Iga Świątek - typy fot. 400mm.pl
  • Tenis

Iga Świątek – Haddad Maia – typy na WTA 1000

Świątek bez problemów awansowała do III rundy zawodów w Toronto. Czy tak samo gładko pokona Haddad Maię? Sprawdź nasz typ na to spotkanie.

Mój typ: Świątek wygra i poniżej 18,5 gema w meczu

Polka nie powinna w tym meczu napotkać problemów. W Betters możesz typować ten mecz za specjalny freebet 50 zł (oferta wyższa od standardowej o 10 zł). Freebet wykorzystaj na zakład SOLO lub AKO z minimalnym kursem 1.80. Warunek? Rejestracja w Betters z naszym kodem promocyjnym.

kurs: 1.92
Obstaw w Betters

Nasze delikatne obawy związane z agresywną grą Ajli Tomljanović okazały się zupełnie bezpodstawne, bo Iga Świątek potrzebowała zaledwie nieco ponad godziny, aby w dwóch setach (6:1, 6:2) odesłać australijską tenisistkę do domu. Polka zneutralizowała jej wszystkie atuty i w trzeciej rundzie turnieju zmierzy się z Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Będzie to pierwsze starcie obu zawodniczek na zawodowych kortach. 

W Fortunie możesz otrzymać 20 zł za każdy wygrany mecz Igi Świątek w Toronto:

  • załóż konto u tego bukmachera z naszym kodem w dniach 10-14 sierpnia,
  • wpłać minimum 30 zł jako pierwszy depozyt, 
  • wytypuj wygraną Igi w całych zawodach za min. stawkę 4 złote, 
  • za każdy wygrany mecz polskiej zawodniczki dostaniesz 20 zł,
  • otrzymanymi środkami trzeba będzie obrócić raz na kuponie bez wymogu kursowego!
Załóż konto w Fortunie

Świątek – Haddad Maia – typy bukmacherskie

Polska zawodniczka jest murowaną faworytką bukmacherów w tym meczu. Kurs na jej zwycięstwo nad Brazylijką wyceniane jest w Betters na 1.12. Potwierdziło się to, że Świątek nie przegrywa pierwszych meczów na turniejach w tym roku, ale i w drugim spotkaniu powinna poradzić sobie z rywalką w podobny sposób. 

Mój typ: Świątek wygra i poniżej 18,5 gema w meczu
kurs: 1.92
Obstaw w Betters

Przy tak perfekcyjnym tenisie Igi Świątek wszystkie mocne strony Ajli Tomljanović zdały się na nic. Przeciwniczka Igi w drugiej rundzie turnieju WTA 1000 w Toronto nie może pochwalić się ani jedną dobrą statystyką. No, może być zadowolona jedynie z dwóch przełamań w drugim secie, które ostatecznie nie przełożyły się na nic pozytywnego. 

Sprawdź nasze typy bukmacherskie na piłkę nożną i sporty walki.

Iga wspaniale returnowała, zdobywając 15 na 18 punktów po drugim serwisie rywalki. Dodając do tego 58% punktów (11/19) z pierwszego podania przeciwniczki można wywnioskować, że Tomljanović nie potrafiła w żaden sposób odpowiedzieć doskonale dysponowanej Świątek. Iga zaaplikowała też trzy asy serwisowe i popełniła tylko jeden podwójny błąd. Tenisistka z Raszyna zwyciężyła w sześciu na siedem gemów returnowych w całym meczu, więc możemy uznać jego wynik za deklasację. 

Świątek
Tomljanović
73% 19/26 Punkty po 1. serwisie 8/19 42%
50% 9/18 Punkty po 2. serwisie 3/18 17%
58% 11/19 Punkty po 1. returnie 7/26 27%
83% 15/18 Punkty po 2. returnie 9/18 50%
75% 6/8 Wygrane gemy serwisowe 1/7 14%

Twarda nawierzchnia lepsza od trawy

Haddad Maia ma za sobą całkiem niezłe pół roku – awansowała do finałów turniejów w Nottingham i Birmingham (w finale tego drugiego rywalka zmuszona była kreczować) i wspięła się do pierwszej trzydziestki rankingu WTA. W drugim swoim meczu w Toronto pokonała Leylah Fernandez (7:6, 6:1) głównie dzięki dobrze funkcjonującemu forehandowi do linii końcowej. Kanadyjka starała się przejmować inicjatywę, ale spokojna gra Haddad Mai i jej nastawienie na dłuższe wymiany dały wymierne efekty. 

  • Zarejestruj się z naszym kodem EXTRA10 w Betters,
  • postaw pierwszy zakład za minimum 25 zł,
  • odbierz freebet 50 zł.

Otrzymany freebet wykorzystaj na kupon pojedynczy (SOLO) lub akumulowany (AKO) z minimalnym kursem 1.80.

Oferta z naszym kodem jest o 10 zł wyższa niż w standardzie oferuje ten bukmacher.

Zarejestruj się z kodem EXTRA10

Świątek nie musi dostosowywać się do rywalki, a wręcz przeciwnie, to Haddad Maia będzie musiał odpowiadać na tenis Polki, ale być może dobrym pomysłem na starcie z Brazylijką będą częstsze wycieczki pod siatkę i skracanie pola gry. Iga powróciła na grę na kortach twardych i ewidentnie jej się to podoba. 

Skoncentrowana i wytrzymująca presję Iga będzie nie do pokonania dla brazylijskiej tenisistki, a raczej trudno będzie o zdenerwowanie w trzeciej rundzie turnieju. 

Komentarze: 0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *