Fortuna oferta bukmachera

Fortuna to jedna z najstarszych firm na polskim rynku bukmacherskim, jednocześnie obok STSów lider pod względem udziału w polskim rynku bukmacherskim. Popularność zakładów bukmacherskich fortuna nie jest oczywiście przypadkiem. Jakość oferty tego bukmachera jest prawdopodobnie najwyższa spośród wszystkich na polskim rynku.

Oferta wyższa od standardowej!

Fortuna Oferta

legalny polski bukmacher
wysokie kursy bukmacherskie
wirtualne sporty
zakłady na e-sport
profesjonalne typy ekspertów
aplikacja mobilna
Fortuna Klub plus i e-shop
najwięcej punktów stacjonarnych
Sprawdź kod rejestracyjny

eFortuna - oferta dla nowych graczy 2018

Fortuna jak wszyscy wiodący bukmacherzy oferuje nowym użytkownikom różne ekstrasy. Wartość tych ofert znajdziecie na ich stronie. Warto jednak pamiętać, że rejestracja przez nasz serwis pozwala zagrać z wyższą kwotą niż standardowa. Już tłumaczymy jak to zrobić:

  1. Klikając w dowolny obrazek w tym artykule możesz przejść na stronę Fortuny
  2. Strona Fortuny, która się otworzy będzie zawierała aktualny kod i opis dealu
  3. Ostatni krok to przejście do rejestracji i wpisanie właściwego kodu podczas zakładania konta.

Regulamin oferty oraz wymagania dotyczące obrotu znajdziecie również na stronie eFortuna.

Fortuna oferta VIP

Czy na Fortunie można dostać coś bez wpłacania pieniędzy? Tak i co więcej oferta ta łączy się z innymi ekstrasami Fortuny. Jak ją odebrać? Można to zrobić przez rejestrację z odpowiednim kodem, który znajduje się na stronie Fortuny, dostępnej po kliknięciu w dowolny obrazek na stronie. 

Co lepsze Fortuna czy STS

Częstym pytaniem, które zadają nam nowi użytkownicy jest jakiego bukmachera wybrać. Lub wprost STS czy Fortuna. Naszym zdaniem wątpliwości za dużo być nie powinno. Wystarczy porównać kursy bukmacherskie, które na Fortunie są znacznie, znacznie wyższe. Różnica wynosi często nawet 10% na rzecz słowackiego bukmachera co oznacza 10% wyższe wygrane dla Ciebie! W świecie bukmacherki taka różnica to naprawdę rzadkość. Dlatego w naszym rankingu Fortuna zajmuje zdecydowanie wyższe miejsce niż STS. To samo potwierdzają zresztą gracze, którzy mieli styczność z oboma bukmacherami. Opinie o Fortunie są zdecydowanie lepsze u niemal każdego z nich.

Aplikacja mobilna

Wprawdzie za grę na aplikacji mobilnej nie otrzymasz żadnych dodatków (w przeciwieństwie choćby do Totolotka), ale jej jakość jest na polskim rynku w czołówce. Jest to jeden z niewielu elementów, które poziomom zbliżają się do największych światowych bukmacherów. Wprawdzie STSy mają podobnej jakości aplikację mobilną, jednak poziom pozostałych usług w ich ofercie jest niższy.

 

Na koniec przygotowaliśmy zestaw najczęściej zadawanych pytań przez naszych użytkowników dotyczących słowackiego bukmachera. Mamy nadzieję, że one pomogą rozwiązać większość wątpliwości dotyczących tego serwisu.

fortuna aplikacja mobilna

FAQ

Czy fortuna jest legalna?

Tak, Fortuna w Polsce działa w pełni legalnie, ma licencję Ministerstwa Finansów i zgodnie z prawem może oferować zakłady bukmacherskie zarówno w punktach stacjonarnych jak i w internecie. Licencję Fortuna uzyskała już na początku 2012 roku i nic nie wskazuje na to, aby mogła ją stracić.

Jak zdobywać punkty w fortunie?

Punkty fkp są automatycznie doliczane do Twojego konta za poszczególne czynności. Pierwsze otrzymasz już za rejestrację konta, kolejne za wpłacone depozyty i postawione zakłady. System jest bardzo przejrzysty i wygodny dla użytkownika, ponieważ nie trzeba wysyłać żadnych maili czy wykonywać innych dodatkowych czynności. 

Dlaczego wybrać akurat Fortunę?

Staramy się być w naszych opiniach na temat bukmacherów maksymalnie obiektywni. Recenzujemy wyłącznie legalne serwisy, a wśród nich Fortuna piastuje pierwsze miejsce. Polecamy porównać kursy na kilka wydarzeń i szybko się przekonacie, że prowizja jest tutaj zdecydowanie najniższa. Do tego jakość obsługi, wygląd i ogólne wrażenie jest bardzo dobre. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że na świecie istnieją lepsi bukmacherzy, jednak w obecnym stanie prawnym Fortuna to najlepsza alternatywa.

Obstawiać w internecie czy punktach stacjonarnych?

W tej kwestii nie warto się nawet chwili zastanawiać.  Obstawianie online jest dużo bardziej opłacalne.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Fortuna oferta bukmachera
4.7 (94.78%) 23 votes