Freebet na zakłady bukmacherskie

W poniższym artykule przedstawimy, czym tak naprawdę jest freebet na zakłady bukmacherskie, jak wygląda oferta freebet 2021 u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Przedstawimy także czym są zakłady bez ryzyka czy też depozyt bez ryzyka. Przedstawimy co warto wiedzieć, co należy zrobić i o czym pamiętać, aby skorzystać z freebetów i nie żałować, a wręcz przeciwnie cieszyć się z wybranej oferty.

Co to jest freebet bukmacherski?

Tego typu promocja od lat stosowana jest przez brytyjskich bukmacherów i stąd pochodzi jej nazwa. Freebet to inaczej darmowy zakład i obecnie jest jedną z najczęściej stosowanych promocji w zakładach bukmacherskich online. Darmowy zakład to zakład o określonej wartości, za który bukmacher oferuje opłacenie stawki. Ten rodzaj bonusu często stosowany jest w ramach oferty powitalnej za to, że użytkownik zdecyduje się na założenie konta.

frebeet zakłady bukmacherskie

Otrzymane środki możemy wykorzystać na wybrany przez siebie zakład. Zasady tego typu promocji są tak skonstruowane, że w przypadku poprawnego wytypowania danego zdarzenia, wygrana ląduje na naszym koncie. Co dzieje się w sytuacji, w której skonstruowany przez nas kupon okaże się przegrany ? De facto niewiele, ponieważ po prostu tracimy postawione pieniądze, ale cała zabawa polega na tym, że to pieniądze które otrzymaliśmy za darmo od bukmachera, więc nie pomniejszają one naszego prywatnego budżetu.

Rodzaje frebetów

Jeśli chodzi o freebet to zakłady bukmacherskie różnie interpretują tę formę promocji – może to być darmowy zakład bez wymaganej wpłaty, darmowy zakład za wpłatę czy cashback. Freebety dzielą się na:

Klasyczny freebet, czyli darmowy zakład – wpłacasz depozyt i obstawiasz dany zakład, dzięki czemu otrzymasz darmowy zakład do wykorzystania bez względu na to czy wytypowałeś dobrze czy źle. Pamiętaj, że gdy zakład okaże się przegrany nic nie tracisz, z wyjątkiem freebeta, który otrzymałeś. W przypadku wygranej otrzymasz pieniądze ze zwycięskiego zakładu (potrącone tylko o freebeta). Należy zwrócić jednak uwagę jak wysoki bonus otrzymamy, najczęściej jest to 100 proc, ale bywa też, że 50 proc. Musisz więc zdecydować czy jest to dla Ciebie opłacalna opcja. Dużą zaletą tej promocji jest fakt, że kwota bonusu czasem wynosi nawet ok. 500 zł.

Zakład bez ryzyka – wpłacasz depozyt, obstawiasz dany zakład i jeśli źle wytypowałeś, otrzymujesz darmowy zakład.

Cashback – w tym wypadku także, gdy wpłacisz pieniądze i obstawisz zakład i źle wytypujesz – otrzymasz z powrotem postawione pieniądze.

W przypadku zakładu bez ryzyka i cashbacka nie ryzykujemy własnych pieniędzy, gdyż jeżeli je obstawimy i przegramy zakład, pieniądze zostaną nam zwrócone na konto. W tym wypadku musimy postawić jednak całą kwotę na jeden zakład, co zmniejsza nasze szanse na wygraną.

Freebet to jednak zdecydowanie ulubiony i najchętniej wybierany rodzaj promocji dla gracza. Nie musimy przecież płacić z własnej kieszeni, a możemy wygrać spore pieniądze. Nic dziwnego, że free bety są tak popularne i że firmy bukmacherskie, aby zachęcić do gry właśnie u nich oferują ciekawe promocje. 

Jak korzystać z darmowych zakładów?

Zanim przejdziemy do poszczególnych freebetów dostępnych na polskim rynku bukmacherskim online podpowiemy do czego można wykorzystać freebet.

 • Podwój swój budżet na zakłady – to najprostszy sposób użycia darmowego zakładu. Znalazłeś wydarzenie, którego rezultat wydaje Ci się pewny. Wiesz, że nie będzie to Twój ostatni kupon u wybranego bukmachera. Zatem wykorzystujesz freebet i jeśli rzeczywiście trafisz to kolejny zakład możesz obstawić właśnie za te środki sprawiając, że możesz podwyższyć stawkę zakładu.
 • Zabezpiecz zakład – przypuśćmy, że zbliża się mecz Real vs Barcelona, a wynik spotkania jak to w przypadku El Classico jest ciężki do wytypowania. W tym przypadku freebet możesz obstawić jako zabezpieczenie swojego innego zakładu. Przykład: typujesz zwycięstwo Realu za swoje własne środki, a freebet wykorzystujesz na skonstruowanie kuponu ze zwycięstwem Barcelony .Oczywiście nie gwarantuje to wygranej, bo może paść np. remis, ale ta taktyka zwiększa Twoje szanse na powodzenie aż w dwóch wariantach.
 • Szybka wypłata gotówki – są też tacy graczy, którzy jedynie polują na zakłady i nie zamierzają grać w zakładach bukmacherskich. Tym sposobem zakładasz konto, wybierasz wydarzenie i jeśli trafisz, a regulamin promocji nie jest skomplikowany to po prostu wypłacasz pieniądze na swoje prywatne konto.

Zakłady bukmacherskie freebet

freebet bez depozytu

Freebety zawsze przyciągały nowych graczy, ale duża konkurencja na rynku online powoduje, że freebety w 2021 roku są wyjątkowo atrakcyjne. Niektórzy bukmacherzy podwyższyli wartość darmowych zakładów, obniżyli wysokość obrotu czy wymogi związane z minimalnym kursem i tym samym freebet na start okazał się najatrakcyjniejszą formą premiowania i przyciągana nowych graczy. Jedno się nie zmieniło – freebety to bezpieczna opcja, gdyż są to zakłady bukmacherskie bez ryzyka.

STS ma pakiet freebetów

W zakładach bukmacherskich STS można uzyskać kilka zakładów, które spełniają założenie freebetu.

Zakład bez ryzyka jest jednym z rodzajów freebetów i w STS również masz szansę go uzyskać. Jednak, aby odblokować tę promocję należy w czasie rejestrowania nowego konta wpisać w miejsce pola z kodem promocyjnym kod BEZRYZYKA. Dzięki temu bukmacher dopisze na Twoje konto 263 zł, które następnie masz możliwość przeznaczyć na dowolny zakład. Jeśli kupon okaże się przegrany nie nie tracisz, natomiast wygrana ląduje na Twoim koncie. Regulamin obrotu jest banalny i korzystny dla gracza, ponieważ wystarczy obrócić środkami raz po dowolnym kursie.

STS
Zakład bez ryzyka 200 263 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames
TYLKO U NAS

Kolejnym produktem w STS, który można poznać dzięki freebetowi są zakłady na BetGames. BetGames to gry karciane w systemie na żywo. Rozrywka polega na tym, że użytkownik obstawia wydarzenia w jeden z trzech dostępnych gier: wojna, bakarat lub poker.

Jednak freebet na BetGames otrzymuje się w formie cashbacku, więc STS wymaga od użytkownika wpłaty przynajmniej 20 zł i obstawiania za taka sumę zakładu. Jeśli okaże się on przegrany na konto powędruje zwrot stawki właśnie w wysokości 20 zł. Więc tak de facto darmowy zakład otrzymuje się dopiero po przegranej.

STS
Zakład bez ryzyka 20 zł na Betgames + Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł + 20 zł na sporty wirtualne + Zakład bez ryzyka 200 263 zł

Fortuna zakład bez ryzyka

Ten bukmacher postanowił przyznać freebet w postaci puntów w sklepie Fortuna Klub Plus. Jest to program lojalnościowy, w którym za stawiane zakłady otrzymuje się punkty, które następnie można wymieniać właśnie na zakłady. Za samą rejestrację nowego konta w Fortunie otrzymuje się 2000 punktów, których równowartość odpowiada 20 zł i oczywiście można za te środki stawiać kupony. Jedną ważną kwestia w przypadku tego bonusu jest zapis regulaminowy, który mówi to tym, że czas na wykorzystanie bonusu wynosi jedynie 7 dni.

Fortuna
Freebet 20 zł za rejestrację + 100% od drugiego depozytu do 2000 2100 zł + Zakład bez ryzyka do 600 zł

Freebet i zakłady bukmacherskie TOTALbet

TOTALbet udostępnia cała serię freebetów, ale wymaga od użytkowników konkretnych działań. Po pierwsze tak jak w przypadku wielu bukmacherów część freebetu uruchamiana jest za sprawą kodu promocyjnego, który należy uzupełnić w trakcie procesu rejestracji.

Za wpisanie kodu TOTALVIP użytkownicy otrzymują 15 zł, kolejnym elementem jest rejestracja konta stałego, czyli takiego, które uzupełnione jest o skan dowodu tożsamości potwierdzający dane użytkownika. Dodatkowe 5 zł przyznawane jest również za udzielenie zgód marketingowych, następne 5 zł za pierwszy depozyt w wysokości minimum 10 zł, kolejne 5 zł za zakład z salda głównego za minimum 5 zł, a ostatni element to 5 zł za zakład na sporty wirtualne. Tym samym maksymalnie możne uzyskać freebet o wartości 55 złotych. TOTALbet wymaga jeszcze aktywacji bonusu, a zrobisz to stawiając dowolny zakład z minimalnym kursem 2,00. Środki bonusowe znajdują się w zakładce „moje konto” w kategorii freebety.

forBET – dwa freebety na start

Podwójna szansa freebetowa czeka na nowych klientów forBET.

Pierwsza z nich to freebet przyznawany za uzupełnienie pola kod promocyjny o hasło FORBONUS. Otrzymamy wtedy 150 zł do pierwszego bonusu powitalnego od depozytu (wraz z bonusem od drugiego depozytu można zagarnąć do 2200 zł), czyli w sumie do 2350 zł. Oto warunki uzyskania tego freebetu:

 • Należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 zł (niższa kwota nie uprawnia do otrzymania tego bonusu);
 • Bonus zostanie dodany do 48 godzin po spełnieniu warunków;
 • Wymagany jest 4-krotny obrót bonusem z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00.
forBET
Freebet 0 150 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
TYLKO U NAS

Natomiast, za rejestrację konta z kodem BEZRYZYKA250 gracz otrzymuje od firmy forBET cashback o wartości do 250 zł. Jednak, aby otrzymać zwrot należy najpierw napisać e-maila na adres marketing@iforbet.pl, zatytułować go „zakład bez ryzyka”, a w treści podać swój login. Oto pozostałe warunki zakładu bez ryzka:

 • Zwrot za pierwszy postawiony i zarazem nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto z kodem promocyjnym BEZRYZYKA250;
 • Zwrot przysługuje tylko za pierwszy kupon zagrany zaraz po rejestracji;
 • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego;
 • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do 250 zł;
 • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2 i kursem minimalnym kuponu 2,00;
forBET
Cashback 0 250 zł + Bonusy od dwóch wpłat do 2200 zł
TYLKO U NAS

Totolotek – freebet tylko z kodem

Tytułowy, sponsor rozgrywek Pucharu Polski, podobnie jak konkurencja dysponuje freebetem dla graczy. Jednak dostępny jest on tylko w przypadku wykorzystania kodu promocyjnego TTPROMO. Należy to uczynić przechodząc przez proces rejestracji konta. Wypłata freebetu możliwa jest po dwukrotnym obrocie po łącznym kursie minimalnym w wysokości 2,00. 

Totolotek
Freebet 0 25 zł + 100% od depozytu do 500 zł
TYLKO U NAS

Freebet od eWinner

Bukmacher freebet w postaci zakładu bez ryzyka. Przy pierwszym depozycie użytkownicy otrzymują szansę cashbacku za nieudany zakład. Maksymalnie kwota zwrotu to 155 zł z kodem WINBONUS podanym w trakcie rejestracji. Podobnie jak w przypadku Fortuny obowiązują zasady związane z podatkiem od stawki, więc pełna możliwość bonusu to zakład za 176 złote. 

eWinner
Zakład bez ryzyka 100 110 zł + Bonus 50 proc. od 2. wpłaty do 500 zł
TYLKO U NAS

Co dają freebety oprócz gry w systemie zakład bez ryzyka?

Dzięki opcji freebet za rejestrację, niektórzy gracze zakładają konto u dwóch lub więcej bukmacherów, aby skorzystać z oferty darmowego zakładu, ale przede wszystkim dzięki freebetowi mogą sprawdzić firmy bukmacherskie, ich ofertę, zakłady czy też funkcjonalność serwisu. Od czasu do czasu pojawiają się również freebety na aplikacje mobilne. W ten sposób zakłady wzajemne starają się zachęcić do stawiania zakładów właśnie przez smartfony czy też tabletu. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z obstawianiem zakładów to z pewnością freebet jest najbardziej bezpieczną formą zakładów, ponieważ nie naraża Cię w pierwszym momencie na straty. Jeśli zaczynasz przygodę z obstawianiem zakładów możesz z kolei sprawdzić, jak Ci to wychodzi.

Warto wiedzieć, że u niektórych bukmacherów, aby otrzymać freebeta należy najpierw postawić pierwszy zakład. Tyle ile postawimy, tyle wynosić będzie freebet, który dodany będzie właśnie po wpłacie pieniędzy na konto i postawieniu pierwszego zakładu.

Freebet zakłady bukmacherskie – na co zwracać uwagę?

Jest kilka elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę w przypadku freebetów, ponieważ często aby wypłacić środki należ spełnić określony warunki i zazwyczaj one determinują czy możemy określić freebet mianem atrakcyjnego. Pierwszym elementem, na który użytkownicy zwracają uwagę, co skrzętnie wykorzystują zakłady bukmacherskie, jest wysokość promocji.

Niewątpliwie większość z Was będzie bardziej skłonna skorzystać z freebetu w wysokości 100 zł niż np. 20 zł. Z jednej strony takie zachowanie będzie wydawać się racjonalne, ale z drugiej strony może okazać się, że promocja o niższej wartości jest dla klienta bardziej korzystna. Tu dochodzimy do drugiego elementu, na który należy zwracać uwagę i jest nim obrót.

Bukmacherzy zazwyczaj wymagają, żeby przyznanym bonusem obstawić zakłady za określoną sumę i dopiero wówczas będą one odblokowane do wypłaty. Trzeci element dotyczy kursu przy jakim wspomniany obrót będzie zaliczony jako prawidłowy. W Polsce przy tego typu promocji kurs zazwyczaj waha się od 1,70 – 2,00. Warto też wgłębić się w to, czy obrotu można dokonać na kuponach wielozdarzeniowych. W takim przypadku minimalny kurs łączny wyznaczony jest na podobnym poziomie, ale kursy pojedynczych zdarzeń są wówczas niższe, co oczywiście może zwiększyć Twoją szansę na powodzenie.

Każdy ma inną taktykę na korzystanie z freebetów i szczerze mówiąc w tym przypadku nie podejmiemy się doradzania, którą najlepiej wybrać, ponieważ każda z nich ma swoje wady i zalety. Jest kilka generalnych zasad, które mogą ukierunkować postępowanie z freebetami. Po pierwsze jeśli sprawdzisz wymagania wybranego bukmachera i okażą się one stosunkowo niskie to wiele osób stawia wówczas na wydarzenia po wyższych kursach. Wynika to z faktu, że wówczas stosunek zysku do otrzymanego freebetu jest większy. Na końcu pamiętać należy o tym, że bukmacherka to jedynie zabawa i nie powinno traktować się jej jako źródła dochodów. Freebet przy takim podejściu jest idealny do wykorzystania w trakcie rozgrywek, których wyniku nie jesteśmy pewni i sami nie zaryzykowalibyśmy prywatnych pieniędzy.

Freebet zakłady bukmacherskie – podsumowanie

W powyższym artykule skupiliśmy się na promocjach przygotowanych dla nowych graczy, ale darmowe zakłady to typ promocji, który często stosowany jest przy różnych okazjach. Dlatego polecamy zapisanie się do newsletterów legalnych bukmacherów. Raz na jakiś czas na skrzynkę mailową spłynie informacja o nowej promocji w wybranych zakładach i musicie nam uwierzyć, że nierzadko jest to info o freebecie. Szczególnie można wytężyć uwagę w okresie większych wydarzeń sportowych, ponieważ mecze Ligi Mistrzów, spotkania reprezentacji Polski, Puchar Świata w skokach, siatkarska Liga Światowa, gale bokserskie i MMA to dla bukmacherów czas zwiększonych działań marketingowych i promocyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *