Tokio 2021. Polacy – kursy i typy na siatkówkę

Tokio 2021
28.07.2021 godz. 09:25

Polska

vs

Wenezuela

1.01 Polska
50.00 Wenezuela
98%
2%
Obstaw wygraną Polski w STS z najlepszym bonusem

Występ polskich siatkarzy to obecnie nasza największa nadzieja na olimpijskie złoto. Drugą była Iga Świątek, która po odpadnięciu w drugiej rundzie zmagań na IO, pod koniec sierpnia powalczy w US Open. We wtorek (27.07.2021) ze zmagań olimpijskich w singlu odpadł też Hubert Hurkacz. Zatem zostaje nam trzymać kciuki za wicemistrzów Ligi Narodów.

Polska – Wenezuela kursy bukmacherskie na mecz 28.07.2021

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie kursów bukmacherskich i naszych typów dotyczących poszczególnych meczów polskich siatkarzy oraz całego turnieju w ich wykonaniu na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2021. 

BukmacherPolskaWenezuela
Fortuna1,0050,00
STS1,0150,00
eWinner1,0016,00
TOTALbet1,0120,00
forBET1,0124,00
LVBET1,0017,00
Superbet1,0116,00
PZBuk1,0024,00
Etoto1,0020,00
Noblebet1,0113,50
Betfan1,0119,50
Fuksiarz1,0114,00
Totolotek1,0110,88
IO 2020 w Tokio: Polska – Wenezuela – kursy bukmacherskie z dn. 27.07.2021

W meczu trzeciej kolejki grupy A na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Po dość niespodziewanej porażce w pierwszym spotkanie z Iranem (2:3), podopieczni Vitala Heynena zagrali bardzo dobry mecz z Włochami. Polacy wygrali go w trzech setach, kolejno 25:20, 26:24 i 25:20.

Znakomite spotkanie rozegrał Bartosz Kurek, który zdobył 14 punktów ze skutecznością na poziomie 60%, błyszcząc doskonałymi zagraniami w kluczowych momentach gry. Najwięcej punktów dla naszej kadry zdobył jednak niezawodny Wilfredo Leon (18 punktów, skuteczność 50%). Świetnie spisali się również Aleksander Śliwka i Paweł Zatorski. Ten drugi błyszczał w defensywie, notując skuteczność przyjęcia na poziomie 76%. Istotnym akcentem tego spotkania było wejście na boisko Michała Kubiaka, który przebywał na boisku przez kilka minut. W dalszym ciągu zmaga się jednak z kontuzją pleców i najpewniej trener będzie dalej go oszczędzał.Jeśli chodzi o naszych najbliższych rywali, to jest to jeden z najniżej notowanych zespołów w stawce. Obydwa swoje dotychczasowe spotkania na IO przegrali 0:3, kolejno z Japonią i Iranem. W pierwszym spotkaniu ugrali łącznie 56 punktów, a w drugim 55. Najgroźniejszym zawodnikiem tego zespołu jest Wilner Enrique Rivas Quijada, który w meczu z Iranem zdobył 15 punktów przy 50% skuteczności w ataku i to na niego będzie trzeba przede wszystkim uważać.

Polska – Wenezuela typy bukmacherskie

Nie ulega jednak wątpliwości, że celem biało-czerwonych w tym meczu jest wygrana 3:0. Kurs na to jednak nie jest specjalnie wysoki.

BukmacherPolska – Wenezuela 3:0
Fortuna1,09
STS1,07
Superbet1,13
Polska – Wenezuela – kursy bukmacherskie 27.07.2021

Biorąc pod uwagę różnicę klas jaka dzieli obydwa zespoły, typuję, że w spotkaniu tym będzie łącznie mniej niż 128,5 punktu.

Nasz typ na mecz Polska – Wenezuela: Mniej niż 128,5 punktu w meczu – kurs 1.66@forBET, 1.64 @Fortuna

Szanse siatkarzy w Tokio – typy bukmacherskie

Spośród wszystkich sportowców walczących w tej imprezie o medale, siatkarze wymieniani są jako jedni z murowanych faworytów do ich zdobycia. Reprezentacja Polski znalazła się na tym turnieju w grupie A, gdzie rywalizuje o awans z Włochami, Wenezuelą, Japonią, Iranem i Kanadą. Wyjście z tej grupy to obowiązek, wyjście z pierwszego miejsca też jeszcze jest możliwe, gdyż Iran przegrał z Kanadą. Z grupy do fazy pucharowej awansują 4 zespoły. Tam będą czekać już na Polaków drużyny z grupy B, m.in. Francja, Brazylia, USA czy Rosyjski Komitet Olimpijski. 

Niektórzy bukmacherzy udostępnili zakłady na to, jak Polska poradzi sobie w klasyfikacji medalowej. Po zestawieniu kursów widać, że Polacy wciąż są jedymi z głównych faworytów do złotego medalu Igrzysk Olimpijskich Tokio 2021.

BukmacherPolska ze złotym medalem Polska ze srebrnym medalemPolska z brązowym medalem
Fortuna3.60
STS3.504.506.00
eWinner4.00
forBET3.85
Etoto3.60
Złoty medal Igrzysk dla polskiej reprezentacji siatkarzy – kursy bukmacherskie 27.07.2021
  • Nasz typ: Moim zdaniem tylko katastrofa mogłaby pozbawić polskich siatkarzy medalu Igrzysk Olimpijskich. Nie wiem, czy będzie to medal złoty, bo niedawno zakończona Liga Narodów pokazała ile znaczy dyspozycja dnia, a zaangażowanie poszczególnych reprezentacji w Tokio będzie zapewne wyższe. Polacy wydają mi się murowanym faworytem do zakończenia zawodów w pierwszej trójce. Ze wszystkich wielkich imprez to na Igrzyskach ostatnimi czasy szło siatkarzom najgorzej, dlatego teraz jest dobry czas i okazja na to, aby te rozgrywki w końcu odczarować. Potencjał personalny kadry Vitala Heynena jest niepodważalny – jeśli dojdzie do tego skupienie i motywacja, to o wynik końcowy jestem spokojny. Według mnie Polska dojdzie do finału – kurs: 2,15 @Fortuna.

Polscy siatkarze na Igrzyskach – gdzie oglądać?

Pełne prawa do transmitowania tej imprezy nabyła stacja Eurosport, która za pośrednictwem swoich kanałów Eurosport 1, Eurosport 2 oraz aplikacji mobilnej Eurosport Player pokaże każde wydarzenie Igrzysk Olimpijskich Tokio 2021. Każde wydarzenie z udziałem Polaków pokaże również Telewizja Polska – tam będziemy mogli liczyć na 350 godzin transmisji najważniejszych momentów naszych reprezentantów. Igrzyska będą transmitowane na antenie TVP1, TVP Sport, w internecie oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Na ten moment nie wiadomo nic na temat transmisji poszczególnych wydarzeń Igrzysk u legalnych polskich bukmacherów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *