzi┼é j─ů do udzia┼éu w M┼Ü w Niemczech. Po latach, Maciej Skor┼╝a to w dalszym ci─ůgu jeden z najciekawszych polskich trener├│w i bez w─ůtpienia na papierze jego kandydatura wydaje si─Ö ca┼ékiem sensowna. On sam jednak twierdzi, ┼╝e nikt z PZPN si─Ö z nim nie kontaktowa┼é, a sam ma inne plany zawodowe.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Maciej Skor┼╝a
  • najlepszy kurs: 125,00 w STS

Lars Lagerb├Ąck

Najstarszy (rocznik 1948) ze wszystkich naszych kandydat├│w do obj─Öcia stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski. Jednocze┼Ťnie ┼╝aden ze wspomnianych tu trener├│w nie mo┼╝e r├│wna─ç si─Ö ze Szwedem pod wzgl─Ödem sukces├│w z reprezentacjami narodowymi.

Podczas swojej d┼éugiej kariery prowadzi┼é reprezentacje Szwecji (1/8 fina┼éu M┼Ü w 2002 i 2006 roku, 1/4 fina┼éu Euro 2004) oraz Islandii (1/4 fina┼éu Euro 2016). W niedawnym wywiadzie dla portalu Interia doceni┼é polskich pi┼ékarzy, twierdz─ůc jednocze┼Ťnie, ┼╝e je┼Ťli pojawi┼éaby si─Ö dla niego konkretna oferta ze strony PZPN, to rozwa┼╝y┼éby j─ů. Nazwisko szwedzkiego szkoleniowca wielokrotnie wymieniane by┼éo w kontek┼Ťcie pracy z Polsk─ů kadr─ů w przesz┼éo┼Ťci. Jest to bez w─ůtpienia fachowiec wybitny, jednak pytanie czy jego filozofia futbolu nie odbiega za bardzo od tego, do czego przyzwyczajeni s─ů ludzie zwi─ůzani z polsk─ů pi┼ék─ů? 

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Lars Lagerb├Ąck
  • najlepszy kurs: 50,00 w STS

Marek Papszun

O szkoleniowcu Rakowa Cz─Östochowa, a wi─Öc rewelacji tego sezonu Ekstraklasy, zrobi┼éo si─Ö w ostatnich miesi─ůcach bardzo g┼éo┼Ťno. Ma on bardzo ciekaw─ů biografi─Ö ÔÇô zanim zaj─ů┼é si─Ö trenowaniem dru┼╝yn seniorskich przez 15 lat pracowa┼é jako nauczyciel WF-u i historii w szkole w Z─ůbkach. Prac─Ö w zespole spod Jasnej G├│ry rozpocz─ů┼é w 2016 i od tego czasu zdo┼éa┼é wywalczy─ç z tym zespo┼éem awans z 2. ligi na najwy┼╝szy szczebel rozgrywkowy w kraju, ko┼äcz─ůc rund─Ö jesienn─ů obecnego sezonu Ekstraklasy na pozycji wicelidera.

Nie ma wi─Öc w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e jest to szkoleniowiec wybitnie utalentowany. Niemniej, raczej ma┼éo prawdopodobne, by w┼éodarze PZPN po raz kolejny zatrudnili trenera z tak niewielkim do┼Ťwiadczeniem w prowadzeniu profesjonalnych zespo┼é├│w, tak jak by┼éo to w przypadku Jerzego Brz─Öczka. Mimo to, obecno┼Ť─ç w Marka Papszuna w tym zestawieniu nie powinna dziwi─ç i niewykluczone, ┼╝e za jaki┼Ť czas po raz kolejny temat jego kandydatury mo┼╝e powr├│ci─ç. 

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Marek Papszun
  • najlepszy kurs: 50,00 w STS i Fortuna

Massimiliano Allegri

Kolejny szkoleniowiec z Italii w naszym zestawieniu, a jednocze┼Ťnie posta─ç, kt├│rej ┼╝adnemu fanowi futbolu przedstawia─ç nie trzeba. Massimiliano Allegri prowadzi┼é w swojej karierze wy┼é─ůcznie kluby z W┼éoch, w tym kolejno Agilanese Calcio 1923, SPAL 1907, ASD US Grosseto 1912, Sassuolo Calcio i Cagliari. S┼éaw─Ö przynios┼éa mu jednak praca w dw├│ch w┼éoskich gigantach ÔÇô AC Milan (2010-2014) oraz Juventusem (2014-2019), z kt├│rymi zdoby┼é ┼é─ůcznie 6 tytu┼é├│w mistrz├│w W┼éoch oraz liczne krajowe. Poprowadzi┼é r├│wnie┼╝ Star─ů Dam─Ö do fina┼éu Champions League w sezonie 2016/2017. Od ko┼äca czerwca 2019 roku pozostaje bez pracy.

W grudniu, w wywiadzie dla brytyjskiego dziennika ÔÇ×The TimesÔÇŁ poinformowa┼é, ┼╝e szlifuje sw├│j angielski, dodaj─ůc jednocze┼Ťnie, ┼╝e marzy o pracy na Wyspach Brytyjskich. By─ç mo┼╝e jego chwilowe bezrobocie b─Ödzie chcia┼é wykorzysta─ç Zbigniew Boniek, kt├│ry jak powszechnie wiadomo jest wielkim entuzjast─ů w┼éoskiej pi┼éki. Nie wiadomo jednak czy sam Allegri b─Ödzie zainteresowany prowadzeniem kadry z Europy ┼Ürodkowowschodniej oraz czy PZPN by┼éby w stanie spe┼éni─ç jego oczekiwania finansowe.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Massimiliano Allegri
  • najlepszy kurs: 30,00 w forBET

Luciano Spalletti

Kolejny trener ze s┼éonecznej Italii na naszej li┼Ťcie, kt├│ry r├│wnie┼╝ nie mia┼é do tej pory okazji prowadzi─ç ┼╝adnej kadry narodowej. 62-letni Spalletti rozpocz─ů┼é swoj─ů przygod─Ö z trenowaniem w 1993 roku i przez pierwsze lata prowadzi┼é Empoli. W p├│┼║niejszych latach pracowa┼é m. in. w Sampdorii, Venezii, Udinese, Anconie, AS Romie oraz Interze Mediolan, kt├│ry by┼é jego ostatnim klubem ÔÇô zako┼äczy┼é z nim wsp├│┼éprac─Ö w 2019 roku.

Ponadto, w latach 2009-2014 prowadzi┼é Zenit St. Petersburg, wi─Öc ma do┼Ťwiadczenie w pracy w naszej cz─Ö┼Ťci Europy. Do jego najwi─Ökszych sukces├│w zaliczy─ç z pewno┼Ťci─ů nale┼╝y dwukrotne zdobycie Pucharu W┼éoch z Rom─ů oraz dwa mistrzostwa Rosji z Zenitem. Mimo ogromnego do┼Ťwiadczenia i pracy z topowymi zespo┼éami nigdy nie uda┼éo mu si─Ö wywalczy─ç tytu┼éu w Serie A.

Nie ma jednak w─ůtpliwo┼Ťci, ┼╝e jest to trener wysokiej klasy, jednak jednocze┼Ťnie jego zatrudnienie wi─ůza┼éoby si─Ö z konieczno┼Ťci─ů wyp┼éacania mu bardzo wysokiej pensji, o ile oczywi┼Ťcie wcze┼Ťniej zgodzi┼éby si─Ö na wsp├│┼éprac─Ö.

  • Nowy trener reprezentacji Polski: Luciano Spalletti
  • najlepszy kurs: 15,00 w STS, Fortunie, Superbet

Odej┼Ťcie Jerzego Brz─Öczka – archiwalne kursy bukmacherskie

Po rewan┼╝owym meczu z W┼éochami, kt├│ry nasza kadra przegra┼éa 0:2 posada Jerzego Brz─Öczka wisia┼éa na w┼éosku. Jednak po przegranej z Holandi─ů PZPN nie podj─ů┼é decyzji o rozstaniu si─Ö z trenerem.

nowy trener reprezentacji kursy bukmacherskie

Bukmacherzy już wtedy zrozumieli, że temat przedwczesnego zerwania kontraktu selekcjonera z PZPN wcale nie jest nierealny i postanowili wystawić zakłady na to, czy Jerzy Brzęczek pozostanie trenerem oraz na to, kiedy zakończy się jego kariera jako selekcjonera reprezentacji Polski.

Opcji zak┼éad├│w zwi─ůzanych z Jerzym Brz─Öczkiem by┼éo du┼╝o, przypominamy zatem, jak wygl─ůda┼éy wtedy kursy u bukmacher├│w. Sprawd┼║cie, ile mo┼╝na by┼éo uzyska─ç obstawiaj─ůc m.in. czy Jerzy Brz─Öczek poprowadzi kadr─Ö na Euro 2021.

Zobaczcie tabele z kursami bukmacherskim z listopada 2020 roku:

Dymisja Brz─Öczka po meczu Polska-Holandia

TAKNIE
Dymisja Brz─Öczka po pora┼╝ce z Holandi─ů15,001,00
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie w STS. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAK
Polska przegra z Holandi─ů, a Jerzy Brz─Öczek poda si─Ö do dymisji (do 30.11.2020)10,00
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie TOTALbet. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAK
Polska przegra z Holandi─ů, a Jerzy Brz─Öczek zostanie zwolniony (do 30.11.2020)3,50
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie TOTALbet. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16

Jerzy Brzęczek trenerem do końca 2020 roku?

TAKNIE
Jerzy Brz─Öczek b─Ödzie selekcjonerem w dniu 31 grudnia 2020 r.1,372,75
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie w STS. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAKNIE
Jerzy Brz─Öczek b─Ödzie selekcjonerem 1 stycznia 2021 r.1,302,92
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie Fortuna. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16

Jerzy Brz─Öczek trenerem do Euro 2021?

TAKNIE
Jerzy Brz─Öczek poprowadzi dru┼╝yn─Ö na EURO w 2021 r.1,572,22
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie w STS. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAKNIE
Brzeczek poprowadzi dru┼╝yn─Ö w pierwszym meczu na Euro w 2021 r.1,701,91
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie Fortuna. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAKNIE
Brzeczek poprowadzi dru┼╝yn─Ö w pierwszym meczu na Euro w 2021 r.1,602,20
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie TOTALbet. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
Brz─Öczek poprowadzi dru┼╝yn─Ö w pierwszym meczu na Euro 2021TAKNIE
forBET1,602,15
eWinner1,303,15
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie eWinner i forBET. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16

TOTALbet w listopadzie wystawi┼é tak┼╝e zak┼éady powi─ůzane z osob─ů Ma┼égorzaty Domagalik, kt├│ra jest autorka biografii Jerzego Brz─Öczka. W├│wczas wok├│┼é ksi─ů┼╝ki by┼éo du┼╝o zamieszania i krytycy zarzucali Ma┼égorzacie Domagalik przesadne uwielbienie selekcjonera.

TAK
Jerzy Brz─Öczek zostanie zwolniony, a Ma┼égorzata Domagalik wypowie si─Ö, ┼╝e przyczyn─ů by┼éo wiejskie pochodzenie trenera (do 31.12.2020)10,00
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie TOTALbet. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16
TAK
Jerzy Brz─Öczek zamknie usta hejterom: zdob─Ödzie medal na euro w 2021 roku, a do ko┼äca 2022 zostanie wydana druga cz─Ö┼Ť─ç jego biografii200,00
Jerzy Brz─Öczek kursy bukmacherskie TOTALbet. Aktualizacja 18.11.2020, godz. 16