Noblebet kod promocyjny

Z dniem 16 stycznia 2023 Noblebet połączył siły z LVBET. Polecamy zapoznać się z ofertą powitalną LVBET dostępną z naszym kodem promocyjnym, bo dzięki niemu możecie liczyć na bonus wyższy o 20 złotych od tego, co w standardzie oferuje bukmacher.

Noblebet pojawił się na polskim rynku zakładów wzajemnych we wrześniu 2019 roku. Od samego początku dał się poznać jako bukmacher, który ma oryginalne podejście do obstawiania i który przykłada dużą wagę do promocji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej marki i zyskać dodatkowe środki na darmowe zakłady, to trafiłeś w dobre miejsce.

Noblebet kod promocyjny 2023

W celu skorzystania z kodu promocyjnego Noblebet, z którym będziesz mógł liczyć na dodatkowe korzyści, powinieneś kliknąć w dedykowany link. Znajdziesz go powyżej i poniżej w tym tekście. Link aktywuje specjalny kod w formularzu rejestracyjnym, z którym otrzymasz extra freebet. Proces rejestracji jest nieskomplikowany, jednak w razie gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, w dalszej części tekstu opisaliśmy go krok po kroku, w najdrobniejszym szczególe.

Rejestrując konto z opisanym powyżej kodem bonusowym Noblebet, możesz skorzystać z następujących promocji:

 • freebet od depozytu 25 PLN
 • bonus 100% od 1. depozytu – maksymalnie 500 PLN
 • bonus 50% od 2. depozytu – maksymalnie 800 PLN
 • bonus 100% od 3. depozytu na sporty wirtualne – 200 PLN
 • grę bez podatku przez 30 dni od rejestracji konta
Kod promocyjny Noblebet: EXTRA25
Extra freebet z kodem25 zł
Bonus od 1. depozytu:100% do 500 zł
Bonus od 2. depozytu:50% do 800 zł
Bonus od 3. depozytu na sporty wirtualne:100% do 200 zł
Bonus w aplikacji mobilnej:20 zł
Gra bez podatku:+ 14%
Noblebet bonusy – kod promocyjny 2023

Jak widać, oferta promocyjna tego bukmachera jest naprawdę ciekawa i można na niej całkiem sporo zyskać. Listę aktywnych i oczekujących bonusów możemy w każdej chwili sprawdzić w zakładce „Bonusy”, która znajduje się w menu przy nazwie użytkownika.

Noblebet bonusy powitalne

W poniższej tabeli zawarliśmy warunki obrotowe, które należy spełnić, żeby uwolnić środki bonusowe. Z dalszej części artykułu dowiesz się co zrobić, by z nich skorzystać.

Freebet od depozytuWpłata min. 50 PLN
Zakład AKO
Kurs 1.85 (min. 1.30 na selekcję), stawka min 50 zł
Odbierz freebet i postaw AKO z 3 zdarzeniami z kursem łącznym m.in. 3.00 (kurs poj. min. 1.30)
Obrót bonusem 2x po kursie min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40)
30 dni na wykorzystanie bonusu
Bonus 100% do 500 PLN od pierwszego depozytuWpłata min. 10 PLN
Zakład AKO
Kurs 1.85 (min. 1.30 na selekcję)
Obrót bonusem 4x po kursie min. 1.85 (jedna selekcja z kursem 1.40 lub wyższym)
30 dni na wykorzystanie bonusu
Bonus 50% do 800 PLN od drugiego depozytuWpłata min. 10 PLN
Obrót bonusem 3x po kursie min. 3.00 (min. 1.31 na selekcję)
30 dni na wykorzystanie bonusu
Bonus 100% do 200 PLN na sporty wirtualne od trzeciego depozytuWpłata min. 10 PLN
Obrót bonusem 5x po kursie min. 1.85
30 dni na wykorzystanie bonusu
Bonus w aplikacji 20 PLNStawka min. 20 PLN
Kurs min. 2.00
Obrót bonusem 3x po kursie min. 1.85
Gra bez podatku przez 30 dni po rejestracjiKupony AKO (min. 3 selekcje) po kursie min. 2.20
Noblebet bonusy z kodem promocyjnym – warunki obrotowe

Noblebet kod bonusowy – szczegóły

Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym ofertom promocyjnym na start w Noblebet i dowiedzmy się jak wycisnąć z nich maksimum korzyści.

Kwota pakietu powitalnego Noblebet jest dosyć wysoka. To jednak nie jest najważniejszy element bonusów. Istotne jest również to, jakie warunki należy spełnić, aby je odebrać. Wszystko omówimy dokładnie poniżej.

Freebet od depozytu – tylko z kodem

Zacznijmy od eksluzywnego bonusu, niedostępnego w standardowej ofercie bukmachera. Otrzymać go można jedynie rejestrując się u bukmachera poprzez link na naszej stronie i z kodem EXTRA25.

Jest freebet, możliwy do wykorzystania po wpłacie. Przyznawany jest zawsze w piątek, do godz. 17. Więcej jeśli rejestrujecie się i obstawiacie pierwszy kupon w weekend na otrzymanie bonusu musicie poczekać do piątku. Oto warunki freebetu – krok po kroku:

 • kliknij w link i zarejestruj się w Noblebet (pole kodowe wypełni się automatycznie nazwą EXTRA25)
 • wpłać pierwszy depozyt min. 50 zł
 • stwórz pierwszy po rejestracji kupon AKO z kursem min. 1.85 (stawka min. 50 zł)
 • odbierz freebet w wysokości 1 zł z mnożnikiem x25
 • stwórz kupon kombi z min. 3 zdarzeniami z kursem łącznym min. 3.00 ( kurs poj. min. 1.30)

Aby wypłacić wygraną z kuponu, należy obrócić dwa razy wygranymi środkami po kursie min. 1.85 (kurs poj. min. 1.40). Bonus jest ważny 30 dni od dnia dodania do konta gracza.

Bonus 100% od pierwszego depozytu

Najważniejszą częścią oferty powitalnej Noblebet jest bonus 100% od pierwszego depozytu o wartości do 500 PLN. Żeby móc z niego skorzystać, należy dokonać pierwszej wpłaty w wysokości co najmniej 10 PLN, po wcześniejszym zaznaczeniu pola „BONUS POWITALNY 500 PLN” w zakładce „WPŁATA”. Po dopisaniu do naszego konta, bonus będzie ważny przez 30 dni.

Gracz jest również zobligowany do wykonania 4-krotnego obrotu depozytem, kuponami SOLO lub AKO o kursie 1.85 lub wyższym. W przypadku kuponów AKO minimalny kurs poszczególnych selekcji to 1.40. Maksymalna kwota depozytu podlegająca obrotowi to 500 PLN. Czas na obrót bonusem jest nieograniczony. 

Bonus 50% od drugiego depozytu

Drugą promocją składającą się na ofertę powitalną bukmachera Noblebet jest bonus 50% od drugiego depozytu maksymalnie do 800 złotych. Jest to bonus klasyczny. Aktywujemy go w zakładce „WPŁATA”.

 • Minimalna kwota, jaka uprawnia gracza do odebrania tego bonusu to 10 złotych (przy wpłacie metodą paysafecard – 20 złotych).
 • Bukmacher wypłaci ten bonus za pomocą mnożnika – 5% wpłaconego depozytu pomnożone przez kurs 10.
 • Otrzymany bonus trzeba wykorzystać na kupon akumulacyjny (AKO) z kursem 3.00, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia to 1.31. Mamy na to 30 dni.
 • Depozyt z kolei trzeba będzie obrócić 3 razy na kuponach z kursem 1.85 (kurs poj. selekcji min. 1.40). Tutaj już bukmacher nie nakłada żadnych ram czasowych na wykonanie tego zadania.

Co kryje się pod pojęciem mnożnika, który nie dla wszystkich może być jasny? To po prostu inny sposób przedstawienia tej samej kwoty. Jeśli zagramy za 800 złotych bez mnożnika, to otrzymamy tę samą kwotę 2112 złotych (800 x 3.00 = 2112 PLN lub 800 x 3.00 x 10 = 2112 PLN).

Bonus 100% od trzeciego depozytu na sporty wirtualne 

Bonus od trzeciego depozytu w Noblebet przyznawany jest wyłącznie na sporty wirtualne. Jego również aktywujemy w zakładce „WPŁATA”, poprzez zaznaczenie pola „BONUS 200 PLN NA SPORTY WIRTUALNE”. Minimalna kwota, od której będziemy kwalifikować się do uzyskania bonusu, to 10 PLN. Jest to bonus 100%, więc jeśli wpłacimy np. 100 PLN, to otrzymamy 100 PLN bonusu.

Środki bonusowe możemy wykorzystać wyłącznie na obstawianie sportów wirtualnych i są one ważne przez 30 dni od dokonania wpłaty. Podlegają one obrotowi x5 po kursie 1.85 lub wyższym.

Gra bez podatku

Ostatnią częścią składową oferty powitalnej Noblebet jest możliwość gry bez podatku przez 30 dni od momentu rejestracji konta. Oznacza to, że bukmacher zwiększy wartość obstawianych przez nas zakładów o 14%, w praktyce sprawiając, że stawka przez nas postawiona będzie stawką netto. Tym samym, obstawiając kupon o kursie 3.00 za 100 PLN, ewentualna wygrana wyniesie równe 300 PLN.

Są jednak pewne warunki, które należy spełnić, by nasz kupon został objęty promocją. Musi się on składać z co najmniej 3 zdarzeń o kursie 2.20 lub wyższym. Gra bez podatku w Noblebet obejmuje zarówno zakłady przedmeczowe, jak i na żywo. 

Bonus za aplikację

Noblebet nagradza również graczy, którzy zdecydują się pobrać i zainstalować na swoje urządzenie mobilne jego aplikację. Mowa o bonusie 20 PLN za pierwszy zakład, który gracz postawi za pośrednictwem tego softu. Minimalna stawka za jaką należy zagrać to 20 PLN, przy czym należy pamiętać, że kurs zakładu musi przekraczać 2.00. Warto odnotować, że do bonusu nie kwalifikują się kupony objęte innymi promocjami lub wypłacone opcją cash out.

Bonus zostanie przelany na konto gracza we wtorek lub piątek po spełnieniu warunków promocji. Środkami bonusowymi należy obrócić 3-krotnie po kursie 1,85 lub wyższym, w ciągu 30 dni od momentu przyznania.

Bonus powitalny na sporty wirtualne

Bonus od pierwszej wpłaty można wymienić na bonus 100% do 300 zł na sporty wirtualne. Aby go otrzymać należy wpłacić minimum 10 zł i zaznaczyć pole BONUS WIRTUALNY 300 PLN. Środki bonusowe podlegają warunkom 5-krotnego obrotu. Po wybraniu bonusu 300 zł na wirtuale gracz traci możliwość skorzystania z bonusu od pierwszego depozytu 100% do 500 PLN”. Oczywiście może skorzystać z bonusów od drugiego i trzeciego depozytu.

Jak wykorzystać kod bonusowy Noblebet?

Dzięki kodom promocyjnym, gracze mogą w prosty i co najważniejsze darmowy sposób, zyskać dodatkowe środki na zakłady. Wykorzystanie kodu promocyjnego Noblebet również gwarantuje nam wymierne korzyści.

W kolejnych kilku akapitach opiszę szczegółowo proces rejestracji i weryfikacji konta z kodem promocyjnym u bukmachera Noblebet.

Noblebet rejestracja z kodem promocyjnym

Zanim będziemy mogli zacząć obstawaiać w Noblebet, musimy zarejestrować konto na jego stronie internetowej. Po raz kolejny, polecamy kliknąć w link rejestracyjnych Noblebet, który jest dostępny na jego stronie. Dzięki niemu do formularza rejestracyjnego dopisany zostanie Noblebet kod bonusowy, czyli EXTRA25, z którym zostaniesz uprawniony do darmowego zakładu bez ryzyka.

Kod możesz wpisać również ręcznie, jednak tylko zakładając konto przez nasz odnośnik będziesz miał 100% pewność, że zostanie zaakceptowany. Dowiedzmy się co jeszcze trzeba zrobić, by udanie przejść proces zakładania konta Noblebet.

Krok 1: tworzenie konta tymczasowego

Po kliknięciu w link rejestracyjny zostaniesz przekierowany do formularza rejestracyjnego Noblebet. Na pierwszej podstronie podajemy swoje podstawowe dane, a dokładniej:      

 • Imię, 
 • Nazwisko,     
 • Narodowość (domyślnie podana Polska),   
 • Numer PESEL składający się z 11 cyfr.

Po wypełnieniu podanych powyżej pól należy kliknąć w baner „IDŹ DALEJ”. Zostaniemy przekierowani do drugiej podstrony, zatytułowanej „Szybka rejestracja”. W tym miejscu należy podać:    

 • Adres e-mail, 
 • Nazwę użytkownika, 
 • Hasło (musi zawierać co najmniej 8 znaków, w tym cyfrę),           
 • Numer telefonu,      
 • Kod bonusowy EXTRA25 (jeśli rejestrujesz się przez link, pole to zostanie wypełnione automatycznie).      

Należy również zaznaczyć checkbox’y, które znajdują się pod formularzem. Za ich pośrednictwem potwierdzamy swoją pełnoletność, wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych i poświadczamy, że wszystkie podane przez nas dane są prawdziwe. Następnie klikamy w baner „ZAKOŃCZENIE REJESTRACJI”.

Krok 2: weryfikacja konta

Nobleble kod bonusowy

Po wysłaniu formularza na podany przez nas adres e-mail wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć, by zakończyć rejestrację konta tymczasowego. Od tego momentu możemy logować się na swoje konto, wpłacać środki i obstawiać zakłady z pełnej oferty bukmachera Noblebet.

Co dość istotne, konto to nie ma ograniczeń czasowych, jednak można na nim zagrać za łączną kwotę maksymalną 5200 PLN. Po przekroczeniu tej kwoty gracz nie będzie miał możliwości obstawiania zakładów, aż do momentu przejścia na konto stałe. W tym celu należy udanie przejść proces weryfikacji.

Krok 3: Utworzenie konto stałego 

W celu aktywowania konta stałego, gracz musi wykonać kilka prostych czynności, a dokładniej:

 • uzupełnić swoje dane teleadresowe,            
 • przesłać skan lub zdjęcia przodu i tyłu swojego dowodu tożsamości,
 • podać numer konta bankowego założonego na swoje imię i nazwisko.

Od momentu przesłania dokumentów, weryfikacja naszych danych powinna zostać rozpatrzona w ciągu kilkudziesięciu minut. Sam bukmacher twierdzi, że z reguły nie dłużej niż pół godziny, jednak w niektórych przypadkach może to potrwać do 24 godzin. Jeśli w trakcie weryfikacji coś pójdzie nie tak, to zostaniemy o tym poinformowani drogą mailową. Jeśli zaś zostaniemy pozytywnie zweryfikowani, to będziemy mogli korzystać z pełni możliwości serwisu Noblebet. 

Noblebet promocje bukmacherskie i program lojalnościowy

Noblebet ma w swojej ofercie również liczne promocje i ciekawe opcje dla graczy już zarejestrowanych.. Dowiedzmy się na ich temat nieco więcej.

Betbuilder

Noblebet, jako jeden z pierwszych legalnych bukmacherów, wprowadził opcję, która pozwala tworzyć zakłady łączące różne zdarzenia z pojedynczego spotkania. Mowa o funkcji Betbuilder. Wydarzenia, w przypadku których możemy tworzyć tego typu zakłady oznaczone są charakterystyczną ikonką cegiełek/klocków. Po kliknięciu w ikonkę zostaniemy przekierowani do menu zakładów. W tym miejscu możemy stworzyć swój własny zakład łączony.

Wśród dostępnych do obstawiania wydarzeń znajdziemy spotkania m. in. piłki nożnej i koszykówki, a wśród rynków następujące kategorie:

Piłka nożna:

 • popularne (najpopularniejsze zakłady na dany mecz)
 • mecz (1X2, podwójna szansa, łamak 1/2, suma goli, dokładny wynik, co się wydarzy…),
 • drużyny (suma goli drużyny, BTTS, rodzaj zwycięstwa, rzuty rożne drużyny, kartki drużyny…),
 • graczy (liczba goli zawodnika, kiedy zawodnik zdobędzie gola, dostanie kartkę, sposób strzelenia gola przez zawodnika…).

Koszykówka:

 • popularne (najpopularniejsze zakłady na dany mecz),
 • gracze (punkty zawodnika, statystyki zawodnika, punkty za 3, asysty, zbiórki, zdobywca pierwszych punktów, double/triple double…),
 • mecz (zwycięzca, suma, podwójny wynik, wydarzenia meczowe…),
 • drużyny (handicap, różnica zwycięstwa, suma drużyny, wydarzenia meczowe dla drużyny…).

Rynków jest więc sporo, znacznie więcej niż u konkurentów posiadających podobną opcję, więc jest w czym wybierać. Warto pamiętać, że na pojedynczym kuponie nie można łączyć zakładów przeciwstawnych i pochodnych. Po stworzeniu zakład z wyliczonym kursem łącznym, należy kliknąć w przycisk „DODAJ DO KUPONU”. Co ważne, zakłady Betbuilder możesz łączyć z innymi zakładami na kuponie AKO, z wyjątkiem zakładów na to samo spotkanie.

Player Bets

Kolejna innowacyjna funkcjonalność Noblebet. Player Bets umożliwia tworzenie zakładów łączonych na zdarzenia obejmujące występy poszczególnych zawodników w danym spotkaniu. W przypadku tej opcji możemy obstawiać trzy podstawowe typy zakładów:

 • Statystyka – zakład na statystyki jednego lub dwóch zawodników, w ramach którego wypełnione muszą zostać założenia zakładu, np. zawodnik odda 3 lub więcej strzałów w meczu piłki nożnej, albo zdobędzie ponad 30 punktów w meczu koszykówki.
 • H2H – czyli „head to head”. W tym wypadku obstawimy, że wskazany przez nas zawodnik osiągnie w meczu lepszy wynik w danej statystyce on drugiego piłkarza ujętego w tym rynku. Przykładowo, Lewandowski odda więcej strzałów niż Mbappe.
 • Potrójny – zakłady znany chociażby z wyścigów konnych. Gracz ma za zadanie obstawienie kolejności zawodników w wybranej przez siebie statystyce, od najwyższego do najniższego wyniku.

Zakłady możemy obstawiać na takie dyscypliny jak:

 • piłka nożna (ligi, Liga Mistrzów, turnieje międzynarodowe),
 • koszykówka (NBA, NCAAMB),
 • hokej na lodzie (NHL),
 • futbol amerykański (NFL, NCAAFB),
 • baseball (MLB).

Dostępnych opcji i rynków jest naprawdę wiele. Wymieńmy chociaż te związane z meczami piłki nożnej:

 • podwójny performance gracza (zakłady łączone),
 • kartki,
 • gole,
 • strzały, 
 • strzały na bramkę, 
 • odbiory,
 • asysty,
 • head to head (porównanie statystyk dwóch zawodników),
 • kombi (zakłady kombinacyjne podzielone według kursów).

Poszczególne zakłady na statystyki zawodników możemy obstawiać jako zakłady singlowe i kombinacyjne. Warto jednak zauważyć, że w przypadku zakładów kombi możemy natrafić na limity, jeśli kurs będzie bardzo wysoki. Zakłady na statystyki poszczególnych zawodników można łączyć na pojedynczym kuponie, podobnie jak zakłady na zawodników biorących udział w tym samym spotkaniu (jak i w innych), niezależnie od tego, w barwach której drużyny grają. Nie można jednak obstawić dwóch zakładów na tego samego zawodnika z tego samego rynku na tym samym kuponie. Podgląd kuponu znajduje się po prawej stronie ekranu. W razie gdybyśmy mieli problemy, zawsze możesz skorzystać z rozbudowanego działu pomocy.

25 PLN za e-sporty

Bukmacher Noblebet nie zapomina również o typerach specjalizujących się w e-sporcie, oferując bonus w wysokości 25 PLN na wydarzenia z tej dyscypliny. Promocja obejmuje wyłącznie ofertę esportową, która w Noblebet obejmuje takie gry jak CS: GO, StarCraft I i II, DoTA 2, FIFA, Rainbow 6, King of Glory, League of Legends, Overwatch czy Call of Duty.

Żeby skorzystać na tej ofercie należy w ciągu tygodnia, liczonego od piątku do czwartku, obrócić kwotę 150 PLN netto kuponamii z oferty esportowej o kursie łącznym 1,75 lub wyższym. Jeśli spełnimy to wymaganie, to w najbliższy poniedziałek do naszego konta bonusowego przypisane zostanie 25 PLN.

Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu przyznania. Należy obrócić nim 3-krotnie po kursie 1,85 lub wyższym. Tradycyjnie, nie są nim objęte zakłady zamknięte wcześniej z pomocą funkcji cash out.

20% za sporty wirtualne

Kolejna promocja na virtuale, dzięki której gracz może uzyskać zwrot 20% przegranych stawek netto. Obejmuje kupony zawarte w ciągu tygodnia liczonego od poniedziałku do niedzieli. Łącznie, należy w tym czasie postawić zakłady na sporty wirtualne za minimum 100 PLN. Cashback liczony jest według następującego wzoru: stawki netto (suma) – suma wygranych. Gracz otrzyma bonus tylko, jeśli ten bilans okaże się dodatni.

Luksusowe AKO+

Promocja obejmująca zakłady akumulowane z co najmniej trzema zdarzeniami o kursie 1,30 lub wyższym. Boost na kursy wynosi od 5% aż do 100% i przyznawany jest według następujących zasad:

 • 3 selekcje: +5%
 • 4 selekcje: +10%
 • 5 selekcji: +15%
 • 6 selekcji: +25%
 • 7 selekcji: +30%
 • 8 selekcji: +40%
 • 9 selekcji: +50%
 • 10 selekcji: +60%
 • 11 selekcji: +70%
 • 12 selekcji: +80%
 • 13 selekcji: +90%
 • 14 selekcji: +100%

To jak działa promocja opiszemy na przykładzie:

 • Obstawiamy kupon z 14 zdarzeniami (+100%)
 • Kurs łączny – 150.00
 • Kurs łączny z promocją Luksusowe AKO+ – 300.00

Do promocji nie zaliczają się zakłady postawione za środki bonusowe oraz z oferty na sporty wirtualne. Jeśli w tym samym czasie będziemy objęci promocją na grę bez podatku, to możemy wybrać to, z której promocji chcemy skorzystać z pomocą suwaka, który znajduje się na podglądzie kuponu (Niższy podatek/Boost).

Cashout

W ofercie bukmachera Noblebet nie mogło również zabraknąć cashout’u, a więc opcji, która umożliwia wcześniejsze zamknięcie zakładu. Dzięki temu, możemy szybko wypłacić środków nawet, gdy obstawione przez nas spotkania jeszcze nie zostały rozliczone. Jest jednak jeden warunek – na kuponie nie może być żadnych przegranych wydarzeń.

To, czy akurat możemy skorzystać z tej opcji, zostanie zakomunikowane powiadomieniem przy zakładce „MOJE ZAKŁADY”, jako zielony baner opisanym jako „CASH-OUT DOSTĘPNY”. Po wejściu do tego menu, będziemy mieli dostęp do wszystkich zakładów, a te które będziemy mogli wcześniej zamknąć opisane będą zielonym baner „WYPŁATA X,XX PLN”. Jeśli klikniemy w niego, to nasz zakład zostanie zamknięty, a wyliczona przez bukmachera wygrana z cashout’em pojawi się na naszym koncie depozytowym.

Noblebet cashout obejmuje zakłady singlowe i kombinacyjne, zarówno przedmeczowe, jak i na żywo. Z opcji można skorzystać nawet, gdy na kuponie pozostanie więcej niż jedno nierozstrzygnięte wydarzenie. Należy pamiętać, że cashout w Noblebet nie dotyczy wszystkich wydarzeń i rynków.

Noblebet sponsorem Garbarni Kraków

Bukmacher został sponsorem Garbarni Kraków. To trzeci pod względem popularności klub w Krakowie i drużyna, która na co dzień występuje na boiskach II ligi. Noblebet podpisał umowę z Garbarnią na razie do końca sezonu 2022/2023, ale być może będzie ona przedłużona. Na ten moment bukmacher nie przewidział specjalnych promocji dla kibiców krakowskiego zespołu, ale z dużym prawdopodobieństwem w przyszłości takie promocje się pojawią.

Noblebet aplikacja mobilna 

noblebet kod promocyjny legalni bukmacherzy

Kolejne udogodnienie dla graczy Noblebet. Aplikacja mobilna tego bukmachera jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami operacyjnymi Android i iOS. Nie jest to jednak soft wysoko oceniany przez użytkowników – na Apple App Store jego średnia ocen wynosi około 2,1 gwiazdki, co jest wynikiem bardzo słabym.

Niemniej, programiści zatrudnieni przez bukmachera regularnie publikują kolejne łatki, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc korzystanie z niej staje się coraz wygodniejsze. Aplikacja Noblebet posiada kilka bardzo ciekawych funkcji, z których wymienić należy:

 • dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live,           
 • powiadomienia push,          
 • sporty wirtualne i gry karciane,       
 • dostęp do Noblebet cash out,         
 • dostęp do opcji Betbuilder i Player Bets,    
 • dedykowane promocje,       
 • transmisje meczowe live,    
 • liczne metody płatności,      
 • logowanie przy pomocy PIN-u i FaceID.

Appka ta ma naprawdę spore możliwości, jednak czasami pojawiają się mniejsze lub większe bugi, takie jak np. niewyświetlanie się podstron czy zawieszanie się appki. Czy mimo to warto polecić aplikację Noblebet? Opinie na jej temat na jej temat są podzielone, jednak mimo kilku irytujących wad, nie ulega wątpliwości, że jest to narzędzie zaawansowane technicznie, a do tego jest regularnie aktualizowane. Tym samym, z pewnością warto pobrać je na swoje urządzenie mobilne, chociażby po to, by móc skorzystać z bonusu dla użytkowników aplikacji.

Noblebet kod promocyjny – metody płatności

Kolejna ważna składowa, jeśli chodzi o funkcjonalności, których oczekujemy po dobrej jakości bukmacherze. Noblebet ma w swojej ofercie liczne metody płatności, takie jak:   

 • BLIK (od 10 do 25 000 PLN),
 • Przelewy24 (od 10 do 25 000 PLN)
 • Karta płatnicza VISA (od 10 do 10 000 PLN)
 • PayPal (od 20 do 25 000 PLN)
 • Dotpay (od 10 do 25 000 PLN)
 • Plix (od 10 do 25 000 PLN)
 • Paysafecard (od 20 do 3 000 PLN)

Metod wpłaty depozytu jest więc sporo. Wszystkie są błyskawiczne i gwarantują bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Na duży plus należy zaliczyć możliwość skorzystania z portfela elektronicznego PayPal, który cieszy się w naszym kraju sporą popularnością.

Z kolei wypłaty realizowane są na konto bankowe, które podaliśmy podczas procesu weryfikacji konta. W przypadku niektórych banków możliwa jest błyskawiczna wypłata środków. Wówczas nasze środki mogą pojawić się na naszym koncie bankowych nawet w 10 minut. W przeciwnym razie, środki zostaną przelane kolejnego dnia, w godzinach księgowania przelewów przez bank. Noblebet zastrzega, że w niektórych wypadkach czas ten może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

Zakłady bukmacherskie Noblebet – oferta

Pora przyjrzeć się ofercie zakładów w Noblebet. W tym miejscu należy wspomnieć, że nie jest ona ograniczona do wydarzeń sportowych – bukmacher ten ma w ofercie również sporty wirtualne i gry karciane. Liczba rynków dostępnych na poszczególne wydarzenia jest duża, w szczególności, jeśli weźmiemy pod uwagę zakłady na najciekawsze mecze piłki nożnej. W tym przypadku zakładów przedmeczowych może być ich nawet około 300. 

Na uwagę zasługują również funkcje dodatkowe, dzięki którym liczba dostępnych kombinacji zakładów jest niemal nieograniczona. Lista dyscyplin jest również imponująca. Wliczając dyscypliny esportowe jest ich nawet około 50, co jest jednym z najlepszych wyników na polskim rynku bukmacherskim. Przyjrzyjmy się bliżej najważniejszym elementom oferty zakładów Noblebet.

Zakłady przedmeczowe

Jak już wspomniałem, w ofercie Noblebet znajdziemy około 50 dyscyplin sportowych. Obejmuje ona sporty popularne (piłka nożna, koszykówka, hokej, piłka ręczna, siatkówka, tenis, boks, MMA, żużel…), uznawane w naszym kraju za niszowe (rzutki, baseball, snooker, golf, futsal, krykiet, sporty gaelickie…), dyscypliny esportowe (CS: GO, DoTA 2, LoL, Rocket League, Call of Duty, Starcfraft…) oraz wydarzenia pozasportowe (polityka, rozrywka). Opcji do wyboru jest naprawdę wiele, podobnie zresztą jak rynków. Zakłady przedmeczowe można również obstawiać z pomocą opcji Betbuilder i Player Bets, dzięki którym możemy sami tworzyć zakłady łączone. Gracz może również zamknąć niektóre kupony wcześniej, jeśli skorzysta z funkcji cash out.

Zakłady na żywo

W Noblebet zakłady na żywo prezentują się naprawdę solidnie. Do wyboru jest długa lista dyscyplin, które obejmują m. in. piłkę nożną, tenis, koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę, tenis stołowy, siatkówkę plażową, baseball, badminton oraz wydarzenia esportowe. Liczba dostępnych zakładów jest imponująca, a w przypadku topowych wydarzeń piłkarskich może przekroczyć nawet 300 rynków. Ponadto, od pewnego czasu, Noblebet oferuje transmisje live na niektóre wydarzenia. Większość wydarzeń posiada również opcję match tracker. Co ważne, zakłady live można łączyć na tym samym kuponie z zakładami przedmeczowymi, a do tego istnieje opcja ich wcześniejszego zamknięcia.

Wirtualne sporty

Klienci Noblebet mają również możliwość typowania sportów wirtualnych i gier karcianych – znajdziemy je w dedykowanych zakładkach na stronie głównej. W przypadku virtuali, gracze mają możliwość obstawiania gier od dwóch znanych dostawców – Leap Gaming i Golden Race.

Gry od Leap Gaming w Noblebet to: 

 • piłka nożna,
 • wyścigi konne
 • wyścigi psów,
 • tenis,
 • żużel,
 • kolarstwo,
 • rydwany.

Z kolei lista gier od Golden Race prezentuje się następująco:

 • piłka nożna,
 • wyścigi konne,
 • wyścigi psów,
 • żużel.

Wybór jest więc ogromny i powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających typerów. Liczba rynków jest również co najmniej solidna, a gry są dostępne do obstawianie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Gry karciane

Jeśli chodzi o karcianki, to Noblebet korzysta z usług najpopularniejszej platformy wśród bukmacherów w naszym kraju, czyli TVBET. Niestety, dostępna jest tylko jedna gra – War of Elements, czyli znana wszystkim wojna. Chociaż sama gra jest całkiem fajna, to ograniczoną ofertę gier karcianych Noblebet należy uznać za bardzo skromną w porównaniu do innych bukmacherów online. Jednak bukmacher zapewnił nas, że w najbliższym czasie rozszerzy ofertę.

Bukmacher Noblebet – dlaczego warto założyć konto z kodem? 

Czy rzeczywiście warto skorzystać z oferty bukmachera Noblebet? Bez wątpienia posiada on kilka opcji, które czynią go wyjątkowym. Oto niektóre z nich

 • Oferta powitalna i promocje – bonus powitalny w Noblebet składa się aż z czterech różnych ofert – trzech promocji od depozytu oraz możliwości gry bez podatku. Dobrze prezentuje się również oferta dla graczy, którzy już posiadają u niego konto. W Noblebet znajdziemy m. in. promocje na AKO, aplikację, sporty wirtualne, esport, karcianki i wiele innych. Bez dwóch zdań jedna z większych zalet tego serwisu.
 • Wysokie kursy – kolejny mocny punkt oferty tego bukmachera. Marże w Noblebet na topowe wydarzenia z piłki nożnej z reguły wynoszą około 2-3%, co jest jednym z najlepszych wyników na polskim rynku. W przypadku pozostałych dyscyplin, bukmacher ten również trzyma poziom. Jeśli więc interesują Cię przede wszystkim wysokie wygrane, to Noblebet spełni Twoje oczekiwania.
 • Bogata oferta dyscyplin i rynków – ponad 50 różnych dyscyplin, rozbudowana oferta esportowa, liczne rynki oraz nieprzeciętna liczba sportów dostępnych do obstawiania na żywo. Jeśli więc lubisz mieć duży wybór, to Noblebet spełni Twoje oczekiwania.
 • Innowacyjne rozwiązania – mowa przede wszystkim o dwóch bardzo ciekawych funkcjach – Betbuilder i Player Bets. Możliwość tworzenia spersonalizowanych łączonych to przyszłość zakładów bukmacherskich, a Noblebet jest pod tym względemi jednym z pionierów na polskim rynku.

Są to bez wątpienia bardzo mocne zalety, które wyróżniają tego bukmachera na tle konkurencji. Należy docenić go za szeroki wybór zakładów, liczne promocje, rozbudowaną ofertę powitalną, innowacyjne funkcje, a także za jedne z najlepszych kursów na polskim rynku. Ma on niestety również pewne wady, o których szerzej napiszemy w kolejnym akapicie.

Noblebet kod promocyjny – plusy, minusy 

Pora przejść do podsumowania. Bukmacher Noblebet jest bez z pewnością jednym z najoryginalniejszych bukmacherów na polskim rynku, w dużej mierze za sprawą kilku innowacyjnych rozwiązań. Ma również bogatą ofertę powitalną, akceptuje kody promocyjne, a do tego pamięta o graczach już posiadających u niego konto i wystawia dla nich liczne promocje. Niestety, jest też kilka kwestii, do których można się przyczepić. Mowa przede wszystkim o szybkości działania strony i aplikacji mobilnej, które wpływają negatywnie na ogólne wrażenia z korzystania z jego usług. Mimo to, z pewnością warto zarejestrować u niego konto.

PLUSYMINUSY
👍 Oferta powitalna cztery promocje dla nowych graczy, w tym trzy bonusy od depozytu, muszą robić wrażenie. 👎 Aplikacja – chociaż aplikacja Noblebet posiada dużą liczbę ciekawych funkcji, to wymaga dopracowania, szczególnie jeśli chodzi o stabilność i szybkość działania. Na razie jednak nie zasługuje na pozytywną ocenę.
👍 Kursy – niskie marże pobierane za zakłady na topowe wydarzenia piłkarskie, to coś co powinno zadowolić większość fanów typowania. W przypadku pozostałych dyscyplin kursy również prezentują się całkiem solidnie.👎 Niedopracowana strona – problem podobny jak w przypadku aplikacji. Chociaż serwis noblebet.pl posiada wiele ciekawych funkcji, to jego wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Strona jest powolna i ma sporo błędów.
👍 Rozbudowana oferta zakładów – około 50 dyscyplin do obstawiania w formie pre-match oraz kilkanaście sportów w ofercie live. Duży plus należy się również za bardzo szeroką ofertę rynków, w szczególności na piłkę nożną.👎 Brak programu lojalnościowego – co prawda Noblebet honoruje swoich najaktywniejszych graczy członkostwem w Gentleman’s Club, to jednak niełatwo od niego trafić. Zdecydowanie wolelibyśmy, żeby bukmacher ten stworzył przystępny program lojalnościowy z korzyściami dla wszystkich graczy.
👍 👍 Innowacyjne funkcje – pisząc o zaletach Noblebet nie sposób pominąć innowacyjnych funkcji Betbuilder i Player Bets. Jest to bez dwóch zdań jeden z najmocniejszych punktów bukmachera i element, który wyróżnia go na tle konkurencji.
Noblebet kod promocyjny – plusy, minusy 

FAQ: Noblebet kod promocyjny – najważniejsze pytania

Jaki jest Noblebet kod promocyjny?

Noblebet kod bonusowy to EXTRA25. Jeśli będziesz wpisywał ten kod ręcznie w formularzu rejestracyjnym, to sprawdź, czy wpisałeś go poprawnie, co do litery. W przeciwnym razie nie uzyskasz dodatkowego bonusu.

Gdzie wpisać kod promocyjny Noblebet?

Kod promocyjny Noblebet wpisujemy na drugiej stronie formularza rejestracyjnego w polu „Kod Bonusowy”. Zostanie on przypisany do formularza automatycznie, jeśli zarejestrujesz się poprzez nasz specjalny link rejestracyjny Noblebet.

Co otrzymam z kodem bonusowym Noblebet?

Rejestrując się z Noblebet kod promo, poza standardową ofertą powitalną, uzyskasz dodatkowo bonus 20 PLN, jeśli zdecydujesz się grać przez aplikację.

Gdzie znajdę Noblebet kod bonusowy?

Facebook, Twitter i inne media społecznościowe oraz fora internetowe, serwisy internetowe dotyczące typowania to miejsca, w których znajdziesz Noblebet kod promocyjny. Legalni bukmacherzy dbają o to, aby promocjami przyciągać do siebie typerów, a my w naszych serwis dbamy o to, aby znajdować dla Was najlepsze oferty na rynku.