Freebet na Zakłady Bukmacherskie

W poniższym artykule przedstawimy czym tak naprawdę jest freebet, jak wygląda freebet 2018 u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Przedstawimy takżę czym są zakłady bez ryzyka czy depozyt bez ryzyka. Warto wiedzieć co należy zrobić i o czym pamiętać, aby skorzystać z freebetów i nie żałować, a wręcz przeciwnie cieszyć się z wybranej oferty.

Freebet 2018

BukmacherFreebetRejestracja
25PLN za darmo
50PLN za darmo dla posiadaczy karnetów
10PLN bez ryzyka + 30PLN za darmo

Co to jest freebet?

Freebet to inaczej darmowy zakład i obecnie jedna z najczęstszych promocji oferowanych na zakłady bukmacherskie. Dlaczego darmowy? Ponieważ możesz postawić zakład bez wpłacania własnych pieniędzy. Otóż w ramach oferty powitalnej legalni bukmacherzy przyznają określoną pulę, która zasili nasze konto, jakie zarejestrowaliśmy i którą należy wykorzystać by postawić jeden zakład. Jeżeli wygramy – otrzymujemy pieniądze pomniejszone o wysokość stawki zakładu, a freebet znika z naszego konto. Natomiast jeśli przegramy stracimy tylko otrzymaną od bukmachera pulę na zakład. Tak więc nic nie tracimy, bowiem przegrywając dany zakład, nie przegrywamy pieniędzy, a jedynie otrzymany bonus, którego i tak nie otrzymalibyśmy bez typowania zakładu.

Freebety dzielą się na:

• Klasyczny freebet, czyli darmowy zakład – wpłacasz depozyt i obstawiasz dany zakład, dzięki czemu otrzymasz darmowy zakład do wykorzystania bez względu na to czy wytypowałeś dobrze czy źle. Pamiętaj, że gdy zakład okaże się przegrany nic nie tracisz, z wyjątkiem freebeta, który otrzymałeś. W przypadku wygranej otrzymasz pieniądze ze zwycięskiego zakładu (potrącone tylko o freebeta). Należy zwrócić jednak uwagę jak wysoki bonus otrzymamy, najczęściej jest to 100 proc, ale bywa też, że 50 proc. Musisz więc zdecydować czy jest to dla Ciebie opłacalna opcja. Dużą zaletą tej promocji jest fakt, że kwota bonusu czasem wynosi nawet ok. 500 zł.

• Zakład bez ryzyka – wpłacasz depozyt, obstawiasz dany zakład i otrzymujesz darmowy zakład, gdy źle wytypowałeś.

• Cashback – w tym wypadku także gdy wpłacisz pieniądze i obstawisz zakład i źle wytypujesz – otrzymasz z powrotem postawione pieniądze.

W przypadku zakładu bez ryzyka i cashbacka nie ryzykujemy własnych pieniędzy, gdyż jeżeli je obstawimy i przegramy zakład, pieniądze zostaną nam zwrócone na konto. W tym wypadku musimy postawić jednak całą kwotę na jeden zakład, co zmniejsza nasze szanse na wygraną.

Freebet to jednak zdecydowanie ulubiony i najchętniej wybierany rodzaj promocji dla gracza. Nie musimy przecież płacić z własnej kieszeni, a możemy wygrać spore pieniądze. Nic dziwnego, że free bety są tak popularne i że firmy bukmacherskie, aby zachęcić do gry właśnie u nich oferują ciekawe promocje. Która jest najlepsza? Sprawdźmy!

Zakłady bukmacherskie freebet

Freebety zawsze przyciągały nowych graczy, ale freebety w 2018 roku są wyjątkowo atrakcyjne. Niektórzy bukmacherzy podwyższyli wartość darmowych zakładów, obniżyli wysokość obrotu czy minimalny kurs i tym samym freebet na start okazał się najatrakcyjniejszą formą premiowania nowych graczy. Jedno się nie zmieniło – freebety to bezpieczna opcja, gdyż są to zakłady bukmacherskie bez ryzyka.

Freebet od depozytu

Totolotek freebet

freebetTotolotek dla naszych graczy oferuje freebet 25 zł. To najlepsza oferta na polskim rynku, bo jest to freebet bonus bez depozytu. Dodatkowo możesz korzystać z pozostałych opcji i brać udział we wszystkich promocjach okresowych. Aby otrzymać free bet pamiętaj o rejestracji przez naszą stronę i z kodem MAXTOTO.

Milenium freebet

Dzięki nam możesz otrzymać na Milenium ekskluzywne 30 zł. Specjalny freebet u tego bukmachera można uruchomić po kliknięciu linku promocyjnego i zarejestrowaniu nowego konta. Musisz postawić kupon lub kilka kuponów o wartości 50 zł. Wymagany jest jedynie jednokrotny obrót po dowolnym kursie minimalnym.

Dodatkowo pierwszy depozyt, jaki złożysz w Milenium to zakład bez ryzyka do 10 PLN.

LVbet freebet

Freebet w LVbet wynosi 50 zł. Mogą go otrzymać posiadacze karnetów Wisły Płock, Wisły Kraków, Widzewa Łódź, Piasta Gliwice i Arki Gdynia. Wystarczy, że wyślesz zdjęcia lub skan karnetu na adres: promocje@lvbet.pl w tytule wpisując „Karnet”. Pamiętaj, że musisz spełnić określone warunki. Jest to czterokrotny obrót po kursie minimalnym 1.75.

Zakład bez ryzyka

STS freebet

Standardowa oferta promocyjna na STS wynosi 20 zł. Pamiętaj, że Twój bonus trafi na Twoje konto jeżeli w ciągu 120 dni od zasilenia konta poprawnie wytypujesz zakłady na stawkę odpowiadającą trzykrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem 1.91. Promocja kończy się, gdy wszystkie zawarte na koncie bonusowym kupony zostaną rozstrzygnięte, a saldo konta będzie mniejsze niż 2 zł.

Jak obstawiać freebety?

Co dają freebety oprócz gry w zakładzie bez ryzyka? Dzięki opcji freebet za rejestrację, niektórzy gracze zakładają konto u dwóch lub więcej bukmacherów, aby skorzystać z oferty darmowego zakładu, ale przede wszystkim dzięki freebetowi mogą sprawdzić firmy bukmacherskie, ich ofertę i zakłady. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem zakładów możesz z kolei sprawdzić, jak Ci to wychodzi.

Warto wiedzieć, że u niektórych bukmacherów, aby otrzymać freebeta należy najpierw postawić pierwszy zakład. Tyle ile postawimy tyle wynosić będzie freebet, który dodany będzie właśnie po wpłacie pieniędzy na konto i postawieniu pierwszego zakładu.

Zazwyczaj gracze muszą spełnić także określone warunki, aby wygrać zakład. Wymagany jest czasem minimalny kurs zakładu, minimalny obrót i czas na wykorzystanie freebetu. Freebet można wykorzystać w wypadku jednego zakładu w ramach jednej puli od bukmachera. Obrót wymagany jest zazwyczaj, jeżeli freebet otrzymujemy jako bonus od wpłaty. Dopiero po spełnieniu tego wymogu możesz wypłacić zgromadzone na koncie pieniądze. Obrót powiązany jest z kolei z kursem minimalnym, zazwyczaj waha się on między 1.70-2.00. Freebetów nie można zamienić na gotówkę, darmowy zakład obowiązuje tylko w postaci bonusu.

Jeżeli bukmacher nie stawia określonych wymogów lepiej stawiać zakłady po wyższych kursach, ponieważ stosunek zysku do otrzymanego freebetu jest większy. To że otrzymaliśmy pieniądze “za darmo” nie znaczy, że możemy teraz bezmyślnie obstawić pierwszy lepszy zakład. Przed skorzystaniem z freebetu zastanów się nad najlepszą opcją zakładu, przeanalizuj rozgrywki. Nie chodzi przecież o to, aby nic nie przegrać, ale wygrać i pomnożyć darmowy zakład.

Zakłady bukmacherskie promocje

Jeżeli freebet to forma bonusu powitalnego, a Ty jesteś już “starym  wyjadaczem”, skorzystaj z oferty przygotowanej dla stałych graczy. W większości przypadków należy po prostu sprawdzać pocztę mailową, gdyż bukmacherzy wysyłają swoje promocje głównie w ten sposób. Regularnie sprawdzaj też oferty na stronie bukmacherów – nie tylko jeżeli grasz już zawodowo. Również “świeżaki” znajdą tu dla siebie mnóstwo bonusów i promocji.

Jeżeli jesteś zainteresowany właśnie innymi formami promocji niż freebet, jeżeli chcesz poznać ofertę najlepszych bukmacherów, a może nie do końca wiesz w jaki sposób postawić zakład, aby był dla Ciebie najkorzystniejszy – sprawdź nasze pozostałe artykuły.

Freebet na Zakłady Bukmacherskie
4.5 (89.09%) 22 votes